opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 79
    • 80
    • 81
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.02.2018 22:00

    Inne

    Powie ktoś coś o post nl ?
    ReviewUserIcon
    Emsi90

    08.02.2018 13:07

    Inne

    Witam, a pracował ktoś w Alphen aan den Rijn jako zbieracz zamówień? Jak mieszkanie, ile godzin się wyrabia?
    ReviewUserIcon
    kasica1234

    08.02.2018 12:54

    Inne

    A czy pracował ktoś na produkcji w amsterdamie? Jak warunki, czy dużo godzin?
    ReviewUserIcon
    sami

    05.02.2018 15:29

    Inne

    otto jest ok. jestem aktualnie i jest w porzadku. kaska terminowo. ludzie tez ok. dojazd do pracy zapewniony, mieszkanie tez. jak mnie ktos pyta czy warto to mysle ze tak. polecam otto
    ReviewUserIcon
    Olimpia

    06.02.2018 18:59

    Inne

    A można wiedzieć gdzie obecnie pracujesz i jaką masz stawke?
    ReviewUserIcon
    Daro540

    06.02.2018 13:29

    Inne

    Moja opinia też usunięta :) Ludzie pamiętajcie żeby nie zdać się wykorzystać!!!Transport do pracy i z pracy jest darmowy-Holendrzy płacą agencji za dowóz ludzi.Jak wam potrącają,to zapytajcie holenderskiego pracodawcę dlaczego musicie płacić,skoro on już zapłacił.Po drugie soboty są płatne 150%,a niedziela 200%,więc jak nie zapłacą tej sumy to z solarisem do pracodawcy-skończy się łupienie rodaków po kieszeni!!!
    ReviewUserIcon
    swiety-walniety

    18.01.2018 22:30

    Inne

    Z agencją pracy OTTO współpracuję od prawie dwóch lat. Uważam że moje stosunki z biurami OnSite na terenie Holandii są dalekie od poprawnych. Jestem człowiekiem, który naprawdę jest w stanie zaakceptować dużo, bardzo dużo, ale dziś miarka się przebrała i zamierzam napisać parę niekoniecznie przychylnych słów na temat owej agencji. Na samym wstępie pragnę poinformować że współpracę z OTTO uważam za zakończoną. Pracowałem przy różnych projektach, w Albert Heijn, XPO, BOL.COM czy w Action. W każdej z wymienionych firm nie było osoby decyzyjnej czyli takiej, która potrafiłaby rozwiązać problem, który w danej chwili się wygenerował. Notoryczne problemy z transportem czy to do pracy czy z pracy, sam byłem kilkakrotnie postawiony w sytuacji gdzie za transportem do pracy musiałem (musieliśmy, mówię też o innych pracownikach) czekać nawet dwie godziny tylko po to żeby po trzech/ czterech godzinach pracy zostać poinformowanym że nie ma więcej pracy i mogę jechać do domu przy czym to nie agencja, a ja sam musiałem dzwonić do działu zajmującego się transportem i prosić właśnie o przyjazd jakiegoś wolnego kierowcy. Czasami musiałem czekać godzinę, nawet dwie aż kierowca przyjechał, a i samo dodzwonienie się do działu zajmującego się transportem graniczyło czasami z cudem. Koordynatorzy- kim Waszym zdaniem jest koordynator, czym powinien się zajmować, jakie są jego obowiązki? Wiecie że w Action koordynator poinformował mnie że on jest tylko od wydawania butów pracownikom? To nie jest osoba, która stara się rozwiązać Wasz problem, pomóc kiedy tego potrzebujecie, według OTTO, koordynator to osoba, która wydaje buty... przemilczmy. Wypłaty, cienkie jak barszcz. Ogólnie wygląda to tak że OTTO (inne agencje też) ale OTTO rekrutuje mnóstwo osób, mnóstwo nowych pracowników, więc kiedy zaczynałem pracę chyba w XPO to przez dwa tygodnie miałem naprawdę mnóstwo godzin przepracowanych, ale później w tygodniu przyjeżdżało po 50/80 nowych pracowników i z automatu żeby zapewnić wszystkim pracę zaczęto układać grafiki tak żebyśmy pracowali po 2/3 dni w tygodniu, jak myślisz, ile zarobisz? Pod 200e wychodziłem, powiesz no spoko, to jeszcze spoko i owszem spoko, ale realia pracy i płacy w Holandii są o wiele wyższe więc na tle innych agencji to już nie wypada tak 'spoko'. Takie zabiegi z grafikami były robione nie tylko w XPO bo w Albercie czy Actionie również, ZAKWATEROWANIE... to chyba zmora każdego pracownika, każdej osoby która wyjeżdża za granicę. (usunięte przez administratora) Następnie Diemen- hotel pracowniczy warunki baaardzo śreeednie, net był, TV już nie, blisko miasto bo to w sumie właściwie Amsterdam, stop, słuchajcie naprawdę, jeśli za lokację za tydzień odciągają wam prawie czy teraz nawet ponad 90e... wybaczcie, ale za takie standardy to o dużo za dużo. Wielu z Was zapewne nosi się z zamiarem wyjazdu przez OTTO i wielu z Was wyjedzie także przekonacie się sami :) co mnie najbardziej wkurzyło to to że miałem wyjechać na projekt 'X' gdzie 'X' to jakaś tam firma, mało ważne, do wyjazdu nie doszło z przyczyn ode mnie niezależnych- czasami się zdarza że coś pokrzyżuje plany, poinformowałem o zaistniałem sytuacji rekrutera po czym w odpowiedzi otrzymałem groźbę zablokowania mojej osoby, co miałoby skutkować tym iż już NIGDY przez OTTO nie mógłbym wyjechać na jakikolwiek projekt. Ja, osoba, która rzetelnie wykonywała swoje obowiązki, która była naprawdę fair w stosunku do biur OnSite, która nie stwarzała żadnych problemów, mam być zablokowany... dla mnie agencja OTTO to już zamknięty rozdział, czy polecam? Niekoniecznie, byłem z nimi długo, ale dzisiaj powiedziałem koniec. Jeśli macie jakieś pytania, śmiało piszcie, postaram się rzeczowo udzielić na nie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    tobi

    05.02.2018 15:27

    Inne

    ja moge po sobie powiedziec ze jest dobrze. nigdy nie zalowalem wyjazdu. pieniazki zarabiam. oczywiscie trzeba pracowac, nie obijac sie, ale po to sie jedzie. wg mnie ogolnie warto i polecam. warunki maja serio w porzadku
    ReviewUserIcon
    Daro540

    06.02.2018 09:49

    Inne

    200 euro to ja mam w Polsce za 40 godzin i weekend wolny:) Pchacie się na siłę za pracą,to macie takie a nie inne zarobki.W Holandii pracowałem kilka lat,ale tygodniówka była 400 euro za 40 godzin,a z sobotą i niedzielą ponad 600euro :) I żeby pracować w weekend to nie był przymus,tylko sami pytali Holendrzy czy ktoś chce pracować w te dni.A dzisiaj większość pośredników nie płaci ludziom wcale za sobotę 150%,a za niedzielę 200%-pracodawca oczywiście płaci agencji,ale to agencja was roluje tak jak z dojazdami które są bezpłatne,bo Holendrzy płacą za dojazd agencji,a oni wam jeszcze wmawiają że trzeba płacić!Zapytajcie Holendra u którego pracujecie dlaczego musicie płacić za dojazd,to zobaczycie jaki będzie dym :)
    ReviewUserIcon
    karol

    05.02.2018 13:50

    Inne

    Przepracowałem u nich kawał czasu i wciaz mam sentyment do miejsca i ludzi. potrzebni na te czasy.
    ReviewUserIcon
    Misiek

    10.01.2018 06:23

    Inne

    Nie jedźcie do pracy na PostNL, straszny zapierdziel, mała kasa i wredna kordynatorka ( Holenderka) max 1100euro i śmieszny dodatek nocny 64 centy, gdzie w innych firmach jest 50% do godziny.
    ReviewUserIcon
    Monia

    02.02.2018 21:31

    Inne

    Można coś wiecej
    ReviewUserIcon
    Monia

    02.02.2018 20:47

    Inne

    Czy ktoś może coś powiedziec o pracy post nl
    ReviewUserIcon
    alex

    31.01.2018 10:37

    Inne

    Dla mnie to oszukują ludzi już tu w kraju,wyjeżdżasz a tam nie ma pracy!Zdecydowanie nie polecam tej agencji.
    ReviewUserIcon
    iza

    02.02.2018 16:58

    Inne

    bylam i prace mialam, sporo godzin calkiem. na tyle ze sie utrzymywalam i jeszcze odlozylam.
    ReviewUserIcon
    szukam

    01.02.2018 11:25

    Inne

    witam czy ktoś planuje wyjazd z ta agencja do pracy w najbliszym czasie szukam kogoś moze do wspolnego wyjazdu bo zawsze razem razniej
    ReviewUserIcon
    Mati

    29.01.2018 11:48

    Inne

    Witam, wybiera się ktoś do AH w Geldermalsen 02.02.18r? Ja jadę wraz z dziewczyną i szukamy kogoś (najlepiej parę), która byłaby chętna do wynajęcia prywatnej kwatery (bo tak taniej i warunki są zapewne zdecydowanie lepsze, z dala od "patologii") Jesteśmy z okolic Poznania.
    ReviewUserIcon
    eli

    31.01.2018 15:01

    Inne

    pracowałam i mieszkałam z otto w ich kwaterach i nie było źle, warunki i ludzie byli spoko. więc nie przesadzajmy z "patologią". ja dobrze trafiłam, wyjazd do pracy był na pewno udany.
    ReviewUserIcon
    Pilot747

    31.01.2018 20:24

    Inne

    Jesteśmy parą chętnie wynajmiemy razem z Wami kwaterę
    ReviewUserIcon
    marlon

    31.01.2018 15:38

    Inne

    jestem aktualnie z otto na robocie i polecam. kasa na czas. praca jest, dobrze sie pracuje, nie ma problemow. kolega mi otto polecił i sie sprawdzilo to co mowil. warunki spoko.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Moni

    29.01.2018 18:53

    Inne

    Dzień dobry. Czy wie ktoś coś na temat pracy w Albert Heijn w Eindhoven i w Pijnacker ?
    ReviewUserIcon
    Robson

    30.01.2018 10:18

    Inne

    robota spoko ale godzin jest bardzo mało więc mało opłacalne jest to żeby wyżyć i jeszcze odbija Ci za mieszkanie
    ReviewUserIcon
    czarek

    30.01.2018 19:23

    Inne

    na brak godzin nie narzekalem, praca byla, kasa dobra. wiadomo ze za mieszkanie placic trzeba, tak jst wszedzie. mi udało się odłożyc, wiec jest dobrze:D
    ReviewUserIcon
    kaasiaa

    23.01.2018 18:14

    Inne

    witam czy pracował ktoś w heemskerk sałatki w Rijnsburgu ? Jak praca ? Zakawaterowanie ? mamy mieszkac do 10km gdzieś ??
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.01.2018 11:13

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Afrodyta

    29.01.2018 21:23

    Inne

    Moja a tez ma oferte wyjszdu, ktos juz byl?:)
    ReviewUserIcon
    Camilla

    26.01.2018 23:17

    Inne

    Pracował ktoś w Jumbo w Elst bądź Woerden? Ile godzin pracy tam jest?trzeba mieć swoje zakwaterowanie żeby tam pracować?
    ReviewUserIcon
    milosz

    26.01.2018 15:38

    Inne

    dobrze sie pracuje i fajnie ze otto ogarnia i prace i mieszkanie. mysle ze samemu trudno by mi bylo wszystko to ogarnac. pierwszy raz jechalem do pracy za granice i jest dobrze. kasa sie zgadza
    ReviewUserIcon
    vici

    26.01.2018 14:56

    Inne

    jak ktos szuka pewnego zarobku to otto jak najbardziej. jest gwarancja pracy a pieniedze dobre.polecam
    ReviewUserIcon
    ula

    25.01.2018 23:12

    Inne

    Spoko pracodawca. Dobrze sie pracuje.
    ReviewUserIcon
    Anil

    25.01.2018 18:30

    Inne

    Czy ktos jedzie w sobote do Holandi do Hengelo? jedziemy razem z narzeczonym. Ktos byl i cos moze powiedziec?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    muniek

    24.01.2018 15:48

    Inne

    pracuje obecnie z otto - kasa na czas co tydzień. godzin sporo. jak chcesz pracowac to nie ma kwasów. ja przyjechalem zeby robic duzo godzin i tak jest. warunki ludzie nie oczekujcie cudow, smieszy mnie jak ktos narzeka. jest normalnie, bez luksusow, przeciez to w koncu agencja pracy a nie wakacje. mozna mieszkac, nie trzeba nic samemu szukac. nie zaluje decyzji ze tu przyjechalem
    ReviewUserIcon
    trumb

    24.01.2018 23:55

    Inne

    Nikt nie oczekuje luksusów, ale skoro co tydzień z wynagrodzenia odciągają Tobie 90e, na przestrzeni miesiąca wychodzi 360e, za to wynajmiesz całkiem fajny pokój dwuosobowy, koszta rozkładają się na dwie osoby, dobra, powiesz że można sobie coś wynająć i ja to rozumiem, ale mimo wszystko o warunki otto mogłoby zadbać, przede wszystkim GoodStay, ja naprawdę widziałem różne lokacje i uwierz mi, że zdecydowana część z nich powinna być darmowa przez wzgląd na to jakie tam można było zastać rewelacje, brak drzwi, brak okien, jeden piecyk na cały bungal, wysadzające sedesy, nie działające brodziki, brak TV, brak internetu- to są kurde rzeczy WAŻNE i nie mów czego się człowiek spodziewa, skoro pobierają opłaty moim zdaniem dość wysokie to chyba oczekujesz normalniejszych warunków, prawda? Pewnie że nie wszystkie lokacje są takie, ale zdecydowana większość właśnie niestety standardy ma naprawdę straszne! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Camilla

    23.01.2018 23:46

    Inne

    03.02.2018 mam zamiar wyjechac do Jumbo Den Bosch.Pracuje ktos tam badz pracowal? Jak jest z norma?Jak ogolnie wyglada tam praca i czy sa godziny? Jak z pieniedzmi? Niby mam pracowac na cieplej hali.Prosze o jakiekolwiek informacje ,byc moze i sie wycofam ;)
    ReviewUserIcon
    Groteska

    24.01.2018 15:32

    Inne

    Na ciepłej hali? Zawsze tak mówią, a w rzeczywistości to oni nie wiedzą bo tam gdzie jest zapotrzebowanie tam idziesz i o tym dowiesz się pierwszego dnia pracy. Ja też już kończę z otto, pracuje po trzy dni w tygodniu i odbieram wypłaty po 170-190 euro i mieszkam w warunkach, które uwłaczają mojej godności, to przy zbieraniu szparagów w Niemczech miałem lepsze baraki, a tutaj to nawet internetu nie mam, to wszystko co mówią w Polsce to naprawdę jedna wielka ściema!
    ReviewUserIcon
    Camilla

    24.01.2018 23:05

    Inne

    A w jakim zakladzie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Wiki23

    18.01.2018 14:07

    Inne

    Oszukują na wpłatach i to na sporych sumach. Te dobre opinie sami sobie piszą. Bardziej obeznani śmieją się, że są 3 grupy podatkowe brutto, netto i otto. Do tego są nieuprzejmi, stale odsyłają jeden do drugiego, bo żaden nie chce pomóc i ostatecznie nic nie da się załatwić. Nie odbierają telefonów, ich plany pracy nie pokrywają się z planem firmy w której się pracuje. Spóźniają się z wypłatami, a do tego pracownicy w większości są opryskliwi. Ludzie, zróbcie sobie przysługę i omijajcie tę firmę szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    muniek

    24.01.2018 15:44

    Inne

    jeszcze z kasa u nich problemu nie miałem. wypłacana co tydzien i tyle ile być powinno. także bez takich naprawdę
    ReviewUserIcon
    J.O.

    18.01.2018 16:36

    Inne

    Widzę moja opinia została usunięta. A więc napiszę raz jeszcze. Praca w Jumbo w Den Bosh, dużo godzin, ale atmosfera pozostawia dużo do życzenia. Nie szanuje Cię teamlider, jak masz jakiś problem, chcesz coś zgłosić, słyszysz "Are you stupid?" z grobowa mina na twarzy, to samo tyczy się niektórych trenerów. Na ogół w sumie nikt Cię tam nie szanuje, jesteś małym robakiem, który musi (usunięte przez administratora) robić normę (Masz o 5 czy 10 coli za mało? Jesteś dennym pracownikiem, wyślemy Cię na zimną halę,jak się nie zgodzisz to pogrozimy Ci zwolnieniem). Przychodzisz do jobcoacha z pytaniem? Wysmieje Cię z całą resztą dookoła, że czegoś nie wiesz. Są ludzie, którzy chodzą alejkami i poganiają tak jakbyś na akord pikował. Ogólnie rzecz biorąc jest obecny tam mobling i tylko silni psychicznie ludzie dadzą radę na dłuższą metę. Ale jeśli chociaż trochę szanujesz swoje nerwy, poszukaj czegoś innego. Holendrzy to straszni rasisci i udziela się to Polakom, którym udało się wejść wyżej na stanowisko. Nie możesz rozmawiać, robić swoje jak mały robot. Bungale Oss- jeden grzejnik na 3 pokoje, Internet od 7-22 a i tak rzadko działa i tylko w osobnym budynku. po prostu żal.
    ReviewUserIcon
    Camilla

    23.01.2018 23:44

    Inne

    są godziny na Den boschu?
    ReviewUserIcon
    klon

    23.01.2018 14:48

    Inne

    z otto juz na pewno jade do holandii. moje pytanie jest takie jak wyglada sprawa z jezykiem? po angielsku sie dogadam czy to straczy? i drugie, jak to jest naprawde z praca w jumbo?
    ReviewUserIcon
    On

    19.01.2018 14:33

    Inne

    Czy wie ktoś cos na temat pracy w AH w Pijnacker? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bunio

    22.01.2018 14:56

    Inne

    miałem godzin dużo, nie było przestojów. kasa leciała, z odłożeniem też nie miałem problemu. transport do pracy zapewniony.
    ReviewUserIcon
    turbothrower

    23.01.2018 13:58

    Inne

    Kroją na godzinach nie polecam

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    maciej967

    23.01.2018 13:35

    Inne

    z otto jade teraz 3 raz do holandii. zdecydowalem sie bo poprzednie wyjazdy byly oplacalne, kasa wplywala, praca byla. na poczatku podpisuje sie umowe i z tym tez zadnych klopotow nigdy nie mialem. jak chce sie dowiedziec wiecej informacji treba do nich zadzownic lub napisac na fb, prosta sprawa
    ReviewUserIcon
    Camilla

    16.01.2018 22:38

    Inne

    Jumbo przez Otto.Ktos pracuje? Jaka jest norma i czy w ogole da sie ja wyrobic? Jakie sa zarobki na czysto?
    ReviewUserIcon
    Camilla

    19.01.2018 08:59

    Inne

    Dostalam oferte do tego XPO ,ale z E&A.Co tam sie w ogole robi?
    ReviewUserIcon
    jo

    23.01.2018 08:56

    Inne

    też pikerka. pracowałam tam z e&a i żałuję że odeszłam. uczciwi, rzetelni, pomocni. Fajna sprawa. Polecam hotel w Ede, praktycznie w centrum miasta
    ReviewUserIcon
    swiety-walniety

    21.01.2018 20:17

    Inne

    O miejscu zakwaterowania dowiadujesz się w sobotę. Zazwyczaj dzień przed wyjazdem. Natomiast chciałbym poruszyć dość istotną rzecz ponieważ bardzo wiele osób o to pyta. Wyjeżdżając do pracy, pracownik w większości przypadków zatrudniony jest na fazie A więc w momencie kiedy wyjeżdżacie, pracujecie tydzień, miesiąc czy cztery miesiące i chcecie rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym- macie do tego pełne prawo. Jeśli ktoś w biurze powie Wam, że wiąże się to z jakąkolwiek karą umowną 500e, czy w jakiejkolwiek innej kwocie to zwyczajnie wprowadza Was w błąd. Faza A jest niewiążąca, czyli możesz zrezygnować z pracy w każdym momencie NAWET DZIEŃ PRZED WYJAZDEM! To zwyczajny straszak dla osób, które nie wiedzą. Wiecie o co chodzi? Zwyczajnie boisz się zrezygnować z pracy bo myślisz, że wpierdzielą Ci karę... nic z tych rzeczy. To Twoja dobra wola i chęć czy chcesz pracować czy nie, żadną karą obarczyć Ciebie nie mogą, BASTA! Ja wiem jak rekruterzy działają, jak oczy mydlą, jak przedstawiają ofertę, to woła o pomstę do nieba, ale wiecie, biura w Polsce tak na dobrą sprawę nie wiedzą jak wyglądają warunki czy to samej pracy czy zakwaterowania, OTTO tak samo! Będąc jeszcze w zeszłym roku w NL dzwoniłem do babki z biura OTTO bo chciałem się zapytać o jakąś inną ofertę pracy po nowym roku czy jest jakaś sensowna i mówię jej, że tutaj gdzie jestem pracuję trzy dni w tygodniu, że w takim układzie to ja dużo nie odłożę, a ona do mnie że jak to nie ma pracy jak cały czas rekrutują i widzi w systemie że godziny normalnie są, poczułem się jak jakiś idiota bo w końcu chyba lepiej wiem czy są te godziny czy nie, a ta mi wymyśla i delikatnie sugeruje że ja chyba mam kuku na muniu czy coś w ten deseń... :D
    ReviewUserIcon
    swiety-walniety

    22.01.2018 21:19

    Inne

    Ogólnie OTTO pobiera opłaty za zakwaterowanie, ubezpieczenie, odzież roboczą i za dojazdy. Owszem za dojazdy nie powinni pobierać żadnych pieniędzy, ale to robią. Chociaż przy trzech projektach, na których byłem w ogóle nie pobierali mi za dojazd do i z pracy bo pracodawca wykładał na to hajs, w jednym przypadku pobierali mi maksymalnie 15e na tydzień. Naprawdę umowy zawierane na fazie A są niewiążące, oczywiście można z nich wyczytać wiele różnych dziwnych, a czasami niezrozumiałych rzeczy, ale naprawdę te umowy są konstruowane w bardzo specyficzny sposób. Z doświadczenia swojego jak i innych poznanych ludzi pracujących przez OTTO wiem, że te kary umowne nie są nakładane. Oczywiście jeśli nie wiem, coś rozpierdzielisz na lokacji to pewnie są pobierane jakieś kwoty, ale tego dokładnie nie wiem bo sam w takiej sytuacji nie byłem. Dużym minusem jest dla mnie to że od początku roku 2017 weszło coś takiego że niezależnie ile godzin przepracujesz w tygodniu czy to będą 42 godziny czy 16 to i tak odciągają tobie pełna kwotę za zakwaterowanie gdzie teraz od tego roku ta kwota wzrosła do ponad 90e, jeszcze w 2016 było tak że odciągnięcie za zakwaterowanie obliczali procentowo i adekwatnie go tego ile dni się przepracowało i to było naprawdę dobre rozwiązanie, no ale się usrało.
    ReviewUserIcon
    swiety-walniety

    22.01.2018 21:23

    Inne

    I jeszcze odnośnie tych odciągnięć to faktycznie jeśli dostajesz identyfikator, kartę do domku czy klucze, klucze do szafki to tak, za to też masz jakąś tam opłatę, ale przy rozliczeniu końcowym kiedy np. rezygnujesz z pracy to oni tobie wszystkie pieniądze zwracają.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.01.2018 17:00

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracował w firmie In Person Uitzendbureau B.V inazake Qizini przy pakowaniu żywności
    ReviewUserIcon
    kasia

    21.11.2017 21:18

    Inne

    a sa tam normy do wykonania jakies czy akord
    ReviewUserIcon
    Justa

    06.01.2018 13:18

    Inne

    Hej napiszesz mi kilka słów o agencie o wg. Jak praca tak. [email protected]
    ReviewUserIcon
    amadi

    22.01.2018 16:20

    Inne

    Zależy na jakim staniowsku, na orderpickera są normy.
    ReviewUserIcon
    Praaach97

    17.01.2018 02:50

    Inne

    Czy mogę prosić o opinię ludzi pracujących w Jumbo lub AH jako orderpicker? Jak to wygląda z godzinami i zakwaterowaniem, na którą lokacje się najlepiej dostać?
    ReviewUserIcon
    kubik

    18.01.2018 15:42

    Inne

    szczerze to AH i jumbo to oba dobre oferty. AH Geldermalsen pracował kumpel i mówił, że ok, ja w jumbo i tez dobrze. stawki w porzadku, ale to sie wszystko dowiesz jak sie z nimi skontaktujesz. godzin nie brakowalo
    ReviewUserIcon
    aaaa

    22.01.2018 16:12

    Inne

    Polecam Woerden, ktoś pisał o złych team liderach, tam bardzo sympatyczni. Ja w wieku 19 mialem po +40 h, a zakwaterowanie w miarę spoko, domki fajne ale 2 osobowy pokoj mi nie pasowal.
    ReviewUserIcon
    Arko

    18.01.2018 17:15

    Inne

    Jakie sa warunki przez otto work?
    ReviewUserIcon
    patryk93

    22.01.2018 16:07

    Inne

    warunki zalezy gdzie trafisz godzin tez roznie raz robisz caly tydzien a raz jeden dzien w tygodniu :)
    ReviewUserIcon
    Wika

    20.01.2018 10:08

    Inne

    Witam. Polacy mieszkający w Droomgaard 2 Kaatsheuvel, są tam nadal uchodźcy z Syrii?
    ReviewUserIcon
    aru

    22.01.2018 00:19

    Inne

    hahaaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2018 16:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mika

    21.01.2018 00:26

    Inne

    Tego się nie dowiedziałam. Mimo że kilka dni prosiłam o tę informację. Podobno dowiadujesz się na kilka godzin przed wyjazdem po podpisaniu umowy. Czyli wtedy nie masz możliwości rezygnacji.
    ReviewUserIcon
    Camilla

    21.01.2018 10:13

    Inne

    To jest smieszne z ich strony...najlepiej to szukac zawkaterowania na wlasna reke
    ReviewUserIcon
    Benito 2000

    21.01.2018 01:16

    Inne

    Witam chciałam zapytać o opinie może ktoś pracuje w jumbo den bosch ? Wybieram się tam do pracy dostałem ofertę od 28 ktoś coś napisze o pracy atmosferze itp ?
    ReviewUserIcon
    Agaaa

    18.01.2018 14:24

    Inne

    Hej, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Blokkerze w Geldermalsen??? Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Mateja peja

    17.01.2018 15:33

    Inne

    Witam Czy wie ktoś jakie sa warunki w Den Bosch ? Zakwaterowanie i Praca w Jumbo?
    ReviewUserIcon
    Camilla

    18.01.2018 09:19

    Inne

    Slyszalam,ze nalo godzin na Den Boschu i (usunięte przez administratora) na zakwaterowaniu
    ReviewUserIcon
    Johny

    17.01.2018 16:09

    Inne

    Witam Wie ktos o warunkach pracy w Den Bosch?
    ReviewUserIcon
    Janusz z wasem

    17.01.2018 15:38

    Inne

    Witam Ktos wie jakie sa warunki w Den Bosch?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.