Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Agata

@wiem, jeśli wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Fructoplant oraz posiadasz wieści o nowych rekrutacjach do tej firmy, to zachęcam Cię do podzielenia się tymi informacjami na forum! @KAZIUTAA, piszesz o braku wody, czy zgłaszałaś do pracodawcy te sytuacje? Z miłą chęcią dowiemy się więcej informacji, zachęcam Cię do bardziej obszernego wpisu. Przypominam innym by dbali o kulturę wypowiedzi oraz przestrzegali regulamin serwisu gowork, gdyż wpisy obraźliwe są niedopuszczalne na forum!

wiem

były pracownik chyba 13.70 brutto haha nie netto

Agata

@Były_pracownik, uważasz by firma Fructoplant nie doceniała swoich pracowników? Proszę rozwiń dla nas ten wątek w dłuższych słowach, chętnie poznamy również Twoją ocenę warunków pracy w tej firmie. Wspominasz też o umowach, czy pracodawca ten oferuję tylko umowy zlecenie? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej w tym temacie!

Były_pracownik

Teraz umowa zlecenie i 13,70 neto zwalniają bez podania przyczyny zwolniena nie polecam tej firmy nikomu głupio za uroczeni taną syła ze wschodu Polacy tam traktowani jak trenować Ukraińcy za 9,50 pracują praca od poniedziałku do soboty po 10 a nieraz 12 to polski (usunięte przez administratora)

Leszno
NINDZA

Pysia zgadzam się stoba pewna brygadzistka nie powinna w ogóle pracować ludzi ma zanic

Agata

@Pixy, czy niezaangażowanym pracownikom zwraca się jakoś uwagę? Przecież pracownik jest zobowiązany obowiązkami wynikającymi z umowy. W trakcie pracy, pracownik powinien przestrzegać zapisów zawartych w umowie z pracodawcą. Jak myślisz, dlaczego nowi pracownicy w firmie Fructoplant tak się zachowują, czy dotyczy to wszystkich nowych pracowników?

Agata

@Pixy Czy możesz napisać, dlaczego nowi pracownicy mają zastrzeżenia do brygadzistów? @Witek nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył opinii @Pysia. Czy to wynika z ich mniejszego doświadczenia czy krótkiego stażu pracy? Może istnieje jakiś problem, który należałoby omówić? Czy inni pracownicy firmy Fructoplant mogą potwierdzić lub zaprzeczyć tym opiniom. Jak się Wam pracuje w tej firmie?

Pixy
@Agata

Nowi przychodzą postać ,porozmawiać a nie pracować wkoncu jak to mówią " mają płatne na godzinę". A zastrzeżenia co do brygadzistow pewnie wynikają z tego że wymagają od nich wiekszego zaangażowania w pracę.

Pysia

Pracowac trzeba to normalne,ale jedna brygadzistka nie powinna tam pracowac bo jak to sie ludzi traktuje.Czy ktos sie ze mna zgodzi?

Witek
@Pysia

ZaleŻy okogo chodzi

Pixy
@Pysia

Przestancie oczerniac brygadzistow tylko zacznijcie rzetelnie pracowac to sie nikt was nie bedzie czepial. Sa tam ludzie ktorzy pracuja po X lat i nikt nie narzeka a przyjdzie taki nowy na trzy dni i zaraz sie rzuca nie slusznie wyrabiajac negatywna opinie firmie.

Agata

@HAHA Może warto popracować trochę dłużej, żeby mieć lepszy obraz sytuacji w firmie? W pierwszych dniach w pracy największą trudnością jest poznanie nowych pracowników. Nie warto się zrażać na samym początku drobnym nieporozumieniem. Jakie warunki współpracy proponuje firma Fructoplant? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia? @Były pracownik proszę uzasadnij swoją wypowiedź, bo w tym momencie zbyt wiele ona nie mówi innym użytkownikom. Czy problem leży tylko w wynagrodzeniu czy jeszcze jakieś inne kwestie Ci przeszkadzają?

Odradzam współpracę z tą firmą!!!! Wyzysk jeszcze raz wyzysk

Rollo

Dlaczego?

Bartosz12K

Były pracownik to chyba pracowałeś w tej firmie rok temu trochę się zmieniło w stosunku pieniędzy ale atmosfera nie za specjalna i bardzo ciężko jest praca ostro fizyczna

Pracowałem w tej firmie jakiś czas, praca przeważnie od poniedziałku do piątku, umowa o dzieło, 9 zł na godzinę, 9 godzin pracy dziennie, czasami 10 godzin, sobota bardzo rzadko, 2 przerwy po 25 minut, atmosfera bardzo dobra. Pracowałem w okresie zimowym przy balotowaniu drzewek i krzewów, praca przy taśmie, monotonna, bolą nogi i kręgosłup po 4 godzinach stania w miejscu. Miłe brygadzistki i pani kierownik produkcji, pracownicy również, głównie osoby z pobliskich miejscowości oraz Ukraińcy.

Czy cos dzieje się w firmie? Tak dawno nikt nie pisał!!

Baloto

Wy tak serio?

Agata

@JedynySprawiedliwy pytam, ponieważ chce zasięgnąć informacji na temat pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. To pomocne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie i jeszcze nie podjęły decyzji. Czy ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Fructoplant Sp. z o.o.?

Agata

@Granatowy czy rozmawiałeś z pracodawcą o zmianie umowy? @Kazik8756myślę, że warto spróbować aplikować i przekonać się samemu jak jest. @JedynySprawiedliwyna jakim stanowisku pracujesz w firmie Fructoplant Sp. z o.o. i jak długo?

JedynySprawiedliwy
@Agata

czemu pytasz? Napewno nie na wysokim.

JedynySprawiedliwy

Praca na umowe o dzielo lub praca na umowe zlecenie.Czas pracy normowany ,zazwyczaj jest to od 8 do 10 godzin.(niestety nadgodziny nie sa dodatkowo platne-spotyka sie to z niezadowoleniem ze strony pracownikow ale mimo to kazdy chetnie zostaje :) ) Kontrolerki jaksci pospolicie zwane brygadzistkami sa mile uprzejme i czesto sluza pomoca. Kazdy chodzi usmiechniety przez co amosfera w pracy jest przyjazna. Jezeli chodzi o sama prace to nie nalezy ona do lekkich ale tez nie do ciezkich. Stanowisk jest wiele i napewno kazdy znajdzie cos dla siebie....

HAHA
@JedynySprawiedliwy

"Kontrolerki jaksci pospolicie zwane brygadzistkami sa mile uprzejme i czesto sluza pomoca."- Masz nieaktualne informacje pracuje juz 2 dni i WYZYSK JESZCZE RAZ WYZYSK nie wolno palic no dobra rozumiem .opisze ci sytuacje z dnia dzisiejszego kazali mi rozbierac puste regaly i oczyszczac z ziemi ok spoko,poprosilem wuzkowego zeby mi podwiuzl konterner na ziemie przyleciala brygadzistka "Kto to przestawil?? Ja muwie poprosilerm wuzkowego bo nie bd latal przez pol chali z Kartonem z dziura i jeszcze o wymiarach 10x10 i dodatkowo byla dziura w nim wiec otrzymalem odpowiem nastepujacej traci"ty tu nic nie mozesz nie rzadzisz tu tylko ja tu moge decydowac co gdzie stoi" wiec przepraszam to mam zapierniczac pol chali z kartonem tylko po to bo kontener stoi na 2 koncu??

Kazik8756

Agata tak zastanawiam się nad pracą ale możne ktoś napisze coś więcej o pracy

Agata

@Kazik8756czy zastanawiasz się może nad aplikowaniem do firmy Fructoplant Sp. z o.o.? @Wpl z czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując w firmie? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą tutaj? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne, dlatego też warto podkreślić jakie się obejmuje.

Kazik8756

Wpl dlaczego darować sobie ??? Powiesz coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.