Opinie o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

pyta

Jak wygląda dział HR w firmie?

HR
@pyta

Jest tam jedna Pani kadrowa.... i tyle ;)

POLECAM

Cześć , AXA poszukuje teraz pracowników z doświadczeniem na lakiernie, jest to praca na nowo otwartym dziale, wybiera się ktoś na rozmowę?

Asia

Jakie macie opinie co do pracy jako monter pakowacz lub magazynier ? Jaka wgl stawka jest w tej firmie? Ile sie wychodzi miesiecznie? Polecacie czy raczej nie? Pozdrawiam

hmmm
@Asia

Cześć, informacja na temat zarobków która znajduje się na tym forum jest nie prawdziwa i dziwie się że administrator jej nie usunął gdyż wprowadza ludzi w błąd, praca ok, zarobki wyższe niż w mojej obecnej dlatego zmieniam, warunki ok, na razie praca na dwie zmiany, na rozmowie wszystko nam kobitka opowiedziała także jak ktoś chce się przekonać to najlepiej iść na rozmowę!

Nnn

Witam jakie zarobki w AxA ?

Uważajcie na Kierownika jakości Mariusza S. ! Chłop obiecuje złote góry tylko potrzebuje 3 miesięcy i wszystko będzie pieniądze itd. Niestety po 3 miesiącach Mariusz wymyśla ściemę i nic nie daje albo 5% tego co obiecał. Jak się mu kończą sensowne argumenty to mówi że albo podpisujesz umowę jaka jest albo nie. W dziale kwas. Nie polecam tu pracy, szkoda waszego czasu

Czemu zatrudniacie takie miernoty?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Witam na czym polega praca w axie ?

były

czesc czy ktos był na rozmowie i byłby chetny wymienic sie emailem i przekazac jakies szczegóły dzięki!

Dr
@były

Bylem i w czasie rozmowy mialem ochotę wyjsc po pytaniach pani zhr. Drugi pan w porzadku. Reszte przesle mailem.

Axa produkcja
@były

Normy sa tak wysokie ze ta premia 30% to tylko reklamowa zacheta. Najlepiej liczyc tylko stawke bo premia to znikoma moze sie okazac

anooo
@Dr

A o co Cię pytała, że chciałeś wyjść? Ja właśnie byłam teraz na rozmowie i jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo miła Pani i wyczerpująco mi odpowiedziała na wszystkie pytania, a miałam ich dużo... także mam nadzieję że zadzwonią bo to praca na stałe i na umowę o pracę, zobaczymy...

Zuzanna

Przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym, więc wszystkie informacje, które tu zamieszczacie powinny być prawdziwe i zgodne z regulaminem tego forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeden z punktów regulaminu mówi o tym, że niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób (w tym podawanie danych osobowych czy inicjałów). Komentarze, które są niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Zachęcam Was do dodawania merytorycznych komentarzy, które będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Axa-Mag.

@Zuzanna

Ciekawe ,a jak obrażano ,zniesławiano na tym forum Gdzie byłaś pomogłaś? zuziu? i świadomie z małej litery.

jak wyglądają warunku po przeniesieniu się do zawiercia? jakie stawki? jakiś numer do rekutacji może ktoś udostępnić? są jakieś przyjęcia?

@Ania

Rozumiem, że interesuje Cię praca w Axa-Mag, ale w innej lokalizacji niż ta, do której odnosi się ten wątek, tak? Czy już wcześniej byłaś, lub jesteś aktualnie, zatrudniona w tej firmie? Jeśli tak, to napisz proszę, jak w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca. Jeśli nie, to daj znać, czy udało Ci się skontaktować z firmą!

Pracownica
@Ania

Szukaj sobie czegos innego i nie pchaj sie do Axa. 13 zl brutto i robisz wszystko co popadnie, zero organizacji

aas
@Pracownica

Firma ma nową siedzibę, nowa hala, dużo zmian, do tego widać, że będą inwestować. To oznacza dwie rzeczy: stabilną pracę w dobrych warunkach podczas zmian dużo bałaganu organizacyjnego

umowa o pracę?

@Pracownica

Czy do kwoty, którą podajesz, dochodzą jeszcze jakieś dodatki, czy jest to już całościowe wynagrodzenie, jakie otrzymuje się w Axa-Mag? Pewnie warto byłoby doprecyzować tę kwestię. Pisząc, że "robisz wszystko co popadnie", masz na myśli to, że osoba pracująca w Axa-Mag nie ma doprecyzowanych i jasno określonych obowiązków?

Zażenowany
@Pracownica

13 brutto, to ile realnie można na miesiąc na rękę wyciągnąć?

lol
@Zażenowany

a premia jakaś?

@lol

Widzę, że też jesteś zainteresowany pracą w Axa-Mag i ciekawi Cię poziom wynagrodzenia w tej firmie. @Pracownica podała już pewną kwotę, ale faktycznie dobrze byłoby wiedzieć, czy do tego dochodzą jeszcze jakieś premie, czy też chociażby dodatkowe benefity pozapłacowe.

@Zażenowany

to co minimalną dają?

michaś
@Zuzanna

były pracownik axa firma totalny (usunięte przez administratora) masa wazeliniarzy tam robi albo udaje że robi kierowniczek wrażenie dobre robi na początku schody zaczynaja sie jak juz tam pracuje ktos nikt buzi nie otworzy bo sie boja o strate tej niby roboty,jak ktos ma troszke rozumu niech unika tej firmy

taeheok
@michaś

Biorąc pod uwagę styl Twojego pisania to wcale bym się nie zdziwił gdyby po prostu przerosły Cię najprostsze zadanie jakie miałeś wykonać w pracy.

michaś
@taeheok

wcześniej do prostych prac zaliczałem lanie po ryju do tego mi ortografia nie potrzebna była ,a ty pewnie jesteś z wazeliniarzy co ,a pod uwagę to może cię wziąść jakiś zbok jak lubisz

nnnooo pajac

pasikonik

śmieszna firma robią rekrutacje na stanowiska pracy choć wiadomo z góry kto ma być przyjęty zwykły człowiek bez poleceń do tej firmy sie nie dostanie to po co te rekrutacje sam nie wiem

@pasikonik

a na jakie stanowisko aplikowałeś? przez agencję czy bezpośrednio?

@ania

przez agencje ale nie wiem czy to robi jakomś różnice bo jak maja kogoś z polecenia to i tak go przyjmą,narzekaja że nie ma ludzi do pracy w Polskich zakładach ale jak ktoś chce pracować to nie ma szans bo bez polecenia bieda

@pasikonik

a nie ma możliwości bezpośrednio przez firmę? jaka agencja do nich rekrutuje?

taeheok
@pasikonik

Zapewne jak ktoś zobaczył Twoje CV i błędy typu "jakomś" to nie dziwne że Cie nie przyjęli.

@taeheok

pewnie wylizałeś nieraz kierownikowi pałke że tak bronisz tej firmy i na pewno w okresie zimowym wazeline po kieszeniach nosiłeś haha

@pasikonik

co ty piszesz przyjmują jak z ochronki.wszystkich jak leci ,kwestia kogo zostawią.to zakład pracy chronionej....

Witam jak oceniacie prace w AxA ?

AXA

NAJWIEKSZE PODWSZKI SWIATA 0,70GROSZY NA GODZINE TO WSTYT I HANBA OD 1 MARCA NIE POLECAM TEJ FIRMY

Byly

Nie polecam tej firmy, zarobki niskie, wymagania wygorowane. Ja pracowalem na magazynie, porazka przelozeni nie potrafia zapanowac nad calym tym balaganem, zero jakiejkolwiek organizacji pracy, magazynier jest odpowiedzialny za wszystko od przyjecia produkcji poprzez reklamacje itp... a na koniec i tak okazjue sie ze jeszcze zrobiles za malo i doloza ci roboty... atmosfera pracy nie ciekawa z kazdej strony cie obserwuja i gonia. Firma ta nie ma pojecia o magazynie jak i polityce magazynowej... mysle ze jak sie to nie zmieni w co watpie to reszta magazynierow rowniez ucieknie jak najszybciej.

@Byly

Masz racje

@Byly

Magazyn to wtym zakladzie to jedna osoba reszta itak nic nie robi. Mobing to podstawa tylko udaja ze go niema niepolecam tego zakladu .nastepny zaklad w zawierciu do bani

jako

Jak ktoś nie ma co robić to piszę na wszystko i na wszystkich .Może trzeba by wam było dyscypliny więcej a nie pracowałam z tą panią i tymi panami szczerze to tylko oni podchodzą do pracy i są skłonni poświęcić swój czas .a co byście mieli wszystko pod nosem .pracowałam tam kilka miesięcy i widziałam panie siedziały a pani S latała a co by miały pod nos postawione .Dziewczyna nie pracuje 8h jak wy tylko zawsze wychodzi później a co byście były zadowolone Wstydźcie się szarpać opinie innym jak trzeba to zawsze kierownictwo was zrozumiało a wy takie głupoty piszecie

@jako

szczera prawda

Wiktoria

Ciekawe skąd taka wiedza.Można by pomyśleć że Ty to jakiś Wróżbita Maciej.Prawdopodobnie jesteś chory i to poważanie,albo znajdź sobie kobietę ewentualnie m...ulży Ci

Lloyd

szacun dla obserwatora

Lloyd

Brawo za zainteresowanie się innymi każdy niech zajmie się swoimi sprawami

am

No nikt nie korzysta z telefonu ????????????nawet wy myślał by kto???

Wiktoria

A wy co święte krowy? podpiszcie się,a jak macie problem to dlaczego nie powiecie tego otwarcie ,a nie oczerniać człowieka.Klimat zawsze można zmienić macie o sobie takie mniemanie to aplikujcie na wyższe stanowiska ,a nie na montażu i zamęt siać.O kebab chodzi to można sobie zamówić.A s to powinno być raczej wielką literą napisane S,jednak jaki rozumek takie literki.Mam nadzieję ,że S nie przyjmuje do siebie tych niezdrowych .....bo to są bzdury zazdrosnych itp osób ,a Ci co to wypisują nie szanują sami siebie.a co dopiero drugiego człowieka,My3 sobota popołudnie z pracy przyjechałyście zamiast pożyć z rodziną to wolicie obgadywać S to co u was w domu się dzieje?Aż mi przykro bigotki

My3
@Wiktoria

Na duże S to trzeba sobie zasłużyć. Bardziej składane i zrozumiałe zdania to piszą dzieci w pierwszej klasie.

@My3

Składane to mogą być życzenia,nie istnieje w języku polskim zwrot(zrozumiałe zdanie )....nie ma z kim dyskutować

Ktoś

Czy te opinie czyta chociaż ktoś z dyrekcji zakładu ? Powinien ,bo tam jest całkowity mobbing .To trzeba zgłosić do Inspekcji Pracy !!!! Pracownicy to ludzie i tak też trzeba Ich traktować !!!

mamut

Gratuluję wam wszystkim co piszą brak wam odwagi co by powiedzieć wprost tylko ci zawistni piszą o innych nie miejący pojęcia o niczym

Monia

Piszcie co chcecie o M.U. Ja troszkę przepracowałam w tej firmie za jugo żadów i złego słowa nie mogę powiedzieć bo jeśli ktoś jest wpozadku wobec niego i robi swoje to on tez jest spoko i idzie się dogadać ze dostaniesz wolne kiedy potrzebujesz, ale tu pewnie wypisują te celebrytki które nic nie robią tylko na fajki latają i moze dostały zjebke ze cały czas na palarni siedzą i robią po 50% normy a inne musza Zap.......

Zgoda przy tym pani AS jest malo mowiac w niczym niepomocna.Arogancja siega zenitu.A ta pani J to dopiero Tak wrzeszczec na ludzi i ich traktowac.Jak dlugo to moze trwac.A i same pracownice nie sa lepsze.Jest kilka fajnych babeczek,a reszta tych starszych pracownic to napompowane jak balony na odpuscie.Ale kto to czyta?Narzekamy i nic nie zmieniamy.

Seba
@ja

I niezapominajmy jeszcze o cudownym małżeństwie M.... Krzys się chowie za regałami i udaje ze się zna ze szuka szyldów a tak naprawdę to nic niewie a jego cudowna żonka to tylko płacze pomiędzy regałami i nazeka jak to ona ma prze..... i ile to ona ma do roboty, a nic tak naprawdę nierobi tylko biega do swoich psiapsiulek na laser i (usunięte przez administratora) wszystkim obsmarowuje

Zuzanna

@Ona Czy jesteś zainteresowana pracą w firmie Axa-Mag? Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Może dobrym rozwiązaniem byłoby zapytać bezpośrednio w firmie? Coraz częściej, działy kadr udzielają odpowiedzi na pytania jeszcze przed samym procesem rekrutacji. Może warto spróbować? Dane kontaktowe do firmy znajdziesz na stronie www.axa-mag.com.pl

Ona
@Zuzanna

Kilka znajomych tam bylo i kierownik kazdemu mowi inna stawke ☺ a praca ja jednym stanowisku. Moze pracownicy by sie wypowiedzieli?

blondiii
@Ona

pracowalam tam baardzo dawno temu okolo 15 lat temu ... juz wtedy probowano wprowadzic tzw zroznicowanie i utajnienie pensji .... bylo to bardzo destrukcyjne i wprowadzalo zla atmosfere wsrod pracownikow , wiec moze stad propozycja roznych penscji dla roznych osob.... rozmawialam jakis czas temu z kobieta , ktora pracuje prawie 20 lat ... po takim czasie na reke 1600-1700 o ile mowila mi prawde to chyba nie mycyje ....

Zuzanna

@Tomson, a czy można liczyć na premie do podstawowego wynagrodzenia? A może pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Czy w Axa-Mag istnieje możliwość rozwoju? Odpowiedzi na te pytania być może pomogą podjąć decyzje osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 4 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.