Opinie o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe w Opole

Witam serdecznie chciałbym podzielić się moją opinią na temat pracy w OCS Trzebinia. Praca jako praca nie jest zła natomiast ciągłe obserwowanie poprzez kierownika terminalu kamer i kablowanie do dyrektora OCS nie jest w porządku krótko mówiąc podchodzi to pod mobbing. Na kierownika OCS w Trzebini niema co liczyć ogólnie człowiek ciężki do dogadania. Ogłoszenie na pracuj. Pl jest bardzo piękne i kolorowe jak wszystkie reklamy Orlenu w tv a wrzeczywistości jest całkiem inaczej wszytko pachnie Ludwikiem XVI po okresie prubnym trzeba sobie wywalczyć podwyżkę umowną bo inaczej się jej nie dostanie o wszystko trzeba sie upominać najlepiej na takie tematy rozmawiać z dyrektorem bo na kierownika nie stety nie ma co liczyć jeżeli ktoś chce dociągnąć do emerytury to jak najbardziej polecam jeżeli młody pracowki to nie marnuj czasu i zdrowia.

Beti
@A_D_G_A

Czego w zasadzie wymagałeś od tych wspomnianych szkoleń? Upominaliście się może o nie? Z tym wspomnianym zapleczem chodzi w tym momencie o strefę socjalną? Co standardowo powinna zawierać, czego brakowało?

Zmiana Prezesa, w marcu 2023 odchodzi długoletni prezes OCS Paweł Stępkowski, co zrobił? Zwiększył przychody ponad dwukrotnie, przejął nowe obszary, zwiększył zatrudnienie o ponad 200 osób, uczynił OCS spółka która co roku przynosi zyski. Ostatnia podwyżka 2023 r. 800 zł do zasadniczej brutto i 170 zł brutto uznaniowej. W imieniu pracowników OCS Dziękujemy Panu Prezesowi Pawłowi Stępkowskiemu i Życzymy powodzenia w Termika SA.

@Pracus

a te Związki jak często cokolwiek wywalczają? Mam na myśli lipcową podwyżkę chociażby, na spokojnie wtedy będzie można liczyć na ponowna reakcje? Prócz kasy co jeszcze ostatnio udało się im zmienić / wprowadzić?

Serwisant sprzętu komputerowego -odpowiada za konfigurację sprzętu komputerowego zgodnie z potrzebami użytkowania. Diagnozuje i usuwa awarie sprzętu komputerowego, zajmuje się instalowaniem urządzeń peryferyjnych, programów systemowych i użytkowych. To jest serwisant , dla Orlen serwisant to osoba która beż żadnych uprawnień ani szkoleń będzie naprawiała przyłącze na dachu na wysokości ponad 3 metrów , główne zbiorniki z paliwem przez które można stracić życie , będzie przy budowie stacji i dodatkowo będzie siedział na dyżurach w nocy po swojej zmianie . Gdzie to wszystko jest zawarte w ogłoszeniu gdy wysyła się CV ? Gdzie informacja czarno na białym że nie serwisuje się sprzętu KOMPUTEROWEGO tylko jeździ się jako kierowca po połowie Polski i robi rzeczy które nie należą do roli serwisanta ? Jeszcze za takie pieniądze ? Odradzam każdemu wysyłać CV i pchać się do takiej firmy która nie szanuje pracowników. Ludzie którzy tam pracują są zdenerwowani , cały czas trzęsą im się ręce ze stresu . Te reklamy które też nie są prawdą powinny zniknąć z telewizji . Jesteście kłamcami i pozerami

@Paweł

Ale to tutaj płaci się dniówki czy jednak godzinówki? Piszesz o pensji stałej, ale na umowie o prace, prawda? To nie można prowadzić po prostu ewidencji wspomnianych godzin? Nikt nigdy do tego się nie odwoływał?

Opolanka

Data wpisu potwierdza jej prawdziwość. Rozdmuchana administracja w Opolu, zatrudnieni koledzy i koleżanki bez doświadczenia, wypłacane dodatki do wynagrodzenia tylko swoim. Zabrano auta doświadczonym pracownikom i przekazano swoim koleżankom. Mnóstwo faktur od dziwnych firm z okolic Nysy. Nieudolność ze stworzeniem oddziałów w Czechach i Niemczech. To "zasługi" byłego prezesa - podwyżki,dodatki tylko swoim, doświadczeni pracownicy mogą tylko pomarzyć o podwyżkach. Ostatnia podwyżka jest zasługą związków (wiem, bo jestem w związkach). Cała grupa kapitałowa dostała po 800zl brutto, a uznaniowa - najniżej 170zł, czyli OCS dostał pakiet minimalny. Bezczelne jest przypisywać sobie czyjeś zasługi. Dobrze, że nie ma już Pana Stępkowskiego. Liczę, że nowy Prezes zrobi porządek z tą ekipą pełną nepotyzmu. Należałoby zwolnić wszystkich w centrali zatrudnionych przez Pana Stępkowskiego. Może firma wróciłaby do normalności jak za czasów Prezesa Kwiatkowskiego.

Zły
@Opolanka

Prezes Batko po 15 dniach urzędowania zatrudnia nowego dyrektora, oczywiście z Opolskich Wodociągów. Co dalej?

Pracus Nowy wpis

Masz rację, pieniądze mamy na poziomie biedronki czy lidla, w takiej firmie to powinno sie zarabiac. zwiazki teraz wywalczyly podwyzke 600zl ale co to jest w dzisiejszych czasach. Z centrala nie mam za wiele wspolnego, chyba na szczescie hehe bo nie ma szkolen nie ma do kogo dzwonic po pomoc bo sami nic nie wiedza w tym opolu.

@Pracus

Jakich warunków można się spodziewać w tym roku jeśli przyjdzie się na elektryka? O serwisancie jeszcze jakiś czas temu tu pisaliście, mnie wyświetliła się oferta na moje miasto właśnie dla elektryka, myślę czy by nie złożyć dokumentów. Jaka może być podstawa i jak wyglądają teraz premie z opisu?

@byly pracownik

Chciałbym napisać coś o wrocławskim ocs gdzie trwa aktualnie rekrutacja, a mianowicie kierownik ocs Wrocław nie zna różnicy pomiędzy prądem zmiennym a przemiennym, zadał nawet pytanie czy jest jakaś różnica!! Paweł jako pracownik, jest podpierd......., Codziennie rano robi kawke dla kierownika Krzysztofa i opowiada o wszystkim, jak jest robota siedząca to zapomnij o nadgodzinach, bo jeśli można siedzieć i nic nie robić, bo firma zewnętrzna robi wszystko to zostanie kierownik ze swoimi dwoma przydupasami Markiem i Pawlem, a resztę odesłać do domu, jeśli trzeba zapieprzac wtedy zostaniesz ty! Wynagrodzenie za warunki pracy w branży petrochemicznej są wręcz poniżej normy, na początku dostaniesz 5tys brutto, a za leczenie raka kto zapłaci? Orlen czy obajtek dodadzą wam do leczenia? Zapomnij!!! Jedno wielkie kolesiostwo!! A prezes to jeden wielki beton, z którym nawet nie da się porozmawiać. Taki był stan na koniec czerwca/początek lipca kiedy to się zwalniałem! Jedna wielka drama! Osoby na stanowiskach zaprzyjaźnionych w spółce skarbu państwa mają dobrze, jednak zapomnij o tym, że w spółce która szczyci się milionowym dochodami możesz liczyć na podwyżkę, jedynie chyba zakresu obowiązków! Pisiory i tyle!

były pracownik Nowy wpis
@@byly pracownik

trwa łapanka na elektryka/elektroautomatyka do cs we Wrocławiu. jeżeli jesteś ambitnym () to znajdziesz tam swój przytułek. kierowniczek udaje sympatycznego ale faktycznie tobą pogardza. warunki socjalne żadne. umyć się nie ma gdzie.w pomieszczeniach (usunięte przez administratora) siedzisz na rozpadajacycm się czymś udającym fotel. jest jedna zmiana, ale pracujesz jednocześnie na trzech. dyżury całodobowe ciągną się tygodniami. po pracy w nocy przychodzisz do pracy rano. nie ma kto cię zastąpić. zamiast dodatku za dyżury i nadgodziny masz premię uznaniowa. wiesz co to oznacza uznanie.jak ci się przypadkiem uda coś naprawić to dostaniesz jak nie masz jak naprawić nie dostaniesz premii. we Wrocławiu stacja paliw to jeden złom techniczny do zamknięcia. ostatnia modernizacja była wykonywana w 2005 roku. nie ma części zamiennych do tak starych urządzeń. ale przeglądy wykazują, że jest ok. rotacja pracowników jest permanentna. jak wdepniesz w to () będziesz znał przyczynę. jak chwilowo nie masz co robić to na 3 miechy możesz tu przyjść tylko od razu żądaj 7000 zł netto na start. mają tyle kasy. warunki pracy są b. szkodliwe,czynniki rakotwórcze są wszędzie. większość prac powinieneś wykonywać w masce i rękawicach, których ci nie dadzą. pracownicy z którymi będziesz pracował mają widoczne zmiany skórne lub choroby zawodowe. ukrywają to przed pracodawcą. ty je zobaczysz.większość czasu przebywasz na powietrzu. latem pracujesz w pełnym ubraniu i masce płyniesz potem, zimą wymarzasz. zapomnij o ciepłych posiłkach regeneracyjnych. przytułek dla desperatów

@Paweł

To jest niestety prawda , czekałem na pracę z Orlenu ponad miesiąc mimo że mogłem zacząć inną od razu , to niestety zaczekałem i to był największy błąd. Orlen w ogóle nie przestrzegaj prawa polskiego przy przyjmowaniu ludzi na stanowisko serwisanta zatrudniając ludzi bez uprawnień . Również odradzam

@Paweł

A jak wygląda rozliczanie takiej pracy w terenie? Kasa jest za przejechane kilometry, czy za czas spędzony w trasie i u klienta?? Czy jest tak, że jest pensja miesięczna i dieta za pracę w terenie? Opiszcie, jak sprawy finansowe wyglądają.

Dostajesz zatankowany samochód i robisz baa jak coś się zepsuje to robisz to dopóki nie naprawisz np zmianę masz do 16 to siedzisz nawet do 22 i robisz , nic więcej za to nie dostaniesz . Dostajesz pensje stałą i jeździsz zatankowanym samochodem służbowym do miasta oddalonego nawet 300 km .

Automatyk

Bezstresowa rozmowa, łatwe pytania.

Standardowe: gdzie pan pracował, co pan robił, ile chce pan zarabiać, czy nie będzie dla pana problemem np. wymienić żarówkę na stanowisku automatyka(już samo to pytanie daje do myślenia czym będzie się zajmował AUTOMATYK !!!).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Klara9508

Jakie jest faktyczny zakres obowiązków na stanowisku referent ds. realizacji zleceń? Czy wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku? Do jakich zadań potrzebna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Paula

Na podstawie czego tak wnioskujesz? I co to zmieni w warunkach pracy? chce się dowiedzieć, bo mój chłopak kandyduje na serwisanta informatyka właśnie. Sugerujesz ze lepiej by jak na razie się wstrzymał? Czy wpłynie to na zarobki? Nie wiemy ile wynoszą widełki...

Emilia

Witam wszystkich :-) Mój tata chce podesłać swoje cv na stanowisko Elektroautomatyka, co uważacie? Mogę prosić o jakieś plusy lub minusy? Nie chce, żeby trafił na słabe warunki czy nieadekwatną stawkę :/ Wymagania wszystkie spełnia, nawet te mile widziane jak doświadczenie z pracą na wysokości czy instalacjami hydraulicznymi. Orientujecie się jaką stawkę może zaoferować firma na początku? Co z podwyżkami, premiami? Zespół jest zgrany, dobrze wam się współpracuje?

Tomasz

Witam! Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w OCS Trzebinia na Terminalu Paliw. Praca nie jest zła, głównie chodzi o utrzymanie terminala w ruchu, okresowe przeglądy i pracę według harmonogramu. Pracownicy również są w porządku, każdy stara się wzajemnie wspierać i pomagać. Nie ma znaczenia czy ktoś pracuje dłużej czy krócej, każdy jest traktowany w równy sposób. Natomiast kierownictwo OCS to gruntowna porażka i pomyłka. Ciągła obserwacja przez kierownika OCS przez kamery, oraz ciche kablowanie do dyrektora OCS jest stanowczo nie fair i podchodzi pod (usunięte przez administratora) Na miejscu pracy trzeba się ciągle pilnować bo najmniejszy błąd może skutkować zwolnieniem z pracy, bez uprzedzenia czy ostrzeżenia a nigdy nie wiadomo kiedy kierownik obserwuje pracowników. Sam kierownik to świetny bajkopisarz i kłamca, który mówiąc prosto w oczy obieca Ci góry a przy pierwszej lepszej okazji Cię zwolni, mówiąc że jesteś niewystarczający i nie podając żadnych konkretnych powodów. Krótko mówiąc , pracę ogólnie polecam ale przez obecne kierownictwo radzę gruntownie uważać i nie ufać nikomu z kierownicą bo są to fałszywe twarze martwiący się tylko o swój własny interes. Jeżeli jesteś osobą szanująca się, to szeroko omijaj OCS Trzebinia, ponieważ tutaj kierownictwo sprowadzi Cię do parteru i nie da prawa głosu. Nie pozdrawiam @Pracodawca

Stefan

Prawda

@Stefan

Ze wszystkim się zgadzasz? Nieźle :) Pracujesz tam?

A_D_G_A
@Paweł

ludzie z którymi tam pracowałem byli ok natomiast pan kierownik cham lubił wymieniać pracowników. Zero pomocy ze strony przełożonego. Brak szkoleń, zaplecza, dokumentacji technicznej, procedur itp. Ja osobiście nie polecam tej firmy

Beti
@A_D_G_A

automatyk

Pracowałem na Bazie Paliw, jeśli komuś zależy na kasie to ok. zarobki ok.6 000 brutto z dyżurami ok. 6 000 netto, premie kwartalne ok. 800, na każde święta 800, z benefitów karta multi sport, lub karta podarunkowa na paliwowa kwota 650, można sobie wyrobić kartę zniżkową na produkty Orlen: paliwo 20gr. tańsze na litrze, kawa inne duperele. Praca 7-15 pon. - pi. jest harmonogram prac na każdy m-sc jeśli wykonywane jest zadanie lub nie wyrabiasz się pracujesz tak długo aż skończysz są również dodatkowe zlecenia, zadzwoni dyspozytor gdy masz dyżur i jest awaria zrywasz się o każdej porze dnia idziesz do pracy bo liczy się sprzedaż, Pracujesz teoretycznie w 3 osobowym zespole zależy od zadania, obsada na terminalu z reguły 3 serwisantów ,ktoś wypadnie (zwolnienie, urlop) pracujecie we 2 jesteś uziemiony. Ciuchy masz po 2 komplety letnie zimowe, spodnie p. deszczowe kurtka gdy pracujesz obowiązek masz chodzić w pełnym ubraniu ogrodniczki, bluza i kask tylko kolor kiepski bo brązowy w upały przerąbane. Co robisz? Z automatyki: czujniki wszelkiej maści w ciul ich jest, coś się zepsuje głowisz się; elektryka: pomiary, wymiana oświetlenia, odpinanie silników pomp ;mechaniczna tego jest dużo zawory bezpieczeństwa, pompa się rozleci demontujesz czyszczenie filtrów produktowych (wszystko toporne, ciężkie i nieporęczne), czyszczenie odwodnień tacy szczelnej , o BHP nie wspomnę .Masz stanowisko a i tak jesteś do wszystkiego, gdy nie boisz się być upaprany w ON, Pb, lub dodatkach do paliw to ok. Niektóre zadania są ok. ciekawe ale reszta to (usunięte przez administratora), chcesz odejść? Nie ma czegoś jak za porozumieniem stron, z kodeksu i koniec. Biuro to beton w centrali kilka osób jest ogarniętych reszta to spychologia.

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Elektryk do pracy w Rzeszów. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

czy może ktoś wie co robi inspektor w oddziale olsztyn ? zakres obowiązków, wynagrodzenie itp . atmosfera w pracy ?

serwisant
@pracownik

wolne etaty na inspektora w olsztynie są bo wszyscy się zwolnili i połowa mechaników , a to dlatego że kierownik regionu bardzo często mija się z prawdą ,lewus do pracy, nigdy nie dotrzymuje słowa -zakres obowiązków nie wiem ale mają duzo papierów ,atmosfera kiedyś była fajna do momentu jak ten pan awansował to wszystko się rozleciało ,wynagrodzenie to mówią że mechanik z nadgodzinami ma więcej

@serwisant

Mechanik tu u was? A tych nadgodzin to dużo ma zazwyczaj czy to jednak zależy? Praca jest stała?

Pan mechanik dla was
@Wiktoria

Niestety ten Pan mechanik, elektromechanik jest człowiekiem z wiedzą techniczna, wyższym wykształceniem i duża praktyką, inspektorzy to głównie osoby .......w tej firmie ubezwłasnowolnione przez "szefów" dawnych dyrektorów, jak któryś z chłopaków często z wykształceniem technicznym wyższym, chce być nie ma szans, ale za to po...ciotki, kelnerki, monterzy lodówek, owszem są inspektorami. Dochodzi do tego ze kierownik, inspektor nie ma pełnych uprawnień - energetycznych np. dozorowych lub ma zabrane pomiary p.10 :D OCEN SAM

AS
@pracownik

Inspektor kieruję pracami serwisantów, wynagrodzenie od 5 do 6 tys. zł brutto + dodatki. Z tego co wiem to jedna Pani wygrała konkurs w PKN w utrzymaniu ruchu, teraz będzie po drugiej stronie zlecać pracę.

Antoni

Wypłata na czas i to tyle, chamstwo, brak szacunku i wulgaryzmy w oddziale ZG to norma, nie pracuje już i nie żałuje.

Tomasz
@Antoni

Długo już nie pracujesz?

Zamiennik
@Antoni

Zostałem zatrudniony w OCS ZG w czerwcu, być może za Ciebie. Puki co żadnych wulgaryzmów nie było. Faktycznie praca jest cały czas monitorowana, ale chyba wynika to z planowania tras zleceń, trzeba też wypełniać sporo dokumentów. Zarobki podstawowe trochę niskie, zobaczymy co będzie dalej, benefity takie jak multisport, karta paliwowa (dodatkowe środki), wczasy pod gruszą czy dofinansowania dla dzieci itp. są , premie kwartalne i roczne i dodatek za pełnienie dyżuru w godzinach popołudniowych.

@Zamiennik

Pisałeś, że zarobki są niskie i że zobaczysz co będzie dalej. Jakie są więc obecnie? Podskoczyły od nowego roku? Jak się teraz pracuje?

Justyna

Hej, chciałabym spytać, czy polecacie pracę tutaj teraz? Zastanawiam się, czy można zarobić tam w miarę, bo w tych czasach to chyba punkt numer jeden dla każdego przy wyborze pracy...Niby ktoś kiedyś pisał, że zarobki niskie, ale z nadzieją na poprawę, to ile dokładnie w sumie proponują?

Stefan

Omijać szerokim łukiem praca na terminalu w Szczecinie totalna porażka. Zatrudniają każdego osoby bez wiedzy technicznej. Brak szacunku do człowieka ze strony kierownictwa i nie tylko. Zero rozwoju i praca z ludźmi którzy kompletnie nie mają pojęcia o technologii łącznie z kierownictwem. Nie będę podawał nazwisk bo to jest totalne żenadę. Dobra robota dla emeryta który ma rok do emerytury i tyle.

Olga
@Stefan

A są jakieś szkolenia na początku czy nie?

Robert

Pracowałem w OCS oddział Poznań, to co ktoś napisał na temat płacy to żart, zaczynasz od 3 tyś na rękę, premia jak to premia jest uznaniowa, pozostałe benefity to raczej żart, za kartę Multisport musisz zapłacić 80 zł ( w firmie w której obecnie pracuję za tą samą kartę dopłacam 35 zł ) , opieka medyczna w LUXMED pakiet komfort płacisz 79 zł , ( w firmie w której obecnie pracuję za tą samą opcję płacę 37,5 zł ). Co do samej pracy, to jeśli masz dodatkowe źródło dochodu to polecam, jeśli chcesz jednak żyć z tego co zarobisz w OCS to musisz żyć baaardzo skromnie. Szef Regionu do krętacz i mąciwoda, jak się pomyli to powie prawdę. Jak będzie chciał przyjąć cię do pracy to naobiecuje "złote góry" jednak realia są zupełnie inne. Ja miałem pracować jako Elektryk jednak dowiedziałem się że zostałem zatrudniony jako elektromechanik , pytanie dlaczego ? Odpowiedz jest bardzo prosta - Elektryk ma wyższą stawkę zaszeregowania niż elektromechanik i dlatego wykonując pracę elektryka pracujesz na stanowisku elektromechanika. I tak jak ktoś bardzo mądrze napisał, proszę nie łączyć OCS z PKN są to zupełnie inne firmy i dzieli je przepaść kulturowa i ekonomiczna.

Były serwisant
@Robert

Opinia w punkt niestety miałem tego samego szefa regionu, a opinie są prawdziwe. Z perspektywy czasu - czas stracony na poświęcanie się na prace od sprzątacza dystrybutorów po automatyka za miskę ryżu. Zarobisz bo są dyżury gdzie tyrasz po nocy, a później w dzień. Jest dużo prac niezgodnych z kodeksem pracy i bhp. Atmosfera - brak szacunku i kultury człowiek tym przesiąka - niestety . Życzę każdemu, żeby znalazł normalna pracę.

Dj.
@Były serwisant

Potwierdzam

Ciekawy

Jak wygląda praca na stanowisku Elektryka w Zielonej Górze jak atmosfera? Warto składać papiery? Jak płacą?

Dj.
@Ciekawy

Bo tu pracuje

@Dj.

Ale kto tu pracuje? O co chodzi?

As

Biedny Krzysiu, pisze i płaczę. Krzysiu ogarnij się, znajdź sobie uczciwą pracę...

No i...? Częstotliwość to jeszcze nie media. I w ogóle co ta informacja ma wspólnego z opiniami o pracy w OCS?

Marzena
@As

A ty tam może też pracowałeś?

@As

A ta jaka niby jest Twoim zdaniem?

A jak wygląda sytuacja w Gdańsk, ul. Szczęśliwa?

BylłPracownikIT

Polityka przedłużania umów dla pracowników IT: 1.probny na 3 mies 2.przedłużenie na czas określony 1 rok 3.przedlużenie na czas określony 1 rok 4.umowa na czas nieokreślony Pensja lepsza w Lidlu. Brak rozwoju. Faworyzowanie przez regionalnego kierownika Serwisantów. Niespodziewne kontrole kierownictwa(są w stanie jechać za tobą i cie sprawdzać a więc robisz pod presją czasu i kontroli). Nie ufaj kierownikom nawet regionalnym, kiedy będzie potrzeba to cię niektórzy(usunięte przez administratora) Prosisz o szkolenia ale ich nie dostajesz.

@BylłPracownikIT

Jak to dosłownie jechać za kimś? Aż trudno mi jest sobie to wyobrazić? Myślisz, że ewidentnie do Ciebie mieli jakiś konkretny problem czy to faktycznie taka norma z takim zachowaniem? Pensja lepsza niż w w lidlu... A o ile?

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe - Opole

• Jak się pracuje w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe?

Kandydaci do pracy w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe
1.5/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Wrocławska 58
    45-701 Opole