opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 72
    • 73
    • 74
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Angelika

    11.07.2018 10:10

    Inne

    Ktoś chętny na wspólny wyjazd z tego biura z Krakowa ?? Moj e-mail : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adus

    10.07.2018 21:11

    Inne

    Nie polecam w Oss, przyjeżdżasz po to żeby siedzieć w baraku, bo nie ma pracy!!!!
    ReviewUserIcon
    Julia

    09.07.2018 18:20

    Inne

    Cześć! Wybieramy się z chłopakiem do DSV Herenberg 14.07 z Pomorza. Jeśli jest ktoś -koniecznie niepalący- chętny do domku to fajnie byłoby się zgrać. Zawsze będzie jakoś raźniej.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    10.07.2018 08:46

    Inne

    Cześć. Skąd konkretnie jedziecie?
    ReviewUserIcon
    Julia

    10.07.2018 20:20

    Inne

    Kwidzyn/Grudziądz nie mamy jeszcze konkretnych informacji :(
    ReviewUserIcon
    Lubliniak

    05.07.2018 17:44

    Inne

    Praca w Niemczech warta jest jechania?
    ReviewUserIcon
    magda

    10.07.2018 17:38

    Inne

    no pewnie, jest sporo fajnych miejscówek
    ReviewUserIcon
    kuba

    10.07.2018 17:37

    Inne

    spoko opcja dla osób które szukają wakacyjnej pracy, jak dla mnie fajna przygoda a i dorobić sobie można sporo
    ReviewUserIcon
    edek

    10.07.2018 10:06

    Inne

    Mozna wcale iezle zarobic; kto nie ma stalej pracy ma tu alternatywe.
    ReviewUserIcon
    marek.l

    10.07.2018 17:24

    Inne

    no ja właśnie podchodzę do tego z takim podejściem i jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    10.05.2018 18:13

    Inne

    Praca pracą ale to gdzie sie zyje też ma spore znaczenie. Jaką lokalizacje otto najlepiej wspominacie i jaka wam najbardziej zapadła w pamięci? Osobiście źle wspominam "klasztor" w Venlo. Za to każdemu polecam Wezze airport mimo braku internetu atmosfera była tam całkiem przyjazna i człowiek sie tam czuł jak w małej społeczności.
    ReviewUserIcon
    brr

    10.07.2018 16:30

    Inne

    klimat slums
    ReviewUserIcon
    brr

    10.07.2018 16:37

    Inne

    Leprze warunki w Polsce Tobie nie odpowiadają ? W Polsce bardzo dobrze się żyje, każdego stać jest, małe dzieci mają spoko fajnie, rodziny dobrze żyją w tych czasach w Polsce. Rynek pracy w Polsce się poprawił.
    ReviewUserIcon
    wow

    10.07.2018 16:21

    Inne

    jaja se tu robią z wpisami nie chcę tego widzieć co będą robić na miejscu w Holandii i żeby holenderskie gazety czasami nie opisywały polaczków na zabawie. Odczytuję, że to OTTO przewoźnik, przebranżowił się, spoko.
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.07.2018 01:23

    Inne

    Hej , czy ktoś może chciałby się wybrać do pracy jak najszybciej , ale nie ma z kim z okolic mniej więcej Olsztyna ? Mam 19 lat , to byłby mój pierwszy wyjazd i nie ukrywam , że się trochę stresuję gdzie trafię , a wiadomo , że z innymi raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.07.2018 09:18

    Inne

    Ja też jestem z Suwałk
    ReviewUserIcon
    level

    10.07.2018 16:13

    Inne

    na tym forum to już zapomnieli ludzie że to gowork a nie anonse matrymonialne na randkę wyjeżdżacie ? DZIWNE TU FORUM czy to CHATOWANIE GADUGADU POWRÓCIŁO !!!
    ReviewUserIcon
    franek

    09.07.2018 19:51

    Inne

    Korzystne opcje krajowe i zagraniczne; Otto to ciagle wazny partner uzupelniajacy rynek pracy; jest potencjal.
    ReviewUserIcon
    skrafi

    10.07.2018 12:04

    Inne

    uzupełnia rynek czym popadnie czy się mylę? ten rynek za granicą żeby czasami nie padł i się odrodził murem jak wielka Brytania W Polsce jest dużo pracy
    ReviewUserIcon
    Franeczek

    09.07.2018 18:47

    Inne

    Ktoś z Podlasia się wybiera do pracy?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.07.2018 09:14

    Inne

    Jaa!
    ReviewUserIcon
    Nala

    05.07.2018 14:58

    Inne

    Witam, czy ktoś wybiera się w wybiera się w najbliższą sobotę tj. 7/07 do DSV w Venlo?
    ReviewUserIcon
    K@C

    07.07.2018 11:02

    Inne

    Hej ????Ja właśnie jadę ????Właśnie wyjeżdżam z Krk a Ty? Daj znać Karolina. Cicho1997@Gmail. Com
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    09.07.2018 22:44

    Inne

    Hej. I jak tam na miejscu? Wszystko ok?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.07.2018 13:51

    Inne

    Czy wybiera sie ktos do pracy przez otto?bo zastanawiam sie nad wyjazdem i pytanie czy ktos chcialby sie zgrac i wyjechac razem?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.07.2018 10:31

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łuki

    09.07.2018 20:14

    Inne

    Mniej więcej kiedy i gdzie planujesz?
    ReviewUserIcon
    Anna

    09.07.2018 20:14

    Inne

    Tragedia. ODRADZAM ZDECYDOWANIE. Bus który miał odebrać moja córkę do miejsca zakwaterowania spóźnił się kilka godzin. Na miejscu okazało się że przydzielono ją do mieszkania z Rosjanką. Chociaż obiecane było w firmie otto że będzie mogła mieć pokój z kolazankami, z którymi pojechała. I na koniec miejsce pracy od miejsca zamieszkania oddane o bagatela tylko o 100 km.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    09.07.2018 19:50

    Inne

    Korzystne opcje krajowe i zagraniczne; Otto to ciagle wazny partner uzupelniajacy rynek pracy; jest potencjal.
    ReviewUserIcon
    Grr

    04.07.2018 12:31

    Inne

    Masakra. Praca załatwiana tygodniami , umowa otrzymana 5dni przed wyjazdem i nagle dowiadujesz sie ze stawka smieszna, bez wcześniejszego poinformowania. Na miejscu istna patologia,w filmie dotyczacym pracy i miejsca wszystko idealnie na miejscu mozna się zjarac spiąc, brak dostępu do internetu i jakiekolwiek zycia poza tym miejscem, wyplata smieszna oczywiście jak sie mozna bylo spodziewac niezgodna do czasu pracy, mniejsza od osob ktore braly firmowe buty ktorych koszt to 80euro i odliczone ubezpieczenie pomimo karty isic ktora agencja tak namawia by wyrabiac bo wtedy nie odlicza. Smieszne. po tygodniu powrot do domu poki zostalo cos z przywiezionych pieniedzy byleby zapomniec o tym miejscu i agencji.
    ReviewUserIcon
    Agnację poproszę

    08.07.2018 19:25

    Inne

    Hej.To ja poproszę o nazwy tych lepszych agencji,bo tez chciałabym zmienić,a póki co wszyscy na forum wychwalają inne,a dalej pracują przez Otto ;/
    ReviewUserIcon
    xx

    09.07.2018 12:54

    Inne

    Witam, Masz rację. Ja zapomniałam o tym miejscu, widzę że od wielu lat się tam nic nie zmieniło. Kolego, że dałeś nogę to był twój najpiękniejszy wybór. Od czasu do czasu zaglądam tu co ludzie piszą, i się cieszę że nie mam nic wspólnego. Jestem dorosła, po szkołach kursach plus język z wysoką kulturą osobistą ze znacznym doświadczeniem w pracy prawie magazynier i nie mam co tu szukać, pośmiewisko i dyskryminacje sobie urządzają, normalne zachowania co dla niektórych to dziwne zjawisko, ale wybaczam bo wiadomo pod jakim wpływem niektóre osoby są. Pozdrawiam kolegę, życzę wszystkiego dobrego.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    08.07.2018 22:21

    Inne

    cześć! Wybieramy sie dwie osoby do Heemskerk do Rijnsburgu na tzw; sałatki. Dokładnie insteresuje nas początek sierpnia, ewentualnie +- kilka dni w tą czy w tą. Czy ktoś się może wybiera w tym terminem własnym transportem? Ewentualnie chętny jest na ‚sparowanie’ jeśli chodzi o domek, wiadomo swój to swój. Poznań i okolice. Pozdrawiam i w razie co kontakt na e-mail; [email protected]
    ReviewUserIcon
    Liwi

    08.07.2018 19:02

    Inne

    Hej, jedzie ktoś między 14 a 22 lipca z Warszawy? Chętnie bym poznał kogoś z kim można byłoby razem wyjechać i mieszkać, bo nie wiadomo na kogo się trafi na miejscu. Jest ktoś chętny? :)
    ReviewUserIcon
    Kama

    08.07.2018 17:16

    Inne

    Na jakiej zasadzie zbiera się zamówienia skanerem ręcznym na magazynie w Waalwijk?
    ReviewUserIcon
    OpelAstra

    07.07.2018 01:57

    Inne

    Polecam XPO Venlo. Praca fajna i idzie zarobić. Pod warunkiem że nie idzie się na nocki. Wszyscy strasza przed klasztorem w Venlo. Ja też się bałem co to za Merlina itp jak widziałem w Google. Ale jak przyjechałem to zmieniłem zdanie. Oprócz tego że trzeba się jednak przyzwyczaić do mocnego spania. Będąc tu pierwszy dzień myślałem że ktoś mi wbije nóż na spaniu ale po dwóch dniach zobaczyłem że ludzie tu są bardzo mili i pomocni. Co firma to różne opinie. Byłem już kiedyś w NL i wiem że są o wiele lepsze lokacje ale tu też idzie wytrzymać. Jeśli ktoś w ten weekend jedzie na klasztor to na pewno wyjdę go powitać. ^^
    ReviewUserIcon
    Odi

    08.07.2018 10:51

    Inne

    jak wyglądają pokoje każdy ma osobno ? dostałem ofertę na maila że do pracy rowerem dojeżdżać będę (niedaleko) patrze na mapę 110KM także chyba do Tour de Pologne się przygotuje, też jadę do Venlo taki domek wygląda na dom dla psychicznych
    ReviewUserIcon
    OpelAstra

    08.07.2018 16:56

    Inne

    Pokoje są przeważnie podwójne, co do dojazdu to pewnie samochodem ;p
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    06.07.2018 16:43

    Inne

    Cześć, jest ktoś chętny załatwić wyjazd w następna sobotę 14 lipca lub 21 z Krakowa ? [email protected]
    ReviewUserIcon
    CiciaRita

    08.07.2018 10:06

    Inne

    Ja chcę wyjechać z chłopakiem w nastepna niedzielę tylko się zastanawiamy czy warto i czy dobry pieniadz? Wie ktoś może jak wygląda praca na order picker w supermarkecie ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    07.07.2018 12:03

    Inne

    NIE POLECAM. WRĘCZ ODRADZAM. Dostałam lokacje w miejscu oddalonym od miejsca pracy o 94 kilometry, które ma opinie, że zdarzają się tam KRADZIEŻE, GWAŁTY i MORDERSTWA. Dodatkowo informacja została podana w sobotę, 3 godziny przed wyjazdem z Polski, a w soboty nikt nie pracuje. Jest jeden numer telefonu do osoby, która "tylko rozsyła lokacje" i nie jest osobą decyzyjną. Na żądanie zmiany lokacji odpowiedziała, że "ona nie może" i się rozłączyła. Jeżeli macie odrobinę instynktu samozachowawczego to nawet jak już macie wykupiony bilet, odradzam jechać. Pieniądze nie są tego warte.
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    07.07.2018 11:59

    Inne

    Cześć, czy jechał ktoś z was do Holandii transportem oferowanym przez otto? Jeśli tak jaki jest jego koszt?
    ReviewUserIcon
    lena

    07.07.2018 10:15

    Inne

    Hej, czy ktoś z was jechał do Holandii transportem organizowanym przez Otto? Jeśli tak jaki jest koszt. Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Angelika

    06.07.2018 17:11

    Inne

    Szukam osoby chętnej na wyjazd z Krakowa ktoś chętny ?? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Andzia

    06.07.2018 15:53

    Inne

    Witam, jest ktoś chętny na wyjazd np 14 lipca lub 21 przez to biuro z Krakowa ? Chciałabym iść z kimś właśnie i załatwić wspólny wyjazd ;) mój e-mail [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    romek

    06.07.2018 13:35

    Inne

    W regionie dolnoslaskim sporo osob korzysta z oferty Otto; sam polecilem robote 3 znajomkom. przekazujcie dalej....
    ReviewUserIcon
    Chętnanawyjazd

    01.07.2018 13:07

    Inne

    Hej! Czy jest jakaś dziewczyna chętna do wyjazdu i tak jak ja nie ma z kim? Chciałabym wyjechać teraz, jak najszybciej, a zostać mogę nawet do końca września :) Jestem ze Śląska, 21 lat. Zostaw w odpowiedzi maila, a się odezwę :)
    ReviewUserIcon
    ;)

    03.07.2018 16:06

    Inne

    I ja chetna - [email protected]
    ReviewUserIcon
    K@C

    05.07.2018 23:15

    Inne

    Hej ????Też jadę sama 7 lipca a ty kiedy?
    ReviewUserIcon
    PanToNieJa

    25.06.2018 03:54

    Inne

    Powiem szczerze że czytając opinie obawiałem się pracować dla Otto, a pracowałem wcześniej w innych agencjach w NL. Tu gdzie pracuje jest wszystko bardzo dobrze zorganizowane. A zakwaterowanie w miarę ok. Jak dbasz tak masz. Jeśli jesteś w miarę ogarnięty i nie boisz się uczciwej pracy to polecam pracę w post.nl w Hengelo.
    ReviewUserIcon
    Natala

    03.07.2018 19:43

    Inne

    Hej masz dobre zdanie o tej pracy? Aktualnie jestem z chłopakiem w Holandii i w ciągu 2 tyg nacielismy się na 3 agencje i zastanawiamy się właśnie czy nie uderzyć do tej pracy w sklepie
    ReviewUserIcon
    dudka

    05.07.2018 18:19

    Inne

    uuu nie zazdroszczę, ale czasem ma się pecha. myślę,że śmiało możecie spróbować w AH, mi się tam pracowało całkiem przyjemnie i kasy dostałam tyle ile mi się należało. nie było problemów z niczym a też się martwiłam, że będzie nie halo.
    ReviewUserIcon
    franek

    05.07.2018 14:33

    Inne

    Jak w kazdej pracy troche farta nie zaszkodzi; OTTO akurat ma duzy rozrzut ofert, jest w czym pogrzebac.
    ReviewUserIcon
    Michał

    03.07.2018 19:35

    Inne

    Jedzie ktoś z Warszawy pod koniec lipca? Może ktoś chce się zgadać i wyjechać razem? :) razem raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.07.2018 14:18

    Inne

    Ja jadę :) Dosłownie pod koniec lipca, również jestem z Warszawy i również mam na imię Michał :D Napisz maila: [email protected] Pozdro :)
    ReviewUserIcon
    irma

    04.07.2018 19:32

    Inne

    Ode mnei wielki plus za ubezpieczenie. Zalatwiliście mi prace w zeszlyk roku w albercie i to byl naprawde fajny czas.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    04.07.2018 17:37

    Inne

    witam jade do DHL w sobote jako order picker lekow, czy ktos wie jak tam jest ? pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    04.07.2018 17:30

    Inne

    witam ja w sobote do pracy w DHL jako order picker przy lekach czy ktos sie orientuje jak tam jest ? pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    maurycy

    04.07.2018 17:17

    Inne

    Trzeba sie liczyc raczej ze skromnymi warunkami mieszkaniowym; ot taki los, ale od czegos trzeba zaczac na te Hiltony. Otto to sprawdzony adres posrednika.
    ReviewUserIcon
    janek

    04.07.2018 17:10

    Inne

    Kolejny rok mojej "przygody" wakcyjnej z OTTO; znalazlem sposob by zarobic a potem zwiedzac, a co....za swoje.
    ReviewUserIcon
    Gomer

    04.07.2018 16:09

    Inne

    Cześć, chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja ze zjazdem na weekend, wybieram się z narzeczoną lecz mamy 2 wesela w sierpniu na których musimy być i pytam czy jest problem ze zjazdem i powrotem czy bezproblemowo, oczywiście na swój koszt? Dziękuje za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Gomer

    04.07.2018 15:58

    Inne

    Mam pytanie, mamy zamiar wybrać się z narzeczoną do pracy, order picker, magazyn, za pośrednictwem OTTO, mamy taką sytuacje że musimy być na 2 weekendy sierpnia w domu, wesela, i pytanie jak wygląda sytuacja zjazdów, czy jest jakiś problem z tym czy jednak nie ma opcji zjechać na sam weekend, oczywiście na swój koszt, proszę o szybką odp, z góry dziękuje.
    ReviewUserIcon
    M

    04.07.2018 12:06

    Inne

    Witam, zarejestrowałem się w OTTO i czekam na oferty pracy. Czy mógłby mi ktoś opisać warunki mieszkalne? Głównie chodzi mi o to co powinienem zabrać, ile osób jest w pokoju (Prawdopodobnie wyjeżdżam sam) oraz jak wygląda organizacja transportu przez firmę do Holandii (nie posiadam prawa jazdy). Odpowiedź prosiłbym tu, lub na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angelika.

    03.07.2018 23:51

    Inne

    cześć! Wybieramy sie dwie osoby do Heemskerk do Rijnsburgu na tzw; sałatki. Dokładnie insteresuje nas początek sierpnia, ewentualnie +- kilka dni w tą czy w tą. Czy ktoś się może wybiera w tym terminem własnym transportem? Ewentualnie chętny jest na ‚sparowanie’ jeśli chodzi o domek, wiadomo swój to swój. Poznań i okolice. Pozdrawiam i w razie co kontakt na e-mail; [email protected] Pozdrawiam!!

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon