Opinie o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructoplant Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbin

Kazik

Wpływ dlaczego mam sobie darować ????

Kazik8765

Hej mozna cos powiedziec na temat pracy i płacy oraz warunkow bo jest duzo ogłoszen i jestem zajnteresowany ale chce cos wiedziec jak to wyglada dziekuje za wszystkie informacje

Wpl
@Kazik8765

Daruj sobie

Granatowy02

Tam jest umowa zlecenie właśnie a nie o dzieło

Agata

@Granatowy o dzieło tak jest. A czy nie rozmawiałeś z pracodawcą czy jest możliwość przejścia na umowę zlecenie? @Nieśmiały co najbardziej nie podoba Ci się w pracy w firmie Fructoplant Sp. z o.o.? Nie ma żadnych premii? Jak długo pracujesz? Czy są jakieś podwyżki?

Jolo
@Agata

A chcesz przyjść d prac że tak pytasz?

@Agata

Są podwyrzki szczegolnie godzin pracy w zimę trzeba wiencej robic i wiosne

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Nieśmiały

Fatalna to jest napewno narobić się trzeba jak za granicą a pieniądz marny

Agata

@baca zdaje się, że to nie możliwe, ponieważ teraz minimalna stawka to 13zł brutto. Czy jesteś pewien, że 9 zł za godzinę? @Bmw czemu według Ciebie jest to najlepsza firma. Opowiedz coś o warunkach pracy.

Granatowy
@Agata

13 zł jak ma się normalną umowę, a nie o dzieło i pracujesz na godziny ... Można tak wogole ?

Zadzior
@Granatowy

Nie mozna ale szukaja jeleni zeby zaraz ich doslownie wywalić. Praca fatalna, nie dość że płacą tyle co nic to jeszcze te wymagania. Jaka płaca taka praca proszę panstwa. Każdy kto się szanuje wyjeżdża za granicę i pracuje za ludzkie pieniądze bez obrażania i robienia z ludzi (usunięte przez administratora) Nowe osoby sa jak smieci traktowane.

Jeleń
@Zadzior

A kto potraktował cię jak śmiecia? To chyba niemożliwe.... Wszyscy są mili a atmosfera w pracy przyjazna .

Bmw

Najlepsza firma w okolicy :)

baca

9zl za godz

Hubirrr

Cześć szukają do pracy jeszcze ktoś napisze coś na temat pracy ciężko jest ile godz dziennie jestem chętny i się zastanawiam

Fikumiku
@Hubirrr

Przychodzi. Super praca, duże zarobki miła atmosfera .

Bułka z żabką
@Fikumiku

Hahahaha, "duże zarobki"

kasia

bardzo zła praca nie polecam cały czas w biegu (usunięte przez administratora)

pikus45

Porsche 8zl za godz

Momo

Nie polecam pracy tutaj. Fatalne zarządzanie. Darmowe nadgodziny.

gege

Sam posiadam rodzinę i ciekawi mnie jakich stawek można się spodziewać, zwłaszcza posiadając nieduże doświadczenie w branży, poradziłbyś coś? Pozdrawiam

Porsche
@gege

8 do 10 zeta za h.

Aron125

nie zgodze sie ze w tej firmie zle sie pracuje. Robie tu 3 rok i nie marudze tylko robie co mam do zrobienia. Juz kiedys pracowalem w uslugach w plock i po 3 4 miesiace za kasa czekalem a mam rodzine i wiem co to znaczy. Dzis wiem co robic bo juz sie nauczylem a narzekanie to juz w polityce widac

pracownik23456

nie polecam tam pracy tragedia

Red

Z tymi terminami różnie bywa, ostatnio pracownicy nie dostali pieniędzy na Święta bo księgowa sie ociągała.

rajstopperan

Atmosfera to jakaś tragedia. Szmeranie i kolesiostwo mocno widoczne w różnych grupkach. Budzą się dopiero jak jest problem podbramkowy, najwyżej ktoś posiedzi wieczoremp albo w weekend. Razem głównie skupiają się na wciskaniu kitu ludziom do głowy i nie da się prowadzić rozmowy, która finalnie nie da im jakiejś korzyści. Egocentryzm i wybiórcze racje i to zmieniane razem z wiatrem. Panowie, zdecydowanie mówię NIE!

dlaczego

witam dlaczego nikt nie pisze jak wygladala rozmowa na kontrolera czy nikt nie był ?

Karola
@dlaczego

Pierwszy raz zobaczyłam jak wygląda profesjonalna rozmowa, facet który ją przeprowadzał na początku przedstawił siebie i osobe z ktora razem prowadzil rekrutacje a nastepnie opisal firmę i stanowisko którego dotyczy spotkanie . Myślę że obydwoje przeprowadzali razem już często takie rozmowy ponieważ byli bardzo zgrani a większość pytań była zorientowana na kompetencje. Całość w miłej przyjaznej atmosferze.

zenon

Przez ostatno miesiąc 3 osoby odeszły, a więc to musi być praca marzeń. Płaca kiepska. Starzy wyjadacze wykorzystują wszystko. Bardzo ciężko na początku, bo nie akceptują nowych ludzi. Jak przychodzi ktoś mądry to tym bardziej. Mocno folklorystyczna atmosfera.

zuzanna

Sukces jak są dobre relacje? Brzmi jak brednia z ust wiadomo kogo... Już zrobią tak, żebyś wiedziała kto ma mieć sukces. Aroganci, przemądrzali, egoiści. Ciągle wymagania, żadnej stabilności. Na rozmowie pytają ile chcesz zarabiać i dlaczego tak dużo, jak szybko pielisz itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Fructoplant Sp. z o.o. - Gąbin

• Jak się pracuje w Fructoplant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fructoplant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructoplant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fructoplant Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fructoplant Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fructoplant Sp. z o.o.