opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 67
    • 68
    • 69
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Maniano

    20.09.2018 19:24

    Inne

    Hej chciałbym się coś dowiedzieć o pracy przy sałatkach. Kojarzycie coś może?
    ReviewUserIcon
    Bella

    22.09.2018 22:09

    Inne

    Zimno, mokro, głośno...
    ReviewUserIcon
    Zla

    12.10.2018 21:45

    Inne

    Nieeeeee masakra
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    27.09.2018 06:57

    Inne

    Czy ktos pracowal na magazynie w Oostrum? Jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Zla

    12.10.2018 21:44

    Inne

    Jakim ja byłam na dsv
    ReviewUserIcon
    Mika

    27.09.2018 17:34

    Inne

    Witam.Moj syn pojechal do pracy przez posrednictwo OTTO POZNAN do Holandii. Okazalo sie gdy dojechali na miejsce nikt tam na nich na dworcu nie czekal,po poludniu dopiero powlanczali telefony i o nich ze przyjechali z Polski sobie przypomnieli.Zawiezli ich do domku.Na nastepny dzien sie udali do pracy gdzie sie okazalo,ze nie ma ich tam na liscie i do pracy ich nie przyjma...tym samym zmuszeni byli wrocic do Polski.OTTO naciagnelo ludzi tylko na koszty i oszukalo z praca.Jezeli ktos mial podobne zdarzenie prosze komentowac.Takie agencje pracy ktore swiadcza oszustwo i wyludzenie trzeba wnioskowac do Prokuratury jako pozew zbiorowy.
    ReviewUserIcon
    ewa

    29.09.2018 09:13

    Inne

    o matko wspołczuję... dobrze ze ja sie nigdy z czyms takim nie spotkalam bo nie wiem co bym zrobila
    ReviewUserIcon
    Zla

    12.10.2018 21:38

    Inne

    Nic to nie da, już było parę takich akcji. Zawsze wygrywają bo mają kasę i opłacają sędziów....
    ReviewUserIcon
    bartek

    12.10.2018 15:40

    Inne

    Znam wiele osób, które skorzystały z oferty Otto, zawsze to lepsze rozwiązanie od nicnierobienia.
    ReviewUserIcon
    bartek

    12.10.2018 15:34

    Inne

    Znam wiele osób, które skorzystały z ofert Otto; zawsze jest to jakaś inna optyka w porównaniu z PUPami, gdzie miesiącami czeka się na okazję.
    ReviewUserIcon
    Magda

    11.10.2018 08:40

    Inne

    Witam. Mam zamiar w najbliższym czasie podpisać umowę z tą firmą do szklarni z ziołami do Venlo czy ktoś się wybiera. We dwoje, troje raźniej niż samemu. Proszę o kontakt na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    klaudia

    12.10.2018 15:12

    Inne

    moge ci powiedziec ze ja tam pracowalam i to byla dobra praca. takze nie ma sie co bac, dobra miejscowka. fajnie ze otto tak to organizuje
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.10.2018 11:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ola

    11.10.2018 14:32

    Inne

    zbierasz zamówienia, w sumie nic trudnego, stawki są dobre. zakwaterowanie calkiem ok. grunt to dobre nastawienie powodzenia
    ReviewUserIcon
    Jula

    12.10.2018 14:45

    Inne

    Byl ktos w den bosch praca w jumbo?jak z mieszkaniem,praca,ile zajmuje dojazd do pracy?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    11.10.2018 07:46

    Inne

    Czy mógłby mi ktoś trochę opowiedzieć o pracy w Albert Heijn ? :) jak warunki zakwaterowania, ile i za co odciągają z wypłaty i jak jest ze stawką ;) Będę bardzo wdzięczna , mój email : [email protected] Pozdrawiam Ewelina
    ReviewUserIcon
    Karola

    10.10.2018 14:31

    Inne

    Hejka, wybiera się ktoś może w najbliższym czasie do pracy przez tą agencję? ????
    ReviewUserIcon
    anonymous

    10.10.2018 21:11

    Inne

    Hejka, ja właśnie przeglądam oferty, ponieważ się wybieram w najbliższym czasie za granicą. A ty sama jedziesz bo ja sam?.
    ReviewUserIcon
    Nick123

    04.10.2018 15:39

    Inne

    Cześć, mam pytanie trochę z innej beczki, zakończyłam niedawno pracę przez tą agencję i ciekawi mnie kiedy mogę spodziewać się zwrotu kaucji np za buty robocze, kartę do szafki?
    ReviewUserIcon
    AśkaWij

    10.10.2018 12:18

    Inne

    do 8 tygodnii ja dostałam po 6 tygodniach mniej więcej
    ReviewUserIcon
    teszka

    10.10.2018 21:00

    Inne

    my z narzeczonym dostaliśmy wyrównanie (za niewykorzystane dni urlopowe) po 5 tyg od zakończenia umowy. a zwrot za obuwie i bagde dostaliśmy razem z ostatnią wypłatą ;)
    ReviewUserIcon
    adam

    10.10.2018 16:20

    Inne

    Dobra alternatywa dla rynku pracy w Polsce i nie tylko
    ReviewUserIcon
    makro

    10.10.2018 15:57

    Inne

    w Gipmans przez otto dobrze sie pracuje. dobre stawki i warto
    ReviewUserIcon
    niki

    10.10.2018 03:30

    Inne

    widać że firma otto sama pisze sobie pozytywne komentarze. Pracowałem przez forme otto workforce i to jest tragedia, (usunięte przez administratora)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Start w logistyce z UDT - Zlecenie magazynowe w Mosznej-Parceli

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Moszna-Parcela

    WalletIcon

    38 - 38 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Bercik

    01.10.2018 14:00

    Inne

    Jedzie ktoś 8 października jako pakowacz słodyczy i herbaty do Veghel lub Oss ? Możecie coś więcej powiedzieć o tej pracy , ile godzin tygodniowo pracy , jakie warunki mieszkaniowe i jaka odległość z miejsca zamieszkania do pracy ? Może ktoś już był ? , jakie wrażenia ? Piszcie
    ReviewUserIcon
    Arko

    04.10.2018 09:22

    Inne

    Godzin tyle co kot napłakał z 3 dni maks Robota lajtowa
    ReviewUserIcon
    Miska

    08.10.2018 14:03

    Inne

    Witam pojechałem do OSD coś 2iecej wiesz
    ReviewUserIcon
    mariuszsekt

    07.10.2018 14:48

    Inne

    Coś o albert heijn? prosze o opinie
    ReviewUserIcon
    Swirek

    29.09.2018 14:39

    Inne

    Pracuje ktoś bądź pracował w Guess w venlo?
    ReviewUserIcon
    Byczek

    07.10.2018 10:49

    Inne

    Witaj chciałbym dowiedzieć sie coś więcej o pracy odezwij się do mnie [email protected].
    ReviewUserIcon
    Byzio

    07.10.2018 10:54

    Inne

    Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej o warunkach w hotelu, pracy itd . Odezwij się do mnie???? [email protected]. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Paula

    06.10.2018 19:51

    Inne

    Dlaczego usunieto moje dwa pytania.Prosze o wyjasnienie.
    ReviewUserIcon
    Paula

    06.10.2018 19:21

    Inne

    Czy jest ktos zakwaterowany przez Agencje w Holandii w domkach w Blitterswijck, Ooijenseweg 14.
    ReviewUserIcon
    Paula

    06.10.2018 18:13

    Inne

    Ja co prawda nie o opinii ale mam pytanie czy ktos z Was byl zakwaterowany po 20 wrzesnia do 04.pażdziernika 2018r lub nadal jest w Holandii w domkach w(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    oskar

    05.10.2018 16:43

    Inne

    Pracodawca wiarygodny; wypłaty na czas.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Cwelzwolnosci

    26.09.2018 14:46

    Inne

    Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wasza biedna firma to porażka. Nie potraficie zadbać o swoich ludzi pracowników oraz transport. Zostałem przywieziony do Holandii o godzinie 5:30 a kierowca odebrał nas z tego miejsca o 12:00. Piec i pół godziny zmarnowane na czekanie. Koordynatorzy nie odbierali telefonów ani nie potrafili nawet podać nam jakichkolwiek informacji o kierowcach. Po 13 zostaliśmy przywiezieni na miejsce i dowiedzieliśmy się ze nie ma dla nas pracy ani miejsc zamieszkania. Nie dajcie się zrobić w (usunięte przez administratora) przez tych pedalow naciągających ludzi na czas oraz koszty. Jeśli miałbym ocenić wasz (usunięte przez administratora) serwis pracy to jak dla mnie jestescie na samym dnie i jadąc tam sam w ciemno osiągnął bym więcej niż taka szmaciarska firma. Nie polecił bym ich najgorszemu wrogowi. Zakładamy wam zbiorowy pozew do sądu o niewywiązanie się z umowy. Jeszcze pożałujecie mojego zmarnowanego czasu. Zdrowia oraz pieniędzy. Zobaczycie jeszcze (usunięte przez administratora) was na pieniądze z pomocą prawnika i zapłacicie za to owiele więcej niż wam się wydaje. Jestescie najgorsza agencja pracy jakiej kiedykolwiek zaufałem. Jak dla mnie porażka gdyby można było dać wam minusowe gwiazdki to bym to zrobił bo jak dla mnie to jestescie (usunięte przez administratora) cebularzami którzy żerują na biednych ludziach. (usunięte przez administratora) wam na maskę nigdy już nikt wam nie zaufa. Banda frajerów
    ReviewUserIcon
    Arr

    01.10.2018 20:42

    Inne

    Jak masz taki problem i żal do nich to czemu na własną rękę nie szukałeś tam pracy jak już byłeś na miejscu? Widocznie jesteś mało rozgarnięty życiowo i tylko siedzisz i hejtujesz bo widzę, że to nie pierwszy komentarz..
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.10.2018 16:14

    Inne

    No niestety, koordynatorzy lokacji pracują całkiem dla innej firmy, nie dla Otto, w sumie ich nie obchodzi , że czekasz od rana na zimnie, deszczu, i to w niedzielę , kiedy to nikt z biura ci przecież nie pomoże bo jest niedziela. Zakwaterowanie jest od 13, czyli jak przyjeżdżasz autokarem na dworzec w Holandii to przygotuj się na czekanie na pokój. Ja np zakwaterowalem się sam, po długich godzinach czekania w deszczu na koordynatora , który miał pretensje o każdy moj telefon do niego.
    ReviewUserIcon
    kiwi

    04.10.2018 15:08

    Inne

    nie ma co sie rozpisywac, warto z otto pracowac. ja pojechalem do nl, nie zaluje. kasa zarobiona po to sie na taki wyjazd zdecydowalem
    ReviewUserIcon
    Arr

    01.10.2018 20:52

    Inne

    Moi znajomi pojechali przez agnecje otto, pracują kilka lat i sobie chwalą życie w NL. Wiadomo, że nie zarobi się 15 000 zł ale można godnie żyć jak się jest ogarniętym. Śmieszą mnie opinie, że komuś było źle, wrócił do polski i teraz wiesza psy na agencjach zamiast samemu poszukać czegoś na własną rękę jak się jest na miejscu ale to tylko świadczy o tym, że jest się nierozgarniętym. Wiadomo, że agencja nie zapewnia luksusów na miejscu typu hotel mariott itp, ale warto o tym pomyśleć przed wyjazdem i samemu czegoś zacząć szukać na miejscu. Ja to traktuje raczej jako możliwość zahaczenia się, za granicą a później iść swoją drogą..
    ReviewUserIcon
    rs

    02.10.2018 21:37

    Inne

    Wolał bym usłyszeć opinie od "twoich znajomych " (z pierwszej ręki ) a nie od kogoś kto coś tam usłyszał , nie pracowałeś przez agencje na temat której się wypowiadasz to się nie mędrkuj.
    ReviewUserIcon
    olo

    03.10.2018 14:55

    Inne

    chyba troche przesadzasz, warunki mają dobre. a jak ktoś robi bałagan to nie wina otto chyba? otto jest calkiem ok, na moim przykladzie wszystko dobrze
    ReviewUserIcon
    Bercik

    27.09.2018 21:42

    Inne

    Witam, chce ktoś w najbliższym czasie wyjechać do Holandii przez Otto z ok Poznania ? Szukam kolegi , koleżanki do wspólnego wyjazdu . Będzie to mój pierwszy wyjazd . Chcesz się poznać zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kazka

    03.10.2018 13:11

    Inne

    Hej. Ja bym chetnie wyjechała
    ReviewUserIcon
    Abcd

    02.10.2018 18:51

    Inne

    (usunięte przez administratora) i bandyci. Te trzy słowa oddają to najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Kamaxxx

    27.09.2018 13:22

    Inne

    Da ktoś jakiś kontakt na siebie jak ktoś się wybiera?
    ReviewUserIcon
    Kamaxxx

    28.09.2018 13:15

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    K

    02.10.2018 16:09

    Inne

    Hej, mogę prosić o informację jak w pracy? E-mail: [email protected]

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zapamiętają nas tam na długo.

    02.10.2018 14:42

    Inne

    Jeśli macie miliony na koncie i czas na jeżdżenie do Holandii i z powrotem to oferty Otto są w sam raz dla Was. Po podpisaniu dokumentów pojechaliśmy pod wskazany przez biuro w Polsce adres. Miejscowość Haps- niedaleko granicy z Niemcami.. Jak zobaczyłam tę ruderę z zewnątrz autentycznie się popłakałam, ale po wejściu do środka odrzuciło nas i o mało nie zwymiotowaliśmy. Smród niesamowity, wszędzie robactwo, pająki, nieszczelne okna i mieszkająca tam patologia, brudasy i alkoholicy (takim ludziom te warunki najwidoczniej odpowiadają). Właściciel 'domu' nie ma nic wspólnego z biurem, oprócz brania od nich hajsu za pokoje. Ponad 90€ tygodniowo od osoby za 2-osobowy zarobaczony, brudny i śmierdzący pokój, w którym były 2 lozka i krzeslo. Żadnej szafy, nic kompletnie na trzymanie własnych rzeczy. Kuchnie i łazienki 2 na 12 osob - oczywiście w stanie opłakanym. Jako, że była to niedziela nikt z biura nie odebrał telefonu. Musieliśmy spać w hotelu, co czywiscie wiąże się z dodatkowymi kosztami, i na następny dzień jechać do Otto. Po zgłoszeniu sprawy pracownica biura zaproponowała nam mieszkanie w Belgii- ponad 2 godziny jazdy samochodem do zakładu pracy (po 12 godzinach zasuwania jeszcze trzeba spędzić kolejne 2 godziny w samochodzie), albo dostawienie szafki do wspomnianego wcześniej pożal się Boże pokoju. Nie było mowy o zwrocie jakichkolwiek poniesionych przez nas kosztów, ponieważ jak usłyszeliśmy 'Staramy się przeciez naprawić tę niedogodność'. Mieszkanie w śmietniku, albo 200 km od miejsca pracy nazywają naprawieniem niedogodności. Od razu zawinelismy się stamtąd i wróciliśmy do Polski. Porażka!!!
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    02.10.2018 12:31

    Inne

    Hej, planuję wyjechać za granicę dorobić sobie poszukuje dziewczyny, która chciałaby wyjechać do pracy na dłuższy okres. Chętnie znajdę kogoś na wspólny wyjazd, bo wiadomo, razem raźniej :) Chciałabym zacząć prace jak najszybciej by się udało, więc bardzo proszę o zdecydowane osoby. Pozdrawiam :) e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nick1234

    01.10.2018 16:17

    Inne

    Nie polecam! Ta agencja to jedna wielka porażka. Przyjechaliśmy z znajomymi w tamtym tygodniu. Warunki to katastrofa. Naprawdę... Pleśń w łazience, brudne kuchenki. W toaletach brak światła.. Bezdomni mają nieraz lepsze warunki.. Zarobić się nie da. Jedni mają pracę danego dnia, drudzy nie. W jednym tygodniu udalo mi się przepracować aż 24 godziny... Rzucają raz na jeden raz na drugi magazyn.. Odradzam, naprawdę odradzam..
    ReviewUserIcon
    Patka

    02.10.2018 11:59

    Inne

    Hej, mam jechać z koleżanka w sobotę do odzieży. Czyli mam rozumieć ze odradzasz ta agencje ?
    ReviewUserIcon
    Draken

    01.10.2018 10:30

    Inne

    Witam czy ktos moze sie wypowiedec na tem pracy w Jumbo Raalte czy wogole warto tam jechac ? Z gory dzieki za podpowiedz ;)
    ReviewUserIcon
    Hubertm

    01.10.2018 10:29

    Inne

    Może ktoś coś napisać o robocie Hilton zaandam? Jak z godzinami? Jak w tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Wojtekk

    22.09.2018 06:52

    Inne

    Może ktoś coś napisać o lokalizacji mieszkaniowej w WORMERVEER?
    ReviewUserIcon
    Wojtekk

    22.09.2018 23:04

    Inne

    a coś więcej o tej lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    kinga

    30.09.2018 16:16

    Inne

    Lokalizacje-male miasteczka ,ale sklep Spar sie znajdzie. Wieje strasznie,bo to polnoc Nl. Jak jestescie bez auta to sie zastanowcie ( do 10km -deszcz,snieg,wiatr- jedziecie rowerem do pracy). Kolejna sprawa nie maja na stanie nawigacji-zdarzylo sie nam krażyc po Amsterdamie... Nie bylo milo. Poważnie sa lepsze Agencje. A myslę,ze wielu z Was nie ma ochoty sprzatac syfu po kims i jeszcze za to placic. Kolejna sprawa Internet jest ,ale jak dziala Wifi? Tak ,ze macie problem zrobic przelew,a obejrzeć film to juz cud. A jak Pani z biura napisze,ze polowa Holendrow rowerami jezdzi-oki,a czy Pani jezdzi do pracy rowerem? Nie sadze:)
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    29.09.2018 15:02

    Inne

    @WWW, może stawka, o której piszesz, to stawka brutto? Czy postać i poziom wynagrodzenia wpisywane są na umowie, którą pracownik dostaje do podpisu? @Gosia, daj znać, jak wrażenia! Możesz napisać, jak wygląda proces całej współpracy z OTTO Work Force Polska?
    ReviewUserIcon
    K.

    30.09.2018 13:25

    Inne

    Na umowie nie ma wpisanej żadnej stawki, podane są jedynie koszty zakwaterowania i ubezpieczenia. Umowa jest ogólna, aby pasowała do każdego stanowiska, do każdej branży, stawki i miejscowości, gdzie Otto może wysłać ludzi. To oznacza, że jeżeli umawiamy się z nimi na jakąś ofertę pracy, to jedynie ustnie! A przecież tylko umowa, pod którą stawiamy podpis ma tu znaczenie! W każdej chwili mogą powiedzieć, że na tym stanowisku nie ma jednak miejsca i przenoszą człowieka gdzieś indziej albo każą mu wracać do kraju na jego koszt. OTTO nie gwarantuje pracy (!!!), i to jest zapisane w umowie. Dodatkowym minusem jest to, że Pani w biurze nie mogła nic zmienić w umowie, nawet zrobić aneksu.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    21.09.2018 16:40

    Inne

    Hej ja z chłopakiem mam być w niedziele na lokacji kijkduin machiel vrijenhoeklaan 450 jedziemy na sałatki i mamy obawy jak tam będzie jakie są warunki zakwaterowania jeśli ktoś jest i wiem bardzo proszę piszcie mój email [email protected] i gg 65112025 bardzo proszę piszcie
    ReviewUserIcon
    ewa

    29.09.2018 09:18

    Inne

    bez przesady moim zdaniem warto spróbować, coraz wiecej dobrego sie o nich slyszy
    ReviewUserIcon
    maria

    30.09.2018 12:44

    Inne

    @ewa no własnie, az jestem zaskoczona
    ReviewUserIcon
    Alicja

    29.09.2018 13:40

    Inne

    Czy ktos moze pracuje lub pracował na poczcie w miejscowosci Kizingen? Zastanawiam sie nad wyjazdem, ale szczerze to nigdy nie wyjezdzałam za granice i troche sie boje. Praca bez znajomosci jezyka i ponoc stawka 12euro brutto. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje na temat pracy. To moj adres meilowy : [email protected] Pozdrawiam Ala
    ReviewUserIcon
    maria

    30.09.2018 12:43

    Inne

    nie bój się - potraktuj jako nową zyciową przygodę, moim zdaniem zawsze warto spróbować niż załować że się czegoś nie zrobiło
    ReviewUserIcon
    maria

    30.09.2018 12:41

    Inne

    przeniosłam się z innego oddziału (z powodu przeprowadzki) i jestem mega zadowolona. Atmosfera miła kierownictwo do dogadania. stawki tak jak w umowie, wszystko na czysto bez zadnych przekretów - tu lubie
    ReviewUserIcon
    WWW

    28.09.2018 23:16

    Inne

    LUDZIE nie opłaca się jechać gdzie kolwiek przez tą firme ,oferują stawke 10,50 aa wychodzi z 5 na ręke !!!!!
    ReviewUserIcon
    malina

    29.09.2018 09:09

    Inne

    niemożliwe, jakim cudem niby?
    ReviewUserIcon
    K.

    30.09.2018 12:35

    Inne

    Wierzę. Podatek w Holandii może wynosić nawet ponad 30%, co powiedzmy już daje nam ok. 7€ netto za godzinę. Powiedzmy, że pracuje się 8h dziennie. Na rękę wychodzi 56€. Teraz odejmijmy zakwaterowanie i ubezpieczenie , które na dzień wynosi 16€ (tygodniowe zakwaterowanie 90€ + tygodniowe ubezpieczenie 22€). Zostaje 40€, czyli 5€ za godzinę. Z tego musisz jeszcze kupić sobie jedzenie i uzbierać na bilet powrotny do Polski.
    ReviewUserIcon
    OG

    30.09.2018 11:14

    Inne

    Praca jedna i pewna, wypłaty od paru miesięcy 400e, tylko 2 wolne dni, nie biorę zikow, koordynatorzy spoko, mieszkanie spoko, nie pić i nie brać zikow to będzie dobrze hehehe elo
    ReviewUserIcon
    Avril

    06.08.2018 18:55

    Inne

    No tak zapewniaja ze tyle godz.to pewniak i takie warunki dobre sa za 40 € za kwatere za tydzien ...no sam nie wiem...co o tej firmie myslec...
    ReviewUserIcon
    @Domini

    10.08.2018 12:57

    Inne

    Witam a mogę wiedzieć gdzie jesteś i czym się zajmujesz?Bardzo zależy mi na pracy ale jak każdy się boję.Nie jestem już najmłodsza i naprawdę zależy mi na pracy a nie na baletach.
    ReviewUserIcon
    BLL

    30.09.2018 07:32

    Inne

    Polecam pick w Jumbo Raalte
    ReviewUserIcon
    Greko

    14.09.2018 18:19

    Inne

    Witam czy ktoś wyjeżdża w sobote (15.09.16r) na order pickera do Jumbo Raalte? Jak coś do dajcie znać bo zawsze to lepiej poznać kogoś na starcie :) piszcie na emaila: [email protected] a co do Otto to hmm wielu narzeka wielu chwali ja tam chwale bo byłem przez nich 2 lata temu w Goudzie i na początku troche załamka ale po 3 dniach mi przeszło i było bardzo dobrze więc do firmy nic nie mam jedynie do siebie,ze wrocilem wcześniej do polski.. jedyny minus to bardzo wysoka norma... ja na full speedzie miałem 90% normy.. na okolo 100 osob okolo 10 robiło ponad 100%
    ReviewUserIcon
    BLL

    30.09.2018 07:28

    Inne

    W Raalte pracuje się dobrze. Nie ma nacisku na produktywność a to zapewne dlatego, że zatrudniony jest wysoki odsetek lokalnych pracowników. Podsumowując-pracujesz jak Holender. Na luzie aczkolwiek praca musi być zrobiona do końca. Warunki mieszkaniowe w najbliższej lokalizacji czyli Old Heino-naprawdę dobre. Pozostałe-jedyny minus to dojazd.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.