Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Tak. To najlepsza firma w okolicy. Trzymają bardzo wysokie standardy, w trakcie wszystkich procesów.

obecna1
@Odpowiedź

zgadzam się z tobą. Jak co roku, tak i w tym wszyscy pracownicy i nowi i starzy dostali od firmy paczki Bożonarodzeniowe, ii specjalnie dla pracowników drukowane kalendarze na 2021 rok. drobnostki ale bardzo miło.

NickNick

Pierwszy etap zazwyczaj online, a drugi na miejscu.

ino1a
@Odpowiedź

zgadzam się

Katarzyna
@obecna1

Cześć, a jak wyglądają wspomniane paczki na święta w Fructoplancie? Co wchodzi w ich skład? Czy są przyznawane co roku wszystkim pracownikom? Jak już jesteśmy przy dodatkach, to czy obowiązują również jakieś inne benefity?

mądry po szkodzie

zero tolerancji dla pracowników, brygadzistka i liderki to ludzie na wzór (usunięte przez administratora) za nic mają ludzi i wszelkie przepisy pracy czy bhp- polski pracownik dla nich jest nikim a kierownik czy technolog to chlopcy na posyłki dla brygadzistki

...
@mądry po szkodzie

Co podsumował łysego nieudasa XD Ale drzewka dla grubej z kleszczem na czole podaje perfekcyjnie, jak na kiero produkcji przystało.

Tomasz
@...

Hej, chyba znasz Fructoplant od środka i orientujesz się w sprawach firmowych. Powiedz mi w takim razie na jaką pensję można tu liczyć na początku? I czy szukają też ludzi bez doświadczenia?

Wrin
@Tomasz

Bez doświadczenia też się załapiesz Tomaszu

Sylwester Fortuniak

Dzień dobry są przyjęcia do pracy

...
@Sylwester Fortuniak

Ola
@Sylwester Fortuniak

Czemu pracownicy firmy Fructoplant Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Lili J.

Umowa o dzielo/umowa zlecenie 10.19zl/h Czas pracy 10h choc trzeba byc przygotowanym na nadgodziny. Jak to mowia jedyne co jest pewne to ze zaczynamy od 6.00 Praca od pon. do piatku + soboty (dla chetnych....nikt nikogo nie zmusza) Mila i przyjazna atmosfera Sympatyczni i życzliwi brygadzisci

Dżejk
@Lili J.

Tak to było 10 lat temu, trafiłem tu i dementuję. Polecam rabote.

Ktoś
@Dżejk

Pięknie Pani z HR odpisuje.

Ktoś ktoś
@Ktoś

Nie tylko odpowiada ale również zadaje sobie pytania chyba ????

zaciekawiony
@Ktoś ktoś

Poważnie uważacie, że jak ktoś nie jedzie po firmie (a przeważnie jadą frustraci, co to ich ktoś za nieróbstwo wywalił lub ci co to szans nie mają na robotę bo kwalifikacje za słabe) to zaraz że opinia podstawiona? Ludzie, co jest z wami? Tylko marudzić umiecie? To już nie te czasy, że roboty nie ma i się człowiek chwyta czego popadnie. Jak by było tak słabo, jak tu zrzędzicie, to by nikt w tej firmie nie pracował. Nikt nikogo na sznurku na siłę nie trzyma. Ludzie pracują w firmie, bo jest ok. A jak ktoś marudzi, to albo nie pracuje tutaj, albo lubi narzekać na wszystko dla zasady.

@zaciekawiony

W sedno. Nie jest idealnie. Nigdzie nie jest. Czasem jest nerwówka, czasem jest spokojnie. Są wymagania i jeśli ktoś szuka miejsca, żeby się ślizgać to nie tutaj. Wiele można się nauczyć i zarobić również można. Raz jest lepiej raz jest gorzej - jak w życiu. Po prostu warto spróbować i przekonać się na własnej skórze, a goworkowych frustratów poczytać z przymrużeniem oka.

Irek

A można pracować tu tylko w wakacje jako student?

Stary.
@Irek

Mlody czlowieku. To nie jest firma dla każdego. Jesli chcesz zarobić kilka zlotych to jest wiele firm w okolicy gdzie mozesz to zrobic, z wiekszym lub mniejszym zadowoleniem. Fructoplant to zespół mlodych, zdolnych i wspaniałych ludzi, którzy chcą się rozwijać, chcą pielęgnować swoje talenty, którzy są skoncentrowani na wspólnych celach. Jest to prawdopodobnie jedyna firma w rejonie, gdzie każdy ma nie tyle szanse co obowiązek pokazać swoje najlepsze strony. Wielu bardzo mądrych ludzi, ciągle rosnący zespół. Szacunek do współpracowników i ogromny głód wiedzy. Miejsce dla ludzi z perspektywą, i to bez względu na zajmowane stanowisko, czy rodzaj wykonywanej pracy. Ludzi zdajacych sobie doskonale sprawę z tego ze są zespołem. Firma to ludzie, a tutaj sa najlepsi. Życzę Ci żeby Cię przyjęli, bo nigdzie nie nauczysz sie tyle, co tutaj. Powodzenia. ????

Ola.
@Irek

Na stronie fructoplant.pl/kariera znajduje się formularz zgloszeniowy. To najprostsza droga do komunikacji z firmą w sprawie zatrudnienia :-)

@Ola.

Czy Ola strzeliła gola?

Kekw
@@Irek

A po co ci taką informacją impotencie?

PhungTaopej

Cien dogly, ja chsie sie placowac tu. Ci jest tu tolelancja ci nie ma? Boje zie oni mnie nie hciec. Ile ja zialobi na biurko?

Pracownicy

Ciekawie się dzieje. Dużo zmian, wiele możliwości. Kiedyś ktoś to trzymał w ryzach. Teraz odpowiedzialni pracownicy poodchodzili (pozwolili im odejsc) to można robic co się chce. Nie ma to jak wywozi wosk kilogramami z magazynu ciekawe na jaki użytek zawsze to kilka tysiączkow do przodu w kieszeni kto ma róże... Brygadzistki też dobre... rośliny stratują prawie codziennie... Ale strata jest dobra. Zawsze czyjś samochód wypchany po brzegi. Jak się sprzeda taka ładną magnolię czy inną "zdechłą" roślinę to też coś zawsze zostanie. No i logistyk na bani przy wysylkach to też niezła beka na całą firmę i nikt sobie nic z tego nie robi. Rozwalona paleta doniczek nowych trafia do kontenera – normalnie ubaw, a kiedyś w używane sadzili. A i jeszce pracownicy z ukrainy co są na miejscu nieźle sobie godzin nabiją bo i tak nik ich nie kontroluje, żadne nie zaczyna pracy przed szóstą a tak mają wpisywane. No ale tak to jest jak się pozwala odchodzić odpowiedzialnym za robotę ludziom....

@Pracownicy

Mobink jak cholera brygadzista główna jest po prostu po.....a nie polecam tej firmy

mam mieszane uczucia

jakiś czas temu byłam na rozmowie na stanowisko biurowe w tej firmie i mam bardzo mieszane uczucia, z jednej strony wszystko fajnie pięknie, firma sie rozwija, biuro jest nowoczesne, przytulne, ale zaraz potem czar pryska, bo nikt się nie spodziewa że w takiej pipidówie może aż tak bić po oczach korpoklimat, jest to wręcz namacalne :) Ktoś tu w komentarzach o tym pisal i bylam tym trochę zestresowana idąc na rozmowe, niestety okazało sie to prawda. Zakres obowiązków x1,5 w stosunku do tego co robiłam wcześniej na takich stanowiskach, ale o kasie nie ma żadnej sensownej rozmowy ... No coś mi tam nie gra

Czarek

Z pewnością nie każdy dostanie pracę w firmie. Bardzo dobre opinie ale i standardy również wysoko ustawione, polecam bo warto.

jegomość

@Nie polecam Dziwna opinie, firma jest bardzo dobrym pracodawcą to z pewnością z inspiracji konkurencji?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fructoplant Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

ojojoj

Esperanto

D

Tak na pewno część rozmowy, właściciele uwielbiają się popisywać swoją znajomością języka angielskiego

@D

Popisywać? Hmm a może lubią weryfikować bzdury wpisywane w CV. Angielski komunikatywny - ale słowa o pogodzie nie potrafi powiedzieć, Excel? Super! Ale nie doda dwóch komórek ponieważ się zdenerwował...

KAZIUTAA

(usunięte przez administratora) . Ludzi mają za nic . 30 stopni a nawet nie racza wody przywieźć na pole . W kamieniolomach mieli lepsze warunki . Nie polecam i nie dajcie soba pomiatac

@KAZIUTAA

A to ciekawe, bo firma nie prowadzi sama produkcji polowej. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

Kaziutek
@MisiaPysia

Dość śmiałe stwierdzenie zważywszy, że posiadają ok.200 ha ziemi uprawnej, gdzie hodują m.in. róże. I gdzie tu bzdury?

@MisiaPysia

a MisiaPysia wie o której firmie się tu pisze? Jak nie prowadzi jak ma największe macierze w okolicy. A co by Ukraina robiła jesienią?

@D

@MisiaPysia wie dokładnie. Reszta osób wypowiada się o firmie w której nie pracuje i nigdy nie pracowała. Nie wiem co to są "macierze" ale upraw polowych ta firma nie prowadzi.

GardenGeek

Mam propozycję pracy w tej firmie, mam podlegać bezpośrednio pod Szefa. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak będzie?

Rollo
@GardenGeek

Zależy pod którym bo jes ich wielu

@GardenGeek

Opowiesz, jak potoczyła się sytuacja, przyjąłeś ofertę pracy? Jeśli tak, to streść proszę w kilku zdaniach, co sądzisz o firmie, czy to pracodawca godny polecenia? Dobrze oceniasz atmosferę? Takie informacje są ważne dla innych, szczególnie, że jest tu wiele negatywnych komentarzy. Chętnie dowiemy się, czy są także dobre strony zatrudnienia w Fructoplant.

GardenGeekFikuMik
@Agata

Tak, okazało się, że nerwy i stres były totalnie bez sensu. Jest moc i normalnie. Płacą, a co dla mnie najważniejsze, wszystkie papiery się zgadzają. Wszystko na umowę z ubezpieczeniem i teraz nie muszę się martwić o składkę, emeryturę i w razie wypadku o lekarza. Zresztą bardzo dużo osób pracuje, praca najlżejsza nie jest, ale dzięki temu czas leci, zimno nie jest. Warunki normalne, jest gdzie zjeść czy siku zrobić.

Paluch
@GardenGeekFikuMik

Proszę o informację kogo dobrze byłoby omijać, żeby można dobrze wykonywać pracę bez stresu?

@Paluch

Paluchu...nie ma takich osob. Kazdy jest mily ,zyczliwy i usmiechniety.

Olo
@Dr. No

Paluch ..to chyba szuka dziury w całym...

@Olo

Trudno powiedziec czego szuka Paluch... ale napewno nie pracy :)

Bułka
@GardenGeek

Podlegasz pod brygadzistę. On ci tak pomoże w pracy ze po 3 miesiącach będziesz szukać nowej pracy...

Sampatyczny
@Bułka

Dlaczego po 3 miesiącach będziesz szukać nowej pracy to brygadzisci tacy strasznie są

@Dr. No

Przepraszam kto to pisał?????

PanLok

Dzień dobry może ktoś się wypowiedzieć coś na temat pracy oraz płacy w firmie. Jaka atmosfera panuje oraz brygadzisci.

Japonica
@PanLok

Dzień dobry, praca jak każda inna, płaca fajna, bo jak są nadgodziny i soboty jak ktoś chce to dodatkowe wynagrodzenie jest. Można łądne piniądze wyjąć tylko trza pracować. Atmosfera normalna jak pracujesz. Jak ktoś nierozumny to zwracają uwagę albo krzykną czasami jak źle zrobisz. Normalnie są umowy, ubezpieczenia emerytalne, teraz się zaczyna lżejsza praca, bo wcześniej z drzewami trzeba było się siłować.

Agata

@MisiaPysia, rozumiem, że jesteś powiązana z firmą, możesz napisać coś na temat aktualnej sytuacji? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Powiedz proszę, czy pracodawca wymaga od kandydatów wcześniejszego doświadczenia w branży.

@Agata

Normalnie jak zawsze. Zależy o co pytasz. Nie wymagają doświadczenia, ale kładą nacisk na postawę i atmosferę, bo czasami pojawia się ktoś, kto potrafi ją zepsuć jak wszędzie. Teraz jest ok.

Zainteresowana
@Agata

Czemu tam jest ciagla rekrutacja? Taki duży przemial ludzi? przeciez firma nie jest duza a ciagle widac ogloszenal

@Zainteresowana

Na okres zimowy zawsze potrzebują trochę więcej pracowników fizycznych.

@Agata

Tak zaszły zmiany, Aga szuka partnera do fumigacji. Jest chętny Mario specjalista od pobierania ziemi żabkowej wprost na swoją działkę. Maria szwagier zawsze urzeczy przyczepki ????

Obserwujacy

W firmie do chwilę nowe twarze. Kiedyś jak się wchodziło gościł uśmiech w poczekalni i miłe przywitanie pani sekretarki. Teraz trzeba pukać do drzwi i patrzeć jak ktoś się chowa w kuchni albo mówi "ja ciągle drzwi otwierać nie będę".

@Obserwujacy

A oprócz rotacji pracowników i ich zachowań, jak oceniasz inne kwestie? Warto rozważyć zatrudnienie tutaj, czy lepiej od razu nie marnować czasu? Poinformujecie osoby zainteresowane pracą w Fructoplant?

Romek

Firma ma w internecie dobre opinie również jako pracodawca.W firmie trzeba pracować i wydaje mi się, że to jest powód do narzekań!

Karo

Bardzo zła atmoswera, wiecznie krzycząc a (usunięte przez administratora)odrazu pierwszego dnia maszyn do pakowania i obróbki roślin,(usunięte przez administratora)i stanowiskowego (usunięte przez administratora)

@Karo

Nie przesadzaj

rolo
@Dr. No

dokładnie ,, co za brednie .. ! my tu pracujemy po kilka lat, najlepsza firma w okolicy.

Agata

@KAZIUTAA, taka odpowiedź wydaje się bardzo nieprawdopodobna, może warto w grupowo przedstawić szefowi stosowne argumenty i spokojnie porozmawiać. @Misia1969, rozumiem, że nie zgadzasz się z tym, że w firmie panują kiepskie warunki. Piszesz między innymi o wysokości wynagrodzenia, czy poza podstawą są wypłacane także premie? Jaka atmosfera panuje?

KAZIUTAA

Tak, było zgłaszane kilkakrotnie. (usunięte przez administratora)

Misia1969
@KAZIUTAA

Dawno takich bzdur nie czytałem. Całe szczęście, widać po ortografii i interpunkcji kto to pisał. Normalna praca jak wszędzie, wynagrodzenie powyżej minimalnej, zależy od funkcji. Woda jest, stołówki normalne, kibelki, popielniczki, dostęp do wody. Jedyny minus to w sezonie pracownicy z Rumunii albo cyganie, którym nie do końca ufam.

@Misia1969

Praca? Haha ????????????????????chyba (usunięte przez administratora) Jeżeli siedzisz przed komputerem to dla cb to praca. Wyjdź na słońce i rób tak jak reszta ludzi za 8 zł (śmieszne)

@Misia1969

Wynagrodzenie powyżej minimalnej, pracując po 10 godz.

@KAZIUTAA

Dokładnie, płatne za każdą godzinę. Wolę tutaj niż u konkurencji i dobrze wiesz jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Kielniki 2E
    09-530 Gąbin