opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 92
    • 93
    • 94
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    patryś

    30.08.2016 23:29

    Inne

    nie wiem, ale z pracą w kraju słabo, a tam robota zawsze jest. agencja to zapewnia, jak nie tu to tam, nie ma opcji, żeby się zostało na lodzie. ode mnie z miasta sporo kolesi wyjechało, niektórzy razem, inni osobno, ale nie wracają.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2016 11:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaja

    06.10.2016 18:48

    Inne

    Korzystną pracę można dostać w firmie My Toys, na terenie Niemiec; bez ryzyka.
    ReviewUserIcon
    wanda

    29.08.2016 11:55

    Inne

    otto ma ugruntowaną pozycję na rynku i jeśli jechać to z kimś doświadczonym. mają wiele miejsc pracy, fajne zaplecze mieszkaniowe, opiekę na miejscu i praktycznie gwarantują,że się zarobi na mieszkanie i jedzenie.
    ReviewUserIcon
    sara

    10.10.2016 15:15

    Inne

    lol, no ja też znam tą firmę i luz. pracowałam, znam i jakoś się oszukana nie czuję. wszystko było tak jak uzgodnione w umowie.
    ReviewUserIcon
    gocha

    27.08.2016 23:51

    Inne

    mi się śmiać chce jak się narzeka wiecznie. zawsze się znajdzie jakaś niezadowolona osoba bo po prostu miała inne wyobrażenie nt pracy. akurat otto jest poważną agencją, ma wiele ofert pracy, w zależności od wielu czynników m.in. znajomości języka. także jak ktoś nie ma pracy tutaj to polecam jechać z nimi zagranicę.
    ReviewUserIcon
    felix

    04.11.2016 15:30

    Inne

    Cenne uwagi. Też mam podobne pozytywne doświadczenie. Praca to nie fiesta. Trzeba się natyrać ale wiadomo za co. Tp się liczy.
    ReviewUserIcon
    gabcia99

    31.12.2016 15:17

    Inne

    Naprawdę ta praca się oplaca, było super. Polecam!!!
    ReviewUserIcon
    sebek

    26.08.2016 18:50

    Inne

    Skorzystałam z namiarów na pracę przez OTTO. w końcu to oni przetarli rynek europejski i wiadomo, że nie jedzie się w ciemno. Wiadomo oferowana jest praca anie luz i Hiltony.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.08.2016 22:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iwo

    25.08.2016 17:49

    Inne

    no tak, jedziesz i masz zapewniona prace i zakwaterowanie, dla mnie to tez bylo super. a zakwaterowanie spoko nie bylo sie czego czepiac
    ReviewUserIcon
    ewka

    24.08.2016 22:23

    Inne

    ja słyszałam,że to pewna agencja a jeśli nie ma akurat pracy to otto organizuje dodatkowe miejsca pracy, czyli jest gwarancja hajsu. także warto i nie ma się o co martwić :)
    ReviewUserIcon
    ewka

    24.08.2016 22:21

    Inne

    ja słyszałam,że to pewna agencja a jeśli nie ma akurat pracy to otto organizuje dodatkowe miejsca pracy, czyli jest gwarancja hajsu. także warto i nie ma się o co martwić :)
    ReviewUserIcon
    patryk

    24.08.2016 06:30

    Inne

    Skorzystałem z oferty pracy OTTO; wiadomo że pośrednik ma lepsze rozpoznanie rynku w Europie i że też na tym zarabia. W mojej sytuacji wolałem pojechać pod ustalony adres zamiast w ciemno więc mi się to przydało.
    ReviewUserIcon
    patti

    23.08.2016 17:24

    Inne

    kto poszukuje pracy bezskutecznie zwłaszcza w rejonach gdzie nie ma możliwości zatrudnienia szuka też poprzez pośredników. Zawsze lepszy rydz niż nic.
    ReviewUserIcon
    sara

    22.08.2016 19:21

    Inne

    Każda praca to zobowiązanie dwustronne. Jak decydujemy się na warunki to coś jednak deklarujemy. Nieprawdaż.
    ReviewUserIcon
    Irena

    18.08.2016 18:26

    Inne

    Masakra brak kompetencji, biorąc udział w rekrutacji do dużej korporacji za pośrednictwem owej agencji straciłam swój czas i pieniądze na wyjazd.Miała być odpowiedź zwrotna ponad miesiąc jej nie było więc postanowiłam sama zadzwonić do pani z pytaniem co się dzieje a ona na to,że zrezygnowali z projektu!Na przyszłość proszę takie testy sobie robić np.w Urzędzie Pracy albo na ulicy a nie zawracać głowę poważnym ludziom!
    ReviewUserIcon
    Natalia

    03.08.2016 14:02

    Inne

    Cześć. Chcę wyjechać z chłopakiem do Holandii przez Otto i chciałam zapytać jakie są stawki netto, czy się opłaca i jakie są warunki mieszkalne?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    071996

    28.07.2016 11:40

    Inne

    Czy ktoś wyjeżdżał z OTTO Work Force do Holandii ? Czy opinie na innych stronach są prawdziwe ? Czy może coś od 2009 roku się zmieniło ? Planujemy wyjechać z narzeczonym i parę obaw jest ... Jakie zakwaterowanie zapewnia agencja ? I czy to prawda , że praca jest ,,na kartki" ???
    ReviewUserIcon
    iwo

    24.08.2016 17:15

    Inne

    zakwaterowanie ok i nie ma na co narzekać. dla mnie najwazniejsze ze kasa na czas,w koncu po to jechalem do tej roboty
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2016 13:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pati

    06.09.2016 18:40

    Inne

    takie prace stażowe to zazwyczaj spychologia, nikt specjalnie nie inwestuje w tymczasową, chwilową relację. Z doświadczenia wiem, że samemu trzeba się postarać. Mam to za sobą z niezłym skutkiem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2016 20:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    19.07.2016 16:27

    Inne

    byłam rok temu tam, i praca jak to praca w magazynie pracować trochę trzeba ale ja nie narzekałam, a zarobki były spoko tylko musiałam wyjechać na 3 miesiace no i ja niemiecki znam bo zdawałam mature
    ReviewUserIcon
    zoja

    05.09.2016 17:27

    Inne

    Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Zawsze warto spróbować. w końcu nie jedzie się na antypody. Jakosć pracy i warunki dla tych poza listą kwalifikacji.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    12.07.2016 18:12

    Inne

    Witam. Opłaca się jechać na pracę miesięczna związaną z segregacja i naprawą podręczników z Otto workforce, czy ktoś może się podzielić swoją opinią, bardzo proszę o kontakt . Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    a

    13.07.2016 12:53

    Inne

    Na miesiąc się nie opłaca, szczególnie jeśli jesteś na wiekówce;/
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.07.2016 16:24

    Inne

    Otto to masówka . Pracowałem dla nich kilka miesięcy . Mają za dużo ludzi pod sobą a za mało pracy . Szkoda czasu omijajcie ta agencje szerokim łukiem .
    ReviewUserIcon
    zorro

    30.08.2016 19:00

    Inne

    pracy maja duzo, jak nie ma pracy w jednym miejscu to szukaja dla ciebie w innym, to wazne zwlaszcza za granica zeby nie siedziec bez sensu i bezczynnie. ja pracowalem w niemczech, znajomi w holandii i maja podobne do mnie, wszyscy raczej zadowoleni i polecaja.
    ReviewUserIcon
    misio1982

    07.11.2016 16:22

    Inne

    czy bez znajomości język też znajdziesz pracę bo samo doświadczenie zawodowe mam w sumie 12 lat studia też skończone tylko z językiem słabo!?
    ReviewUserIcon
    Niespokojna

    20.06.2016 18:39

    Inne

    Witam, czy posiadacie jakieś info. na temat pracy w Holandii w Bodegraven w Vepo Cheese (przy serach)? Chodzi mi o zakwaterowanie, zarobki, godziny pracy, atmosferę pracy? ktoś, coś?
    ReviewUserIcon
    Niespokojna

    20.06.2016 18:22

    Inne

    Witam, czy ktoś mógłby udzielić mi jakiś info, na temat pracy w Holandii w Vepo Cheese w Bodegraven ? Jakie zakwaterowanie? Jak wygląda praca i co najważniejsze jakie są zarobki? Ile można zarobić i jakie są godziny pracy? Proszę o pomoc!! :(
    ReviewUserIcon
    olaf

    31.08.2016 17:15

    Inne

    Tak się rekomendują:OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. W trakcie ponad 15-letniej obecności na rynku zapewniliśmy pracę milionom osób, spełniliśmy oczekiwania tysięcy Klientów świadcząc najwyższej jakości usługi w zakresie Oczekiwania: - Zainteresowaniem obszarem HR - Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi
    ReviewUserIcon
    Amma

    08.09.2017 12:29

    Inne

    Ijak z tym vepo. CHeese?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2016 09:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    OTTO Work Force

    17.06.2016 12:19

    Inne

    Na początku jest umowa o pracę tymczasową. Jeśli Pan się sprawdzi na tym stanowisku pracy, to jest możliwość zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy na dłuższą umowę.
    ReviewUserIcon
    o

    16.06.2016 09:38

    Inne

    Czy pracował ktoś może na magazynach Tommy Hilfiger ? Jak tam z godzinami i z zarobkami ? Jak wygląda zakwaterowanie ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2016 15:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kryspin

    29.08.2016 14:06

    Inne

    No właśnie znajomość języka kraju docelowego to najważniejszy paszport.Kontakt przez otto jak najbardziej wskazany bo się sprawdza.
    ReviewUserIcon
    OTTO Work Force

    07.06.2016 09:40

    Inne

    Poszukujemy pracowników torowych w Rybniku. Opis stanowiska pracy: - załadunek i rozładunek materiałów kolejowych, - wymiana szyn i części stalowych nawierzchni, - wycinka zbędnej roślinności, - inne prace związane z utrzymaniem linii kolejowych. CV proszę przesłać do naszego biura na Śląsku: ul. Krupnicza 4, 44-100 Gliwice Telefon: +48 32 4011061 Adres email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anna

    02.06.2016 19:47

    Inne

    @bajaderka haha o jakiej przepraszam pomocy mówisz ? Poczytajcie moze sobie tez na nl stronach opinie jezeli ktoś ma zamiar albo ochote przyjechac :-)
    ReviewUserIcon
    Gumny

    28.05.2016 05:41

    Inne

    Witam 6 czerwca jadę pracować do firmy Agri Retai wiadomo jak tam z godzinami ??

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    xpo

    10.05.2016 17:33

    Inne

    pracuje w xpo na wiekowce i wypłaty mam od 250-360 euro wiec naprawde nie jest zle
    ReviewUserIcon
    khda

    18.05.2016 20:17

    Inne

    Witam, czy mieszkasz na lokacji przez agencję ? Można wiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    salami

    10.05.2016 09:47

    Inne

    Niekompetentni !!!!!
    ReviewUserIcon
    habciu

    07.05.2016 01:25

    Inne

    jadę na Alberta za tydzień w sobotę prawdopodobnie z Krakowa, osoby które też jadą prosił bym o kontakt na e-maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    habciu

    06.05.2016 09:35

    Inne

    kto wyjeżdża w najbliższym czasie do Holandii na Alberta Heijn lub Jumbo ? proszę o kontakt e-mail. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Grabek

    26.04.2016 21:47

    Inne

    Witam. Co sądzicie o tej ofercie pracy? (usunięte rzez administratora) Oraz czy warto jechać, w zasadzie chciałbym jechać z dwójką moich znajomych ale jak czytałem opinie o warunkach itp sprzed 3-4 lat to trochę czuję przerażenie, że zostanę zrolowany. Nie ukrywam, że propozycja wygląda obiecująco ale jak jest naprawdę? Czy ktoś pracował już przy mięsie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    xpo info

    26.04.2016 13:45

    Inne

    jeśli chodzi o Xpo (usunięte przez administratora) dniówka jest od 5 do tak 11-13 a nocka od 19 do 3-5, zimno jest tak około 2 stopni, buty muszą być za kostkję S2 czy tam S3 normalne tylko za kostke lepiej miec swoje bo gówniane dają, za kurtkę 30 euro a za czapkę 4, ogólnie jak ktos nie zna języka nawet eng i chce robić dużo h to moze jechać choć ja nie polecam, są lepsze prace. btw w xpo są rzeczy albert heijna tylko to juz lepiej do alberta bo lepiej płaci. Norma prawie 400 pikó na godzinkę i patrą na tą normę, a organizacja dojazdów do pracy to jak gimnazjalna kolonia
    ReviewUserIcon
    fashion

    19.04.2016 16:02

    Inne

    XPO logistics nieuwegein czy ktoś się wybiera w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Imigrantka

    09.04.2016 22:12

    Inne

    XPO logistics nieuwegein czy ktoś ma jakieś doświadczenia?jakie zarobki ? ile godzin tygodniowo ? czy więcej płacą za nocki/? i jakie zakwaterowania? czy z zakwaterowania daleko jest do pracy? proszę o opinię
    ReviewUserIcon
    misia

    26.03.2016 18:26

    Inne

    Witam. Pracuje ktoś przy pakowaniu mięsa ? Jak z godzinami czy faktycznie jest tak jak obiecają w biurze ?
    ReviewUserIcon
    Missy

    31.07.2016 00:46

    Inne

    Firma w porzadku zapewnia prace mozna zarobic jedynie byla menagerka z Den Bosch brak slow (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    filip

    26.03.2016 17:59

    Inne

    witam, chcę jechać do pracy do Holandii ale nie znam żadnego biura które jest sprawdzone . Bardzo proszę o jakieś info.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.03.2016 20:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    adelaq

    17.03.2016 06:46

    Inne

    ja tez własnie jade na pakowanie mięsa w ten week. czy ktos cos wie jak jest w Zandaam?
    ReviewUserIcon
    lila0207

    10.03.2016 14:17

    Inne

    wybiera sie ktos w ta sobote (12.03) do Utrecht, praca na magazynie, wyjazd z Krakowa? :)
    ReviewUserIcon
    kasia

    21.02.2016 20:29

    Inne

    @Tomass, w Hotelu de Gentel mieszkaja pracownicy E&A, a nie OTTO. A E&A jak wiadomo nie obsluguje juz AH w geldermalsen...
    ReviewUserIcon
    Andzej

    08.02.2016 12:41

    Inne

    Jak jest z praca na fetim bo jestem zainteresowany.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.