Ferrero

Ferrero

Opinie o Ferrero

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sławomir

@Mateusz, na jakie stanowisko do działu finansowego firma szuka pracowników? Czy jesteś zainteresowany rozmową o pracę? Czy trzeba mieć ukończone studia ekonomiczne i doświadczenie w pracy w finansach? Napisz więcej informacji o tej rekrutacji. Duzo osób może być zainteresowanych tą pracą.

Sławomir

@Pracownica, czemu masz taką opinię o firmie? Czy atmosfera w pracy Ci nie dopowiada? Jak wyglądają Twoje relacje z przełożonym? Napisz jakie umowy zawiera pracodawca z pracownikami. Zlecenie, czy na czas określony? Twoje informacje o firmie będą bardzo pomocne. @Ciekawy, czy zostałeś przyjęty do pracy? Jeśli tak napisz jak minęły Ci pierwsze dni w pracy, jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji wymagał na Twoim stanowisku? Czekam na Twoją opinię.

Mateusz
@Sławomir 07.07.2018 20:38

Słyszalam ze ferrero szuka do dzialu finansowego ludzi - ktos cos wie?

Sławomir

@PH Sieci, dużo piszesz na temat tego, że Ferrero to firma bardzo wymagająca, nieczęsto stawiająca zadania ciężkie do wykonania, co według Ciebie - rozwija. Piszesz też o ścieżce rozwoju jaką oferuje praca w Ferrero, mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Przez jakie szczeble kariery można przejść by osiągnąć naprawdę wysokie stanowisko? Jakie kwalifikacje trzeba posiadać by w ogóle rozpocząć tam pracę?

Pracownica
@Sławomir 10.05.2018 08:05

Pracownica z Lublina,u nas też wielkie wymagania ,zero szacunku dla człowieka

Ciekawy

Mam pytanie: aplikuję na stanowisko stażysty w dziale IT. Czy ktoś może mi coś powiedzieć na ten temat?

Damian

Ta firma to porażka - omijać szerokim łukiem

PH Sieci

Ferrero Jako pracownik mogę określić tak czytając poniższe 1. Firma posiada marki nr 1 na rynku 2. Zarobki, lepsze gorsze, kwestia własnych negocjacji, obecnie na rynku pracy jak każdym innym płacisz tyle ile coś jest warte, oczywiście wszyscy chcemy zarabiać więcej normalne ;) 3. Atmosfera ? Mogę stwierdzić jasno, firma przeżywa przemiany jak wiele innych obecnie, takie czasy, zmieniaj się lub giń. Nie chcę tutaj oceniać czy na lepsze czy gorsze, czas pokaże, oczywiście zawsze można coś zrobić lepiej, ale uczymy się na błędach czyż nie, a jako ludzie wszyscy je popełniamy, niech pierwszy bez grzechu rzuci kamień (tak stary tekst, ale jak współczesny). 4. Są różne opinie jeśli chodzi o PH, być może wiele w tym prawdy, jednak Ferrero to też nie byle jakie miejsce pracy, wymaga więcej, stawia większe wyzwania, czasem rzeczy wręcz nie możliwe do osiągniecia, jednak, czy nie na tym to polega ?. Wiem zjedzie mnie ktoś że nie znam realiów, więc zaskoczę znam, sam się z nimi zmagam, codziennie od kilkunastu lat, i mam nadzieję że firma zmieni się na tyle że zacznie dostrzegać nasze problemy i finalnie je rozwiązywać byśmy mogli z dumą odwiedzać klientów jako Ferrerianie. 5. Samochody i inne socjalne tematy., Obecnie w Ferrero zależnie oczywiście od stanowiska i działu jest zróżnicowanie floty, są sygnały, iż czekają Nas tutaj również zmiany, na plus. Jeśli to się potwierdzi myślę że 99% ludzi oceni to na plus, 1% cóż zawsze musi się znaleźć jakaś maruda. Reasumując Praca w Ferrero dała mi wiele pozytywów, bywało różnie, ciężej, lżej, okresy dziwne, ciężkie, po czym różne akcje z kapelusza (akcja lato), które zaskakiwały. Ferrero jest zdecydowanie firmą wymagającą, stawiającą wyzwania, kreśląca ciężką ścieżkę rozwoju, krętą zawiłą, skomplikowaną. Jednak posiadając obecna wiedzę dotycząca tej firmy, czy sam osobiście zdecydował bym się na pracę w niej ? Obiecałem sobie szczery komentarz i takiego udzielę. Zdecydowanie TAK, gdyż Świat Ferrerian jest godny poznania. Pozdrawiam Wszystkich Pracujących i Zainteresowanych, decyzja należy do Was, ocena również, jednak nie bądźmy typowymi hejterami że nie bo nie, spróbuj, sprawdź, przekonaj się, być może to miejsce dla Ciebie. PS. Lekko nie jest, ale?! Gdzie dzisiaj jest, chcesz się rozwijać to stawiasz sobie cele takie jak inni czy wyższe ? Oceń sam siebie, sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Ferrero o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak pracuje się w firmie. Jaka atmosfera, czy są jakieś dodatki socjalne?

Kandy

jak wygląda pakiet socjalny?

Chomik

Jak wygląda praca w biurach w Warszawie? Rzeczywiście jest tak źle, jak tu piszecie?

nick

czy warto isc na ph na zastepstwo ?

ph ktory jeszcze pracuje ale jeszcze nie długo ...

A oto cała prawda: - jedyna w swoim rodzaju firma, która uważa się za lidera rynku: * a nie szanuje swoich pracowników * wyzyskuje ich (premie 1000zł raz na 4 miesiące), zakłamane raporty, zawyżone targety nie do zrealizowania, malowanie terenu pod wizytacje po godzinach pracy * nie docenia swoich pracowników w terenie (wszystkie zasługi przypisuje sobie gÓra) * PH ma limit kilometrów roczny (który może wyjeździć w miesiąc), a żeby pojechać autem za granice musi prosić firmę o pozwolenie * lider który jeździ Fiatem Doblo oklejonym jak bilboard (dodam, że "nie liderzy" mają z tego niezłą polewkę jak widzą 40sto paroletniego PH w takim aucie, "nie liderzy" jeżdżą gorszymi Astrami, PAssatami, Skodami ;) ) * lider, który nie ma budżetów i gratisów na działania na sklepach, ale za to są miliony na reklamy w tv * lider u którego jest wieczne zastraszanie * lider który ma niekompetentną kadrę zarządzającą * lider u którego nie usłyszysz że zrobiłeś dobrą robotę, że jest ok, że jest super * lider u którego zarabiasz 2500 * lider u którego jest mega kolesiostwo * lider u którego to PH targają tony standów na sklepy, że aż pot płynie po dupie gdzie inne firmy mają merchendaiserów * lider u którego na urlop możesz pójść tylko w lipcu bo przez resztę miesięcy musisz zapierdalać * lider gdzie dostaniesz iphona do raportowania miliona ankiet, robienia biliona zdjęć, odbierania tysięcy e-maili a na tablet nie licz jak u "nie liderów" to tylko urządzenie dla wybrańców - kierowników żeby mogli pykać w gierki długo można by było pisać ale szkoda czasu lepiej szukać innej pracy bo to co jest w ferrero to robota nie praca ... P.S. ze względów grzecznościowych nie używałem słów na k, ch itd.

Ten przedstawiciel co miał uciec i już uciekł
@tobiasz 21.09.2017 21:37

Czarna to jest polewa na Kinder Bueno Dark :) przepracowałem 7 lat jako PH w Ferrero i nie masz pojęcia jak wyglada praca w tej organizacji. Ja już sobie udowodniłem, że mam większe aspiracje niż robol robot do zadań niewykonalnych w Ferrero aaaaa i już dawno pracuje w innej firmie :D a pro po potrafisz nie potrafisz hmmm potrafiłem uciec z tego obozu pracy i wszystkim innym też polecam.

Seweryn

Witam, jestem załamany poziomem procesu rekrutacji. Błagam, od firmy o takiej renomie i nie tylko od takiej, oczekiwał bym trochę więcej niż spotkanie w sieciówce z hamburgerami. Dodatkowo zabiegi typu umawianie się pod jednym adresem, nie stawienie się, nie odbieranie telefonu, potem oddzwania Pan i wmawia Wam, że byliśmy umówieni pod innym adresem, żałosne!!! Chyba że to standardowa praktyka? Na koniec, niezależnie od wyniku rekrutacji, to oddzwania się do kandydatów i ich się o tym informuje. To była najmniej profesjonalna rekrutacja na jakiej byłem, tragedia!!! Nie polecam

O

Hej, zastanawiam się nad złożeniem CV jako przedstawiciel handlowy. Ile można mniej więcej na tym stanowisku zarobić?

pay

no jednak w dużej mierze pewnie handlowcy siła marki rozpoznawalnością spontaniczną budują sobie kapitał i dlatego zastanawiam się czy nie podjąć się u was takiego zatrudnienie - co o tym sądzicie? pozdro

Inter

tak czytam i czytam narzekania na firmę. A w jakiej firmie jest idealnie? hortex, maspex, kopernik, bakalland? Ferrero to lider rynkowy.firma poukładana z bardzo dobrym socjalem.PH KK ty jesteś nadal pracownikiem czy byłym pracownikiem? zatrudnij sie do w/w firm i wtedy oceń.

rolo

Pytanie mam Jaką podstawę brutto na start można otrzymać na stanowisku P.H. ds. Kluczowych Klientów?

bueno

Witam, A ja jako były pracownik żałuję, że odszedłem. Nie ma firmy idealnej, ale było to najlepsze corpo w jakim pracowałem. Można narzekać na zarobki, ale social mieli najlepszy czyli pakiet medyczny, sportowy, dodatkowe ubezpieczenie, karta na jedzenie, darmowy angielski i włoski, dopłata do podręczników dla dzieci, duza dopłata do kolonii, finansowanie prezentów gwizdkowych do dzieci, zloty łańcuszek jak się dziecko urodzi, imprezy dla dzieciaków, bilety do kina i traktują cie tu jako część rodziny. Zacząłem jako pracownik agencji po 3 miesiącach mialem stalą umowę. Stażyści też często zostają - jesteś dobry masz pracę. Jest to firma gdzie ludzie długo pracują - czarna pani z hr jak odchodziłem miała 14 lat stażu w Ferrero, niektórzy PH powyżej 10. Chyba to coś znaczy, jeśli ktoś zmienia pracę to przeważnie idzie na wyższe stanowisko.Oczywiście firma ma swoje wady typu małe możliwości awansu, ale generalnie polecam.

PH KK

Jakie szkolenia Zarobki i premie ??? Czy ten komentarz pisał ktoś z biura. Premia za 4 mc to żenada jakieś 500 PLN jak wyrobisz a zadań tyle ze można pracować po 16h Jeśli chodź o prace w tej firmie to nie jesteś PH tylko mobilnym merchandiserem, wozisz makulaturę w ambulansie i wystawiasz POS do tego na zawołanie masz robić wszystko co w danym momencie wymyśli sobie osoba z biura. Warto turaj zaznaczyć ze każdy dział czuje sie ważniejszy. F to typowe korpo gdzie układu i układziki robiłą swoje, jeśli myślisz ze w nie wejdziesz to powodzenia, oczywiście firma (ludzie) obiecują perspektywy awansów rozwoju itd. Zapomnij, masz coś w główie jesteś zagrożeniem dla układu. Najważniejsza zasada w tej firmie gasić świeczkę nim wybuchnie pożar (chodzi o ludzi), fererro potrzebuje wręcz cyborgów bez rozumu lub małolatów bez doświadczenia. Jeśli masz wiedzę, aspiracje, dumę i honor zapomnij o pracy w tej firmie gdyż duma zostanie zdeptana, aspiracje zgaszone, a honor cóż jeśli pozwolisz to cię go pozbawia. Odradzam prace w tej firmie chyba ze chce sie zbudować CV i doświadczenia. W innym przypadku masz do czynienia z ludźmi którzy w rynku mogą Ci czyścić buty, ale będąc w układzie to właśnie in podlegasz. Zero pojęcia o rynku, realiach i sprzedaży. Pozdrawiam Gsm

mm

zarobki? tragedia! premia wypłacana co 4 miesiące -grosze. PRacy bardzo duzo

*L

szkolenia za free ?? jakie szkolenia ??

Studentka

Odnosnie praktyk, dostalam oferte w Luksemburgu,tez 6 miesiecy, wynagrodzenie min czyli 1500 euro, plus pakiet socjalny

Axd

Oczywiście że aut można używać do celów prywatnych. Jak niżej napisano nie są to być może limuzyny jak w innych firmach ale są zdecydowanie użyteczne, mały minusik za te naklejki wszechobecne na tym aucie ;) Dla Wszystkich zastanawiających się nad pracą w Ferrero, najważniejsze w mojej ocenie jest to iż, pracuje się z najbardziej rozpoznawalnymi markami. Z tymi produktami można działać cuda, to jest najwieksza wartość pracy w tej firmie, reszta jest zmienna. Flota samochodowa, telefony itd. dzisiaj są takie, za chwile mogą być inne, ale produkty będące liderami swoich kategorii pozostaną.

axd

Jeśli chodzi o samochód to może być co najwyżej użyteczny, wygodny itd. Doblo są użyteczne jak wiele innych np. Partner, Caddy, Berlingo, oraz większość kombi. Jednak z wszystkimi przegrywa pod kątem praktyczności, komfortu, jakości. Proszę zrobić tym autem 100 000 i dopiero polecam je oceniać. Do tego firma dość mocno okleja swoje samochody ale to inna kwestia. Praktyczne może być myślenie, a cała reszta w pracy powinna pozwalać na maksymalizacji efektów.

Ewa
@axd 21.11.2015 11:18

Zgadzam się z przedmowcami. Pracowałam w tej firmie kilka lat. Śmieszne pieniądze w porównaniu do wkładu pracy, premie poza zasięgiem. Wymagania dotyczące raportowania to kosmos. Handlowiec jest kontrolowany przez kilka działów a te działy przez inne działy......ciężka fizyczna praca pod ogromną presją. Z moich czasów nie ma już nikogo kto był w tym czasie zatrudniony to o czymś świadczy....ale z plusów: świetne produkty wdzięczne do sprzedaży.

Zainteresowany

Przedstawiciele jeżdżą Fiatami Doblo, reszta to niewiadoma. W kwestii pieniędzy to nikt takich informacji nie udziela, raczej nigdzie przynajmniej się z takimi nie spotkałem.

ciekawy

witam, czy możecie mi powiedzieć na jaką podstawę, jakie premie i jaki samochód może liczyć przedstawiciel ds sieci w FERRERO? bardzo proszę o info i z góry dziękuję

paaaula

a czy ktoś się orientuje ile płacą za taki staż?

paaaula

Ponawiam pytanie o staże w Ferrero czy ktoś był? Jak to wygląda?

tomek

no mało, mało, ale jednak dobrze, z enie ma tyle hejtów co w innych firmach, moim zdaniem im firma jest większa tym więcej wychodzi jakieś niedociągnięc czy plotek już nawet. A ta firma zajmuje się słodyczami i to też dobrej klasy, więc chyba jeśli coś miałoby być nie do końca dobrze to tylko na produkcji.

ania

Czy wiadomo o wynagrodzeniach w laboratorium lub biurze. Napiszcie czy są przyjęcia.

Zostaw opinię o Ferrero - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ferrero