Opinie o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe w Opole

Czy w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Serwisant umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 15 grudnia na Pracuj.pl.

ByłyPracownikIT

Polityka przedłużania umów dla pracowników IT: 1.probny na 3 mies 2.przedłużenie na czas określony 1 rok 3.przedlużenie na czas określony 1 rok 4.umowa na czas nieokreślony Pensja lepsza w Lidlu. Brak rozwoju. Faworyzowanie przez regionalnego kierownika Serwisantów. Niespodziewne kontrole kierownictwa(są w stanie jechać za tobą i cie sprawdzać a więc robisz pod presją czasu i kontroli). Nie ufaj kierownikom nawet regionalnym, kiedy będzie potrzeba to cię niektórzy(usunięte przez administratora) Prosisz o szkolenia ale ich nie dostajesz.

eciepeciewgalarecie

Jeżeli potrzebujesz przebimbać do emerytury albo nie masz ambicji jest to praca idealna dla Ciebie. Szkolenia to fikcja tylko na papierze( tym fakturowym) zamiast serwisantów jeżdżą na nie inspektorzy aby się polansować i obalić flaszkę, niektórzy nawet do pracy nie przychodzą. Narzędzia jak się wykłócisz to wyszarpiesz. Co spotkanie będziesz słyszał o nowych umowach i że będzie super hiper a w realu jak był chlewik tak jest. Pensje proponowane nowym pracownikom to parodia podobnie zarobisz w biedrze a w lidlu nawet 150 pln więcej (ostatni bilbord lidla 4350) od proponowanej stawki dla automatyka. Socjal jest spoko to przyznaje uczciwie. Są też inne plusy tej pracy np w akumulatorze w autach służbowych. w skrócie nie rozwijasz się, pensje marne nie pracujesz w pkn tylko w januszeksie sp z o o.(nowy prezes się stara to fakt ale pod sobą ma beton)

Świniopas
@eciepeciewgalarecie

Król PGRu świniopas, pozdrawiam.

Arqadius

Co robi na stanowisku serwisant informatyk? Zajmuje się konkretnie informatyką na stacjach czy inne ciekawe zajęcia też się zdarzają?

Sebastian
@Arqadius

Rozkładasz kable na stacji/wrzucasz sprzęt do szafy rack/roztawiasz komputery w biurze i na kasach. Jak się coś zepsuje to przyjeżdżasz i wymieniasz to co się zepsuło. Raczej proste sprawy, gdzie wiedza typowo informatyczna jest na bardzo podstawowym poziomie. Wpisać IP/zainstalować program zgodnie z instrukcją jaką dostaniesz, wysłać maila że się wykonało daną pracę itp. Jedyny problem to znajomość działania danego systemu... co się w innych miejscach nie przyda.

Chłopak

Cześć. Mam propozycje pracy w OCS oraz Orlen Południe w Trzebini. Co wybrać?

Automatyk

Bezstresowa rozmowa, łatwe pytania.

Standardowe: gdzie pan pracował, co pan robił, ile chce pan zarabiać, czy nie będzie dla pana problemem np. wymienić żarówkę na stanowisku automatyka(już samo to pytanie daje do myślenia czym będzie się zajmował AUTOMATYK !!!).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

c-pn

Jakie jesteś nikim uważają cię za zero absolutne

polak

Fajna państwowa firma ale prywatna Władzy z Nysy i okolic .Centrala wzrost zatrudnienia 200% regiony 5%. Tak dalej luksusowe pojazdy dla władzy w Opolu a w regionach stare graty.Kiedyś dyrektor pionu był sam teraz ma co najmniej dwóch zastępców. Ciekawe co ci fachowcy z tego zaciągu zrobią po przegranych wyborach ?(zamiatanie ulic ?) Oby tak dalej

Zbychu
@polak

Pracuję już kilka lat w OCS ale chodź mam wiele zastrzeżeń to takiego rozwoju w histori OCS nie widziałem. Obecny Prezes jest młody, ale dzięki niemu firma zatrudnia już ponad 520 osób. Co chwilę są przejmowane nowe zakresy, zatrudniani są nowe osoby. Nie widzę w Opolu tych luksusowych pojazdów, może się nie znam ???? Widać że 4 "nowe" województwa mają wszystkie nowe samochody. A i w "starych województwach" samochody są wymieniane. Moim zdanie lepiej że Prezes jest mieszkańcem województwa opolskiego, a nie przybyszem z Warszawy, już tak było i za dobre to OCS nie wyszło. Pozdrawiam

@Zbychu

Wazelina aż płynie z ekranu

Gosia

A jak z pracą na stanowisku specjalisty ds. serwisu, jakieś opinie? Pytanie dotyczy Białegostoku.

serwisant
@Gosia

kolego Białystok to najgorszy region tam rządzi taki miejscowy gość najmądrzejszy na świecie on jest z jakiejś prywatnej firmy, teraz wylądował w orlenie i myśli że wszystko może koleś ma problem z komunikacją z pracownikami ma jakieś kompleksy i wiecznie go niema w firmie .Traktuje podwładnych jak śmieci ( rozmawiałem z serwisantem na stacji ) nie polecam ja dałem sobie spokój z tym etatem .

Człowiek techniczny
@serwisant

A Świstak zawija dalej w sreberko... pracuje od ponad dwóch lat, zdarza się opr ale nigdy za darmo jak ktoś się angażuje może liczyć na dodatkową premię lub większą podwyżkę gość ma dużą wiedzę techniczną, nie raz mi tyłek uratował (wsparcie techniczne z centrali Ocs to fikcja)

NICK
@Człowiek techniczny

To niech świstak zawija z tego co słyszałem to w tych oddziałach czyli Białystok czy Olsztyn ten sam kierownik,automatycy robią przeglądy separatorów

@Człowiek techniczny

Pracuję tu jak ty na (usunięte przez administratora) mówiłeś papu i takie bzdury o premii możesz opowiadać dzieciom o(usunięte przez administratora) to dostajesz dla zasady bo jesteś tylko tempym robolem.

Alan

A czego można się na rozmowie spodziewać?

polonia

Od 2 lat jestem na emeryturze w firmach serwisujących stacje benzynowe przepracowałem 23 lata.Mogę powiedzieć jedno że w serwisie OCS pracowało mi się najlepiej.Miła atmosfera większość prac jedziesz w dwójkę więc zawsze masz kogoś do pomocy i masz do kogo gębę otworzyć.Może w innych firmach lepiej płacili o 200 zł ale tu bylo najlepiej.

Robol

Nie warto dla tej firmy nawet godziny życia poświęcić. Jak zarząd i kierownictwo traktują serwisantów pokazuje obecna sytuacja. Jeździmy po stacjach zbieramy i rozsiewamy korona wirusa bo fma musi zarabiać a wizerunek orła jest najważniejszy. Robimy pierdoły zamiast samych poważnych awarii. Na stacjach pracują niestety nawet nie pracownicy koncernu. Cała elyta siedzi w domach i "pracuje" zdalnie ty radź sobie bez maski bez płynu bo dla fizoli zabrakło w pierwszej kolejności poszedł do tych co na stacje nie jeżdżą. Potem jak będzie succes to zapewne ci co dzielnie siedzieli w domach dostaną nagrody. Ty się nie liczysz twoja rodzina też. Żałosne że na ludzie na stacjach narażają życie i zdrowie a nawet nie są pracownikami naszej kochanej firmy paliwowej.

Kres
@Robol

Jak Tobie tak źle to szukaj innego pracodawcy, obecnie jest dużo zwolnień, także wykaż się i znajdź inne miejsce pracy, jeśli pracujesz w tej Spółce to chętnie obejmę Twoje stanowisko maruderze. Patrz dookoła siebie a nie na czubek nosa.

Serwisant
@Kres

Po napisaniu, że komentujący odświerzył kotleta po 5 miesiącach, kiedy to warunki się zmieniły i środki ochronne zostały przekazane pracownikom, serwis usunął mój komentarz. Z takim podejściem to chyba TVP i TVN chcecie prześcignąć, w naginaniu prawdy.

Techniczny

W tak (usunięte przez administratora)środowisku, człowiekowi trudno się odnaleźć... Dobrze że to już koniec...jeszcze nigdy nie pracowałem w takiej atmosferze, nie pozdrawiam nikogo.

Mateusz

W Bydgoszczy pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisko Serwisant Elektromechanik. Pracuje w firmie elektronicznej 8 lat jako elektronik i stąd pytanie czym konkretnie zajmuje się osobą na stanowisku na które szukają pracownika? Pozdrawiam

NICK
@Mateusz

Robisz wszystko było opisane poniżej od czyszczenia dystrybutorów na przeglądach paliwowych ,wymiana wszelkiego rodzaju oświetlenia,czyszczenie i malowanie studni nad zbiornikowych i wiele innych nie związanych ze stanowiskiem elektromechanika.

Ccc

Można opinie o pracy w Opolu ,pojawilo się ogłoszenie i się zastanawiam .....Jakie zarobki ,relacje między ludzkie w pracy ?

Ccc
@Ccc

Chodzi o pracę elektryka

As

Obecnie pod nowym zarządem pracuje w OCS ponad 500 osób w całej z Polsce, wzrost od 2018 o ok 170 osób. Firma z 10 województw (praca na stacji paliw) przeistoczyła się w największą firmę tego typu w Polsce. Z tego co wiem start serwisanta powyżej 4 tys zł brutto. Premia kwartalna 10 % sumy wynagrodzenia kwartalnego, grusza, 2 x święta, karta podarunkowa (ostatnio 500 zł), nagroda roczna, premie uznaniowe, luxmed. Firma za nowego prezesa bardzo mocno rozwinęła się, wchodzi na Czechy i Niemcy. Oby tak dalej!

@As

W ramach sprostowania- przejmowanie kolejnych obszarów rozpoczęło się za nim pojawił się obecny prezes i jego ekipa z ony. Tak wiec przypisuje sobie zasługi które nie są jego. Co do ilości zatrudnienia - oczywiście ze się zwiększyła - większość przyszła w pakiecie ,tzn czy się zna czy nie stanowisko się znajdzie. Co do premii kiedyś było 20% i większe premie świąteczne, roczna.

Mechanik
@Odpowiedz

Z tego co wiem to obecny prezes pracuje w firmie od połowy 2018 roku, a nowe oddziały zostały przejęte w 2019 roku - więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Życzę aby premie i inne benefity były jeszcze wyższe, ale i tak cieszę się z tego co jest. Prawda jest taka że jest dużo lepiej niż było kiedyś, tak dalej....

Chętny
@Odpowiedz

Jak Ci źle to zrezygnuj, czekam na jakiś konkurs w Opolu. Pewny pracodawca - zazdroszczę!!!

Jak się pracuje z ludźmi z Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

rocky

To nie są ludzie z Orlenu już nieraz było pisane OCS SP Z.O.O A ORLEN PKN to są dwie odrębne firmy tylko LOGO TE SAME

Czy warto pracować w orlen centrum serwisowe . jakie są dodatki , czy jest 13 pensja . ubrania robocze pierze firma zewnętrzna, . Poproszę o rzetelna opinie .

Grzegorz

Też zależy mi na tych informacjach, jestem ciekaw czy warto składać tam swoje CV... Mam nadzieję, że ktoś z obecnych lub byłych pracowników zechce podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy w tym miejscu, piszcie śmiało!

Ser
@Grzegorz

Jeśli coś potrafisz nie warto, jeśli jesteś z dużego miasta i coś potrafisz tym bardziej nie warto. Jeśli jesteś prosto po szkole może warto. Strata czasu i nerw w tej pracy. Odnośnie całej reszty to już tyle razy było pisane nie potraficie przeczytać??? Czyli dla was warto?!

IT - Serwisant Informatyk

Witam państwa,czy mają państwo doświadczenie z tym stanowiskiem, pisze to ze względu że chciałbym zmienić prace. Moje wykształcenie to Technik Informatyk pracuje aktualnie w zawodzie lecz chciałbym spróbować czegoś innego. Jestem mobilnym młodym człowiekiem który lubi prace z ludźmi oraz w terenie. Prosiłbym o jak najszczerszą opinie na temat warunków pracy obowiązków, wypłaty, dodatków itd. Bardzo dziękuję oraz pozdrawiam.

Roman

Witam chciałem aplikować do pracy w Orlen Centrum Serwisowym w Łodzi, są dwa stanowiska bardziej interesuje mnie Automatyk, może ktoś podpowie jakie są widełki płacowe??? Czym automatyk się zajmuje i jaka atmosfera panuje w Łodzi. Szukam czegoś rozwojowego mam duże doświadczenie w Automatyce przemysłowej i układach sterowania. Będę wdzięczny.

Niezalogowany
@Roman

Automatyk w OCS zajmuje się wszystkim od wymiany świetlówek po czyszczenie dystrybutorów na przeglądach paliwowych plus automatyka

Szajek
@Roman

Dzień dobry. Z takim doświadczeniem radzę szukać pracy gdzie indziej. Stanowisko automatyk niestety wiąże się ze wszystkim. Tak jak napisał ktoś wyżej robi wszystko a nawet jeszcze więcej. Szkoleń brak i z Orlenem to związany jest tylko znaczek

Czym Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe zachęcają? Jakie mają dodatki?

Odpowiedź

Oczywiście, że są gratisy: - pierzesz sobie brudne ubrania " w ropie cuchnące " w domu - brak pralni (ale dostaniesz 3 Dosie na kwartał), ciągłe sprawdzanie GPS-a przez pracowników biurowych, brak posiłków reg w zimie w aucie, nie jesteś w pracy na dworze, tylko przed tv (nie należą się), brak jakich szkodliwego itd...... Są premie kwartalne...……. np. za 2 i 3 kwartał nie wypłacone do dziś (kwota mała na dojazdy), nagroda roczna - ale tyko w połowie, jedyny plus to socjal od Orlenu za wczasy. Dyżur który pełnisz cała dobę, a jeśli coś się stanie w nocy jedziesz sam, praktycznie wszystkie prace są tak opisane, że są super bezpieczne i usuwają się same. Pozdrawiam zastanów się dwa razy - nie daj się skusić na nazwę nie mylić z PKN to tylko biedna spółka.

Niezalogowany
@Odpowiedź

Ten socjal i tak nie jest w 100% jak w PKN ORLEN. To są dwie odrębne firmy tylko logo identyczne.

Quick
@Niezalogowany

Socjal jest taki sam. Jedynie nagroda roczna jest w spółkach grupy kapitałowej mniejsza o połowę w stosunku do PKN. Pozostałe świadczenia są identyczne.

Fryderyk

Zastanawiająca jest ta pustka na forum. Pewnie jest dobrze i dlatego nikt nie korzysta z forum?

Weronika
@Fryderyk

@Fryderyk Ludziom czasami po prostu brakuje czasu. Możesz napisać, na jakie wynagrodzenie mniej więcej można liczyć w Orlen Centrum Serwisowe?

Serwisant
@Fryderyk

Pustka nie ma co się dziwić w firmie pracuje połowa ludzi w wieku 60 - 65+ z rentami po zmarłych żonach lub na emeryturach itp..., biuro to temat, pewnie rzeka w każdym oddziale, banda " kapuścianych g..", w nowych oddziałach pewnie znośnie z tego co można usłyszeć. Reszta ... brak słów ….w moim oddziale ciągnie to wszystko 4 osoby, reszta to zamykacze zleceń. Większość szuka pracy. No i dyrektorzy "czuć pieniądz" sami dżentelmeni:)

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe - Opole

• Jak się pracuje w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Kandydaci do pracy w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe
1.5/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Wrocławska 58
    45-701 Opole