opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 68
    • 69
    • 70
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ŚWIREK

    29.09.2018 14:55

    Inne

    Pracował ktoś bądź pracował w Guess w Venlo? Proszę o opinię bo nie wiem co robić
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2018 14:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek.wu

    29.09.2018 09:16

    Inne

    jakos nie chce mi sie w to wierzyc... nagle cała firma obróciła się przeciwko tobie? co za absurd. po prostu probuj dalej dzwonic, lbo idz wyjasnij osobiscie
    ReviewUserIcon
    adrian

    27.09.2018 18:24

    Inne

    dobra i pewna firma. dzieki nim prace znalazlem, godziny sa i to najwazniejsze. prace znalazlem przez ich fb. takze warto probowac. jechalem do nl, na miejscu wszystko bylo ok.
    ReviewUserIcon
    ewa

    29.09.2018 09:12

    Inne

    fajnie, ze coraz wiecej pozytywnych opinii sie o nich pokazuje, czas na zmiany na lepsze
    ReviewUserIcon
    Bercik

    26.09.2018 20:45

    Inne

    Witam , tez chcę wyjechać zagranicę przez agencje Otto oddział Poznań . Poznam kogoś kto również chce pracować przez tą agencję , wspólnie wyjechać byłoby raźniej
    ReviewUserIcon
    Bercik

    27.09.2018 12:49

    Inne

    Napisz do mnie [email protected],
    ReviewUserIcon
    K.

    28.09.2018 07:48

    Inne

    Wczoraj miałam podpisać umowę, ale gdy ją przeczytałam, to od razu zrezygnowałam. TRAGEDIA.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    27.09.2018 20:27

    Inne

    KAMAX Jadę w sobotę również sama .
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.09.2018 12:49

    Inne

    Witam, szukam kolezanki na wspólny wyjazd za około miesiac :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamaxxx

    24.09.2018 22:45

    Inne

    Hej. Mam w planach właśnie wyjechać sama do Holandii i czy polecacie tą formę?
    ReviewUserIcon
    Krzysiek1962

    26.09.2018 18:06

    Inne

    absolutnie
    ReviewUserIcon
    Xd

    27.09.2018 09:14

    Inne

    Nigdy w życiu
    ReviewUserIcon
    XD

    26.09.2018 14:50

    Inne

    Jak dla mnie jestescie totalnym zerem. Oszukujecie ludzi naciągacze. Nie potraficie zapewnić normalnej pracy oraz warunków do życia. Nigdy się tak nie zawiodłem. Nie dajcie się oszukać ta firma to fake i nie dostaniecie nic co oferują wam na umówię. Jednym słowem wasza umowa jest (usunięte przez administratora) warta i powiedzmy ze macie na umówię 10€ na godzinę dostajecie 5 i nawet nie ma gadania
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    23.09.2018 20:35

    Inne

    @Rafon34, najwidoczniej osoby z różnych narodowości mają szansę na dostanie pracy poprzez OTTO Work Force Polska. Jak wygląda struktura Waszego zamieszkania? Czy ponoszone koszta zakwaterowania są wysokie? @Kasia75, rozumiem więc, że w tamtym roku pracowałaś za pośrednictwem OTTO Work Force Polska. Czym się zajmowałaś? Planujesz jeszcze wyjechać z tą firmą?
    ReviewUserIcon
    Rafon34

    24.09.2018 10:58

    Inne

    ponad 90 euro tygodniowo nie pamiętam dokładnie ile chyba 94e/tydzień ubezpieczenie 21/tydzień
    ReviewUserIcon
    Rafon34

    23.09.2018 13:26

    Inne

    To już chyba nie polska agencja pracy tylko bułgarska :) Ja z moją dziewczyną mieszkam z 6 bułgarami :) bez komentarza,żenada
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    21.09.2018 12:59

    Inne

    Praca w (usunięte przez administratora) ktoś się orientuję? Jak zakwaterowanie, dojazad do pracy i jak z godzinami?
    ReviewUserIcon
    Misiekbuwa

    22.09.2018 09:04

    Inne

    Zależy jaka lokalizacja Praca do łatwych nie należy zbieranie zamówień za pomocą słuchawki Idzie się przyzwyczaić nic skomplikowanego ale normy są do wyrobienia naprawdę trzeba mocne tempo trzymać Z godzinami różnie czasem dwa dni w tygodniu pracy czasem pięć Pozdro
    ReviewUserIcon
    Alicja96

    19.09.2018 14:11

    Inne

    Powiem tak zależy od tego gdzie się trafi,trzeba mieć po prostu szczęście a ja owego nie miałam. W moim przypadku warunki są naprawdę bardzo dobre jest naprawdę bardzo ładnie czysto schludnie,kuchenka,lodówka,piekarnik,telewizor,czajniki,wygodne łóżka,piękny salon. ( teraz mnie przenieśli bo wcześniej nie było tak cudownie ale dało się wytrzymać). Ale to nie luksusy w mieszkaniu są najważnijesze a praca i godziny których w moim przypadku nie ma. Pracuje po 2-3 razy w tygodniu,wczoraj wzięłam tygodniówkę 102 euro co jest śmieszne. Pewnie są też takie osoby które chodzą do pracy 5-6 w tygodniu to mogą się cieszyć bo coś zarobią. Jeżeli chcę się coś odłożyć bądź ma się jakieś zobowiązania w Polsce to nie ma mowy. Jak się już idzie do pracy to się jest zwolnionym do domu po 4-5 godzinach bo tej pracy nie ma. O transporcie do pracy i z pracy nie wspomnę bo raz czekałam 3,5 godziny ze znajomymi na busa,czekanie na transport z pracy jest praktycznie zwyczajem. Radzę się zastanowić albo znaleźć prace zakład przez otto gdzie rzeczywiście są godziny. Kasa zawsze na czas,bez opóźnień.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    17.09.2018 21:19

    Inne

    @Pracownik, wydaje mi się, że każdy pracownik w każdej formie powinien zwracać na takie rzeczy uwagę i pilnować swoich "interesów". Piszesz, że w firmie "nie jest źle" - napiszesz coś więcej o rodzaju pracy, zakwaterowaniu i warunkach oferowanych przez OTTO Work Force Polska? @Trojlek, a jak wygląda kwestia ustalania grafiku w Twojej firmie? Napisz też proszę kilka słów na temat współpracy z OTTO Work Force Polska.
    ReviewUserIcon
    Trojlek

    19.09.2018 12:05

    Inne

    ja pracuję w Zaandam hilton foods pakuje rolady kiełbasy mięso praca lekka i przyjemna ale maksymalnie 3-4 dni pracy w tygodniu wypłata po 160 euro to co to jest..kup jedzenie nie opłaca się w ogóle,bede chcial sie przenosić do innego zakładu
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tomek

    18.09.2018 19:22

    Inne

    Był ktoś z was w Amsterdamie albo jest i powie jak wygląda tam sytuacja, zakwaterowanie czy są godziny pracy ? Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    beniamin

    18.09.2018 15:29

    Inne

    Cokolwiek by nie mówić o agencjach pracy to spełniają one dobrą rolę, sam korzystam z ó††ó i chwalę sobie za szybkie przygotowanie dla mnie miejsca, zarobki wypłacane terminowo.
    ReviewUserIcon
    florek

    18.09.2018 15:09

    Inne

    na lokacji gdzie mieszkam wszystko ok. ogolnie czysto i dobrze sie mieszka. ja mam godziny, pracuje i kasa leci, wszystko git
    ReviewUserIcon
    Andżi

    17.09.2018 09:51

    Inne

    Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie są wybieranii ludzie do pracy? bo niektóre osoby chodzą praktycznie codziennie a niektóre osoby raz w tygodniu chore
    ReviewUserIcon
    bendyk

    16.09.2018 11:22

    Inne

    Kilkukrotnie zgłaszałem się do Otto po ofertę pracy i zawsze były trafione; polecałem też znajomym; zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Lolita

    13.09.2018 14:12

    Inne

    Hej, wraz z chłopakiem planujemy wyjazd do Holandii w październiku. Najbardziej interesuje nas oferta pracy w Albert Heijn. Może ktoś polecić do jakiego miasta najlepiej się udać żeby w pracy było w miare i warunki mieszkalne też?
    ReviewUserIcon
    rrrrrrrf

    15.09.2018 19:50

    Inne

    klamiesz bedziesz sie smazyl w piekle razem z pracownikami otto.
    ReviewUserIcon
    rrrrrrrf

    15.09.2018 20:02

    Inne

    polecam agencje Cervo;Flexcraft;Randstad;EuroWork. Dajcie sobie spokój z otto jeżeli chcecie żyć w normalnych warunkach bez narkomanów i nie być traktowanymi jak niewolicy. Pozdrawiam i powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    11.09.2018 12:10

    Inne

    Praca w JUMBO przez OTTO wygląda tak, że siedzisz prawie cały tydzień w domu i czekasz aż łaskawie zaproszą Cię do pracy na 5-6 godzin. Wychodzi koniec końców na to, że masz wypłatę na minusie z powodu braku godzin. Za to z tygodnia na tydzień zateudnianych jest coraz to więcej osób. Tylko po to, żeby każdy miał z 10 godzin w tygodniu a Otto miało coraz to więcej hajsu z nowych ofiar. Sama praca w jumbo przyjemna. Warunki mieszkania? Kpina. Zimna woda co 2 dzień, brud, (usunięte przez administratora) łazienka to 2m2 z grzybem i cholera jeszcze wie czym na ścianach, gdyby to przebadać naukowo to pewnie znalazło by się tu z 10 odmian nowych szczepów bakterii. Chodzenie na boso grozi przyklejeniem do podłogi. Kuchnia to przejście od drzwi do pokoju gdzie leży spleśniała mikrofala i dalsza część tego syfu. Palniki nie działają. Gdy otwarłam lodówkę zwymiotowałam. Kładąc się spać można tylko płakać, kręgosłup wygięty w drugą stronę, materace na których chyba spali bezdomni. Jeśli masz coś cennego to wiedz że następnego dnia już tego mieć nie będziesz. Albo masz tu "układy" albo Cię niszczą. W biurze kazdy ma Cie gdzieś. Jeśli się za dużo odzywasz to 1. Ignorują Twoje wiadomości, 2. Masz coraz mniej godzin. Jeśli ktoś przyjeżdża tylko po to żeby ćpać i mieć na wszystko wywalone to spoko, jeśli ktoś tu chce żyć i zarabiać a nie daj Boże by miał jeszcze jakieś zobowiązania finansowe w Polsce - nie da się.
    ReviewUserIcon
    Reporter

    14.09.2018 19:00

    Inne

    Mogła byś przesłać mi zdjęcia na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    rrrrrrrf

    15.09.2018 19:54

    Inne

    wszystko sie zgadza. zastanawiam sie czemu Polski Konsulat nic z tym nie robi to jest wyzysk rodaków
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Daro95

    11.09.2018 11:07

    Inne

    Jak wygląda sytuacja z pracą przy pakowaniu mięsa w Zaandam? Bo zastanawiam się nad wyjazdem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.09.2018 20:29

    Inne

    Podbijam
    ReviewUserIcon
    Trojlek

    15.09.2018 18:18

    Inne

    Praca jest fajna przyjemna Ale jest 3 maksymalnie 4 dni pracy w tygodniu więc na koksy nie licz
    ReviewUserIcon
    Moniah

    15.09.2018 18:13

    Inne

    Może ktoś coś napisać o lokalizacji de rijp jak to wygląda jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.09.2018 14:27

    Inne

    Nie ma źle ale trzeba pilnować godzin bo ci mogą nie policzyć czegoś albo policzyć za mieszkanie jak będziesz na urlopie w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Moje motto kochać Otto !?

    14.09.2018 19:04

    Inne

    Witam. Poszukuję osób które są lub były na lokacjach Otto w złym stanie i posiadają zdjęcie tych 'obiektów'. Prosiłbym o przesłanie na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Szukajaca pracy

    08.09.2018 18:25

    Inne

    Chciałby się ktoś wybrać za granicę.. bo sama się trochę boję przez Otto.. kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lolita

    13.09.2018 14:08

    Inne

    Wraz z chłopakiem planujemy wyjazd z Otto do Holandii jakoś w październiku
    ReviewUserIcon
    Nl

    14.09.2018 18:58

    Inne

    Inni ci nie pomogą, jak będzie sytuacja że będą chcieli Cię wyrzucić nie licz na plecy.
    ReviewUserIcon
    grażyna

    13.09.2018 14:50

    Inne

    Otto w dużym stopniu ułatwia namiary, właściwie bez zbędnych biurokratyzmów i to atut podstawowy, nie sterczę w kolejce pupu.
    ReviewUserIcon
    Patryk1

    14.09.2018 08:08

    Inne

    Na jaki okres sie wybierasz?
    ReviewUserIcon
    Halyna z Łyknina

    14.09.2018 18:55

    Inne

    Brawo (usunięte przez administratora), ja to lubię postać w kolejce i mieć pewność co podpisuję, żebym potem mogła spokojnie spać.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Moje motto kochać Otto !?

    14.09.2018 18:53

    Inne

    Witam, piszę ponieważ chciałbym powiedzieć wszystkim osobom które pracują w Otto iż ludzi należy traktować z szacunkiem. Jestem obserwatorem sytuacji w której do mieszkania zostaje przydzielona Czeszka która tak samo jak my przyjechała zarobić. Jest przez mieszkańców tego mieszkania szkalowana i nie czuje się tu dobrze, co widać po jej zachowaniu. Polki są tak egoistyczne że co chwilę znajdzie się pretekst by tylko jej ubliżyć. Agencjo która ogłaszasz się jako ta największa i inna niż wszystkie i zrób coś z tym zanim ktoś zrobi sobie przez to krzywdę. Sprawa będzie zgłoszona do FairWork.
    ReviewUserIcon
    florek

    14.09.2018 16:52

    Inne

    Pośrednik Otto ma dużo ofert, dla niewykwalifikowanych też więc można coś wyjąć dla siebie.
    ReviewUserIcon
    Iska

    28.08.2018 20:48

    Inne

    Cześć, czy jest ktoś kto wyjeżdzał z Otto do Kitzingen do Niemiec , praca na poczcie, segregacja paczek? może coś napisać o tej pracy , jakie są warunki na tym miejscu pracy? Może ktoś wyjeżdża też na termin 04.09. Wtorek ?Jade pierwszy raz z tą agencją , pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    patryk

    09.09.2018 12:53

    Inne

    Witam jakie warunki sa i jak praca
    ReviewUserIcon
    Iska

    12.09.2018 15:55

    Inne

    Hej, ja zrezygnowałam z wyjazdu, muszę przyznać ,że byłam bardzo dobrze przygotowana przez biuro do tego wyjazdu, koordynator projektu o wszystkim poinformował mnie telefonicznie , ale po uslyszeniu ,że mogę być na miejscu przydzielona na stanowisko gdzie segreguje sie paczki z ktòrych niektòre waża ok .30kg , myśle nie wytrzymalbym na dłuższą metę i podziękowałam za ofertę , pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    lord

    12.09.2018 12:02

    Inne

    Ponoć inspekcja pracy zajmuje się umowami o pracę; jaką macie wiedzę o pośrednikach; interesuje mnie OTTO.
    ReviewUserIcon
    eryk

    11.09.2018 16:53

    Inne

    Otto to wciąż dobra alternatywa dla chcących zarobić na legalu.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    10.09.2018 18:54

    Inne

    Witam.Czy firma ok?Jakie warunki mieszkaniowe?Aska
    ReviewUserIcon
    korbi

    11.09.2018 15:43

    Inne

    firma ok. warunki mieszkaniowe zalezy jakie masz wymagania, no tak jak tu pisza bez luksusow,ale da sie zyc. chyba jedziesz do pracy a nie na wakacje. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    AlbertHeijn

    29.08.2018 21:10

    Inne

    Wszystko idzie w lepszą stronę, OTTO buduje nowe Hotele takie jak LH Waalwijk sprawdzcie na FB. Gdy tam przyjechałem to poczułem się jak na wakacjach.
    ReviewUserIcon
    doma

    30.08.2018 11:08

    Inne

    wakacje to trochę przesada, ale fakt jest lepiej
    ReviewUserIcon
    Pracująxa

    11.09.2018 11:52

    Inne

    Owszem, są świetne hotele, jednak nie dla pracowników OTTO- takie informacje można dostać w ich biurze. Nie ma miejsc, chociaż jednostki, którym udało się tam dostać twierdzą, że jest ich pod dostatkiem. Wolą wpiepszyc ludzi w warunki, których by nawet zwierzęta nie przetrwały. Nie wiem czy to z życzliwości czy mają nakaz traktowania ludzi jak szmaty.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    11.09.2018 10:23

    Inne

    Pozdrawiam wszystkich którzy mieszkają na droomgrad, nie wiem dlaczego godzicie się na takie warunki !!!!! Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Polak

    30.08.2018 11:36

    Inne

    Warunki mieszkalne beznadziejne, brak Wi-Fi mikrofalowki o piekarniku nie wspominając, nawet czajnik nie ma bungal w opłakanym stanie koszt tego luksusu to 91€ jeśli chcecie się poczuć jak niewolnicy w holenderskiej kolonii to zapraszam
    ReviewUserIcon
    patryk

    09.09.2018 12:22

    Inne

    Godzi takie warunki są
    ReviewUserIcon
    lis

    10.09.2018 17:12

    Inne

    warunki nie są zle ja jestem od kilku miesiecy i nie narzekam na warunki. otto ogarnia te tematy
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.09.2018 13:48

    Inne

    Hej jedze ktoś w sobotę 08.09 2018 do Holadii przez agencję pracy Otto 503805677
    ReviewUserIcon
    Bebek87

    08.09.2018 13:50

    Inne

    Ja jade :P
    ReviewUserIcon
    Aa

    08.09.2018 13:06

    Inne

    Cześć. Planuje w tym miesiac wyjechac z tą lub inna agencja. Jeśli ktoś tez planuje wyjazd a nie chce jechać sam zapraszam do kontaktu. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    04.09.2018 22:15

    Inne

    @Justafuckinjoke, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Zapytam, jak jeden z użytkowników - próbowałeś wyjaśniać jakoś tę sprawę? Może to tylko jednostkowa sytuacja. @daras, a jak oceniasz warunki mieszkaniowe oferowane przez OTTO Work Force Polska? Planujesz związać się z firmą na dłużej? @Toja, mogłabyś napisać, jak oceniasz samą pracę oferowaną przez tę firmę? Czy była to praca, na którą aplikowałaś? Dziękuję z góry za odpowiedź!
    ReviewUserIcon
    Toja

    06.09.2018 17:19

    Inne

    Tak, to była praca, którą zaproponowała mi Pani z biura Otto w moim mieście.
    ReviewUserIcon
    daras

    07.09.2018 14:51

    Inne

    warunki mieszkaniowe calkiem calkiem ok.....pokoj, kuchnia na miejscu, lokalizacja wg mnie ok. mysle zostac dluzej, bo jest to oplacalne
    ReviewUserIcon
    Adam

    07.09.2018 10:47

    Inne

    Witam jedze moze do Holadii w sobotę 08.09.2018 przez agencję pracy Otto proszę o SMS 503805677
    ReviewUserIcon
    Jaca

    04.09.2018 17:26

    Inne

    Siemka Czy ktoś pracuje w Hilton przy miesie w Zaandam. Czy jest tam sens jechać. Jakie macie zarobki, ile godzi itd. Proszę odpiszcie. Bo mam prace w PL nie jakas super ale jest i mam pietra jechać tak w ciemno. Poszcie na emaila:[email protected]. jaca
    ReviewUserIcon
    Hoobik

    06.09.2018 11:41

    Inne

    Godziny jak narazie są. Stawka zależy od wieku. Praca lekka nic skomplikowanego :)

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.