Ferrero

Opinie o Ferrero

Kandy

jak wygląda pakiet socjalny?

Chomik

Jak wygląda praca w biurach w Warszawie? Rzeczywiście jest tak źle, jak tu piszecie?

nick

czy warto isc na ph na zastepstwo ?

ph ktory jeszcze pracuje ale jeszcze nie długo ...

A oto cała prawda: - jedyna w swoim rodzaju firma, która uważa się za lidera rynku: * a nie szanuje swoich pracowników * wyzyskuje ich (premie 1000zł raz na 4 miesiące), zakłamane raporty, zawyżone targety nie do zrealizowania, malowanie terenu pod wizytacje po godzinach pracy * nie docenia swoich pracowników w terenie (wszystkie zasługi przypisuje sobie gÓra) * PH ma limit kilometrów roczny (który może wyjeździć w miesiąc), a żeby pojechać autem za granice musi prosić firmę o pozwolenie * lider który jeździ Fiatem Doblo oklejonym jak bilboard (dodam, że "nie liderzy" mają z tego niezłą polewkę jak widzą 40sto paroletniego PH w takim aucie, "nie liderzy" jeżdżą gorszymi Astrami, PAssatami, Skodami ;) ) * lider, który nie ma budżetów i gratisów na działania na sklepach, ale za to są miliony na reklamy w tv * lider u którego jest wieczne zastraszanie * lider który ma niekompetentną kadrę zarządzającą * lider u którego nie usłyszysz że zrobiłeś dobrą robotę, że jest ok, że jest super * lider u którego zarabiasz 2500 * lider u którego jest mega kolesiostwo * lider u którego to PH targają tony standów na sklepy, że aż pot płynie po dupie gdzie inne firmy mają merchendaiserów * lider u którego na urlop możesz pójść tylko w lipcu bo przez resztę miesięcy musisz zapierdalać * lider gdzie dostaniesz iphona do raportowania miliona ankiet, robienia biliona zdjęć, odbierania tysięcy e-maili a na tablet nie licz jak u "nie liderów" to tylko urządzenie dla wybrańców - kierowników żeby mogli pykać w gierki długo można by było pisać ale szkoda czasu lepiej szukać innej pracy bo to co jest w ferrero to robota nie praca ... P.S. ze względów grzecznościowych nie używałem słów na k, ch itd.

Kandy
@tobiasz 21.09.2017 21:37
Coż jeśli sobie nie radzisz to faktycznie zmień pracę. Masz problem , nie każdy potrafi pracować jako ph , ale po co ten czar...

hej a jak się pracuje w kontroli jakości?co się robi?jakie godziny pracy?

Ten przedstawiciel co miał uciec i już uciekł
@tobiasz 21.09.2017 21:37

Czarna to jest polewa na Kinder Bueno Dark :) przepracowałem 7 lat jako PH w Ferrero i nie masz pojęcia jak wyglada praca w tej organizacji. Ja już sobie udowodniłem, że mam większe aspiracje niż robol robot do zadań niewykonalnych w Ferrero aaaaa i już dawno pracuje w innej firmie :D a pro po potrafisz nie potrafisz hmmm potrafiłem uciec z tego obozu pracy i wszystkim innym też polecam.

Seweryn

Witam, jestem załamany poziomem procesu rekrutacji. Błagam, od firmy o takiej renomie i nie tylko od takiej, oczekiwał bym trochę więcej niż spotkanie w sieciówce z hamburgerami. Dodatkowo zabiegi typu umawianie się pod jednym adresem, nie stawienie się, nie odbieranie telefonu, potem oddzwania Pan i wmawia Wam, że byliśmy umówieni pod innym adresem, żałosne!!! Chyba że to standardowa praktyka? Na koniec, niezależnie od wyniku rekrutacji, to oddzwania się do kandydatów i ich się o tym informuje. To była najmniej profesjonalna rekrutacja na jakiej byłem, tragedia!!! Nie polecam

O

Hej, zastanawiam się nad złożeniem CV jako przedstawiciel handlowy. Ile można mniej więcej na tym stanowisku zarobić?

pay

no jednak w dużej mierze pewnie handlowcy siła marki rozpoznawalnością spontaniczną budują sobie kapitał i dlatego zastanawiam się czy nie podjąć się u was takiego zatrudnienie - co o tym sądzicie? pozdro

Inter

tak czytam i czytam narzekania na firmę. A w jakiej firmie jest idealnie? hortex, maspex, kopernik, bakalland? Ferrero to lider rynkowy.firma poukładana z bardzo dobrym socjalem.PH KK ty jesteś nadal pracownikiem czy byłym pracownikiem? zatrudnij sie do w/w firm i wtedy oceń.

rolo

Pytanie mam Jaką podstawę brutto na start można otrzymać na stanowisku P.H. ds. Kluczowych Klientów?

bueno

Witam, A ja jako były pracownik żałuję, że odszedłem. Nie ma firmy idealnej, ale było to najlepsze corpo w jakim pracowałem. Można narzekać na zarobki, ale social mieli najlepszy czyli pakiet medyczny, sportowy, dodatkowe ubezpieczenie, karta na jedzenie, darmowy angielski i włoski, dopłata do podręczników dla dzieci, duza dopłata do kolonii, finansowanie prezentów gwizdkowych do dzieci, zloty łańcuszek jak się dziecko urodzi, imprezy dla dzieciaków, bilety do kina i traktują cie tu jako część rodziny. Zacząłem jako pracownik agencji po 3 miesiącach mialem stalą umowę. Stażyści też często zostają - jesteś dobry masz pracę. Jest to firma gdzie ludzie długo pracują - czarna pani z hr jak odchodziłem miała 14 lat stażu w Ferrero, niektórzy PH powyżej 10. Chyba to coś znaczy, jeśli ktoś zmienia pracę to przeważnie idzie na wyższe stanowisko.Oczywiście firma ma swoje wady typu małe możliwości awansu, ale generalnie polecam.

PH KK

Jakie szkolenia Zarobki i premie ??? Czy ten komentarz pisał ktoś z biura. Premia za 4 mc to żenada jakieś 500 PLN jak wyrobisz a zadań tyle ze można pracować po 16h Jeśli chodź o prace w tej firmie to nie jesteś PH tylko mobilnym merchandiserem, wozisz makulaturę w ambulansie i wystawiasz POS do tego na zawołanie masz robić wszystko co w danym momencie wymyśli sobie osoba z biura. Warto turaj zaznaczyć ze każdy dział czuje sie ważniejszy. F to typowe korpo gdzie układu i układziki robiłą swoje, jeśli myślisz ze w nie wejdziesz to powodzenia, oczywiście firma (ludzie) obiecują perspektywy awansów rozwoju itd. Zapomnij, masz coś w główie jesteś zagrożeniem dla układu. Najważniejsza zasada w tej firmie gasić świeczkę nim wybuchnie pożar (chodzi o ludzi), fererro potrzebuje wręcz cyborgów bez rozumu lub małolatów bez doświadczenia. Jeśli masz wiedzę, aspiracje, dumę i honor zapomnij o pracy w tej firmie gdyż duma zostanie zdeptana, aspiracje zgaszone, a honor cóż jeśli pozwolisz to cię go pozbawia. Odradzam prace w tej firmie chyba ze chce sie zbudować CV i doświadczenia. W innym przypadku masz do czynienia z ludźmi którzy w rynku mogą Ci czyścić buty, ale będąc w układzie to właśnie in podlegasz. Zero pojęcia o rynku, realiach i sprzedaży. Pozdrawiam Gsm

mm

zarobki? tragedia! premia wypłacana co 4 miesiące -grosze. PRacy bardzo duzo

*L

szkolenia za free ?? jakie szkolenia ??

Studentka

Odnosnie praktyk, dostalam oferte w Luksemburgu,tez 6 miesiecy, wynagrodzenie min czyli 1500 euro, plus pakiet socjalny

Axd

Oczywiście że aut można używać do celów prywatnych. Jak niżej napisano nie są to być może limuzyny jak w innych firmach ale są zdecydowanie użyteczne, mały minusik za te naklejki wszechobecne na tym aucie ;) Dla Wszystkich zastanawiających się nad pracą w Ferrero, najważniejsze w mojej ocenie jest to iż, pracuje się z najbardziej rozpoznawalnymi markami. Z tymi produktami można działać cuda, to jest najwieksza wartość pracy w tej firmie, reszta jest zmienna. Flota samochodowa, telefony itd. dzisiaj są takie, za chwile mogą być inne, ale produkty będące liderami swoich kategorii pozostaną.

axd

Jeśli chodzi o samochód to może być co najwyżej użyteczny, wygodny itd. Doblo są użyteczne jak wiele innych np. Partner, Caddy, Berlingo, oraz większość kombi. Jednak z wszystkimi przegrywa pod kątem praktyczności, komfortu, jakości. Proszę zrobić tym autem 100 000 i dopiero polecam je oceniać. Do tego firma dość mocno okleja swoje samochody ale to inna kwestia. Praktyczne może być myślenie, a cała reszta w pracy powinna pozwalać na maksymalizacji efektów.

Ewa
@axd 21.11.2015 11:18

Zgadzam się z przedmowcami. Pracowałam w tej firmie kilka lat. Śmieszne pieniądze w porównaniu do wkładu pracy, premie poza zasięgiem. Wymagania dotyczące raportowania to kosmos. Handlowiec jest kontrolowany przez kilka działów a te działy przez inne działy......ciężka fizyczna praca pod ogromną presją. Z moich czasów nie ma już nikogo kto był w tym czasie zatrudniony to o czymś świadczy....ale z plusów: świetne produkty wdzięczne do sprzedaży.

Zainteresowany

Przedstawiciele jeżdżą Fiatami Doblo, reszta to niewiadoma. W kwestii pieniędzy to nikt takich informacji nie udziela, raczej nigdzie przynajmniej się z takimi nie spotkałem.

ciekawy

witam, czy możecie mi powiedzieć na jaką podstawę, jakie premie i jaki samochód może liczyć przedstawiciel ds sieci w FERRERO? bardzo proszę o info i z góry dziękuję

paaaula

a czy ktoś się orientuje ile płacą za taki staż?

paaaula

Ponawiam pytanie o staże w Ferrero czy ktoś był? Jak to wygląda?

tomek

no mało, mało, ale jednak dobrze, z enie ma tyle hejtów co w innych firmach, moim zdaniem im firma jest większa tym więcej wychodzi jakieś niedociągnięc czy plotek już nawet. A ta firma zajmuje się słodyczami i to też dobrej klasy, więc chyba jeśli coś miałoby być nie do końca dobrze to tylko na produkcji.

ania

Czy wiadomo o wynagrodzeniach w laboratorium lub biurze. Napiszcie czy są przyjęcia.

Gnoj

To chyba logiczne, że bardziej się opłaca na stałe, ale od czegoś zawsze trzeba zacząć. Nawet jeśli miałoby to być dodatkowe to zawsze warto.

lendo

skoro nikogo nie szukają to chyba nawet najlepsze znajomości nie pomogą. Po za tym czy kasowo rzeczywiście tak się opłaca?

ginter

może masz kogoś znajomego kto tam pracuję? zawsze to łatwiej i szybciej dostać się do pracy z polecenia

ms

cos nie tak mi wyszło - nie wazne. slyszalam ze ferrero szuka do dzialu finansowego ludzi - ktos cos wie? oczywiscie mowa o warszawie. p.s jakos trudno mi uwierzyc ze jest takaz tak zle - pewnie o kazdej firmie by sie kiepskie opinie znalazly...

silva

Czy piszesz o pracy w fabryce czy w biurze w warszawie ????

silva

A CZY KTOŚ Z WAS PRACOWAŁ W DZIALE MARKETINGU FERRERO? JAKIE WARUNKI PRACY? JAKA ATMOSFERA? JAKIE PODEJŚCIE DO LUDZI? POLECACIE APLIKOWANIE?

aldek - 2010-07-06 22:49:01 W Ferrero jak masz plecy to przeżyjesz a jak nie to cię zniszczą. To praca dla cwaniaków i (usunięte przez administratora). Nie radzę w to wchodzić. pamietam to pania nawet niezla byla,ale te pytania to musiala dostac od szefa,pana (usunięte przez administratora)

byly

aldek - 2010-07-06 22:49:01 W Ferrero jak masz plecy to przeżyjesz a jak nie to cię zniszczą. To praca dla cwaniaków i (usunięte przez administratora). Nie radzę w to wchodzić. cos w tym jest

byly

w ktorym roku pracowales

aldek

kiler

ta firma to nieporozumienie,klany cwaniaków i mundralinskich a nie ma nikogo do roboty, najlepsza jest pani czarna od rekrutacji zadaje pytania typu ile to 5+2 albo w ktorym roku byla bitwa pod grunwaldem,to chyba tylko swiadczy o nierozgarnieciu tej pani,natomiast zero pytan z branzy i tematu pracy....

nick

daj Pan sobie spokój..

chcacy pracowac

Czy moze ktos mi powiedziec czy z ferrero raczej teraz zwalniaja czy sa jakies przyjecia do pracy? jak duza jest to firma? czy jest szansa rozwoju czy raczej wysysaja tylko pracownika? prosze o powazne opinie.

Kinder

Zarobić to się w tej firmie nie da za wiele. Dział personalny nie szanuje pracowników. Pozorowane działania socjalne. Ludzie pracują bez żadnych podwyżek po parę lat. Jak podskakują to się zaraz na nich znajduje jakieś haki i papa. Generalnie jedyne w tej firmie co jest dobre to produkty. Nie polecam pracy w Ferrero. Lepiej poszukać dłużej a coś lepszego.

błee..

Firma (w polsce) jest już bardziej kilku 'rodzinną' -czytaj: klany cwniaków! a pozostali to parobki od czarnej pracy.. bo ktoś robić na nich musi..

najwazniejsze ze wszystkie czekoladki sa pyszne:D

Dla inżyniera na początek to płaca w granicach 4500 - 6000 brutto, ale raczej tej dolnej stawki. Ogólnie w całym ferrero to atmosfera jest wprost fatalna. Ale dział techniczny (tam pracują inżynierowie) wydaje się być wyjątkiem - po prostu mają szefa, który o nich dba. Jeśli chodzi o nadgodziny to jest z tym bardzo dobrze bo za wszystko bez problemu płacą

Gall Anonim
@anonim 27.10.2008 10:05
Witam, czy ktos wie jak się pracuje w firmie FERRERO . Jakie warunki finansowe, atmosfera, płatne nadgodziny...itp????. Dziek...

Witam, pracowałem w Ferrero. Dostaniesz 2500 na rękę i nie licz na premie, którą Ci obiecują. Premia płatna jest raz na 4 miesiące i na rękę może wyciągniesz 1000 (250 na m-c)ale ile przy tym trzeba się nagimnastykować to gra nie warta świeczki. Ogólnie - obóz pracy. Przełożenie ilości pracy do wynagrodzenia - WYZYSK !!! A począwszy od kierownika wzwyż to już są wypłaty w tysiącach. Ty, tak naprawdę pracujesz na klan nierobów, którzy przytulają co miesiąc ładnych parę tysięcy a co 4 m-ce kolejne tysiące a słyszałem nawet o premiach pięciocyfrowych. SZCZERZE - nie polecam, chyba, że na chwilę.

Zostaw opinię o Ferrero - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferrero