opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(93)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(93)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 83
    • 84
    • 85
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Karol1916

    05.10.2017 16:48

    Inne

    jade do Geldermalsen w Holandi z Otto na magazyn sklepu albert. Jakies opinie o zakwaterowaniu w geldermalsen z otto ?
    ReviewUserIcon
    KK

    23.10.2017 10:42

    Inne

    Jak trafisz na hotel tam gdzie byłem "Hof Van Wageningen" to jest super, ale jak trafisz na tzw. bungale (domki letniskowe) to współczuję, ćpuny, złodzieje i jedna wielka melina krótko mówiąc. praca w Albercie spoko, pak raz okej ;)
    ReviewUserIcon
    indyk

    05.10.2017 10:11

    Inne

    dobra agencja, pracowalem, zarobilem, a jak slysze jakies narzekania to zawsze sie dziwie, jedzie sie do pracy a nie na wakacje ludzie. waidomo ze chce sie miec dobre warunki ale w otto takie wlasnie sa. jade za jakis czas znowu i kolege namawiam bo warto
    ReviewUserIcon
    Bysiek

    04.10.2017 18:59

    Inne

    Przy wyjeździe do pracy za granicę trzeba mieć podstawy języka i nie byłoby kłopotów. A tak w ogóle to każdy jest dorosły i trochę inwencji nie zaszkodzi nikomu. Może ktoś coś nie dogadał, wszystko jest możliwe i trzeba brać to pod uwagę i radzić sobie!
    ReviewUserIcon
    Ala

    04.10.2017 17:01

    Inne

    Szukam opinie na temat pracy w pralni w Utrechcie.
    ReviewUserIcon
    karol

    04.10.2017 16:42

    Inne

    Praca przez pośrednika jest sensowna bo nie ma potrzeby uganiania się za formalnosciami; ale ma też swoje minusy zwykle związane z dojazdami; kto może sobie na to pozwolić ten wygrywa, z OTTO wato.
    ReviewUserIcon
    Ala

    04.10.2017 16:35

    Inne

    Jak wygląda praca w pralni w Utrechcie?
    ReviewUserIcon
    olka

    04.10.2017 13:10

    Inne

    Hej jak z pracą w Niemczech ? Jak mieszkania, zarobki, dojazdy itp ? Ktoś pracuje/pracował przez tą agencje w Niemczech ? Same opinie na temat Holandii tylko są.
    ReviewUserIcon
    czarna1997

    04.10.2017 00:35

    Inne

    Hej. Szukam opinii na temat pracy w my toys w gernsheim czy opłaca się jechac? I czy mieszkania są ladnie urządzone?
    ReviewUserIcon
    domiś12

    03.10.2017 13:14

    Inne

    Witam pracuje może ktoś z was na magazynie (Guess) w Venlo. Opłaca się jechać są godziny pracy?? Normy są do wyrobienia? domis
    ReviewUserIcon
    robcik

    03.10.2017 11:10

    Inne

    z otto pracowalem 2x wiec moge sie wypowiedziec. raz jako order picker raz w Gipmans. i tu i tu ok, godziny byly zapewnione, wiec o kase nie ma sie co martwic. i dojazd i zakwaterowanie ok. a jak czytam ze byl syf, no coz to nie wina otto, to ludzie nie sprzataja. akurat ja dobrze trafilem ze takich problemow nie bylo.
    ReviewUserIcon
    ad

    04.10.2017 15:50

    Inne

    gdzie miałeś zakwaterowanie jak w gipmans pracowałeś ?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    30.09.2017 18:49

    Inne

    Fajnie się z nimi pracuje za granicą. Zastanawia mnie jednak fakt, że maja tak długa listę ofert pracy a nie ma ludzi. Czyżby problemy braku rąk zaczęły dotykać agencje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2017 16:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tiffanny

    01.10.2017 21:50

    Inne

    Potwierdzam, dogadać się jest bardzo ciężko. Przetestowalysmy to z koleżanką. Jak nie masz godzin to jedyną drogą zmiany pracy jest dac się zwolnić, bo z koordynatorem ani z nikim z biura tego nie załatwisz. Ośrodek na Weeze pozostawia wiele do życzenia. Jak ktoś na to narzeka to zaraz usuwane są opinie albo pojawiają się kpiny, że trzeba po sobie sprzątać. Problem w tym, że to jest wieloletni brud i tego od tak się nie wyczysci. Sprzątać jak najbardziej trzeba, czego wiele osób tam mieszkających nie rozumie. Na szczęście zdarzają się normalni ludzie, którzy dbają o porządek. Niemniej zgadzam się, że większość domków wymaga malowania,zaklejenia tego, co odpadło, wymiany wykładzin, mebli itd. Dobrze by było, żeby ktoś sprawdzał porządek. Nie jestem zwolenniczką karania za 1 łyżeczkę w zlewie, ale za stos cuchnacych naczyń, które moczą się od kilku dni to już tak. Ludzie niestety robią straszny syf.
    ReviewUserIcon
    Tiffanny

    01.10.2017 21:51

    Inne

    Potwierdzam, dogadać się jest bardzo ciężko. Przetestowalysmy to z koleżanką. Jak nie masz godzin to jedyną drogą zmiany pracy jest dac się zwolnić, bo z koordynatorem ani z nikim z biura tego nie załatwisz. Ośrodek na Weeze pozostawia wiele do życzenia. Jak ktoś na to narzeka to zaraz usuwane są opinie albo pojawiają się kpiny, że trzeba po sobie sprzątać. Problem w tym, że to jest wieloletni brud i tego od tak się nie wyczysci. Sprzątać jak najbardziej trzeba, czego wiele osób tam mieszkających nie rozumie. Na szczęście zdarzają się normalni ludzie, którzy dbają o porządek. Niemniej zgadzam się, że większość domków wymaga malowania,zaklejenia tego, co odpadło, wymiany wykładzin, mebli itd. Dobrze by było, żeby ktoś sprawdzał porządek. Nie jestem zwolenniczką karania za 1 łyżeczkę w zlewie, ale za stos cuchnacych naczyń, które moczą się od kilku dni to już tak. Ludzie niestety robią straszny syf.
    ReviewUserIcon
    stan

    28.09.2017 13:00

    Inne

    no jak dla mnie to ok firma. kase zarobiem, a o to chdzilo przeciez
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    bozek

    27.09.2017 17:07

    Inne

    warunki były spoko, kasa dobra i ludzie mega. ogólna moja ocena to dobry
    ReviewUserIcon
    ala

    27.09.2017 14:24

    Inne

    Jak jest w Gipmans w Venlo? gdzie jest zakwaterowanie ? był ktoś
    ReviewUserIcon
    marika

    28.09.2017 14:25

    Inne

    pracujesz z ziołami, pakujesz, dbasz o porzadek itd, no nic trudnego. troche polakow pracuje dla mnie to bylo na plus, bo mozna sie dogadac. zakwaterowanie ok na moje normale warunki zeby po pracy odpoczac. znajomi zaczeli pracowac dla otto, potem ja tez wiec dla mnie to sprawdzona agencja
    ReviewUserIcon
    marek

    29.09.2017 13:06

    Inne

    A gdzie mieliście to zakwaterowanie. Na venlo gdzieś czy na niemczech w weeze ??
    ReviewUserIcon
    adela

    26.09.2017 18:38

    Inne

    Warunki w dużej mierze to kwestia "jak sobie pościelesz..."nie oszukujmy się z ta naszą dbałoscią o nie swoje miejsce bywa różnie. Wpływ OTTO na temperament i zachowania są co tu duzo mówić żadnen.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    26.09.2017 11:37

    Inne

    Z otto jechałam jako świeżynka dawno temu i gdyby coś było nie tak, więcej bym z nimi nie pojechała. a pojechałam jeszcze parę razy, jeśli znów będę potrzebować kasy to też z otto.
    ReviewUserIcon
    aldona

    26.09.2017 09:56

    Inne

    u mnie praca z otto wygladala tak: znalazlam oferte, skontaktowalam sie, podali mi warunki, bardzo przyzwoite wiec sie zdecydowalam i poejchalam z nimi do holandii. na miejscu wszytsko bylo tak jak w umowie, kasa+warunki mieszkaniowe ok, praca byla, bez przestojow. czasem sie slyszy ze jest jakis balagan w mieszakniu czy cos, ale to robia ludzie ktorzy tam mieszkaja, a nie otto wiec naprawde bez przesady....moim zdaniem są dobra agencja, duzo ludzi z nimi pracuje to o czyms swiadczy.
    ReviewUserIcon
    Zon

    20.09.2017 23:12

    Inne

    Pracował ktoś w bakker lisse ? Jak ta praca wygląda
    ReviewUserIcon
    goro

    20.09.2017 14:50

    Inne

    hajs się zgadza i to najwazniejsze. praca jest ok i mieszkanie spoko
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Xoo

    20.09.2017 10:10

    Inne

    Jak wyglada praca na zbieraniu zamówień ciężka ? Ile godzin tygodniowo jaka stawka ?
    ReviewUserIcon
    wronek

    19.09.2017 12:00

    Inne

    Na wyjazd do pracy z otto namowil mnie kolega, ktory bardzo chwalil biuro. zorganizowali dojazd, mieszkanie, prace, warunki zakwaterowanie byly dobre, pokoje 2-3 osoby, łazienka, kuchnia wszystko było. Robiłem w Gipmans , praca w porzadku, fajnie ze zarobilem, po to w koncu jechalem
    ReviewUserIcon
    marek

    20.09.2017 00:33

    Inne

    a gdzie miałeś zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    edyta

    18.09.2017 12:43

    Inne

    napiszcie jakie mieliście pytania na rozmowie ;) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    FooFighter

    16.09.2017 12:16

    Inne

    Witam. Wybiera się ktoś do pracy na magazyn MyToys w Gernsheim?
    ReviewUserIcon
    Hej

    15.09.2017 16:39

    Inne

    Wybiera sie ktoś w ten weekend do Holandi okolice Venlo na magazyn z elektroniką?
    ReviewUserIcon
    Radziu

    20.09.2017 15:04

    Inne

    siema ja sie wybieram. jak praca na magazynie Flextronics Logistics?
    ReviewUserIcon
    sziszi

    21.09.2017 13:35

    Inne

    jak to na magazynie....praca z wózkiem widłowym, pakujesz, wyładowujesz towar. mi odpowiada taka praca. otto ma dobre warunki, daja zakwaterwoanie i dojazd do pracy tez jest.
    ReviewUserIcon
    marian

    13.09.2017 17:36

    Inne

    Agencja Ottojak każdy inny pośrednik robi nabór i to z nią dogadujemy warunki pracy. Praktykapotwierdzi wiarygodnosc. Zobacze dopiero zaczynam.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nowa

    12.09.2017 21:00

    Inne

    Szkoda, że tak mało jest wpisów od pracowników OTTO Work Force. Szukający pracy chcieliby coś wiedzieć od pracujących już!
    ReviewUserIcon
    tea

    16.09.2017 19:09

    Inne

    Niestety poznasz wyłącznie opinię jedynie słuszną. Opinie niezadowolonych i średnio zadowolonych osób są regularnie kasowane albo są oni obrażani na forum. Regulamin w odniesieniu do tych osób jest często łamany a co zabawne nikt z tym nic nie robi. Z kolei jak pojawi się jakiś niewygodny komentarz dla OTTO to bardzo szybko znika z forum, mimo że nie łamie żadnych paragrafów. Dla mnie agencja jest średnia. Są ludzie, którzy trafili bardzo dobrze- to fakt, ale są też inni. No ale im nie wolno wypowiadać się na forum.
    ReviewUserIcon
    ares

    09.10.2017 17:35

    Inne

    Wszelkie informacje o warunkach pracy i cała reszta na stronach ofertowych OTTO, nie trzeba wyważąc drzwi bo te dane sa czytelne.
    ReviewUserIcon
    krzychu

    12.09.2017 15:27

    Inne

    to teram moja opinia, powiem tak pare miesiecy z nimi pracowalem i wrocilem calkiem niedawno. po pierwsze co najwazniejsze bo mnie o to duzo osob pytalo czy sa godziny, to tak godziny byly raczej nie bylo przestojow, praca byla i mozliwosc zarobkow. po drugie zakwaterowanie, jest ok!! jak slysze ze ktos na to narzekal to naprawde nie wiem o co chodzi bo warunki byly normalne. tak sie sklada ze widzialem oferty z otto na dluzszy czas i mysle ze pojade bo warto.
    ReviewUserIcon
    orina

    11.09.2017 16:07

    Inne

    Ciągle atrakcyjny jest pakiet informacji gdzie można poszukać ciekawej roboty; pod względem marketingowym OTTO otwiera okno dla poszukiwaczy.
    ReviewUserIcon
    Ex

    09.09.2017 11:42

    Inne

    Pracuje ktoś w Venlo na szklarni ? jakie warunki? mieszkanie ?
    ReviewUserIcon
    sonia

    10.09.2017 11:53

    Inne

    no to taka typowa praca w szklarni, pracujesz przy sadzonka itp, ogolnie ok, warunki spoko. dla mnie to dobra praca, cos innego niz np praca w magazynie, dlatego mi odpowiadała. mieszkanie warunki naprawde przyzwoite, normalne pokoje, jest lazienka, kuchnia, okolica ok. bez luksusów, ale w porzadku
    ReviewUserIcon
    amma

    08.09.2017 22:43

    Inne

    pracował ktoś kiedyskolwiek w goudzie z nimi na vepo cheese albo orderpicker z asortymentem domowym ?
    ReviewUserIcon
    sabrina

    08.09.2017 14:37

    Inne

    z nimi pracowalam w Gipmans, praca w szklarni przy pakowaniu ziól i warzyw, wiec nic trudnego. troche ludzi mowilo po polsku wiec to zawsze tak jakos lepiej, przynajmniej dla mnie. zakwaterowanie mialam w pokoju 3 os., była łazienka i kuchnia, dojazd od pracy tez zapewnili. w moim przypadku otto sie sprawdzilo
    ReviewUserIcon
    arek

    18.09.2017 19:52

    Inne

    a gdzie mieliscie zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    MC Harry

    07.09.2017 02:23

    Inne

    Otto Work force to jest jedna z najlepszych agencji w jakiej pracowałem, niemniej jednak nie rozumiem dlaczego oskarżano mnie że nie wyrabiam normy skoro pracowałem najciężej jak się da . W normie tygodniowej zdarzało się że poniekąd brakowało mi max. 5 %. Nie wierze w to ponieważ w pewnym momencie komputer zanotował moją normę w okolicach 160 % co wydaje mi sie niemożliwe do realizacji. Uważam że firma powinna zatrudnić lepszej jakości informatyków. Przypuszczam że sami pracownicy biura nie zdają sobie sprawy iż wszystkie elektroniczne sprzęty tj. (komputery , terminale itp. ) Są narażone na ataki złośliwego oprogramowania z zewnątrz . Częste awarie sprzętu narażają firmę na straty i finansowe i utrate dobrych ciężko pracujących ludzi . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    KK

    23.10.2017 10:49

    Inne

    te normy oni sami piszą w excelu i drukują aby wyciągnąć z pracowników jak najwięcej. wystarczy popatrzeć czym zajmują się koordynatorzy w biurze ;)
    ReviewUserIcon
    Kuba

    06.09.2017 23:06

    Inne

    Pracowałem z nimi w Hamburgu i byłem bardzo zadowolony z pracy, kasa zgodna na czas i mieszkania całkiem przyzwoite.
    ReviewUserIcon
    Aru

    07.09.2017 14:43

    Inne

    Przy czym pracowałeś w hh , jakie mają kwatery i gdzie?
    ReviewUserIcon
    arex

    05.09.2017 19:48

    Inne

    krotko mowiac dobra agencja. prace znalazlem przez fb, szybko sie odezwali, wyjechalem, zarobilem, warunki ustalone, wszystko tak jak mialo byc.wiedzialem na co sie decyduje. no i naprawde nie narzekam, wrocilem do chaty z pieniedzmi. pracowalem w AH, dobrze trafilem.
    ReviewUserIcon
    Nie Polecam

    04.09.2017 13:37

    Inne

    Te opinie itd. brzmią aż za pięknie, zapewne traktują ludzi jak coś do zapierda*aniai przedmiotowo, szukają ludzi bez znajomości języka żeby wciskać jakieś beznadziejne umowy, jeszczę połowę twojej godzinnej pensji Ci (usunięte przez administratora) uważajcie ludzie na takie agencje i jak nie znacie języka ani nie jedziecie do znajomych lub rodziny to nie pchajce się za granicę :D
    ReviewUserIcon
    weerk for twee

    05.09.2017 21:15

    Inne

    Otto to zaufana firma i można dla nich pracować, panie koordynatorki nie odbierają telefonów od pracowników bo muszą wykonać normę w pisaniu pozytywnych komentarzy w necie. Firma jak thriller lub horror - dla ludzi o mocnych nerwach.
    ReviewUserIcon
    szymon

    06.09.2017 10:18

    Inne

    troche przesadzasz. juz zwykly pracownik nie moze dobrze pisac o firmie w necie? ludzie sa zadowoleni to pisza. otto dziala dobrze, jest praca, jest kasa wyplacana, horroru nie ma, koordynatorzy sa generalnie pomocni. sam jestem z otto 2 raz na wyjezdzie w pracy, kilka osob tak samo, wiec chyba naprawde tragedii nie ma, inaczej ludzie by nie wracali
    ReviewUserIcon
    Janusz

    03.09.2017 22:40

    Inne

    OTTO Work Force Polska ma bardzo dobrą opinię. Masa ludzi wyjeżdżała i wyjeżdża z nimi do pracy i wracają zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Mag89

    31.08.2017 21:40

    Inne

    Hejka czy pracował ktoś może w firmie Gipmans w Venlo? Jakie są wasze opinie na temat tej firmy
    ReviewUserIcon
    mieszko

    02.09.2017 15:25

    Inne

    ja! dobra firma, głównie pakowanie ziół, naprawde spoko. jest sporo polakow, ze spokojem mozna po polsku sie dogadac. u mnie otto sie sprawdzilo, kasa zarobiona:)
    ReviewUserIcon
    arek

    18.09.2017 19:49

    Inne

    a gdzie mieliscie zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    Fan

    30.08.2017 22:56

    Inne

    załuje ze nie ponagrywałem swojego lokum bo bylo spoko. to co krazy w necie to jakas parodia ale niestety tylko jak jest syf to ludzie kreca ...
    ReviewUserIcon
    Ron

    30.08.2017 22:22

    Inne

    znajomy byl i sobie chwalil. mowil ze spokojna praca. godziny mial bez problemu. kasa o czasie

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.