opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 74
    • 75
    • 76
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Slepy

    16.06.2018 23:44

    Inne

    Witam prosze o pomoc... jak zalogowac sie na stronie myotto ? Nie pamietam swojego OTTO ID :/ Bardzo prosze o pomoc
    ReviewUserIcon
    Marta

    05.06.2018 19:22

    Inne

    Hej, czy ktoś chciałby jechać do pracy (bez znajomości języka) ok. 17 czerwca? W grupie zawsze raźniej, a sama trochę się obawiam. Najlepiej Gniezno/Poznań.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    15.06.2018 18:29

    Inne

    Ja też, podajcie jakiś namiar (mail), w kilka osób zawsze raźniej niż samemu...
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.06.2018 22:40

    Inne

    Witam mam z grupka osob ogarniety wyjazd w poniedzialek około południa jesli jest jakas osoba chetna zapraszam [email protected] podam dokładne szczegóły
    ReviewUserIcon
    Beata

    14.06.2018 20:20

    Inne

    Hej wiadomo coś o pracy przy sałatkach
    ReviewUserIcon
    Kropencja

    16.06.2018 15:25

    Inne

    Tak u nas pojawiła się ta oferta już z tydzień temu????????
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    15.06.2018 23:36

    Inne

    Hej, czy ktoś się wybiera na kanapki w przyszłą sobotę? Jeżeli tak to chętnie z kimś pogadam o tym i też jadę. Mój meil [email protected] zapraszam
    ReviewUserIcon
    Beata

    14.06.2018 14:27

    Inne

    No i dojechałam to co moje oczy zobaczyly tragedia baraki na ceglach Brak pralki prysznic metr na metr Najbliższy sklep 5 km wypożyczenie roweru w tym pięknym ośrodku 7 euro Dziennie brak kontaktu z koordynatorem Nie odbierane telefony panie z Polski nie mają odwagi odebrać telefonu. Takie warunki otto proponuję przy ofercie pracy przy sałatkach a i jeszcze na dokładkę 100 km do pracy w jedną stronę
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    15.06.2018 15:22

    Inne

    Hej, jedzie ktoś jeszcze do sałatkowego raju? Jak tak to podaję swój email razem raźniej [email protected] Zapraszam ja jadę w przyszły weekend.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.06.2018 23:22

    Inne

    Jak znajdziesz agencję która ma dobre opinie to daj znać. W zasadzie co cię tak wystraszyło? To że 6 km do sklepu? Jedziesz do pracy nie na biwak, dziewczynę jestem w stanie zrozumieć ale faceta mniej.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    14.06.2018 12:47

    Inne

    Widzę, że duża część z Was w niedługim czasie wyjeżdża z Polski, aby wykonywać swoje obowiązki za pośrednictwem OTTO Work Force Polska. Czy moglibyście na tym forum napisać jakie warunki zatrudnienia są podstawą Waszej współpracy z tą firmą? Jak to aktualnie wygląda? Każda rzetelna informacja będzie ważna dla osób, które również chciałyby rozpocząć współpracę z OTTO.
    ReviewUserIcon
    nikt

    14.06.2018 20:07

    Inne

    Kolejna pani,która wydaje się być z Otto albo konkurencyjnego biura?
    ReviewUserIcon
    Minimini

    02.06.2018 11:21

    Inne

    Witajcie, jedzie ktoś na pakowanie słodyczy? Możecie powiedzieć coś więcej?
    ReviewUserIcon
    wiciu

    11.06.2018 15:13

    Inne

    nie jest źle, wg mnie mozna na spokojnie zarobić, pracy sporo, ale to chyba akurat dobrze? nie wiem czemu tu narzekac. spoko oferta, z otto pracowalem i dobrze ze wszystko na miejscu ograniaja
    ReviewUserIcon
    alex

    14.06.2018 17:15

    Inne

    podobało mi się, tak naprawdę nic trudnego szybko załapiesz
    ReviewUserIcon
    Beata

    02.06.2018 13:25

    Inne

    Witam zamierzam wyjechać z chłopakiem na produkcję salatek do Rijnsburga czy ktoś może coś napisac odnośnie zakwaterowania jak również o pracy i czy są godziny czy warto wyjechać.
    ReviewUserIcon
    ania96

    12.06.2018 15:50

    Inne

    hej tez sie wybieramy:) od soboty 23.06.
    ReviewUserIcon
    edytka

    14.06.2018 17:00

    Inne

    jak dla mnie fajnie. Robota nie jest zbyt trudna, łatwo idzie ogarnąć co i jak. Kierowniczka sympatyczna mi się trafiła więc szło się dogadać z godzinami itd. Jak jedziecie w kilka osób to na pewno będzie wam raźniej ;)
    ReviewUserIcon
    Beata

    14.06.2018 15:33

    Inne

    Witam jak pisałam parę dni temu to wybrałam się do pracy z otto na sałatki I tu zaczyna się koszmar to co zobaczyłam przerosła mnie całkowicie nie przypuszczałam że można tak kwaterowac ludzi brak pralki zepsuty czajnik łazienka z płyty pilsniowej łazienka ???? ???? ???? o wymiarach 1 metr wyposażona w słuchawkę sam środek lasu najbliższy sklep 6 kilometrów wypożyczenie roweru 7 euro na dzień Tak otto kwateruje pracowników do salatek
    ReviewUserIcon
    michał

    13.06.2018 11:40

    Inne

    Halo, halo, halo :) Wybiera ktoś się w najbliższym czasie do pracy w Albert Hejin w Geldermalsen. Razem raźniej by było jechać :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marek

    13.06.2018 18:13

    Inne

    Też wybieram się do Geldermalsen, skąd jedziesz i do jakiej pracy?
    ReviewUserIcon
    Bartez

    12.06.2018 15:13

    Inne

    Cześć, 16 czerwca wyjeżdżam do pracy do Raalte (Holandia) stanowisko Order Picker, może ktoś pracował i powie mi, czego mam się spodziewać? Ewentualnie jak ktoś również jedzie w tym terminie zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    11.06.2018 22:01

    Inne

    Chciałbym teraz wyjechać z OTTO na początku lipca, 2-3 miesiące. I pytanie, jak z stawkami mam 21 lat? I czy jest gwarantowane chociaż 40 godzin ? Bo nie chce wyjechać i pracować w tygodniu po 20 godzin, i zarobić grosze które i tak wyjda mi na oplacenie mieszkania i ubezpieczenia. Jestem pracowity i moge robić na kilka zmian nawet po 60 godzin tygodniowo, ktos cos jakies opinie jak to teraz wyglada?
    ReviewUserIcon
    filip

    08.06.2018 17:40

    Inne

    Praca wakacyjna z OTTO to fajne trafienie . Robota, kasa, zwiedzanie za swoje pieniadze. Polecam braci studenckiej.Mnie wyszlo ok.
    ReviewUserIcon
    krystek

    11.06.2018 14:05

    Inne

    Popieram takie myslenie,tez korzystam z tej opcji
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    07.06.2018 18:21

    Inne

    Czy pracował ktoś lub zna kogoś kto pracował przez otto jako picer na mroźni -21C? Bungale w Oss już wiem że koszmarne ale jak z warunkami pracy? Jakie ciepłe ubrania zapewniają? Jak ogólnie warunki pracy na takim magazynie? Da radę wytrzymać na cebulkę czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    11.06.2018 13:56

    Inne

    Witam, pracowałem w chłodni w Hoogeveen 1,5 roku przez Otto i tam zapewniali wszystkie niezbędne ubrania oraz obuwie. Jedyne co to warto własny szalik lub kominiarkę wziąć i dodatkowe skarpetki, bo najzimniej jest w szyję, głowę i stopy. Jak dokładnie jest w Oss nie wiem, może być podobnie. Praca generalnie w porządku, z biurem problemów też nie było, ale to akurat zależy od koordynatora pod jakiego się trafi. Salarisy były przejrzyste i zawsze na czas. Ja zrezygnowałem, bo wysiadały mi stawy, i mieliśmy zostać przejęci przez drugie biuro, bo Otto się wycofało z tamtąd.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.06.2018 10:23

    Inne

    Jak ktos jest chetny na wyjazd nie koniecznie z tej agencji zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    08.06.2018 19:20

    Inne

    @Amazonka, czy to oznacza, że sama nie współpracowałaś z OTTO Work Force Polska a Twoja opinia bazuje na tym czego dowiedziałaś się od osób, które faktycznie pracują za pośrednictwem tej firmy? Jeżeli tak, to ważne jednak, aby to forum było zapełniane rzetelnymi wpisami od osób, które posiadają doświadczenie z tą firmą.
    ReviewUserIcon
    Amazonka

    09.06.2018 12:53

    Inne

    Na wlasnych doswiadczeniach i ludzi z ktorymi pracuje.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    07.06.2018 17:50

    Inne

    Czy pracował ktoś lub słyszał opinie o pracy w mroźni -21C przez otto? Bungale w Oss już wiem że nie ma co liczyć na nic dobrego ale jak praca? Jakie ubrania zapewniają? Jak się pracuję w takiej temp. Można przeżyć na cebulkę i w kalesonach czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    jobo

    05.06.2018 20:56

    Inne

    witam jedzie tu ktos tutaj prosze kontakt na maila [email protected] orderpicker MIEJSCE PRACY Almere PROFIL FIRMY Firma obejmuje sieć magazynów, posiadających asortyment hipermarketów. Firma zajmuje się dostawą produktów do sklepów online. Praca zarówno na magazynie suchym jak i w temperaturze chłodnej – kilka stopni (ok 3 stopni) ZADANIA NA STANOWISKU Zbieranie zamówień przy użyciu ręcznego skanera i słuchawki. Kontrola realizacji zamówień i jakości towaru. STAWKA Do 13 tyg. 10,91 € brutto/h Od 14 tyg. 11,68 € brutto/h +8,1% dodatku ADV
    ReviewUserIcon
    Taktylko

    06.06.2018 05:39

    Inne

    Byłam tam kiedyś.Almere ma złe opinie,jeśli chodzi o Team Leaderów.Podobno mocno poganiają.Znajdziesz coś na ten temat w necie.
    ReviewUserIcon
    Marta

    05.06.2018 20:19

    Inne

    Cześć, jest ktoś chętny na wyjazd do pracy bez znajomości języka, jakoś w połowie czerwca? Najlepiej z okolic Gniezna/Poznania. Sama trochę obawiam się jechać, a z kimś jednak zawsze raźniej. Jak coś to najlepiej pisać na maila. Pozdrawiam, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anula

    05.06.2018 19:29

    Inne

    Cześć wszystkim szukam jakiejś pracy za granicą sprawdzonej, nie znam języka ale jestem osobą spokojną i pracowitą
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Patin

    31.05.2018 06:35

    Inne

    Witam, mam możliwość wyjazdu do Albert Heijn w Geldermalsen, proszę o opinię jak wygląda ta praca, ciężka dla kobiet? I najważniejsze, jak wyglądają mieszkania? Naczytałam się tutaj trochę i zaczynam się obawiać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    majka

    05.06.2018 15:28

    Inne

    nie ma sie co obawiać, ile ludzi tyle opinii, pracowałam i było ok. mieszkanie tez ok, chyba że liczysz na luksusy....w AH ogólnie spoko, czasem jest ciężko jak to w pracy, ale dasz radę. powodzenia bedzie dobrze
    ReviewUserIcon
    Marta198

    05.06.2018 19:29

    Inne

    Sylwia a skąd jedziesz, z jakiej miejscowości i agencji? Jak byś mogła to daj proszę znać jak dotrzesz jak tam jest
    ReviewUserIcon
    teq

    05.06.2018 11:23

    Inne

    Jest bardzo mało opinii o pracy jako Pracownik produkcji – przygotowywanie kanapek i sałatek w Rijnsburgu, czy ktoś mógłby coś jeszcze dodać od siebie? Bo możliwe, że wybierzemy się tam z grupką znajomych
    ReviewUserIcon
    Kuba 24

    05.06.2018 11:08

    Inne

    Witam, jak ktoś chętny na wspólny wyjazd do Rijnsburg na produkcje kanapek to pisać [email protected] , pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Miód

    03.06.2018 20:40

    Inne

    Nie polecam... Makaron na uszy, a jak już ma dojść do wyjazdu to nagle okazuje się że praca jest w innym miejscu, dojazdy do pracy to jakieś nieporozumienie. Kto by chciał dojeżdżać do pracy 200km codziennie? Podobno miała być lepsza stawka itd ale dziwne że nikt tego nie przedstawił! OTTO to jedna wielka pomyłka :)
    ReviewUserIcon
    wik

    04.06.2018 14:23

    Inne

    u mnie stawka ok i jest sie z czego cieszyc. dojazd zapewniony, mieszkanie też. dobrze że otto wszystko organizuje. ja mam prace w miejscu gdzie było podane wczesnej, wiec dziwie sie temu co piszesz. ogolnie otto uważam że dobre jest
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.06.2018 10:44

    Inne

    Witam jedzie ktoś do Hengelo na pakowacza? Tak do połowy czerwca, szukam jednej, dwóch osób żeby wynająć razem mieszkanie. A może ktoś był i może coś opowiedzieć o tej pracy :)
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.06.2018 09:21

    Inne

    Ja chciałbym wyjechać max do połowy czerwca, praca raczej też dla kobiet tylko może być troche ciężka bo to przerzucanie paczek do max 30kg
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.06.2018 10:48

    Inne

    Jeśli jest ktoś chętny to zostawiam maila będzie szybciej: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dw

    02.06.2018 02:53

    Inne

    Witam! Czy ktoś jedzie do Dsv w Venlo, w ten weekend?
    ReviewUserIcon
    Olalalala

    03.06.2018 06:21

    Inne

    tak, właśnie czekamy na transport w Venlo do Lelystadt

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    MyszkaMiki

    02.06.2018 09:02

    Inne

    Witajcie, jedzie ktoś na pakowanie słodyczy? Możecie powiedzieć coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Iwon

    30.05.2018 17:44

    Inne

    Najlepiej jechać ekipą. Sama jadę z chłopakiem i 4 znajomych. Każde warunki są dla nas dobre. Nie tylko robota, ale i spoko przygoda. Kasa pewna praca też do tego lokum
    ReviewUserIcon
    Ola

    30.05.2018 05:30

    Inne

    Witam. Co odlicza sobie firma od wyplaty? Stawka niby 10euro do reki a odejmujac domek i ubezpieczenie wychodzi jakies 7-8...
    ReviewUserIcon
    arek

    22.05.2018 19:35

    Inne

    w mytoys przez otto pracowalem, dobre stawki. praca ok i otto polecam
    ReviewUserIcon
    lubecki

    29.05.2018 22:20

    Inne

    a warunki jak? bo słyszałem że całkiem w porządku
    ReviewUserIcon
    AbyNieZnimi

    23.05.2018 17:01

    Inne

    W biurze w Białymstoku oferowano mi pracę na magazynie, a po przyjeździe do Holandii okazało się, że zostałem przydzielony do grupy, która ma wycinać kapustę na polu. Poszedłem do biura, zapytałem co za pomyłka zaszła i powiedzieli, że wszystko ok. Do takiej pracy się zapisałem. Podarłem umowę, zadzwoniłem do lepszego biura xxx i po godzinie przyjechał po mnie kierowca. Ludzie, jak chcecie mieć normalną pracę i warunki, to omijajcie OTTO.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    damian

    29.05.2018 14:36

    Inne

    pojechalem i pracowalem i takich sytuacji nie znam....wszystko tak jak było dogadane i praca i kasa. w sumie nie mam powodo do narzekan. otto sie spiuje dobrze
    ReviewUserIcon
    anonim 24

    28.05.2018 14:32

    Inne

    Witam, wyjeżdża ktoś może w najbliższych tygodniach do pracy przez tą agencje ? Z kimś zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    Pablo4

    28.05.2018 22:01

    Inne

    Ja jadę jutro tylko że umowa przyszła z TPM ?
    ReviewUserIcon
    picker

    28.05.2018 23:17

    Inne

    Ja jestem trzeci raz z otto i jestem zadowolona ;) wypłaty na czas, jak i się zgadzają ;)
    ReviewUserIcon
    Ja...

    24.05.2018 08:30

    Inne

    Witam pracuje ktoś w jumbo przez Otto? Prosze o opinie
    ReviewUserIcon
    borsuk

    28.05.2018 16:51

    Inne

    robota nie jest zbyt trudna, szybko idzie ogarnąć. Moze w pierwszej chwili ilość godzin wydać się spora, ale te kwestia paru dni
    ReviewUserIcon
    picker

    28.05.2018 23:15

    Inne

    Ja pracuję od kwietnia i powiem Ci, że jak tylko pikujesz (bo nie masz szkoleń na nic innego), to godzin jest mało ;) 30 max ;) norma do zrobienia ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2018 16:21

    Inne

    Witam, czy ktoś wyjeżdża do Holandii na produkcje kanapek i sałatek ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    21.05.2018 17:08

    Inne

    Ja jadę w sobotę ????sama jestem ciekawa jak bedzie
    ReviewUserIcon
    Himan98

    28.05.2018 18:37

    Inne

    Też jade z ekipą jeszcze 3 osób.Ja zagranicaz otto jeszcze nigdy nie pracowałem ale moi znajomi już takMówili że nie jest tak żle ,tylko organizacja mogła by byc troche lepsz.A propo pracy to odstrasza mnie ta temperatura przy tych sałatkach :(
    ReviewUserIcon
    marek

    25.05.2018 12:41

    Inne

    Kto ma potrzebe pracy i jest zdeterminowany dobrym zarobkiem na pewno z OTTO bedzie mu po drodze; oferta jest szeroka, nawet dla niewykwalifikownych.
    ReviewUserIcon
    AleOttojestfajne

    27.05.2018 19:58

    Inne

    Znów Otto samo sobie wystawia pozytywne komentarze.Co niedziela (bo wolne),ok godziny 11-12 pojawiają się 2-3 pozytywne komentarze,o bardzo podobnej treści :D Śmiechu warte :D Z ciekawością śledzę :D Co tydzień hehehe :D
    ReviewUserIcon
    borsuk

    28.05.2018 16:48

    Inne

    no tak, w tygodniu źle "bo pewnie w ramach pracy" a w weekend jeszcze gorzej "bo wolne" szkoda gadac ;) widze ze w tym kraju to tylko hejty sie przyjmuja
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    02.03.2018 18:18

    Inne

    Przez jakie biuro pracy polecacie wyjechać? Skoro na Otto tak narzekacie
    ReviewUserIcon
    Emanuel

    15.05.2018 13:22

    Inne

    Sam gościu jesteś "nie udacznik" Twoja ortografia mówi sama za siebie, nie każdemu się zawsze układa i nawet tacy studenci potrzebują czasem wyjechać, zarobić, proponuję się cofnąć do podstawówki i nauczyć ortografii, dopiero później się wypowiadać.
    ReviewUserIcon
    morsek

    27.05.2018 11:29

    Inne

    kurczę przecież wiadomo, że jak ktoś ma super możliwość pracy w kraju to nie będzie szukał zagranicznych agencji. U mnie również z robota było cięzko dlatego zdecydowałem się na otto. Moim zdaniem świetna możliwość na zarobienie trochę kasy. nie jest lekko to fakt, ale siedzenie na tyłku w domu już mi się znudziło
    ReviewUserIcon
    Kriss

    15.05.2018 12:24

    Inne

    Pracowałem w niemczech mieszkanie miało być za darmo a na koniec umowy zabrali mi z wypłaty za 300 hotel to jest chore !!!
    ReviewUserIcon
    ares

    27.05.2018 11:25

    Inne

    może coś nie doczytałeś w umowie? ;)
    ReviewUserIcon
    Marek

    27.05.2018 11:22

    Inne

    fajnie, że jest agencja która zatrudnia ludzi bez większego doświadczenia i wykształcenia, bo bardzo cieżko o to w kraju. i co by kto nie powiedział, wolę wykonywać kazdą prace, niż siedzieć bezczynnie w domu patrząc jak żona mnie utrzymuje
    ReviewUserIcon
    Nojaniewiem

    25.05.2018 12:39

    Inne

    Jak chcesz zarabiac tysiaka wiecej, niz w PL, to jedz z nimi haha. Z tym, ze nie bedziesz wiedziec gdzie i o, ktorej jutro pracujesz, bo potrafia zadzwonic 10 minut przed odjazdem busika lub sindbada. A kary za rysy na scianach, za wydeptana traw w ogrogku kolo domu? To nie jest normalne. Robia wszystko co mozliwe, aby wiecej w wyplaty zabrac sobie. Wszystko oczywiscie "legalnie", bo wykorzystuja luki w prawie holenderskim. Powodzenia wyjezdzajacym jutro xd
    ReviewUserIcon
    Xxx

    23.05.2018 15:24

    Inne

    Pracował ktoś w przez Otto work students ? Polecacie ?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.