opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(97)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 77
    • 78
    • 79
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    jol

    28.03.2018 11:32

    Inne

    Czy wie ktos co to za znana marka odiezowa w Amsterdamie? Tak pisza w ogloszeniu ale nie moge znalesc jakiej firmy ten magazyn.
    ReviewUserIcon
    Ola

    20.03.2018 20:28

    Inne

    Miałam okazję trochę pojeździć z otto. Byłam w Holandii i w Niemczech. Warunki spoko, do tego pewna praca i ubezpieczenie.
    ReviewUserIcon
    3euro

    25.03.2018 18:16

    Inne

    spoko stawka... napisz ile pensja wychodzila ....
    ReviewUserIcon
    Leydy147a

    21.03.2018 19:15

    Inne

    Witam do mnie dzwonili mam wypełnić formularz i w poniedziałek pani powiedziała że znajdzie dla mnie odpowiednią pracę. Jak możecie napiszcie mi na. Mail jak ktoś miał też od nich telefon [email protected]. Z góry dziękuję. Mówiłam że mogę jechać w następną sobote
    ReviewUserIcon
    POl

    25.03.2018 18:15

    Inne

    NIE jedz!! pozdrawiam nawet jakbys w Gucci pracowal
    ReviewUserIcon
    ola

    25.03.2018 11:58

    Inne

    Tendencyjny reportaż o agencjach pracy. Jeździłam wielokrotnie z otto i tam gdzie trafiłam (NIemcy, Holandia) warunki były spoko. Słyszało sie że gdzieś jest nie tak, a w kolejnym roku wszystko było odnowione.
    ReviewUserIcon
    cezary

    19.03.2018 12:01

    Inne

    Nie ma co narzekać; Otto dało szansę wielu ludziom na godziwą pracę; oczywiście krojone na miarę kwalifikacji, z tym trochę gorzej
    ReviewUserIcon
    Jacek

    25.03.2018 10:13

    Inne

    ja tam się cieszę, że mam możliwość jakiejkolwiek pracy.. bo w kraju, bez większego wykształcenia nie ma za bardzo na co liczyć
    ReviewUserIcon
    paweł

    20.03.2018 09:43

    Inne

    Jak widac z komentarzy ludzie chętnie ze sobą współpracują nawet przy organizacji transportu i mieszkania; ;fakt wzięcia ofert z Otto też pozytywny. Sam korzystałem to wiem, że druzynowo ciekawiej.
    ReviewUserIcon
    agnes

    25.03.2018 10:02

    Inne

    no to jasna sprawa :) wiadomo że razem raźniej
    ReviewUserIcon
    Kasia

    20.03.2018 12:07

    Inne

    Hej, dostałam dwie opcje wyjazdu do Amsterdamu, albo do miasta obok, marki odzieżowe , może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy i mieszkań ? Praca od poniedziałku
    ReviewUserIcon
    aga

    20.03.2018 23:01

    Inne

    Diemen to jedna z lokalizacji przy amsterdamie. A co ci konkretnie zaproponowali i jaka stawka?
    ReviewUserIcon
    Aru

    20.03.2018 16:35

    Inne

    Wyjeżdża ktoś w tym tygodniu gdzieś z otto ?
    ReviewUserIcon
    tyrek

    19.03.2018 18:44

    Inne

    Operator wózka widłowego ID OFERTY: 95953 OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. ★ Logistyka/Magazyny/Pakowanie, Operator wózka widłowego Cała Holandia, Holandia Ktos pracuje? Polecacie? Jak wyglada sytuacja z zakwaterowaniem? Duzo godzin? Pilne! Z gory dzieki!
    ReviewUserIcon
    aleksandra

    20.02.2018 13:24

    Inne

    Witam ktos moze chettny na wspolny wyjazd z ta firma razem zawsze razniej ????
    ReviewUserIcon
    Jakjestesidiotkatojedz

    18.03.2018 18:56

    Inne

    Powiem Ci tyle. Nie wyjezdzaj i podziekuj mi pozniej ;) Umiesz angielski, masz hajs na wynajecie pokoju/mieszkania to (usunięte przez administratora) do holenderskich biur, a nie marnuj czas na OTTO czy cos pokrewnego, bo bedziesz zawiedziona...
    ReviewUserIcon
    Tryko988

    19.03.2018 13:38

    Inne

    Hej , mogę się też zabrać z wami ?? ;)
    ReviewUserIcon
    Łuki ????

    19.03.2018 12:41

    Inne

    Witam wszystkich ???? szukam osoby chętnej do wyjazdu z tego biura bo samemu troszke lipa i poprostu szukam fajne osoby miłej lub szalonej pozytywnie he odp bym prosił pisać na emaila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ewelcia

    19.03.2018 08:38

    Inne

    Szukam opini otto przy pakowaniu wołowiny? Jak jest z językiem? Bo w ogłoszeniach ze bez znajomosci. I praca czy ciężko ogolnie ile godzin i zarobki czy pewne zakwaterowane? Chodzi mi o wyjazd z chlopakiem. Woj podlaskie
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.03.2018 18:30

    Inne

    Cześć, jest jakaś koleżanka chętna do wyjazdu przez otto do holandii? razem raźniej, pisz na [email protected] . Interesuje mnie wyjazd w miarę jak najszybciej.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.03.2018 18:22

    Inne

    Szukam koleżanki która chce wyjechać poprzez tę agencję do Holandii, raźniej razem ;) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dominik999

    18.03.2018 14:23

    Inne

    Mam pytanie czy pracował ktoś w Albert Heijn w Geldermalsen???
    ReviewUserIcon
    Majkel

    18.03.2018 13:31

    Inne

    Cześć, interesuje się wyjazdem za granicę, mam 25 lat. Jakaś dziewczyna jest chętna również wyjechać? [email protected]
    ReviewUserIcon
    daroooooo

    15.03.2018 16:53

    Inne

    witam 17.03 w sobote jade do Venlo do racy do XPO jako orderpicker ubran z firmy Guess mam pytanie jak praca wyglada i warunki mieszkalne i czy jest wifi na mieszkaniach/hoelach z gory dzieki za odpowiedz a moze ktos rowniez jedzie i chcialby sie poznac zawsze razniej
    ReviewUserIcon
    Jolaaa

    17.03.2018 09:12

    Inne

    Praca fajna, odłożyć można sporo - nadgodziny. Ale jest duża rotacja, zwalniają i zatrudniają nowych
    ReviewUserIcon
    jussstin

    18.03.2018 09:17

    Inne

    jak dla mnie było spoko, jeśli chodzi o warunki - to zadowalające, nie luksusy, ale czysto i schludnie, w sumie dużo też zależy od tego na jakich współlokatorów trafisz
    ReviewUserIcon
    Dawid

    28.02.2018 17:18

    Inne

    Witam. Jest ktos chetny na wspolny wyjazd ? Pozytywne , mile osoby
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.03.2018 23:23

    Inne

    Hej , ja byłabym zainteresowana :)
    ReviewUserIcon
    klaudia

    15.03.2018 14:28

    Inne

    jedzie ktos 19 marca do pracy przy mięsie?
    ReviewUserIcon
    Wojtas111

    15.03.2018 23:59

    Inne

    Take ja jade
    ReviewUserIcon
    Długi

    17.03.2018 11:06

    Inne

    Ja też jadę Hilton Meats
    ReviewUserIcon
    daria

    16.03.2018 08:22

    Inne

    Zainteresowanie robotą w OTTO jak widać z korespondencji internautów jest spore; opinie jak zawsze różne; rozsądek podpowiada wypośrodkowanie; ja nie mam z tym problemu, korzystam z oferty.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Arek

    07.03.2018 17:28

    Inne

    Witam, czy pracuje może ktoś aktualnie w Jumbo jako order picker? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    raw

    09.03.2018 13:44

    Inne

    w jakim mieście na albercie byłaś ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    15.03.2018 00:54

    Inne

    Bylam w Mol w Belgi (pracując w Eindhoven) i na Diemen pracując w Almire. W Mol porażka. Brak Internetu i las ???? na Diemen spoko bo metrem 5 minut do Amsterdamu ????
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    14.03.2018 12:58

    Inne

    : Bylem jako osoba bez stronn i powiem tak Firma Otto nie ma wplywu na warunki mieszkaniowe zakwaterowanie owszem zapewniaja w umowie lecz to inna firma jest odpowiedzialna za warunki jakie tam maja miejsce Miejscowosc Udeel naprawde mozna normalnie funkcjonowac czysto itd jeden mankament daleko do miejsc pacy .Oss (usunięte przez administratora) kila malaria Koordynator odpowiedzialny za osrodek totalny cham az dziw bierze ze to nasz rodak pozdrowienia dla tego Pana M.Ciekawe czy ty bys chcial mieszkac w takim (usunięte przez administratora) jaki dajesz swoim rodakom.Wracajac do Firmy Otto kasa jest na czas jak trafisz na dobrego koordynatora masz stala pewna prace ale tak jak wyzej napisale Firma Otto nie ponosi winy za Warunki jakie sa w osrodkach oni nie sa ich wlascicielami.
    ReviewUserIcon
    aru

    14.03.2018 22:22

    Inne

    buhaha otto chyba widzi gdzie i z kim współpracuje odnośnie zakwaterowania takze to oni są odpowiedzialni za zakwaterowanie, nie pier... mi tu farmazonów
    ReviewUserIcon
    długi

    14.03.2018 19:23

    Inne

    Witam chciałbym zapytać czy pracował ktoś w firmie Hilton Meats Zaandam chodzi mi o godziny pracy itp.
    ReviewUserIcon
    Koleś

    14.03.2018 14:51

    Inne

    Witam. Czy mógłby ktoś napisać nieco więcej o pracy w Hilton Zaandam. Jaka praca, czy są wogóle godziny i gdzie zakwaterowanie. Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    ola

    14.03.2018 14:18

    Inne

    Czy w Otto są wypłaty tygodniowe, czy miesięczne, czy zalezy to od firmy, z którą współpracują?
    ReviewUserIcon
    alex

    14.03.2018 09:04

    Inne

    Rynek pracy jaki jest każdy widzi ze swojej perspektywy; nie wszyscy są wyposarzeni w kompetencje dające szerokie możliwości i chyba dla ludzi tego typu ważne są takie agencje pracy jak OTTO, które jednak dosc skutecznie oferują możliwości zatrudnienia praktycznie dla każdego.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dsv praca

    12.03.2018 13:14

    Inne

    Cześć :) jak jest z pracą w dsv Venlo? Opinie. Godziny, itp Bardzo mi zależy na prawdziwym zdaniu. Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Eli

    13.03.2018 19:04

    Inne

    Dsv bardzo dobra firma. Bardzo dobra stawka. Na Dsv nikt nie narzeka. Co do godzin to różnie bywa. Przez ostatnie trzy tyg trochę mniej godzin, ale teraz ma tak większość firm. Zaraz znowu się rozkręcić.
    ReviewUserIcon
    Dsv praca

    14.03.2018 07:31

    Inne

    A trochę mniej godzin, to znaczy tak ile średnio w tygodniu? :)
    ReviewUserIcon
    XYZ

    10.03.2018 08:07

    Inne

    Witam, czy wybiera sie ktoś do pracy do Venray przy pakowaniu malej elektroniki (Moduslink) chętnie wraz z chłopakiem poznalismy osoby zeby razniej bylo :)
    ReviewUserIcon
    Nat

    12.03.2018 11:04

    Inne

    Witam, również jadę do Venray :D jeszcze dogaduje się na termin ale jadęna pewno! :D
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    13.03.2018 22:25

    Inne

    ja również :) wyjezdzam w pn 19.03)
    ReviewUserIcon
    filip

    13.03.2018 11:13

    Inne

    Otto oferuje szansę dla każdego, praca stała i tymczasowa, zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach; biura rekrutacyjne w Gdyni, Białymstoku, Poznaniu, Świebodzinie, Garwolinie, Warszawie, Krakowie, Opolu, we Wrocławiu i Gliwicach obejmują zasięgiem cały obszar kraju.
    ReviewUserIcon
    inka

    12.03.2018 15:46

    Inne

    mega spoko, wyjazd w wyznaczonym terminie, praca na miejscu czekała, kasa leciała. gdyby nie to, że tęskniłam za rodziną pewnie bym dłużej została. teraz planuję wyjechać, ale z chłopakiem, będzie mi raźniej. kasa u nich dobra, niezłe stawki. szczerze polecam.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    07.03.2018 16:06

    Inne

    Jak tam szczerze z tym całym otto w ostatnich miesiącach bo szczerze co do wcześniejszych lat wiem tylko że polecono mi by otto omijać ale widzę opinie ciutkę zaczynają sie poprawiać ? Był ktoś w ubiegłym czasie albo jest aktualnie ?
    ReviewUserIcon
    jurek

    11.03.2018 13:39

    Inne

    na pewno jest duży progres, ogarnęli większość zakwaterowań i z tym z reguły problemu nie ma. kasę zawsze miałem na czas więc nie mam do czego porównywać
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.03.2018 20:31

    Inne

    Pewna praca, zapewniona pensja, wyro i ubezpieczenie. Dla mnie nic dodać. Warunki są spoko i zarobić można, a przy okazji coś zobaczyć.
    ReviewUserIcon
    edi

    11.03.2018 13:35

    Inne

    ja to potraktowałem jako fajną przygodę, gdzie mogę sobie trochę dorobić
    ReviewUserIcon
    aga123

    10.03.2018 10:12

    Inne

    Nie polecam !!!! Agencja robi sobie żarty z ludzi . Mieliśmy wyjechać z chłopakiem dziś 10 marca, ustaliliśmy to z agencją 2 tygodnie temu. Praca przy pomidorach. Wszystko ładnie pięknie. Ostateczne I wszystkie informację mieliśmy dostać najpóźniej w poniedziałek. Mija poniedziałek, wtorek i cisza. Więc zadzwonilisny sami. Po kilku próbach połączenia wkoncu odebrali. Dowiedzieliśmy się zw praca jest ale nie wiadomo kiedy wyjazd i w czwartek wszystkiego się dowiemy.. No ok. Jest czwartek i cisza. Zadzwonilisny do nich sami i okazała się że nadal nic nie wiemy, chodź wyjazd miał być za dwa dni ! Pani powiedziała że w piątek napewno zadzwoni. Przychodzi piątek i cisza.. I tak agencja zrobiła nas w konia. Ja że swojej pracy się zwolniła no i teraz zostałam na lodzie. Nie polecam liczyć na ta agencje!! Dziękuję otto , życzę wam aby ludzie was tak w konia robili !!
    ReviewUserIcon
    laura

    11.03.2018 13:32

    Inne

    ehh słabo, aż mi się nie chce wierzyc bo nigdy nie miałam podobnych problemów
    ReviewUserIcon
    Mała

    11.03.2018 09:58

    Inne

    Czy ktoś wybiera się na order pickera w okolice Venlo 19.03? :)
    ReviewUserIcon
    jajko

    08.03.2018 11:55

    Inne

    90% pozytywnych komentarzy to...... wielka ściema, sami piszą dupki
    ReviewUserIcon
    Pola

    07.03.2018 20:25

    Inne

    Dużo naszych jeździ do Oss. Holandia to spoko miejsce na zarobek. Z otto masz pewną pracę, kasę i miejsce do spania. Dla mnie git.
    ReviewUserIcon
    Kasa

    07.03.2018 20:21

    Inne

    Poleciłabym wam Holandię. Jeździłam tam już z otto 3 razy. Fajne warunki, pewna kasa, ubezpieczenia i w ogóle.
    ReviewUserIcon
    Ewelajna

    06.03.2018 19:56

    Inne

    Witajcie :) chcemy z chłopakiem wyjechać zarobić i wyrwać sie z Pl...znajoma polecila nam otto. Jak wygląda praca dla par? I gdzie. Najlepiej jechać zeby nas nie oszukano... jesteśmy pracowici ale kasy zbyt dużo nie mamy.. dajcie znac :)
    ReviewUserIcon
    luiza

    07.03.2018 15:05

    Inne

    zobacz sobie na fb lub stronie otto, tam jest sporo ofert pracy ......sama w otto tez pracowalam, juz jakis czas temu i mysle zeby znowu z nimi wyjechac. wg mnie warto, idzie zarobic
    ReviewUserIcon
    Karooo

    14.02.2018 18:04

    Inne

    Pracował ktoś na produkcji sera w Bodegraven? Możecie coś wiedzieć powiedzieć . Mam tam wyjechać razem z chłopakiem .
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    27.02.2018 10:34

    Inne

    Na czym ta praca polega?
    ReviewUserIcon
    Carlos

    06.03.2018 17:06

    Inne

    Jak chcesz to mogę Ci napisać pracowałem tam [email protected]
    ReviewUserIcon
    monia

    27.02.2018 14:22

    Inne

    Jak teraz jest w Otto? Czy warto jechać? Jest na serio pełny tydzień pracy, czy praca tylko 2-3 dni. Ogólnie oferty mają ciekawe, ale jeśli tylko na 2-3 dni, to oczywiście nie warto. Ktoś coś ?
    ReviewUserIcon
    ;)

    02.03.2018 15:39

    Inne

    od 2 miesięcy mam nadgodziny i tygodniówka wychodzi 370-400 na czysto, więc chyba warto.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    06.03.2018 17:05

    Inne

    Pikerka ?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.