Interstal Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Interstal Sp. z o.o.

Anymouss

Tak wiem to firma w Bytomiu produkcja to jakaś kpina masakra ludzi tam traktują jak przedmioty straszne wiem więcej o tej firmie ze jeszcze skarbówka się do nich nie przyczepił a to szok wałki nie złe e a z nadgodzinach to masakra nie porozumienie ochrony ciekawe gdzie ta ochrona środowiska jest szkoda słów

Nikt

Oszczegam przed tą firmą to najgorsza firma pod względem socjalnym warunki pracy fatalne szczególnie odkąd żądzi nowy dyrektor wprowadza mobing skłuca ludzie na Halach produkcyjnych niema wogule szacunku dla strony pracownika traktuje ludzi jak w jakim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet niema szacunku dla ludzi ktuży pracują kilka lat w tej firmie zamiast świateł na Halach produkcyjnych to założył chyba najwięcej kamer na Halach żeby tylko człowieka teroryzowac na produkcji założył liczniki codziennie ludzie są wzywani do niego na dywanik i przesłuchiwani maszyny są kompletnie zniszczone pozornie tylko że jest czysto na zakładzie a tak naprawdę to jest totalnie wszystko zepsute brak sprzętu do pracy bo zamawia źeczy do produkcji miesiącami i wielce chce przyspieszyć produkcję a ludzie z oparów ocynku na hali zaniedługo sią przekręcą zero filtrów wyntylacyjnych wszystko idzie do środowiska zdaleka od tej firmy

Prezes
@Nikt 01.03.2017 18:30

Ale byś se chopie słownik kupił xD

człowieku wpisujesz te same opinie dla interstalu ,kabexu,grawilu,czyli grupy saferod.

Zostaw opinię o Interstal Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interstal Sp. z o.o.