opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 75
    • 76
    • 77
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pan Wiesław

    23.05.2018 10:02

    Inne

    Otto bus z krakowa Kłamca,oszust brak biletów robia lewe kursy ,czas dojazdu wydłuża sie o kilka godzin,szczerze odradzam współprace, kierowca jedzie sam przez kilkanascie godz zasypia na kierownicy
    ReviewUserIcon
    Jakub

    18.05.2018 14:14

    Inne

    Witam, czy ktoś wyjeżdża do Rijnsburg do produkcji kanapek i sałatek ? Jeśli jest osoba, która tam było to proszę o opinie. Dziękuje i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    tadek

    20.05.2018 10:16

    Inne

    fajna praca, jak dla mnie nie była jakaś ciężka fizycznie. Trochę monotonne może się wydawać, ale mi jak najbardziej odpowiadało. trafiła mi się spoko ekipa więc czas szybko płynął :))
    ReviewUserIcon
    kacper

    18.05.2018 14:56

    Inne

    byłem w zeszłym roku i teraz sie szukuje na wyjazd na wakacje, chce podreperowac budzet i warto z otto pracowac. wyjezdzalem do nl, praca na miejscu zapewniona, transport i zakwaterowanie. to bylo wazne bo holenderskiego nie znam, a tu nic juz nie musialem sie martwic. jechalem z kumplem, oboje zarobilismy. znalazlem prace przez nich na fb. sporo ofert i dobre stawki
    ReviewUserIcon
    karolina

    20.05.2018 10:14

    Inne

    dobrze, że piszesz, bo właśnie obawiałam się trochę tego braku języka...
    ReviewUserIcon
    lolek

    18.05.2018 17:25

    Inne

    Kto jutro wyjeżdża 19.05 do Albert Heijn Pijnacker ?Drugie pytanie jak się tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    adex

    20.05.2018 10:11

    Inne

    ja niedawno wróciłem i w sumie jestem zadowolony. Lekko może nie było, ale nie liczyłem na to jadąc tam. Kasa zarobiona a to był dla mnie priorytet
    ReviewUserIcon
    Kwiato

    18.05.2018 23:21

    Inne

    Witam .Ja jadę w Niedzielę do pracy przez agencję OTTO,czy ktoś też jedzie.Ja z Poznania
    ReviewUserIcon
    mieszko

    17.05.2018 17:24

    Inne

    Szczegolnie na czas wakacji,akcyjnie warto zakrecic si kolo ofert OTTO,,okazja do podreperowania swoich finansow.
    ReviewUserIcon
    KrzysiekBialystok

    17.05.2018 14:25

    Inne

    Planujemy jako para wyjechać na dwa miesiące (lip-sierp) do pracy, będzie to pierwszy nasz wyjazd do pracy za granice. Czy możemy otrzymać jakieś informacje gdzie warto, co omijać i ile zdołamy zarobić - czy się opłaca ryzyko? Może ktoś także planuje wyjazd w tym okresie? My - chłopak i dziewczyna, 23 lata - Białystok.
    ReviewUserIcon
    Micz

    17.05.2018 11:56

    Inne

    Pokoj za 92 euro tydzień, zero okna za to pleśń i materace takie brudne, że psa bym tam nie położył. Oczywiście z jakimś,, ciekawym " współlokatorem. Sam hotel w jakim dostałem zakwaterowanie to zlepek patologi i chamstwa. Wódka, speed i inne używki to tam chleb powszedni. 2 pralki na 80 osób na piętrze. Osoba zajmująca sie moim zakwaterowaniem powiedziała że : ,, tak nienawidzę ciapaków, że mógłbym ich dzieci na oczach matek zabijać". Idealne warunki do odpoczynku po pracy. To wszystko zapewnia agencja pracy OTTO Work Force NL :) Polecam gorąco!!!
    ReviewUserIcon
    iren

    16.05.2018 22:48

    Inne

    Podoba mi się praca z otto. Fajny zespół, ciekawa robota. Dla mnie pracodawca spoko.
    ReviewUserIcon
    Kasiaaa1993

    07.05.2018 08:38

    Inne

    Hej, jest ktoś chętny jechać razem, ale w czerwcu dokładnie po 10, mój e-mail : [email protected] Najlepiej okolice Poznania/Piły :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    16.05.2018 19:48

    Inne

    Dzien dobry, chcialam sie dowiedziec skad Pani jest? Bo ja tez mysle o wyjezdzie w czerwcu a nie chce jechac sama, jestem ze swietokrzyskiego, moj e- mail - [email protected], pozdrawiam Beata
    ReviewUserIcon
    Beti

    16.05.2018 20:27

    Inne

    Ja tez mysle o wyjezdzie w czerwcu wlasnie w to miejsce, prosze o kontakt- [email protected]
    ReviewUserIcon
    DT

    16.05.2018 16:18

    Inne

    czy jedzie ktos 26 maja do holandii przez Otto ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.05.2018 13:21

    Inne

    Nie polecam nikomu pracy w firmie FLEXTRONICS w Venray. Totalny brak godzin, wysyłają ludzi po całej Holandii. Tygodniowo zarabia się 150-200e hotele porażka
    ReviewUserIcon
    jasiek

    16.05.2018 11:00

    Inne

    Dobry pomysl zeby zmowic sie do wspolnego wyjazdu,potanieja koszty i w grupie razniej. Bylem juz trzykrotnie z OTTO i za kazdym razem wakacyjnie, oplaci sie.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Roksana

    15.05.2018 13:33

    Inne

    Witam. Czy ktoś jedzie 19 maja w sobotę do Venlo z Otto?
    ReviewUserIcon
    SebastianS

    13.05.2018 11:43

    Inne

    Mój kolega w dniu dzisiejszym tj. 13.05.2018 o godzinie 6.00 dotarł do Utrechtu. Po wszystkich przyjechały busiki i zabrały do miejsc przeznaczenia a po niego i jeszcze jednego chłopaka nikt nie przyjechał. Kierowcy innych busików mówili, że nic nie wiedzą i żeby czekać. Jest niedziela więc nikt nie odbiera telefonów w żadnym z biur OTTO jak również komórkowych, które chłopaki dostali do kontaktu z firmą. Chcąc pomóc próbowałem połączyć się przez messengera z kilkoma pracownikami OTTO, ale nie odbierają - sytuacja jak widać patowa - nie oceniam - oceńcie sami.
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.05.2018 14:44

    Inne

    I jak z twoim kolega? Kierowcy powinni dac mu numer do koordynatora. Nie wiem czemu nie zapytal o to.
    ReviewUserIcon
    angela

    11.05.2018 14:49

    Inne

    przede wszystkim powiem, że był to moj piewrszy wyjazd do holandii w celu zarobienia pieniedzy. bylo duzo nerwow, bo nie wiedzialam do konca jak to bedzie. ale okazalo sie ze niepotrzebnie. kasa naprawde ok, stawki ok. na spoko ludzi trafilam, wiec tez dobrze. otto dobrze wszytsko zorganizowalo. na pewno bede polecac
    ReviewUserIcon
    jolka_94

    13.05.2018 09:29

    Inne

    dokładnie, "nie taki diabeł straszny jak go malują" ;) czasami opłaca się zaryzykować
    ReviewUserIcon
    nieszczerze

    13.05.2018 17:01

    Inne

    To komentarze wstawione przez Otto.3 podobne komentarze w ciagu pol godziny.Przypadek?Nie sądze...
    ReviewUserIcon
    Kam

    13.05.2018 11:21

    Inne

    Dodam jeszcze ze ma pracowac w Almere i mieszkac Lelystad. Ktoś co wie?
    ReviewUserIcon
    Kam

    13.05.2018 11:12

    Inne

    Właśnie mój kolega czeka w Utrhcie w Holadii po odbiór busem ale od 6 rano nikt po niego nie przyjdchał!! Firma telefonu nie odbiera!! Nie wiadomo co robić. Szukz już połączenia powrotnego do Polski.
    ReviewUserIcon
    Pola

    28.04.2018 23:38

    Inne

    Witam jedzie ktoś do pracy przez Otto w poniedziałek do velno do pracy w vatipak i czy ktoś zna opinię czy wszystko tam gra z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Uzna

    12.05.2018 18:33

    Inne

    Sporo słyszałam o wyjazdach z otto. Najczęściej dobre opinie, ale na forach znajdą się też inne. Warto się niemi przejmować. Znajomi którzy byli wcześniej mówi że warunki są spoko, praca zagwarantowana i pewna kasa
    ReviewUserIcon
    marcia

    13.05.2018 09:19

    Inne

    najlepiej chyba sprawdzić samemu co i jak, bo wiadomo ile ludzi tyle opinii
    ReviewUserIcon
    Arona

    12.05.2018 18:42

    Inne

    Praca spoko. Ważne jeszcze na jaką ekipę się trafi. Choć ja ze znajomymi którzy też z otto jadą zwykle pracuję i jest super. Warunki ok, kasa też. można zarobić
    ReviewUserIcon
    daro_x

    13.05.2018 09:03

    Inne

    ja w sumie rzadko jeżdżę sam, z kimś zawsze raźniej ;) i nie trzeba się bać na kogo trafimy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    11.05.2018 11:12

    Inne

    Witam planuje wyjazd z tą agencją, ale nie chciałbym jechać sam, bo to mój pierwszy wyjazd za granice do pracy. Jeśli ktoś byłby chętny na wspólny wyjazd to proszę o kontakt, we 2 zawsze raźniej :) jestem wolny od 14.05 i chciałbym wyjechać jak najszybciej
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.05.2018 18:16

    Inne

    Jesli ktos planuje jechac na poczatku czerwca prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.05.2018 23:43

    Inne

    Angielski znasz? Napisz do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    majkel

    11.05.2018 23:42

    Inne

    Witam, poważnie myślę nad wyjazdem do Holandii i myslalem wlasnie nad agencja Otto. Zalezy mi na pracy order pickera. Powiedzcie prosze, czy warto? Czy praca nie jest az tak ciezka? Czy godziny sa w miare zagwarantowane? ?jakie sa zmiany i oczywiscie jak to wszystko wyglada finansowo. :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zaposzukujacy

    05.05.2018 13:18

    Inne

    Chcialby ktos wyjechac w tym tygodniu 07.05 -12.05? Zawsze razniej, im wiecej zaufanych osob w domku, tym latwiej bedzie przezyc nawet slabe warunki. Od siebie dodam ze jestem spokojnym 21 letnim czysciochem(:D), znam plynnie angielski. Odpisz tu lub email, wszystko zalatwie. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Baca

    08.05.2018 23:22

    Inne

    Ja jadę 12.05
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    11.05.2018 11:21

    Inne

    Cześć, jeśli jeszcze nie wyjechałeś i nadal szukasz kogoś do wspólnego wyjazdu to jestem chętny. Napisałem do Ciebie maila, więc jeśli oferta aktualna odezwij się
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.05.2018 10:38

    Inne

    Witam mam pytanie ile dostanę na rękę mam swój transport , ubezpieczenie oraz swoje lokum??
    ReviewUserIcon
    Profesor od siedmiu boleści

    10.05.2018 17:58

    Inne

    Tyle co inni tylko ze bedziesz jakies 100euro do przodu na tydzień Średnio po odliczeniu tego co napisałeś wychodzi 220-380e w zaleznosci od godzin, dodaj do tego 100e. Choć w sumie to nie jestem pewien jak z podatkiem , w otto są na tyle sprytni ze podatek odliczają dopiero po odjeciu kosztów mieszkania itp. aby podatek był mniejszy co jest plusem dla pracownika, jak bedziesz na własnym to podatek wyjdzie większy.
    ReviewUserIcon
    as

    11.05.2018 10:47

    Inne

    tu mozesz sprawidzic: https://www.berekenhet.nl/werk-en-inkomen/bruto-netto-salaris.html
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    03.05.2018 18:34

    Inne

    Hej,piszę,bo być może moja opinia pomoże komuś podjąć decyzję odnośnie współpracy z Otto.Sama też te opinie przeglądałam przed wyjazdem,ale wiadomo nie do końca wierzyłam. Jeśli chodzi o Otto-zacznę może od samej organizacji wyjazdu (jeszcze w Polsce).Wszystko zostało zorganizowane w ciągu tygodnia,bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny z koordynatorką. Na miejscu rzeczywistość wygląda oczywiście nieco inaczej. Warunki mieszkaniowe są całkiem znośne,jedynym minusem jest brak okna w pokoju,ale to jest do przeżycia.Proponuję jechać w parze,bo loterią jest kogo dostanie się do pokoju,ale to już nie jest kwestia Otto :) Ja mieszkam z trochę "psychiczną" Słowaczką.Nie polecam. Dojazdy do pracy zorganizowane,sympatyczna koordynatorka już na miejscu,praca ciężka,owszem,ale podobno można zarobić.Podobno,bo jeszcze jestem przed pierwszą wypłatą. Kiedy wpłynie wypowiem się,czy opłaca się tutaj przyjeżdżać :) A poważnie-trafiłam do zupełnie innej pracy niż ta,która była mi oferowana w Polsce.I tu pojawia się znak zapytania.Miałam też inne oferty wyjazdu,zdecydowałam się na Otto,bo odezwali się pierwsi.Pytanie-kto zawalił.Jeśli wypłata będzie w porządku,to jakoś te 3 miesiące wytrzymam,jeśli będzie słabo,to sama nie wiem czy prosić o przeniesienie czy pakować się do Polski. Powiem szczerze,gdybym usłyszała jeszcze w Polsce do czego mnie wysyłają-nie pojechałabym,szukałabym czegoś innego.Pytanie-kto zawalił-koordynatorka w Polsce czy w Holandii. I tak zakończy się moja przygoda z Holandią.Ile dam radę,tyle wytrzymam,ale jest moja pierwsza i ostatnia wizyta w celu zarobienia pieniędzy,w tym kraju.
    ReviewUserIcon
    Monika

    04.05.2018 18:12

    Inne

    Szkoda że tak puzno piszesz ja jutro miałam wyjechać szkoda że tej agencji pracy nikt nie wystawia opini ja miałam jechać do pracy wHilandi na produkcję do Veghel 9.11brutto na rękę 7,80za h czyli podciagnieciach mieszkanie,ubezpieczenia dojazd życie zostało by nam przez 8h a więcej koordynator niemogl by nam zagwarantować wyszło by nam na czysto tyg 70e wart????! Śmiech pozdrawia
    ReviewUserIcon
    zawiedziona

    11.05.2018 00:30

    Inne

    No i co mogę powiedzieć po pierwszej wypłacie? Hajsy się zgadzają,więc 3 miesiące wytrzymam.Ale jak pisałam wcześniej - jestem tu po raz pierwszy i ostatni. Ale każdy musi się przekonać na własnej skórze,jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Długi

    10.05.2018 20:42

    Inne

    Napiszę krótko że agencja OTTO jest jedną wielką porażką , wszystkim trzeźwo myślącym odradzam korzystania z ich ofert pracy. Kłamią oszukują jak tylko mogą.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Md6

    06.05.2018 19:29

    Inne

    Hej, czy wie ktoś może coś na temat zakwaterowania w Wezee? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    10.05.2018 14:08

    Inne

    Mieszkam w Wezee, jest oki :) mam domek w 6 osób. Na stanie jest mikrofala, lodówka, kuchenka i TV.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.05.2018 13:52

    Inne

    Nie polecam nikomu tej agencji, zwłaszcza pracy przy orderpickingu dużych sieci: Jumbo, Albert Heijn itp. Nie zapewniają godzin, nigdy nie wiesz ile będziesz pracować, trzeba normy zrobić powyżej 100%, przy czym holendrzy na kontraktach robią ok70 - 80 %. Ściemniają że dbają o pracownika ale wcale tak nie jest. Loteria jeśli chodzi o zakwaterowania - można trafić na w miarę dobre lub... na dużo gorsze. Jak ktoś chce przyjechać na 2-3 miesiące żeby zarobić to jeszcze jakoś da się przeżyć chociaż różnie z godzinami jest. Jak się zrobi normę powyżej 100% to w nagrodę można przyjść w niedzielę do pracy - o ile będą wolne miejsca. Są dużo lepsze agencje i kilka gorszych
    ReviewUserIcon
    dario

    09.05.2018 15:31

    Inne

    co ty piszesz, ja w jumbo miałem dużo godzin, z tego co wiem to z albertem tez nie ma problemów.... godziny były, kasa była. wszystko tak jak miało być. z zakwaterowaniem no to zależy co się oczekuje, jak hotelu 5 gwiazdek to faktycznie nie ma, warunki mają powiedziałbym normalne. mi otto odpowiadało.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.05.2018 11:30

    Inne

    pracowałem tam przez kilka miesięcy więc wiem jak było z godzinami. mogę ci solarisy pokazać. Otto ma takie praktyki że jak ktoś im się nie podoba to nie powiędzą mu wprost że z niego rezygnują tylko trzymają na domku ale nie dzwonią żeby przyszedł do pracy.. jeśli tak bardzo ci się podoba otto to czemu już tam nie pracujesz??? może nabijasz dobre opinie dla Otto pracująć dla nich w biurze ale opinia i tak się roznosi, bo kto tam pracował to nie poleca znajomym. i to najbardziej wiarygodne zródło. co do mieszkania to uwierz mi nikt nie oczekuje hotelu gwiazdkowego ale przyzwoitego mieszkania a nie pleśni, odrapanych ścian, i syfu w łazience. już nie wspomnę o pokoju 15m2 dla 4 osób.. porażka. Są dużo lepsze biura ale jak ktoś 1 raz wyjezdza z nimi to nie wiem, więc po to jest takie forum żeby ludzie się nie przejechali na własnej skórze
    ReviewUserIcon
    natalka

    09.05.2018 10:50

    Inne

    Poszukiwanie pracy nie wszystkim jednakowo wychodzi dlatego dobrze ze rynek uzupelniaja oferty Otto jest w czym wybrac.
    ReviewUserIcon
    WyToTakNaSerio?

    09.05.2018 19:56

    Inne

    Jezeli kupujecie pozytywne komentarze na allegro to chociaż wykosztujcie sie na kogoś bardziej kompetentnego... To wygląda poprostu żałośnie.
    ReviewUserIcon
    Baca

    08.05.2018 23:31

    Inne

    Cześć jedzie może ktoś 12 na Albert heijn almere jeśli tak miło by było z kimś razem jechać ????
    ReviewUserIcon
    yulk

    04.05.2018 21:53

    Inne

    Otto to jedna z niewielu agencji, która nie tylko zapewnia pracę, daje możliwość dobrego zarobku, ale i zabezpiecza pracownika. Jest dach nad głową, dowóz i ubezpieczenie.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.05.2018 16:10

    Inne

    Jest to właśnie jedna z wielu agencji. Dach nad głową?Mówisz o 6 metrach kwadratowych na 2 osoby za 400 euro miesięcznie.Do dojazdu się nie przyczepię,bo tylko 2 razy zdarzyło mi się czekać godzinę po pracy na transport .
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    08.05.2018 14:59

    Inne

    Ile się zarobi mniej więcej tyg? Po ile godzin się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    07.05.2018 11:13

    Inne

    Witam również jestem zainteresowany wyjazdem na początku czerwca jeśli ktoś szuka osoby towarzyszącej proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    bruno

    07.05.2018 11:01

    Inne

    Jest szansa na robote poprzez agencje Otto,jak nie ma nic w zanadrzu to jest to zawsze dobra alternatywa.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Alberta

    07.05.2018 10:53

    Inne

    Polecam agencje płaca w terminie praca jak wszędzie fizyczna w moim przypadku na magazynie. Zakwaterowanie gowniane i drogo ale mówią o kosztach już na samym początku. Można tez samemu wynająć mieszkanie jak się ogarnie dojazd do pracy .
    ReviewUserIcon
    Kasiaaa1993

    07.05.2018 09:30

    Inne

    Szukam koleżanki na wspólny wyjazd w czerwcu, mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.05.2018 16:48

    Inne

    Witam czy ktos w najblizszym czasie jedzie z tej firmy na magazyn do holandii bo ja jestem zainteresowany ale nie chce jechac samemu moze ktos tez rozwaza wyjazd ja jestem z czestochowy.
    ReviewUserIcon
    uaaaaaa

    04.05.2018 23:24

    Inne

    Ja jestem z Radomska i tez szukam chetnej osoby na wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    05.05.2018 11:53

    Inne

    jak cos prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Madeline

    05.05.2018 10:43

    Inne

    Szukam dziewczyny chętnej do wspolnego wyjazdu, ktora chcialaby sie zarejestrowac razem ze mna i mieszkac w jednym pokoju. Kilka dziewczyn zostawilo swoje namiary, ale zadna nie odpisala. Rozumiem, ze majowka sie jeszcze nie skonczyla i na pewno sa osoby, ktore nie zagladaly na maila. Mimo wszystko ponawiam pytanie i maila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    PW

    04.05.2018 15:00

    Inne

    Ktoś chetny do wspolnego wyjazdu? Chce jechac z dziewczyną na poczatku czerwca. Jedziemy z innego biura... Domki sa kilku osobowe wiec zawsze lepiej byc w zgranej grupie.. Jak cos info [email protected]
    ReviewUserIcon
    Oskioski

    05.05.2018 00:10

    Inne

    Witam. Dokąd jedziecie i do jakiej pracy? Planujemy wyjechac z przyjaciolmi rowniez do Holandi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    uaaaaaa

    05.05.2018 09:27

    Inne

    Ja tez planuje wyjechac. Szukam osoby/osob do pracy w Holandii.
    ReviewUserIcon
    Pw

    04.05.2018 20:55

    Inne

    Ktoś chetny do wspolnego wyjazdu? Chce jechac z dziewczyną na poczatku czerwca. Jedziemy z innego biura... Domki sa kilku osobowe wiec zawsze lepiej byc w zgranej grupie.. Jak cos info [email protected]
    ReviewUserIcon
    maurycy

    01.05.2018 17:32

    Inne

    Hej, zbliżają sie wakacje;mam miłe wspomnienie z poprzednich, z większa ekipą załatwiliśmy sobie robotę przez OTTO, tyranie było ale powaznie zasiliło budżet studencki; w tym roku powtarzamy, w grupie raźniej.
    ReviewUserIcon
    Oll

    03.05.2018 17:05

    Inne

    Ktoś do pijnacker?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.