Alternative Technology Mikołaj Parys

Opinie o Alternative Technology Mikołaj Parys

Pawel1990

Ciezko to nawet nazwać firmą. Byłem tylko na rozmowie i teście, ale dało mi to spory przekrój na to co robią. Nieprofesjanalna działalność z zakresu przetargów na zamówienia publiczne, mało konkretów i zerowe przewidywania na przyszłość. Właściciel zdawał sie robić wszystko na szybko typu "masz i sie odwal", a podczas krótkich rozmów z pracownikami widać, że niezbyt ogarniał co się dzieje.

Zostaw opinię o Alternative Technology Mikołaj Parys - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alternative Technology Mikołaj Parys