opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 93
    • 94
    • 95
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tomass

    05.02.2016 16:28

    Inne

    Właśnie wracam po pauzie na Albert Hejn. Nie mogę się doczekać! Nie wiem, co wy narzekacie na wiekówkę ale Jechałem tam po raz pierwszy w wieku 20lat, zero angielskiego, i po odliczeniu kosztów utrzymania wychodziło mi średnio 1500Euro na autko miesięcznie! Teraz jade po za wiekówką więc wgl bd rewelka bo stawki poszły do góry. W Marktplein było słabsze mieszkanie ale Hotel do Gentel jest super! Próbujcie się dostać do tej frmy na prawdę warto!
    ReviewUserIcon
    Klaudyna

    05.04.2016 22:04

    Inne

    Mogę prosić coś więcej na pw? :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.02.2016 21:35

    Inne

    Witam gosc a jaka tam praca na tym fetim ile idzie na czysto wyciagnac ?dobrze sie robi na tych sluchawkach? trzeba miec doswiadczenie znajomosc jezyka jest potrzebna?. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Xyz

    04.02.2016 11:52

    Inne

    Witam jak jest z praca na fetim w holandi oplaca sie jakie zarobki i warunki. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    aga

    02.02.2016 18:20

    Inne

    jak ktos jedzie do pracy bez wiekowego to troche odłozy, moja pensja jak robiłam wychodziła po 900 euro czasem mniej...przy 160 h pracy na miesiac, szału nie ma jak z tego musialam auto zatankowac czy normalnie sie żywić, czasem mysle ze jak bym dobrze w pl poszukala pracy to bym chyba troche lepiej nawet zarobila, ale coz. tez zalezy w jakim okresie sie jedzie, na jakie firmy cie rzuca. ja podpisywalam umowe z biurze na stawke 9,26 euro(czasem jednak rzucali mnie na firmy gdzie stawka byla 7 euro brutto),niestety...fajne jest to ze po skonczonej pracy dostałam wakacyjne i urlopowe:) dla mnie osobiscie bo juz mam troche lat taka praca nie odpowiada, tak jak pisaliscie wczesniej o 21 idziesz na planing i sprawdzasz na ktora masz rano do pracy(albo popoludnie)czasem masz tylko 5 h snu..na dluższa mete mozna sie wykonczyc:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2016 17:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dge

    03.02.2016 22:12

    Inne

    Przecież już nie ma zaliczek. Fakt że wiekówka ma niższe stawki ale w polsce nawet na takie stawki nie ma co liczyć zwlaszcza jak nie masz wykształcenia. Ja się nie spotkalem ze stawką 3000 netto za prace fizyczną.
    ReviewUserIcon
    aga

    16.03.2016 11:17

    Inne

    pracowałam do stycznia 29 2016 r. i mialam zaliczki, co Pan mówi.
    ReviewUserIcon
    Ali

    31.01.2016 23:15

    Inne

    Witam pracowal ktos na fetim jaka praca tam jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    Marna

    28.01.2016 15:18

    Inne

    Jakies opinie o pracy w Holandii na Limburgii? Ile pobieraja za zakwaterowanie ? I jak jest z transportem do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Mały

    26.01.2016 19:05

    Inne

    Milka a gdzie bylas bo interesuje sie wyjazdem bez znajomosch jezyka.
    ReviewUserIcon
    Milka

    25.01.2016 11:58

    Inne

    Ja byłam i nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Inka

    21.01.2016 12:48

    Inne

    A To ciekawe ile wam płacą za te miłe opinie?
    ReviewUserIcon
    Maruda

    19.01.2016 17:08

    Inne

    Praca była w porządku. Koordynator zawsze starał się znaleźć czas dla każdego. Był miły i uprzejmy. Jeśli ktoś nie radził sobie z pracą organizował szkolenia, udzielał rad. Pytał się grzecznie o powód i samopoczucie. Lokacja nie była mega czysta, jednak robaków, śmierdzących materacy czy grzyba tam nie uświadczysz. Umówmy się że przy 15 osobach, 3 prysznicach i jednej dużej kuchni ciężko jest by zawsze wszystko grało. Opiekun lokacji był bardzo uprzejmy i starał się pomagać i zaradzić. Wszyscy przełożeni jacy mnie spotkali byli uprzejmi i faktycznie odniosłem wrażenie że byli po to by pomóc, a nie gnębić. Wypłaty były na czas, wszystko wyraźnie opisane, podatki. W razie jakiś pytań bez problemu udzielali odpowiedzi i na spokojnie wytłumaczyli. Kar jako takich nie ma. Jeśli się wyjeżdżało w sobotę to w środę była rozmowa z team leaderami, a w piątek już do pracy. Tak że radzę wziąć pieniądze na co najmniej 3 tygodnie.
    ReviewUserIcon
    Jan

    17.01.2016 23:58

    Inne

    Mus a jak z kasa ile idzie wyciagnac na czysto po odciagnieciu za caly miesiac wiadomo najwarzniejsze legalna praca.
    ReviewUserIcon
    aga

    02.02.2016 17:14

    Inne

    a jestes na wiekowce czy nie?
    ReviewUserIcon
    aga

    02.02.2016 17:15

    Inne

    a jestes na wiekowce czy nie?
    ReviewUserIcon
    Jan

    17.01.2016 18:43

    Inne

    Witam jakie sa zarobki bez znajomosci jezyka na miesiac po odciagniecu na reke. W holandi.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Jan

    17.01.2016 15:20

    Inne

    Witam ile idzie zarobic przez otto za caly miesiac pracy pracujac w holandi bez znajomosci jezyka po odciagnieciu za dojazdy i zakwaterowanie ile zostaje do reki?
    ReviewUserIcon
    były ottos

    06.06.2016 19:55

    Inne

    weż kaske na powrót
    ReviewUserIcon
    comber

    13.01.2016 01:46

    Inne

    @karol, wiesz sporo z teog co piszesz świadczy o ludziach jakich zatrudniają. Trzeba umiec podzielić kase na jedzenie i używki, a nie kupowac fajki i odpalac jedną za druga, co do bałaganu to trzeba po sobie posprzatac, (usunięte przez administratora)Jakoś jest tu wiele zadowolonych osób, agencja wykonuje raczej prace nalezycie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2015 15:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    magazynier

    08.01.2016 01:15

    Inne

    tak to tylko Polacy potrafią narzekać 1. Nikt cię nie zmusza do korzystania z ich busa. Trzeba było jechać własnym samochodem albo samolotem lecieć. Mi pasowało bo nie trzeba było płacić z góry 2. ahahhaha mi w biurze rekruterzy powiedzieli od razu żeby własną pościel zabrać więc zarzut z kosmosu 3. ciekawe ja miałem wliczony transport w koszty zamieszkania. 4. robale? bez jaj ja mieszkam na fajnej lokacji. Jak nie sprzątasz to i robale są 5. to w ogóle jakiś żart :D rozumiem że chciałbyś mieszkać za darmo bo ci się należy? taki jesteś bezcenny. Za wlasne mieszkanie w nl zapłaciłbyś duużo więcej 6. jakie bezprawnie. Umiesz czytać? 7. ciekawe że jakoś mi się hajs zgadzał. 8. na fazie A to możliwe więc skąd ten bulwers. To jest umowa na warunkach holenderskich a nie śmieciówka w pl za 10 zł za godzinę. Podsumowując nie wiem w jakiej firmie pracowałeś ale miska ryżu? Bez ściemy. Ciekawe że większość ludzi z którymi pracuje jest zadowolona. A jak nie wiesz do jakiej firmy jedziesz i jak rekruterzy ci wcisneli najgorsza opcje to sie nie dziw ze ci na ryz nie starcza. Zaloze sie ze pojechales bez znajomosci jezyka ang. :D
    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.12.2015 14:03

    Inne

    Orderpickert na tej fatimie jaka kase na miesiac idzie wyciagnac na czysto po odciagnieciu wszystkiego po ile godzin sie robi w miesiacu.
    ReviewUserIcon
    ziomkowa

    09.12.2015 21:50

    Inne

    Witam Czy może ktoś przedstawić rzetelna opinię na temat tej firmy? Ktoś kto pracował w różnych miejscach? Chciałabym wyjechac z ta firma bo daja dobra stawkę, ale boję się że wyjdzie lipa jak z moja poprzednia agencja
    ReviewUserIcon
    ziomkowa

    10.12.2015 18:59

    Inne

    nie myślałeś o zmianie agencji? jest wiele innych lepszych choć ja osobiscie ich nie sprawdzałam
    ReviewUserIcon
    iwka

    08.12.2015 18:36

    Inne

    Witam w to sobote jade do Hiszpanii na pakowanie pieczarek,do miasta Wijchen chcialabym sie dowiedzic jakie sa tam warunki mieszkaniowe i praca czy ktos juz tam pracowal prosze o kontakt diablica [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kaz

    04.12.2015 11:33

    Inne

    a otto posyła was no innej agencji w holandi, czy przez kogo tam robicie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    aaa

    27.11.2015 07:44

    Inne

    Kollo a jakie warunki mieszkaniowe, jak to wyglada? prace macie czy po 3 dni w tygodniu???
    ReviewUserIcon
    Biały

    05.01.2016 16:25

    Inne

    Wszystko zależy gdzie trafisz, ja pracuję zwykle po 5 dni w tygodniu, okres przedświąteczny był gorszy - z czterech dni pracy, jednego dnia na godzinę, drugiego na cztery, reszta normalnie. Warunki mieszkaniowe na Uddel szału nie robią, materace wymęczone, nowych nie ma, dobrze wziąć ze sobą śpiwór, prześcieradło i jakąś poduszkę. Z internetem na domkach różnie, między świętami a dzisiejszym dniem w ogóle go nie było.
    ReviewUserIcon
    E.

    26.11.2015 15:16

    Inne

    Wybiera sie ktoś do Goudy w ten weekend do pracy w Jumbo?
    ReviewUserIcon
    koloo

    26.11.2015 10:41

    Inne

    ja pracuje na Hiltonie. Praca jak praca, trochę nudny ale kasa mega.jestem zadowolony i przynajmniej wiem za co się mecze. do polski nie wracam - to pewne:)
    ReviewUserIcon
    g

    23.11.2015 12:20

    Inne

    Jak tam jest z jezykiem ? Jak sie jedzie do nich na spotkanie to sprawdzaja to jakos? W jaki sposob ? Jest szansa wyjazdu ze slabo znanym jezykiem ?
    ReviewUserIcon
    Mimi

    27.11.2015 07:15

    Inne

    tak, robisz test składajacy sie z 60 pytan z 4 odpowiedziami. Wszystko jest po angielsku. akcent lektora jest okropny wiec uwazac :)
    ReviewUserIcon
    aaa

    23.11.2015 11:12

    Inne

    A czy ktos z Was pracuje w Hiltom meats w Zaandam? Zastanawiam sie czy tam jechac?
    ReviewUserIcon
    lukaass

    22.11.2015 16:34

    Inne

    Szukam dziewczyny do towarzystwa... Praca w Geldermalsen Albert Heijn. [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rob

    20.11.2015 17:16

    Inne

    Czy ktoś zaczyna pracę 25.11.2015 w magazynie w Gernsheim?
    ReviewUserIcon
    paaulaaa

    18.11.2015 18:35

    Inne

    jedzie ktos w Sobote do miejscowosci Geldermalsen do Albert Heijn ? ;>
    ReviewUserIcon
    paaulaaa

    18.11.2015 18:10

    Inne

    witam. Był ktos przez agencje Otto w wageningen przy zbieraniu zamowien ? jakie warunki mieszkaniowe? prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    el

    18.11.2015 16:39

    Inne

    Może jest jakaś dziewczyna z podlaskiego chętna wyjechać do pracy przez otto w najbliższym czasie?proszę o kontakt na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    PinUpGirl

    17.11.2015 20:19

    Inne

    Hej, wybiera się ktoś do pracy w Albert Heijn w Almere? Ja najprawdopodobniej wyjeżdżam w tą sobotę i jestem bardzo ciekawa czy ktoś miał jakieś doświadczenie w pracy na magazynie tam, albo może jedzie pierwszy raz tak jak ja i ma ochotę się jakoś zgadać na miejscu? :)
    ReviewUserIcon
    E.

    17.11.2015 20:19

    Inne

    Jakas dziewczyna chetna wyjechac wspolnie do pracy przez otto?
    ReviewUserIcon
    mademoiselle

    22.11.2015 21:22

    Inne

    ja jestem chetna..dopiero zaczelam sie rozgladac za praca i szukac czegos w internecie, przypadkiem trafilam na te strone..miloby bylo nie byc sama
    ReviewUserIcon
    poziomka

    16.11.2015 22:26

    Inne

    Hej jak aktualnie wygląda współpraca z agencja? Jak z zakwaterowaniem, godzinami?
    ReviewUserIcon
    Vondex

    31.10.2015 13:28

    Inne

    800-1300 Euro przez firmy pośredniczące
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    02.11.2015 10:35

    Inne

    Ale te 800-1300e to na reke juz po odciagnieciu za mieszkanie czy jak bo to jest kluczowe ? a tak po za tym to ile sie placi tygodniowo za mieszkanie ?
    ReviewUserIcon
    Vondex

    25.10.2015 13:30

    Inne

    Witam wszystkich, pracuje przez agencje OTTO w Niemczech juz dosc dlugi kawal czasu, jezeli kogos interesuje konkretny magazyn/hala w Niemczech to niech sie do mnie zglosi na maila : [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    rex

    24.10.2015 19:14

    Inne

    Czy ktos z Was mieszkał lub mieszka na lokacji w Utrechcie? Chodzi o obiekt przy ulicy Loomlaan. Da się zyc czy trzeba uciekac na prywatne?
    ReviewUserIcon
    Ana

    25.11.2015 16:53

    Inne

    mozna jechac se tam jak na wakacje na miesiac bo mozna zaczac tam ostro balowac .Pzr
    ReviewUserIcon
    agata

    19.10.2015 14:24

    Inne

    Czy ktoś pracował na pralni lub przy pakowaniu świec? Jak wygląda praca i godziny? No i co z mieszkaniem, bo słyszałam, że w Otto z tym słabo...
    ReviewUserIcon
    Chips

    20.10.2015 11:19

    Inne

    Droga Agato, z pakowaniem świec jest różnie jeśli chodzi o godziny. Na pewno jest to minimalna krajowa za godzinę ale za to lokacja jest bardzo ładna :) Na mieszkanie nie ma co narzekać mimo że domki są małe.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    09.10.2015 19:01

    Inne

    Jak z pracą w holandii przez agencje otto poznań wygląda sprawa? może ktoś napisać ?
    ReviewUserIcon
    Nl

    16.10.2015 22:51

    Inne

    WYjeżdżałam z Poznania i sobie chwalę. Bardzo sympatyczni. Odpowiadają na wszystkie nawet głupie pytania. I faktycznie tak jak mówili tak było. Zresztą jak miałam problem to caly czas w kontakcie. Nie olewają ludzi i na serio się przejmują, Mieszkanie ok. Godzin dużo. Kasa bardzo spoko. Poznań polecam mega fajni rekruterzy którym zależy.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    18.10.2015 00:00

    Inne

    dzięki za odp. też niedługo wyjeżdzam Poznania :D
    ReviewUserIcon
    Kolo

    06.10.2015 19:36

    Inne

    Gdzie ten magazyn? Jakieś konkrety znasz?
    ReviewUserIcon
    Kolo

    06.10.2015 19:01

    Inne

    Dzień dobry! Czy wyjeżdżał ktoś może do pracy we Frankfurcie na magazynie z zabawkami? W ogóle jakieś nowe doświadczenia w pracy załatwianej za pośrednictwem OTTO?
    ReviewUserIcon
    KIK

    03.11.2015 09:22

    Inne

    praca lekka i przyjemna,pracowalem tam 2 miechy tylko przez inna firme.Z tego co wiem otto ma dobre mieszkania,przynajmniej ludzie co tam pracowali przez otto nie narzekali.Zarobki po odciagnieciu mieszkania ok.1000 na reke

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.