opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(96)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(96)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 81
    • 82
    • 83
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    seba

    19.12.2017 17:47

    Inne

    poki co kontakt z Otto telefonicznie i mejlowo, ale nader rzetelnie. 30-go grudnia mam jechac do firmy DSV. Byl kto? sa godziny? pracowalem na koleji, mega fizycznie, pol roku w Amaxonie-jade do pracy nie na wakacje wiec tak aie nastawiam ale mimo wszystko czekam na info
    ReviewUserIcon
    eliann

    23.12.2017 10:51

    Inne

    DSV bardzo spoko. Jedna z lepszych fuch załatwianych przez Otto. Panuje opinia ze jak trafia się do DSV to ma się wielkiego farta. Dobra kasa, stabilny zespół. Trzeba znać chociaż trochę język angielski ponieważ 70% zespołu to obcokrajowcy. Jeden minus to oczywiście godziny. Obecnie jest dużo pracy, ale może się trafić dwa tygodnie posuchy i nic z tym nie zrobisz, ale coś takiego może zdarzyć się w każdej firmie.
    ReviewUserIcon
    Emil

    09.12.2017 18:41

    Inne

    Witam. Czy warto jechac do pracy na kompletowanie zamówien z firmy otto ? Firma to Albert Heijn czy cos takiego ... Ktoś sie wypowie ??
    ReviewUserIcon
    oli

    21.12.2017 15:21

    Inne

    jak pracowalem to godzin bylo tak jak mialo byc, nie siedzialem i nie nudzilem sie. stawki maja ok, praca calkiem, calkiem. otto dobrze to ogarnia. dla mnie lepiej ze nie musialem nic sam szukac, tak bylo latwiej
    ReviewUserIcon
    Emil

    21.12.2017 21:30

    Inne

    Dziękuje za inforamcje ! Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    medyk

    20.12.2017 15:33

    Inne

    Witam. Pracował ktoś na magazynie u Alberta Heijna w miejscowości Geldermalsen ? Polecacie tam jechać przez ottto ? Pozdro !
    ReviewUserIcon
    alex

    21.12.2017 15:53

    Inne

    AH dobra robota, godziny sa, sama praca nic trudnego, ogolnie ludzie spoko. nastaw sie na robote a nie na wakacje. jak ktos narzeka to naprawde przesada, jak sie chce pracowac to jest git
    ReviewUserIcon
    jola

    21.12.2017 14:15

    Inne

    Mam wrażenie, ze niektórzy "pisarze" wylewają pomyje na firmę, która dała im możliwość pracy i jednak zarobku. Roszczeniowość to kiepski atut pracowniczy. Otto jako pośrednik stwarza warunki do pracy, ale nie zagwarantuje zmian osobowości.
    ReviewUserIcon
    Jolka

    30.11.2017 20:27

    Inne

    Warunki pracy są spoko, fajny zespół, młody i dynamiczny. Również przełożeni są wyluzowani i można z nimi się dogadać
    ReviewUserIcon
    Jolandzia

    21.12.2017 12:56

    Inne

    Witam czy nadal Pani pracuje w holandii.Możemy porozmawiać?Chcę również wyjechać proszę o kontakt na fb Jolantawojciech
    ReviewUserIcon
    Gustaw

    20.12.2017 20:37

    Inne

    Ja bylem w Oss w Holandii. Zakwaterowani spoko, bez przepychu ale czysto i praktycznie. Praca po w standardowych godzinach, ubezpieczenie zapewnione, a i robota pewna w ciemno nie jedziesz.
    ReviewUserIcon
    john

    18.12.2017 12:02

    Inne

    oszusci obcieli mi z wyplaty 40 eur beznadziejna firma i jej przedstawiciele
    ReviewUserIcon
    krzak

    20.12.2017 16:19

    Inne

    jakos nie chce mi sie w to wierzyc, pracowalem i kasa naprawde dobrze naliczana, zadnych walkow, wszystko sie zgadzalo. udalo mi sie na tyle zarobic ze nawet kase sobie odlozylem
    ReviewUserIcon
    karlik

    18.12.2017 15:38

    Inne

    Hilton przez otto? jakie opinie? praca i zakwaterowanie? chcialbym jechac....
    ReviewUserIcon
    krzak

    20.12.2017 16:16

    Inne

    bardzo ok, w pobliżu amsterdamu praca byla, kasa spoko, stawki fajne, transport do holandii tez byl zapewniony. troche angielski trzeba znac ale to spoko naprawde.
    ReviewUserIcon
    Damian

    19.12.2017 18:00

    Inne

    Ktos pracuje i mógłby powiedzieć jak wygląda sytuacji godzin i mieszkania ?"Marco Poloweg 3, Blerick Pracuj dla Tommy Hilfigera!"
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    14.12.2017 12:14

    Inne

    Jest bardzo mało godzin ciągle tylko wolne albo rezerwa. Bardzo dużo odbijają za mieszkanie a warunki wcale nie rewalacja. Życie też drogie nawet przy skromnym jedzeniu. Wiele nie zaoszczędzisz.
    ReviewUserIcon
    edyta

    15.12.2017 15:51

    Inne

    pracuję i godzin mam sporo,tyle ile mialo byc.....wiec kase zarabiam, odlozylam juz tez sporo. warunki? nie wiem co to znaczy ze miala byc rewelacja, jest po prostu normalnie,w koncu przyjechalo sie do pracy. otto polecam jak najbardziej, siedze tu juz jakis czas i nie mam zamiaru szukac nigdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Adam

    17.12.2017 21:02

    Inne

    no to siedz nikt Ci nie broni :)
    ReviewUserIcon
    oyche

    04.12.2017 21:16

    Inne

    Witam, Potrzebuję informacji o pracach [Zbieracz zamówień - Waalwijk, Pracownik magazynu w Roosendaal lub magazyny w Venlo(np. flextronics)], czy ktoś może dać rzetelną informację czy i gdzie warto wysyłać CV? Albo jakaś inna praca gdzie zapewniają kontrakt i pełen etat?
    ReviewUserIcon
    Małpiszon

    15.12.2017 11:07

    Inne

    Flextronic zapomnij zatrudniaj co chwilę nowych ludzi a zajęcia dla nich nie ma wystarczy że przez dwie minuty nic nie będziesz robił a kamery są wszędzie albo ktoś cię podkabluje i już cię nie ma
    ReviewUserIcon
    KreatorEmocji

    16.12.2017 10:42

    Inne

    Pracuję we Flextronics i nie narzekaam ;-) akurat trafiłem na dział gdzie są godziny od poniedziałku do piątku ;-) atmosfera spoko, nie ma ciśnienia żadnego. Mieszkam na Bliterswijck i warunki dobre, spodziewałem się gorszych;] unikać Weeze, tam sama patologia mieszka, nie ma internetu nawet, o ciszy nocnej też tam mało kto slyszał ;-)
    ReviewUserIcon
    greta

    14.12.2017 17:41

    Inne

    jak zawsze nie ma zgody w komentarzach; decyzje jednak podejmujemy osobiście i też wiele zdecydowanie zależy od naszych umiejetnosci i kwalifikacji, nie da się zawojować świata bez takowych.
    ReviewUserIcon
    karol

    15.12.2017 11:42

    Inne

    Otóż właśnie, ważne z jakimi kwalifikacjami starujemy, z pewnoscią dla kązdego w Otto znajdzie się miejsce.
    ReviewUserIcon
    tymon

    14.12.2017 16:38

    Inne

    wyjechalem z otto i pracowalem w jumbo, otto ogarnelo spanie, prace i transport. chcialem odlozyc na wesele i sie udalo wiec nie mowcie mi ze nie warto jechac tu jest dobry zarobek
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Maria

    13.12.2017 21:04

    Inne

    Czy podpisujecie jakąś lojalkę? Dlaczego nikt nie pisze o kosztach? Ile fizycznie można odłożyć po miesiącu pracy?
    ReviewUserIcon
    kalina

    13.12.2017 12:20

    Inne

    Dzieki Otto wiele osób znalazło pracę, kontakty, pieniadze itp; w sunie same pozytywy.
    ReviewUserIcon
    alojz

    30.11.2017 11:39

    Inne

    Czy ktos wie jak sie mieszka w Uddel, jakie tam panuja warunki?
    ReviewUserIcon
    polos

    02.12.2017 11:03

    Inne

    w uddel mieszkałem w pokoju 2 osobowym, na miejscu kuchnia, łazienka, okolica ok, a praca w otto mi odpowiadala. wracalem 2 razy do nich bo z kasa sie dobrze wychodzilo
    ReviewUserIcon
    Bovian

    13.12.2017 12:12

    Inne

    Warunki na Uddlu różne - są nowsze fajne, dobrze wyposażone domki ale są też stare bez części szyb w oknach i ze ścianami pokrytymi grzybem. Za internet płacimy wszyscy a ma go może z 6 domków na 40
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    12.12.2017 17:03

    Inne

    Pracuje lub pracował ktoś jako operator wózka bocznego( reach truck )? Interesuje mnie jak wychodzi się tygodniowo i w jakiej firmie najlepiej szukac pracy. Czy warto wyjeżdżać na poczatku roku czy lepiej poczekać do wiosny? Otto nie ma teraz takich ofert ale na pewno z początkiem sezonu się takie pojawią. Druga sprawa czy jest duża różnica w stawce godzinowej jeżeli jedzie się na np. 3 miesiące lub na 6msc. Jeżeli ktoś znajdzie chwilkę to proszę o informacje.
    ReviewUserIcon
    konrad

    10.12.2017 13:17

    Inne

    Trochę samokrytyki niektórym komentującym polecam, proszę sobie zadać pytanie o przygotowanie zawodowe chociazby. W tym kontekście bronić będę Otto, bo stwarza miejsca pracy, chetni korzystają, prawa rynku jak wszędzie.
    ReviewUserIcon
    antoni

    09.12.2017 14:04

    Inne

    Ważne , że Otto ma szerokie pasmo ofertowe, zawsze można się wpasować tam gdzie nam podpasuje. Najważniejsze to zarobić na siebie, da się.
    ReviewUserIcon
    Olga

    08.12.2017 15:46

    Inne

    Bardzo fajna ekipa pracuje w otto. Zespół pełen energii i równi przełożeni. Dobry pracodawca.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    morświn

    04.12.2017 17:28

    Inne

    Witam, Czy może ktoś obyty w temacie powiedzieć, ile przy miesięcznych zarobkach w Holandii ~1300e brutto (już odliczone 400e kwaterunku i ubezpieczenia) można odłożyć miesięcznie(plus minus rzecz jasna), przyjmując, że człowiek nie będzie imprezować, nie będzie palić i nie odmawiać sobie jedzenia. Dziękuję z góry za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    max

    07.12.2017 15:22

    Inne

    mi sie udalo odlozyc calkiem niezla kwote dlatego z otto warto jechac. teraz maja naprawde sporo i to dobrych ofert pracy. wiec warto probowac. nie mialem problemow z otto, z praca , zakwaterowanie mi tez odpowiadalo
    ReviewUserIcon
    maciej

    07.12.2017 20:22

    Inne

    Walwijk ( magazyny sklepu internowego ) praca ok .. warunki rowniez .. jedynie skaczesz zmianami jednego dnia na 7.00 drugiego na 15.00 i tak w kółko
    ReviewUserIcon
    Starenki

    07.12.2017 19:06

    Inne

    Czy ktoś wybiera się do Venlo w sobotę 9.12.2017 ? Jak wygląda praca dla XPO ?
    ReviewUserIcon
    donald

    06.12.2017 10:15

    Inne

    Otto to zawsze "wyjście awaryjne" na plus, da się zarobić i to priorytet, jakieś mankamenty są w każdej firmie, więc bez żalu.
    ReviewUserIcon
    oyche

    04.12.2017 21:22

    Inne

    Pięknie proszę o informacje na temat pracy na magazynach w Waalwijk, Roosendaal lub Venlo, ewentualnie tam gdzie jest pewne zatrudnienie na dłuższy okres, pełen etat i godne warunki mieszkaniowe.
    ReviewUserIcon
    borys

    05.12.2017 18:30

    Inne

    aktualnie na magazynie w Venlo, z kumplem przyjechalismy, praca jak to na magazynie nie narzekam, wynagrodzenie ok na moje sie oplaca, warunki mieszkaniowe tu gdzie mieszkam pokoj 2 lub 3 os kuchnia jest i spoko. czasem sa gorsze dni ale tak jest wszedzie w ogolnym rozrachunku warto
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2017 18:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aaa

    05.12.2017 07:17

    Inne

    Pracujesz tam jeszcze, czy juz zrezygnowlas? Duzo osob z Uddel dojezdza do Hiltona?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    05.12.2017 16:45

    Inne

    Nie jestem w już w OTTO, ale widzę, że musiała komuś dopiec ta notatka. Niestety nie mogę już zacytować Otto z 2013 r. "Wszystko to ma swoje podłoże w ottowskim przepisie na sukces: SZACUNEK w stosunku do klientów i pracowników i stawianie jakości ponad narodowością". Pozdrawiam wszystkich rekruterów z OTTO, szczególnie jedną panią D. która nic nie wie o wszystkim, a na stronie notka z mediów o rekruterach przygotowujących do rozmowy o pracę, a w niej m.in. przygotuj sobie 3 pytania odnośnie pracy, o którą się ubiegasz... gorzej jak rekruter nie przygotowany bła ha ha
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.12.2017 12:55

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś był w Oostrum firma Flextronics?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    tusik

    21.11.2017 17:39

    Inne

    Hej mamy jechać teraz do pracy w Gipmans są godziny ? Mamy mieszkać Laarbruch, Blitterswijk, Elfenmeer w któryś z tych 3 miast. Proszę o info :)
    ReviewUserIcon
    nick

    04.12.2017 15:41

    Inne

    moim zdaniem warunki ok, chyba że ktoś się spodziewa hoteli itp z jakims bardzo wysokim standardem, no to tego nie ma,ale jest ok tak normalnie...a w Gipmans to dobra praca, kasa tez dobra, ja tam dobrze wspominam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    05.12.2017 12:19

    Inne

    Może była Pani Oostrum w Flextronics
    ReviewUserIcon
    majk

    02.12.2017 11:18

    Inne

    razem z kolegom jestesmy wlasnie na robocie z otto i jest dobrze. pracy sporo nic trudnego mozna sie szybko nauczyc a kasa leci i do przodu. faktycznie warto bylo przyjechac do roboty
    ReviewUserIcon
    pavka

    03.12.2017 00:10

    Inne

    gdzie robicie i mieszkacie ?
    ReviewUserIcon
    janek

    02.12.2017 19:09

    Inne

    Posrednik pracy Otto jak każda tego typu firma to alternatywa dla wielu poszukujących zatrudnienia, są mobilni i zawsze jakaś atrakcyjna oferta jest do przyjęcia. Wystarczą chęci.
    ReviewUserIcon
    alojz

    30.11.2017 10:25

    Inne

    Mam pytanie, jakie się mieszka i jakie są warunki w Uddel na domkach?
    ReviewUserIcon
    simon

    30.11.2017 07:25

    Inne

    Mogl by ktos przyblizyc warunki pracy w Jumbo Breda jak wyglada praca czy sa godziny i na jakim poziomie trzeba znac angielski?
    ReviewUserIcon
    elsa

    28.11.2017 18:43

    Inne

    Tommy Hilfiger przez otto? stawka dobra i wogole praca dobrze wyglada ale jak jest w rzeczywistosci?
    ReviewUserIcon
    Henry

    10.10.2017 23:03

    Inne

    Też jestem tego zdania, że jak mieszkanie jest nie do przyjęcia to trzeba szukać wspólników i wynająć we własnym zakresie. Ogólnie dobrze się pracuje przez OTTO Work Force, robota jest i kasa zgodnie z umową. Starają się żeby wszystko grało i o to chodzi.
    ReviewUserIcon
    Uff

    15.10.2017 12:19

    Inne

    Przecież to widać, że komentarz za komentarzem pisane są tym samym stylem przez te same osoby. Nie wspomnę już o tekstach niczym z reklamy telewizyjnej. Przynajmniej można się pośmiać z kreatywności.
    ReviewUserIcon
    Donna

    27.11.2017 23:54

    Inne

    W cudzyslowiu KREATYWNOSC
    ReviewUserIcon
    hubert

    27.11.2017 13:31

    Inne

    Ciągłe oferty atrakcyjnej bo za pieniądze pracy https://www.ottoworkforce.pl/ Warto zajrzeć żeby sie do czegoś przymierzyc.
    ReviewUserIcon
    Olek

    28.10.2017 20:27

    Inne

    Od paru sezonów jeżdżę z otto do firmy Gipmans. Robota luz pakuje sie ziola w doniczkach. Duzo polaków wiec mozna pogadac a po robocie jest się z kim spotkać. kasa tez spoko
    ReviewUserIcon
    janek

    24.11.2017 16:29

    Inne

    generalnie nie trzeba w tej robocie znac angielskiego. praca ok, jak bylem w Polsce w podobnym miejsu pracowalem, ale tu jest kasa o wiele lepsza
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.11.2017 23:35

    Inne

    to jest jedna z lepszych ofert otto. spoko praca, dobrze płacą, nie ma się co martwić.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    26.11.2017 14:57

    Inne

    Ktoś ma jakieś informacje na temat ośrodka otto w hadze?
    ReviewUserIcon
    Ola

    25.11.2017 14:29

    Inne

    A wie ktoś jak to jest ze zjechaniem do kraju przed końcem umowy? są jakieś kary pieniężne?
    ReviewUserIcon
    Boguslaw

    18.11.2017 03:15

    Inne

    Praca spoko. Kasa co tydzień . Dla chcącego nic trudnego bez względu na wiek. Spotkałem ludzi bez znajomości angielskiego i dają sobie radę.
    ReviewUserIcon
    KARIM

    19.11.2017 19:07

    Inne

    CZYLI POPROSTU TRZEBA DZWONIĆ DO BIURA I SIE DOWIADYWAĆ O PRACĘ? BEZ DOBREJ ZNAJOMOSCI ANG TEŻ SIE COŚ ZNAJDZIDE ?
    ReviewUserIcon
    kos

    23.11.2017 17:55

    Inne

    WYLACZ CAPS LOCKA!!!! A do pracy w wiekszosci miejsc mozna jechac nawet jak sie wgl angielskiego nie zna, wiec luz. z reszta wystarczy sobie na ich stronie popatrzec albo zadezwonic do nich
    ReviewUserIcon
    dandan

    23.11.2017 13:01

    Inne

    Witam, mam pytanie odnośnie pracy na magazynie GTV w Venlo. Jak wygląda tam praca, jak z godzinami, jacy ludzie? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    albert

    22.11.2017 17:27

    Inne

    Wystarczy poszperać w ofertach na https://www.ottoworkforce.pl/i z pewnością chetny do pracy zarobi swoje; sugerowanie się opiniami nazbyt stroniczymi nie pomaga, lepiej liczyć na swoje doświadczenie.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.