opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 80
    • 81
    • 82
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    BaarloNapoleonsbaan4

    15.01.2018 07:40

    Inne

    Nie polecam. Obozy w Barloo. Wpiszcie sb w Google maps Barloo Napoleonsbaan4.
    ReviewUserIcon
    aru

    16.01.2018 23:22

    Inne

    byłem latem i było dobrze
    ReviewUserIcon
    Dawid

    01.01.2018 21:46

    Inne

    Jedzie ktos 6 stycznia do AH w Geldermalsen?;)
    ReviewUserIcon
    DAro

    05.01.2018 20:17

    Inne

    Prac w geldermalsen fajna lekka jak sie przyzwyczaisz nic do zRzucenia pieniadze na, czas i to nie male w porównaniu do innych prac w Holandii koordynatorzy zwlaszcza Ci nowi w pracy nie kompetentni mieszkAnia dobre tyle ze na jednej lokacji jest kuchnia dobrze
    ReviewUserIcon
    robilem

    16.01.2018 21:12

    Inne

    dobra robota dobra kasa zalezy tylko gdzie bedziesz mieszkal w hotelu pracowniczym czy na bungalach to drugie odradzam zwlaszcza zima
    ReviewUserIcon
    cloud

    16.01.2018 15:39

    Inne

    witam wiecie coś na temat pracy w Bedburg ? ile godzin jakie zakwaterowanie? czy opłaca sie jechać?
    ReviewUserIcon
    BaarloNapoleonsbaan4

    15.01.2018 23:54

    Inne

    mojej poprzedniej opini nie dodano. wiecej zaprszam na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    zniesmaczona666

    07.12.2017 09:58

    Inne

    Jeśli odpowiada Wam życie w przyczepie kempingowej za 90€ tygodniowo to zapraszam na lokacje w Den Bosch, Oss czy Kaatsheuvel :) Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą farelkę, suszarkę na naczynia i wiele innych rzeczy, które wydają Wam się , że powinny tam być ;) No i jedna walizka to maximum co zmieścicie do szafy bez półek. Jeśli ktoś jest zainteresowany jak to wygląda (bo może komuś będzie to odpowiadać) podajcie maila ;)
    ReviewUserIcon
    mohito

    16.12.2017 10:59

    Inne

    przyjechałaś do pracy czy na wczasy w 5 gwiazdkowym hotelu? walizki? fakt kobiety potrzebują kilku zeby smieścić wszystkie ciuszki,kosmetyki bla bla
    ReviewUserIcon
    BaarloNapoleonsbaan4

    15.01.2018 07:42

    Inne

    Ty to się chyba w takim baraku urodziles pa tu się skoro Ci warunki ten nedznej egzystencji tam nie przeszkadzają
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    12.01.2018 21:46

    Inne

    Witam. Moja opinia napewno się tej agencji nie spodoba ale cóż trudno się mówi. Bardzo słaby kontakt bo gdybyśmy nie zadzwonili to pojechali byśmy w ślepo bo żadnej pracy nie było bieganie załatwianie dokumentów zrobione 200km ponad stracony czas i pieniądze na paliwo i cóż obiecanej pracy nie dostaliśmy chociaż było wszystko załatwione. Więc jak najbardziej odradzam tą agencję bo bez sensu tracić czas i pieniądze skoro jest wiele agencji które naprawdę mogą coś godnego znaleźć. Po prostu niekompetetni I nie można im ufać. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ismael

    13.01.2018 10:50

    Inne

    Najgorsza Agencja Pracy w Holandi nie polecam
    ReviewUserIcon
    pavka

    13.01.2018 12:57

    Inne

    Zależy właśnie jak trawisz, jedni sobie chwalą inni narzekają, ja jade na dniach to będe mógł trochę wiecej powiedzieć .
    ReviewUserIcon
    Ricardo

    12.01.2018 16:59

    Inne

    Witam ,czy pracował ktoś przy rozładunku kontenerów wózkami ręcznymi i mógłby się wypowiedzieć ? dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Mati91

    12.01.2018 12:36

    Inne

    Jeżeli chodzi o AH jest bardzo mało godzin,pracy może maksymalnie 2 razy w tygodniu a jeść coś trzeba. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.01.2018 22:54

    Inne

    Spoko firma dobry pracodawca. Pracuję od dwóch lat i nie narzekam. Polecam
    ReviewUserIcon
    pavka

    11.01.2018 19:59

    Inne

    siemanko, z kim się kontaktować żeby transport ogarnąc do i z roboty ?
    ReviewUserIcon
    Aga05

    11.01.2018 17:32

    Inne

    Hej , ile można zarobić jako order picker w Niemczech? Chodzi mi o Hamburg. Polecacie? Pracował ktoś?
    ReviewUserIcon
    Anonimek

    07.01.2018 16:46

    Inne

    Jestem zainteresowany praca w otto i mam takie pytanie, ile za godzine w Holandii zarobie majac stawke 10euro BRUTTO oraz miesiecznie. I czy w ogole za to sie da wyzyc i ile godzin bedzie trzeba pracować?
    ReviewUserIcon
    S

    10.01.2018 08:59

    Inne

    Hej W zależności od miejsca zarobki wahają się między 250 a 300 euro na rękę tygodniowo. Od Ciebie zależy ile odlożysz. W moim przypadku na miesięczne wyżywienie bez głodówki wystarczy 200 euro, zakupy w aldi bądź Lidl. Jeśli palisz to więcej. Ale 800-1000 można w miesiąc odłożyć. W Polsce odkładam 200 zł wiec chyba nie ma co mówić ???? a do reszty można przywyknąć
    ReviewUserIcon
    elo

    11.01.2018 15:21

    Inne

    tez udalo mi sie kase odlozyc. pracowalem z otto kilka miesiecy. nie bylo jakis przestojow w pracy, godzin sporo. bez 2 zdan warto
    ReviewUserIcon
    Arczi i

    23.11.2017 11:28

    Inne

    Witam Czy ktoś pracuje w Hilton Meats Zaandam i mógłby w skrócie opisać jak to tam Wygląda Stawka /godziny pracy/zakwaterowanie itd ?
    ReviewUserIcon
    aaa

    30.11.2017 10:24

    Inne

    praca OK. Nie jest jakos ciezko i prace nie wymagaja jakiegos mega myslenia. Ot stajesz przy stanowisku i robisz. Duzo polakow wiec nawet bez jezyka sie dogadasz. Jedyna nie wiadoma to godziny. Mozesz miec sporo, a mozesz siedziec na domku, badz w trakcie podrozy byc odwolywamy. Lokacje do zamieszkania sa rozne. Kogam de Zaam to dawny psychiatyk. Nie wiem czy jeszcze tam lokuja. Warunki mocno przecietne, ale dalo sie mieszkac i spoko ludzie. Booskop nowy osrodek. Bdb warunki.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    10.01.2018 18:49

    Inne

    Stawka ponad 11 euro ? Jak jest na tym mięsie, czy dla kobiet ciężka praca? Zapach mięsa uciążliwy? ;)
    ReviewUserIcon
    janek

    08.01.2018 16:04

    Inne

    gdzie z otto najlepiej pojechać? szukam pracy, slyszalem ze z otto mozna zarobic i pewne biuro
    ReviewUserIcon
    klosz

    09.01.2018 18:41

    Inne

    masz wiele ofert, AH, Jumbo i inne. otto spoko, dobre biuro, kasa pewna.ludzie jadą, często tez po kilka razy i jest ok
    ReviewUserIcon
    Buraczekcebulaczek

    09.01.2018 12:26

    Inne

    Hej jedzie ktoś do ups w Venlo 13 stycznia? Jak coś mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kazek

    08.01.2018 21:39

    Inne

    Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii do pracy jako pakowacz w okolicach Amsterdamu.W związku z tym chciałbym wiedzieć czy opłaca się i jakie są warunki pracy, a także warunki mieszkalne.Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    04.01.2018 22:52

    Inne

    Witam, 6.01.2018 mam jechać do pracy w firmie Action w Echt jako order picker. Wybiera się też ktoś? Orientuje się ktoś jak wygląda tam praca i zakwaterowanie ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    08.01.2018 15:50

    Inne

    Mozesz cos wiecej napisać ? Co zastałes po przyjeździe ? Jak z językiem ? Zakwaterowaniem ? Praca ? Wyjeżdżam do tej samej pracy za tydzien
    ReviewUserIcon
    Elona

    06.01.2018 20:44

    Inne

    Zajefajny zespół, odlotowy i pełen energii szef też daje radę. Praca w normalnych godzinach. Spokojnie mogę polecić tego pracodawcę
    ReviewUserIcon
    MMJO

    30.12.2017 22:10

    Inne

    Co mozecie mi powiedzieć o kazdej lokacjii otto w Venlo?
    ReviewUserIcon
    paula

    05.01.2018 20:49

    Inne

    Czy Ty kolego umiesz czytać ze zrozumieniem? ja nie narzekam na warunki mieszkaniowe bo są znośne na Blitterswijck, mieszkałam już w gorszych. Problem leży w osobie koordynatora od mieszkań, pana G. Jeśli kogoś się wyrzuca z parku bo bierze używki a koordynator jest ich dilerem to chyba coś jest nie tak, czyż nie? Dodam że usuwane są osoby biorące zielone z innych źródeł, te które się zaopatrują u pana G. mają protekcję, jest to normalne dla ciebie?? nie musiałeś niczego szukać? super ;-) wyobraź sobie że OTTO to nie jest twój dobry wujek który daje ci dach nad głową bo cię lubi, OTTO robi to bo chce ZAROBIĆ na tobie dając ci lokum w zawyżonej cenie. Dowiedz się ile płacą za domki Holendrzy na parku ;-) mają o wiele niższe ceny niż Polacy ;-)
    ReviewUserIcon
    Justa

    06.01.2018 13:15

    Inne

    Hej napiszesz mi coś więcej o pracy przez tą agencję z góry dziękuję. E- mail : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pavka

    05.01.2018 21:47

    Inne

    Jedzie ktoś do Almere 13 stycznia ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    ToYa

    29.12.2017 12:40

    Inne

    Chcialem sie dopytac czy kazdemu z Was Otto kaze przez email wyslac formularz w ktorym trzeba wpisac dane z dowodu osobistego i prawa jazdy? Troszke mnie to dziwi zwlaszcza ze dopiero po tym formularzu dostane jakies propozycje pracy
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    30.12.2017 18:02

    Inne

    też tak miałem dziwne to jest no ale coż
    ReviewUserIcon
    Daro

    05.01.2018 20:19

    Inne

    Nie ma co sie martwić nie robia w konia ;)
    ReviewUserIcon
    Pracowitek

    03.01.2018 18:35

    Inne

    Macie jakies.opinie o pracy w AH jak order picker... Eindhoven Jak jest z godzinami: ile godzin macie tygodniowo? Wypłaty są w terminie? Jakie warunki mieszkaniowe...? Pozdro!;D
    ReviewUserIcon
    buli

    05.01.2018 16:20

    Inne

    całkiem spoko.....wypłaty w terminie, w AH dobrze sie pracuje, warunki naprawde ok. juz jakis czas tu pracuje wiec moge smialo powiedziec ze jest dobrze i warto
    ReviewUserIcon
    Seba

    05.01.2018 08:20

    Inne

    Hej. Jutro wyjazd do DSV, opóźnienie tygodniowe z mojej winy ale wreszcie :-) Pytanie brzmi : czy ktoś z Was też był proszony o stworzenie CV w języku angielskim? Po co im to? Pozdrawiam i powodzenia
    ReviewUserIcon
    Kasia

    04.01.2018 03:02

    Inne

    Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na produkcji kotowych sałatek? I zakwaterowaniu
    ReviewUserIcon
    olo

    04.01.2018 20:00

    Inne

    jaka miejscowośc?
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    03.01.2018 21:18

    Inne

    Mam pytanie, bo mam wyjeżdżać 15 stycznia do Venlo i mam pytanie jak to wszystko wygląda? Jak zakwaterowanie i reszta?
    ReviewUserIcon
    ela

    04.01.2018 14:13

    Inne

    Zakwaterowanie zależy od lokalizacji. A o lokalizacji dowiesz się ostatecznie w smsie kilka godz przed przyjazdem.
    ReviewUserIcon
    Pracowitek

    01.01.2018 14:27

    Inne

    Macie jakies.opinie o pracy w AH jak order picker... Jak jest z godzinami: ile godzin macie tygodniowo? Wypłaty są w terminie? Pozdro!;D
    ReviewUserIcon
    Dawid

    01.01.2018 20:45

    Inne

    A do jakiego miasta jedziesz ?
    ReviewUserIcon
    Pracowitek

    03.01.2018 17:51

    Inne

    Eindhoven

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonymous

    02.01.2018 12:48

    Inne

    Ktoś pracuje w Jumbo den Bosch?
    ReviewUserIcon
    daniel

    03.01.2018 15:37

    Inne

    pracowałem i polecam. kasa dobra, nie ma ściemy, wszystko terminowo. z zakwaterowaniem tez uwazam sie udalo, naprawde dobre warunki. otto w 100% polecam, nie zaluje ze z nimi pracowalem
    ReviewUserIcon
    Pavka

    28.12.2017 20:17

    Inne

    jedzie ktoś 6 stycznia do Almere, praca w AH ?
    ReviewUserIcon
    Michał

    30.12.2017 18:04

    Inne

    mało godzin więc przemyśl to
    ReviewUserIcon
    Pavka

    03.01.2018 13:08

    Inne

    A jak z angielskim ? Zakwaterowanie ogarnięte jakieś czy szalupa ?
    ReviewUserIcon
    Seba

    02.01.2018 17:25

    Inne

    Jedzie kto może 6-go do DSV z okolic Wrocławia, np własny transport? Zabiorę się chętnie.
    ReviewUserIcon
    nick1

    30.12.2017 11:33

    Inne

    Co powiecie o lokacji Otto :Venlo - Kaldenkerkerweg 463, Venlo, NL, 5915 PP
    ReviewUserIcon
    olo

    01.01.2018 18:49

    Inne

    a na jaką oferte pracy dali tam zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Tylko norma się liczy

    01.01.2018 18:44

    Inne

    Każdy musi poznać co to norma w Holandii.
    ReviewUserIcon
    Pracyk

    01.01.2018 18:41

    Inne

    Jakie sa opinie o AH older picekr w Eindhoven?
    ReviewUserIcon
    Chudy

    31.12.2017 20:03

    Inne

    Witam Jakie opinie o oracy w Venlo przy dystrybucji markowej odziezy firmy GUESS ?? Osobiście lubie dużow pracować. W ogłoszebiu pisze, że praca od poniedziałku do niedzieli, stawka wysoka plus dodatki. Faktycznie mozna tam duzo zarobic ??
    ReviewUserIcon
    Dawid

    30.12.2017 21:41

    Inne

    Pracuje ktoś w albercie w geldenmalsen ? Jak tak to jaka stawka ja mam 21 lat i jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    anika

    28.12.2017 14:33

    Inne

    gdzie z otto warto jechac po nowym roku? Jumbo? Hilton? Flextronics? pracował ktos?
    ReviewUserIcon
    sonic

    29.12.2017 09:54

    Inne

    robiłem w jumbo. kasa co tydzien, niezle warunki. na otto generalnie sie nie zawiodlem i oby bylo tak dalej
    ReviewUserIcon
    pavka

    26.11.2017 23:35

    Inne

    Pracował ktoś lub pracuje w Geldermalsen ?
    ReviewUserIcon
    pavka

    28.11.2017 13:25

    Inne

    tak picker, a jak z mieszkaniem ? Jak wygląda mieszkanie organizowane przez Otto ?
    ReviewUserIcon
    Bubu

    29.12.2017 01:34

    Inne

    Zależy gdzie się trafi. Ogólnie nie jest źle, podstawowe wyposażenie itd. powiem tak - są lepsze i gorsze lokacje. Lepsze np. : normalny ładny dom,( wanna, tv, internet itd) a mieszkałem też wcześniej w piwnicy na hotelu gdzie dzieliłem łazienke i kuchnię na ponad 70 osób..ale zawsze można się starać o przeniesienie albo wynająć coś na własną rękę.
    ReviewUserIcon
    wanda

    28.12.2017 21:59

    Inne

    Już mam za sobą Niemcy i Holandię polecał zwłaszcza Oss. Robota spoko i kraj super. Można połączyć wakacje z pracą
    ReviewUserIcon
    Ilona

    28.12.2017 21:57

    Inne

    Pracowałam w dwóch innych agencjach i muszę powiedzieć, że praca w otto bardzo mile mnie zaskoczyła
    ReviewUserIcon
    Pavka

    28.12.2017 16:59

    Inne

    Jedzie ktoś do Almere do Alberta 6 stycznia ??
    ReviewUserIcon
    Monika

    08.12.2017 01:38

    Inne

    Po przygodach z 3 agencjami mogę śmiało powiedzieć, że Otto jest najlepszą z jaką pojechałam. Niestety zrezygnowałam z Otto, bo wydawało mi się, że są lepsze agencje. Otto nie jest idealne, można mieć uwagi do tego, czy tamtego, ale generalnie przepływ informacji jest, jak z jedną pracą nie wychodzi to szybko organizują kolejną, koordynatorzy pojawiają się co 2-3 tygodnie, na parku są osoby od zakwaterowania, zawsze wiadomo z kim i jakim samochodem jedzie się do pracy. Fakt, mają różne domki, prace też są lepsze i gorsze. Natomiast to, co przeżyłam z EU People oraz z Randstad/tempo-team to jest tragedia. Koordynatorów nikt tutaj nie widział, w tygodniu na parku nie ma nikogo z agencji, więc jak chcesz coś załatwić to jest meksyk, nasciagaja za dużo ludzi do pracy, a później okazuje się, że pracy jest na 2 tygodnie i dziękujemy wracacie do Polski. Pralki w tych agencjach to problem- albo lecisz do pralni albo pierzesz ręcznie, chyba że jesteś szczęściarzem i pralka jest na domku. Jak nie jesteś to pralki nie załatwisz. W randstad/tempo-team nie wiesz z kim jedziesz, bo nie podadzą ci namiarow na kierowcę albo potrafią zmienić nagle grafik kierowcy oraz pasażerom i ludzie nie mają z kim jechać. Normalnie parodia jakaś, nie wiem o czym myślą ludzie w takich agencjach. Nie sądziłam, że to powiem, ale chętnie wrocilabym do Otto, bo inne agencje to dopiero tragedia. Jak ktoś mi mówi, że Otto jest zle to ja to prostuje i podaję przykłady ww. agencji.
    ReviewUserIcon
    nick

    23.12.2017 13:19

    Inne

    no i właśnie, otto złe nie jest ja też tak zawsze mowie. praca, zakwaterowanie ogarniete. ale sa ludzie co po prostu lubia sobie na wszystko narzekac. po nowym roku jade znow z otto do pracy

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon