Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Poznań

Opinie o Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Buzka

Gdybym mieszkał w Poznaniu, nigdy nie zrezygnowałbym z Centrum EFEKTY. Świetni ludzi, wspaniała atmosfera, profesjonaliści w każdym calu. Oczywiście, że nie jest to duża firma, jak ktoś tutaj piszę, ale nie musi być duża żeby była świetna. Z przełożonymi można się porozumieć. Dodatkowo cały czas inwestują w pracownika wysyłając go na szkolenia. Pensja na dobrym, godnym poziomie. Polecam.

rob

mnie się atmosfera nie podobała wcale - przypominała raczej zakład pogrzebowy. a co do podejścia, to potwierdzam: to nieduża firma, więc kombinuje, jak tu mieć kogoś najlepiej za darmo... nie polecam.

zxy

byłam tam na praktykach,miła atmosfera, fajnie było, byłam chwalona i w ogóle, ale jak po praktykach spytałam się o zatrudnienie to powiedzieli, że jedynie staż z urzędu, nic więcej. cała firma składa się z kilku osób a reszta to przypadkowi praktykanci.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY