Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe

Opole

Opinie o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe

były automatyk

Tak jak w jednej z powyższych opinii. Mało się robi i mało zarabia. Zakres obowiązków... hmm automatyk musi być "uniwersalny" czyt. musi umieć zrobić wszystko. Właściwie to nie ma nic trudnego na tym stanowisku wiec taki automatyk ze wszystkim sobie poradzi tylko pytanie: po co ? Im więcej potrafisz tym więcej obowiązków ostaniesz, bo sobie poradzisz. Wiedza, umiejętności i zaangażowanie w żaden sposób nie łączą się z większym wynagrodzeniem. Kasa 3500 brutto i nawet jeśli drgnie to tylko dlatego że są premie kwartalne. Komuś kto nie chce się napracować polecam natomiast komuś ambitnemu stanowczo odradzam.

łysy

Witam Czy ktoś moze sie wypowiedziec na temat powstałego OCS w Poznaniu, stanowiska serwisanta stacji paliw? Jaka praca, jakie zarobki, premie itp? Czy firma jest godna zaufania?

Nowy
@łysy 01.09.2017 21:41

Witam, Jaką propozycje wynagradzania otrzymaliscie na serwisant stacji w Wielkopolsce ? Jak wygląda praktycznie taki serwis tych stacji ?? Faktycznie proponują tylko 3100 brutto ?

Warta
@Nowy 03.09.2017 11:57

Romowa prosta wystarczy, że pogadasz że coś umiesz 3500 brutto na początek plus samochód serwisowy pod dom. Organizacja .... Kilka osób zrezygnowało.... Ale za to nazwa dobra.... Plusów jak na razie ...

miś

super

Zuzanna

Czy dla Ciebie @BlackDog taka popularna i znana podejrzewam przez każdego Polaka firma jest krzakiem? Opisujesz pracę na stacji benzynowej?

BlackDog

Firma krzak ludzie z łapanki a zarobki beznadziejne , jak nie znasz tematu to leżysz . Naprawa dystrybutorów ,automatyki itp to nie naprawa motorynki.

Zuzanna

@Nowy czy jesteś zainteresowany pracą serwisanta stacji? Może najlepiej udać się na rozmowę z pracodawcą, by się dowiedzieć czy faktycznie jest taka stawka? Jak się zdecydujesz, to opowiedz na form potem jak wyglądała rozmowa w Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe i jak najlepiej się do niej przygotować.

Zuzanna

@jak_zycdalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszmy więcej na temat warunków zatrudnienia. @Lubiejeści chętnie również usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

rfg

jak to nie ma mozliwsoci awansu? to trochę dziwne

Lubiejeści
@rfg 01.09.2016 15:37
jak to nie ma mozliwsoci awansu? to trochę dziwne

są takie miejsca, że jest to niemożliwe - to niestety większość firm - oczywiscie są takie, gdzie ogłaszają się w portalach, jest ich sporo. Jest rekrutacja wewnętrzna albo po znajomości, koligacjach. Koorynatora i menedżera mam nowych, jak na razie zrobię tak, by wszystko się ułożyło, trzeba zacząć z czystą kartą. Wcześniejszy szef mało konkretny, sam sobie radź itp, na szczęście ćwoka już nie ma, ciekawe tylko o co chodzi z tymi DANYMI zastrzeżonymi.

jak_zyc

@mateusz w oddziałach nie masz żadnej drogi awansu. Co innego w centrali. No chyba że któregoś z kierowników/inspektorów wyrzuca ale to raczej nie jest możliwe. Na początku każdy kto przychodzi do pracy jest ambitny i się stara ale jak za twoje dobre chęci i starania dostaniesz jeszcze reprymende to samo ci się odechciewa...

jak_zyc

Pracuje w tej firmie już od jakiegoś czasu. W tej chwili już jestem na etapie - jestem tu stanowczo za długo. Praca i atmosfera w niej nie byłaby zła jeżeli kierownictwo by się trochę zmieniło. Totalny brak organizacji. Na stację jedzie po kilka samochodów serwisowych a później na zebraniach słyszysz, że to wasza wina że nie ma wyników. Samochody stare jak świat. Możliwości awansu zero. Premie może i kiedyś były ale teraz można już tylko o nich pomarzyć. Podstawa i kilka nadgodzin jak ci sie uda je jakoś zrobić. Może się i nie narobisz ale i nie zarobisz. Znajomemu bym nie polecił tej pracy.

wiesiu

Ta wypowiedz moja to była ironiczna!!! Zarobek jest, ale nie dla ludzi tylko właściciela pakietu 99%... jak jesteś słaby nie przychodź do OCS. Musisz wszystko umieć bo i tak nikt z Tobą nie będzie chciał pracować!!!

wiesiu

Witam zapraszam wszystkich do pracy w CS, warunki finansowe bardzo dobre, socjal, wczasy, flota samochodowa itd.., ale jeśli nie serwisowałeś Stacji Paliw daj sobie spokój... Pozdrawiam wszystkich którzy mówią, że w OCS nic się nie robi "kto nie robi to nie robi". Szkoda, że nie ceni się pracujących, Praca marzeń:)

BEZ WAZELINY
@wiesiu 03.11.2015 18:43

Pracuję w tej "firmie" parę lat,o wiele za długo jak czytam te wpisy to mnie krew zalewa socjal wczasy dobre zarobki -1800 na ręke może 2000 z godzinami nadl. Możliwość rozwoju jakiego rozwoju ,miła atmosfera bzdura na kołach. Jak bym czytał SF Morda w kubeł i masz tyrać Na szacunek przełożonych nie masz co liczyć,jesteś śmieciem bez szacunku.

siwy wiesiu
@BEZ WAZELINY 11.07.2016 20:07

Dalej było ironiczna wypowiedź ;) absolutnie podpisuje się pod Twoimi słowami - dno totalne, zatrudniają obecnie idiotów nikt mądry nie chce przyjść!!! za te kokosy!!!

john

czy ktos aktualnie pracuje w CS i serwisuje stacje? jakie firma daje wyposazenie jak rozlicza zlecenia i ile placi? pozdro

Również Pracownik

Chyba coś się Państwu pomyliły firmy. Przykre, że Pan Pracownik trafił do firmy mając znajomości (podaje że pracę można tylko tak zdobyć) na szczęście nie jest to OCS ponieważ w naszej firmie nie ma i nigdy nie było osób o nazwiskach, które Pan wymienia.U nas ludzie są przyjmowani do pracy w otwartych rekrutacjach na podstawie kwalifikacji i zostają ci którzy się sprawdzą. Jest dobry socjal.

Firma w której pracę znajdują platfusy znajomków z PKN- Jarzembski ( mężulek, który kręci z B.Z, Pani z kadr- Jędrzejewska ) wkręt po mężu z BT z PKN).Zwykłe pknowskie wkręty oraz pozostałe dziesiątki ludzi zatrudnionych tylko dlatego, że kogoś znają.Bez wiedzy, bez umiejętności ale ze znajomościami na wyższych szczeblach. Unikać!! Firma krzak gdzie znajdują zatrudnienie ludzie z PKN. Reszta to zwykłe muły robocze. PS. jak jesteś z Płocka to masz lepszą sytuację ywjściową tylko dlategop, że pchodzisz z tego miasteczka.

zick

Nepotyzm, wazeliniarstwo. Prezes zatrudnia swoich, córkę, zięcia, kuzyna, szwagra,który przyszedł na "przechowanie", kiedy wyleciał ze stanowiska prezydenta KK(znowu startował i przegrał), wystarczy? Ludzi traktuje przedmiotowo, na pierwszy rzut oka miły, słodki, przyjazny. Naprawdę mściwy, pamiętliwy, tolerujący tylko takich, którzy przytakują. Jeśli jest ktoś kto jest samodzielny i myślący, niszczy go. Jednocześnie układny, przekupny dla ludzi, którzy są ponad nim. To wszystko tworzy atmosferę w firmie beznadziejności. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla ludzi zdolnych, ambitnych samodzielnych i myślących. Ja tej firmie dziękuję!!!

Czy ja wiem czy tak dobrze się pracuje? Jest taki co ma za duże mniemanie o sobie i staje się poprosu zwykłym ....... Na szczęście jest to pojedyncza jednostka (człowiekiem nie nazwe bo trzeba nim być). Wystarczy to jednak do zatrucia powietrza.

Zostaw opinię o Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen Sp. z o.o. Centrum Serwisowe