opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 91
    • 92
    • 93
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lucy

    06.11.2016 20:05

    Inne

    otto to porządna agencja, godna polecenia zawsze wszystkie warunki w umowie są spełnione i na czas
    ReviewUserIcon
    B.

    04.01.2017 19:55

    Inne

    LoL
    ReviewUserIcon
    Luki

    05.11.2016 20:23

    Inne

    Witam. Zastanawiam się nad wyjazdem z firmą OTTO do pracy w Holandii w Docdata Waalwijk jako order picker, może ktoś z Was już tam był i może się podzielić z opinią.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    24.11.2016 14:38

    Inne

    Witam Pracuje ktoś obecnie w Firmie Docdata??? Jak tam jest ???
    ReviewUserIcon
    M.C.

    27.11.2016 15:34

    Inne

    praca wymaga nieco odpornosci psychicznej szczegolnie order picker , jesli jedziesz nie zgadzaj sie na dojazdy po 80-100km do pracy bo to organizacyjny koszmar i brak czasu na zakupy jedzenia. Raz masz godziny pracy a drugi raz ledwo na kemping wystarcza.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    05.11.2016 14:35

    Inne

    Witam. Chce wyjechać z firmą OTTO do Holandii, dokładnie do Docdata w Waalwijk. Ktoś już tam pracował? Mogę liczyć na jakieś opinie z Waszej strony?
    ReviewUserIcon
    Beti

    04.12.2016 21:03

    Inne

    Mój znajomy pojechał już jutro mija tydzień a dopiero 2 dni w pracy był i dopiero pójdzie w piątek i niedziele
    ReviewUserIcon
    uuu

    28.10.2016 19:01

    Inne

    Jedzie ktoś może do pracy w JUMBO w ten weekend ?
    ReviewUserIcon
    lis

    07.11.2016 17:22

    Inne

    tez prcaowalem w jumbo....spoko bylo, otto zalatwilo spanie ubezpieczenie no i transport. mam dosiwdczenie z roznymi agencjami i tu mi najlepiej
    ReviewUserIcon
    mikser

    06.12.2016 18:50

    Inne

    Mega oferta OTTO Pomoc przy pakowaniu prezentów Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 141 Nr ref: SK/PPPP/SP/12/2016
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.10.2016 16:53

    Inne

    Czy pracował lub pracuje ktoś z Was w magazynie Tommy Hilfiger w Holandii? Jak to tam wyglada? Jakie mieszkania? I mam pytanie odnośnie zarobków w biurze powiedziano nam ze stawka za godzinę to 9,04 euro brutto po odliczeniu podatku (50e) mieszkania (87e) i ubezpieczenia (20e) to zostaje około 200 euro tygodniowo na rękę zgadza sie?
    ReviewUserIcon
    aleksandra

    01.12.2016 18:23

    Inne

    To z pewnością fajna praca, przynajmniej można być blisko produktów topowej marki. Tak poważnie; praca jaką oferuje OTTO jest z pewnością atrakcyjniej przeliczalna na złotówki niż jakaś dorywcza na czarno w kraju-raju.
    ReviewUserIcon
    greg89

    20.10.2016 20:54

    Inne

    "Flexelectronic" ktos pracuje pracował?jakie opinie
    ReviewUserIcon
    greg89

    20.10.2016 19:20

    Inne

    ktos pracuje w "flexeletronic"?
    ReviewUserIcon
    gaco88

    20.10.2016 19:18

    Inne

    Ktoś pracował przez nich w "Flextronic"? Ogolnie wyjazd dla Pary ktoś wie gdzie najlepiej wyjechac w 2 os?
    ReviewUserIcon
    gaco

    20.10.2016 19:16

    Inne

    Witam Was . Wiadomo firma Otto jest w róznych miejscach ... Macie jakieś info odnośnie pracy w firmie "Flextronic" ? Jesteśmy parą jak dla par jak zakwaterowanie w miare przyzwoite warunki? Służbowe drogo wychodzi w okolicy prawie 400E na mies za osobe;/
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.10.2016 21:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kinga

    21.10.2016 11:49

    Inne

    piszę o holandii ale warunki są podobne wszędzie. co do niemiec to słyszałam o tym pakowaniu zabawek dobre opinie, a co do kasy to odezwij się do agencji, oni Ci udzielą konkretnego info.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2016 20:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kinga

    17.10.2016 15:13

    Inne

    mieszkanie spoko, wiadomo,że nie ma luksusów, ale wszystkie podstawowe sprzęty są. pokoje najczęściej dwu lub trzyosobowe. kuchnia, łazienka itd, prawie jak w domu ;) co więcej chcesz wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Andi

    13.10.2016 11:08

    Inne

    do pracy w MyToys nie jest potrzebny biegly niemiecki. poziom komunikatywny w zupelnosci wystarczy. z tego co sie orientuje to mieszkanie zalatwia Otto ale jesli masz gdzie sie podziac to mysle ze nie beda robili z tego powodu problemu
    ReviewUserIcon
    Andi

    13.10.2016 11:04

    Inne

    do pracy w MyToys nie jest potrzebny biegly niemiecki. poziom komunikatywny w zupelnosci wystarczy. z tego co sie orientuje to mieszkanie zalatwia Otto ale jesli masz gdzie sie podziac to mysle ze nie beda robili z tego powodu problemu
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    olendi

    12.10.2016 13:30

    Inne

    A ktoś pracował jako order picker w UPS? Jak wygląda tam z kwestia ze znajomością języka?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2016 19:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    karol

    12.10.2016 18:34

    Inne

    nooo dokładnie, tyle że w ciemno tyczy się jedynie języka, bo resztę ogarnia agencja. my się nie musimy o nic martwić, super opcja, jak ktoś ma problem z pracą w kraju.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2016 17:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zuzka

    21.11.2016 18:20

    Inne

    Najkorzystniej dogadać się w dwie trzy osoby żeby w razie czego mieć wsparcie. Językowo nie powinno być problemu, taki polisz-inglisz wystarczy na poczatek
    ReviewUserIcon
    ptasznik

    30.01.2017 18:31

    Inne

    Słuszna decyzja, wiedza jest najdoskonalszym paszportem do sukcesu i celu. Dobrej pracy.
    ReviewUserIcon
    Lara

    11.10.2016 14:57

    Inne

    Czy w My Toys wystarczy angielski komunikatywny bez znajomości niemieckiego?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 18:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kinga

    11.10.2016 16:30

    Inne

    taki poziom komunikatywny starczy ;) ale szczegółów musisz się dowiedzieć w agencji. z tego co wiem tyle będzie ok. są też oferty bez języka także coś na pewno Ci znajdą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 16:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jan

    02.11.2016 14:12

    Inne

    ja znalazłem oferte pracy na facebooku, ale pewnie na ich stornie tez znajdziesz potrzebne informacje...na ich fb duzo jest ofert pracy.
    ReviewUserIcon
    ksymena

    26.11.2016 10:09

    Inne

    Takie namiary jakie znajdziemy w OTTO ułatwiają kontakty w ogóle; najważniejszy pierwszy krok i odwaga zwłaszcza jk nic i nikt nie trzyma nas w polskiej sytuacji. Tęsknotę da się poskromić. Odległości europejskie i komunikacja nie są niebotyczne.
    ReviewUserIcon
    sandra

    09.10.2016 16:58

    Inne

    ja pracowałam w otto w tym roku i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona, zakwaterowanie było w porządku - widać że po remoncie i wypłaty też na czas więc jak dla mnie to co najważniejsze to bez problemu
    ReviewUserIcon
    andrzej

    09.10.2016 22:29

    Inne

    Sandra napisz gdzie bylas i przy czym pracowalas bo do 2015 roku same negatywne opinie mozna znalesc na temat otto
    ReviewUserIcon
    Natalia

    16.11.2016 14:55

    Inne

    Hejka większość negatywnych opinii to w Work Service a tu okazuje się że większość pozytywnych to w OTTO
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Leila

    09.10.2016 07:30

    Inne

    Czy warto przez nich wyjechać?
    ReviewUserIcon
    elwira

    12.10.2016 20:24

    Inne

    moim zdaniem tak! duzo plusow, mam gwarantowana prace, mieszkanie zalatwione i dobra kase. po to sie jedzie do pracy za granice. polecam ich bardzo
    ReviewUserIcon
    lola

    08.10.2016 22:25

    Inne

    byłam z nimi w Holandii i jestem bardzo zadowolona. praca spoko, placa tez. nie byly to wakacje i o to wlasnie mi chodzilo
    ReviewUserIcon
    Gocha

    23.10.2016 21:17

    Inne

    Hej a procował ktos na produkcji na roslinkach w holandii z firmy otto ? Jakie wrazenia?
    ReviewUserIcon
    Olka

    27.10.2016 15:25

    Inne

    praca polega zazwyczaj na przycinaniu i pakowaniu roslin. zawsze marzyl mi sie dom z ogrodkiem, takze ten rodzaj pracy bardzo mi odpowiadal
    ReviewUserIcon
    kuba

    05.10.2016 17:15

    Inne

    bylem juz 2 razy z otto na wyjeździe do pracy, raz w albercie a raz w mytoys, mysle o trzecim wyjexdzie, bo placa dobrze, wszystko jest zalatwione, a ludzie z ktorymi sie pracuje tez spoko. polecam bardzo
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.10.2016 09:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    05.10.2016 16:35

    Inne

    @se poszukujemy osoby z około 3 letnim doświadczeniem w dziale należności. Zachęcam do aplikowania - jeśli tylko Twoje doświadczenie pokrywa się z poszukiwanym profilem Asia lub Agnieszka z działu HR będą się z Tobą kontaktować
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2016 10:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zbyszko

    02.11.2016 17:55

    Inne

    Jak widać z opinii są podzielone; myslę, że dużo zależy od naszej determinacji i chęci. Niestety to polska cecha narzekanie od podstaw.Trochę "amerykańskiego" optymizmu.
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    07.12.2016 00:30

    Inne

    Ja to bym raczej powiedział, że to kwestia szczęścia, gdzie trafisz. Ogólnie małe szanse, że dobrze...
    ReviewUserIcon
    ZBIGNIEW

    02.10.2016 01:01

    Inne

    W ILU SIE SIEDZI W POKOJACH?
    ReviewUserIcon
    alex

    28.10.2016 18:01

    Inne

    Zakwaterowanie w takich przypadkach bywa kwestią losową, ale mozna się przecież z kimś znajomym ustawić i będzie jak sobie zorganizujecie. To nie jest Hilton, ale coś za coś. Przelicznik euro wynagradza trudy
    ReviewUserIcon
    marta

    29.10.2016 12:15

    Inne

    no ale mieszkania mają fajny standard. najłatwiej jechać z kimś znajomym ale jak się nie da to nie ma tragedii. ludzie są spoko, mieszkałam przez otto w różnych miejscach i dało się ogarnąć.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    dżasta

    30.09.2016 16:40

    Inne

    kolejny raz w mytoys i kolejny raz pełna satysfakcja, wszystko bylo tak jak trzeba: zakwaterowanie,kasa, wspollokatorzy, polecam kazdemu
    ReviewUserIcon
    krych

    30.09.2016 16:24

    Inne

    jade juz kolejny rok pracowac do mytoys i polecam, zakwaretowanie ok zarobki tez zawsze na czas
    ReviewUserIcon
    kuba

    24.09.2016 21:44

    Inne

    ogolnie jestem zadowolony, pracowalem w myToys, kasa na czas, zakwaterowanie tez w porzadku, wszystko ok
    ReviewUserIcon
    kinia

    24.09.2016 21:38

    Inne

    w zeszłe wakacje pracowalam w myToys i mega polecam! super zakwaretowanie, regularne wyplaty no i mozna nauczyc sie jezyka, same plusy
    ReviewUserIcon
    franek

    22.09.2016 18:44

    Inne

    ja pojechalem z nimi do fabryki my toys, bylem kilka miesiecy, bylo ok, otto to spoko agencja, polecam ich
    ReviewUserIcon
    makary

    25.10.2016 19:50

    Inne

    Jest optymistycznie, też się wybieram pierwszy raz i takie komentarze budują. Najważniejsze mieć odwagę wyruszyć w drogę....potem będzie tylko lepiej....
    ReviewUserIcon
    elf

    28.10.2016 14:22

    Inne

    spokojnie, dobrze bedzie. Otto to pewniak w tej branzy takze bedzie elegancko. napewno przywieziesz niezla kaske a praca jak kazda inna
    ReviewUserIcon
    mateo

    18.09.2016 19:01

    Inne

    agencja która załatwia wszystko od podstaw, znając język czy nie można wyjechać, więc w sumie każdy może znaleźć przez nich robotę. nie robią problemów, na miejscu jest opieka, więc można się do nich zgłosić jak coś. mi się nie zdarzyło,żeby coś tam nie grało.
    ReviewUserIcon
    robert

    14.09.2016 17:59

    Inne

    mi sie to podobalo ze wsyztsko bylo zalatwione od a do z, praca, mieszkanie, nawet transport do Holandii. jak kiedyś jechalem na wlasna reke i musialem wszytsko szukac sam to byla porażka, a tu to super.
    ReviewUserIcon
    adrian

    15.11.2016 17:33

    Inne

    praca w my toys spoko, niemiecki musisz umiec sie dogadac...plusem jest to ze masz zakwaterowanie blisko. bylem, polecam, zarobki wg mnie w porzadku
    ReviewUserIcon
    zygfryd

    26.01.2017 18:23

    Inne

    Znajomośc języka przynajmniej na poziomie podstawowym zawsze pomaga to oczywiste; ale da się to ogarnąć; poza wszystki warto mieć rozpoznanie w zakresie fahowym. Opłaci się.
    ReviewUserIcon
    Aufnwn

    08.09.2016 13:12

    Inne

    Jedzie ktos w ta sobote do Weeze na hotel? Moze z bialegostoku?
    ReviewUserIcon
    Ula

    07.10.2016 17:32

    Inne

    Hej jestem zaintetesowana współpracą z tą agencją. Możesz coś o niej opowiedzieć. Jakie wrażenia. Też jestem z Białegostoku.
    ReviewUserIcon
    n.i.n.

    08.09.2016 12:13

    Inne

    nawet jak się nie zna języka to sobie człowiek poradzi, w holandii bez języka luz. a na miejscu i tak się podłapuje sporo. nie ma się co tym przejmować. najważniejsze że praca jest gwarantowana, i nie zostanie się bez pieniędzy i że ma się dach nad głową.
    ReviewUserIcon
    bartosz

    24.10.2016 16:11

    Inne

    Warto sprawdzić stronę (usunięte przez administratora) Praca w róznych branżach na terenie Niemiec i Holandii, zarobki w euro korzystne po powrocie; to epizodyczne zatrudnienie zawsze jest lepsze niż czekanie na mannę z nieba.
    ReviewUserIcon
    dorota

    25.10.2016 13:37

    Inne

    no żebyś wiedział. ale jak widać niektórzy wolą narzekać niż cieszyć się tym co mają. dla mnie warty jest wyjazd choćby na parę miesięcy, w sprawdzone miejsce, jak przez otto, nić nie mieć za co żyć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.09.2016 18:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    11.10.2016 17:28

    Inne

    Pakowanie zabawek w niemieckim - Gernsheim, mieszkanie we własnym zakresie, zarobki niezłe.
    ReviewUserIcon
    han

    05.09.2016 15:55

    Inne

    niemcy czy holadnia to już kwestia języka, nie ma znaczenia, ważne że nie ma samemu bo się można przejechać na takim wyjeździe. z otto wszystko jest załatwione, przejazd, nocleg itd. więc nie ma sensu samemu się ładować za granicę.
    ReviewUserIcon
    bolko

    10.10.2016 16:16

    Inne

    Warta uwagi oferta My Toys - otwieranie i sortowanie produktów lub zbieranie zamówień na magazynie zajmującym się wysyłką towarów. Niemcy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2016 14:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    10.10.2016 16:55

    Inne

    Weż pieniądze na bilet
    ReviewUserIcon
    amor

    09.11.2016 18:13

    Inne

    Ale bilet powrotny,czy biletdo kasy? Wiem, że Otto daje bardzo fajne namiary na mega pracę. Korzystałem więc polecam.
    ReviewUserIcon
    się gra się ma

    01.09.2016 11:13

    Inne

    ja tam mam dobre skojarzenia z otto. znam wiele osób, które jechały z tą agencją do holandii a teraz do niemiec i chcą z nimi dalej pracować. akurat za olewanie pracy i chlanie są kary, więc to nie jest prawda co napisał ktoś powyżej. oni potrzebują pracowników a nie leserów.
    ReviewUserIcon
    witek

    31.08.2016 16:30

    Inne

    nie kumam po co się męczyć i samemu szukać roboty, jak otto może wszystko załatwić. albo z językiem albo bez. i jeszcze gwarantują pracę, żeby było na rachunki i jedzenie. można? można. łatwo i przyjemnie.
    ReviewUserIcon
    Koral

    02.09.2016 07:50

    Inne

    Ja prace mialem u nich caly czas, jak nie bylo w jedym miejscu to przerzucali do innego, wiec caly czas pracowalem i nie bylo mowy zeby siedziec i nic nie robic. A kasa tez byla, wyplaty na czas....wiec troche mnie dziwi twoja opinia

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.