Centrum Oprogramowania Profisoft

Poznań

Opinie o Centrum Oprogramowania Profisoft

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w Centrum Oprogramowania Profisoft? Na stronie firmy znajdziecie aktualne oferty: http://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera.aspx Będziecie aplikować?

Qba

Profisoft szuka wdrożeniowców ERP. Ktoś coś więcej wie? Trzeba mieć kilka lat doświadczenia, czy wystarczy podstawowa znajomość erpa? (bo tylko pracowałem na Optimie). Dajcie znaka. http://www.profisoft.pl/informacje-o-firmie/kariera.aspx

maja
użytkownik zarejestrowany

@maniek to zależy o jakim stanowisku tutaj piszesz w sumie no bo jak ktoś już w tej branzy siedzi i pracuje to na pewno będzie wlasnie takie posiadal.

Pracujący

Atmosfera w porządku. Pierwszy raz przyszedłem do pracy na początku roku i od razu poczułem się jak u siebie. Wszyscy tutaj są mili i sympatyczni - normalni ;-). Jakby kogoś to interesowało, powiem od razu - pracujemy po 8 godzin dziennie.

chętny

Widziałem, że szukają w profisofcie sales managera. Ktoś był już na rozmowie? Jakie pytania, jakie warunki? Słyszałem, że firma fajna ale póki co nie znam konkretów...

kandydat

moja opinia o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej i proponowanych warunków pracy jak najbardziej pozytywna niestety brak informacji zwrotnej w okresie wskazanym przez rekrutera i brak odpowiedzi na zapytanie o wynik rekrutacji

Triger

Pracuję już jakiś czas i "kusili" mnie inni do przejścia, ale jak się potem dowiedziałem to była dobra decyzja, żeby zostać w Profisoft. Wszystko wygląda fajnie na rozmowach a potem od pracowników firmy X do której miałem przejść dowiedziałem się, że samochód służbowy dostępny tylko w godzinach pracy a wypłata w konfiguracji podstawa plus ekstra (Wcale nie aż takie ekstra) nie rejestrowane... Weź potem sobie kredyt jak masz na papierze 2 000...

Stefek

Potwierdzam.

Profisoft

Zachęcamy Wszystkich zainteresowanych do spotkania z nami osobiście. Dziękujemy za wszelkie uwagi. Każda krytyka jest cenna... Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi wakatami: (usunięte przez administratora)

Customer Care

Witamy serdecznie, niestety nikt o takim nazwisku u nas nie pracuje i nie pracował. Czy możemy jakoś pomóc w rozwianiu wątpliwości ? (usunięte przez administratora)

Dream

Witam, Jakie sa widełki w tej firmie dla programisty z 3 letnim doswiadczeniem w .net ?

Dagrock

Polecam firmę Profisoft, wszytkim ambitnym, którzy oczekują czegoś więcej niż monotnonnej pracy. Firma inwestuje w nowoczesne technologie oraz szkolenia. Profesjonalny zespół starszych kolegów pomaga w realizowaniu zadań a nowoczesne oprogramowanie znacznie zwiększa jakość tworzonych rozwiązań. Dużo przywilejów w postaci samochodów służbowych i całkiem niezłego wynagrodzenia, to duży plus, ale tak jak mówiłem najważniejsze to profesjonalne podejście do obsługi klienta co ułątwia nam pracę wewnętrzną.

Zostaw opinię o Centrum Oprogramowania Profisoft - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Oprogramowania Profisoft