opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 76
    • 77
    • 78
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    greggreg

    03.05.2018 16:54

    Inne

    toś pracuje w Valno ... poszukuje oppini o zakwaterowaniu i warynkach w pracy
    ReviewUserIcon
    greggreg

    03.05.2018 14:40

    Inne

    czy ktoś jest lub jedzie na Venlo na zbieranie odzieży ... jakie są warunki mieszkaniowe i jaka praca ???? prosze o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Filip

    30.04.2018 00:34

    Inne

    Hej, jedzie ktoś może do Holandii, a dokładnie do Geldermalsen 5 maja do pracy jako order picker? Ja będę jechał z Opola.
    ReviewUserIcon
    Pabllo

    01.05.2018 10:46

    Inne

    Przymierzam się do wyjazdu okolice czerwca
    ReviewUserIcon
    Madeline

    29.04.2018 10:32

    Inne

    Szukam kogoś ( kobiety ) na wspólny wyjazd. Mam dosyć jeżdżenia samej za granicę. Czy ktoś byłby chętny na wyjazd w maju? Wiem, ze jesli chodzi o zakwaterowanie, to nie ma sie co spodziewac luksusow, nie wiadomo oczywiscie z kim sie bedzie mieszkac na lokacji, ale mnie to nie zraża.
    ReviewUserIcon
    Kassia

    30.04.2018 09:10

    Inne

    Ja chętnie dołącze , mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Opole

    01.05.2018 06:02

    Inne

    Madeline, napisz do mnie [email protected]. Jestem spod Opola i chciałabym pojechać, ale nie sama
    ReviewUserIcon
    Lukii

    25.04.2018 14:48

    Inne

    Cześć ! Jedzie ktoś 30.04. 2018 do zbioru sałaty w OSS? Ja jadę z okolic Nowego Sącza.
    ReviewUserIcon
    Marta

    27.04.2018 15:58

    Inne

    Ja jade ale z okolic Torunia
    ReviewUserIcon
    Lukii

    29.04.2018 15:16

    Inne

    O to fajnie :) będzie ktoś znajomy
    ReviewUserIcon
    Oskioski

    26.04.2018 00:25

    Inne

    Witam, czy jedzie ktos do Holandi do Venlo do pracy na magazyn z odzieza Tommy Hilfiger,wyjazd 12 maja, rozpoczecie pracy 14 maja. Prosze o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Oskioski

    28.04.2018 15:45

    Inne

    20 lat
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    29.04.2018 15:14

    Inne

    Jadę z Nowego Sącza do Venlo, ale do zbioru sałaty w Oss :)
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.04.2018 09:58

    Inne

    Czy ktos mial zakwaterowanie w Haestrechtstraat 35 kaatsheuvel ? Jakies opinie? Brat jedzie do holandi i jak czytam opinie o firmie to jakas porazka.
    ReviewUserIcon
    Iwon

    11.04.2018 20:37

    Inne

    Postęp jest ogromny. Owszem może były pewne niedociagnięcia w przeszłości, od pary lat jadę regularnie z otto i nie zdarzyla się większa wpadka
    ReviewUserIcon
    martyna

    28.04.2018 08:33

    Inne

    szczególnie jestem pod wrażeniem zakwaterowań.. serio.. kiedyś róznie się zdarzało. a teraz? gdzie nie pojadę to naprawdę jest super, wiadomo, że nie luksus ale czysto schludnie i porządnie
    ReviewUserIcon
    basna

    21.04.2018 21:18

    Inne

    Z kumpelą już 3 rok z otto w Holandii. Praca spoko przy ziołach. Kasa zawsze na czas + ubezpieczenie. A to może się okazać zbawienne zagranicą. Do tego miejsce do spania i zapewniona robota
    ReviewUserIcon
    edyta

    22.04.2018 09:23

    Inne

    a mogłabyś wypowiedzieć się coś na temat warunków zakwateowań? bo przeczytałam ostatnio sporo pozytywnych opinii i chciałam się dowiedzieć czy to w każdej lokalizacji tak jest :P
    ReviewUserIcon
    andrzejek

    28.04.2018 08:30

    Inne

    wiesz, wszędzie to nie był nikt, żeby ci powiedzieć jak jest, ale teraz dużo się słyszy, że robią remonty zakwaterowań, więc byłbym dobrej myśli
    ReviewUserIcon
    mariusz

    24.04.2018 17:04

    Inne

    Przymierzam sie kolejny raz do skorzystania z OTTO; jak dla mnie firma jest wydolna ofertowo i daje zarobić; nie wiem jakie niektórzy mają umiejętności obok roszczeń i pretensji. Trochę samokrytyki nie zaszkodzi.
    ReviewUserIcon
    anja

    28.04.2018 08:27

    Inne

    wiesz jak ktoś nie ma porównania jak to jest gdzie indziej, albo oczekuje luksusów to nic dziwnego
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    25.04.2018 12:59

    Inne

    Czy OTTO Work Force Polska jest pracodawcą, którego z czystym sumieniem polecacie innym? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Jakie są największe plusy zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy agencja pomaga także osobom bez żadnego doświadczenia zawodowego?
    ReviewUserIcon
    daria

    26.04.2018 16:21

    Inne

    mozesz na ich stronie znaleźc wszystkie informacje, ja tez do nich napisałam i sie wszystkiego dowiedzialam. pojechalam i sa pewni. kasa dobra, dobre stawki. praca byla, bez przestojow, a to wazne. ogolnie warunki maja dobre. z doswiadczeniem to mozna spokojnie sie wszystkiego nauczyc, nie ma w zasadzie nic bardzo skomplikowanego
    ReviewUserIcon
    adek

    28.04.2018 08:26

    Inne

    myślę, że to najlepsza agencja obecnie. Warunki są dobre, zadbali o to ostatnio, kasę dostawałem na czas, no i ubezpieczenie miałem, więc spokojny byłem
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2018 23:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    robsen

    28.04.2018 08:23

    Inne

    szczerze mówiąc nie sądzę, zebyś gdziekolwiek miał wpływ na to z kim będziesz mieszkał.. takie rzeczy to czysta loteria
    ReviewUserIcon
    LEO

    25.04.2018 09:52

    Inne

    Cześć, Wszystkim! Wybiera się ktoś do pracy "Pracownik magazynu - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!" w miejscowości Gernsheim?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    26.04.2018 19:12

    Inne

    zastanawiam sie własnie wysłac tam cv, a juz kontaktowali sie z Toobą?
    ReviewUserIcon
    LEO

    27.04.2018 08:34

    Inne

    Cześć! Wysłałem, ale jeszcze się nie odzywali, więc czekam na ich odpowiedź jak i na inf od innych agencji ;-)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    oli

    11.04.2018 19:29

    Inne

    witam szukam kolezanki na wspolny wyjazd w polowie maja... [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julka

    23.04.2018 13:18

    Inne

    Jak najbardziej chętna
    ReviewUserIcon
    madziulak

    23.04.2018 13:02

    Inne

    Jeżdżę do Holandii i Niemiec od 8 lat z przerwami. Pracowałam zarówno przez agencje pośrednictwa pracy jak i prywatnie ( jabłka, truskawki i borówka amerykańska ). Truskawki i borówka na akord, nawet jabłka zbierałam na akord przez 5 tygodni. Wyobrazcie sobie jakie jest tam tempo pracy żeby zapełnić 320 kg skrzynię w dwie osoby i jeszcze pchać ją na wózku. Pracowałam na magazynach, w fabrykach i sadach. Pracowałam przez kilka agencji pracy : Exotic Green ( teraz Good morning ), Ruba Baers GmBh, Bakker Detachering B.V ( Polned Częstochowa, a teraz Van Koppen ), Klaver Częstochowa ( wysłano mnie do Best&West ). Miałam nawet epizod, gdzie jechałam Sindbadem ze znajoma do Karlsruhe z firmy Meat-Pros Bielsko Biala i juz na drugi dzien bylysmy w tym samym autokarze w drodze powrotnej do domu po tym co zobaczylysmy na miejscu ijak bardzo zostalysmy oszukane. Mieszkalam juz w 6 kobiet w jednym pokoju w wielkim domu dzielonym przez Bulgarow, Polakow, Grekow i Rumunow, gdzie Bulgarzy nie kwapili sie zeby sprzatac po sobie i do tego ukradli lodowke do pokoju w ktorym mieszkalo 14 osob na lozkach pietrowych ( kobiety i mezczyzni ). Mieszkalam juz z cpunami i niemyjacymi sie alkoholikami, ktorzy po przyjsciu ze szklarni ani mysleli o prysznicu. Praca byla raz lepsza raz gorsza, warunki mieszkaniowe rozne, ale jesli naprawde tragiczne, to ja majac przy sobie zawsze euro zamawialam busa i uciekalam bo nie jestem jakims hindusem, ktory bedzie mieszkal w slumsach na przedmiesciach Delhi. I wierzcie mi, ze to cale Otto, to nie jest jedna, wielka katastrofa. Więcej na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    marek

    11.04.2018 17:43

    Inne

    Spośród wielu pośredników zwłaszcza pracy na wyjeździe to Ptto najbardziej daje radę; nie ma co zwracać uwagi na frustratów, którzy wylewją pomyje w internecie; każdy ma szansę tylko nie kazdt umie ją wykorzystać.
    ReviewUserIcon
    marko

    15.04.2018 12:13

    Inne

    jak dla mnie oczywiste jest, ze zawsze będzie więcej hejtów... Bo to łatwiej napisac niż coś pozytywnego zawsze ehhh
    ReviewUserIcon
    amela

    22.04.2018 09:33

    Inne

    moim zdaniem wszystko zależy na co kto jest nastawiony. Ja byłem na robotę i kasę i się nie rozczarowałem
    ReviewUserIcon
    Krzysz

    21.04.2018 21:07

    Inne

    Dla mnie super. Zawsze ubezpieczenie opłacone, załatwiony dach nad głową i łózko. Do tego można dobrze zarobić
    ReviewUserIcon
    markos

    22.04.2018 09:25

    Inne

    mi tam więcej do szczęścia nie potrzeba haha ;)
    ReviewUserIcon
    Alan

    21.04.2018 21:11

    Inne

    Polecił mi firmę kuzyn. Pojechałem i jestem bardzo zadowolony. Zobaczyłem trochę świata i odłozyłem dobrą kasę. Opłaca się
    ReviewUserIcon
    Bosman

    21.04.2018 21:03

    Inne

    Dobra firma. Kasa zawsze się zgadza i na czas. Można popodróżować i zarabiać
    ReviewUserIcon
    kamil

    19.04.2018 16:32

    Inne

    jade w przyszlym tygodniu. to juz moj drugi wyjazd z otto i wracam bo faktycznie z otto zarobilem. wiec warto . tym razem jade do jumbo. warunki maja dobre trzeba byc dobrej mysli
    ReviewUserIcon
    Hdj

    21.04.2018 18:39

    Inne

    Do woerden?na jumbo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Wwo

    18.04.2018 21:30

    Inne

    Ktoś do flextronics do venray jedzie w ten weekend? :)
    ReviewUserIcon
    oli

    11.04.2018 19:30

    Inne

    witam szukam kolezanki na wspolny wyjazd do holandi. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kolorowy

    12.04.2018 12:17

    Inne

    Mogę być twoja koleżanka :)
    ReviewUserIcon
    Iwi

    17.04.2018 18:01

    Inne

    Napisałam email.:)
    ReviewUserIcon
    Kurka006

    09.04.2018 22:17

    Inne

    Siemka wie ktoś czy Otto pobiera opłatę za mieszkanie jeśli przepracowałam tylko jeden dzień w tygodniu ? Maja takie prawo wgl? Dodam tylko ze to z ich winy ponieważ nie zapewnili mi pracy na reszte tygodnia .
    ReviewUserIcon
    Marryann

    15.04.2018 14:36

    Inne

    Tak pobierają opłatę
    ReviewUserIcon
    Iwi

    17.04.2018 09:35

    Inne

    A ile, wiesz może ? Jestem zainteresowana pracą jako komisjoner i ciekawi mnie bardzo ile to na rękę 10.5 euro brutto
    ReviewUserIcon
    pogonowski darjusz

    22.03.2018 22:51

    Inne

    dzis w tv polskiej byl wywiad na temat firmy otto w programie anity gargas robia wałki takie ze szok
    ReviewUserIcon
    marta

    08.04.2018 12:34

    Inne

    moim zdaniem, program był ewidentnie przesadzony...
    ReviewUserIcon
    radek

    15.04.2018 12:23

    Inne

    @marta, też tak myślę, moim zdaniem raz ze przesadzone, dwa że informacje wgl nieaktualne
    ReviewUserIcon
    nela

    11.04.2018 18:03

    Inne

    Wyjeżdża ktoś w tym tyg ??
    ReviewUserIcon
    szymonix

    12.04.2018 16:24

    Inne

    jade w przyszlym, przez fb sie z otto skontaktowalem, wszystko napisali, jestem dobrej mysli, kolega z nimi pracowal i wrocil zadowolony i z kasa. autko sobie kupil. mam nadzieje ze u mnie tez wszystko sie uda
    ReviewUserIcon
    agatela

    15.04.2018 12:10

    Inne

    spokojnie, będzie dobrze ;)
    ReviewUserIcon
    Exandros lo

    13.04.2018 00:13

    Inne

    Jedzie ktos do pracy w Echt do Action?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    patryk

    27.03.2018 18:10

    Inne

    Zastanawiające jest psioczenie na firmę z której uslugi korzystało się onegdaj, trochę pokory i przyznania się do tego co potrafimy robić, bo chyba nikt z doktoratem nie szuka tutaj pracy tylko raczej niewykfalifikowani to o co idzie, że nie było 5 gwiazdkowego hotelu?
    ReviewUserIcon
    aneta

    30.03.2018 20:08

    Inne

    moim zdaniem właśnie fajnie, że jest firma która ma propozycje pracy dla ludzi bez większego wykształcenia
    ReviewUserIcon
    marcin

    08.04.2018 12:31

    Inne

    dokładnie tak @aneta, wiadomo jak to w kraju bywa.. cieżko
    ReviewUserIcon
    kora

    04.04.2018 14:28

    Inne

    Znalezienie pracy dla wielu osób to droga przez męką, dobrze że są tacy pośrednicy jak Otto, właściwie załatwiają większość formalności.
    ReviewUserIcon
    michal

    08.04.2018 12:24

    Inne

    dla mnie jako osoby, bez wyższego wykszatłcenia otto często staje się jedynym rozwiązaniem. niestety w kraju czasami cieżko znaleźć cokolwiek
    ReviewUserIcon
    Olon

    07.04.2018 21:32

    Inne

    Mam za sobą ilka wyjazdów z otto , niemcy, holnadia najczęściej i nie powiem żebym narzekał. Kasa fajna warunki spoko.
    ReviewUserIcon
    milik

    06.04.2018 15:12

    Inne

    ja sie wybieram, praca w jumbo, kumpel byl i chwalil. zarobil a mi tez na tym zalezy, chce sobie troche odlozyc, a tu z tego co wiem da sie.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    26.03.2018 10:49

    Inne

    Wybiera się ktoś 1.04.2018 do firmy albert w geldermalsen?
    ReviewUserIcon
    Sadam

    03.04.2018 13:19

    Inne

    To pracuj dalej niewolniku ????????????
    ReviewUserIcon
    łukimoto

    05.04.2018 16:32

    Inne

    bez dramatow prosze, nikt nikogo do niczego nie zmusza, ja pracowac chcialem i to mi sie oplacalo. do domu wrocilem z kasa. a u mnie na wiosce to roznie bywalo. ludzie chca pracowac, a u otto warunki dobre.
    ReviewUserIcon
    milena

    05.04.2018 15:42

    Inne

    Rekomendacje wyczytane więc warto sprawdzić.Wybieram dzisiaj. Korzystając z narzędzi opracowanych w OTTO Innovations Lab w Utrechcie, firma niezmiennie rekrutuje, dobiera, szkoli i wspiera najlepszych pracowników dla swoich renomowanych klientów. Wyniki 9 600 ankiet na temat zadowolenia z usług OTTO pokazują, że pracownicy dają firmie ocenę 7.5, zaś klienci 7.6 (w skali 1-10).
    ReviewUserIcon
    Kasiaaa1993

    05.04.2018 14:26

    Inne

    Hej chciałabym wyjechać przez tą właśnie agencję do pracy, czy jesteś jakaś koleżanka z okolic Poznania chętna, aby spróbować razem wyruszyć, zawsze raźniej :) mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kam

    03.04.2018 18:47

    Inne

    Jesli ktos ma zamiar wyjechac przez ta lub inna agencje do pracy na magazynie to pisac,we dwojke zawsze razniej: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wizzi

    03.12.2014 02:02

    Inne

    Witam, dostałem ofertę pracy z Otto w Waalwijk w firmie Doc Data, zakwaterowanie ma być w Oisterwijk lub Oss. W najbliższy czwartek mam jechać podpisać umowę. W związku z powyższym byłbym zobowiązany za jakieś informacje z pierwszej ręki od kogoś kto tam pracuje bądź pracował dotyczące warunków zamieszkania oraz samej pracy i tego jaka jest rzeczywista stawka netto ponieważ oferowana stawka brutto w moim przypadku to 8,57 brutto Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź, toż to już ostatni dzwonek a powyższe opinie mnie trochę niepokoją.
    ReviewUserIcon
    artur

    30.03.2018 20:05

    Inne

    musisz pamiętać, że z reguły opinie na takich stronkach piszą hejterzy..a ci co mają dobre zdanie z reguły się nie wypowiadaja. musisz czytać to wszystko z przymrużeniem oka
    ReviewUserIcon
    Przemek

    31.03.2018 09:20

    Inne

    Do doc daty lepiej przez TNS tam masz stawke prawie 11euro brutto jakas kpina te otto a doc data fajna praca tylko sie po schodach nabiegasz ale maly trening nikomu nie zaszkodzil pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Misssy

    30.03.2018 23:03

    Inne

    Witam serdecznie praca bybnie byla zla a ludzie co tam pracuja bardzo nie mili traktuja czlowieka jak smiecia ????współczuję dostać się do tej pracy ????
    ReviewUserIcon
    Popkin

    27.03.2018 17:08

    Inne

    Mój brat pracuje w jako order picker. O ile praca jest ciekawa i ok (oprócz tego, że mało godzin) to tyle reszta pozostawia wiele do życzenia. Ściągają hajs za byle co. Raz dostał wypłatę, a później maila, że musi jakąś część oddać z tego. Zakwaterowanie tragiczne. Mieszka w klitce bez światła i nawet bez drzwi. Naczynia, patelnie, gadnki trzeba mieć swoje, nikt nie uprzedził, że trzeba wziąć. Internet koszmarny, filmik w 144p na yt, który trwa 2 minuty obejrzysz w 6 minut. Otto chyba zatrudnia wszystkich jak leci patusów, byle płacili i w ogóle nie patrzą jakie są warunki w domkach. (usunięte przez administratora) kila i mogiła, że ludzie w XXI w. mogą tak żyć
    ReviewUserIcon
    maestro

    30.03.2018 20:01

    Inne

    hmm kurde może to zależy od miejsca pracy.. bo u mnie nie było takich problemów z zakwaterowaniem, wiadomo, nikt nie mówi o jakiś luksusach, ale syfu to na pewno nie miałem
    ReviewUserIcon
    artur

    28.03.2018 16:44

    Inne

    Otto daje wybór a nie przymus, kto ma chęci do pracy to zawsze stanie po jasnej stronie mocy.
    ReviewUserIcon
    adeka

    30.03.2018 19:58

    Inne

    zgodzę się.. nikt nikogo nie zmuszał, że jechał do pracy z otto, myślę, że skoro nadal tyle osób jest chętnych to znaczy, że nie może być tak źle jak niektórzy próbują wmówić.. ;)
    ReviewUserIcon
    orest

    30.03.2018 17:12

    Inne

    Przegladam od jakiegoś czasu oferty Otto, czytam na różnych forach info. najbardziej zniechęca jad jakim zieją niespełnieni "krezusi"; nie ma tak, że pieniadze kapią jak biblijna manna z nieba; trzeba potyrać i tyle.
    ReviewUserIcon
    Monka

    23.03.2018 08:58

    Inne

    Banda oszustów kradną pieniądze. Mi próbowali wcisnąć mandat który nie był mój.. byłam już w Polsce ponad miesiąc A oni mi wystawiają jakiś rachunek. Z ludzi robią (usunięte przez administratora) mysla że każdy jest naiwny nie sprawdzi kiedy wykroczenie było i zapłaci. Ja się wybronilam tylko jak wspomniałam o monitoringu zaraz temat umilkl ;D i tak na ludziach słynne otto zarabia... tragedia
    ReviewUserIcon
    agazela

    25.03.2018 09:58

    Inne

    serio? wiesz, może po prostu zaszła jakaś pomyłka
    ReviewUserIcon
    jo

    29.03.2018 17:26

    Inne

    wez (usunięte przez administratora) agazela!

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.