Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Firma nic nie warta poniżej zera. Ciągle rekrutacje.

Łucja

Dlaczego są ciągle rekrutacje? Ciągle ktoś odchodzi? Czy firma nie może znaleźć odpowiednich kandydatów?

Janusz Dziąsło

Jest git, nie gadaj głupot. Jak jesteś pracownikiem to wiesz ze rekrutacje na nowe stanowiska. Chyba ze nie znasz firmy, to będziesz pitolić bez ładu dla zamętu.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Fructoplant Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Braliśmy. Rozmowa wygląda bardzo dobrze. Panuje przyjazna atmosfera. Zresztą można to ocenić, bo dają możliwość oceny rekrutacji w anonimowej ankiecie.

Janek

Trzeba samemu przyjśc i zobaczyć. dają zarobić praca pewna. Polecam

Nie polecam, rekrutujący nie mają pojęcia o przyjmowaniu pracowników, a o excelu to już nie wspomnę, praca na krótki okres czasu, lepiej poszukać czegoś innego na dłuższy okres, o firmie o negatywnym sensie świadczy że ciągle kogoś szukają...

Co za troling :-)

"okres czasu"- "bochenek chleba" :)))))))) Ciepło się robi, trolle się budzą ze snu zimowego...

Urszula

Zamiast obśmiewać pleonazmy to lepiej napisz co się w tym jego komentarzu nie zgadza? Jak już piszesz, to coś przydatnego przynajmniej.

@Urszula

Ok, wedle prośby rozszerzam swoją opinię odnosząc się do wyżej przekazanej przez „Pracownika” opinii: - to, że ktoś nie przechodzi pozytywnie procesu rekrutacji, bądź jest ów proces dla kogoś trudny najczęściej wynika z niewiedzy starającego się o pracę (do kwestii radzenia sobie ze stresem nie będę się odnosić, bo to bardzo indywidualna sprawa) - Excel wzbudza emocje, bo niby każdy twierdzi że zna, a potem wychodzą kwiatki (tu znowu można się zezłościć, że się programu nie zna i przeprojektować tę złość na rekrutujących, czy złego szefa który ma wymagania) - ceniona jest długoletnia współpraca, ale okres próbny niekiedy bezlitośnie obnaża nie tyle braki w umiejętnościach, co deficyt chęci do ich uzupełnienia. Na szczęście dzieje się to niezwykle rzadko, bo ciężko jest się przebić przez rekrutacyjne sito obibokom - duża ilość wakatów świadczy o tym, że firma się rozwija i to w bardzo dynamiczny sposób. Łatwiej jest jednak własną porażkę tłumaczyć wyimaginowanymi opowieściami z mchu i paproci.

Roki

od kiedy o PGNiG czy Google czy Urzedzie miasta Kowala lub Inowrocławia albo o Harisonie Fordzie co szukał Arki lub Panu Hilarym co zgubił okulary, świadczy negatywnie to że kogoś lub czegoś ciągle szukają, a niech sobie szukają,,,,,, jak szukają to może i znajdą :-)

Firma nie umiejąca docenić pracownika. To firma szuka nowych pracowników, a nie pracownik nowego miejsca pracy. Excel to każdy zna, jest to powszechny wymóg. Nie polecam tej firmy, mimo że jestem pracownikiem. Szukam nowego miejsca pracy, a tu nie ma przyszłości. Omijać szerokim łukiem.

Krystek

Prawda. Potwierdzam.

Krystek
@Krystek

Potwierdzam że ludzie bzdury piszą... Normalna firma, ze świetnym zespołem zdolnych ludzi.

@Krystek

A duży macie zespół? Pracodawca robi wam jakieś integracje albo coś, żeby dbać o atmosferę?

rina
@Łucja

. booty tego portalu chyba zakręciły koło bo już sami nie wiedzą o co pytać by wzbudzić ruch na stronie..

Agata
@rina

czemu booty, kazdy ma chyba prawo pytac o co chce bez czytania dziesiatek opinii, nie kazdemu sie to pewnie chce i stad powtarzajace sie pytania co jakis czas ???

znudzony
@Agata

A czemu dziwne pytania i opinie pojawiają się regularnie dzień, dwa po tym jak przedstawiciel tego oto portalu dzwoni do firmy, żeby po raz setny zaproponować "złoty profil" dający możliwość pełnej kontroli nad opiniami? Oczywiście im dobitniej powtarzamy, że nie interesuje nas ta fascynująca oferta dająca "możliwość budowania wizerunku pracodawcy jedynie za 10k rocznie", tym większy jest "atak". To jak to w końcu jest z tym goworkiem i szczerymi opiniami? Niby "prawdziwe opinie pracowników", a jednak chcecie dać firmom możliwość kontroli??? Sami nakręcają "problemy", naiwni ludzie się na to łapią i wychodzi wojenka jak na skeczu Neo-Nówki. To jak, gowork- zmoderujecie tę wypowiedź ;)

Hudini

Zgadzam się w 100% omijać i nie wierzyć w słodkie pierdzenie podczas rozmów. A jak trafi się coś lepszego to rzucać to bez skrupułów nawet w okresie największego ruchu. Tak jak oni mają robić to w zwyczaju z pracownikami!

Liejza
@Hudini

Dziękujemy za potwierdzenie, że dokonałam najlepszego wyboru dziękując Ci za współpracę. Zgodnie z sugestią kierownika, wypadła najsłabsza. Namawianiem tutaj właśnie to potwierdziłaś. Nie chcemy mieć w zespole ludzi wrednych, mściwych, krzykliwych co krzyczą na innych i pracy nie wyrabiają. Może i miałaś wygląd ale trzeba słuchać poleceń a nie oczki mrużyć do starszych panów.

Inny
@Hudini

A co, zwolnili.? Trzeba bylo się lepiej starać... byłbyś orłem to pewnie by Cię awansowali, a że pewnie byłeś kiepski to i ci podziekowali..

@Inny

Czyli ci co się starają mają ciepłą posadkę? Na jakiej umowie? Bo ktoś wcześniej wspominał że dawali tylko na krótki okres czasu. To się zmieniło?

Obserwator

Czy to poważna firma??? Ciągle te same rekrutacje??? Czyli co kandydaci nie mający doświadczenia??? Czy rekrutujący nie mający doświadczenia??? Z tego co obserwuje to raczej z kadrą zarządzająca jest cos nie tak???

Pracownik.
@Obserwator

weź człowieku zajmij się własnymi (usunięte przez administratora), a nie sensacji szukasz. Obserwatorze "profesjonalisto".

zainteresowana

Czy to prawda, że firma prowadzi wstępną rozmowę kwalifikacyjną przez zewnętrzną firmę rekrutacyjną? I dlaczego na pracuj.pl są inne oferty pracy niż na stronie Fructoplant?

???
@zainteresowana

A dlaczego na pracuj.pl miałyby się pojawiać te same oferty co na stronie? Dużo firm tak robi, że nie wszystko wsadza na pracuj.pl, który jest jednym z wielu portali z ofertami pracy :) Swoją drogą wspominać na Goworku o pracuj.pl? Ciekawe...

Krótko: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam J.G

Diora

Nie ma go tu: moppingu. Jeśli nastąpiła niemiła sytuacja należy zgłosić do Garfilda. Żebyście wiedziały jaki on jest.

Tomasz
@Diora

A można po polsku teraz? :D Wyjaśnij o co chodzi

Diorata
@Tomasz

jeden na milion, w tym samym czasie potrafi być bardzo meski i delikatny, pomocny i zdecydowany

Irena
@Diorata

Czyli słowem można na niego liczyć w każdej sytuacji tak?

Dior
@Irena

Sytuacja jest trudna. Nie mogę się rozpisać, ale tak. Nie chodzi o hajs. Zawiodłam go, niemniej wszystko naprawił.

Iza
@Dior

Czemu nie możesz, to jakaś tajemnica? Okiii… Rozumiem ale może jednak uchylisz rąbka tej tajemnicy? Im więcej info o robocie tam tym lepiej

Nie polecam

Jesli masz szacunek do samego siebie omijaj firmę szerokim łukiem. Mobbinng aż namacalny. Nie polecam nawet wrogowi.

Aga
@Nie polecam

Na produkcji czy w biurze również?

Herbapol
@Aga

W biurze też, tyle że pod przykrywką spotkań, "motywujących" gadek, coachingu. Ogółem mini-korpo na przedmieściach, są osoby z ego wiekszym niż one same...

PerlaRoz
@Herbapol

Kto taki? Jaki mobbing? Na kogo muszę uważać? Jak do tej pory wszystko jest normalnie, nawet za bardzo i trochę się przestraszyłem czy mnie to nie spotka? Wydaje mi się , że jest bardziej normalnie niż wszędzie, ale może jak zwykle ktoś chce kogoś oczernić z zazdrości.

Zawiedziona
@Herbapol

Heh mini-korpo, dobre określenie. Byłam na rozmowie o pracę do działu finansowego. Rozmowa trwała półtorej godziny, testy, pytania, omawiany każdy punkt w CV, zadania z excela itd. Myślę sobie super, profesjonalna firma. Jednak jak przyszło do oczekiwań finansowych to okazało się, że(usunięte przez administratora) przekracza budżet, gdzie jest to standardowe wynagrodzenie w księgowości w tych czasach. W dodatku w ogłoszeniu pisało jak byk "atrakcyjne wynagrodzenie". Więc nie wiem co dla tej firmy kryje się pod pojęciem atrakcyjnego wynagrodzenia...

herbapol
@PerlaRoz

PerlaRoz Zazdrościć czego?

@Nie polecam

Firma może spoko (usunięte przez administratora)

Jacek

Jesteś pracownikiem, który pracuje obecnie w firmie Fructoplant na stanowisku produkcyjnym? Jeżeli tak to chciałbym skorzystać z okazji i zapytać Cię o warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Napisz, proszę, jak wyglądają wynagrodzenia oraz czy od początku można liczyć na pełną umowę o pracę.

Żabol
@Jacek

Nie ma umów o prace. Ale na 9zl/h możesz liczyć.

Misiek
@Żabol

Ale bzdury, widać, że piszę to jakiś stary, zwolniony pracownik, bo czasy 9zł/h w tej firmie to epoka dinozaurów, no co najmniej 3 lata temu. Widać złość i zazdrość, że ktoś mógł zarobić, ale niestety mu się nie udało.

Kredka

No zarządzająca co ma konto na odlotach.

D
@Zawiedziona

he he he miałem tak samo, rekrutacja robią normalnie profil psychologiczny testy każdy punkt z CV przenicowany. Myślę super pełen profesjonalizm. A później niestety wyłazi wszystko na wierzch a właściciele bardzo szybko weryfikują pierwsze dobre wrażenie o firmie. Nie korporacja a wyścig szczurów że hej.

Infoinfo
@D

A reszta pracowników? Ci szefowie co zrobili możesz się podzielić szczegółami?

kasia
@Kredka

czyzby najgloszniejsza w firmie?

Dokładnie
@Misiek

Firma płaci tyle ze jak tu jestem tyle lat to pierwszy raz nie ma problemu z pracownikami, zad podnosi pensje, a firma jeszcze daje od siebie, a od kiedy jest nowy kierownik to za weekendy placa dodatkowo, ubrania dostajemy, mikrofale, czajniki, pomieszczenia. wszystko jest a on sam wozil ludzi do lekarza kieby sie skaleczyly. jest okej

Olo
@Zawiedziona

Widac to nie byla praca dla Pani. ????

igo
@Nie polecam

Jesli chcesz się czegoś w życiu nauczyć wartościowego o biznesie to pomódl się żeby Cię przyjeli, bo nigdzie nie nauczysz się tyle co tutaj.

@Dokładnie

Kierownik to świetny facet

KrasiwaDiva
@Ola

Ahhhh, taaak

@Pelikan
@Nie polecam

z kim ten mopping? nikt nic nie zglosil

Felicja

Dzień dobry, Popatrzcie proszę jakie dobre akcję można zrobić. Na chwilę obecną jestem wieloletnim pracownikiem i zakładam, że tak pozostanie i jest ok. Poniżej opinie wynikające z niezrozumienia pewnych kwestii i braku otwartości. Zakładam, że każdy kto chce może pracować. Problemem jest praca na różnych plikach, myślę, że lepiej się pracuje, jeśli ktoś zna exel. Jak się nie zna, problem i robota zostaje z kierownikiem. Nikogo nie zmuszam, ale chyba muszę się iść dzisiaj wyszczotkować.

Czy jest możliwość pracy w Fructoplant Sp. z o.o. na część etatu?

Olga

no pewnie.

@Olga

Dużo osób pracuje nie na cały etat?

Zdziwniony
@Łucja

A pani Łucja w GUS pracuje i statystyki zbiera ? jakie to ma znaczenie ile :)

rolland
@Łucja

dużo znaczy więcej niż słoni w stadzie lub w dużym składzie palonej gliny i mniej niż mrówek w mrowisku , ale umówmy się że mrówek jest w mrowisku w(usunięte przez administratora)dużo i jeżeli ludzi pracujących na niepełny etat jest mniej niż tych mrówek w mrowisku to znaczy że tylko dużo . a najlepiej to zorganizować sobie jakieś pewne źródło informacji (certyfikowane w Powiatowym Związku Guseł, Czarów i Pajęczyn) albo w Rejonowym Kole Związku Wulkanizatorów Kół Do Kombajnów) , lub na przykład zapytać Goździkowej choćby w tramwaju ( najbliższy tramwaj w Łodzi), lub wróżenie z wosku albo z długości włosa, Już prabaaaaaaabki wiedziały że żeby się czegoś w konkrecie dowiedzieć to nie pytać u źródła (np telefon do firmy - bo pewnie wtedy nie było telefonów, a jak już były to na korbkę, ale kręcenie korbką wymaga kilku zwojów w mózgu, no bo przecież zawsze może być problem, w którą stronę kręcić ?) i wszyscy od zawsze wiedzą że najlepiej z wosku lanego na wodę zimną (4-6stopni C) "nie musi być pszczeli" - najlepiej ze znicza, albo wkładu ) albo wróżenie z włosa, tu najlepiej taki prosto z (usunięte przez administratora)

Aga

Jakie są godziny pracy na produkcji ?? Jako zwykły pracownik - robol ;)

Praco
@Aga

To by trza bylo zadzwonic i zapytac. Chyba telefon majom

@Praco

A o żaden pracownik z produkcji nie może tu napisać? :(

@Łucja

A jak Cię ząb boli to idziesz do dentysty, czy szukasz na forach informacji co zrobić?

Łucja

Haha, właściwie to tak! Może nie na przykładzie zęba, ale nie lecę do lekarza natychmiast gdy coś zaczyna mnie boleć tylko sprawdzam najpierw w necie co to może być. ;p I podobnie tutaj, po co się fatygować skoro jest to forum i każdy z pracowników może się tu swobodnie wypowiedzieć? To co, poda ktoś te godziny?

Anim

Zwykle od 6 do 16. Ale w sezonie to ludzie pracują od rana do wieczora

Alina
@Anim

Łucja, co ty za głupoty piszesz. Zwykle od 7 rano się pracuje. Jak większy upał to od 6 rano, to szybciej się kończy zmianę. Zmiany po maksymalnie 9 godzin. Sezon jest zimą i jesienią i wtedy dwie zmiany wypadają. Soboty i niedziele zawsze wolne.

@Łucja

ludzie za mało chodzą do dentysty

Andy
@Ola

czesc, jak już mowa o zębach to jakkeigo dentyste polecacie w gabinie.?

Pajak

Tą firmą to porażka, zastanów się czy chcesz tam pracować? Praca na krótki okres czasu.

@Pajak

Na krótki to znaczy jaki według Ciebie? I może wyjaśnisz czemu ktokolwiek miałby się najpierw zastanowić?

@Łucja

Przecież tam ludzie wytrzymują po 3 mc.

Odradzam tę firmę. Proszę się excela i j.angielskiego nauczyć.

Ina
@Kasia

Czemu odradzasz..? Przeciez excel i angielski to dzis pozycje obowiazkowe,, no to chyba dobrze ze cos wymagaja... i ze cos oczekują...co.miec pretensje do wody ze jest mokra. ? Ludzie to sie dziwnie gniewają jak im ktos dobrze życzy... pewnie zaraz dajac ogloszenie powinni przepraszać ze wogóle cos tam oczekuja..

Też_Kasia_ale_inna
@Kasia

A dlaczego to jest dla Ciebie problem? Jeśli faktycznie z nami pracujesz, to wiesz, że mamy możliwość nauki języka angielskiego fundowaną przez firmę- na miejscu. Z Excelem też pomoc jest, więc o co chodzi?

Ojoj
@Też_Kasia_ale_inna

Coś się chyba, źle dzieje w Fructoplancie, ludzie odchodzą na potęgę.

Tanka
@Ojoj

Ja slyszalam ze złodziejki zlapane i wyrzucone, ludziem sie ciesza bo to jedna co najgorosza byla co poniewierala.

Obecny pracownik.

Z tego co.sie orientuje to jedyna firma w gminie a może i jeszcze dalej, która - organizuje bezpłatną nauke jezyka angielskiego dla kazdego chętnego pracownika. - robi wewnętrzne szkolenia excel - robi rozmowy okresowe okreslajace wzajemne oczekiwania, cele i rozwoj. A jeszcze przed firma postawili defibrylator AED, dla ratowania zycia , tez dla kazdego...

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na stanowiska administracyjne? W jaki sposób weryfikowany jest excel?

@Anna

Jest test praktyczny z excela (kilka prostych zadań do wykonania).

Tam nikt nie umie Vba w Excelu. Panie nauczyły się kilka prostych formuł i tyle. Takie rzeczy to w szkole średniej się robi. Nie warto, szkoda czasu w tej firmie. Robota w Płocku jest i za dużo większe pieniądze niż tutaj.

Misiek
@Adam

Nie potrzebne nam są takie rzeczy tutaj. Umieć, a pracować to dwie rozne rzeczy, a test robie, zeby ocenic czy ktos umie mysleć i to nie tylko o sobie. My umiemy rabotać i duma nas rozpiera, ze mozemy byc razem.

Olga

prosty excel wystarczy, ale nawet to jest szczyt szczytów dla tych co im sie wydaje. Ludzie jakby przestali kłamać w CV, albo przestali udawać że im się cos wydaje to by sobie i innym dużo czasu zaoszczędzili. .

Excel
@Olga

Jakie formułki są, to rozstrzygniemy tutaj czy Panie umiał programować w Excelu? Programowanie to myślenie.

Obecny
@Olga

Byle kogo nie przyjmują, na szczęście

@Obecny

Nie przyjmują z większym poziomem intelektu od siebie. Obserwuję rekrutację, fajni ludzie przychodzą na rozmowy ale cóż nie dostają się... . 30% załogi w tej firmie nadaje się do wymiany.

Dżaga
@Adam

Co? Konkurencja rośnie i sąsiadki wygryzą, bo są fajniejsze? Hę, hę. Każdy kto dłużej pracuje widzi o co tu biega, ale błagam, nie kosztem koleżanek.

Uhahana

Ha ha ha ha... ty jakis dobry ciołek musisz byc. Jak sprawdzasz poziom inteligencji? Po butach? Czy po fryzurach..? Skoro plujesz na forum na firme to znaczy że juz poza i że sie na tobie poznali i co..? Wymienili? No nie dziwie sie.. Fajne to sa promocje w meblowym.

@Uhahana

Niestety jestem, i to cała prawda.

Firma Fructoplant szuka aktualnie kierownika magazynu. Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Czy jest kilka etapów? Ilu rekruterów ją prowadzi?

@Andrzej

Kierownik Magazynu , ciągle kogoś zwalniają, i tak cały czas.

Jak w Fructoplant Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

UwolnijEnergię

Jak masz kwalifikację i chcesz robić coś fajniejszego - rozmawiasz z przełożonym, bo firma jest elastyczna jak masz potencjał, widzę, ze pojawiaja się całkowicie nowi ludzie ktorzy wnoszą dużo dobrego do atmosfery i kultury. Od środka firma jest dosyc wymagajaca pod wzgledami efektow i rozwoju takiego wewnetrznego. No ale wiadomo zawsze sa jakies marudy, pesymisci, niekulturalni, ale zdecydowanie wiecej ludzi bardzo ciekawych, otwartych itd.

belferung aus lukierland

Siemka. Pracę w Frukto uznaje za bardzo wartosciowa. wiadomo, chcialo by sie zarbiac bardzo duzo, ale najwazniejsze, ze jest powyzej konkurencji, na czas i na papierze. Oceniam powyzej sredniej, bo dobyte doswiadczenia zmienily mnie i inaczej patrze na zycie, mam nowa szanse. dziekuje za to. Ostatnio na ocenie zadano mi pytania o moje patrzenie na przyszlosc i dzieki temu zmienie stanowisko w firmie co sprawia mi dreszcze. Jest kulturalnie w miare. Zaplacili mi za papiery i moge robic nowe rzeczy. Polecam, bo to nie jest tak, ze sa tu ludzie zli. Jest duzo dobrych.

Fix
@belferung aus lukierland

A Ja nie, szukam innej pracy, niska kasa, (usunięte przez administratora) itp. Odradzam.

Jakie są mocne strony pracodawcy Fructoplant Sp. z o.o.?

Sporo ich jest. Praca jest stabilna, za normalne pieniądze, atmosfera jest ok, ludzie normalni, jak chcesz to masz możliwość rozwoju. Fructoplant to grupa fajnych ludzi , którzy chcą ze sobą pracować i to jest chyba najważniejsze i najcenniejsze.

Tie

Żadnych, nie ma.

@Irek

Atmsfera, stabilność, pieniądze, szkolenie

Tomasz
@Tie

Widzę że masz zupełnie inne zdanie niż Irek, to co ci się tu nie podoba?

Nie polecam, praca na krótki okres czasu, praca nie pewna, niskie zarobki, rotacja pracowników, ciągle kogoś przyjmują i zwalniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.