OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Siema

Planuje ktoś wyjazd we wrześniu szukam kogoś zawsze zkims razniej

Reka

Wyjezda ktos 3 lipca do Eindhoven z podkarpacia?

Oliwia

PRacuje może ktoś na magazynie z odzieżą w Amsterdamie? jaki mają tam mniej więcej wymiar godzin i jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? w jakich miejscowościach dają?

Aga
@Oliwia

Dobre pytanie tez chciałabym wiedzieć bo rozważam taką opcje

D
@Aga

Może ktoś sie wypowiedziec na temat pracy tam? oraz warunków finansowo-mieszkalnych?

Gabrysia
@D

Też poproszę o opinie co do tej pracy

Reka

Planuje wyjechać do Eindhoven na magazyn xpo, co sądzicie o tej oferty? Jak wyglądają mieszkania? Polecacie tej firmy?

maciejzorian
@Reka

ja polecam, firma okej, bardzo pomocna i ogarnięta

Wiedźma
@Reka

Polecam jeszcze pogadać z agencją Otto, może zaproponują lepsze warunki

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

el00

Dostalem oferte do Einhdoven, polecacie ta miejscowosc i wogole ta firme? Jak wygladaja mieszkania?

albert
@el00

śmiało, mieszkania spoko, wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej, więc nie ma się czym przejmować

Witam. Czy jest tu ktoś kto pracuje lub pracował w Arrow Electronics w Venlo i mógłby napisać jak tam jest? Jaka atmosfera, czy są godziny, czy jest ciężko wyrobić normy itp? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

oliwer
@Marta

Pracowałem w tamtym roku i nie mogę złego słowa powiedzieć

lora

Hej, jedzie może ktoś do Holandii w następny weekend?

dina
@lora

ja jadę, jak możemy się skontaktować?

Kamil

Najprawdopodobniej ja????

Axxx

Ja :)

Magda

Axxx

A gdzie jedziecie moze się jakos zgadamy? Ja Eindhoven

@lora

Ja tez moze jade do Eindhoven

Lora

A jedzie ktoś autem??

Lora

I skąd jedziecie? :)

Się.a

Witam mam takie pytanie bo planuje wyjechać do Holandii we wrześniu Myślice ze będą jeszcze oferty pracy?

Dobbi
@Się.a

Na sto procent będą jeszcze oferty. Sam też monitoruję, bo planuję wyjazd

Gabi
@Się.a

Myślę, że się sporo zwolni, bo np studenci zaczną zjeżdżać spowrotem =)

@Dobbi

A masz na oku juz albo można jakiś kontakt do CB będzie może cos pomyśleć o wspólnym wyjazdze zawsze zkims razniej

alicja
@Się.a

100 procent, w otto zawsze są oferty :)

Trimon

Planuję wjechać do prace w Eindhoven magazyn xpo, jak jest praca i stan mieszkania? Polecacie wogole tą firme OTTO?

Qa.

Ile mniej więcej wam zostaje po opłaceniu ubezpieczenia, noclegu i żywności?

Szymon

Cześć, planuje wyjechać do pracy - moja pierwsza praca w holandii(okolice początku lipca zacznę się rozglądać za ofertami ), 22 lata i jestem z Katowic jeżeli ktoś chciałby wziąć wspólne mieszkanko bądź razem jechać byłoby miło jakbys się odezwał niżej

Szymon

Cześć, zamierzam rozglądać się za praca w okolicach 2 lipca, nie mam nic konkretnego na oku, jestem z Katowic 22 lata, jeżeli ktoś chciałby wyjechać razem, mieszkać byłoby miło, odezwij się niżej

Szukam koleżanki

Witam, szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu za granicę. Wyjazd mam zaplanowany na 17 lipca. Jestem z województwa lubelskiego i mam 23 lata. ( Najlepiej byłoby żebyśmy były w podobnym wieku :D ) Jeśli która byś chciała jechać, a nie ma z kim to zapraszam do kontaktu - mikala3@wp.pl

Ula
@Szukam koleżanki

Hej, napisałam do ciebie, jesteśmy w takim samym wieku :D

radek

opłaca sie wyjeżdżać teraz czy lepiej poczekać na wrzesień aż zwolnia sie godziny bo młodzież wróci? ktoś wie z doświadczenia?

@radek

hej, jestem teraz i na firmach bardzo potrzebują ludzi, wiec mysle, ze to dobry moment.

King
@radek

Zależy na co chcesz jechać

Kamil
@Kasia

Kasia, mogę prosić o kontakt? mam parę pytań. kamiljackowski1234@gmail.com

Elo
@radek

ja tez planuje poczekać do,września i wyjechać

Karo

Hej, czy ktoś pracuje w magazynie Tomiego? Jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe? Da się coś zarobić?

Mar
@Karo

Dolaczam sie, planuje pracowac w Amsterdamie

Kinga

Hej ???? Jak wygląda warunki mieszkaniowe? Będę pracować przy pakowaniu słodyczy

Grzegorz
@Kinga

Gdzie będziesz pracować?

@Grzegorz

Veghel

@Grzegorz

W Veghel na magazynie produktów spożywczych

Ciekawa
@Kinga

Hej kinga jak tam jest? Dasz znać

@Ciekawa

Okiii

Kandydatka

Czy ktoś się wybiera w połowie lipca do Holandii. Szukam spokojnej koleżanki, mam 23 lata

Slawko9893
@Kandydatka

Ja będę chciał wrócić do Otto,wydaje mi się najlepszą Agencja ,tylko wystarczy mieć szczęście gdzie się trafi z kim na zakwaterowanie:)

Kamila

Witam. Razem z chłopakiem wyjechaliśmy do pracy przez Otto w połowie czerwca do pracy w Holandii w firmie CEVA Logistics w Oostrum niedaleko Venray. Odradzam pracę w tej firmie! Na początku obiecywano nam pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w niedzielę. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia okazało się, że weekendów nie będzie. Przy wyborze miejsca pracy zależało nam bardzo na pracy z możliwością wyrobienia więcej niż 40 godzin, zapewniano ze w CEVA jest to możliwe. Gdy okazało się to nieprawdą, kontaktowaliśmy się z OTTO i prosiliśmy o przeniesienie do innej pracy. Otto zbywało nas kilka dni, część pracowników chciała nam pomóc, mieliśmy czekać na kontakt, część mówiła, że to niemożliwe, żeby zmienić pracę. W między czasie okazało się, że CEVA nie jest w stanie zapewnić nam nawet 5 dni pracy, w drugim tygodniu odwołano nam 2 dni pracujące!! Mimo że nie byliśmy zlymi pracownikami, od samego początku staraliśmy się wyrabiać normę i ją wyrabialismy. Po ponownym kontakcie z OTTO odsyłano nas od działu do działu, nawet osobista wizyta w Otto w Venray nie pomogła. Zostaliśmy pozostawieni sami sobie, bez zadnej perspektywy, z obietnicą że,, cos wam znajdziemy, będziemy sie kontaktować,,. Dodam, że w 3 tygodniu naszej pracy od środy zakład miał być zamknięty na kilka dni , o czym dowiedzieliśmy sie juz po przybyciu do Holandii. W drugim tygodniu pracy w piątek po braku kontaktu, braku pomocy ze strony OTTO i braku perspektywy co będzie z nami od poniedziałku, ponieważ CEVA dalej odwoływala zmiany, a od środy miala zostać na kilka dni zamknięta, postanowiliśmy złożyć rezygnację i oddac kamizelki. W biurze pracownik OTTO zdziwił się nasza decyzja, przyznał nam rację i zaniedbanie z ich strony, obiecał ze jeszcze dzis (w piątek) obdzwoni rozne miejsca pracy w Holandii i skontaktuje sie z nami w ciągu kilku godzin. Niestety tak sie nie stało. Na szczęście inna agencja zorganizowała nam na szybko pracę od poniedziałku, mimo trudności w znalezieniu zakwaterowania i późnej pory (piątek popołudnie). Dopiero w sobotę po południu Pan z OTTO Ceva zadzwonił o zapytał czy kontaktował sie ktos z nami w sprawie pracy, byl zdziwiony że nie dzwonil nikt. Co do miejsca pracy - odradzam, obiecywano nam godziny, wekeendy, w praktyce odwołują zmiany, obiecują możliwości rozwoju i wiele innych rzeczy zeby zatrzymać pracownika przy CEVA. Nie dajcie sie na to nabrać, nie bez powodu jest tam tak ogromna rotacja, ludzie ciągle rezygnują. Jeśli chodzi o agencje mam mieszane uczucia, ale podejrzewam ze podobnie byłoby w przypadku innych agencji-jak trafi sie dobry pracodawca to i agencja jest w porządku. Na początku kontakt z OTTO był bez zarzutu, jednak mam żal do agencji o kłamstwa odnośnie godzin, mimo ze znali całokształt sytuacji, o brak pomocy w zmianie pracy, ignorowaniu nas, podczas gdy za cos musieliśmy płacić za jedzenie, ubezpieczenie i zakwaterowanie.

Siema

Witam planujesz ktoś wyjazd na poczatku sierpnia na pakowane drobniej elektroniki?

nika
@Siema

a nie wiesz czy przyjmują w agencji nieletnich? bo bym chętnie pojechała

Wikd

Hej, czy ktoś wybiera się do Holandii po 27 czerwca (podlaskie, okolice Białegostoku)? Jakie lokalizacje są najbardziej godne polecenia jeśli chodzi o pracę i zakwaterowanie? To mój pierwszy wyjazd, prawdopodobnie jadę sama, raźniej byłoby z kimś :)

Jony

Ja we wrześniu Dopiero

Jony
@Wikd

Ja się wybieram do Holandii ale dopiero pod koniec września

ALA
@Wikd

Cześć, ja w sumie dopiero zaczynam swój research jeśli chodzi o pracę w holandi, ale też byłabym zainteresowana żeby jechać pod koniec czerwca/początek lipca i jestem też z podlasia. To też byłby mój pierwszy wyjazd i fajnie byłoby z kimś. Jak coś mój mail allenatia@gmail.com

Kubson
@Wikd

Hej ja też się wybieram, będę jechał z koleżanką, pisz maila jak coś flatronxtwice@gmail.com.

Karoll
@Wikd

Podlaskie. Tez jestem zainteresowany wyjazdem tylko trzeba sie z kimś kontaktować pewnie z firmy? Jak cos to podlasie i z kimś bym mógł jechać jak sie wybiera Zonek@o2.pl Pozdro

Kkk
@Wikd

z białegostoku wyjezdzam jutro do eindhoven xpo magazyn

Belcia
@Wikd

Hej, ja prawdopodobnie jadę 7 lipca. Jesteśmy z Podlasia. Również wybieram się sama. Jeszcze nie wiem konkretnie co i jak. Podobno najlepiej do Ommen na lokacje

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1653.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 456, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 205 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.