opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 73
    • 74
    • 75
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Angelika

    03.07.2018 23:04

    Inne

    cześć! Wybieramy sie dwie osoby do Heemskerk do Rijnsburgu na tzw; sałatki. Dokładnie insteresuje nas początek sierpnia, ewentualnie +- kilka dni w tą czy w tą. Czy ktoś się może wybiera w tym terminem własnym transportem? Ewentualnie chętny jest na ‚sparowanie’ jeśli chodzi o domek, wiadomo swój to swój. Poznań i okolice. Pozdrawiam i w razie co kontakt na e-mail; [email protected]
    ReviewUserIcon
    devix

    02.07.2018 12:42

    Inne

    Ktoś pracuje w Bredzie? Może coś się wypowiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Natala

    03.07.2018 19:45

    Inne

    W Bredzie jest możliwość pracy w Albercie?
    ReviewUserIcon
    zaciekawiona

    03.07.2018 19:43

    Inne

    hej, czy ktoś planuję jechac 7.07 w tą sobotę? Do Veghel mamy problem z kontaktem z pracownikami OTTO a chcialybysmy uzyskac wiecej informacji o wyjezdzie i realiach tam panujacych
    ReviewUserIcon
    ......

    03.07.2018 17:32

    Inne

    Szczerze jestem zawiedziony.Na pensji ostatnio kroją.Wybudowali hotel ,zero prywatności , uchodźcy już mają lepsze warunki.Przechowalnia ludzi,nagrali filmik,zabrali łóżko że to jedynka a nie ma jedynek.Jak szpital to wyglada,dla "".Corazej ludzi wraca do kraju.Do pracy nie ma kto wozić.Byly pracownik.
    ReviewUserIcon
    Michał

    02.07.2018 23:02

    Inne

    Hejka, czy jest ktoś chętny na wyjazd w drugiej połowie lipca? :)
    ReviewUserIcon
    topola145

    02.07.2018 15:42

    Inne

    Wie ktoś coś o standardach mieszkań w Veghel?
    ReviewUserIcon
    Gsia

    01.07.2018 19:24

    Inne

    Ja z otto w zeszłym roku bylam i o fajne ubezpieczenie miałam. W albercie spoko się pracowało wiec w sierpniu znwu jadę.
    ReviewUserIcon
    greta

    25.06.2018 18:11

    Inne

    Najlepiej spadzic na sobie ; dobrze sie zmowic z jakas paczka i w razie czego miec w zapasie wyjscie awaryjne; sama bylam na tzw wyjezdzie i bylo ok. OTTO daje zarobic lepiej niz polski pracodawca na czarno
    ReviewUserIcon
    aneta

    26.06.2018 22:56

    Inne

    no dokładnie, poza tym ciężko w kraju znaleźć pracę dla osób bez wyższego wykształcenia
    ReviewUserIcon
    krysia

    30.06.2018 12:33

    Inne

    NIeprawda!W Polsce jest bardzo dużo ofert pracy.Trudniej wlasnie znaleźć prace z wyższym wykształceniem.Pracy fizycznej jest mnóstwo.
    ReviewUserIcon
    Marga

    26.06.2018 21:12

    Inne

    Hej hej, czy jakaś koleżanka wybiera się 7.07 do pracy w magazynie Albert Heijn? Najlepiej z Wrocławia. Wyjeżdżam sama, więc miło byłoby kogoś poznać ;)
    ReviewUserIcon
    Mufka

    29.06.2018 22:42

    Inne

    Ja się nie wybieram ale nie martw się, sama też dasz radę ;) pierwszy wyjazd miałam właśnie do AH, jechałam bez koleżanek i poznałam na miejscu. najważniejsze, że praca spoko i kasa dobra.
    ReviewUserIcon
    Beata

    25.06.2018 20:46

    Inne

    Witam czy moze ktos mi powiedziec jakie warunki sa w venlo? W sobote wyjezdzam do pracy jako order picker do venlo.
    ReviewUserIcon
    Beata

    29.06.2018 11:14

    Inne

    napisz do mnie na maila [email protected] ja jade z Gliwic o 13.15 jutro.
    ReviewUserIcon
    mela

    29.06.2018 21:24

    Inne

    mi warunki odpowiadają, prosto urządzone ale czysto a to najważniejsze
    ReviewUserIcon
    Anka

    29.06.2018 19:55

    Inne

    Jak dla mnei jak praca to tylko prze otto w albercie. Kasa dobra i ubezpieczneie jest.
    ReviewUserIcon
    PORAŻKA!!!

    29.06.2018 16:23

    Inne

    Nikomu nie polecam tej agencji. Komunikacja z nimi to jakaś kpina. Nie idzie się w ogóle dodzwonić, jak już kontakt jest nawiązany, oferty przedstawione i wybrane, to na drugi dzień jest telefon, że niestety, ale praca jest już nieaktualna (anulowano w taki sposób 3 oferty) i w zamian za to oferują pracę za 6 euro na produkcji przez 12 godzin. Ponadto trzeba prosić się o wysłanie ofert na adres e-mail, ponieważ osoby, z którymi rozmawiałem twierdzą, że dawno wszystko wysłane, a na poczcie pusto, po czym po 3 godzinach prób dodzwonienia się okazuję się, że jednak nie wysłali. Nie wiem jak wygląda praca u nich, ale raczej się już nie przekonam.
    ReviewUserIcon
    Łunek

    28.06.2018 22:26

    Inne

    Siema. Czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie na Mycie i pakowanie sałaty w Helmond. Czy może już ktoś z Was był tam i może powiedzieć co i jak (zakwaterowanie, dojazd,wypłata czy ciężka praca). Czy warto aplikować tę ofertę. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Karpios

    29.06.2018 11:58

    Inne

    Siema. Ja mam zamiar też jechać
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Izka

    23.06.2018 10:26

    Inne

    Witam, zastanawiam się nad wyjazdem przez tą agencje. Ktoś może mi szczerze powiedzieć czy warto próbować i ryzykować? Opłaca się wyjazd przez Otto?
    ReviewUserIcon
    Byla pracownica

    26.06.2018 21:05

    Inne

    Jak chcesz zarobic 800 euro za 4 tyg to jedz.Bylam, pracowalam i tyle zarobilam.Tylko jechac i plakac z glupoty , ze agencja tak zarabia na nas.
    ReviewUserIcon
    nki

    28.06.2018 18:44

    Inne

    warto. dobrze się zarabia, są wysokie stawki. godzin jak normalny etat plus nadgodziny. bardziej opłacalna praca niż w kraju, wypłaty terminowe, i wszystko agencja załatwia, zwłaszcza jeśli ktoś jest zielony to ważne.
    ReviewUserIcon
    Oskar

    28.06.2018 18:20

    Inne

    Cześć w sobotę jade do Waalwijk do pracy w AlbertHeijn może ktoś też się wybiera ? Zostawiam kontakt do siebie [email protected] Pozdraiwam
    ReviewUserIcon
    martyna

    28.06.2018 10:05

    Inne

    Bez obaw, Otto jest sprawdzone przez setki klientow; wiadomo przy ogromnej liczbie statystyka dzieli na zadowolonych lub nie;zdecydowanie polecam.
    ReviewUserIcon
    Magsaaaa

    28.06.2018 16:24

    Inne

    Czy ktos kto jest na miejscu moze napisać jak jest na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aś

    28.06.2018 16:09

    Inne

    Hejka, czy ktoś pracował w DSV i mógłby się wypowiedzieć odnośnie warunków pracy i zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    22.06.2018 11:53

    Inne

    Czy jakaś dziewczyna byłaby chętna na wyjazd 30.06.2018 z Otto? Szukam koleżanki, razem raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Justyna

    26.06.2018 15:53

    Inne

    Ja również 30.06, ale do Raalte jako order picker. Jedzie ktoś również? Beata czym jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Aga

    28.06.2018 15:15

    Inne

    Ja tez szukam pracy za granica jeśli chcesz podaj mi swój numer telefonu jak masz whatss appa możemy pisać
    ReviewUserIcon
    Xx

    25.06.2018 20:45

    Inne

    Totalnaa porazka, duzo zwoza a pracy nie ma , po kilka dni siedzi sie w domkach do pracy chodzi sie po 2, jak jest para to chodzi jedna osoba druga zostaje w domku. Nie polecam ????????????
    ReviewUserIcon
    madziex

    26.06.2018 22:54

    Inne

    moim zdaniem zależy wiele od dogadania się z kierownictwem. Byłam z chłopakiem wyjaśniliśmy sprawę i udało się trovhę pozmieniać
    ReviewUserIcon
    Magdalena_

    28.06.2018 09:47

    Inne

    Hej, a jaka lokalizacja i co robisz w sensie do jakiej pracy pojechałaś ? :) @daga
    ReviewUserIcon
    Johnyy

    24.06.2018 17:45

    Inne

    Czy ktoś coś wie na temat pracy a szczególnie warunków zakwaterowania w oosterhout ? ( praca niby na magazynie w ikei) ? Szukam osoby -wolne 1 miejsce w wozie
    ReviewUserIcon
    edek

    25.06.2018 13:34

    Inne

    warunki w porządku. wiadomo nie luksusy, ale tragedii nie ma. Czysto schludnie, prosto. Mi tyle wystarcza, i tak większość czasu spędzam w robocie :P
    ReviewUserIcon
    Johnyy

    27.06.2018 17:51

    Inne

    A zakwaterowanie w hotelu pracowniczym czy w domkach holenderskich? Jest możliwość nadgodzin? Daleko do pracy ? Opowiedz coś :) I bardzo bardzo proszę o konkretny adres zakwaterowania może coś znajdę na mapce :D
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Justynemu

    27.06.2018 12:57

    Inne

    Może ktoś ma opinie o pracy na sałatkach w Rijnsburgu??? I o ewentualnych zakwaterowania do tej pracy? Haga, Noordwijk , Boskoop?
    ReviewUserIcon
    Oskar

    26.06.2018 20:23

    Inne

    Cześć 30/06 wyjeżdżam do Niuewegein do pracy w AlbertHeijn czy ktoś również wybiera się w tym terminie ? Podaje maila do siebie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ula

    26.06.2018 19:00

    Inne

    Czy był ktoś z was w DSV Venlo lub XPO Venlo z Otto ? Jeśli tak prosze o opinię ! :)
    ReviewUserIcon
    Sobólek

    23.06.2018 01:29

    Inne

    Jedzie ktoś w lipcu do magazynu Venlo? Albo już był? Chętnie posłucham szczerych opinii tutaj albo PW
    ReviewUserIcon
    Beata

    25.06.2018 20:04

    Inne

    Tez jestem ciekawa jak tam jest. Ja jade w sobote do venlo do pracy na magazyn.
    ReviewUserIcon
    Michal

    23.06.2018 16:06

    Inne

    Cześć, planuję wyjazd do Holandii dosłownie pod koniec lipca lub maksymalnie na początku sierpnia. Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem/zakumplowaniem się proszę o kontakt :) Mam 22 lata, młody, kulturalny i miły chłopak. Płeć/wiek bez znaczenia, znam dobrze język angielski przebywałem wiele razy za granicą i jestem ogarnięty, więc ze mną nie zginiesz :) Praca niekoniecznie przez tą agencję. Mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Michał

    23.06.2018 11:49

    Inne

    Cześć, planuję wyjazd do Holandii dosłownie pod koniec lipca lub maksymalnie na początku sierpnia. Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem/zakumplowaniem się proszę o kontakt :) Mam 22 lata, młody, kulturalny i miły chłopak. Płeć/wiek bez znaczenia, znam dobrze język angielski przebywałem wiele razy za granicą i jestem ogarnięty, więc ze mną nie zginiesz :) Praca niekoniecznie przez tą agencję. Mój email [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Angelika

    22.06.2018 23:37

    Inne

    cześć! Wybieramy sie dwie osoby do Heemskerk do Rijnsburgu na tzw; sałatki. Dokładnie insteresuje nas początek sierpnia, ewentualnie +- kilka dni w tą czy w tą. Czy ktoś się może wybiera w tym terminem własnym transportem? Ewentualnie chętny jest na ‚sparowanie’ jeśli chodzi o domek, wiadomo swój to swój. Poznań i okolice. Pozdrawiam i w razie co kontakt na e-mail; [email protected] ????????????????
    ReviewUserIcon
    Dawid

    16.05.2018 15:08

    Inne

    Witam stanowczo odradzam współprace z ta agencją pojechałem do pracy w Holandii jako magazynier po przyjeździe miały nas odebrać busy kto był na liście pasażerów ten wsiadał ja i jeszcze trzy osoby niestety nie widnieliśmy na listach przejazdów powiedziano nam że przyjedzie po nas inny bus i rozwiezie do miejsc zakwaterowania niestety czekaliśmy 12 godzin pod hotelem w Utrechcie i nikt się nie zjawił zero kontaktu z biurem bo to była niedziela tylko automatyczna sekretarka koordynatorzy zajmowali się tylko zakwaterowaniem nie interesował ich transport także po dwunastogodzinnym czekaniu wróciliśmy do Polski nawet po kilkukrotnym nagraniu się na sekretarkę nikt się nie odezwał w poniedziałek czy żyjemy naprawdę szczerze odradzam współpracy z tą agencją
    ReviewUserIcon
    ela

    22.06.2018 15:38

    Inne

    nie ma się co bać, tez jechalam z otto i tez sama. wrocilam z kasa, praca byla, zakwaterowanie spoko. probuj, jak nie sprobujesz to się nie przekonasz, a wedlug mnie mozesz tylko zysykać
    ReviewUserIcon
    bardzosłabo

    22.06.2018 20:24

    Inne

    Moja rada-kiedy w Utrechcie podjadą busy,a Twojego nie będzie,zwłaszcza jeśli zostałabyś sama,to nie daj się zostawić,wsiądź do któregoś i tyle.Nie daj się zostawić na ulicy.Mają Cię dowieźć na miejsce.Tak wygląda organizacja transportu w Otto...
    ReviewUserIcon
    marek

    22.06.2018 16:14

    Inne

    Sezon wakacyjny rozpoczety, warto zapukac do Otto i rozejrzec sie za fajna robota na wojazowe zachcianki.
    ReviewUserIcon
    Oskar

    22.06.2018 13:56

    Inne

    Cześć 30/06 wyjeżdżam do Nieuwegein do pracy w AlbertHeijn czy ktoś może wybiera się również w tym terminie ? Wyjeżdżam sam więc lepiej było by znać kogoś :) Pozdrawiam Zostawiam kontakt do siebie [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dara

    21.06.2018 23:40

    Inne

    Spoko agencja, mają bardzo fajną ofertę pracy w Albert Heijn- zbieranie i pakowanie zamówień. Prosto, sensownie i kasa zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    milena

    21.06.2018 14:22

    Inne

    Popieram dzialanie OTTO jako alternatywy dla poszkujacych pracy; szczegolnie wakacyjne wyjazdy na tzw.saksy dla dorobienia na zwiedzanie swiata z "zasobnym "portfelem.
    ReviewUserIcon
    piotrek g.

    21.06.2018 21:34

    Inne

    no to jest spoko opcja, potwierdzam
    ReviewUserIcon
    bianka

    15.06.2018 15:37

    Inne

    sprobowalam i nie zaluje, na miejscu zakwaterowanie ok, pokoj, lazienka, jest dostepna kuchnia, moze byc. praca ok, wazne ze kasa wyplacona. wiec poki co otto sie sprawdza
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    21.06.2018 14:42

    Inne

    Witam Bianka czy możesz coś więcej bo ja jadę sam w sobotę jako Order Picker ?
    ReviewUserIcon
    nadia

    21.06.2018 21:28

    Inne

    podejdź na luzie, praca nie jest zbyt skomplikowana szybko załapiesz. kierownictwo w porządku, idzie się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Joanna ;D

    18.06.2018 12:09

    Inne

    Nie polecam najgorsza firma jak bylam. Zajechaøam tam wczoraj domki nawet spoko ale w srodku porazka plesn nazygane i wogole i kazalali nam to sprzatac a to by zaje;lo z 6 godzin bo wszystko trzeba by bylo domestodem myc masakra jakas para tam, mieszkaa tez z Wloszech nic nie posprzatali nie wiem jak tam sié kapia i wogole .... wiec uwazajcie na ta firme . praca tez miaøa byc (usunięte przez administratora) a dowiadujemy sie na miejscu ze jest to najgorsza praca jaka moze byc przez ta firme ... wiec ludzie uwaænie roæwazajcie decyzje o Otto pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anika

    20.06.2018 17:47

    Inne

    w otto pracowalem kilka miesiecy, to nie wina biura ze ludzie po sobie nie sprzataja, ja na szczescie dobrze trafilam, spoko ludzie, pod względem warunków ok. praca fajna, kasa fajna. wg mnie otto zdecydowanie daje rade
    ReviewUserIcon
    Kamil

    18.06.2018 21:53

    Inne

    Witam na pakowaniu owocow jestem z grupka 4 osob jesli nie liczysz na 5* hotel to domki jakie sa w haelen sa wporzadku grzyba nie ma ani nic prawda sa jakies niedogodnisci u nas byl problem z dojazdem z biura na kwatere i z domkiem ale trza tylko cierpliwie poczekac a wszystko zostanie rozwiazane ja na ten moment polecam gdzyz do pracy nie pojdziesz dopuki nie wyrobisz numeru sofi wiec wyplate bedzie sie mialo na pewno, co do pracy zaczynamy w srode jesli ktos chce jakies zdjecia domkow czy wiecej informacji zapraszam na [email protected] u nas jest jeszcze wolny pokoj dla dwoch osob
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    20.06.2018 16:39

    Inne

    Trzeba znac jezyk?
    ReviewUserIcon
    tomi

    19.06.2018 18:07

    Inne

    Jeżeli ktoś się wybiera na kanapki w tym tygodniu to proszę daj znać [email protected] Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    bigos

    13.05.2018 16:09

    Inne

    Od przeszlo dwoch tygodni szukam osoby chetnej do wspolnego wyjazdu przez agencje dobra i placaca na czas. Albo Polacy sa tak bogaci, ze nie potrzebuja wyjazdu albo licza na to, ze wszystko sie za nich zalatwi i zwyczajnie nie sa w stanie przezyc bez obiadow u matki. Do tego pchaja sie do Otto albo Axidusa, a pozniej zala sie, ze grzyb na scianie i pracy nie ma, a tu czlowiek proponuje normalna agencje.
    ReviewUserIcon
    Beata

    16.06.2018 12:46

    Inne

    Może mieszkasz w normalnych warunkach ja mieszkam w takich jak napisalam i nie sciemniam a serwujac ludziom zakwaterowanie dokladnie 120 km od miejsca pracy to zart na 5.30 wstajesz o 3 rano a umieszczenie ludzi 6 km od sklepu nie gwarantujac nawet roweru chyba ze 7 euro dziennie to jakieś Nieporozumienie
    ReviewUserIcon
    Tofikkk

    19.06.2018 05:48

    Inne

    Proszę o informacje - [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonymous

    18.06.2018 14:56

    Inne

    Nie polecam wczoraj bylem w holandii w miejscowosci Diemen jak zobaczylismy co tam sie dzieje brod smrod i ubustwo i polaczki latajacy najebani nacpani tragedia trzymajcie sie od tej firmy jak najdalej mowie szczerze Dzisiaj sobie ogarnelismy inna prace :)
    ReviewUserIcon
    paolooo

    17.06.2018 16:24

    Inne

    Hej, czy jedzie ktoś do pracy do pakowania słodyczy? Bądź ktoś był i może coś o tym opowiedzieć, jak wygląda praca, jak z agencja i zakwaterowaniem? w razie czego proszę o priv jeśli ktoś tutaj nie chcę ([email protected])
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    17.06.2018 12:47

    Inne

    A możecie coś napisać jak to wyglada w praktyce? Jadę niby w sobotę ale umowy nie podpisane, nawet nie ma tematu, nie wiem kiedy wyjazd i skąd. Zero informacji i zainteresowania ze strony agencji. Jak to u was wyglądało?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.