opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(91)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 89
    • 90
    • 91
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kmita

    13.03.2017 17:32

    Inne

    Z wiosną przybywa zagranicznych ofert w Otto, warto się z kimś ustawić na robotę dla wsparcia. Język jak najbardziej ułatwi kontakty, do roboty.
    ReviewUserIcon
    Boonie

    11.03.2017 21:01

    Inne

    wrocilem niedawno i jestem zadowolony. udalo mi sie zarobic tyle co zakladalem. wszystkie wyplaty w terminie takze duzy plus
    ReviewUserIcon
    adiczek

    05.04.2017 15:14

    Inne

    Witma. Mozna prosić na maila bo mam kilka pytań, [email protected]
    ReviewUserIcon
    adiczek

    05.04.2017 15:14

    Inne

    Witma. Mozna prosić na maila bo mam kilka pytań, [email protected]
    ReviewUserIcon
    jarek

    10.03.2017 18:56

    Inne

    Rynek pracy w róznych regionach nie jest tak samo atrakcyjny; pochodzę z małej mieściny gdzie żyje się krucho; postanowiłem zainteresować się ofertami OTTO i wybieram się z kumplami do Niemiec. A co.
    ReviewUserIcon
    olgierd

    10.03.2017 18:52

    Inne

    Zbieram grupę kolegów żeby było rażniej w kupie i wybieramy się z Otto robić kariere po europejsku.
    ReviewUserIcon
    Barmanix

    23.03.2017 08:38

    Inne

    Super
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    10.03.2017 10:30

    Inne

    A w przypadku, gdy dana osoba nie sprawdzi się na danym stanowisku jest możliwość przeniesienia na inne bez konieczności wracania do kraju i szukania nowej oferty?
    ReviewUserIcon
    sziszi

    13.03.2017 17:47

    Inne

    ja mialem sytuacje ze praca skonczyla sie w jednym miejscu i mi znalexli w innym. nie wiem czemu mialabys sie nie sprawdzic generalnie te prace nie sa jakies skomplikowane, mysle ze ogarniesz, zreszta otto organizuje praktycznie wszystko za ciebie trzeba tylko isc i pracowac. powodzenia ja tez chce niedlugo jechac
    ReviewUserIcon
    mania

    14.03.2017 17:59

    Inne

    tam jesteś ciągle w kontakcie z biurem, więc nie masz się o co martwić. jak ktoś wyżej pisał, to nie są trudne prace, a ofert mają dużo, także zawsze coś się znajdzie.
    ReviewUserIcon
    robert

    09.03.2017 19:58

    Inne

    Pośrednictwo pracy sciąga z nas trudny proces poszukiwań; dla oszczędności czasu i zbioru ofert w jednym miejscu trzeba śledzić na bieżąco co np oferuje aktualnie Otto za granicą.
    ReviewUserIcon
    norbert

    09.03.2017 19:52

    Inne

    Z uwagi na korzystny przelicznik euro wciąz praca zagraniczna jest opłacalna; warunki do akceptacji lub nie . każdy ma wolny wybór.
    ReviewUserIcon
    sebastian

    08.03.2017 19:00

    Inne

    Kiepsko z pracą? zawsze mozna poszukać czegos na miarę mozliwości na rynku europejskim; dużo ofert zagranicznych na OTTO.pl
    ReviewUserIcon
    rychu

    08.03.2017 18:27

    Inne

    Czas na poważną decyzję, zabieram się do wyjazdu przez posrednika OTTO; jakieś komentarze poproszę.
    ReviewUserIcon
    kasssandra

    07.03.2017 22:30

    Inne

    heja, jak ktos bedzie jechal za granice do pracy to polecam firme INTERBUS ze Szczecina. Tani, szybki transport i co najwazniejsze - bezpieczny. Dowoza z wojewodztwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Kierowcy sympatyczni i pomocni, zawoza pod wskazany adres. Polecam, tu nr tel do nich: 602485864
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.03.2017 10:37

    Inne

    Hej :) Pracował ktoś przez Otto w Oss na XPO? Order Picking
    ReviewUserIcon
    gru

    15.03.2017 22:14

    Inne

    Witam ,może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają domki na ośrodku w Oss ?ilo pokojowe sa te bungale i czy każdy pokój jest zamykany na klucz ?
    ReviewUserIcon
    Bartk00

    26.04.2017 14:59

    Inne

    Order picking luźna praca ? To co ty pakowałaś waciki czy papier toaletowy ? Bo ja przerzucałem z palet na wózek codziennie po parę ton krat piwsk, zgrzewek soków, skrzynek z jajami itd. Praca dosyć ciężka u nas nikt na domku nie powiedział, że jest luźno czy ze mógłby 2x dłużej pracować bo co to jest. Osobiście jestem zadowolony i planuje wrócić, pomimo tego że musiałem dojechać rowerem 7 km do pracy na 6 rano, by później o 14-16 wyjść i znowu wrócić 7 km do domku, pojechać jeszcze na zakupy zrobić obiad etc. Kaska jak dla mnie była jak w ten czas, podwyżka po 288 przepracowanych godzinach, odkładane wakacyjne i urlopowe. Jak przyszedłem w święto do pracy albo niedzielę to 200% - dodatkowo na koniec czasem dostałem jakiś produkt typu płatki, darmowe redbulle na przerwach to na plus. Kantyna z darmowymi owocami, kawą, herbatą, czekoladą też spoko. Ja nie narzekałem, normę robiłem i pomimo, że był zapier** to wrócę tam bo jest po co , pozdro.
    ReviewUserIcon
    żwirka

    06.03.2017 15:46

    Inne

    też mam dobre skojarzenia z tą agencją. spoko praca, wypłata na czas, mieszkania porządne, choć bez luksusów. wystarcza w zupełności to co otto oferuje.
    ReviewUserIcon
    czarek

    05.03.2017 18:12

    Inne

    Wiosna więc czas na nowe wyzwania, wynalazłem posrednictwo pracy zagranicznej przez Otto, firma oferuje niezłe zarobki w róznych miejscach Europy, przy okazji coś się zobaczy.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    magda

    03.03.2017 18:12

    Inne

    na wyjazdach do pracy za granią Niemcy, Anglia oczywiście potrzebna elementarna znajomośc języka, to podstawa. TZW. migowy i pokazywanki nie wystarczą. Kto się szykuje z OTTO rozmówki do kieszeni, nawet w popularnym wydaniu.
    ReviewUserIcon
    patryk

    02.03.2017 19:23

    Inne

    Otto jako posrednik proponuje atrakcyjne wciąż zarobki zagraniczne w porównaniu z rodzimym marazmem. Tylko się zgłaszać tym bardziej, że na wiosnę roboty jest zawsze więcej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2017 17:29

    Inne

    Aplikował ktoś z Was na komisjonera w Jumbo Veghel?Ja już dwa razy i nikt się nie odzywa;/...
    ReviewUserIcon
    Patryk

    02.03.2017 00:33

    Inne

    Szykuje się ktoś na wyjazd pod koniec marca ? Na produkcji albo jako order picker Ps. Otto lepsze niż covebo ? :)
    ReviewUserIcon
    Patryk

    02.04.2017 00:14

    Inne

    Najlepiej jak ofertę pracy masz bez wymaganego języka a większość takich jest. Wystarczy żebyś znał podstawy jak się nazywasz skąd jesteś po co przyjechalas do nl itp pierdoły
    ReviewUserIcon
    Patryk

    02.04.2017 02:53

    Inne

    A kiedy się wybierasz ? :)
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    01.03.2017 17:31

    Inne

    Z wiosną rosnie ilosc szans na pracę sezonową po europejsku. Otto jako pośrednik szuka dobrych miejsc pracy. Pokusa zarobków nie do przecenienia.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    28.02.2017 23:14

    Inne

    Chcemy jechać z chłopakiem do pracy czy dostaniemy własny pokój jak jest z hnia i łazienką bo nic nam nie powiedzieli o zakwaterowaniu
    ReviewUserIcon
    sandra

    02.03.2017 18:13

    Inne

    ja tez jechalam z chlopakiem, wiadomo razem raxniej....ogolnie o warunkach moge ci powiedziec ze sa w porzadku, normalnie mozna mieszkac:) mi odpowiadalo. fajnie ze otto organizuje tez mieszkanie
    ReviewUserIcon
    Moka

    28.02.2017 21:12

    Inne

    tez bylam z Otto i polecam. w razie problemow dzwonisz i juz. organizuja np. mieszkanie, dojazd do pracy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    filip

    27.02.2017 18:48

    Inne

    znam juz troche otto, praca spoko, mieszkanie ogarniete przez otto tez daje rade. pracowalem z wieloma polakami, dla mnie to dobrze, bylo do kogo sie odezwac.ogolnie ocena na plus
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    27.02.2017 12:42

    Inne

    Jak jest rzeczywiście z pomocą ze strony OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. po dotarciu na miejsce pracy? Miał ktoś sytuację z tym związaną?
    ReviewUserIcon
    Żaba

    28.02.2017 10:27

    Inne

    Otto z grubsza wszystko ogarnia, jedziesz masz mieszkanie i transport do pracy. Z otto kierunek nl to fajna opcja, mozna niezly hajs zarobic
    ReviewUserIcon
    Mada

    28.02.2017 15:00

    Inne

    pomagają ;) jeśli masz jakiś problem kontaktujesz się z nimi i już. chyba, że są to rzeczy niezwiązane w ogóle z agencją, to mogą na coś nie mieć wpływu. ogólnie ja się na otto nie zawiodłam i będę polecać.
    ReviewUserIcon
    tadek

    26.02.2017 19:09

    Inne

    Dla zdecydowanych na poszukiwanie pracy w UE polecam namiary przez posrednika OTTO; mozna trafić na caiem intratne zajęcia.
    ReviewUserIcon
    janoos

    26.02.2017 08:34

    Inne

    @kater ja nie czekałem długo - ok tygodnia. Myślę w twoim przypadku może im się tyle schodzić bo maja pewnie wielu chetnych - cierpliwości ;)
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    24.02.2017 20:40

    Inne

    fajne sa wyjazdy . na pewniaka mozna z nimi jechac zwlaszcza jak ktos nieogarnia jezyka to nie musi sie stresowac. kasa sie zgadza i o czasie
    ReviewUserIcon
    Irka

    24.02.2017 20:19

    Inne

    bylam z Otto kilka razy i mysle ze jeszcze sie wybiore. duza solidan agencja, pracy u nich nie brakuje. kasa zawsze o czasie :)

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Natalia

    24.02.2017 09:21

    Inne

    Miałam okazje już raz korzystać z ich pośrednictwa i byłam bardzo zadowolona.
    ReviewUserIcon
    mariola

    21.02.2017 19:12

    Inne

    Otto wciaz oferuje sporo opcji w różnych miejscach Europy; zawsze można wyszukać coś dla siebie. Może nawet urzadzić się na dłużej.
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.02.2017 11:55

    Inne

    Moge powiedziec ze znam otto bardzo dobrze, bylem z nimi w NL ze 2 razy, kase przywozilem, a warunki spoko. Zakwaterowanie jest w porzadku, jak ktos narzeka to nie wiem czego oczekiwal, to sa normalne warunki!! Najważniejsze ze kasa zawsze w terminie i nie trzeba sie prosic. Otto ma duzo ofert pracy
    ReviewUserIcon
    marzena

    20.02.2017 18:43

    Inne

    Kto ma zacięcie do roboty to poradzi sobie nawet w trudnych na początku warunkach. Bariera językowa, mieszkanie, ale gdyby w kraju były luksusy to pewnie nie byłoby tylu chętnych do wyjazdów z OTTO.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    19.02.2017 21:38

    Inne

    dziwna sprawa. bylem z nimi kilka razy i zawsze wszytsko bylo ok. praca rowniez zapewniona i to tyle ze nie wiedzialem w co rece wlozyc... kasy przywiozlem sporo i to mi sie w tym podobalo najbardziej
    ReviewUserIcon
    Frank08

    19.02.2017 15:44

    Inne

    Nie polecam raz ze nie maja pracy to wykorzystuja ludzi szkajcie gdzie nadziej
    ReviewUserIcon
    anita

    21.02.2017 17:19

    Inne

    ja się nie czułam wykorzystana. dostałam pracę, za nią pieniądze i wszystko było zgodnie z umową. akurat otto jest fair.
    ReviewUserIcon
    Peter

    17.02.2017 21:25

    Inne

    Pracuje/pracował ktoś w DSV Venlo? Jakieś opinie? Jak zakwaterowanie i ile km od miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    24.02.2017 14:53

    Inne

    Od razu mówię, unikaj DSV w Venlo jak ognia. Dojazd to 40km w jedną stronę a mieszka się pod Weeze niedaleko lotniska. Warunki znośne ale internet bardzo słaby(chyba że na lotnisku)
    ReviewUserIcon
    Przemo

    28.02.2017 17:42

    Inne

    Adrian jak teraz z robotą w DSV Venlo? Jest czy niema?
    ReviewUserIcon
    samer

    17.02.2017 18:01

    Inne

    Ale ładnie sobie piszecie opinię!!!
    ReviewUserIcon
    beza

    17.02.2017 14:21

    Inne

    otto daje szansę ludziom, którzy na miejscu mają problem z pracą. a tak jedziesz i zarabiasz. i nie musisz się o nic martwić.
    ReviewUserIcon
    edgar

    14.02.2017 19:56

    Inne

    Każda forma informacji przydatna. Otto pośredniczy w namiarach adresowych na pracę"europejską' decyzja o wyjeżdzie na saksy nie jest obowiązkowa ale na wszelki wypadek....powodzenia
    ReviewUserIcon
    CashMaker

    11.02.2017 14:00

    Inne

    Witam czy jest ktoś lub pracował ktoś w JUMBO przez otto ?? proszę o solidne opinie , Jak zakwaterowania wygladają w okolicach JUMBO .z góry dziękuje pozdrawiam PS i ile się wyciąga na wiekówce 20 lat .
    ReviewUserIcon
    seba

    13.02.2017 17:54

    Inne

    pracowałem w jumbo...jeździsz takim małym wózkiem i zbierasz zamówienia...nic trudnego. otto ogarnia za ciebie wszystko, prace, dojazd, zakwaterowanie....ogólnie byłem z warunków mega zadowolony, wróciłem do chaty z kasą:P
    ReviewUserIcon
    Wika

    11.02.2017 10:27

    Inne

    Każdej agencji mozna cos zarzucic. na ich tle otto wypada bardzo przyzwoicie. bylam kilka razy i sobie chwale. kasa jest, na czas, wszytsko wg ustalen z biurem. dla mnie spoko napewno jeszcze pojade!
    ReviewUserIcon
    waldek

    09.02.2017 17:15

    Inne

    otto znalzało mi prace, wreszcie normalnie zarabiam, moge sobie nawet odlozyc. serio, u mnie na wsi nie bylo takich ofert pracy. a tu jest w czym wybierac. zaluje ze wczesniej sie nie zdecyodwalem. teraz polecam tez znajomym, warto jechac
    ReviewUserIcon
    jest

    10.02.2017 21:32

    Inne

    ze mna bylo podobnie w okolicy glucha cisza zadnej roboty nie ma a dzieki otto mam w czym wybierac. praca jest kasa wpada i o to chodzi!
    ReviewUserIcon
    dawid

    08.02.2017 19:02

    Inne

    Otto to jakieś wyjście i szansa na pieniądze, nowe relacje, znajomości, poznanie miejsc. Same pozytywy per saldo.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.