Opinie o Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. w Poznań

Odnośnie wynagrodzeń

Czy to prawda, że1 lipca 2023 roku kwota wynagrodzenia wzrośnie o 590 zł ?

Robol

System czterobrygadowy wchodzi pełną parą. Z dnia na dzień wprowadzają sobie co chcą. Ja juz złożyłem wypowiedzenie i dziekuje za takie coś.

@Obiektywny

A jak nie masz sympatii innych to musisz uczyć się sam ? Wiesz może jak można zdobyć tą sympatię innych, bo wolałbym mieć pomocną rękę przynajmniej na początek?

kandydat

Na początku tego roku był tu taki wpis pracownika :.."Panuje tu bardzo nieprzyjemna atmosfera, szczególnie niemiłe są starsze, stałe pracownice zrzeszone w towarzystwach wzajemnej adoracji. Traktują z wyższością i pogardą osoby nowe...." Czy to się zmieniło ?

Tylko, gdzie leży prawda? Jedni w tym wątku pisali, że z każdym przyjściem nowego pracownika sytuacja ulega zmianie, a ostatni wpis z zeszłego roku świadczy o czymś wręcz przeciwnym. Ponoć piszący zwolnił się z powodu zachowania niektórych pracujących tu wtedy osób. A jak to było u Ciebie? Jest komu zgłaszać, że starsi stażem pracownicy nie kwapią się do pomocy i wytłumaczenia, jak co należy robić? Lub, że podnoszą na kogoś głos?

Bogaty Nowy wpis

Jak tam po najwyższych w historii podwyżkach? Nadal narzekacie?

Ina Nowy wpis
@Bogaty

O, ale fajnie, że jakieś podwyżki były w firmie. Ja właśnie chce wysłać cv, bo szukają managera automatyzacji i IT przemysłowego. Czy te podwyżki to były np. na produkcji, czy też lepszą kasę dostały posady managerskie?

Pracownik Nowy wpis

Pracownicy różni, jednak jest sporo tak strasznych pracowników że psychika przy nich siada, koordynatorzy jakby pracowali za karę. Pracując przez agencję jest się dla ludzi z BMP nikim, wywyższanie się nad innymi, wydzieranie się, a czasem nawet wyzwiska. Nagłe zwolnienia z dnia na dzień, bez okresu wypowiedzenia zawartego w umowie, bo zatrudnili za dużo osób.

Waldek Nowy wpis

Napiszesz konkretnie, jaki miałeś ten okres wypowiedzenia w umowie o pracę, którą Ci tu zaoferowali? No chyba, że to przez pośrednika byłeś na umowę o pracę tymczasową? Sama BMP wrzuciła właśnie klika ogłoszeń. Jest i takie na Operatora - Prowadzącego Linię właśnie z umową o pracę. Szczegółów tej umowy jednak nie podali.

Ignaś

Operator - Prowadzący Linię jakie ma warunki zatrudnienia? Trafiłem na ofertę pracy, gdzie szuka się wielu kandydatów. Napiszecie, ile płacą i co to są za 2 premie w ciągu roku? Serio, tak napisali w ogłoszeniu.

@kandydat

Czy orientujecie się czy zespół finansowo księgowy już powstał? Chcę aplikować na nową ofertę pracy w której widnieje informacja że zespół dopiero się buduje i trochę się obawiam czego mogę się spodziewać oraz jakie widełki zaproponują

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

KOGUT
@kandydat

Z KAŻDĄ NOWĄ ZATRUDNIONĄ OSOBĄ SYTUACJA SIĘ ZMIENIA PONIEWAŻ PAŃ LUB PANÓW STAREGO SYSTEMU JEST MNIEJ NIŻ NOWYCH PRACOWNIKÓW I WRACA NORMALNOŚĆ[ MOIM ZDANIEM]

Oczekująca
@KOGUT

to bardzo dobrze

Ktoś
@kandydat

Jeżeli chodzi o niemiłe, starsze, doświadczone osoby to się z nimi nie spotkałam.

Tara
@Ktoś

Widocznie sama jesteś tą starszą osobą, która tu zagląda….

@KOGUT

Niestety się mylisz. Ci starzy tak zdominowali nowych że czują się jak panowie życia i śmierci.

@Nowy

Zastanawiam się czy do dziś takie coś tu trwa?

Były
@kandydat

Nic się nie zmieniło. Pracowałem przez 3 mięsiace i serdecznie odradzam. Panie IPC traktują zwykłych pracowników jak (usunięte przez administratora) Nic nie wytłumaczone, czekają tylko aż coś stanie i wydzierają się na wszystkich bo nie potrafią czegoś naprawić. Żal tych Ukraińców. Pracują bo boją się stracić pracę. Najgorsza jest z Fit1 Lidka i Daria. Przez nie zrezygnowałem. Nie polecam

Robert

Ile teraz na start może dostać operator naważania ? Jaka podstawa i dodatek 4 brygadowy?

Ooo
@Robert

Z tym dodatkiem tez się chce właśnie dowiedzieć, bo pisali o tym, że z rok temu chyba 300 wynosił a powinno być z 1000, myślicie, że podwyższyli? I co tutaj może wpływać na wysokość tego całego dodatku? Czy ktoś już się orientował? Stan maszyn tez mnie ciekawi, co jaki czas są nowe?

Robol

Majka
@Robol

Czy to dużo gorzej będzie tą czterobrygadówką ?

Justyna
@Robol

Możesz podać przykład czegoś, co wprowadzili sobie z dnia na dzień?

alex
@Justyna

Ostrzegam nowych przed tą pracą, system pracy ma być w BMP 4Brygadowy nawet na 3 zmiany od poniedziałku do piątku wypłaty są słabe przy tej odpowiedzialności. Same szkolenia i opanowanie podstaw trwa przeszło 3 miesiące kończące się egzaminem. Typowe korpo nie patrzące zbytnio na pracownika, praca ciężka dźwiganie tempo pracy plany do wyrobienia, styczność z substancjami niebezpiecznymi grożącymi utratą zdrowia lub życia a tu chcą wprowadzić 12 godzinny system pracy. Tylko czekać jak ze zmęczenia ludzie zaczną popełniać więcej błędów i dojdzie do wypadków przy pracy. Nie mówcie zarządzający ,że nie ostrzegałem jeżeli wypadkowość wzrośnie będzie to wina nie pracowników-operatorów tylko tych co ten system wprowadzają. Już teraz brakuje ludzi, widzę coraz więcej ogłoszeń, ale powiem nie warto gdyż dodatek za 4 Brygady nie robi tu żadnej różnicy jest to najmniejszy dodatek za 4Brygadówkę o jakim kiedykolwiek słyszałem. Ok 300zł to tyle co nic powinno być co najmniej 1000.

Remigiusz
@alex

Teraz to za 4 brygadówkę w Poznaniu spokojnie można dostać 6500 zł brutto bez nadgodzin za 168 godzin pracy. Coraz więcej ludzi zacznie z BMP odchodzić, a ludzie już gadają na zakładzie, że teraz to już nawet życia rodzinnego nie będą mieli. Poza tym to już dyskryminacja dlaczego biura, HR nie maja 4Brygadówki jak wszystkim to wszystkim, a nie praktyki dyskryminacyjne. Ja już szukam nowej roboty a znam 5 które też już szukają wydaje się że lawina ruszy po miesiącu 2 jak ludzie zobaczą jak ciężko wytrzymać w tym systemie.

@Remigiusz

No aż teraz to mnie zaciekawiłeś, wrócę tu na pewno w kwietniu, żeby zobaczyć jak to się rozwija. A gdzie szukasz dla siebie innej roboty? I czy te osoby, które się według Ciebie szykowały już odeszły?

Były
@alex

Przede wszystkim uznanie należy się rekrutantce. Tylko jej udało się mnie oszukać. Ale pokolei. Jestem mechanikiem i całą karierę zawodową pracowałem na utrzymaniu ruchu. W tej firmie również tak miało być. Miałem być mechanikiem linii produkcyjnej a nie na ogólnym utrzymaniu ruchu. Na moje pytanie jaka to różnica nie dostałem konkretnej odpowiedzi tylko jakiś bełkot. Kiedy w końcu zapytałem wprost czy będę pracował jako operator rekruterzy zaprzeczyli. Przyjąłem posadę i okazało się że wylądowałem na linii jako operator. Ale to nie koniec. System wdrażania nowego pracownika jest tu jakiś wybitnie nowatorski. Wyjaśnię obrazowo. Jeśli przychodzi kursant na prawo jazdy to instruktor najpierw pokazuje wszystko w samochodzie i objaśnia jak co działa. W tym przypadku kursant dostaje kluczyki i ma jechać i to bez instruktora. Nikt nie wyjaśnił jak maszyna działa co jest do czego tylko naduś to i to i jedź. A jak czegoś nie wiedziałem to darcie japy że jak nie wiem że czas ucieka że produkcja ma jechać. Naprawy też w bieg bo wynik się liczy. Na szczęście skończyłem z tym i mogę spokojnie pracować w małej Ale normalnej firmie.

Dominika
@Były

to ile koniec końców czasu tam wytrzymałes? Bo stawiam, że nie jakoś długo. Zdążyłeś wziąć całą wypłatę jakaś ? Bo jestem ciekawa ile zarobiłeś tam

Obecny
@Były

Niestety muszę potwierdzić Twoje zdanie. Ta firma to tylko nazwa. System.pracy jak u prywaciarza. I faktycznie. Nauka wygląda tak jakby specjalnie nie chcieli niczego uczyć. Jakby się bali że ktoś może im dorównać. Uważają się za niezastąpionych. I jak ktoś faktycznie jest elektrykiem czy mechanikiem z powołania i lubi to co robi to niech wielkim łukiem omija tą super firmę

Obiektywny
@Obecny

Też pracowałem z w tej firmie niczego cię nie chcą nauczyć chyba że lubią cię koledzy i koleżanki

@Obiektywny

XXx

Wypowiem się jako już były pracownik firmy. Pracowałam jako operator procesu ważenia od marca 2022 do marca 2023, w trakcie tego czasu firma drastycznie się zmieniła. Gdy przyszłam do pracy, liderem zespołu była Pani Karolina, koordynatorem mojej zmiany Pan Andrzej i wszystko wówczas było w porządku. Oprócz dwóch-trzech osób z innych zmian niż moja - nie mogłam narzekać na ludzi, ze swoją zmianą byłam bardzo zżyta, zgrany zespół tworzyliśmy. Szefostwo wspomniane również jak z bajki wyciągnięte, panowała serdeczna, rodzinna atmosfera. Muszę również pochwalić Panią Agnieszkę, która przeprowadza egzaminy (inżynier technolog). Byłam tak zestresowana, że zapomniałam nawet jak mam na imię, ale Agnieszka tak prowadziła egzamin, że część tego stresu zeszła. Podsumowując: Czułam się jakbym złapała pana boga za nogi. Wszystko się zmieniło, gdy Karolina odeszła na urlop, na jej miejsce przyszła inna liderka, której nawet nie mieliśmy szansy dobrze poznać i utworzono nowe stanowisko: koordynator Naważalni. Przyszedł na to stanowisko człowiek, który ewidentnie na niczym się nie zna (my, młodsi i starsi stażem operatorzy, uczyliśmy go podstaw dot. całego procesu, systemu itp. - na chemii również się nie znał, co w takiej firmie jest jednak dosyć ważnym czynnikiem. Ba, nawet na BHP się nie znał, a tego już na takim stanowisku powinno się wymagać od kandydata). Co jednak ważniejsze, człowiek ten taką wprowadził atmosferę, że ludzie zaczęli się męczyć w pracy, podobnie zresztą jak nowa liderka - Marta. Powstało coś na wzór (usunięte przez administratora) kilka osób się z ich powodu zwolniło (przyznali to głośno, ale nie uwzględnili tego w wypowiedzeniu, więc oficjalnie wszyscy są czyści). Mnie z kolei zwolniono bezprawnie (wiem, bo analizowałam tę sprawę z prawnikiem) i wiem, że właśnie owy koordynator Bartek i nowa liderka się do tego przyczynili. Zwolniono mnie z dnia na dzień, a w zasadzie z godziny na godzinę, argumentując to w iście śmieszny sposób i zrobiono to bez rozmowy z moim bezpośrednim przełożonym Andrzejem (postawiono go przed faktem dokonanym na 10 minut przed moim zwolnieniem) i bez wiedzy Karoliny, która była moim dodatkowym przełożonym formalnie. Reasumując - dwie niewłaściwe osoby na wysokich stanowiskach zniszczyły coś, co porządni ludzie przez lata budowali. Przykre.

@XXx

Próbowałaś skontaktować się ze swoim bezpośrednim przełożonym w tej sprawie? Jak to się stało, że oni Cię ot tak zwolnili, niby za co? Szukam pracy i chciałam się zorientować w temacie atmosfery.

XXx

Próbowałam, stąd wiem w jakich okolicznościach on został poinformowany o moim zwolnieniu. To jest naprawdę dobry, uczciwy człowiek, ale nie chce niczego robić w tej sprawie i ja mu się nie dziwię. Był bardzo rozżalony tym, jak został potraktowany przez górę (został pominięty, kiedy to przecież jego zdanie powinno być decydujące, a nikt go nawet o opinię nie pytał) i pewnie chce już mieć jedynie święty spokój do emerytury. Nie mam mu tego za złe, rozumiem go. Ja również żadnych kroków nie podejmę - po pierwsze, za dużo pieniędzy, które potencjalnie pójdą do (usunięte przez administratora) a po drugie nie mam ochoty się szarpać emocjonalnie. Jeżeli pytasz o atmosferę - jeszcze rok temu bym powiedziała "Jest świetnie, nie zastanawiaj się tylko zapraszamy", ale dziś sprawy mają się inaczej. Mam kontakt z kilkoma osobami z firmy, tam też poznałam mojego obecnego przyjaciela, z którym się znamy na wylot i mocno trzymamy sztamę, więc praca w tej firmie była dla mnie fantastyczną i wartościową przygodą, ale przy bieżącym stanie rzeczy nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na pytanie, czy warto. Najlepiej jeśli sama się przekonasz i stwierdzisz, czy Ci się tam podoba. Odradzam jedynie dział pakowni, wszyscy, których znam bardzo narzekają, i na atmosferę, i na zarobki. Moja opinia na ten moment jest neutralna odnośnie do działu produkcji w tej firmie. Tak jak mówię - dwie niewłaściwe osoby wprowadziły taki chaos, że może tam być nieprzyjemnie.

Czy pracodawca Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

QWERTY

Po odbyciu stażu tutaj jest możliwość dostania pracy takiej już normalnej na etat? Teraz mają ofertę Stażysta / Stażystka W Dziale PMO. I jak staż będzie odbyty i satysfakcjonujący dla obu stron, to potem jest praca? I do tego wiecie jaka jest pensja dla stażysty??

Najgorsza firma jaką moglibyście sobie wybrać ???? ludzie są traktowani przedmiotowo , nikt nie interesuje się z waszym zdaniem. Ludzie są stawiani przed faktem dokonanym , jest coś narzucane z góry , resztę sami sobie musicie ,,wypracowac’’. Raz 4brygady , potem 3 zmiany , a za chwile bez żadnej konsultacji z pracownikami zostajecie poinformowani ze wraca system 4 brygada i musicie tak pracować i koniec. Pensja nieadekwatna do obowiązków , brak możliwości jakiekolwiek rozwoju , nie polecam ????

Ula

A powiesz coś więcej? Jak szefostwo traktuje swoich pracowników, zdarzają się jakieś wyjątki, że jest okej? O co chodzi z polityką?

Pan T

Az dziwne, ze jest tu tak malo opinii. Pracuje tu ponad rok, jeszcze pracuje. Gora wymyslila sobie, ze z racji podwyzek usuwaja 4 brygady ktorych tak nikt bardzo nie chcial a teraz kazdy sie broni nogami i rekami zeby tylko zostaly te 4 brygady. Usuna dodatek, dadza polowe mniejsza podwyzke i pracownik ma byc zadowolony. Jesli zniosa dodatek a nie wrzuca go w podstawe to dopiero sie zdziwia ile osob z linii i z gory pojdzie do normalnej firmy gdzie wiesz na czym stoisz . Ja jestem na nie, jesli oferuja ci 4 brygady to powinni przynajmniej rok wczesniej o tym poinformowac bo jak w 2022 sie zatrudnialem to zadnej informacji o tym nie bylo . Ale pracownicyi tak przyklepia 3 zmiany a po pierwszej wyplacie poleca wypowiedzenia :)

@Pan T

A co to za dodatek? Jak rozumiem jakiś finansowy? Bo nie rozumiem, o co w nim chodzi? Wgl ten dodatek jest wpisany w umowach pracowników, że jest on gwarantowany, czy to tylko 'na słowo' jest dawany?

@Bożena

Dodatek do 4 brygad jest to kwota na slowo której w umowie nie ma ale jest w regulaminie wynagradzania . Wielka firma a stabilność jak u prywaciarza .

Katarzyna
@Pan T

Duża ta kwota jest? Zależy od tego ile nocek wyjdzie? Czy to stały dodatek miesięczny jakiś? Od kiedy mają zlikwidować te 4 brygady? Wiadomo już coś konkretnie?

Matti
@Pan T

Potwierdzam ja zrezygnowałem,gdyż miało nie być 4 brygad niepoważna firma zatrudnia cię obiecuje co innego niż potem wychodzi w rzeczywistości.

@Katarzyna

Nie wiadomo kiedy , bynajmniej mi nic nie wiadomo , takie chodzą plotki po produkcji ;) jak będzie mało pieniążkow wplywać do Pani Prezes to pewnie będzie cięła koszty proste .czy kwota duza? Nie, grosze.

Grażyna
@Pan T

Jeżeli chodzi o samą umowę to można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? Macie jakiś okres próbny zatrudnienia? Ile wynosi?

Mateusz
@Grażyna

4 brygady są opłacalne dla pracodawcy dlatego jak już raz będą to nikt bez przymusu lubmasowych protestów pracowników z tego nie zrezygnuje. W 4 brygadówce płaci się pracownikowi mniej niz na 3 zmiany od poniedziałku do piątku gdyż za niedziele i sobotę musieli by płacić nie jak za zwykły dzień. Pracownik na tym traci 1000-2000 zł netto.

Kinia
@Mateusz

Może po wprowadzeniu tych 4 brygad pensję wzrosną? Są już jakieś wzmianki na ten temat? Orientujesz się może jak z zarobkami na produkcji dla kobiet? Ile za h na początek?

Maciej

Mam takie pytanie ile teraz na start jako operator produkcji,naważalni można dostać teraz- bo ponad rok temu proponowali mi 4700 brutto. Czy wprowadzili już 4 brygadówkę?

Henia
@Maciej

A teraz mają zapotrzebowanie na pracowników? Czy tutaj ogólnie zawsze kogoś szukają? Wiesz gdzie można jakieś ogłoszenia ich znaleźć? Mają jakieś konkretne wymagania czy w razie co przyuczą?

Mateusz
@Henia

Rotacja duża jest to pewnie przyjmują zwłaszcza,że potrafią zwalniać już w pierwszym miesiącu pracy jak pójdziesz na L4 nie biora pod uwagę sytuacji losowych. Bezduszne korpo,nie daj sie nabrać jak bedą mówili ,że pracujesz 8 godzin i na inne śłodkie gadanie liczy sie to co na umowie i przede wszystkim nie mozna sie tu zasiedzieć dłużej niż rok bo starsi operatorzy nie zarabiaja wcale wyrażnie woecej niż nowi czyli jak sobie wynegocjujesz tak masz teraz spokojnie mozesz dostać 6600 zł za 4 brygady i nie tutaj.

Taki jeden

Niestety jeśli chodzi o szefostwo Nastawni (dział gdzie składa się mieszanki i miesza masę) to A.G.jest najgorszym szefem jakiego w życiu miałem. Mściwa, małostkowa, czepialska. Jej wiedza na temat prowadzenia zespołu kończy się na durnych couchingach i wmawianiu innym jak to w zespole siła itp bzdety. Nie rozumiem w jaki sposób utrzymuje się na tym stanowisku. Chyba tylko tabelka z kosztami ją broni, bo na pytanie o podwyżki ma jedną odpowiedź. Poza tym bzdurny system punktacji, gdzie 3 czyli pełną premię roczną dostajesz tylko wtedy gdy nie podpadniesz brygadziście, inżynierowi, czy też A.G., a wystarczy mieć własne zdanie i wyrazić je głośno w czasie codziennych spotkań pod tablicą aby załapać 2 w ocenie rocznej i nici z premii.

Grażyna
@Taki jeden

Czyli premia jest roczną z tego co rozumiem. Jakie to kwoty? Zastanawiam się czy kilka czy może kilkanaście stówek :) A jak z atmosferą między pracownikami? Dogadujecie się między sobą?

Nikt nie pytał
@Grażyna

Premia roczna 1,5 pensji przy dobrej ocenie ????

@Nikt nie pytał

W takim razie może napiszesz, ile pensja tu może wynosić? :D Czy na tych stanowiskach macie różnie płacone, w zależności od tego kto jaką podstawę wynegocjował i czy są jakieś premie miesięczne?

Nikt nie pytał
@Przemysław

Pensja jest uzależniona od tego ile wynegocjujesz. Czasami stary pracownik ma mniej od nowego, bo nie ma racjonalnego zarządzania płacą, a podwyżki zależą od oceny rocznej. I nie licz na to ,że ktoś Ci podniesienie wynagrodzenie dodatkowo po okresie próbnym.

Hmmm

Hej, widzę, że firma się rozbudowywuje ... możecie powiedzieć coś więcej? Jakie linie będą dolozone? Czy dużo pracowników będą zatrudniać? Na jakie stanowiska ? Czy atmosfera się zmieniła? :) pozdrawiam

Odnośnie wynagrodzeń

Czy to prawda, że1 lipca 2023 roku kwota wynagrodzenia wzrośnie o 590 zł ?

Kandydatka

Czy w tej chwili przyjmują do pracy przez agencję? Jeżeli tak to jaką/nazwa. Nie widzę ogłoszeń na pracownika produkcji a byłabym zainteresowana.

Przemysław

Co to w praktyce oznacza, zatrudniają na inne stanowiska, czy tu tylko operatorzy są potrzebni? I co takie operator powinien wg. nich potrafić?

Pracowałam tam .... długo.... zdecydowanie za długo... Praca na produkcji na zasadzie siedź i rób co Ci każą Ci ,co tutaj dłużej pracują....Ty jako nowy pracownik masz (usunięte przez administratora) a inni sobie a to na kawkę pójdą a to papierosek a to (usunięte przez administratora) z koleżanką z innej linii lub mechanikiem jesli Cie lubi .. Zawiść na każdym kroku .... Zmieniłam pracę,bo psychicznie praca z samymi wrednymi i wywyższającym się ( choc powodow i predyspozycji brak ) babami wykańcza... Zmieniłam od tej pory pracę już 2 razy na coraz lepsza i zdrowsza dla mojego zdrowia psychicznego ;)

kandydat

A w którym miejscu tak "fajnie " traktują się nawzajem , szczególnie nowych. ?? Czy dlatego co chwilę ogłoszenie dot. pracy. ?

Tak dokładnie, dodam, że pracownicy z agencji są nie tylko mobingowani, ale również dyskryminowani. Nie wiem skąd ta ślepa miłość dla pracowników z zagranicy, może z braku wiedzy historycznej ?????

Bożena

A podasz jakieś przez samego siebie zaobserwowane zachowania dyskryminujące lub świadczące właśnie o tym całym mobbinjgu?

Ktoś
@Bożena

Ja mogę podać przykłady. Osoba z Polski która chodzi, nie blokuje linii itd zostaje zwolniona z dnia na dzień a osoba z Ukrainy która śpi przy linii dalej pracuje. Następny przykład osoby zza granicy za odwołanie mają płacone 100% a z pl mają niepłacone. Kolejny przykład praca jest dla osób zza granicy które pracują po 12h ale dla osób które pracują po 8 już nie ma. Dodatkowo słyszysz ze polska przyszła do pracy i nie ma roboty dla Ukrainy a jest wręcz przeciwnie. Jeszcze jakiś przykład podać?

Re...

Zgadzam się Ukraina może wszytko, a Polak niestety nie . Pracownicy z agencji .... Zgadzam się z twoja wypowiedzią w 1000%

....

Bo tak jest w tej firmie

@....

Właściwie, to jak jest w tej firmie? Tamta wypowiedź była sprzed ponad roku i tak ją pokrojono, że trudno wyłapać jej sens. Chodzi bardziej o relacje między zatrudnionymi na tych samych stanowiskach, czy bardziej o relacje na linii pracownik - przełożony? I co takiego ma miejsce?

Maria

Widzę ze jest kilka ofert do działu jakości. Jak się tam pracuje? Jaka atmosfera panuje?

@Maria

Gdzie widziałaś te oferty? Ja patrzę tutaj i nic nie ma. Powiesz, co tam mniej więcej jest napisane, co oferują?

Patrycja
@Maria

Nikomu nie polecam pracy w jakości. Nie znam nikogo kto by był zadowolony. Wszyscy się zwalniają jak tylko mają okazję. Praca polega na gaszeniu pożarów, zero działań zapobiegawczych. Cała firma działa na exlecelach, nie ma możliwości wdrażania żadnych narzędzi które poprawiają komfort pracy. Wiecznie robi się nadgodziny, które nie są płatne. Atmosfera... szkoda gadać... polecam omijać szerokim lukiem

@Bożena

No przeczytaj sobie co jest napisane. Oferty zazwyczaj są na pracuj.pl wiesz?

@Patrycja

Ale taka opinia to tylko dotyczy działu jakości? Czy jest szansa po czasie przejścia z tego działu do innego, jak się komuś nie spodoba ten dział jakości? Można tak przenosić się na inne posady, aby właśnie się rozwijać?

Zostaw merytoryczną opinię o Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań

Beiersdorf Manufacturing Sp. z o.o.