opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 62
    • 63
    • 64
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ines

    01.02.2019 20:37

    Inne

    Pracuje ktoś może w Eindhoven na magazynie HM /zalando ?? i podzieli się swoją opinią na temat pracy zarobków itp .
    ReviewUserIcon
    Plrobotnik

    05.02.2019 01:45

    Inne

    Z tego co wiem kolejny zakład po xpo w tilburgu na kilka miesięcy i Otto idzie w odstawkę
    ReviewUserIcon
    rychu

    04.02.2019 18:59

    Inne

    otto mnie nie zawiodlo!! warto z nimi pracowac, pewna firma
    ReviewUserIcon
    bazyli

    04.02.2019 17:07

    Inne

    Podobno wskażniki bezrobocia są obiecujące; z pewnością zasługa takiego gracza jak Otto; dają mega ofert.
    ReviewUserIcon
    daria

    03.02.2019 15:48

    Inne

    Opcjonalnie Otto ma dużą ofertę, tylko startować.
    ReviewUserIcon
    alek

    01.02.2019 16:39

    Inne

    Agencja Otto jest z pewnością wiarygodna. Sprawdziłem na sobie.
    ReviewUserIcon
    lelokris

    18.01.2019 20:15

    Inne

    witam,w otto pracuja malo kompetentne panie,aplikowalem na stanowisko pakowacza w Niemczech po czym najpierw czekalem na potwierdzenie ze strony pracodawcy,w koncu zagrozilem ze jesli nie dostane potwierdzenia to rezygnuje,po jakiejs godzinie dostalem info ze praca jest potwierdzona wiec zaczalem przygotowania czyli przedewszystkim zwolnilem sie z pracy,wydalem duzo pieniedzy na zakupy I zakup euro I kiedy zostalo mi dwa dni do wyjazdu to dowiedzialem sie ze jednak nie bylo potwierdzenia ze strony niemieckiej wiec nie polecam agencji otto work bo mozna obudzic sie z reka w nocniku
    ReviewUserIcon
    micro

    19.01.2019 19:22

    Inne

    wiesz co ja prace znalazłem u nich bez problemu, a panie w biurze byly ok. pracuje teraz 3 miesiace. nie mam zadnych zastrzezen, wrecz uwazam ze jest wszytsko jak powinno
    ReviewUserIcon
    mojnick

    31.01.2019 16:38

    Inne

    nie zapominaj, że to agencja pracy - pośrednik. Tez tak miałem tylko, że praca w holandii, ale pani w biurze znalazla mi inna oferte pracy za podobna stawke na produkcji, tak bym nie byl stratny z przygotowaniami do wyjazdu. Pracowalem w ostrum w elektronice.
    ReviewUserIcon
    andrzej

    31.01.2019 16:21

    Inne

    szybko z otto mozna sie skontaktowac, duzo ofert i to naprawde ciekawych. stawki dobre wiec ja sie nie wahalem i jestem obecnie kilka miesiecy
    ReviewUserIcon
    seba

    31.01.2019 15:01

    Inne

    bylem w pracy z nimi pare razy i spoko za kazdym razem raczej bylo
    ReviewUserIcon
    leon

    30.01.2019 21:22

    Inne

    jade w lutym po raz drugi. zdecydowalem sie ze wzgledu na kase. takie otto to dobre rozwiazanie jak sie szuka tez pracy za granica
    ReviewUserIcon
    Pierwszapraca96

    18.01.2019 01:36

    Inne

    Pracuje ktoś z Otto w Munster? Jak z zakwaterowaniem? Jak praca (zwroty)?
    ReviewUserIcon
    Munster

    30.01.2019 18:53

    Inne

    Wybierasz sie może do pracy przy zwrotach ?
    ReviewUserIcon
    nono

    30.01.2019 15:14

    Inne

    warunki okej jak dla mnie, kasa spoko tez
    ReviewUserIcon
    fifi

    29.01.2019 18:06

    Inne

    8 msc z otto wiec chyba nie bylo tak źle:P polecam!
    ReviewUserIcon
    przecinek

    29.01.2019 17:48

    Inne

    pojechalem z otto i najpierw warunkiza mieszkania, pokoj 2 os, dobrze utrzymany i do tego lazienka i kuchnia tez dostepne. wszystko ok. praciwalem w AH i to mi odpowiadalo
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    eryk

    29.01.2019 14:34

    Inne

    Nie ma co się oglądać jak w Otto jest zawsze robota do zrobienia. Firma wypłacalna.
    ReviewUserIcon
    tomek

    29.01.2019 13:28

    Inne

    bylem w albert heijn z nimi i ogolnie to dobrze wszystko bylo i kasa spoko tez
    ReviewUserIcon
    Martyna1992

    28.01.2019 14:12

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracuje w Oss przy drobiu? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    alan

    27.01.2019 19:38

    Inne

    Dobra praca, godziny sa, staawki na ok
    ReviewUserIcon
    laura

    26.01.2019 15:18

    Inne

    otto ma dobre warunki i to dla mnie bylo kluczowe i mnie przekonalo
    ReviewUserIcon
    Zofia

    21.01.2019 09:12

    Inne

    Ludzie otwórzcie oczy warunki mieszkalne jak w slamsach co innego podają w ofercie.
    ReviewUserIcon
    Zofia

    24.01.2019 14:17

    Inne

    @krolik A może ty jesteś administrator ? albo nie wiem gdzie byłeś Holandia mieszkania wieloosobowe sale , okropne warunki w toalecie wszystko obsrane jak przyjechalismy tak wyjechaliśmy szybko do domu z powrotem. Szkoda tylko kasy na paliwo i zmarnowanego czasu. Patologia alkoholicy, ćpuny i Bóg wie co jeszcze.
    ReviewUserIcon
    mark

    25.01.2019 15:57

    Inne

    nie wina otto że ludzie nie sprzatają. no sorry. uważam że otto to wszystko dobrze organizuje, robota załatwiona. też pracowałem ze spoko osobami.
    ReviewUserIcon
    rafi

    25.01.2019 11:30

    Inne

    pracowałem w albercie i było całkiem ok. wiadomo że liczy sie kasa i warunki w tym wzgedzie bylo ok. nie moge narzekac
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    elka

    24.01.2019 15:01

    Inne

    a ja AH przez otto polecam. trafiłam na fajnych, normalnych ludzi, calkiem sporo osob jedzie do NL po prostu zarobic. a nie szukaja jakis nieporozumien itd. jak ktos chce to praca jest.
    ReviewUserIcon
    Jarekk

    25.01.2019 09:43

    Inne

    nie wierzcie w te głupoty. Tu piszą ludzie z Otto. W albercie w którym pracuje może 20% wytrzymuje dłużej niz 5 tygodni. Hotel pracowniczy to dno jakich mało. Szczury spać nie dają. A środku ich nie ma, ale Biegaja z zewnątrz po ściankach. Szkoda zachodu. Ja zrywam kontrakt i uciekam w weekend. Jak jesteś normalny to się tu nie odnajdziesz. Gwarantuje i zapamietajcie moje słowa. Będziecie żałować, bo myślicie, ze wam się uda yrGic lepiej. Z tym, ze co fajnej pracy i fajnego hotelu to może z 10% trafia. Chcecie ryzykować?
    ReviewUserIcon
    Weronika

    24.01.2019 09:23

    Inne

    Witam. Lepsza praca na magazynie w Jumbo czy Albert?
    ReviewUserIcon
    Jarek

    23.01.2019 23:28

    Inne

    Mogę podać na priv swojego Facebooka. Jestem normalna, wykształcona osoba, która chciała zarobić. Hotel (usunięte przez administratora) 80 % patologia, alkoholicy i cpuny. Można się załamać psychicznie. Dziewczyny są z facetami na mieszkaniach. Godzin max 30 w tygodniu. MAX. Nie polecam Albert Heijn online. Daleko do pracy, 40 km. Nie zarobisz, norm nie zrobisz nigdy i będziesz codziennie chodzić do przełożonych się tłumaczyć dlaczego szybko nie Pracujesz. Zarobku zero, bez rodziny, z patologia i jeszcze zasuwasz jak na budowie. Nie polecam nigdy w życiu Otto i Alberta heijn. Piszczcie do mnie na priv. Mogę wysłać zdjęcia "hotelu" i wypalat
    ReviewUserIcon
    zbiniu

    23.01.2019 15:01

    Inne

    o otto mi kolega powiedzial bo dosc dlugo z nimi pracowal. wiec tez w koncu sie zdecydowalem troche tych ofert pracy mieli. ogolem warto. jak sie chce zarobic to naprawde mozna
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2019 14:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Agulaxs

    22.01.2019 20:12

    Inne

    Hej a czy zerwaliscie może umowę? Czy byliście do końca
    ReviewUserIcon
    pablo

    22.01.2019 15:23

    Inne

    przejrzalem troche ofert i sie zdecydowalem na otto i wyjazd do holandii praca w AH. mi odpowiadalo, praca nie byla trudna a stawki byly dobre. ogolnie warto jechac

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    22.01.2019 14:48

    Inne

    Witam. Zastanawiam się nad ofertą pracy, jako: operator lini montażowej w Geldrop. Czy ktoś tam już może pracuje, i mógłby napisać pokrótce jak wygląda sytuacja z godzinami, oraz zakwaterowaniem na miejscu? Jaka jest atmosfera w firmie? Pytam, ponieważ poniższe komentarze odnośnie godzin pracy i miejsc do spania, dają do myślenia, a nie chciałbym się "wpakować na mine". Umiem czytać rysunki techniczne z racji dotychczas wykonywanego zawodu, i z komunikowaniem się w języku angielskim też nie mam większego problemu, dlatego zainteresowała mnie ta oferta, i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej z "pierwszej ręki", ponieważ wiadomo, że pracodawca może trochę koloryzować. Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.
    ReviewUserIcon
    kacper

    22.01.2019 14:26

    Inne

    Alternatywnie Otto dobra opcja dla poszukujących roboty od zaraz.
    ReviewUserIcon
    Nie usuwać komentarzy

    22.01.2019 14:04

    Inne

    W sumie to nie wiem od czego zacząć.Jednym słowem opisując tą pseudo agencję to tragedia.Zacznijmy od mieszkania grzyb (usunięte przez administratora) mieliśmy z chłopakiem 2 pojedyncze łóżka z czego jedno zarwane wiec musieliśmy cisnąć się na pojedynczym we dwoje(dbali o romantyczność),w łazience taki grzyb ze oddychanie tam graniczyło z cudem,gdy pytaliśmy panie dzwoniąc o prace dowiedzieliśmy się ze trzeba ze sobą zabrać pościel po przyjeździe okazało się ze pościel jest i nic po za tym (garki sztućce patelnie kubki talerze na szybkiego kupowaliśmy) o herbacie nie było mowy bo nawet czajnika elektrycznego nic.Dobrze ze mieliśmy więcej pieniędzy wymienionych bo inaczej to byśmy żyli na chlebie.Moze teraz coś o pracy byliśmy zapewniani ze do pracy będziemy mieli góra 12 km po czym się okazało ze jest to 45 km W JEDNĄ STRONĘ!!!Teraz kontakt z paniami to tragedia jadąc do Niemiec mieliśmy zadzwonić godzinę przed przyjazdem by ktoś przywiózł klucze do mieszkania,próbowaliśmy 15 razy dzwonić w drodze pisałam maile bo byliśmy w szoku ze nikt nie odbiera a my 700 km od domu i co teraz spanie w aucie ? Ale jest udało się za 16 razem pani odebrała dała nam nr tel do pana do którego mamy zadzwonić jak będziemy okazało się ze to pracownik który przyjechał z 3 tyg wcześniej i sam nie wiele wie a właściciel mieszkania mówi tylko po niemiecku wiec ciężko było się dogadać żeby w ogóle otworzył nam mieszkanie.I teraz najlepsze w końcu nadszedł czas wypłaty i niespodzianka wraz z chłopakiem mieliśmy te same dni te same godziny pracy te same zmiany a mimo to inne wypłaty i to nie mała sumka gdy napisałam do Otto pani napisała ze to wyjaśni z firmą i odpowie ale tak jak pieniądze tak pani przepadły nie odzywa się na maile nie odpowiada,również przepadły papiery które powinny przyjść do chłopaka przyszły moich nie mam papiery z których muszę się rozliczyć żeby otrzymać podatek wiec nie mam ani pieniędzy ani papierów !!!!! Z całego serca nie polecam tej agencji na myśl nasuwają mi się tylko same złe słowa mam nadzieje ze ktos dzięki naszym błędom nie popełni tych samych nie warto !! Mam nadzieje ze ktoś w końcu zajmie się tą pseudo agencją bo żeby oszukiwać rodaków to już trzeba mieć tupet. Ludzie uwierzcie lepiej szukajcie gdzie indziej ! A wy Otto oddajcie pieniądze i zainteresujcie się swoimi bo jak dalej pójdzie to skończycie na bruku.Wracajac do polski po opłaceniu wyjazdu i zakupów (garki,sztuce i coś do jedzenia) to zostało nam z 400 € to już więcej w Polsce zarobicie i z rodziną chociaż będziecie. nie polecam !
    ReviewUserIcon
    Zapytaj odpowiem

    22.01.2019 13:53

    Inne

    W sumie to nie wiem od czego zacząć.Jednym słowem opisując tą pseudo agencję to tragedia.Zacznijmy od mieszkania grzyb (usunięte przez administratora) mieliśmy z chłopakiem 2 pojedyncze łóżka z czego jedno zarwane wiec musieliśmy cisnąć się na pojedynczym we dwoje(dbali o romantyczność),w łazience taki grzyb ze oddychanie tam graniczyło z cudem,gdy pytaliśmy panie dzwoniąc o prace dowiedzieliśmy się ze trzeba ze sobą zabrać pościel po przyjeździe okazało się ze pościel jest i nic po za tym (garki sztućce patelnie kubki talerze na szybkiego kupowaliśmy) o herbacie nie było mowy bo nawet czajnika elektrycznego nic.Dobrze ze mieliśmy więcej pieniędzy wymienionych bo inaczej to byśmy żyli na chlebie.Moze teraz coś o pracy byliśmy zapewniani ze do pracy będziemy mieli góra 12 km po czym się okazało ze jest to 45 km W JEDNĄ STRONĘ!!!Teraz kontakt z paniami to tragedia jadąc do Niemiec mieliśmy zadzwonić godzinę przed przyjazdem by ktoś przywiózł klucze do mieszkania,próbowaliśmy 15 razy dzwonić w drodze pisałam maile bo byliśmy w szoku ze nikt nie odbiera a my 700 km od domu i co teraz spanie w aucie ? Ale jest udało się za 16 razem pani odebrała dała nam nr tel do pana do którego mamy zadzwonić jak będziemy okazało się ze to pracownik który przyjechał z 3 tyg wcześniej i sam nie wiele wie a właściciel mieszkania mówi tylko po niemiecku wiec ciężko było się dogadać żeby w ogóle otworzył nam mieszkanie.I teraz najlepsze w końcu nadszedł czas wypłaty i niespodzianka wraz z chłopakiem mieliśmy te same dni te same godziny pracy te same zmiany a mimo to inne wypłaty i to nie mała sumka gdy napisałam do Otto pani napisała ze to wyjaśni z firmą i odpowie ale tak jak pieniądze tak pani przepadły nie odzywa się na maile nie odpowiada,również przepadły papiery które powinny przyjść do chłopaka przyszły moich nie mam papiery z których muszę się rozliczyć żeby otrzymać podatek wiec nie mam ani pieniędzy ani papierów !!!!! Z całego serca nie polecam tej agencji na myśl nasuwają mi się tylko same złe słowa mam nadzieje ze ktos dzięki naszym błędom nie popełni tych samych nie warto !! Mam nadzieje ze ktoś w końcu zajmie się tą pseudo agencją bo żeby oszukiwać rodaków to już trzeba mieć tupet. Ludzie uwierzcie lepiej szukajcie gdzie indziej ! A wy Otto oddajcie pieniądze i zainteresujcie się swoimi bo jak dalej pójdzie to skończycie na bruku.Wracajac do polski po opłaceniu wyjazdu i zakupów (garki,sztuce i coś do jedzenia) to zostało nam z 400 € to już więcej w Polsce zarobicie i z rodziną chociaż będziecie. nie polecam !
    ReviewUserIcon
    smn

    22.01.2019 12:50

    Inne

    Pracowalam dla tej firmy kilka tygodni. Niestety, na tle innych agencji wypada najgorzej. Busy bez hamulcow, strach jezdzic. Na szybach mech, siedzenia klejace, zalane wszystkim co mozliwe. Na lokacje trafilismy w porzadku, jednak inni mieli mniej szczescia. Na jednej z lokacji pojawily sie szczury - menager olal temat. Wyplaty ? Co tydzien brakowalo po 2,3 h policzone do wynagrodzenia. Nadgodzin nie szlo ogarnac jak liczyc. Wracajac do pierwszego dnia przyjazdu - totalny brak organizacji. Mial byc koordynator, nie bylo. Czekaniena recepcji 2 h czy jedziemy do pracy czy nie. Wyrkbienie nr sofi. Bus zostawil nas w centrum i kombinowanie jak wrocic. Szukanie ludzi z nr telefonu do biura transportu zeby dowiedziec sie czy zostaniemy odwiezieni na lokacje z powrotem. Szczerze, prosze omijajcie ta agencje. Jest duzo wiecej agencji szanujacych ludzi i ich czas.
    ReviewUserIcon
    5lat w Nl

    21.01.2019 21:11

    Inne

    Powiem tyle ,byłem w Albercie tzn w zakwaterowaniu tydzień czasu. Pracowałem 1 dzień a przy pytaniu kiedy pójdę do pracy dostałem odpowiedź proszę załatwiać to z biurem z Polski my nie jesteśmy od tego. Nie wspomnę że domek wyglądał jak więzienie 2 na 2 pokój w wielkości schowka na szczotki na 2 osoby. Brud (usunięte przez administratora) i porażka. Ściągnięcie setki ludzi w tym ta 100 siedzi w domu bo nie ma pracy pozdrawiam i życzę powodzenia w karierze w OTTO. Moje sugestie dla OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.: Zainteresować się bardziej ludźmi i organizować lepiej wyjazdy. Mówić ludzia pracę na stałe czy na zastępstwo za kogoś bo na urlop pojechał.tym bardziej że nie ma sezonu więc pomyślcie 100krotnie zanim wystawiacie ogłoszenia o pracy
    ReviewUserIcon
    serafin

    21.01.2019 16:45

    Inne

    Otto jest dla wielu ludzi alternatywą na znalezienie fajnej pracy; firma jest wiarygodna, sprawdzona w Polsce i Europie.
    ReviewUserIcon
    pola

    20.01.2019 17:10

    Inne

    Otto daje zatrudnienie; warunki do akceptacji lub nie ;taki wybór; nie ma co sączyć jadu.
    ReviewUserIcon
    wiktor

    20.01.2019 12:06

    Inne

    dla mnie to bardzo dobre biuro. znalezli mi prace, sam nie musialem nic praktycznie ogarniac. jestem w holandii i mi to pasuje
    ReviewUserIcon
    lili

    18.01.2019 21:29

    Inne

    Czy przed wyjazdem do pracy do Holandii, muszę być ubezpieczona w Polsce co najmniej 30 dni? Czy coś wiecie na ten temat?
    ReviewUserIcon
    adrian

    18.01.2019 16:06

    Inne

    szybko prace dzieki nim znalazlem. leci wlasnie 4 miesiac i jest dobrze. nie mam zamiaru rezygnowac
    ReviewUserIcon
    Dixi

    17.01.2019 07:54

    Inne

    Otto to jedna z najgorszych agencji,będąc tutaj jeszcze nie spotkałam sie z dobrą opinią i teraz sama wiem ze to prawda,omijać szerokim łukiem,oskubią cię z hajsu,kasują na czym tylko sie da,pieniadze za swieta zeby dostac trzeba spełniac szereg warunków,na salarisie godziny i dodatki giną,flexpoole tygodniami,doliczają dodatek wakacyjny do tygodniówki wiec wychodzi ze zarabiasz po 250 euro w sumie,jestes na urlopie to ci jeszcze za chate policzą i nowosc-pralki na żetony hahaha
    ReviewUserIcon
    ja92

    17.01.2019 17:52

    Inne

    no a ja znam całkiem sporo osob z dobra opiniom z otto. mi kasa wychodzi ok, zyje i jeszcze odkladam wiec nie jest tak źle
    ReviewUserIcon
    oskar

    15.01.2019 11:51

    Inne

    Znam Otto z najlepszej strony, sam pracowałem dzięki ich ofercie; warto.
    ReviewUserIcon
    kazik

    16.01.2019 17:44

    Inne

    maja duzo ofert, sporo jest na ich fb. mozna tez zadac pytanie i wszystkiego sie dowiedziec. a warunki maja w porzadku. ja jechalam z otto do nh 2x bo sie oplacalo
    ReviewUserIcon
    waldek

    16.01.2019 10:24

    Inne

    Przesłanie Otto, chyba na tak.Zarówno w kontaktach biznesowych, jak i w relacjach z pracownikami kierujemy się wartościami, które wypracowaliśmy w ciągu kilkunastoletniej działalności firmy. Na czele ich stoi szacunek, który odzwierciedla się we wzajemnych kontaktach, dbaniu o potrzeby i dobre relacje.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.