opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(95)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(95)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 82
    • 83
    • 84
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Malvi

    14.11.2017 18:11

    Inne

    Jumbo Elst magazyn. Czy ktoś pracował na magazynie jako order pickier?
    ReviewUserIcon
    damian

    16.11.2017 16:28

    Inne

    pracowalem i jak mozesz to polecam, praca ok i kasa ok. tylko musisz troche ang znac. kasa co tydzien, jak szukasz zakwaterowania to otto tez zapewnia
    ReviewUserIcon
    Ulcia

    15.11.2017 20:30

    Inne

    Ja pakowałam zioła w Gipmans. Praca nie jakaś bardzo uciążliwa, ale robic trzeba. Dla mnie wyjazd z otto był spoko i nie mam im nic do zarzucenia. Kasa, ubezpieczenie i robota więc spoko
    ReviewUserIcon
    jasmina

    13.11.2017 05:45

    Inne

    Trzeba kukac na firmowe ogłoszenia, jest tego sporo, zawsze jest w czym wybrać, maja dobre oferty.
    ReviewUserIcon
    kasia

    11.11.2017 09:17

    Inne

    Pracy jest sporo, ale zespół fajny . Praca stabilna i pewna
    ReviewUserIcon
    iza

    10.11.2017 23:22

    Inne

    Spoko pracodawca. Kasa taka jaka wynegocjujesz. Warunki są w porządku. Fajna ekipa na pokładzie otto co buduje atmosferę
    ReviewUserIcon
    patryk

    10.11.2017 14:37

    Inne

    Ile osób tyle opinii; każdy sądzi wg siebie; jak się godzimy na warunki pracy na wejściu to je realizujemy, po co tyle gadania.Wazne żeby kasa się zgadzała.
    ReviewUserIcon
    jola lojalna

    09.11.2017 19:04

    Inne

    Kochani mnie niepokoi to, że w umowie , którą dali do podpisu nie ma podanej stawki wynagrodzenia ani godzinowej ani dniówki ani tygodniówki... boję się, że mnie wykiwają,
    ReviewUserIcon
    szubidubi

    09.11.2017 18:17

    Inne

    Ktoś pracuje w Gernsheim Niemcy magazyn Olympia myTOYS jakie warunki i ludzie bo chcę wyjechać
    ReviewUserIcon
    misza

    08.11.2017 16:46

    Inne

    Jak dotąd kilkukrotnie korzystałem z OTTO i polecam innym;rozrzut ofert szeroki, mozna sie przysposobić do waraunków, jest szansa na zarobek.
    ReviewUserIcon
    paweł

    07.11.2017 16:35

    Inne

    Studenci zainteresowani pracą trochę dobrego grosza znajdziecie w ofertach na https://www.ottoworkforce.pl/
    ReviewUserIcon
    miro

    06.11.2017 20:36

    Inne

    robił ktoś przy sałatkach? jak tam z kasą itp?
    ReviewUserIcon
    jUDASZ

    02.11.2017 10:52

    Inne

    Znacie coś ciekawego co można zarobić pracujemy przez Otto na Veghel masakra 3 dni pracy reszta wolnego proszę o pomoc?
    ReviewUserIcon
    asterix

    03.11.2017 17:31

    Inne

    pracowalem z otto i nigdy nie mialem problemu z godzinami. praca byla i to mi sie podobalo, kasa zarobiona. generalnie z nich jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Mk

    05.11.2017 19:17

    Inne

    Liderjob polecam
    ReviewUserIcon
    Ewelka

    02.11.2017 18:02

    Inne

    Witam chciałabym informacji na temat pracy na odzieży przez Otto
    ReviewUserIcon
    karina

    05.11.2017 13:20

    Inne

    o co dokładnie chodzi? ja z otto w Tommy Hilfiger pracowalam i to jest dobra oferta, takze mozna jechac. stawki fajne, jest mozliwosc zakwaterowania a to tez wazne
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    azan

    18.09.2017 10:50

    Inne

    Pracowałam w AH Geldermalsen więc napiszę co nie co jak to naprawdę wygląda. Zakwaterowanie, cóż ... zależy gdzie trafisz. W Wageningen jest tzn. kurnik, jeżeli tam trafisz przygotuj się na chodzenie do baraku na zewnatrz ''hotelu'' by skorzystać z ''kuchni''. W hotelu 3 pralki na ponad 200 ludzi na skrzydle, nie musze chyba mowic jakim szczesciem jest trafienie na wolna by zrobic pranie ;). Brak internetu to norma. Musisz kupic wszystko: od talerzy po czajnik, suszarkę. Wchodzą do pokojów kiedy chcą, np. sprawdzić czy czasem nie masz odkurzacza. Do wszystkich po kolei. Nie rozumiem dlaczego za takie warunki płaci się tyle samo co na bungalach gdzie mają właśną pralkę, wyposażona kuchnie i internet. Biuro na zgłaszanie problemów milczy. Kolejna sprawa, przyjezdzasz z dziewczyna/chłopakiem, w biurze jest to odnotowane i co? Macie inne zmiany, inne dni wolne wskutek czego, nic nie zwiedzicie nic nie zobaczycie. Nie wspominam nawet o tym, że przeważnie dają wolne w niedziele, gdzie wtedy wszystko jest pozamykane. Godziny faktycznie są, robi się po 6 dni w tyg, bywa że 10-13 dni bez przerwy. Jak cyborg, nadgodzinny, przedgodzinny, gdyby jeszcze chociaz za to placili. A właściwie co wypłata-godziny ucięte a to poltorej h a to pietnascie minut. (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) br /> Biora cie na przedgodzinny, wyjazd: 4:30, pierwsza przerwa o 9. (usunięte przez administratora) ! Grafik dostajesz z dnia na dzien, wiec nic sobie wczesniej zaplanowac nie mozesz ! (usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) !
    ReviewUserIcon
    Hhh

    02.11.2017 16:31

    Inne

    Rownież potwierdzam, ja mieszkałem w tej howie gdzie kuchnia była na zewnątrz No (usunięte przez administratora) po prostu , czasami wolałem jeść same słodycze niż iść w mróz i robić sobie tam obiad jak jeszcze było miejsce , juz nie wspomnę o praniu żeby trafić na wilna pralkę. Byłem jeszcze jak samuraj rządził
    ReviewUserIcon
    edwin

    06.11.2017 17:00

    Inne

    nie wiem co to za narzekania bo warunki sa ok, normalne i wogole, przeciez jedziesz do pracy a nie na wczasy i warunki sa takie zeby odpoczac normalnie po pracy. mi odpowiadalo. wazne ze praca byla bez przestojow a ludzie w porzadku.
    ReviewUserIcon
    olek

    29.10.2017 18:18

    Inne

    meeega ekipa na miejscu. agenacja generlanie jest na ok
    ReviewUserIcon
    koko

    30.10.2017 17:22

    Inne

    haha, a gdzie tyrasz? bo u nas w gelden też ekipa sztos na domku.
    ReviewUserIcon
    SENS

    30.10.2017 15:22

    Inne

    Jakieś opinie na temat pracy przez Otto w ELST (jumbo) magazyn ?
    ReviewUserIcon
    daniel

    26.10.2017 15:23

    Inne

    Venlo pracownik szklarni przez otto był ktoś? warunki?
    ReviewUserIcon
    tymi

    28.10.2017 10:27

    Inne

    szklarnie spoko, ale najlepiej pikercka na albercie od otto. tam najlepiej zarobisz i ludzie fajni (jak ja bylem przynajmniej)
    ReviewUserIcon
    mat

    29.10.2017 22:08

    Inne

    a gdzie miałeś kwatere
    ReviewUserIcon
    igor

    28.10.2017 20:30

    Inne

    Fajnie bo mieszkanie jest złatwione do tego odszkodowanie i praca zapewniona przez otto. Jest ok
    ReviewUserIcon
    karol

    27.10.2017 16:59

    Inne

    Ostatnio dużo w mediach o tym, ze spadło bezrobocie, że Polacy nie garną się do ofert PUPu i ogólnie, że efekt 500plus itd; pośrednik OTTO ma jednak pełne ręce roboty i zainteesowanie ofertami to jak to jest?
    ReviewUserIcon
    Ant

    25.10.2017 21:11

    Inne

    Wypadałoby chociaż zmienić styl wypowiedzi, bo te komentarze są już tak przewidywalne. Musicie zmienić osoby, bo tego już nie da się czytać. Na wysłane cv nie macie czasu odpowiadać, ale pisać identyczne komentarze to jak najbardziej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    jakub

    23.10.2017 17:46

    Inne

    Po moim doświadczeniu kilkukrotnym z Otto polecam jak najbardziej tego pracodawcę, trzeba tylko trochę się wysilić, ale nic za darmo.
    ReviewUserIcon
    Boniek

    20.10.2017 23:49

    Inne

    Witam, jedzie ktos 5 listopada z rybnika do Eindhoven na Heeren Groeten & Fruit B.V.
    ReviewUserIcon
    kamil_wilk

    20.10.2017 16:08

    Inne

    ja nie narzekalem przeciez otto zapewnia prace i zakwaterowanie, do tego pieniadze są na czas i stawki maja dobre. niestety samemu ciezko bylo mi znalexc tak dobrze platna prace, zdecydowalem sie na wyjazd z otto i to byla dobra decyzja!!
    ReviewUserIcon
    Kamillo

    18.10.2017 18:04

    Inne

    Ile osób tyle zdań albo więcej. Ja nie narzekam na agencję OTTO Work Force Polska, pracowałem cały czas i mam niezłą kasę za to. Wydaje mi się, że nie wszyscy powinni wyjeżdżać ponieważ nie Adana się do pracy!!
    ReviewUserIcon
    seba

    17.10.2017 16:10

    Inne

    Lista propozycji jaką oferuje Otto jest na tyle długa, że jest w czym wybierać. Opłacalne wersje wyjazdowe . Odwagi i wychodzimy na swoje.
    ReviewUserIcon
    notoelo

    16.10.2017 11:31

    Inne

    nie można zapominać że to bardzo duza agencja -tysiace osob tu pracuje lub pracowalo. Wiadomix w każdej agencji jest podobnie - możesz lepiej lub gorzej trafić. ja przez dwa lata dobrze trafiałem, by w trzecim roku kiepsko trafić. Jednak byłem na tyle ogarnięty, że po dwóch tygodniach juz szukałem innego zajęcia i udało się zmienić na lepsze. Do odważnych świat należy! Jeżeli ktoś się waha to trzeba spróbować i dopiero potem oceniać

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    kkk

    16.10.2017 00:42

    Inne

    i diotki z otto same sobie piszą komentarze na tym forum
    ReviewUserIcon
    kkk

    16.10.2017 00:42

    Inne

    idiotki z otto same sobie piszą komentarze na tym forum
    ReviewUserIcon
    John z Koping

    15.10.2017 22:08

    Inne

    Dno i metr mułu. Nie znam gorszej agencji pseudo pracy :/
    ReviewUserIcon
    ila

    13.10.2017 21:53

    Inne

    Pracowałem już drugi rok w MyToys i jest ekstra. fajna ekipa jedzie z Polski, roboty dość, ale kasa super i pewna.
    ReviewUserIcon
    ela

    13.10.2017 21:43

    Inne

    Ja tam jestem zadowolony, było spoko. fajna ekipa, dobre miejsce. Wakacje, nowa ekipa - głownie polacy i kasiura wpada
    ReviewUserIcon
    hahahah

    14.10.2017 09:41

    Inne

    Nie wiedzialem że Ela to imie mąskie :)
    ReviewUserIcon
    rambo

    13.10.2017 14:07

    Inne

    otto jak dla mnie firma dobra. kase zarobiłem na ok, wiec nie narzekam. bylo spoko
    ReviewUserIcon
    dawid

    11.10.2017 16:25

    Inne

    OTTO jasno definiuje swoje cele i warto to przesledzić, mają ciekawe oferty.Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. to j lider w branży doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponuje pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.
    ReviewUserIcon
    Xxoo

    11.10.2017 14:41

    Inne

    Pracował ktos w Hannover w Niemczech jako magazynier/komisjoner? Jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    mariusz

    11.10.2017 09:41

    Inne

    dla mnie dobre jest to ze masz podpisana umowe z liczba godzin, wiec jak by pracy nie bylo w jednym miejscu to szukaja dla ciebie w innym. dobre roziwazanie bo w koncu jak sie jedzie do pracy to nie po to by siedziec a zeby rpacowac. otto dla mnie ok, z pieniedzy tez jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    ostap

    10.10.2017 15:22

    Inne

    Co do warunków mieszkaniowych ,bo ten wątek się dośc często pojawia, to wiadomo ze nie są to pięciogwiazdkowe hiltony, ale zawsze mozna się z kimś ustawić na wspólny wynajem kwatery jak firma nie daje gwarancji mieszkaniowych, opłaci się wszystko przekalkulować żeby wyjść na swoje.
    ReviewUserIcon
    stach

    10.10.2017 15:10

    Inne

    Rozrzut opinii jak zawsze; najlepiej jakoś wypośrodkować; co do zakwaterowań to najkorzystniej Skrzyknąc się w parę osób jeśli warunki zabezpieczone przez Otto nie sa adekwatne do oczekiwań, ale trzeba to kalkulować na spokojnie żeby wyciągnąc z pracy jak najwięcej hajsu.
    ReviewUserIcon
    lamila

    09.10.2017 19:27

    Inne

    Jak oceniacie prace przy kwiatach w Holandii? Planujemy wyjazd z partnerem przez Otto
    ReviewUserIcon
    Dashka

    09.10.2017 17:53

    Inne

    Zdecydowanie nie polecam! Firma w moim przypadku nie wywiązała się z umowy. Naobiecywali, naobiecywali a na miejscu okazało się zupełnie co innego. Praca i zakwaterowanie miało być w Venlo, a niestety realia są inne. Wylądowałam w parku w Weeze gdzie nie ma kompletnie nic! Nawet internetu... Ani przeniesienie do Venlo ani zmiana pracy nie wchodzi w grę bo podobno nie ma miejsc. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ad

    10.10.2017 13:51

    Inne

    a do jakiej pracy pojechałaś ?
    ReviewUserIcon
    Monisia

    06.10.2017 15:13

    Inne

    Sama pozytywne opinie bo negatywne są usuwane a pewnie było by ich tyle samo . Niestety niekopetetna załoga od trzech tygodni wyjezamy i za każdym razem gdy my "kontrolnie" dzień przed wyjazdem dzwonimy o informacje słyszymy że jednak nie jedziemy oferta anulowana nie mogą nic na to poradzić ze za tydzień jak chcemy ? What? To jest ta kompetecja a człowiek co się ma zacząć paś czy czekać aż manna z nieba spadnie .brak słów.
    ReviewUserIcon
    mad

    07.10.2017 00:41

    Inne

    jakie oferty wam niby odwołują ?
    ReviewUserIcon
    artek

    08.10.2017 13:28

    Inne

    pracy jest sporo generalnie jest cos takiego jak gwarancja pracy, jak nie ma w jednym miejscu szukaja w innym, ale jak ja pracowalem zawsze godziny byly wiec z tym nie ma co narzekac. pracy duzo i dzieki temu wiadomo idzie zarobic, wiadomo ze jak ktos wyjezdza to o to wlasnie chodzi

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.