opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(85)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 57
    • 58
    • 59
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rik

    22.07.2019 01:04

    Inne

    Polecam pracę z otto. Bardzo dobra agencja.
    ReviewUserIcon
    Domi6688

    19.02.2019 15:36

    Inne

    Czy ktoś poleca pracę w geldermalsen? Zamierzam wyjechać początkiem marca :) mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karolina

    17.07.2019 09:25

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Alfred

    21.07.2019 21:57

    Inne

    zdecydowanie polecam, spoko miejsce
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.07.2019 15:04

    Inne

    CHyba dobrze trafiłam bo wyjechałam z OTTO i z lokacją było wszystko wporządku, normalny pokoj nic specjalnego ale nie był to chlew jak niektorzy opisują. Praca jak praca , byłam jako order picker i dawałam rade bez problemow wyrobic norme
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    19.07.2019 12:42

    Inne

    A w jakiej firmie pracujesz i na jakiej lokacji mieszkasz ?
    ReviewUserIcon
    asdfghjkl

    16.07.2019 17:02

    Inne

    Podczas rozmowy kontakt urwał się na 2 tygodnie bez żadnego uprzedzenia, po czym zamknięty jedną wiadomością o braku miejsc. Bardzo opornie się rozmawia, nie da się dodzwonić a na odpowiedź mailowo czeka się po 2 dni.
    ReviewUserIcon
    Ania

    16.07.2019 11:23

    Inne

    Przyjechaliśmy z chlopakiem do pracy przez agencje OTTO, pani ktora z nami rozmawiala przez telefon ( jeszcze w polsce) zapewniala ze minimum 35h w tygodniu, ze praca lekka, wszystko super, w ciagu kilku minut mielismy juz podpisana umowe i bylisny gotowi do wyjazdu. Gdy bylismy juz na miejscu ( po meczacej kilkunastugodzinnej podróży) dowiedzielismy sie ze czeka nas 5h czekania na zameldowanie w hotelu.. Czekalismy jak menele na zimnej podłodze bo nie bylo nawet gdzie usiąść!! Dostalismy w koncu pokój poszlismy i tu kolejne rozczarowanie, pokoj bez okna w lazience smierdzialo jakby sie ktos zesral. Prace zaczelismy po 3 dniach od przyjazdu. Pierwszy solaris byl taki ze nie wiedzielismy co mamy z tym zrobić, ledwo wystarczyło na jedzenie, malo tego z solarisa odciagano nam jakies kwoty, nawet nie wiedzieliśmy za co. Gdy chlopak poszedl do biura Pani z Otto tak nakrecila ze dalej nie bylo to jasne. Ani razu nie przepracowalismy calego tygodnia gdzie obiecywano nam pelna ilosc godzin. Ogolnie nie polecam NIKOMU, zarobki śmieszne a chcą zebys im płacił. Po rozwiazaniu umowy agencja kombinuje jak zatrzymac twoje pieniadze ktore naleza ci sie przez nie wykorzystany urlop!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Re

    16.07.2019 10:57

    Inne

    Ktoś chętny, żeby wyjechać gdzieś na wakacje zagranicę na 6 tygodni (wyjazd w tym tygodniu do 1 września najlepiej)? Mój mail [email protected] Może być Holandia, Niemcy, Wielka Brytania, cała Skandynawia, cokolwiek. Najlepiej z Małopolski.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    11.07.2019 17:55

    Inne

    Pracuje ktoś bądź pracował w XPO Venlo - magazyn z rzeczami firmy Guess ? Jakieś opinie ? Jak warunki mieszkaniowe ? z góry dzięki za info
    ReviewUserIcon
    ela

    13.07.2019 12:37

    Inne

    Praca nie jest wyjątkowo ciężka, ale są normy. Codziennie są wywieszane listy kto ile wyrobił. Co do lokacji to cieżko powiedzieć, bo ludzie pracujący dla XPO mieszkają przynajmniej na 4 róznych lokacjach. Każda jest inna i ma inne plusy i minusy. Nigdy nie wiadomo gdzie się trafi. Najgorsze jest to że praca jest zmianowa, ale otto podpisało niekorzystną umowę z XPO przez którą pracownik nie dostaje dodatków zmianowych. Nie znam drugiej takiej firmy, gdzie za pracę po 20 nie dostaje się dodatkowego wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Boryseeq

    13.07.2019 02:14

    Inne

    Cześć wybieram się do pracy 15,07,2019 Przez biuro Otto do AH pijnacker, pracuje może ktoś tam albo pracował? I chciałby podzielić się opinią na temat pracy ,wynagrodzenia I zakwaterowania? A może ktoś tam pracuje lub planuje wyjazd z woj.podlaskiego ? Zapraszam do mnie na emaila; [email protected]
    ReviewUserIcon
    Boryseeq

    13.07.2019 01:07

    Inne

    Witam wybieram się 15.07.2019r z Otto do pracy jako order picker w miejscowości Pijnacker, mógłby ktoś napisać jak tam jest? I moze ktos tam wyjezdza, pracuje z woj. Podlaskiego?
    ReviewUserIcon
    MidnightEscape

    09.07.2019 21:26

    Inne

    Szukam kompanki na wyjazd jako para ja już jestem w holandii kwestia dogadania 23lata wysoki na dlugo
    ReviewUserIcon
    ...

    11.07.2019 09:07

    Inne

    a gdzie pracujes, w holandii na jakim stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Tom

    10.07.2019 23:59

    Inne

    Chętny ktoś pojechać razem do pracy na okres wakacji? W razie co zostawiam email - (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ximot

    17.06.2019 22:35

    Inne

    WItam mam zamiar jechac z Otto do Gallin jako operator wózka widłowego ktoś był jest i jakie są opinie ?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    29.06.2019 09:50

    Inne

    Ja mam wyjazd 8 lipca jak ktoś bedzie tam wczesniej niech da tu znac jak to wyglada
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    10.07.2019 18:57

    Inne

    I jakie wrarzenia? Jak praca, mieszkanie itd...
    ReviewUserIcon
    Aaaaana23

    04.07.2019 08:24

    Inne

    Witam, dostałam propozycje pracy w Flextronics w Oostrum (biuro Otto) czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobku, firmy i oczywiście koordynatorów z tego biura? Z góry dziękuję ????
    ReviewUserIcon
    Trauma po Flexie

    04.07.2019 19:43

    Inne

    Pracowałam tam równy rok, więc powiem co się działo w lipcu w tamtym roku. Pracy od groma, dlatego ściągano tam ludzi kontenerami. Tylko że lipiec to już czas po pierwszej, drugiej a nawet piątej fali przyjezdnych uczniaków, studenciaków i innych wakacyjnych dorobkiewiczów. Tych którzy przyjeżdżali w połowi lipca nie było gdzie już wcisnąć, wszystkie wakaty zapełnione, i już wyuczone, nikt nie chciał nowych. Wielu dostawało robotę po 2 dni w tyg. Wiele też zależy od tego gdzie traficie pracować, bo jest tam chyba z 7 podfirm i każda ma inne godziny pracy, warunki, szacunek do pracowników i to jak cieżko się pracuje. To czas kiedy są problemy z zakwaterowaniem. Byli tacy którzy dojeżdżali 70km w jedną stronę codziennie. Inną kwestią jest wynagrodzenie, jeśli macie tzw. wiekówke to dużo nie zarobicie. Biuro jest ok, jak na otto nie powiem złego słowa. To co mogli to pomogli. Ogólnie zwiewałam z Flexa aż się kurzyło, nigdy więcej tam nie wrócę!!:D jako wakacyjny wyskok może i ok, jeśli znajdą wam tam jakieś miejsce. Na dłużej niż 3 miechy nigdy w życiu ! Tragedia
    ReviewUserIcon
    Aaaaana23

    10.07.2019 17:09

    Inne

    Dziękuje za odpowiedź, zrezygnowaliśmy z tej oferty.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Magazynier (k/m/n)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Praca szuka właśnie Ciebie! Super kasa i korzyści! Nowoczesny magazyn

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Radomsko

    WalletIcon

    5100 - 6800 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Bartek

    09.07.2019 14:02

    Inne

    polecam otto, fajna agencja
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    08.07.2019 15:10

    Inne

    Jak dla mnie, to spoko. Z otto załatwiłem rzeczy związane z pracą i zakwaterowaniem. Fajnie popracowałem i poznałem ciekawych ludzi ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2019 23:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Antyhejt

    05.07.2019 15:54

    Inne

    No nie powiedziałbym. Nie każdy kto ma pozytywne doświadczenie z agencją jest klakierem. Mi nieźle się pracowało przez otto i to jest moja własna opinia.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    05.07.2019 11:22

    Inne

    Szukam osób chętnych na wyjazd w te wakacje, lepiej razem niż samemu ! Piszcie SMS (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    05.07.2019 10:18

    Inne

    Szukam kompana, kompanki na wyjazd wakacyjny żeby coś dorobić, fajnie by było kogoś poznać wcześniej i pojechać razem niż samemu, jeśli ktoś chętny pisz na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anetaaa

    16.06.2019 15:43

    Inne

    Przyjechałam na lokacje z chłopakiem i okazało się że nie mamy pokoju dla pary bo mają dużo ludzi a mało miejsc to po co ściągacie ludzi jak macie problem z kwaterunkiem
    ReviewUserIcon
    Nadia

    17.06.2019 12:05

    Inne

    Dziwnie jest , że tak się stało.. Kiedy planuję wyjechać zawsze pytam przez agencję jak tam sytuacja z zakwaterowaniem, i za każdym razem (pracowałam przez otto dokładnie 3 razy) odpowiadają, że są miejsca i ogólnie wszystko jest git, nigdy nie zawiedli mnie z tym
    ReviewUserIcon
    ktotojest

    04.07.2019 07:26

    Inne

    i co się później stało, naprawili to jakoś ? Czy wracaliście do domu ? Praca i stawka spoko ? (jeśli zostaliście)
    ReviewUserIcon
    FilKolins

    22.06.2019 17:50

    Inne

    Witam, ja uczepilem sie ogloszenia dotyczacego pracy jako Order Picker w Holandii dla sieci JUMBO, w ogloszeniu jest mowa o wysokiej stawce (12,8€ brutto). Pytanie do was moi drodzy, czy ktos ma doswiadczenie w tej pracy i ile realnie tam płacą. Szukam pracy bez jezyka choć wladam podstawowym angielskim (w razie wu pomoże).
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    23.06.2019 15:34

    Inne

    Stawka zależy czy będzie to Jumbo Dystrybucja czy Jumbo Online. Podana kwota to kwota brutto ze wszystkimi możliwymi dodatkami. Podstawowa stawka to 11,07 brutto.
    ReviewUserIcon
    ktotojest

    04.07.2019 07:17

    Inne

    a ile wychodzi na miesiąc na czysto w Jumbo Dystrybucja/ Jumbo Online ? Mieszkania spoko czy można trafić do lasu ? xd
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bernard

    02.07.2019 11:15

    Inne

    Całkiem fajnie się pracowało, agencja jest uczciwa i pomocna.
    ReviewUserIcon
    Wyjazdowiczka

    28.06.2019 15:52

    Inne

    Cześć wszystkim, Post dla osób, które zastanawiają się nad pracą przez tą agencję.. Właśnie od tygodnia załatwiałam formalności związane z jutrzejszym wyjazdem. Wszystko było już ustalone, walizka spakowana, praca w Polsce rzucona, mieszkanie pod wynajem, jadę dzisiaj podpisać umowę, a Pan z biura informuje, że BARDZO PRZEPRASZA, ale oferta wygasła ???? pozdrawiam największych oszustów z OTTO ???? Idę otworzyć walizkę ????
    ReviewUserIcon
    Amanda

    01.07.2019 16:07

    Inne

    No lepiej później niż wcale
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    01.07.2019 23:25

    Inne

    Mogli Cię nie poinformować. Pojechałabyś i siedziała tydzień bez pracy, a koszta utrzymania i ubezpieczenia trzeba zapłacić. Potem dostałabyś 2-3dni na jakiejś pakowni lub krajalni warzyw do Maka gdzie jest 10 stopni. Wpadłabyś w pętle kosztów przyjazdu, lokum i utrzymania, ktore przerosłyby to co zarabiasz i siedziałabyś aż w końcu los się zlituje albo wróciła z długami do Polski. Jest tyle innych agencji więc co płaczesz nad syfistym otto!! W całej Holandii teraz potrzebują wielu pracowników! Aplikuj do innych agencji! Słuchaj, taki wyjazd za granice to ciągła walka o wszystko, wyrywanie sobie zębami dobrego zakwaterowania, godzin w pracy czy niesłusznie wyliczonych salarisów. Jeśli się poddajesz na tym etapie to nie masz co szukać szczęścia po agencjach.
    ReviewUserIcon
    kasia

    01.07.2019 15:07

    Inne

    wyjeżdżałam na okres 3 mies do miasta do m. Geldermalsen, jestem całkiem zadowolona z pracy
    ReviewUserIcon
    Radoslaw

    01.07.2019 03:08

    Inne

    dajcie znac jak jest tam w galinie?i jak sie z nimi skontaktowac?jakis namiar na kordynatora
    ReviewUserIcon
    Ania

    12.06.2019 14:58

    Inne

    Pracuje aktualnie w tomim przez OTTO i jest to bardzo przyjemna praca Polecam
    ReviewUserIcon
    Yhuuuy

    30.06.2019 11:36

    Inne

    Na szklarnie się niepchaj bo (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    weeeee

    30.06.2019 21:53

    Inne

    Ja pracowałem na magazynie a moja znajoma na szklarni mowiła ze ciezko ale pieniadze dobre
    ReviewUserIcon
    Nil

    27.06.2019 16:27

    Inne

    Byłem w Holandii w zeszłym roku, z otto da się zarobić i fajnie spędzić czas :)
    ReviewUserIcon
    Mike

    29.06.2019 16:07

    Inne

    Zgadzam się, klimat jest super :)

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.06.2019 10:22

    Inne

    Hej chciałabym się wybrać w tym roku na taki wyjazd, ale wolałabym mieć obok kogoś kto już był wcześniej także jak coś odezwij się (usunięte przez administratora)wiadomo razem lepiej :)
    ReviewUserIcon
    Ewela

    26.06.2019 19:47

    Inne

    Byłam z OTTO w Holandi i pracowałam w jumbo, praca spoko nie za ciężka, stawka około 12 e, ludzie jak ludzie niektórzy spoko a niektórych nie da sie zniesc, zakwaterowanie miałam swoje wiec sie nie wypowiemjak z tym z OTTO
    ReviewUserIcon
    Marta

    26.06.2019 13:45

    Inne

    dobrze się pracowało, poznałam wielu fajnych ludzi!
    ReviewUserIcon
    SpX

    25.06.2019 21:54

    Inne

    Wyjazd do Otto to jak loteria i albo sìe ma szczęscie trafiając do dobrej lokalizacji i firmy albo nie. O miejscu zamieszkania i przyszłej pracy dowiedziałem się jadąc już podstawionym przez Otto busem do "Holandii". Do czasu wyjazdu nic nie było pewne, a Otto mamiło różnymi fajnymi lokalizacjami i pracami. Ostatecznie trafiłem na Weeze w Niemczech. W domku odpadał tynk od sufitu, a obiecanego internetu oczywiście nie było. Poza tym wszędzie było daleko i drogo tak więc bez własnego auta było się w praktyce odciętym od świata. Dojazd do pracy i domu zajmował około 2,5 do 3 godzin dziennie. Pracowałem najczęściej w Kuhne & Nagel w Veghel. Praca była ciężka ale dało się przywyknąc, bo co nie zabije to wzmocni. Większość szefostwa jest okej i trudno o nich napisać coś złego. Koordynatorzy są pomocni i bardzo przyjaźni np. Bartek czy Aneta, ale jej mąż, który jest tam liniowym to już zupełnie inna historia. Artur bo o nim mowa to największy (usunięte przez administratora) i burak jakiego w życiu widziałem, a robiłem już w wielu miejscach. Traktuje ludzi z nieuzasadnioną wyższością i daje odczuć, że są oni tylko numerami, a nie ludzmi. Gdy tam pracowałem mówił, że "on nie będzie latał jak pies dla bandy idiotów", potrafił wejśc do kantyny pełnej ludzi i mówić na cały głos jak psychopata " komu by tu dziś uciąć rękę i wrzucić do mikrofalówki". Dużo można by tu o nim pisać, ale mało można o nim napisać dobrego. Ten człowiek bardzo psuł tam atmosferę w pracy i dlatego tak dużo ludzi stamtąd odeszło gdy pracowałem. Pewnie się tam nic nie zmieniło i dalej ludzie nie chcą tam pracować z jego powodu. Poza tym Otto jest jak każda inna agencja i daje możliwości i szanse. Jeśli ktoś chce robić to zazwyczaj nie ma przeszkód by pracować.
    ReviewUserIcon
    Wera

    25.06.2019 18:55

    Inne

    Już drugi raz pracuje w Holandii za pośrednictwem Otto. Na początek napisze o trudnym kontakcie z biurem w Polsce. Za 3 dni mamy zaczynać pracę aż nagle dzwoni pani z biura że pracy jednak nie ma. Za pierwszym razem nie było powodów do narzekania w kwestii mieszkania (dogodne warunki, 3 osobowe mieszkania) ale za to w pracy norma 400 sztuk na godzinę a do tego stosunkowo mało godzin oraz rezerwy. Natomiast za drugim razem mieszkanie totalna tragedia jakas odremonyowana dawno temu stodoła, brud w domu, nie było kompletnie niczego na wyposażeniu (materac, blaszna szafa w pokoju, salon-kuchnia stół i 4 krzesła, palniki turystyczne, a w łazience natrysk jak na basenie z brakiem możliwości regulacji temperatury wody ????) i oczywiście na ok 100 osób na terenie ośrodka ogrodzonego 5 pralek w osobnym pomieszczeniu. I codzienne spotkania lokalnych pijaczkow na ławkach po oknami. (mieszkania 4-5 osobowe) Komedia. Natomiast praca ciężka, fizyczna ale jednak mniejsza norma i mniej złego traktowania Polaków. Podsumowując raczej już więcej nie zaryzykuje z Otto.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    24.06.2019 20:16

    Inne

    Jak wyglada praca w Gallin jako operator wózka ? Jak wyglądają kwatery? Proszę o kontkrety , czy nadgodziny są normalnie płatne czy są niby "urlopowe"
    ReviewUserIcon
    Ania

    24.06.2019 13:01

    Inne

    Hej, Dostałam info od znajomej że praca na Magazynie Tommiego jest bardzo przyjemna czy ktoś posiada więcej informacji? Gdzie i jak się zgłosić?
    ReviewUserIcon
    Olis

    19.06.2019 17:23

    Inne

    Rok temu byłem w Otto i akurat ja nie mam nic do zarzucenia. Szukam KOMPANKI do wyjazdu do Holandii, miejsce pracy możemy ustalić a wyjazd najlepiej jak najszybciej. Zależy mi byśmy trafili w fajna lokacje a nie typowo patusiarska a jako para będzie łatwiej. Od siebie gwarantuje przekozackie poczucie humoru i brak nudy, wyjazd minimum na 2 miesiące, 25 lat. Piszcie maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    ToNieCzasNaHeheszki

    19.06.2019 14:50

    Inne

    Czy pracował bądź pracuje ktoś na pralni chemicznej w Utrecht przez Otto? Jakiej liczby godzin tygodniowo mozna się spodziewac,jak wygląda zakwaterowanie i transport do pracy
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    14.06.2019 17:56

    Inne

    Cześć. Jadę za tydzień z chłopakiem do pracy jako order picker w Geldermalsen, dla Blokker B.V. przez Otto. Czy ktoś tam pracuje/był? Jakie są tam warunki w pracy i mieszkaniowe? Opinie na temat samej agencji, jak to wygląda na prawdę? Po przeczytaniu wielu opinii, serio obawiam się tego wyjazdu...
    ReviewUserIcon
    Nicolas

    18.06.2019 19:51

    Inne

    Hejka pracowałem 4,5 miesiąca w Geldermalsen na tym stanowisku , w skrocie hmmm : pierwsze wrazenie ,przeżyłem szok mieszkanie w barakach 20 m2 we 4 osoby , gdzie grzyb , (usunięte przez administratora) bardzo słabo klaustrofobiczne mieszkanie różni ludzie przewaznie patola , kolejne miesiace juz z mieszkaniem okey , przenieśli mnie na domek . Sama praca bardzo na rauszu NORMA NORMA ,stresujaca praca etc czytaj ,biegiem praktycznie te 8 godzin czasem nadgodziny w twardych roboczych NAJTANSZYCH moziwie badziewnych butach sztywnych roboczych , przy takim nakładzie kilometrów codziennie zabójstwo na częsci ruchome człowieka xd , teraz sie smieje ale lepiej jest smiac sie niz płakać , jeżeli miałbym okazje przeżyć to drugi raz to tak oczywiście :D strzelił bym sobie w łeb . Jak w słowach piosenki "Przeżyj to sam ..." Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Maria

    18.06.2019 15:23

    Inne

    Wyjechałam na początku maja do alberta przez otto i od nie miala problemu z otto. Jak przyjechalam to sie ze mna skontaktowali i pomogli z zakwaterowaniem na lokacji. Wyplaty sa na czas nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    J

    17.06.2019 23:45

    Inne

    Po przyjeździe przestają się czym kolwiek interesować, z nikim nie można się dogadać, przekierowuja telefony i trzeba pilnować payslipow żeby pieniądze się zgadzaly, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    K

    17.06.2019 16:25

    Inne

    Otto to (usunięte przez administratora) i najgorsze biuro, przez jakie pracowałam w Holandii. Miałam mieszkać na innej lokalizacji, a wylądowałam w Weeze, gdzie jest sama patologia. Stare domki, grzyb, robactwo, odrapane ściany, a nawet gryzonie. Trzeba mieć szczęście żeby w biurze załatwić jakąkolwiek naprawę na domku. O ludziach nie wspominam, bo większość osób tam mieszkających ( a są to ludzie różnych narodowości) to margines społeczny, który myśli tylko o tym, żeby się napić i naćpać. Otto postanowiło zaoszczędzić i powoli rezygnuje z zawodowych kierowców, licząc na to że kierowcami będą pracownicy, którzy zgodzą się prowadzić busy i auta za marne centy.W Polsce obiecali inną stawkę, na pierwszym solarisie okazało się że jest dużo mniejsza. To skandal żeby w dzisiejszych czasach zarabiać niecałe 200 euro na tydzień i płacić prawie 100 euro za takie koszmarne warunki mieszkaniowe. Ludzie którzy pracują dla Otto naprawdę muszą być zdesperowani albo są tak zastraszeni (boją się kary za zerwanie umowy, zresztą kary są za wszystko). NIE POLECAM TEJ AGENCJI!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Mike

    17.06.2019 12:15

    Inne

    Dobrze mi się pracowało, praca atrakcyjna, klimat super

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.