Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Grażyna

Ogłosili już nabór na letnie staże. Czy wiecie może, jakie jest wynagrodzenie dla stażysty w HR we Wrocławiu i Środzie (o ile stawki się różnią)? Doceniam fakt, że BASF oferuje sesję zdjęciową dla stażystów, ale jednak przez te 3 miesiące muszę się utrzymać, płacić za wynajem itp.

Pyt

Daliście ofertę to odpowiedzcie

Czytac prosze
@Grażyna

Prosze bardzo Oferujemy: ✅ bezpłatny transport z Wrocławia do Środy Śląskiej, ✅ opiekę mentora i bieżącą informację zwrotną, ✅ wynagrodzenie w wysokości 3 800 zł brutto miesięcznie, ✅ realizację projektów indywidualnych i zespołowych, ✅ koleżeńską atmosferę oraz słodkości w kuchni ????

@Czytac prosze

Jak wygląda sytuacja po takim stażu? Tylko 3 miesiące i do widzenia czy najlepsi mogą zostać na stałe? Można się załapać na ofertę pracy już na normalnej umowie?

Jan
@Czytac prosze

Słodkości w kuchni??? No proszę czym to teraz kuszą. Trzeba było dodać, że są też owocowe środy, jednak owoców wystarcza tylko dla porannych pracowników czyli biuro plus tylko poranna zmiana produkcji, popołudniowi i nocni pracownicy mogą sobie tylko puste pudełka pooglądać.

Żart
@Czytac prosze

Bardzo koleżeńska jest atmosfera w BASF, dostaniesz umowę lub awans tylko jeśli masz plecy wyżej. W innym przypadku, nawet jeśli będziesz robić 200 procent normy to szef ma to gdzieś. To się tyczy każdego obszaru, nawet biura.

@Żart

Co to znaczy "dostaniesz umowę jeśli.." :/ ? Chodzi ci o umowę na stałe? No nie wiem, ludzie tu pisali że ładne premie dostają, więc też chyba nie tak do końca mają gdzieś wyniki :P Czyli rekrutacje na wyższe stanowiska są głównie wewnętrzne?

Ala
@Karolina

Premie dostają wszyscy bo jest to w regulaminie, więc nie myl pojęć. Wysokość podwyżki i dodatkowe premie uznaniowe zależą tylko i wyłącznie od tego czy jesteś znajomym szefa a w każdym prawie dziale jest tak, że jak ktoś się dopcha do koryta to rekrutuje tylko swoich znajomych, więc nawet jeśli wykażesz się super wynikami, będziesz robić dodatkową robotę za brakujące etaty itd. to i tak dostaniesz najniższą możliwą podwyżkę bo dać coś muszą. Także nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc że docenia się prace jednostki. Do tego te śmieszne ustawione rekrutacje, gdzie kandydat z góry jest wybrany, a ogłoszenie ląduje na zewnątrz tylko po to by zmarnować czas nieświadomych użytkowników portali typu pracuj pl.

Pytanie do dyrektora SRSL

(usunięte przez administratora) Pozwoliła na odejście osób które miały ogromną wiedzę i doświadczenie, nie próbując ich zatrzymać, a to wszystko tylko i wyłączenie z powodu swojej osobistej niechęci do poszczególnych osób. Zastąpiła ich osobami które nie mają ŻADNEJ WIEDZY ANI DOŚWIADCZENIA w zakresie SAP, a kandydat z zewnątrz o którym tak chętnie informowała parę miesięcy temu również zrezygnował. Zadaje to pytanie na goworku bo dobrze wszyscy wiemy, że jeśli zostałoby zadane na townhallu to zostałoby zignorowane, a potem w stosunku do mnie zacząłby się m... Standardowe działanie w tej firmie.

Frito Lay dzisiaj zaoferowało bardzo ładny pieniądze dla operatorów i normalny system pracy. Więc chyba nasza firma powinna trochę się już bać konkurencji. Dając podwyżki inflacyjne sama siebie obraziła i pracowników :)

Seba

Jakieś szczegoly?

Szalu nie ma :(

System 3 na 3 5400 podstawy

Iwona
@Szalu nie ma :(

Nieźle. To co podajesz to już netto czy brutto wciąż?

Kuba
@Iwona

Słyszałem od kobiety z HR PepsiCo o kwocie 6100brytto na stanowisku operatora.

Operator
@Kuba

Na start?

Paulina
@Operator

A ile jest tutaj dla operatora? Bo rozumiem, że powyższe kwoty to u konkurencji?

P.T
@Paulina

Jeżeli doświadczeni pracownicy z paro letnim stażem uciekają bo tam dają więcej na dzień dobry to powinno ci powiedzieć. Powoli bardziej opłaca się zwolnic wrócić za 2 lata i dostanie się większa stawkę

Gabriela
@P.T

duzo osob sie tak zachowuje ze odchodzi i wraca? firma nie ma nic przeciwko ? liczy sie ze ktos robi ?

Czesław
@pracownik

Śmiech nie pieniądze już po rozmowach widzę ze ten zakład będzie kolejnym kołchozem. Bedzie norma do wypracowania jak nie będzie normy to 600 które oferują teraz nie będzie jej. Najsłabsi będą szybko odpadać

Czsek
@Czesław

Naj lepiej mają na mcc

@Czsek

Najlepiej pisze się razem t.u.m.a.n.i.e :) do szkoły podstawowej się lepiej cofnij, wyjdzie Ci to na dobre.

Xyz
@Czesław

Co wy narzekacie, znajomy po 3 miesiacach pracy dostal prawie 7 tys na reke po kilku dniach 1500 premii. Wam ciagle zle i malo..

@Xyz

a premia to za co? tak dobrze pracował czy teraz każdemu tak wprowadzają? jak tu wyniki z pracy weryfikują?

@pracownik

Co wy tu za bzdury piszecie, pracuje tam i pieniądz jest żałosny nie raz nawet 4k nie ma system 12h ogień z (usunięte przez administratora) przez 12h na nogach

Krulig

Święta przyszło nam pracować ale warunki pracy jakie nam nasi drodzy zarządzający zgotowali pozostawiaja wiele do życzenia; brak ekipy sprzątającej bo przecież to był okres świąteczny a w święta pracownicy porządnych firm maja wolne, czyż nie? kubły pełne (usunięte przez administratora) toalety wstyd opisywać w jakim stanie były, brak ręczników papierowych, tylko jeden dystrybutor wody pitnej na całej hali działał a do tego żeby było zabawniej w piątek wieczorem dowiedzieliśmy się, że nocna zmiana nie dostanie pełnej świątecznej premii za poniedziałek. Na grafiku nocka liczy się jako poniedziałkowy dzień pracy, czemu wiec w podobny sposób nie jesteśmy rozliczani jeśli chodzi o dzień wolny po ostatniej nocce. Czyż nie powinien być liczony jako pracujący a nie jako wolny? ,, zależy nam na Tobie’’

Leszek
@Krulig

Sprzątane powinno być, ale za stan toalet to chyba odpowiadają pracownicy. Jak każdy zostawi po sobie w miarę porządek, to będzie czysto i nie będzie śmierdzieć. Czy zawsze tam jest tak źle w łazienkach?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Masz co chciałeś

Wiecie że wszyscy jesteście obserwowani na kamerach?? Siedzi sobie wasz kierownik w sobotę w domu przed telewizorem o godzinie pierwszej trzydzieści i obserwuje co robicie małpeczki (bo tak was oficjalnie nazywa). Ciekawe czy ogląda to sam czy z kolegami, a może z żoną. Patrzy się zboczeniec w domu jak się wyginacie i prężycie. Śmieją się z was przy drinku z kumplami, albo marszczy Freda w samotności. Po to są właśnie kamery w pracy. A wy małpeczki, do roboty.

Aplikowałeś na magazyniera a zaproponowano ci produkcje? Przecież to nie takie samo stanowisko. Szukali w ogłoszeniu na magazyn i okazało się że to inne obowiązki? Byłeś na rozmowie czy tylko gadka przez telefon?

Vladyslav

Jedna z najdziwniejszych rozmów o pracy które miałem w życiu. Oferta była na stanowisko menagera, tryb pracy - hybrydowy. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej poinformowałem że relokacja mnie nie interesuje i zapytałem czy firma oferuje samochód, na co pani z HR powiedziała że wszystkie szczegóły podadzą mi podczas rozmowy na teams. Rozmowę prowadziły dwie pani ze stanów i rozmowa była w miarę dobra do momentu moich zapytań. I tak - zapytanie o zarobkach - bez odpowiedzi, na zapytanie o samochód służbowy pani tak się oburzyły jakbym był ostatnim (usunięte przez administratora) i okradłem ich z ostatniej kasy, to samo z zapytaniem o opłatę delegacji. Ogólnie nigdy nie miałem tak niemiłego spotkania rekrutacyjnego, widać że w firmie mocno panuje wizja polaków jak taniej siły roboczej, którzy mają być wdzięczni za to że szlachta pozwala im pracować w swojej firmie.

Eliz

Pracuje 2 miesiąc i nikt nie potrafi wytłumaczyć mi gdzie ten dodatek 720 zl miesięczny ?? Co była mowa na szkoleniach

@Eliz

No jak nie wiesz 720 jest ale z tego zabierają za skrapy za reklamację za dostępność lini i td. a za to że przychodzisz napewno dostalas/łeś to jest jakieś 240zl więc wszystko gra i buczy hehe.

Leszek
@E...

To na koniec miesiąca pracownicy dostają takie statystyki, ile było reklamacji itp? Czy z tych 720 zł może być tak, że zabrane będzie wszystko, bo dany miesiąc był gorszy dla pracownika? Ja sam myślę o aplikowaniu tu, dlatego tak analizuję, czy warto.

@Leszek

Bijemy rekordy a zabierają wiec sami nie wiemy jak to działa :)

Ankieta

system 12h czy 7/2 12h-usmiechnieta mordka 7/2 smutna mordka

Xyz
@Ankieta

Lepiej po 12, ale w systemie, że co drugi weekend pt-sob-niedz wolne. Mniej czasu w pracy i człowiek bardziej wypoczęty, niż po 7 dniach z rzędu. Pozdrawiam.

spejson

12h

Bo chce 12h

Wesołek
@Ankieta

70% było za wiec udanych wakacji :)

On

Nie wiem jak Wy odebraliście wczorajsze zebranie ale ja do tej pory czuje niesmak. Butna odpowiedz Pani z HR przekreśliła moje nadzieje, że jeszcze będzie normalnie w naszej firmie. Liczby się zgadzają, ludzi nie brakuje, każdy ma prawo odejść, jednostki wracają. Więc ja się pytam, po co w takim razie jest nam potrzebna pod firma Q…… skoro pracowników własnych jest wystarczająca ilość. O ile dobrze pamietam jeszcze przed pandemią dawaliśmy sobie świetnie radę bez pomocy zewnętrznych firm. Proszę niech Pani wskoczy z tych czyściutkich sukienek w uniform niebieski, obawiać się nie trzeba kolor pasuje każdemu może czapeczka troszeczkę ładnie ułożone włoski przygniecie ale po umyciu znów będą puszyste i trochę poprzygląda się naszej pracy. Tak, mamy Q…… ale z szacunkiem do ich pracy, nie pomogą nam w trakcie przezbrojenia, nie wychwycą awarii, nie usiądą przed panelem aby nas zmienić na 5 minut na toaletę czy łyk wody. Zreszta Pana, któremu ponoć tak zależy na naszym bezpieczeństwie ja osobiście jeszcze nie widziałem na hali. Najważniejsze, że pobujamy rekordy produkcji, koszty pracy się nie liczą, ludzka praca też już nie!

Robol
@On

Pojechałem do domu bo wiedziałem ze nie będzie czego słuchać zwykła propaganda jak zwykle . A co do produkcji sami pokazujemy ze ludzi nie trzeba. Przezbrojenia mimo braku ludzi robimy na wariata bo wiemy ze zaraz będą pytania co tak długo. Na nadgodziny to już potrafi cala poprzednia zmiana zostać potrafi niby pomagają ale po 4godzinach zostajesz sam akurat na przezbrojenie

@Robol

Jeśli zostają na nadgodziny to chyba się to opłaca, co? Dają wtedy wyższą stawkę? Można dostać setki?

Tadek
@Michał

Ziomal wymiatasz normalnie. tak zostawać można, nieodpowiadać za nic bo już swoje odwalone, zmęczony. Jak są układy to niema prawie roboty, pogadać telefon. Kasiora leci. Na koniec taksę fundnom do chaty.

@Tadek

Pytam normalnie. Chciałbym się przyjąć i dlatego chce zasięgnąć języka. Wiadomo że taxi nie fundną ale zarobić więcej chciałby każdy. Dlatego interesowałby mnie praca w nadgodzinach jakby była dodatkowa kasa, nie?

@Michał

Teraz jeszcze można zostać na nadgodziny można dorobić ale od lipca juz się skończy wejdą 12h i koniec z dorabianiem sobie.

Mcc
@E...

Bzdura, będą nadgodziny i offy

@Mcc

Jakie nadgodziny po 12h nie można zostać więc nie będzie jedynie tylko na ofie będzie można przyjść a ile w kwartale przeważnie jest 3 lub 4.

Mcc
@E...

W tym systemie będą 3dni wolne po dwóch dniach pracy więc będzie można przyjść na jednym dniu.

Jan

zapomnijcie o podwyżkach basf właśnie wycofał swoją małą firmę wydobywczą z rosji "winterschall" i stracili tam 7.5 miliarda euro .Stracił bo ruskie im to zabrali.tragedia.to sie wszystko odbije na innych grupach firmy. Ogólnie nie polecam.

Pozytywny 2023
@Jan

Gdy był COVID też było mówione że w Basf nie będzie podwyżek, że Basf będzie zwalniał, że Basf będzie obcinał benefity. I co? Jak Basf zareagował w tym krytycznym momencie dla całego świata? Gdy każdy pracownik siedzial sobie miesiąc w domciu bo był postój Basf płacił temu pracownikowi 80% podstawy. Firmy sąsiadujące zwalniały pracowników lub też nie płaciły wogóle w okresie postoju i i tacy ludzie cieszyli sie najbardziej bo przynajmniej nie zostali zwolnieni. Trzymam kciuki za Basf. A jak będą podwyżki chciałbym zobaczyć wasze gęby jak kolejny raz będziecie mile zaskoczeni, może wtedy nabieżecie więcej szacunku jak Ci którzy się stąd zwolnili i chętnie wracają. Pzdr.

Realista
@Jan

Tyle stracili to co im się stanie jak dadzą 300 pracownikom po 50 euro podwyżki :)

Seba
@Pozytywny 2023

Jak był covid to nie BASF a Polski rząd płacił tzw. postojowe. Basf to już przeszłość... PaPa BASF... pora wracać do PCC.

Johnny
@Jan

Gazprom opróżnił konta Winterschall (BAS) i zawinął 2 mld euro.

Czemu tak wszyscy pragną się zwolnić z tej firmy?

12h
@.

Może przez tragiczny system 7/2 ? Ale chyba doszło to do góry, bo będzie niedługo zmiana pracy na 12h, będzie lepiej

@12h

A kiedy konkretne to wdrażają? I to tak po prostu samo z siebie się stało czy ktoś był i zgłaszał problem?

E....
@Łucja

W e-mail było że od 1.07.2023 wejdą 12h poza tym głosowanie było powodzenia dużo juz się zwolniło bo lepsze stawki dają za płotem w Pepsico

Szarak
@E....

Teraz się basfowicze budzą ze dają gdzieś więcej. Taka prawda ze od dawna wiele zakładów w okolicy ma podobne stawki i system 2 zmianowy . Uciekłem 2 lata temu i nie żałuje bo polityka firmy dziwiła mnie ze jak doświadczony dobry pracownik się zwalnia nawet nie zapytają dlaczego. Wszystko dobrze w exelu a ludzie sobie zdrowie rozwalają robiąc za 3

operator
@.

Nie wszyscy - ja nie zamierzam się zwalniać.

@operator

Czyli masz jakieś lepsze warunki od innych? A można się dowiedzieć jak je sobie wyrobiłeś i jakie są?

operator
@Łucja

Mam takie warunki jak inni - po prostu praca mi się podoba, socjal mi sie podoba, pracowałem w gorszych zakładach.

@operator

aha, a to jest szansa na przybliżenie tego co Ci się właśnie podoba? ten socjal mnie ciekawi najbardziej, każdy ma to samo czy zależne coś jest od stanowiska?

@E....

Głosowanie to fikcja było założenie że będą 12 godzinne zmiany i koniec . Dlatego nie było jawnego głosowania.

Łucja

czyli od jutra jest bez zmian ostatecznie? często tak macie tutaj, że jest coś zapowiedziane i do tego ostateczne nie dochodzi? jeszcze coś miało być teraz po drodze ustalane czy wszystko po staremu będzie?

Zapasny

Dobrze ze rudy po 12h bedzie robic szkoda tylko jego pracownikow zwlasza nocki to bedzie horror na outfeedzie.Najwiecej slurry sie marnuje na zmianie rudego.

outfeed
@Zapasny

Bedzie taki brak w ludziach ze sami na tych liniach będą zmuszeni siedzieć i odechce im sie 12

Kondziu

Siema! Są przyjęcia na magazyn?

@Kondziu

Faktycznie nie ma żadnej rotacji tutaj czy ktoś pominął to pytanie? Ile wynosi tutaj jakiś średni staż pracy, ktoś wie?

Ciekawski George

(usunięte przez administratora) od dłuższego czasu robi się (usunięte przez administratora) Wymagania coraz większe, masz robić szybciej, więcej, z operatorów robią jakichś pseudo trenerów produkcji, na ich miejsce nie zatrudniają nikogo, czyli zostajesz sam sobie. Cwaniaczki na mcc gapią się w kamery jak widzą ze przezbrojenie na ostatniej prostej to przychodzą ci wielce pomóc, Lot wgrać czyli to co jest najłatwiejsze i nie da się przy tym pobrudzić i spocić. Rudy młodszy gania Panią na outfeedzie na 21, ta jak go widzi to ma zanik pamięci że stresu i nie wie co ma robić. Stawki pomiędzy operatorami, którzy robią tą samą pracę wynoszą nawet 1200zl!!! Tak tyle ile napisałem, jak masz problemy procesowe możesz liczyć tylko na siebie. Panie inżynier to jakaś kpina, przychodząc do problemu zadaje ci pytanie co proponujesz. Spychologia na maxa, jaranie jakimiś naganami, notatkami. Tempo na produkcji jest ogromne, ale jak mówisz że od nawału pracy się pomyliłeś to dla kierownika to nie jest argument. Podwyżek brak (no chyba że obowiązków) nie dadzą Ci więcej bo nie da rady, mówią, że jak chcesz się zwalniać to chętnie podpiszą wypowiedzenie. Ogólnie dramat i nie polecam nikomu tu pracować bo tylko można się skrzywić przez panów i władców, którzy 2tygodbie temu sami robili na linii a dzisiaj najchętniej by cię zajechali, nie mając wcale większej wiedzy od ciebie. Dlatego, akurat ten ostatni wątek to mnie wręcz rozbawia. Bo taki pancio jak widzi że jest problem to mówi że zaraz przyjdzie Ci pomóc i tyle go widzieli. Wraca za godzinę i pyta jak tam ;). Szczerze nie polecam!!!

@Ciekawski George

Widzę ze na jaka zmianę Rudzi nie trafia to jest chaos i konflikty

@Ciekawski George

Najlepsze jest to że ludzie masowo uciekają, dosłownie masowo. Rozwalają zmiany, mieszają ludzi, żeby jakoś to uciągnąć, ale popraw warunków pracy i pensji brak, w zamian, z tych co zostali wyciskają ostatnie krople potu, do zajechania. Nikogo nie interesuje że nie ma obsady że masz dość 7 dni z rzędu ciężkiej pracy, że naprawdę jesteś wykończony i też już myślisz o odejściu, wszystko ma iść pełną parą i pretensje o każdy postój czy brak normy, albo że bałagan. Na miejsce starych, dobrych i doświadczonych przyjmują nowych, których szkolenie trwa pół roku i jak tu ma być dobrze. Już chyba nigdy nie będzie. Ciężko powiedzieć przyjmują bo dziesięciu się zwolni a dwóch zatrudnia. Straszne czasy nadeszły

Stary robol
@Rudy

Jakie szkolenia? Tu nie ma żadnych szkoleń, ludzie podstaw nie znają, operator ma znać całą linie i biegać jak goniec. Oczywiście to nie wina tych którzy nie potrafią ustawić maszyny, tylko kierowników i brygadzistów. Bo pokazują że można w minimum z minimum jechać na wszystkie linie. Więc kto ma szkolić nowych? I tak mija miesiąc, dwa, pięć, a później to już przecież jesteś starym pracownikiem, pracujesz już tyle czasu to powinnaś już wszystko wiedzieć. Nic bardziej mylnego, bo tak nie jest. Podsumowując, żeby nie okazało się że jest za późno żeby zatrzymać starych operatorow, których i tak została garstka, jeszcze garstka...

@Stary robol

Też racja. Wybacz poniosło mnie z tym szkoleniem. Oczywiście że masz rację. Kiedyś widziałem dwie preparatorki w pomarańczowych koszulkach "szkolenie" i wzajemnie się szkoliły. Jak przychodzą nowi to won na outfeed czy infeed, takie zapchaj dziury i w pierwszy dzień pracy stoi sam. Pakuje części do kartonu i tyle, nawet nikt nie podejdzie do niego. Jak coś się zepsuje to na szybko zrobi kolega z innej linii, nic nie wytłumaczy bo musi wracać na swoją linię. Na przodzie to nie lepiej. Przezbrojenie, targeting, awaria. Musisz robić szybko, nie możesz dać nowemu i powoli mu tłumaczyć krok o kroku bo zbyt długo by to zajęło. A tłumaczenie że szkoliłeś to nie argument. Bo jak byś chciał powoli wszystko robić z młodym to zajęło by to parę godzin, tak dużo tego jest, a ty masz 30min. Później taki przyzwyczaja się że stoi tylko na infeedzie nic nie potrafi i sam ma to w czterech literach. Boi się coatera, ustawiania, bo zrypy za scrapy jak coś pójdzie nie tak i choruje się takich w tej firmie, że stoi z boku a ta resztka doświadczonych robi za niego. Spotkałem się też kiedyś z preparatorki która prawie pół roku skakała tylko po infeedach, nikt jej nie szkoli, nic nie mówił, a później do wszystkich tych pseudo szkolących się pracowników pretensje że nic nie umiał, a tyle czasu siedzą w firmie. Tamta preparatorki już się zwolniła. Jest to bardzo skomplikowana praca, gdzie z samego patrzenia, przyglądania się, bez szkolenia i tłumaczenia, niczego się nie nauczysz. Nie ma na to czasu i to się nigdy nie zmieni póki nie skończy się od siwka presja na obszarowych, którzy cisną zmianowych, a oni pracowników. Motto BASF to nie create chemistry, czy safety first. Tylko "ma iść, bez względu na wszystko, statystyki, słupki, produkcja, za wszelką cenę". To powinno być drukowane na koszulkach

@Rudy

Bija was za te przezbrojenia? Robisz na spokojnie jeżeli ta czynność potrzebuje więcej niż 30 min to robisz dluzej chyba proste ? Dniówkę wam zabierają za to? Czy tylko krzywy wzrok kierownika? Oni do was nie maja szacunku a wy staracie się im dogodzić za wszelka cenę. Nie ma co być (usunięte przez administratora) w tych czasach

Sprytny
@Haha

Nie biją, ale później przy ocenie biorą to pod uwagę, każdy robi jak uważa. Ja staram się mimo wszystko rzetelnie wykonywać swoją pracę, bo jak sobie ustawie to mam później spokój. Za co zresztą i tak nikt mnie nie docenia, ale mam to w (usunięte przez administratora). Robię poprostu swoje, własnym tempem, swoimi wyuczonymi zasadami i własną wiedzą.

@Stary robol

Powinnaś? Tak napisałeś.czyli rozumiem, za na operatorów przyjmują też kobiety i to początkujące bo piszesz, że szkolenia nie ma, tylko radzenie sobie samemu..

Jack
@Grażyna

Zatrudnienie wygląda w tej fabryce tak. Kobiety albo Dzieciaki do 25 roku życia z ręka w telefonie i na słuchawkach.

@Jack

Poważnie? I nikt nikogo nie goni ani nic? Bo w takim razie brzmi to jak jakieś szczęście w nieszczęściu, oni normalnie to akceptują?

Bury
@Haha

Naprawdę nie ma nikogo w firmie Basf kto by się zainteresował nimi i ich brygadą? Od dłuższego czasu czytam opinie na ich temat, wszystkie negatywne, niektóre jeszcze są inne zostały już wykasowane i po nich wnioskuje, ze oni stosują MOBBING. Dziwi mnie ich przełożeni tego nie zauważają. Macie tyle możliwości na zgłoszenie tego wyżej będąc jednocześnie anonimowymi czemu wiec z tego nie korzystacie. Czemu pozwalacie by was GNĘBIONO. Prasa, social media kochają takie historie.

Baba

Pozdro dla wszystkich(usunięte przez administratora). Wszystko dla (usunięte przez administratora). Ludzie bez honoru, jak wy możecie patrzeć się w lustro i na innych ludzi, którzy wami gardzą. Straszne.

Kondziu
@Baba

Ale o co chodzi?

floda naj

Czy w sredzkiej igfarben (usunięte przez administratora) bylego dyrektora dalej przeszukuja nielegalnie szafki swoim kolegom? Pytam z ciekawości. Moze sie cos zmienilo :)

naj
@floda naj

Dlaczego usuniete? Przypupasy powinno sie pisac? moze fani? :) Moze to brzydka plotka byla i ktos nieprawde rozpowiadal :)

@naj

No pewnie słowa niezgodnego z regulaminem użyłeś. Ale serio się dzieją u was takie rzeczy? Nikt z tym nic nie robi?

Pite dali za norme i o podwyżkach cisza ???????????????????????????????? Chyba że nie chcą nas rozśmieszać 2 procentami gdzie inflacja wynosi 12 procent ????

Japierdziu....
@pracownik

Podwyzek nie będzie. Poszły na zatrudnienie specjalistki od porządków na maszynach i jej poronione pomysły.

@Japierdziu....

Jakie niby poronione pomysły?xd

XYZ
@Łucja

Jakie niech Pani weźmie szpachelkę w dłoń i przetarza się na kolankach całe linie przez 8h , a potem niech opisze jak bardzo napier... kręgosłup. Opanujcie się bo są ważniejsze tematy niż oklejanie które notorycznie wymaga wymiany!!!!

Zajec

A zając za co poleciał? ????

Ilona
@Zajec

A kim jest Zając? Skąd wiesz, że poleciał? Pracowałeś tam może?

Mqgda
@Zajec

Kiedy firma ma problemy, to management oczekuje, że pracownicy będą się angażować, pracować po godzinach i nie oczekiwać za to zapłaty. A kiedy pracownik ma problemy, to jedyne co firma ma do zaoferowania to wypowiedzenie.

Przemysław
@Mqgda

Ale o jakich problemach mowa? Chodzi ci o prywatne problemy, czy kłopoty z czymś w pracy?

Szczery

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." Richard Branson Może ta myśl da do myślenia.

Ta
@Szczery

Piękna myśl wizjonerska. Lecz niestety u nas to działa tak, że jak ktoś awansuje to raz że włącza mu się w głowie taki mały m*ader*faker, który im mówi że jest wielki, a inni to drugi i trzeci sort. Znamy to z autopsji awansów oper-bryg, bryg-kier, np mcc. Fajnie jak później ich degradują. A po drugie z każdym kolejnym awansem, czy zajęciem wyzszego stanowiska, lub biura, ten mały ludek w głowie robi się coraz większy, przez co mózg odkleja się od podstawy czaszki, tym samym nosiciel traci inteligencję, odrywa się od rzeczywistosci, umiera trzeźwe spojrzenie na świat i całkowicie ucieka logika. Nieleczone prowadzi do załamań nerwowych zwykłych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska