opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 65
    • 66
    • 67
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bartosz

    21.11.2018 14:51

    Inne

    Zawsze warto spróbować samemu zatrudnić się przez pośrednika jeżeli jest jakiś zastój na rynku pracy; wprawdzie wg newsów prasowych to praca szuka człowieka, to nie do końca tak jest; zwykle problemy mają ludzie bez kwalifikacji a takich jest ogrom. Otto jednak ma na to radę.
    ReviewUserIcon
    anton

    22.11.2018 08:18

    Inne

    Co tam ? Ludzi wam brakuje i naiwnych szukacie ??????? Za dużo agencji i można przebierać w ofertach to tyły chronicie i tanią reklamę robicie ! HA !!!
    ReviewUserIcon
    leo

    23.11.2018 16:30

    Inne

    akurat otto jest dobre i mozna dobra prace znalezx, mi sie udalo i znam wielu zadowolonych
    ReviewUserIcon
    alex

    22.11.2018 14:46

    Inne

    jestem od 2 msc. wszystko ok i pracy duzo. dobrze ze sie zdecydowalem
    ReviewUserIcon
    elo

    22.11.2018 11:51

    Inne

    bylem w holandi w albercie z nimi i dobrze wsyztsko
    ReviewUserIcon
    tiki

    20.11.2018 16:18

    Inne

    Chyba żarty sobie robicie,to najgorsza agencja w jakiej przyszło mi pracować,zakwaterowanie poniżej godności,zdzierają hajs na czym tylko się da,traktują cię jak psa i tanią siłę roboczą,totalne dno,ludzie,wystrzegajcie się dobrze wam radzę albo bedziecie załowac... Moje sugestie dla OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.: Traktujcie ludzi powaznie i z szacunkiem.
    ReviewUserIcon
    kato

    21.11.2018 14:41

    Inne

    pracuje i sa serio ok, wiec nie rozumiem o czym piszesz. ludzie ok, zakwaterowanie tez spoko, nie ma sie czego czepiac.
    ReviewUserIcon
    mosko

    21.11.2018 14:32

    Inne

    dobre warunki i dobre zakwaterowanie. polecam
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    20.11.2018 14:37

    Inne

    Większość głosów jest pozytywnych, widać jak Otto ma branie, wiadomo są profesjonalni.
    ReviewUserIcon
    ludek

    19.11.2018 18:34

    Inne

    ciesze sie ze pojechalem. pieniadze dobre zarobione i do przodu
    ReviewUserIcon
    adrian

    19.11.2018 16:09

    Inne

    Otto jest jak najbardziej wiarygodną agencją pracy; najważniejsze, wypłacalną.
    ReviewUserIcon
    patryk

    18.11.2018 16:18

    Inne

    Zawsze lepiej samemu sprawdzić niż do końca polegać na opiniach innych; pewne że Otto ma dobre wyniki w rekrutacji pracowników.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.11.2018 09:49

    Inne

    Jedzie ktoś dzis do miejscowosci dettelbach?
    ReviewUserIcon
    Starszy85

    18.11.2018 07:39

    Inne

    Witam, nie polecam zakwaterowanie 91 Jurkow na campingu gdzie w lato jest tak goraco ze nie mozna spac a w zime zimne + grzyb. Po przyjezdzie w parach panie na Xpo czy Albercie rozdzielaja pary lub grupy aby miec wieksza kontrole nad pracownikami i zapobiegac niewygodnym opiniom zbiorowa i pozwa. Nie da sie nic zalatwic a jak juz jedziesz maja Cie w garsci w Polsce masowka ludzi do pracy tekruterzy obiecuja wszystko jak leci zebys wyjechal bo maja z Ciebie prowizje. Na miejscu osoby co dostaly sie sa panami swiata albo robisz po ich albo droga wolna z lasu do sklepu 1,5h w jedna strone. Bez samochodu na 100 % nie jedz bo bedziez plakal. Nigdy wiecej do Holandii jeszcze poczytsjcie sobie o cpunach na bungalach W Oss czy Antherpi co ostatnio sie nozowali. Moje sugestie dla Albert Heijn: Kontrole dla Otto i pracownik ochrony z numerem telefonu rozmawiajacy po ang lub Polsku lub cichy pracownik zatrudniajacy sie w Otto Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Cichy oracownik zatrudniajacy sie przez agencje i probujacy zalatwic jakas sprawe lub pracujacy przez agencje mieszkajacy na lokacji
    ReviewUserIcon
    Starszy85

    18.11.2018 07:35

    Inne

    Witam, nie polecam zakwaterowanie 91 Jurkow na campingu gdzie w lato jest tak goraco ze nie mozna spac a w zime zimne + grzyb. Po przyjezdzie w parach panie na Xpo czy Albercie rozdzielaja pary lub grupy aby miec wieksza kontrole nad pracownikami i zapobiegac niewygodnym opiniom zbiorowa i pozwa. Nie da sie nic zalatwic a jak juz jedziesz maja Cie w garsci w Polsce masowka ludzi do pracy tekruterzy obiecuja wszystko jak leci zebys wyjechal bo maja z Ciebie prowizje. Na miejscu osoby co dostaly sie sa panami swiata albo robisz po ich albo droga wolna z lasu do sklepu 1,5h w jedna strone. Bez samochodu na 100 % nie jedz bo bedziez plakal. Nigdy wiecej do Holandii jeszcze poczytsjcie sobie o cpunach na bungalach W Oss czy Antherpi co ostatnio sie nozowali. Moje sugestie dla Albert Heijn: Kontrole dla Otto i pracownik ochrony z numerem telefonu rozmawiajacy po ang lub Polsku lub cichy pracownik zatrudniajacy sie w Otto Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Cichy oracownik zatrudniajacy sie przez agencje i probujacy zalatwic jakas sprawe lub pracujacy przez agencje mieszkajacy na lokacji
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.11.2018 07:31

    Inne

    Kto dzis jedzie do miejscowosci dettelbach przez tą firmę
    ReviewUserIcon
    adam

    17.11.2018 13:21

    Inne

    Sporo dowiedziałem się o Otto z wpisów na goworku; sam mam plan na szukanie tutaj roboty, zdania podzielone ale od poniedziałku idę.
    ReviewUserIcon
    studenciak

    16.11.2018 16:40

    Inne

    Dzień dobry, Wraz z dziewczyną postanowiliśmy wyjechać na wakacje pierwszy raz do pracy i wybór stety niestety padł na zatrudnienie się za pośrednictwem otto, opinie różne, my nastawiliśmy się, że nie będzie kolorowo ale byliśmy zdeterminowani i chętni do pracy. Zdecydowaliśmy, że jeśli trafimy na tzw "droomgard" nawet sie nie rozpakowujemy tylko nastepnego dnia wracamy do ojczyzny. Ile razy kierowca z innych lokacji odwozili nas po pracy na nasz ośrodek za każdym razem się zachwycali, że super domki i ze jest internet. Ale moim zdaniem z warunkami mieszkaniowymi trafiliśmy powiedzmy że na 3+,takie domki 20zl/doba gdzies nad jeziorem w Polsce, wakacje przemieszkać starczy natomiast gorzej było ze współlokatorami. Jednym zdaniem meneliada niedbająca o higienę i o najbliższe otoczenie, no trudno, nam nie wchodzą w drogę uda się przemeczyć. Co do pracy, to było naprawdę ok, holenderscy teamleaderzy w porządku, oprócz użerania się się z niekompetentnymi pracownikami otto (tzw "jobcouch'e" ale nie tylko), niewiele sobą reprezentującymi, pokusił bym się nawet o stwierdzenie, że nie posiadają biegłej znajomości języka angielskiego (byłem świadkiem niejednej sytuacji). Gdy otto zapłaciło mi niewsytarczajacą sumę pieniedzy za moją pracę, zgłosiłem problem do jobcoucha na co odpowiedział mi "co się przejmujesz, parenaście euro w plecy, to nie miesiąc w plecy daj spokój". Ogólnie wypłaty terminowo, natomiast co tydzień jakiś błąd, niepoliczone godziny, dzwonienie i upominanie się o pieniądze, ZAZWYCZAJ skorygowane w następnej tygoniówce. Codzienne użeranie się ze źle zorganizowanym transportem, częste czekanie do późnej nocy. Ogólnie to brak jakiegokolwiek poszanowania cudzego czasu. Z godzinami było różnie, zazwyczaj mieliśmy po 24-32h tygoniwow ale jak swoje wydzwoniłeś i wyprosiłeś to łaskawie pozwalali Ci pracować więcej. Podsumowując traktują Cię jak Polaka- robaka, wszystko zależy od tego jak trafisz, różne herezje słyszałem na miejscu i mój końcowy wniosek był taki, że trafiliśmy dobrze (mimo, że nie jestem usatysfakcjonowany). Nie szanują ludzi bo ludzie tam pracujący i przebywający sami się nie szanują i pozwalają na złe traktowanie, nie wnoszą roszczeń. Doświadczenia nie polecam, nie warte MASY nerwów i napsutej krwi. Jeśli teraz bym pojechał to na pewno nie z otto, ani z żadną inną agencją.
    ReviewUserIcon
    damian

    17.11.2018 11:23

    Inne

    w wakacje tez bylem z otto w pracy i mi sie udalo. wrocilem po 3 msc z calkiem niezla kasa. w nastepnym roku tez planuje jechac. spokojnie mozna sobie zarobic. take ja mam inne zdanie
    ReviewUserIcon
    jola

    16.11.2018 16:21

    Inne

    Otto ma bardzo różnorodną ofertę, ja się załapałam na sprzątanie, to moja dodatkowa praca, do emerytury zbyt cienkiej, też tak można.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    16.11.2018 08:14

    Inne

    Siema powiedzcie mi jak wyglada praca tam na czym polega bo mam okazje tam jechac do niemiec przez ta firme
    ReviewUserIcon
    monika

    15.11.2018 17:11

    Inne

    Oferty Otto ciągle zachęcające, warto. Wiarygodnie.
    ReviewUserIcon
    lulek

    15.11.2018 15:39

    Inne

    jestem zadowolony. praca przez otto w ah bardzo ok
    ReviewUserIcon
    uti

    14.11.2018 14:54

    Inne

    fajnie ze zdecydowalem sie na otto. godziny i praca zapewnione. moge zarobic i to mi odpowiada!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    frank

    14.11.2018 13:00

    Inne

    Z głównej (usunięte przez administratora)taki oto wypis:To właśnie SZACUNEK jest w OTTO słowem-kluczem. Pochodzenie nie gra u nas żadnej roli, ale jakość i SZACUNEK jak najbardziej.
    ReviewUserIcon
    frank

    14.11.2018 12:55

    Inne

    W Polsce Otto oferuje pracę stałą i tymczasową, zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach. Biura rekrutacyjne w Gdyni, Białymstoku, Poznaniu, Świebodzinie, Garwolinie, Warszawie, Krakowie, Opolu, we Wrocławiu i Gliwicach obejmują zasięgiem cały obszar kraju.
    ReviewUserIcon
    kaja

    14.11.2018 01:19

    Inne

    Otto -dno . Podczas rekrutacji zapewniono mnie,że będe pracowac 40 godzin z mozliwoscia nadgodzin .Na miejscu okazuje się,że to nieprawda. W zeszłym tyg pracowalam 12 godzin ,po odtrąceniu za mieszkanie itp otrzymałam 60 euro . Wyjezdzam do Holandii od kilku lat i nie zdarzyło mi się trafić na taki brak szacunku do ludzi ,ktorzy chca pracować . OMIJAĆ OTTO SZEROKIM ŁUKIEM !!1
    ReviewUserIcon
    JebacOtto

    30.10.2018 17:40

    Inne

    Ludzie omijajcie ta agencje pracy, to jest jeden wielki śmietnik co się tu wyprawia i dziwie się, że to wgl jeszcze funkcjonuje od tylu lat i żadna inspekcja ani sądy z tym nic nie zrobią. Już na początku niespodzianki z podejrzaną umową na której jest napisane jakieś (usunięte przez administratora) muje inne niż ma to miejsce w praktyce. Warunki mieszkaniowe tragedia w Tubbergen ludzie popakowani z każdego zakątka Europy w pokojach według nich 2-osobowych gdzie nie ma miejsca nawet postawić suszarki z ubraniami, żadnych szafek, stolika nic. Materace jakieś zaszczane bez poszewek, pożółkłe pościele poduszki śmierdzące, na ścianach zacieki w kiblu śmierdzi gównem po przyjściu z pracy, oraz ich regulaminy w których jest przytoczone, iż za nieużywanie ich brudnych pościeli grozi grzywna do kilkunastu euro. Pomijając fakt, że to wszystko nadaje się na śmietnik. Zgłaszane było wielokrotnie i o przeniesieniu na inną lokację można zapomnieć, obiecują złote góry tylko a mają tak naprawde (usunięte przez administratora) w to co się dzieje mało tego pobierają kosmiczne ceny za takie kąciki mieszkaniowe. Jednym słowem życie w baraku a co do pracy to wyzysk na każdym kroku, codziennie mielą ozorem o wyrobieniu norm, nie ma dnia w ktorym by tego nie przypominali. (usunięte przez administratora) i nie masz nic do gadania, jak nie liżesz (usunięte przez administratora) przełożonym, Job Coachom, Team Leaderom to bedziesz tutaj dla nich jak pachołek. Natomiast Ci ktorzy pucują (usunięte przez administratora) maja lepsze roboty pracując krócej, faworyzowanie holendrów to również temat na miejscu, obcokrajowcy ich nie obchodzą widzą tylko na plecach napisane ' ROBOT ' i w myslach ' niech (usunięte przez administratora) tam (usunięte przez administratora) ' , bo taką mają mine Ci cali team leaderzy, którzy się nadają do wyjebania w trybie INSTANT. Godzin tak samo nie ma, rozdzielają pary nie tylko rzucają na inne działy ale dają wolne oddzielnie dzwonią 10 minut przed wyjściem, że 1 osoba z pary ma wolne a następnego dnia na odwrót. Po rozmowie wymyślają jakieś bajeczki i odwracają kota ogonem jeżeli tylko o tym wspomnisz. Jeżeli ktoś ma slabe nerwy jak Ja to nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) jakim jest OTTO, gwarantuje Wam, że po połowie roku z u tego użerania się z nimi powracacie tak siwi, ze rodzina Was nie pozna. Pierwszy i ostatni nasz wyjazd to był, mieliśmy być na pol roku ale po 2 miesiącach mamy zamiar już rzucać to całe (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Niech ten komentarz bedzie przestrogą dla tych , którzy planują swoj wyjazd przez otto, nie radze wrecz odwrotnie uciekajcie od tego gdzie pieprz rośnie a te komentarze pozytywne to piszą sobie pracownicy z biura bądź 1 na 100 osób którym się poszczęści i trafią w lepsze miejsce ale na to nie macie co liczyć. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM! NASZE MOTTO , JE*AĆ OTTO!
    ReviewUserIcon
    szymon

    13.11.2018 15:46

    Inne

    tez bylem, pracowalem i nie zgadzam sie z opinia. wszystko bylo ok godzin mialem tyle ile mialo byc, pracowalem z dziewczynom i ogolnie mi odpowiadalo
    ReviewUserIcon
    Gw

    14.11.2018 01:05

    Inne

    Potwierdzam !!!! To (usunięte przez administratora) !!!! Przyjechałam w Niedziele - zero kontaktu z koordynatorami z NL !!! Kogo wywożą na domki do Kaatsheuvel to może się spodziewać patologii o szerokim spektrum !!! Po powrocie do kraju nie omieszkam tym się zająć!!!!!
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    14.11.2018 01:03

    Inne

    Miałem kolegę do niedawna który pracował Przez tą firmę. Szukam informacji (usunięte przez administratora)tak się nazywa
    ReviewUserIcon
    rafi

    05.11.2018 14:46

    Inne

    szybko prace przez otto udalo sie znalexc i mnie to cieszy. ogolem warunki sa dobre. i co mnie ludzie pytaja godziny sa. nie narzekam i byle do przodu
    ReviewUserIcon
    Ira

    13.11.2018 18:44

    Inne

    Cześć, a możesz powiedzieć gdzie pracujesz?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    zenek

    13.11.2018 15:42

    Inne

    jestem 2 raz z otto w holandii i jest robota, jest kasa i warunki przyzwoite. dobrze za kazdym razem trafilem i na fajna prace i fajnych ludzi.otto jak najbardziej uwazam jest w porzadku
    ReviewUserIcon
    miki

    13.11.2018 13:18

    Inne

    Tak z oficjalnej strony firmy wygląda zatrudnienie Jeśli jesteś tylko dobry, nie znajdziesz u nas pracy. OTTO zatrudnia wyłącznie najlepszych. Pracując u nas, musisz wyróżniać się każdego dnia. To chyba warto, czy tylko pic.
    ReviewUserIcon
    leo

    11.11.2018 15:13

    Inne

    mi o otto powiedzial kolega ktory z nimi pracowal i tez pojechalem. duzo by pisac, ale tak w skrocie, ja pracowalem w ah a kolega w jumbo i tu i tu bylo dobrze. pieniadze byly w porzadku. zdecydowalem sie zostac dluzej i praca caly czas jest. lokacje rozne, wiadomo jak sie trafi, uwazam ze warunki sa dobre. pracuje duzo polakow i dla mnie to plus. ogolnie jak ktos chce pracowac to praca jest.
    ReviewUserIcon
    wojtas

    10.11.2018 10:46

    Inne

    z otto pracuje kilka miesiecy. po pierwsze kasa terminowo, tyle ile powinno byc i na czas. warunki tez sa dobre. ludzie rozni, to chyba nie dziwi nikogo,a le mozna sie dogadac itd. ja jestem dobrze nastawiony. zarabiam, odkladam, mam jakis swoj cel i tego sie trzymam. mozna jechac jak ktos chce zarobic
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    09.11.2018 22:34

    Inne

    Nie polecam pracy przez OTTO gdziekolwiek bo wszędzie pewnie jest tak samo. W moim przypadku wszystko z pozoru było okej - tzn. godziny w pracy są, zakwaterowanie też, aczkolwiek nie jakieś super. Normą jest zaniżanie godzin na payslipie, podwyżanie norm itd - po prostu (usunięte przez administratora) na hajs. Wypowiedzenie - oczywiście można złożyć zawsze, ale musisz przepracować jeszcze miesiąc, żeby mogli z ciebie zedrzeć jeszcze chociaż trochę kasy. Chorobówka? Zapomnij. Jeśli już ci się uda dodzwonić na podany numer, to zbywają cię albo nie wierzą w twoją chorobę. Ludzie z biura - w miarę mili, zależy co chcesz załatwić. Jak już dasz po sobie poznać, że nie zamierzasz być ruchany na hajs i będziesz próbował dociec swojego - upomnieć się o godziny czy coś, zaczynają ci utrudniać życie w postaci (usunięte przez administratora) orderów, tak abyś przypadkiem nie wyrobił normy. Jak już znajdziesz jakąś w miarę normalną osobę na lokacji która siedzi tutaj dłużej i bywa na imprezach z kadrą otto, dowiesz się najróżniejszych rzeczy - ćpanie, obrabianie (usunięte przez administratora) itd to norma. Kontraktowcy (holendrzy, arabowie itd) w pracy są mili, nie robią ci żadnych problemów. Jeśli potrafisz dociec swoje, masz wystarczająco mocny charakter na ubieganie się o liczne ubytki w wypłacie, wystarczającą psychikę żeby użerać się z tymi kretynami z biura i co najważniejsze - własne mieszkanie i transport (za te zapewnione przez otto przepłacasz przynajmniej trzykrotnie) to i tak lepiej znajdź sobie coś innego bo ludziom pracującym w otto aż się oczy świecą na widok wszystkich nowych ludzi w pracy, a jeszcze bardziej na hajs który już niebawem na nich zgarną. Nie polecam, pozdro
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    09.11.2018 12:16

    Inne

    Przestrzegam wszystkich przed pracą w Otto. To co nas tu spotkało jest nie do pomyślenia. miałam pracować razem z chłopakiem jak nam obiecali. Niestety musieliśmy pracować na rozne zmiany. Nie gwarantują godzin. Praca max do 11. Oszukują strasznie. Omijajcie z daleka
    ReviewUserIcon
    olek

    09.11.2018 21:03

    Inne

    przeciez godziny są. aktualnie jestem w nl i nie ma problemu z godzinami. wszystko dobrze ulozone. otto dobra firma
    ReviewUserIcon
    stach

    09.11.2018 15:27

    Inne

    Jeśli zwrócicie się do Otto to z pewnością zostaniecie dobrze pokierowani żeby dostać fajną robotę.Najważniejsze firma jest bezpieczna finansowo.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    07.11.2018 18:13

    Inne

    pracowałam przez agencje otto i niestety opinia moja bedzie kiepska..wypłaty zawsze na czas,mieszkanie w zaleznosci kto na jaką lokacje trafi,ja trafiłem i było ok,ale niestety ale co do godzin to porazka,na tydzien 27godzin,33 godzin to juz wogle rarytas,bardzo mało godzin,w tygodniu zawsze 1dzien wolnego,soboty od czasu do czasu do pracy i zazwyczaj do 11..od kiedy pracowałem mialem moze dw dni pracy do 13:;00..praca od 5:00 do 11,gora 11:30..co za tym idzie mało godzin sie uzbiera i kiepska wypłata..a i zapomniałem dodac ze przerwy 45min sa bezpłatne..a pracowałem w jumbo w realte.. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: agencja otto,ciągle rekrutuje ludzi,chyba na czarną godzinę,przez co stare osoby które juz tam dłuzej pracują mają mniej godzin...co sie przeklada na mniejsze wynagrodzenie,i niestety ale takie osoby odchodzą,i dalej jest ciągła rotacja ludzi...totalny bezsens..
    ReviewUserIcon
    mark

    08.11.2018 15:27

    Inne

    ja pracowałem i godziny zawsze były. przestojów nie było. co do kasy i warunkow to sie zgodze, jest ok
    ReviewUserIcon
    dingo

    07.11.2018 16:20

    Inne

    Dobra agencja ,bardzo bogate oferty, rozrzut rodzajowy, każdy coś pod siebie znajdzie.
    ReviewUserIcon
    Berendez

    06.11.2018 21:08

    Inne

    Pracowałem w Oss. 37 godzin tygodniowo Warunki kiepskie. Kibel przeciekał, podłoga zapadnięta, u kolegi w pokoju pleśń. Z wypłatami ok. tylko na koniec, z dnia na dzień, przed wyplatą pieniądze urlopowe przepadły, zapadły się pod ziemię. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    karol

    06.11.2018 17:42

    Inne

    Jako agencja pośrednictwa OTTO dobrze się ma, sam korzystałem, są skuteczni.
    ReviewUserIcon
    witek

    06.11.2018 17:07

    Inne

    dobrze ze zdecydowalem sie na otto. znam kilka biur i to wypada serio dobrze. pieniadze zarobione. polecam
    ReviewUserIcon
    benek

    06.11.2018 00:47

    Inne

    Witam.Pytanko na temat flextronics oostrum.Ktoś może coś więcej napisać ?Z góry dziękuje.
    ReviewUserIcon
    turbina

    05.11.2018 09:24

    Inne

    czy ktoś pracował w munster

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Lubisz kontakt z ludźmi? Mamy dla Ciebie proste zlecenie w sklepie w Raciborzu!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Racibórz

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon