opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 71
    • 72
    • 73
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ketman

    23.07.2018 20:06

    Inne

    Pomysl na wspolny wyjazd do pracy jak najbardziej praktyczny organizacyjnie i towarzysko; jechalem tak dwukrotnie z OTTO, zawsze bezpieczniej i weselej.
    ReviewUserIcon
    bp

    24.07.2018 17:49

    Inne

    Ja w zeszlym roku z otto pojechalam do alberta i fajnie wspominam ten czas
    ReviewUserIcon
    Siwka

    24.07.2018 16:14

    Inne

    A może wybiera się ktoś w ten weekend 28.07 do XPO Tilburg( magazyn H&M) i jedzie autobusem? Jeśli tak to może się zgadamy napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    BetiBet

    24.07.2018 16:10

    Inne

    hej :) Rozważam opcję wyjazdu w Sierpniu do pracy przez tą agencję na magazyn logistyczny w okolice Hamburga. Praca jako komisjoner- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera. Czy ktoś w ostatnim czasie był, jest, bądź zna kogoś kto mógłby przekazać info nt. warunków, zarobków itd w tej pracy bądź podobnej w niemczech przez ta firmę? Najprawdopodobniej pojdę sama dlatego też moja prośba :) Pierwszy wyjazd do pracy za gr., pierwsza taka praca, dodatkowo sama. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię, podaję adres mailowy na który można wysyłać opinie [email protected] Dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    24.07.2018 13:31

    Inne

    Ktos sie wybiera w ten weekend przez otto jesli tak tez jestem chetny jakcospisac zkims zawsze razniej [email protected]
    ReviewUserIcon
    angela

    19.07.2018 18:33

    Inne

    Najwazniejsze przy opcji wyjazdowej to kasa i jeszcze troche swiata przy okazji do zobaczenia; doswiadczenie bezcenne.
    ReviewUserIcon
    roxi

    22.07.2018 22:38

    Inne

    ja miałam okazje poćwiczyć trochę język więc tez fajnie :)
    ReviewUserIcon
    Kalepa

    19.07.2018 16:48

    Inne

    Jedzie ktoś 28 lipca do pracy w magazynie Albert , autokarem ?
    ReviewUserIcon
    kalepa

    22.07.2018 20:29

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    nadia

    22.07.2018 22:33

    Inne

    i jak się podoba? bo słyszałam sporo pozytywnych opini
    ReviewUserIcon
    ivy

    15.07.2018 11:38

    Inne

    Hej jakieś opinie o DSV w Waalwijk?jadę 21lipca i jestem ciekawa?
    ReviewUserIcon
    alex

    22.07.2018 14:48

    Inne

    I jak tam dziewczyny bo mieliśmy jechać we dwóch do tej samej firmy i nwm czy teraz mamy żałować?
    ReviewUserIcon
    Buka

    21.07.2018 13:38

    Inne

    Witam serdecznie wszystkich! Jestem już w Holandii wraz z dziewczyną. Zamierzam odwiedzić OTTO Work Force, które oddział wybrać najlepiej? Tu na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Kasza

    21.07.2018 11:24

    Inne

    Hej, ja jadę napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Izabela

    18.07.2018 10:25

    Inne

    Dzień dobry. Chciałabym wyjechać za granicę (Holandia) do pracy co i gdzie polecacie ? Kto również się wybiera ? W grupie zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    ;P

    21.07.2018 02:05

    Inne

    A kiedy wyjeżdżasz , bo ja i mój chłopak również jedziemy 28 lipca
    ReviewUserIcon
    Pp

    21.07.2018 02:06

    Inne

    28 lipca
    ReviewUserIcon
    Natalia

    10.07.2018 10:33

    Inne

    Czy jedzie ktoś autem 23 lipca do Iddink Voortgezet Onderwijs albo do ModusLink i ma wolne 3 miejsca? Chcielibyśmy się dołączyć.
    ReviewUserIcon
    Leo

    20.07.2018 11:59

    Inne

    Natalia chciałbym jechać swoim autem jak miałabyś pracę to jedziemy w 4 [email protected]
    ReviewUserIcon
    Leo

    20.07.2018 13:03

    Inne

    Natalia a mielibyście pracę jeszcze do jednej osoby:)? To mogę jechać swoim autem [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paula

    16.07.2018 19:02

    Inne

    Hej, czy ktoś wyjeżdża 21 lipca do pracy na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Andzia

    19.07.2018 19:24

    Inne

    Dajcie dziewczyny co i jak i czy warto... z synem tez mamy tam jechać 04.08.bardzo byłabym wdzięczna .Bo opinie zaczynają mnie przerażac.
    ReviewUserIcon
    lukasz

    20.07.2018 11:20

    Inne

    21.07 Venlo ktoś się wybierą>?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.07.2018 21:03

    Inne

    Siema. Mam pytanie odnośnie oferty: Zbieracz zamówień za pomocą skanera w Jumbo ? Czy może już ktoś z Was był tam i może powiedzieć co i jak, chodzi mi o zakwaterowanie, dojazd do pracy no i tak po krótko na czym ta praca polega i jak jest z językiem oczywiście. Czy trzeba dobrze znać angielski, żeby ogarniać polecenia itp. Za wszystkiego odpowiedzi wielkie dzięki.
    ReviewUserIcon
    Criss

    11.07.2018 18:55

    Inne

    Macie jakies info odnosnie tej pracy juz? Jak godziny, warunki, zakwaterowanie, itp?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    20.07.2018 10:53

    Inne

    Siema. I jak? Wyjechałeś? Ja niestety do końca lipca nie dam rady. Tutaj masz mojego emaila: [email protected]
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Czachor

    19.07.2018 23:58

    Inne

    Powiem tak jeżeli ktoś chce tu przyjechać bez pieniędzy to może podpisywać na siebie wyrok. Otto to loteria.jedni mają dobrze nie są w stanie.zarobic na jedzenie i bilet powrotny. Przyjeżdżają tu trzeba mieć pieniądze na jedzenie i na powrót ponieważ.na jednym zakładzie jedni zarabiają po 500 euro a inni po 60. Tak tu niestety jest. Biuro to nieprawdopodobny chaos i nieogar. Ja pracuje w heemskerk i jutro wracam do domu. Więc przestrzegam innych żeby wielkich nadziei tu nie przywozili.
    ReviewUserIcon
    pracowniczka17

    17.07.2018 18:00

    Inne

    Jest ktoś może lub był w Helmond w Holandii czy pakowaniu sałatek? Proszę o opinie :)
    ReviewUserIcon
    Czech

    19.07.2018 00:46

    Inne

    Cześć ja właśnie jestem i na razie to bez sensu. Tu pracy nie ma . Zdarza mi się pracować po 4 godziny czy po 18 godzin w tygodniu. Sama praca w zależności jak trafisz stanowisko stanowisku nie równe. Na jednym spoko na innym kat wyzwiska i brak wytłumaczenia czego kolwiek. Jeżeli nie masz innej opcji to zaryzykuję ale bądź przygotowana na najgorsze.
    ReviewUserIcon
    Pucka

    18.07.2018 23:34

    Inne

    Hejo czy ktoś z was wyjeżdża 28 lipca z krk ? I wgl ktoś by mógł napisać jak tam jest na prawdę ,jak się pracuje w magazynie, bo jak na razie mam mieszane uczucia co do wyjazdu , a nie chciałabym wpakować się w jakieś (usunięte przez administratora) a po przeczytaniu wpisów tutaj widzę że są podzielone zdania .
    ReviewUserIcon
    Mikel

    18.07.2018 19:39

    Inne

    Jeżeli firma jest tak dobra jak kiedyś, kiedy zaczynałem w 2001 roku, to super. A później jak odszedł Otto i został Frank to już było gorzej, ale wciąż pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    Max

    17.07.2018 21:19

    Inne

    A co z dodatkiem wakacyjnym? Czy firma OTTO go wypłaca?
    ReviewUserIcon
    grejs

    17.07.2018 19:07

    Inne

    Umowe w okreslonymbrzmieniu dostajemy na wejsciu wiec chyba sie deklarujemy na wiadome. W zyciu tez bywaja niespodzianki.
    ReviewUserIcon
    Siwka555

    17.07.2018 13:09

    Inne

    A ja z zapytaniem bo chciałabym wyjechać z mężem właśnie z tej firmy. Może ma ktoś sprawdzoną pracę i ma pewny wyjazd w przeciągu tygodnia? Może byśmy się jakoś zgadali w kilka osób zawsze raźniej. Jak cosik to napisz na maila [email protected] My wysłaliśmy formularze i cisza
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    miika

    11.07.2018 23:10

    Inne

    Dobre pytanie, czy można zrezygnować wcześniej z zawartej umowy przed jej końcem ?
    ReviewUserIcon
    Julita1998

    16.07.2018 02:41

    Inne

    Tak i to bez zadanych kosekwencji ????
    ReviewUserIcon
    Lel

    16.07.2018 23:24

    Inne

    Ty pytasz czy odpowiadasz? xD ludzie, nauczcie się pisać po polsku.
    ReviewUserIcon
    Beata

    13.06.2018 23:21

    Inne

    Szkoda ze nie ma żadnych opini na ten temat raz się żyje zobaczymy jak tam jest Wyjazd! 13.06 może będzie szczęśliwy ???? ☺️
    ReviewUserIcon
    Ewka

    16.07.2018 13:41

    Inne

    no dokładnie! ja jadąc za granicę do pracy nastawiam się głownie na... PRACĘ :) warunki nie muszą być wow, ważne żeby było czysto, wygodne łóżko itp... niestety nie jest to miejsce dla "księżniczek" tylko osób które naprawdę przyjechały coś zarobić. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lel

    16.07.2018 23:23

    Inne

    Ale o co wy się czepiacie? xD To że wam trafiły się dobre warunki, nie znaczy ze każdemu takie zapewniają, ale jak to grażynki mają - muszą swoje 5 groszy dodać, bo one mają super warunki, bez wilgoci itp. :))))
    ReviewUserIcon
    Martyna :))))))))))))))

    10.07.2018 13:19

    Inne

    Witam! Wszyscy który są zainteresowani wyjazdem za granice z tej firmy to stanowczo nie polecam!!!! Ta firma ROBI SOBIE TOTALNE ZARTY PO 1 wyjechałam ze znajomymi do pracy która mam w VENLO a mieszkam w Belgii Jeszcze jakby to było miasto to nawet dało by się wytrzymać mimo ze mam od pracy 100km ale to jest OSADA BEZ SKLEPÓW APETKI NAWET JAK CHODZI O PRACE TO SIĘ NIE WYWIĄZUJĄ MAM NP JECHAĆ NA 13do pracy bus nie przyjeżdża a następnie po paru godzinach czekania dostaje SMS ze praca jest odwołana nikt nic nie wiem brak zorganizowan koordynatorów na wszysc czeka się w nieskończoność Totalna porażka i nawet nie da się skąd uciec bo nie ma jak ani busa ani pociągu No zupełnie nic Pozdrawiam bardzo serdecznie firmę Otto ????
    ReviewUserIcon
    ewka

    16.07.2018 13:45

    Inne

    bez sensu że masz pretensje o brak sklepów i apteki.. mogłaś się dowiedzieć wczesniej o lokalizacje i co nie co sprawdzić... nie maja obowiązku zapewnienia ci lokalu w centrum miasta, mało tego nikt nie ma, nie tylko otto;)
    ReviewUserIcon
    Lel

    16.07.2018 23:19

    Inne

    Pewnie że nie mają obowiązku, ale jeśli zapewniają dojazdy do pracy, zakwaterowanie to powinni również w miarę możliwości postarać się o to aby jakikolwiek sklep był w pobliżu lub też dojazd od niego.
    ReviewUserIcon
    patryk

    16.07.2018 19:27

    Inne

    Jak ma sie checi do roboty to kazda praca jest dobra; co do Otto to daje rade w mnogosci ofert.
    ReviewUserIcon
    whatever

    15.07.2018 11:57

    Inne

    jak warunki w Booskop ??
    ReviewUserIcon
    Nadia

    16.07.2018 13:47

    Inne

    całkem w porządku, nie ma co narzekać
    ReviewUserIcon
    Boskoop

    16.07.2018 17:58

    Inne

    Hej.Mieszkam w Boskoopie.Warunki są całkiem niezłe. Jest to hotel,podzielony na mieszkania ,w skład którego wchodzą 2 sypialnie 2-osobowe,salon z aneksem kuchennym i łazienka. Koordynatorzy ośrodka w porządku. Do najbliższego sklepu 10 minut piechotą,do miasteczka ok.2 km.Jest Polski sklep.To tak w skrócie.Ludzie tu mieszkający są w porządku, z małymi wyjątkami,ale to tak jak wszędzie. Podsumowując Boskoop-polecam. ;)
    ReviewUserIcon
    Criss

    16.07.2018 17:05

    Inne

    Pracuje ktos w Albert Heijn w Rotterdamie i moglby powiedziec cos o tej pracy/zaakwaterowaniu? Ewentualnie mail:[email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kama

    08.07.2018 18:41

    Inne

    Praca na magazynie w Waalwijk za pomocą skanera ręcznego, na czym polega i jakie warunki zakwaterowania i czy daleko z domkow do pracy? Podobno prawie sami polacy tam są. Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Julita1998

    16.07.2018 02:51

    Inne

    Domyślam się, że będziesz pracowal w Docdacie, bardzo fajna praca, a wszystko Ci wytłumacza przez pierwsze dni kursu, który jest tak samo płatny jak normalne godziny pracy ( tak było w zeszłym roku, teraz pracuje w Heemskerku)
    ReviewUserIcon
    Ewka

    16.07.2018 13:42

    Inne

    nie jest to zbyt trudne, na pewno szybko załapiesz ;)
    ReviewUserIcon
    Angelika

    12.07.2018 22:52

    Inne

    Hej! Ktoś chętny na wspólny wyjazd na początku sierpnia?? Rijnsburg ‚salatki’ zakwaterowanie najlepiej w Noordwijk, jak cos czekam na kontakt!!!:) Poznań i okolice. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Julita1998

    16.07.2018 02:39

    Inne

    Obecnie pracuje w tej firmie, jest mało godzin , robota w porządku, ale (tak mowia) jestem na najlepszym dziale- logistyce. Mieszkam w Noordwijku, ale na domkach i naprawdę, czuje się jak na wakacjach ????
    ReviewUserIcon
    ilona

    27.06.2018 10:37

    Inne

    Nie ma co sugerowac sie cudzymi niesprawiedliwymi ocenami; OTTO jes szansa dla wielu osob ktorym zalezy; ja tak mam i nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Nigdy więcej otto

    15.07.2018 22:19

    Inne

    A Ilona to przypadkiem nie naganiacza ??? Właśnie wróciłam po 2 tyg ( uciekłam) bo to jeden wielki koszmar . Przez 2 tyg pracowałam 3 dni słownie trzy dni !!!!! Bo pracy nie było . Przerzucali mnie do kilku miejscowości , zero kontaktu z koordynatorem, po prostu nie odbiera tel i nie reaguje na SMS. Rozmawiałam z Polka co tam mieszka na stałe i jak sie dowiedziała że ja z agencji otto to tylko w głowę sie stuknęła i zapytała czy ja internetu nie mam że z nimi współpracę podjęłam . Jak ochłonę po powrocie to opisze ten koszmar. Nie wierze w to co tu piszą że luzik i jest fajnie i fajnie sie zarabia i że świetny kontakt !!!! Kontaktu zero a telefon do Białegostoku to porażka. Te świetne opinie to chyba pracownicy sami piszą .
    ReviewUserIcon
    Kamil

    13.07.2018 23:29

    Inne

    Jest ktos chetny na wyjazd za tydzien lub do konca tego miesiaca zapraszam na meil zawsze z kims razniej [email protected]
    ReviewUserIcon
    krzysiek4655674

    12.07.2018 13:49

    Inne

    Cześć jedzie ktoś do Holandi oz okolic Krakowa ? proszę o kontakt
    ReviewUserIcon
    Masz

    12.07.2018 21:11

    Inne

    Ja, podaj maila to się spiszemy :)
    ReviewUserIcon
    krzysiek4655674

    13.07.2018 10:58

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.07.2018 21:37

    Inne

    Witam! Wybieramy sie z koleżanką prawdopodobnie 14lipca do pracy w pralni "textiel" w Utrichcie czy ktoś orientuję sie jak tam jest?? I mógłby cos powiedzieć
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    12.07.2018 22:24

    Inne

    Pracuje się 5 dni w tygodniu po 7 h, ogólnie początki zawsze są trudne ale później juz jest lepiej. Ludzie są dość mili, większość Polaków wiec wszystko wytłumacza i pokażą. Jedyny minus to fakt ze nie pracuje się więcej.
    ReviewUserIcon
    pawel

    11.07.2018 11:26

    Inne

    Przerobilem rozne firmy ale z Otto najkorzystniej finansowo; robota pewna.
    ReviewUserIcon
    Rychu210

    11.07.2018 17:47

    Inne

    Gdzie pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    Irma

    12.07.2018 20:10

    Inne

    pewna i jest ubezpiecznenie co wazna. Mi prace w albercie zaltwili.
    ReviewUserIcon
    Beata

    12.07.2018 20:01

    Inne

    Praca w PRALNI "textiel" w Utrichcie !!! Jak tam jest??? Prosze o informację
    ReviewUserIcon
    patryk

    12.07.2018 19:55

    Inne

    Korzystne i atrakcyjne oferty na OTTO, zawsze cos ciekawego dla kazdego.
    ReviewUserIcon
    Plyp

    12.07.2018 18:12

    Inne

    Firma pośredniczyła w zatrudnieniu mnie na inwentaryzacji w sklepie, wyplata w terminie , kontakt z paniami posredniczkami bardzo dobry , chociaż nie można zaprzeczyć że czasem się gubiły w tym co mi mówiły, ale to nic dziwnego biorąc pod uwagę z iloma osobami muszą pracować
    ReviewUserIcon
    Beata

    12.07.2018 16:25

    Inne

    Jedzie ktoś w ten poniedziałek?? To pracy w pralni "textiel" lub kto juz tam był i cos powie ???
    ReviewUserIcon
    Criss

    11.07.2018 18:54

    Inne

    Pracuje ktos w DHL przy zbieraniu produktow medycznych albo przy oczyszczaniu i pakowaniu salaty i moglby napisac cos o tyh ofertach? Jak godziny, zakwaterowanie, itp. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.07.2018 09:51

    Inne

    Hej, zbieranie produktów jest proste, każdy sobie poradzi z tym. Jedynym minusem mogą być(ale nie muszą) wyrabiane normy przez pracowników. Pracowałem w Albert Heijn na tym samym stanowisku i praca była spoko. Gdybym miał z kim wyjechać teraz to nie wahałbym się i od razu jechał :) Jak jesteś chętny to można się wybrać i bajka :)
    ReviewUserIcon
    MANIA

    11.07.2018 23:02

    Inne

    Hej, wie ktoś może jak wygląda rezygnacja z pracy podczas umowy na pół roku ? Czy ponosi się jakieś kary?:)
    ReviewUserIcon
    Mroz

    11.07.2018 15:40

    Inne

    Siema, jakie miejscówki polecacie? Gdzie nie dojezdza sie 200km oraz nie ma grzyba w mieszkaniach? Ktos moze przedstawic jakies swoje doswiadczrnia?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.