Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

robol frukto

umowy śmieciowe zarobki marne ludzie traktowani jak stado baranów zapieprz jak w akordzie...zero szacunku dla pracownika jak nie siedzisz cicho noga (usunięte przez administratora) brama KOŁCHOZ tak dorabia się frukto na taniej sile roboczej

Koleś
@robol frukto

Nie zgadzam sie z twoja opinia. Praca nie jest ciezka, wiadomo pracowac trzeba bo nikt za gadanie, rozgladanie i plotkowanie nie bedzie ci placil.

obecny

ostatni komentasz bardzo prawdziwy

pracownica

a co z Mackiem i Dominikiem juz nie sa brygadzistami ?

Odpowiada

Praca nie jest ciężka. Jezeli chodzi o brygadzistów to sa obecnie dwie mile dziewczyny które zawsze służą pomocą,..wytłumaczą co masz robic i jak... Atmosfera jest przyjazna.

@Odpowiada

Może i brygadzistki sa miłe ale byłam na rozmowie i była tam taka grubsza dyrektorka chyba (ruda) i nie wygladała na miłą. A jej grupa krwi to Milka- Rozmawiała z kimś przez telefon i raczej nie chciałabym być na miejscu tej drugiej osoby, bardzo nieprzyjemna.

pyta

Czy praca jest ciezka, na czym polega jacy są brygadzisci ?

pracownk1

najwieksze zapotrzebowanie jest na zime i wiosne ale latem i jesienia tez znajdzie sie jakas praca wiec całym rokiem da sie pracowac

heniu26

Witam. Czy praca we fructoplant jest całym rokiem, czy tylko sezon zimowo wiosenny?

pracownik1

jestem pracownikiem sezonowym na produkcij wiec z biurem nie ma to nic wspólnego

pracownik1

Wszystko zalezy gdzie bedzie sie pracowac i z kim

jeśli chodzi o prace to jest całkiem fajna czego nie można powiedziec o pracujacyh tam ludzich wiekszosc to ludzie ze wsi utopili by każdego nowego w lyzce wody trzeba miec stalowe nerwy i byc uodpornionym

Koleś
@pracownik

Oj tak....a najgorsze to te stare wyżeraczki....myslą że jak pracują juz któryś rok i juz u wszystkich w d....e byli to się mogą panoszyć.

nowa

witam chciałabym sie dowiedziec cos na temat pracownikow produkcij,jak wygląda praca,czy ciezko,jak płatne bo widziałam ogłoszenia i w urzedzie pracy też sa. Jak wygląda środowisko pracy, jak wspołpracuje sie jak ktoś coś może napisac to bede bardzo wdzieczna.

Kulizat

Ktoś wie jek sìę do nich zatrudniać? Podobno albo od dawna ktoś robi co się wie jak mówić lub jakieś rekruracyje mają trudne? Pomóźcie bo bardzo bym chciała. Znajoma pracuje i mówi, że do tej pory co zmieniała prace to juz ze pare tygodni pracuje.

wgsF

Praca spokojna bez nerwa ani kar, najwyżej trza poprawiać, ale przeciesz za to płacom. Tak nam ostatnio zdjęcia dali do wieszania i były nie te i cały dzień zmienialyśmy... praca dobra, płacom na dzień. W biurze to nie wiem, ale musi być super, bo widac jak kazdy walczy zeby sie dostac.

qwerty

nie pracujemy na czarno tylko na umowe o dzielo...

ulghi65

co jakie ubezpieczenie dostajesz ? Pracuje i jakos nie mam co za bajki opowiadasz smiech na sali

ulgi12

no wlasnie studentem to ile czasu porobisz kilka miesiecy by tylko dorobic a jak ktos mysli o zatrudnieniu bo nie ma ubezpieczenia to juz nie tak kolorowo

iklonek

a to wiadomo kazdy wali jak chce i tylko marudzi zamiast wziasc sie za prace :) zeby byla atmosfera to ludzie musza byc spoko i brygadzisci tez wtedy mozna pracowac

yogi

zgadzam sie Iklonek z toba atmosfera na 2 zmianie to jakas masakra

iklonek
@yogi

Yogi zeby bylo jasno... Brygadzisci sa ok. Mogli by tylko troche zluzowac :) chodzi mi o ludzi,ktorzy nie wiedza czego chca... Zarabiac by chcieli po 15 zlh przerwy po godzinie,najlepiej z kawa herbata i cateringiem a robic sie nie chce tylko w wuja wala jak nikt nie widzi.

Iklonek

Co do super atmosfery w pracy to sie nie zgodze a tym bardziej na II zmianie ...

balotek

Z tego co wiem od znajomych to praca fajna, tylko, że trzeba mieć głowę. Nie zatrudniają i nie przedłużają umów tzw. fajtłapom. Bardzo dużo ludzi tam pracuje i wydaje mi się, że nie biorą byle kogo, nie płacą nie wiadomo czego, dlatego praca jest uważana za elitarną. bo dobra na pewien czas. Atmosfera jest podobno super tylko, że wymagania spore.

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.