OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Ololo

Jedzie ktoś w w najbliższym tygodniu do tommyego do velno?

Belmondo
@Ololo

My śmigamy 7 lipca w 4 osoby

order Jumbo

Cześć ktoś coś może powiedzieć o pracy jako order picker w Jumbo miejscowość Bleiswijk ? Jak zarobki ? Jak praca i mieszkanie ? Pozdrawiam ;)

Munin
@order Jumbo

Praca średnio męcząca, choć nogi po całym dniu chodzenia jak cegły. Generalnie przez większość część dniówki trzeba dosyć szybko chodzić z coraz cięższym wózkiem na 15 skrzynek (boxów) na towary. Potem się wykłada towar i to już jest lekkie. Ale zakwaterowanie to jakaś kpina. Jak ti wyżej Kamaaaa napisała, w pokoju nie ma aneksu kuchennego, lodówka dopiero po 5 dniach i wciąż nie ma możliwość prania innego niż ręczne. No chyba, że poszukasz na mieście pralni, zabulisz miliony monet i poczekasz jak się pranie skończy i potem wysuszy. Ale jest też plus, dużo zielonych okolic.

Karla

Cześć! Zastanawiam się nad wyjazdem we wrześniu. Dodam, że to będzie moja pierwsza praca za granicą. Myślałam o pracy na magazynie z odzieżą lub ze slodyczami proszę o informację jakie są faktyczne zorobki, po ile godzin dziennie się pracuje?

Blablabla
@Karla

Na twoim miejscu zrezygnowałabym z tej agencji. Ja z chłopakiem po przyjeździe do Holandi i zobaczeniu warunków w jakich mielibyśmy mieszkać zalamalismy się. Próbowaliśmy się kontaktować z agencja lecz bez skutku. Nie wymagaliśmy luksusów ale to co zobaczyliśmy to było przegięcie...... (usunięte przez administratora)

O

Yhm

Ggghjbb
@Blablabla

Można prosić kontakt do nich?

Jony
@Karla

Tez planuje jechać we wrześniu

Kaamaaaa
@Blablabla

Każdy ma swoje zdanie i dostaje inne warunki, my dostaliśmy hotel bez lodówki i kuchenki zaproponowali nam jedzenie w restauracji obok za polowe ceny… w pokoju jest ładnie mamy swoją łazienkę, lodówkę dostaliśmy po 5 dniach, lecz mimo wszystko praca fajna nie jest zle

DobbiSzaman
@Blablabla

Macie może zdjęcia tego, co zobaczyliście po przyjeździe? Bo osobiście od dwóch lat wyjeżdżam z otto i ani razu nie trafiłem na coś na tyle strasznego, jak opisujesz

Munin
@Kaamaaaa

I bez opcji dostępu do pralki niestety :/

Panna Migotka
@Blablabla

Jakieś namiary? Przy czym pracujecie?

Witam

Planuje ktos wyjazd we wrześniu do Holandii

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

KarOlla98

Hej czy wyjeżdża ktoś może 13.06 do Horseglau w Niemczech ? Albo był już ktoś może tam na magazynie z odzieżą?

Jony
@KarOlla98

Ja we wrześniu tez na magazyn z odzieżą

Wika
@Jony

Ja właśnie tam jadę z przyjaciółką I jej chłopakiem już dostaliśmy zakwaterowanie I wyjeżdżamy w sobotę też właśnie na magazyny ale pierwszy raz więc nie mam pojęcia jak będzie , pewnie się zobaczymy w pracy haha można do Ciebie jakiś kontakt

Wika
@KarOlla98

Ja tam jadę napisz na email:rchrostek@onet.pl

Ola
@KarOlla98

Hej, ja jadę w sobotę lub niedzielę, właśnie do Hörselgau, też na magazyn z odzieżą :)

S.s

Jakie warunki zakwaterowania? Wybieram się 15.06

S.S

Witam jedzie ktoś może 15 lipca do Hörselgau ? Do pracy w firmie Rhenus :)

Łukasz

Zdecydowanie odradzam wyjeżdżania do pracy z tą agencja. Warunki mieszkaniowe straszne - bez kuchni i lodówek. Radzę unikać, zwłaszcza tommiego w Venlo.

Xxx

Witam jedzie ktoś może 15 lipca do Hörselgau ? Do pracy w firmie Rhenus :)

Ania_01

Witam! Szukam osób które wyjeżdżają w tą sobotę (03.07) do Holandii a dokładniej do Oss na pakowanie kosmetyków. Fajnie by było mieć kogoś kto jedzie też do tej pracy ????

amelia
@Ania_01

Będę wyjeżdżać, czy już byłaś kiedyś w tej lokalizacji?

@amelia
@amelia

Niestety nie, a skąd wyjeżdżasz?

Kakakak

Hej pracuje ktos w magazynie XPO VENLO?

markszuzuuk
@Kakakak

tak, pracuje obecnie i nie mam na co narzekać :)

witek
@Kakakak

ja zapewne się tam wybiorę bo dostałem odpowiedź, że tam biorą

Nieznajomy

Cześć w raz z 4 znajomych szukam pracy w Holandi, Niemczech. Wyjeżdża ktoś? Ma kogoś, firmę godną polecenia prosze o odpowiedź młody pokorny chłopak proszący o pomoc innych ludzi :)

Nikodem
@Nieznajomy

Odezwijcie się bezpośrednio do Otto, a nie przez jakiś pośredników. Mają sporo ofert, większość dotyczących Holandii i umieszczą Was zapewne w jednej lokalizacji.

Obiektywna

Jedzie ktoś na początku lipca do pracy w Holandii z otto? Proszę o wiadomość na maila: niko104@wp.pl

Mario

A jak jest z internetem w Niemczech

Belcia

Hejka ???? przy czym wam się dobrze pracowało ? Proszę o opinie.

Karol
@Belcia

Order Picker spoko praca. Z otto chyba jedna z najlepszych opcji

michal
@Karol

otto ogólnie ze wszystkim pomagają i ja jak wyjeżdżałem przez tą firmę to żadnych problemów nie miałem. A ostatnio jeździłem sam i to była prawdziwa masakra :)

Przemek
@Karol

A polecasz jakąś konkretną lokalizację?

Karol
@Przemek

Osobiście byłem w Albercie w Geldermalsen i Zaandam, także śmiało polecam

@Karol

@przemek możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Albercie ?

@michal

Czy masakra?

Elo

Witam mam pytanie poleca ktoś ta firmę bo planuje wyjechać i nawiązać współprace z ta firma czy ktoś może się wypowiedź na ten temat

sara
@Elo

ja mogę polecić firmę, bardzo miła atmosfera i zarobki super

@sara

A nie wiesz czy będę mógł tez we wrześniu wyjechać do pracy?

@sara

A gdzie pracowałeś ?

@Aga

Planuje dopiero wyjechać

wiktoria
@Siema

już masz zapewnioną pracę?

@wiktoria

Tak a co

Siema

Planuje ktoś wyjazd we wrześniu szukam kogoś zawsze zkims razniej

Reka

Wyjezda ktos 3 lipca do Eindhoven z podkarpacia?

Oliwia

PRacuje może ktoś na magazynie z odzieżą w Amsterdamie? jaki mają tam mniej więcej wymiar godzin i jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? w jakich miejscowościach dają?

@Oliwia

Dobre pytanie tez chciałabym wiedzieć bo rozważam taką opcje

D
@Aga

Może ktoś sie wypowiedziec na temat pracy tam? oraz warunków finansowo-mieszkalnych?

Gabrysia
@D

Też poproszę o opinie co do tej pracy

Reka

Planuje wyjechać do Eindhoven na magazyn xpo, co sądzicie o tej oferty? Jak wyglądają mieszkania? Polecacie tej firmy?

maciejzorian
@Reka

ja polecam, firma okej, bardzo pomocna i ogarnięta

Wiedźma
@Reka

Polecam jeszcze pogadać z agencją Otto, może zaproponują lepsze warunki

el00

Dostalem oferte do Einhdoven, polecacie ta miejscowosc i wogole ta firme? Jak wygladaja mieszkania?

albert
@el00

śmiało, mieszkania spoko, wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej, więc nie ma się czym przejmować

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.