opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 64
    • 65
    • 66
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bazyli

    20.12.2018 14:08

    Inne

    Co by nie mówić o pośrednictwie agencyjnym to bardzo dużo osób jak choćby przez Otto znajduje dobrą pracę.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    19.12.2018 19:06

    Inne

    Jednym słowem masakra zapłacisz za dom i zostanie max100 warunki masakra podejście do pracownika masakra wielkie 1 Moje sugestie dla OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.: Praca max 2 dni w tyg warunki mieszkalne masakra podejście do pracownika masakra mam zdjęcia i nagrania obrazu oraz rozmów telefonicznych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko od nowa
    ReviewUserIcon
    Zapewniamy pieniadze pozyczki

    19.12.2018 08:39

    Inne

    Niezawodna i gwarantowana oferta kredytowa. W celu poprawy warunków życia ludzi i walki z brakiem bezpieczeństwa w dzisiejszym systemie finansowym, udzielamy wiarygodnych pożyczek od 5.000 euro do 50.000.000 euro z roczną stopą procentową wynosi 2,5%. Gwarantujemy pewność prawną i zadowolenie klienta. Warunki są bardzo korzystne i równe dla wszystkich, niezależnie od potrzeby. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: E-mail: [email protected] WhatsApp: +22961165680
    ReviewUserIcon
    milena

    18.12.2018 14:38

    Inne

    Otto jest świetnie prosperującą agencją pracy; wystarczy kontakt z firmą; oddziały w różnych miastach; dostęp do ofert na firmowej stronie. Opinie na goworku lepiej wypośrodkować.
    ReviewUserIcon
    damian

    17.12.2018 16:29

    Inne

    pewna kasa i praca. otto mnie nie zawiodlo
    ReviewUserIcon
    tymon

    17.12.2018 12:08

    Inne

    W komentarzach o pracy z Otto taka wylewność zróżnicowana; myślę że to tylko doświadczenie indywidualne weryfikuje, u mnie na plus.
    ReviewUserIcon
    Marek

    14.12.2018 14:19

    Inne

    Ta firma to tragedia, pracowałem przez nich i powiem jedno. NIGDY WIĘCEJ
    ReviewUserIcon
    wojtek

    15.12.2018 16:31

    Inne

    mi odpowiadaja. prace szybko dzieki nim znalazlem i kasa leci. mam zamiar dluzej z nimi popracowac
    ReviewUserIcon
    sted

    15.12.2018 14:30

    Inne

    Agencje pracy są dobrą alternatywą dla PUP, działają szybciej i sprawniej w swoim i klienta interesie. Sa korzystałem ze skutkiem natychmiastowym z Otto.Polecam.
    ReviewUserIcon
    Przemko

    14.12.2018 17:15

    Inne

    Zajrzałem na firmówkę Otto i rzeczywiście widać, że to co mają do powiedzenia na rynku pracy budzi zaufanie.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    09.12.2018 10:48

    Inne

    Witam. A jak praca w Hilton Foods ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    robert

    10.12.2018 12:07

    Inne

    na moje praca ok, niezle stawki. z zakwaterowanie tez spokojnie. jak chcesz pracowac to nie ma na co narzekac
    ReviewUserIcon
    Michał Kamiński

    14.12.2018 15:23

    Inne

    Hilton foods praca jesteś fajna nim cię nie tania i to kwestia przyzwyczajenia ja polecam 100% bo pracowałem
    ReviewUserIcon
    jan

    14.12.2018 14:41

    Inne

    mi otto znalazło prace, sa dobre stawki i to mi sie podoba
    ReviewUserIcon
    Michał

    14.12.2018 11:23

    Inne

    Koordynatorka podała mi kwotę 11 euro/h brutto w Holandii . Ile to jest netto?
    ReviewUserIcon
    konrad

    13.12.2018 16:13

    Inne

    Praca w Otto , jakieś doświadczenie stażowe, zawsze to coś do CV. Działają praktycznie w całej Polsce.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Lubisz kontakt z ludźmi? Mamy dla Ciebie proste zlecenie w sklepie w Raciborzu!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Racibórz

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    pola

    12.12.2018 15:18

    Inne

    Pośrednicy tacy jak Otto to dla wielu osób wybawienie z tarapatów finansowych bo oferują miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    Magda.

    11.12.2018 16:55

    Inne

    Witam. Co powiecie o pracy w Velno jako zbierać zamówień z odzieżą? Jak jest z zakwaterowaniem czy warunki są dobre? Jacy są Polacy dla Polaków? Czy można przeżyć w miarę bez konfliktów? Proszę o jakie kolwiek informacje. Chcę wyjechać w styczniu. [email protected]
    ReviewUserIcon
    kaśka

    12.12.2018 14:20

    Inne

    jest ok. warunki są normalne, nie ma luksusów, ale bez przesady. jak pracowałam można było przeżyć bez konfliktów;) ja trafiłam na ludzi w porządku.
    ReviewUserIcon
    patryk

    05.12.2018 14:29

    Inne

    Namierzenie dobrej roboty przez Otto jest proste i skuteczne.
    ReviewUserIcon
    rafal

    11.12.2018 17:52

    Inne

    mi sie tez szybko udalo znalexc prace przez otto i jak na razie o jest wszystko ok. kolega tez tu pracuje i mi polecal no i faktycznie jest dobrze
    ReviewUserIcon
    dino

    11.12.2018 16:13

    Inne

    Bardzo ciekawe oferty; potrzebne namiary tu: https://pl.indeed.com/praca?q=Otto+Work+Force
    ReviewUserIcon
    dino

    11.12.2018 15:52

    Inne

    Dużo ofert Otto, na dłużej i okolicznościowo, można zarobić bez problemu.
    ReviewUserIcon
    tymon

    11.12.2018 10:11

    Inne

    od 3 msc pracuje z otto wiec moge sie troche wypowiedziec, co najwazniejsze godziny pracy sa ok i pieniadze wyplacaja w terminie i wszystko sie zgadza. warunki zakwaterowanie ogolnie dobre, pokoj, lazienka, dostep do kuchni, w kazdym razie mi pasuje.
    ReviewUserIcon
    wiki

    10.12.2018 11:30

    Inne

    Podjęłam pracę zaproponowaną w Otto i chwalę sobie bo tak naprawdę formalności są dość przejrzyste i firma bierze sporą część na siebie. Wystarczy by się chciało chcieć.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Transport prywatny

    04.12.2018 15:14

    Inne

    OTTO w okolicach Venray to obecnie patologia. Brak transportu. Zmieniają godziny pracy pracownikom żeby dopasować je do transportu. Ludzie czekaja pod firmami po 2h żeby wrócić z pracy. Nie pójdziecie do pracy w sobotę bo nie ma kierowcy. Busy Otto upchane rano tak że 20 osób stoi w autobusie i tak jadą. W biurze mówią że jak chcesz do pracy to latw se prywatny transport!!!!! To normalne??? Biorą pieniądze za dowożenie ludzi ale transport to patologia i zawodzi na każdym kroku. Chcecie postać 2h w temp ok. 5-10 stopni to zapraszam na Dsv, Flexa, Modusa, Jabila, Vetipak czy co tu jeszcze jest!
    ReviewUserIcon
    szymon

    08.12.2018 15:26

    Inne

    u mnie transport przez otto jest dobrze zorganizowany, zreszta kasa i praca tez. mi otto bardzo odpowiada. a z tego co widzialem przez swietami tez maja sporo ciekawych ofert
    ReviewUserIcon
    seba

    06.12.2018 17:54

    Inne

    Hilton Foods w nl przez otto dobra oferta. dobrze ze pojechalem do pracy z nimi, zarobilem, oplaca sie
    ReviewUserIcon
    jolka

    06.12.2018 17:24

    Inne

    Szybko i sprawnie bez większej biurokracji, Otto to wyspecjalizowany pośrednik; skuteczny w ofercie.
    ReviewUserIcon
    Robert Grand

    06.12.2018 12:57

    Inne

    Jeśli chodzi o otto to jest ok ale ta OLIMPIA to niech ta cała Luiza idzie ulice zamiatać a nie do koordynaty się bierze już więcej nie pojadę przez tą agencję oni myślą , że są jedyni na rynku pracy
    ReviewUserIcon
    zenek

    05.12.2018 15:03

    Inne

    warunki u otto dobre, praca ogarnieta, zakwaterowanie i transport jest. ogolnie ok
    ReviewUserIcon
    Robert Grand

    05.12.2018 12:19

    Inne

    powiem krótko - pojechałem przez pośrednika OTTO do Gersheim do Niemiec do pracy , jako komisjoner w firmie MY TOYS podpisałem umowę przez drugą firmę na miejscu OLIMPIA zakwaterowanie miałem w Lindelsfelds - około 40 km od miejsca pracy w pracy wszystko w porządku - mili ludzie - naprawdę tylko przytulić kierownicy i wogóle - miałem pracować do 22 grudnia tego roku , ale się zwolniłem przez polskiego pośrednika Olimpię - poszło o to , że chcieli mnie przeprowadzić do Damstad , gdzie ja się nie zgodziłem na trzy tygodnie przed końcem pracy a po drugie to chciałem wziąć wolne na 21 grudnia i zjechać swoim busem - przewożnikiem z adresu na adres a nie ich busem do większego miasta za jeszcze większą kasę a potem się tłuc pociągiem z bagażami , więc podziękowałem i rozwiązałem umowę w trybie natychmiastowym bez wypowiedzenia - nie idą ludziom na rękę , to ja też mam ich gdzieś - ta OLIMPIA to żeby się raz rozsypała

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    boom

    05.12.2018 10:50

    Inne

    praca jak praca sciągaja z wyplaty za jakies mandaty i inne gówna a po powrocie do polski kaza Ci placic pieniadze i strasza windykacja
    ReviewUserIcon
    adelka

    04.12.2018 12:00

    Inne

    Wszystko zależy od oczekiwań, wiadomo to nie jest oferta dla wybitnych koneserów, ale bardziej przeciętnych nie znaczy gorszych.
    ReviewUserIcon
    Zolza 222

    03.12.2018 22:04

    Inne

    Czy ktoś wybiera się w tym tyg przez otto do pracy przy pakowaniu mięsa praca niby do świąt
    ReviewUserIcon
    ola667

    29.11.2018 19:24

    Inne

    wybiera się ktoś może w przyszłym tygodniu ma magazyn hilfingera? można zaczerpnąć jakiejś opinii na temat tej pracy?
    ReviewUserIcon
    m

    03.12.2018 21:21

    Inne

    tak, 300 euro juz po odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia. Co do warunków to zależy gdzie Cie skierują. Chyba najwięcej ludzi, w tym ja mieszka w Duisburgu, wtedy dojeżdza się autokarem do pracy, którzy jedzie około 50 min rano ( wyjazd 6:30 bo praca na 8:00),a w drugą stronę około 1,5h. Warunki mieszkaniowe są dobre, są to mieszkania, zazwyczaj 3 pokoje 2osobowe. Niestety mieszkania są w dzielnicach arabskich, więc nie polecam na pewno dziewczynie, która jedzie samotnie, bo jest tu mówiąc szczerze niebezpiecznie.
    ReviewUserIcon
    Zolza 222

    03.12.2018 21:59

    Inne

    Witam ja razem z koleżanką mamy w środę być w Holandii dokładnie w Uddel na pakowanie mięsa czy wybiera się ktoś jeszcze praca do świąt
    ReviewUserIcon
    mirek

    28.11.2018 14:47

    Inne

    sprawdzone biuro. dobra kasa i lokalizacje są spoko.
    ReviewUserIcon
    Jowicia

    30.11.2018 00:53

    Inne

    A wypowie się ktoś jakie zarobki???
    ReviewUserIcon
    dominik

    30.11.2018 11:46

    Inne

    wszystko zależy od tego gdzie, w jednej firmie na miejscu lepiej, w innej gorzej placa. zadzwon do nich i sie popytaj o konkretne miejsca. ja albert heijn moge polecic, tam chyba najlepiej placa
    ReviewUserIcon
    Gitara

    29.11.2018 21:56

    Inne

    Witam! Pracuje ktoś w AH Eindhoven? Jakie jest zakwaterowanie? Hotel czy domki?
    ReviewUserIcon
    marek

    29.11.2018 15:25

    Inne

    Każdy zainteresowany pracą z pewnością znajdzie ją w Otto; bardzo sprawnie poruszają się po rynku polskim i europejskim.
    ReviewUserIcon
    szymon

    27.11.2018 16:44

    Inne

    Najlepiej samemu doświadczyć zamiast sugerować się hejterskimi wpisami. Kto szuka pracy to Otto dobrze wybierze.
    ReviewUserIcon
    Peter

    08.05.2015 10:05

    Inne

    Witam był może ktoś na jakiś parkach w Wormerveer, Holandia , a praca w Zaandam przy pakowaniu mięsa hilton meats proszę o szczerą odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Dawidek56

    26.11.2018 22:41

    Inne

    Odradzam Otto to najgorsza firma jaką znam
    ReviewUserIcon
    noe

    27.11.2018 15:00

    Inne

    hmmm mam dobre zdanie o otto bo i z kasa zero problemow i z praca tez. są ok
    ReviewUserIcon
    Magda

    26.11.2018 14:35

    Inne

    Witam. Czy ktoś się wybiera na początku stycznia do Holandii do Velno. Proszę o informację na adres. [email protected]
    ReviewUserIcon
    niki

    26.11.2018 13:21

    Inne

    Niezależnie od pojedynczych przypadków koloryzujących rzeczywistość in minus to Otto spełnia się świetnie w roli pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    pracuje

    24.11.2018 18:39

    Inne

    dobre biuro, kasa wyplacana na czas. praca jest, w sumie duzo dobrych ofert. warto
    ReviewUserIcon
    Obecny pracownik

    24.11.2018 03:26

    Inne

    Mieszkam na Boskoop i pracuje na sałatkach. Robota fizyczna i jest ciężko. Pieniądze jako tako się zgadzają od 300€ tyg. Czasami soboty są z niedzielami to ciut więcej Moje sugestie dla OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.: Narazie nic Lubię atmosferę w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. za: Zakwaterowanie i pomoc kordynatorów.
    ReviewUserIcon
    zbych

    23.11.2018 17:22

    Inne

    Kto ma chęci i jest zdeterminowany to właśnie w Otto się odnajdzie.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.