Opinie o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ferrero Polska Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ferrero Polska Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrero Polska Sp.zo.o. w Belsk Duży

Anetka

Firma opisuje pracę na produkcji jako bardzo zorganizowana, faktycznie tak jest ? Czy to ciężka praca i czy trzeba mieć jakieś dokumenty oprócz książeczki sanepidowskiej ? Widzę że można także odbyć staż, czy ktoś był i czy po stażu od razu można dostać umowę ?

Figura cava

Witam Jak pracuje się na dziale figura cava? Która najlepsza zmiana atmosfera u kogo ? Zaczynam za tydzień i ciekawa jestem opinie

Czy ktoś wie kiedy będą paczki na święta ?

Alek

Witam co robia dwie Panie z KINDER JOY ze sa nietykalne i robia co im sie podoba po czym dostaja awanse? Czy maja jakis uklad z kierownikiem UGP bo to niezrozumiale dla mnie przychodza na 1 zmiane rozkazuja ludzmi a same siedza na stolowce po 2h

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Chętny do pracy

Hej, możecie powiedzieć coś więcej o pracy na preparacji? Jak ona wyglada, jak atmosfera, ciężko tam jest? Pozdrawiam

Gal Gnonim
@Chętny do pracy

Nie polecam. Wysoka temperatura, hałas, często zapylenie a zarobki podobne jak na linii a i czasami niższe.. przez ostatni rok obowiązki wzrosły spokojnie o jakieś 30% A podwyżki to jakaś kpina z ludzi tam pracujących. Gorąco nie polecam tego działu..

Mikołaj
@Gal Gnonim

Jak zapylenie i hałas to płacą szkodliwe czy normy nie są przekroczone? Ile ostatnio wyszły podwyżki że nazywasz to kpiną? Ile procent podnieśli?

@Mikołaj

Podnieśli mi wypłatę o 14 groszy

Ilona

Ojej. I kiedy tę podwyżkę dostałeś? A od stycznia przecież wzrośnie ustawowa minimalna do 4,242,- brutto. Coś się mówi u Was o tym? Będzie to miało wpływ na Wasze stawki?

@dojazdy

Cześć, szukam kogoś kto dojeżdża z okolic miejscowości Otaląż koło Mogielnicy. 3 zmiany od tego tygodnia 23.10 1 zmiany ????

Widziałem na stronie firmy, że oferują praktyki i staże, to tylko dla studentów czy dla osób, które są bez doświadczenia i szukają pracy także? Jak wygląda taki staż? Jest w ogóle płatny? Co wchodzi w skład obowiązków w trakcie jego trwania? Mógłby ktoś proszę napisać na ten temat kilka słów?

trew

jak wyglada praca na figurze cava?

Jajko

Bardzo nie polecam zatrudniania się przez firmę Leasing Team. Na rozmowie Pani mówi, że praca będzie bez problemu po czym nagle okazuje się, że jak nie chcesz tam pracować długoterminowo, to żaden dział cię nie chce. Dodatkowo, przy zgłoszeniu, że tego dnia nie możesz pojawić się w pracy Pan naskakuje, że ja śmiem dyktować w jakie dni chcę przychodzić do pracy xd. Śmiech na sali. W jedej rozmowie Państwu się jednak przypomniało, że żaden dział nie chce na krótko. Bo potrzebują ,,przeszkolonych" pracowników xd no bardzo trudno jest ogarnąć jak składać słodycze do opakowań. Przypomnę, że na wstępnej rozmowie nie było problemu pracy na krótko. Kolejna rozmowa tego samego dnia, kiedy już zadzwoniłam z chęcią rezygnacji: Pan uważa, że praca jest, ale to ja nie chcę pracować. Cyrk na kółkach po prostu. ,,Fajne" jest też to, że Pan utrzymuje, że nie ma kontaktu z działami, który na ile szuka, poczym mówi że dostali maila od działu o deklarowanym przez nas okresie zatrudnienia. Oczywiście jedna, wielka pretensja, że jak śmiałeś przyjść tylko na miesiąc gdzie sami się na to zgodzili xd. W umowie jest praca w trybie 3 zmianowym po 8h, a oni zapisują na 4 brygadówkę po 12h. Może zacznijcie sami czytać te wasze umowy. Łachy nie robicie, że kogoś zatrudnicie do pracy XDD

Kingsajz
@Jajko

Nie dziw się że nikt nie chce cie bo brygadizsta potrzebuje ludzi którzy będą ogarniać a nikt nie będzie cie trzymał jak przyjdziesz 3 dni w tygodniu

Jajko
@Kingsajz

No to fajnie, tyle że pytałam Pani w Leasing Teamie czy można przyjść na tak krótki okres czasu. Powiedziała, że praca będzie i nie ma problemu. Zostałam wprowadzona w błąd już na samym początku. Tak to bym się w to nie bawiła, tylko szukała czegoś innego xd poza tym już bez przesady, że tak trudno ogarnąć składanie słodyczy xd pierwszy dzień to wiadomo, bo każdy się musi nauczyć, ale potem to już leci.

@Jajko

Skoro nie mogłaś przychodzić 3 razy w tygodniu, tak jak ustaliłaś, to znaczy, że musiałaś być codziennie? Czy tylko to nie zgadzało się z wstępnymi ustaleniami, czy może jest jeszcze coś co obiecali, a nie dotrzymali?

Albert

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji na stanowisko inżynier procesów przemysłowych. Pierwszy etap — telekonferencja, drugi spotkanie na miejscu, w obu spotkaniach uczestniczyła Dyrektor Generalna. Na drugie spotkanie miałem się przygotować na test sprawdzający wiedzę, podano mi jedynie nazwę działu, którego będą dotyczyły pytania. Sam test nie był trudny, pod warunkiem, że pytania pokrywałyby się z zapowiadaną tematyką i literaturą fachową omawiającą te zagadnienia. Odpowiedź o wyniku procesu miałem otrzymać do końca przyszłego tygodnia. Okazało się, że to nie był najbliższy tydzień, tylko trzy tygodnie później. Zadzwoniła do mnie Pani z kadr i wyrecytowała formułkę podziękowania za udział w rekrutacji. Wypowiedź ta nie zawierała żadnego uzasadnienia czy jakiejkolwiek spersonalizowanej formy odpowiedzi. Nie spodziewałem się, że rekrutacja prowadzona przez międzynarodową korporację może być tak mało profesjonalna i niekulturalna.

@Albert

Nawet nie powiedzieli ci czemu odrzucili twoją kandydaturę ani jak ci poszedł test? A ty jak czułeś odpowiadając na pytania? Nie dało się pogadać z panią z kadr co było nie tak?

Kacha
@Albert

To nieciekawie, jeśli nie udało się dostać do tej firmy... :( Jednak, jak już tak opowiadasz, to czy byłbyś na tyle miły i mógłbyś dać znać, czego te pytania faktycznie dotyczyły? Jakbyś podał chociaż jeden przykład, byłabym bardzo wdzięczna. I przede wszystkim - czy był to test w formie zamkniętej?

Pracownicy otrzymują paczki zwykle na Wielkanoc i święta Bożego Narodzenia.Czasami bonus na dzień kobiet czy dzień dziecka.Nie martw się nie ma możliwości wyniesienia przez bramki.Paczki są naprawdę duże,więc bez problemu ktoś kto nie wcina jak wariat słodyczy może zapełnić sobie wersalke

Jak ktoś ma zamiar tu pracować to nie polecam. Brygadzistka na Bready i kierowniczka ewidentnie chcą obydwie dostać premie za to że kwintale się zgadzają ale nie widza ze pracownicy z firmy zewnętrznej na tym cierpią bo musimy narobić się jednego dnia jak mrowki a kolejnego odwołani bo nagle nie ma roboty dla nas i gdzie tu sprawiedliwość powinni nam za to więcej zapłacić.

To,że dział b-ready jest ciężki większość wie.To,że osoby pracujące na modelatorach powinny zarabiać nieco więcej to prawda -bo jest czasami naprawdę ciężko.Ale z tymi kwintalami nie przesadzajmy...skoro Ci żal premii kierowniczych staraj się o to stanowisko-moze przy dobrych wiatrach Ci się uda.Kazdy jest człowiekiem i każdy by chciał aby jego zmiana była najlepsza,a to że wpada dodatkowa kasa komuś do kieszeni..no cóż...tak widocznie musi być ⊂((・▽・))⊃

Mery

Skoro powinni dostawać więcej osoby na modelatorach, a nie dostają to rozumiem, że nie ma szans u nich na podwyżki? A te premii dla zwykłych pracowników nie ma, tylko dla osób zarządzających zespołem? Skoro już jesteśmy przy płacy to podasz ile na tych modelatorach można zarobić? Bo tutaj widzę, że ludzie piszą, że niektórzy zarabiają 4900 inni, że 6200...

@Mery

Oczywiście,że są podwyżki.Dostaje je każdy.Premie dostają osoby Ferrero,nie zewnętrzne.Zarobki w firmie zewnętrznej zależą wyłącznie od godzin przepracowanych.

Iga

@kandydat Proszę mi powiedzieć coś na temat pracy na dziale tavollete jaka to praca bo słyszałam że jest ciężko i jaka atmosfera

Patipat

Jakie opinie o pracy na dziele Kinder bueno 2?

Dzień dobry, koleżanka mówiła mi że z nadgodzinami można wyciągnąć 8-9 tys netto. Czy jest to możliwe i ile to wychodzi godzin dziennie oraz ile dni trzeba przepracować aby osiągnąć takie wynagrodzenie????? Koleżanka nie jest żadną brygadzistką ani kierowniczką czy operatorką. Zastanawiam się czy ściemnia i czy jest to realne. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie opinie

Pracuś
@Kandydat

Cześć, zależy od zmiany możliwości i chęci. Pracując 5/6 dni po 12 h to wyciągniesz 8/9k.

Aneczka
@Pracuś

Pensja brzmi aż nierealnie, ale to super, jeśli serio tyle się uda wyciągnąć. Pytanie tylko, ciężka jest bardzo ta praca? Da się radę tyle godzin i dni pracować? Fizycznie i psychicznie? Czy nie jest źle?

@Kandydat

Takiej pensji nie ma zwykły pracownik nawet z nadgodzinami.... Ja chodzę na nadgodziny i wyrabiam swoją normę i biorę 4900 ... Nie wiem skąd ona wzięła taką sumę... Takie wynagrodzenie dostają dostają kierownicy a nie zwykły pracownik

@Aneczka

Jestem świadkiem wynagrodzeń do max 6200 u kobiet na stanowisku pracownik produkcji.Czy jest ciężko...zależy jaki dział.

T
@Aneczka

Czym wyższa podstawa to i kwartał nawt 9tyś tylko wszystko zależy od podstawy i nie trzeba dużo nadgodzin łapać wystarczy że systemu jest sporo godzin to kasa kwartalna duża wiadomo że więcej nadgodzin w msc to wypłacają msc do podstawy żeby na kwartale nie było 10tyś

Abcd

Jak wygląda praca na Rafaello?

Jak wygląda praca w laboratorium analitycznym? Spoko płacą?

marko

Witam, Jak płacą w dziale utrzymania ruchu i jak to wygląda na tle innych firm w okolicy?

Bready Na jaką zmianę najlepiej iść?? Słyszałem że 2 kobiety są kierowniczkami i lepiej te zmiany omijać.

To,że kobiety są kierowniczkami nie oznacza ,że jest źle.Moją właśnie kierowniczką jest Pani Beata-wymagająca ale bardzo pozytywna i dobra kobieta.Nie zamieniłabym tej zmiany na żadną inną

adam

Czy jak nie mam 18 lat (18 kończę w sierpniu) to jest szansa na zatrudnienie?

Le
@adam

Zrób badania sanepidu,aby być gotów, zatrudniani są pełnoletni, więc mając wyniki możesz skrócić procesu rekrutacji, zdążysz choć trochę popracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrero Polska Sp.zo.o. - Belsk Duży

• Jak się pracuje w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrero Polska Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 31 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ferrero Polska Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w Ferrero Polska Sp.zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ferrero Polska Sp.zo.o.