opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(89)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 90
    • 91
    • 92
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    małgosia

    06.02.2017 22:04

    Inne

    w otto się praktycznie wszystko zmieniło. na plus oczywiście. fajne domki, praca jest zawsze, z wypłatą nie ma problemów nigdy. w biurze uprzedzają o wszystkim i informują. dla mnie bardzo dobra agencja.
    ReviewUserIcon
    Zz

    07.02.2017 08:43

    Inne

    Widać że lubisz lizać...
    ReviewUserIcon
    witek

    07.03.2017 18:03

    Inne

    Potwierdzam tą opinię; też miałem farta z warunkami płacowymi i tzw. otoczeniem. Przy okazji nowe znajomości. Język wskazany.
    ReviewUserIcon
    rozalia

    06.02.2017 07:48

    Inne

    Dlaczego nie mówią, ze będziesz mieszkać w Niemczech a pracować w Holandii? Zero informacji na temat zakwaterowania a przecież to ważne, żeby wiedzieć, czy dojeżdżasz do pracy 10 min czy ponad godz... dla mnie to niepoważne.. co to za podejście do człowieka?
    ReviewUserIcon
    Nunus

    04.02.2017 10:32

    Inne

    Widziałem ofertę pracy dla komisjonera w Holandii. Może ktoś wie jakie trzeba spełniać wymagania? Jaki język , jakie warunki mieszkaniowe tam na miejscu? Znam dwa języki obce to może uda się dostać .?
    ReviewUserIcon
    jupi

    03.02.2017 16:11

    Inne

    Otto to dobra agencja, znam kilka innych i otto zdecydowanie najlepsze. Nic sam nie musiałem szukać, zalatwiac itd. jechalem z otto 2 razy, raz sam a raz z kolega....kasa dobra!! mieszkanie tez mi sie podobalo.
    ReviewUserIcon
    Maggie

    30.01.2017 21:33

    Inne

    Pracowalam dla Otto w 2005 roku.Umieszczono nas w jednym mieszkaniu jako zakwaterowanie razem 14 osob..To byl szok..Praca byla ok 40 godz w grudniu potem coraz mniej I mniej godzin...Traktowano nas jak maszyny do pakowania..szybciej I szybciej ..To byla najgorsza praca w moim zyciu..Teraz ogladam dispatches program w UK o wykorzystywaniu pracownikow I przypomnialy mi sie te stare czasy.. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    arnold

    01.02.2017 16:48

    Inne

    teraz mamy 2017 rok....więc naprawde to duzo czasu...ja pracowalem w zeszlym roku i bylo ok! praca w porzadku, otto wszystko organizuje. mieszkanie - normalnie! byłem, zarobiłem i pewnie wróce!!
    ReviewUserIcon
    Maciek

    29.01.2017 17:08

    Inne

    Cześć chciał bym wybrać się za granice ale za bardzo nie znam języka niemieckiego i angielskiego ale wszystkiego sie można nauczyć jak to się mówi i mam pytanie czy mam jakieś szanse sie dostać i czy musze wziaśc ze sobą CV do otto ?
    ReviewUserIcon
    PAWEŁ

    29.01.2017 16:57

    Inne

    Cześć mam takie pytanie chce jechać za granice przez otto i mam takie pytanie mam zabrać ze sobą CV do nich czy nie potrzeba ?
    ReviewUserIcon
    borys

    28.01.2017 22:44

    Inne

    bylem z Otto kilka razy, spoko agencja. zwlaszcza jek sie nie zna jezyka mozna spokojnie smigac bo wszytsko ogarniaja
    ReviewUserIcon
    piter

    28.01.2017 21:38

    Inne

    ja tam otto polecam, nie kumam tego narzekania. agencja porządna, nie robi ludzi w jajo, pieniądze i praca zawsze są.
    ReviewUserIcon
    Kater

    26.01.2017 20:18

    Inne

    To nie sa mną zainteresowani
    ReviewUserIcon
    Buli

    25.01.2017 11:23

    Inne

    Siema mam pytanie o tom agencja pracy jak tam płacą czy nie oszukują i jak wyglądają ich mieszkania które wynajmują
    ReviewUserIcon
    Bolek

    28.01.2017 22:47

    Inne

    kasa zawsze w terminie. mi się wszytsko zgadzalo. standard mieszkan rozny ale jak pojedziesz z nastawienie na prace a nie wczasy to bedzie bez znaczenia . bardziej kwestia jakiego wspollokatora sie trafi ;-)
    ReviewUserIcon
    Goldman

    25.02.2017 14:02

    Inne

    Podaje ze wygliada to ta: jestem pracownikem z Ukrainy, pracuje od 17 stycznia 2017 roku i do tej pory nie otrzymalem zaplaty za styczen... - gdzes zgubili moj rachunek bankowy...! ...ze by ogliadac mieszkania ktore wynajmuja dla pracownikow to trze zobaczyc za adresem ul. Wojska Polskiego 100 w Sosnowcu... niemam slow do komentow ...!
    ReviewUserIcon
    artur4595

    23.01.2017 17:57

    Inne

    z otto jeżdzę już kilka sezonów i złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca jest, dobrze płacą a większość formalności załatwiaja za nas, polecam
    ReviewUserIcon
    Wierna

    22.01.2017 20:46

    Inne

    Fajna agencja więc warto za ich pośrednictwem soc poszukać. Nieraz mają fajne oferty ja ich znam i dlatego chwalę.
    ReviewUserIcon
    Kater

    19.01.2017 21:02

    Inne

    Długo czekaliście na odpowiedź z ich strony?
    ReviewUserIcon
    ss

    22.01.2017 18:13

    Inne

    Prawie rok czasu.
    ReviewUserIcon
    sygna

    24.01.2017 23:13

    Inne

    raczej niemożliwe ;) oni się odzywają w ciągu kilu dni, mam to sprawdzone. faktycznie czasem nie oddzwaniają od razu, ale jak mają dużo chętnych to trzeba chwilę poczekać. tak czy inaczej spoko agencja, wszystko załatwiają sami, zero zmartwień.
    ReviewUserIcon
    Kater

    19.01.2017 21:01

    Inne

    Długo czekaliście na odpowiedź z ich strony?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.01.2017 13:22

    Inne

    Szukałam pracy i w OTTO znalazłam. To jest dobra agencja. Na pewno wiele osób dziś pracuje i są zadowoleni .
    ReviewUserIcon
    Kater

    18.01.2017 11:06

    Inne

    Wysłałem zgłoszenie i nikt się nie odzywa. Może za mały staż mam...
    ReviewUserIcon
    maciek

    08.01.2017 10:35

    Inne

    bardzo sobie chwalę otto, dobra i rzetelna agencja, spoko ze sa opcje parcy bez znajomosci ang, to spore ulatwienie dla niektorych
    ReviewUserIcon
    sami

    02.01.2017 11:53

    Inne

    sami pisza sobie komentarze pozytywne-żal !
    ReviewUserIcon
    damian

    05.01.2017 19:15

    Inne

    przesadzasz, duzo osob jest zadowolonych z pracy z otto to i sa dobre komentarze:D pracowalem przed swietami z otto, znalazlem oferte pracy na fb i fajna kaska mi wleciala:D
    ReviewUserIcon
    liwia

    29.12.2016 12:58

    Inne

    znalazłam pracę przez otto w holandii, byłam przed świętami i fajnie bo zarobiłam niezłą kase. fajna oferte mieli na fb wiec pojechalam. jak na moje bardzo korzystne warunki, chyba znow sie wybiore
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bibi

    19.12.2016 17:26

    Inne

    jest ok. wszystko jak w umowie , nie płacisz za buty i transport do miejsca pracy , ochłodziło się to dodatkowe grzejniki załatwili do domków , administrator i manager transportu w Lommel super życzliwi - służą pomocą , kolega z mazur nawet tu życie sobie ułożył
    ReviewUserIcon
    Ruda

    13.12.2016 16:33

    Inne

    Czym warto jechać na magazyn tommy hilfilger?jak zakwaterowanie? Czy jest faktycznie tam praca ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.12.2016 11:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    seba

    13.12.2016 18:09

    Inne

    nigdy nie miałam takiej akcji...jak roboty nie bylo w jednym miejscu to szukali mi w innym. dodam, ze jechalem 3 razy, brat tez byl i kasa sie zgdzala.
    ReviewUserIcon
    Megi

    10.12.2016 12:20

    Inne

    osobiście pracę w otto bardzo sobie chwalę, wiadomo - nie zawsze jest łatwo, ale biorąc pod uwagę że w Polsce teraz trudno o pracę to fajnie ze jest taka mozliwośc wyjazdu i zarobienia paru groszy ;)
    ReviewUserIcon
    darek

    14.12.2016 11:22

    Inne

    jestem wlasnie w pracy z otto i praca jest. z pieniędzy jestem mega zadowolony. udalo mi sie nawet odlozyc wiec spoko
    ReviewUserIcon
    BoguC

    08.12.2016 17:40

    Inne

    Jadę do Albert Heijn Geldermalsen, macie jakieś informację jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    H

    21.12.2016 12:06

    Inne

    W Geldermalsen się nie robi zakupów dla klienta tylko zbiera się zamówienia do kontenerów które potem idą na sklepy :) Praca ok, norma trochę wysoka a i jeździ się wózkiem BT, więc nogi nie bolą
    ReviewUserIcon
    Pracownik Alberta

    09.02.2017 20:53

    Inne

    Do alberta raczej lepiej pojechać z inną agencją, w Otto zarabia się najmniej.
    ReviewUserIcon
    Mr,Kropka

    06.12.2016 12:41

    Inne

    6Euro za pakowanie towaru, da się wyżyć ?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    angela

    04.12.2016 21:59

    Inne

    ja otto mogę polecic z czystym sumieniem, wywiązali się ze wszystkiego co było w umowie i zagwarantowali mi transport i zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    j.

    29.11.2016 22:40

    Inne

    dojazdy do pracy nie są takie złe, można sobie wszystko zorganizować, bo wie się przecież wcześniej na którą się jedzie. nie miałam z tym nigdy problemów. wiadomo,że się jest zmęczonym i czasem się nie chce,ale da się zakupy i pracę ogarnąć, nawet jeśli się nie pracuje mega blisko miejsca zamieszkania.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2016 14:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rychu

    29.11.2016 18:01

    Inne

    ja mieszkalem w poblizu miejsca pracy, zakwaterowanie mi tez odpowiadalo. i udało mi się odlozyc troche kasy, o to chodzilo!!
    ReviewUserIcon
    Beti

    27.11.2016 09:01

    Inne

    Mój mąż wczoraj jechał do pracy przez firmę otto z Poznania miał jechać na Holandię a okazało się na miejscu że do Belgii go zaworza czy ktoś miał taki przypadek juz
    ReviewUserIcon
    KonradBurza

    23.11.2016 15:44

    Inne

    Witam Was. Dostałem dziś telefon od OTTO i dla nieznajacej jezyka osoby czyli mnie zaproponowali mi prace w holandii na magazynie stawka 6.5-7euro po 30-40h w tygodniu. Zakwaterowanie 70euro tygoniowo bez wyzywienia oczywiscie. Transport to koszt 70euro odciagniete z pierwszej wyplaty ktora jest po 2 tygodniach a potem co tydzien dostaje sie pieniazki :) Transport do pracy z hotelu jest zorganizowany i darmowy. Wymagane dokumenty to dokument o niekaralnosci i konto walutowe. Jak na dzien dzisiejszy to super :) Wyjezdzam za tydzien w sobote. Kolejna opinia 17-18grudnia.
    ReviewUserIcon
    nik

    26.11.2016 10:46

    Inne

    potwierdzam to co kolega napisał ;) warunki takie jak w umowie, wszystko zapewnione, no i jednak kasa co tydzień też swoje robi, bo można łatwiej planować wydatki.
    ReviewUserIcon
    fendor

    29.01.2017 18:01

    Inne

    Czyli można. Jest to ciekawsze niż czekanie na zmiłowanie. Tylko odwagi. Nic za darmo.
    ReviewUserIcon
    potencjalny pracownik

    23.11.2016 12:05

    Inne

    hej czy ktoś pracuje/ prAcował w geldermalsen? czy są godziny? jakie koszty zakwaterowania i ubezpieczenia ? będę wdzięczna za każdą opinię.
    ReviewUserIcon
    waldek

    22.11.2016 17:06

    Inne

    otto jest ok, praca zalatwiona, wszystko ogarniete. zdecydowanie tak powinno byc wszedzie. najwazniejsze ze placa ok, problemow nie mialem.
    ReviewUserIcon
    Itik

    17.11.2016 05:14

    Inne

    Witam, pracuje ktos z was w Jumbo pod amsterdamem? jaka metoda zbierania, atmosfera,ile godzin pozdrawiam Magda Dajcie znacz Na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik miesiąca

    16.11.2016 02:03

    Inne

    Czemu tak mało godzin w otto praca w Venlo dla amazon??raz się pracuje raz nie .i te czekanie na info o prace
    ReviewUserIcon
    Rafał

    12.11.2016 09:44

    Inne

    Ja zadzwoniłem do OTTO i zapytałem się o ofertę pracy kazali wysłać mi cv na adres [email protected] w ciągu godzi oddzwonili i umówili się zemną na spotkanie dokumętacja papier o niekaralności i na koniec test z angielskiego no i podpisanie umowy ale agencje są w różnych miejscowościach główna siedziba jest na Bielanach Wrocławskich
    ReviewUserIcon
    Józek

    10.11.2016 16:25

    Inne

    same pozytywne opinie a może ktoś prawdę napisze np. że nocka trwa od 18.30 wieczorem do 5.30 rano dojazd jest we własnym zakresie i po 3 dni pracy w tygodniu
    ReviewUserIcon
    Józek

    10.11.2016 15:49

    Inne

    same pozytywne opinie a może ktoś prawdę napisze np. że nocka trwa od 18.30 wieczorem do 5.30 rano dojazd jest we własnym zakresie i po 3 dni pracy w tygodniu
    ReviewUserIcon
    remik

    23.01.2017 17:36

    Inne

    wg mnie organizacja całkiem spoko, a praca była, zdarzyło się, że w jednym miejscu się skończyło to szukali roboty w innym miejscu, generalnie otto wszystko organizuje. z zakwaterowanie tez bylem zadowolony. kiedys jeździłem do pracy za granice na wlasna reke, ale to duzo zachodu, zdecydowanie wole przez agencje.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    10.11.2016 08:25

    Inne

    Pracowałam w OTTO i nie było źle, mieszkania trochę słabe i czasem nie płacili na czas ale praca to praca nie ma co narzekać tylko robić, aby zarobić na wakacje, mieszkanie itp :) a jeśli komuś zależy na wypłacie na czas to pracowałam też w Contrain i tam było spoko!
    ReviewUserIcon
    eliza

    14.11.2016 17:26

    Inne

    a jak jak byłam to kasa zawsze byla na czas....wyjechalam z kolezankami, zawsze raxniej, wszytsko bylo ogarniete,, sama nic nie musialam szukac i to super
    ReviewUserIcon
    misio1982

    07.11.2016 16:14

    Inne

    może mi powiedzieć ktoś jak jest z pracą bez znajomości języka obcego, doświadczenie zawodowe mam w sumie 12 lat. Pracowałem i w ochronie i za biurkiem i w Mc Donald's a także jako sprzedawca na dziale budowlanym w Markecie. Moje pytanie jest takie czy jak pojadę do pracy bez znajomości języka to czy będę zarabiał wystarczająco dużo żeby się utrzymać w Holandii i czy firma Otto jest w stanie pomóc przy zakwaterowaniu i innych formalnościach związanych z zatrudnieniem i czy można na tej firmie polegać? Z góry dzięki za informację!

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon