opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 63
    • 64
    • 65
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    michasia

    15.01.2019 17:06

    Inne

    Otto nie wypłaca pieniądze urlopowych ! (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    Gość

    15.01.2019 09:35

    Inne

    Witam, ktoś pracował w Jumbo w miejscowości Woerden? Jak tam wygląda sytuacja z zarobkami i godzinami. Proszę o odpowiedź związana tylko i wyłącznie z tą lokalizacja. Z góry dziękuję ????
    ReviewUserIcon
    Gość

    15.01.2019 09:34

    Inne

    Witam, ktoś pracował w Jumbo w miejscowości Woerden? Jak tam wygląda sytuacja z zarobkami i godzinami. Proszę o odpowiedź związana tylko i wyłącznie z tą lokalizacja. Z góry dziękuję ????
    ReviewUserIcon
    damian

    14.01.2019 15:22

    Inne

    dzieki temu ze sie zdecydowalem na prace przez otto w holandii sporo zarobilem i odlozylem. mozna jak sie chce
    ReviewUserIcon
    kamil

    14.01.2019 11:28

    Inne

    Mam wielu ziomali co znależli robotę przez Otto; sam korzystałem; można fajnie zarobić.
    ReviewUserIcon
    lili

    13.01.2019 18:56

    Inne

    Czy przed wyjazdem do pracy muszę być w Polsce ubezpieczona co najmniej 30 dni?
    ReviewUserIcon
    Kostusia

    13.01.2019 16:39

    Inne

    Gorzej trafić się nie da szykanuja ludzi a iga zatorska jest najgorsza liderka jaka spotkałam klamczucha zawistna takich lud, i powinno trzymać się w klatce z dala od ludzi w hotelu są karaluchy OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.01.2019 21:33

    Inne

    Witam! Zna ktoś adres zakwaterowania w mieście Venlo
    ReviewUserIcon
    sami

    10.01.2019 16:07

    Inne

    praca w jumbo przez otto polecam bo dobre warunki
    ReviewUserIcon
    Margeritka

    11.01.2019 19:09

    Inne

    Mozesz cos wiecej powiedziec ? Mam pracować w jumbo den bosh. Jal z godzinami ? Jak zakwaterowanie ? Ile Ci wychodzi € na tydz ? ;)
    ReviewUserIcon
    tymon

    11.01.2019 14:11

    Inne

    Otto uzupełnia skutecznie rynek pracy; warto tu zainteresować się ofertami, nawet bez extra kwalifikacji coś się znajdzie.
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.01.2019 15:57

    Inne

    Witajcie. Mam pytanie. Czy każdy Holenderski pracodawca wymaga zaświadczenia o niekaralności? Albo czy Otto tego wymaga? Mam wyrok w zawieszeniu rok na dwa lata za bzdure tak naprawdę.. I z tego co wiem to większość pracodawców Holenderskich lub agencji wymaga tego niestety.
    ReviewUserIcon
    petra

    10.01.2019 11:54

    Inne

    Otto generuje miejsca pracy i jest. sprawdzonym pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.01.2019 19:31

    Inne

    Witam! jedzie może ktoś przypadkiem 14.01.19 Velno praca przy dekoderach tv itp
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.01.2019 18:47

    Inne

    Jedzie ktoś 14.01.19 do Roermond/Venlo dekodery tv itp
    ReviewUserIcon
    asia

    09.01.2019 14:32

    Inne

    Póki nie ma równowagi na rynku pracy takie agencje jak Otto zawsze potrzebne, znajduje tu zatrudnienie mnóstwo ludzi.
    ReviewUserIcon
    tobi

    08.01.2019 16:15

    Inne

    pracuje 6 msc i jest dobrze!! dobre nastawienie i chec do pracy to podstawa. otto polecam bo warto
    ReviewUserIcon
    Kot

    09.01.2019 13:12

    Inne

    mam takie pytanie na jakie zarobki mozna liczyc w otto oczywiscie juz na czysto
    ReviewUserIcon
    ukasz

    08.01.2019 14:57

    Inne

    Dlaczego potrzebny im jest skan mojego konta bankowego?
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.01.2019 12:59

    Inne

    Jedzie ktoś do rowerów Gazell? 12.01.18 A może ktoś już tam był i może podzielic sie opinią?
    ReviewUserIcon
    Gdańsk ochotnika

    08.01.2019 12:41

    Inne

    Hej mam pytanie zamierzam jechac do Holandii jako pakowacz odzieży znanej marki czy ktoś tam jest lub był i może powiedzieć jak to wyglada
    ReviewUserIcon
    jaśmina

    08.01.2019 11:51

    Inne

    Fakty mówią za siebie; Otto daje coraz więcej opcji w zatrudnieniu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bożena

    06.01.2019 13:27

    Inne

    Nie polecam wyjazdu zwłaszcza teraz nie ma w ogóle pracy są w stanie Ci zagwarantować 2-3 dni w tygodniu z tego jeszcze wyżyj. Widzą że nie ma pracy i godzin a mimo to ściągają dodatkowo ludzi. Paranoja!
    ReviewUserIcon
    Andrzej93

    06.01.2019 22:27

    Inne

    Proszę powiedzieć jaka firma? Miejsce?
    ReviewUserIcon
    kasia

    07.01.2019 18:54

    Inne

    aktualnie jestem i praca jest. nie ma przestojow wiec nie zgodze sie z toba. z otto mysle ze warto pracowac
    ReviewUserIcon
    pimko

    07.01.2019 14:01

    Inne

    Dzięki agencji Otto pracuję; każdy cto chce pracę znajdzie, niestety niektórym nie drodze.
    ReviewUserIcon
    Nati

    02.01.2019 15:39

    Inne

    Co powiecie o pracy w Velno jako pakowacz odzieży?
    ReviewUserIcon
    Magda

    06.01.2019 19:17

    Inne

    Dołączam się do pytania.
    ReviewUserIcon
    alicja

    06.01.2019 11:31

    Inne

    dobre biuro z pewna praca i zarobkami. jechalam nie znajac jezyka i to byl pierwszy moj wyjazd do pracy za granice i bylo troche nerwow ale w sumie nie bylo potrzeby bo wszystko bylo w porzadku
    ReviewUserIcon
    Diabel

    04.01.2019 19:18

    Inne

    Szkoda mowic(usunięte przez administratora) zlodzieje oszusty. Podrabiaja podpisy jak ktos jest na urlopie , falszuja dokumenty we flextronic przy venray biuro w venray jedna wielka popelina (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Procz tego okradaja Kazdego yygodnia bez wyjasniej kwatery szkoda mowic moge podeslac pare zdj filmików na ktorych widac jak otto (usunięte przez administratora) dbaja o zakwaterowanie za ktore w (usunięte przez administratora) hajsu biora. Pisac jak cos na (usunięte przez administratora) na fb dam kazdemu zdj i filmiki co sie tam dzieje
    ReviewUserIcon
    Hewra

    04.01.2019 08:43

    Inne

    HHahahaha praca niby okej, siano było zawsze, robota też bo dobrze trafiłem, lokacja(usunięte przez administratora) ale miałem to w (usunięte przez administratora) jak kogoś brakowało to byłeś potrzebny ale jak miałeś prośbę to w (usunięte przez administratora)i miej dodatkowe koszta bo ktoś zapomniał i już za późno haahah

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    adam

    03.01.2019 15:22

    Inne

    juz kiedys z otto pracowalem i teraz jade znow w polowie stycznia. wczesniej sporo zarobilem i licze ze znow sie uda. pzdr
    ReviewUserIcon
    IloNa34

    18.12.2018 20:50

    Inne

    Co zrobic jeżeli ID do my Otto zostało zgubione? Proszę o pomoc
    ReviewUserIcon
    Dakota

    30.12.2018 23:13

    Inne

    Dzwon na Otto infolinie i podaj im numer BSN :)
    ReviewUserIcon
    shadow

    27.12.2018 15:06

    Inne

    pracowalem dla otto w miejscowosci oss praca ne vetipak albo słodycze albo kosmetyki ,warunki mieszkaniowe masakra,koordynatorki to juz zupelna porażka stefania czy klara na jeden ch,,,j jak im pasuje to robisz jak nie to siedzisz na bunkrze 3 dni i 2 dni do pracy zarobic na oplaty mieszkaniowe czyli w zaokragleniu 100 nie twoja plus ubezpieczenie 22.01 euro a reszte dostaniesz stawka smieszna 9,20 obiecuja złote góry a prawda jest inna. ludzie uciekali z tamtąd po pelnym miesiacu pracy i szukali pracy w innych firmach. nie znasz jezyka jedz i wez ze soba cos na stres znasz jezyk szukaj innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Jack

    28.12.2018 16:26

    Inne

    Warto jednak wyraźnie wyrażać się po polsku
    ReviewUserIcon
    leo

    29.12.2018 12:30

    Inne

    pssss przez otto pracuje pare miesiecy i na brak godziny nie narzekam.stawki maja dobre. otto jest dobre jak na moje, jak ktos nie zna jezyka to juz w ogole. ogolnie jestem tu pare miesiecy i nie zamierzam na razie nic zmieniac
    ReviewUserIcon
    wojtan

    28.12.2018 11:27

    Inne

    jak ktos chce zarobic spoko kase to otto jest w sam raz. ani razu nie zalowalem ze zdecydowalem sie na wyjazd do holandii przez otto
    ReviewUserIcon
    Eskoban

    27.12.2018 11:25

    Inne

    Ludzie uciekają bo proponują przez Internet 8 h a na miejscu pracuje się po 4 gora5 z czego 30minut zabrane na przerwę po pracy czeka się nawet po 2 godziny na transport do domu warunki do spania są supr ale dla tych co się nie myją bo lubią brud po 3 w pokoju przynajmniej ja tak trafiłem masakra nie polecam a jak chodzi o pracę to jest naprawdę spoko ale nie godzin mało 4 dni w pracy na tydzień kpina 18 godzin z tego 90 euro na nore i masz 110 euro miesiącu 400euro 1600zl polecam wszystkim heeeeeee uciekać stamtąd
    ReviewUserIcon
    stefan

    27.12.2018 20:35

    Inne

    z godzinami nie mam problemu, pracuje i godzin jest dużo, faktycznie ile powinno być, no i kasa leci. warunki jeny przeciez to nie wina otto ze ludzie nie sprzataja itd, ja dobrze trafilem i tych co znam tez sa raczej zadowoleni. ogolnie praca w nl sie oplaca i przez otto tez
    ReviewUserIcon
    Taki sobie

    27.12.2018 20:32

    Inne

    Zapraszam na nowo otwarte forum gdzie można pisać bez ściemy. polskazagranica . pl
    ReviewUserIcon
    gość Rotterdam

    18.12.2018 21:38

    Inne

    Witam , mam z Otto ofertę pracy od stycznia w AH online w Rotterdamie , właśnie czy ktoś może mi napisać jak to wygląda na przykładzie Rotterdamu , bo z tego co czytam to w każdym mieście jest inaczej . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tomek ah Rotterdam

    23.12.2018 10:21

    Inne

    To zobaczysz ile razy będziesz na rezerwie i nie będziesz pracował. W styczniu to prędzej będą redukcję pracowników, jeśli nie w styczniu to w lutym także będziesz pracował 3dni w tygodniu
    ReviewUserIcon
    Eskoban

    27.12.2018 11:28

    Inne

    Masz racje tak to wygląda motto walić ottto
    ReviewUserIcon
    Roger

    25.12.2018 09:59

    Inne

    Totalne dno pracowałem tam i nie polecam nikomu tego syfu.
    ReviewUserIcon
    Pol

    25.12.2018 17:02

    Inne

    Możesz rozwinąć wypowiedź
    ReviewUserIcon
    Pol

    25.12.2018 15:27

    Inne

    Witam Czy korzystał ktoś może z transportu z Polski do Holandii załatwionego przez OTTO? Pani w biurze mówiła coś o transporcie z Sindbada. Czy organizują tylko do danej miejscowości a do docelowego miejsca muszę dotrzeć sam? Czy jakimś busem dowożą na miejsce?
    ReviewUserIcon
    ala

    22.12.2018 19:27

    Inne

    dla mnie otto ok
    ReviewUserIcon
    filip

    22.12.2018 12:33

    Inne

    Tyle hałasu o nic komu nie po drodze z Otto niech szuka gdzie indziej; wg mnie to potencjalnie jeden z najbardziej skutecznych pośredników pracy.
    ReviewUserIcon
    iglo

    21.12.2018 15:47

    Inne

    wszystko ok. dobry z nimi kontakt i praca szybko załatwiona
    ReviewUserIcon
    Marek

    14.12.2018 19:02

    Inne

    Witam pracuje lub pracował ktoś przez firmę otto. Alphen an den Rijn na Magazynie Hoogvleit i mieszkał w Boskoop na hotelu ??
    ReviewUserIcon
    Bobak

    20.12.2018 21:32

    Inne

    Boskoop polecam,mieszkalam tam,minus tylko taki,ze mozesz trafić na pokój bez okna,ale poza tym-w miarę spokojnie,mieszkało mi sie tam dobrze.O pracy w Hoogvleit słyszałam "na hotelu".Z opowieści wynikało,ze jest to bardzo ciężka praca.Ludzie raczej nie polecali.
    ReviewUserIcon
    kazik

    20.12.2018 15:00

    Inne

    pojechalem do pracy do holandii przez otto z kolegom. ogolnie dobrze ze otto zapewnia mieszkanie bo samemu na poczatek trudnow szytsko ogarnac. praca jest, godzin jest w sam raz. no mi sie udaje zarobic

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.