opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 35
    • 36
    • 37
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Szymon

    30.05.2021 22:46

    Kandydat

    Jestem z zachodniopomorskiego,mam 22lata,czy wybiera się ktoś do Holandii w 1-szej połowie czerwca? Rozważam prace przy markowych ciuchach i słodyczach, zostaw kontakt do siebie,na pewno się odezwe.
    ReviewUserIcon
    Wika

    31.05.2021 17:43

    Kandydat

    Ja mam zamiar jechac koniec czerwca/początek lipca. Podasz maila ? :)
    ReviewUserIcon
    Karola

    31.05.2021 18:43

    Kandydat

    Hej. Ja zamierzam wyjechać w 2 połowie czerwca. Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angela

    22.05.2021 18:25

    Kandydat

    Ktoś się wybiera lipiec sierpień do Holandii? Mazowsze i nie jesteście?
    ReviewUserIcon
    Kubson

    29.05.2021 12:01

    Kandydat

    Ja z Lublina będę jechał z brejdakiem [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wika

    31.05.2021 17:45

    Kandydat

    Ja planuje jechac w lipcu ale jestem z wielkopolski, podasz maila to się odezwę?:)
    ReviewUserIcon
    Wiola1975

    30.04.2021 15:23

    Kandydat

    Jedzie ktos z Wielkopolski w najbliższym czasie fo pracy w Holandii??
    ReviewUserIcon
    Wika

    31.05.2021 16:23

    Kandydat

    Podasz maila?? Ja planuje jechac z leszna
    ReviewUserIcon
    Wika

    31.05.2021 16:24

    Kandydat

    Ja planuje :) jestem z Leszna
    ReviewUserIcon
    mart

    29.05.2021 13:00

    Inne

    Hej wyjeżdżał ktoś z Was do Greven na magazyn DHL, jak praca? ile można zarobić na miesiąc po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia na czysto?
    ReviewUserIcon
    Kik

    31.05.2021 01:18

    Były pracownik

    Praca nie najgorsza jednak nie masz stałego stanowiska i nie wiesz co będziesz robił. Musisz się nauczyć wszystkiego i jesteś rzucany raz na to raz na coś innego. Niestety bywa też że tempo pracy przy taśmie(przygotowywanie do wysyłki) jest zabójcze, na hali jest mega duszno no i pilnują żeby maseczki nie zdjąć nawet z nosa na chwilę żeby odetchnąć.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    31.05.2021 14:37

    Pracownik

    Bez przesady, może na początku jest trudniej jak faktycznie wszystko jest dla człowieka nowe, ale później można przywyknąć do tego. Samych stanowisk też nie jest tak dużo... Tempo takie samo jak w polskim DHL.
    ReviewUserIcon
    Łuki

    31.05.2021 13:14

    Były pracownik

    Witam jaka jest normą w Albert heijn on-line ?
    ReviewUserIcon
    Łuki

    31.05.2021 12:31

    Były pracownik

    Witam jaka jest normą na Albert heijn online ?
    ReviewUserIcon
    Łuki

    31.05.2021 12:23

    Były pracownik

    Witam jaka jest normą na Albert heijn online ?
    ReviewUserIcon
    Strzelec86

    30.05.2021 09:54

    Pracownik

    Hej, planuje wyjazd do Holandii w czerwcu za jakieś dwa tygodnie. Jest ktoś kto też chciałby mniej więcej w tym terminie wyjechać ? Razem to zawsze raźniej. Myślałem o ofercie do magazynu z odzieżą lub elektroniką. Jeśli jest ktoś chętny, ogarnięty i zdecydowany, tęczowo friendly to może warto się poznać i razem wyjechać. Jestem z Dolnego Śląska. To mój email [email protected] Zawsze można się poznać przed, pogadać lub spotkać ewentualnie znaleźć coś wspólnie. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Strzelec86

    30.05.2021 09:41

    Kandydat

    Hej, planuje wyjazd do Holandii w czerwcu za jakieś dwa tygodnie. Zastanawiam się nad pracą w magazynie z odzieżą lub elektronika. Jest ktoś kto też chciałby mniej więcej w tym terminie wyjechać ? Razem to zawsze raźniej. Jeśli jest ktoś chętny, ogarnięty i zdecydowany, tęczowo friendly to może warto się poznać i razem wyjechać. Jestem z Dolnego Śląska. To mój email [email protected] Zawsze można się poznać przed, pogadać lub spotkać. Ewentualnie znaleźć coś wspólnie. Pozdro
    ReviewUserIcon
    blazej

    26.05.2021 18:00

    Kandydat

    Ktoś jest w stanie coś powiedzieć o sałatkach?
    ReviewUserIcon
    dana

    27.05.2021 13:36

    Pracownik

    bardzo dobra praca, lekka
    ReviewUserIcon
    Wika

    28.05.2021 16:20

    Kandydat

    Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o pracy i o miejscu gdzie dokładnie byłaś ? Wstępnie mam jechać w połowie czerwca lecz informacje od biura ciężko mi wyciągnąć co do samego wyjazdu , Dzwonią 3 raz o rozmiar buta nie podając żadnych konkretnych informacji do samego wyjazdu
    ReviewUserIcon
    Dawid

    28.05.2021 16:20

    Kandydat

    Jedzie ktoś lipiec sierpień, z świętokrzyskiego?
    ReviewUserIcon
    XXX

    27.05.2021 15:16

    Kandydat

    Jedzie ktoś 29 maja z Lubelskiego/Podkarpackiego do Holandii?
    ReviewUserIcon
    andrzej

    28.05.2021 15:53

    Pracownik

    ja, zostaw swój mail
    ReviewUserIcon
    dumdum

    27.05.2021 18:11

    Kandydat

    Witam, był ktoś na magazynach w Dorsten? jak wyglądają mieszkania? jaka jest atmosfera? ogólnie warto? Dziękuje za odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    oliwer

    28.05.2021 15:52

    Pracownik

    tak, warto :) Mieszkanie czyste i bardzo klimatyczne :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    dumdum

    27.05.2021 18:18

    Kandydat

    Pracował ktoś na magazynach w Dorsten? Jak to tam wygląda pracował ktoś? Potrzebuje obiektywnej opinii, dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    marcin

    28.05.2021 15:51

    Pracownik

    ja zdecydowanie polecam firmę, bardzo dobre warunki i miła obsługa :) Zawsze w kontakcie!
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    02.05.2021 11:37

    Kandydat

    Witam, ktoś z Was pracował na stanowisku pracownik magazynu z odzieżą Tommy Hilfiger przez agencję OTTO Work Force i chciałby podzielić się doświadczeniem jak to mniej więcej wygląda w praktyce, czy warto pojechać do tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    27.05.2021 16:26

    Inne

    Nie powiem za dużo, bo tam sam nie byłem, ale kolega pracował - poleca
    ReviewUserIcon
    Siema

    02.05.2021 10:57

    Kandydat

    Pracowal ktos juz z was w jumbo w den bosch zatrudnieni przez otto? Jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    Rafi

    05.05.2021 13:21

    Były pracownik

    Polecam! ;)
    ReviewUserIcon
    Arsen

    27.05.2021 16:25

    Były pracownik

    Generalnie praca nie jest ciężka, a stawki są w porządku
    ReviewUserIcon
    marcin

    17.05.2021 21:15

    Kandydat

    która lokalizacja według was najlepsza? w której wam się najlepiej pracowało tzn kasa się zgadzała i norma nie była za wysoka?
    ReviewUserIcon
    Serhe

    27.05.2021 16:18

    Były pracownik

    Normy nigdzie nie zotkałem za wysokej, ale ogólnie spodobało mi się w Albercie Almere, godziny są, ludzie ogarnięci
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.05.2021 10:43

    Kandydat

    Czy ktoś był na pakowaniu słodyczy w Holandii ? Możecie powiedzieć coś na ten temat ? Jak praca jak ludzie i warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    Zoee

    27.05.2021 16:17

    Były pracownik

    Byłyśmy tam z koleżanką :) Trafiłyśmy na przemiłych koordynatorów, więc nie miałyśmy żadnych kłopotów, w pracy atmosferta bardziej luźna, sama praca nie jest zbyt ciężka, także polecam
    ReviewUserIcon
    pablito

    27.05.2021 03:18

    Pracownik

    ktoś wyjeżdża w ten weekend z dolnegośląska do holandii ?
    ReviewUserIcon
    anna

    27.05.2021 13:35

    Pracownik

    ja wyjeżdżam, może razem? już masz jakąś ofertę?
    ReviewUserIcon
    Jumbo

    10.05.2021 20:52

    Kandydat

    Proszę o opinie w jumbo w omnichannel den bosch jak zarobki? I jak kwatery ?
    ReviewUserIcon
    Dorqa777

    15.05.2021 22:37

    Pracownik

    Mnie wyrzucili drugiego dnia bo nie wyrobiłam normy, normalnie drugiego dnia pracy zrobili egzamin, więc to prawda, mam już obecnie inną pracę.
    ReviewUserIcon
    abramov

    26.05.2021 21:53

    Były pracownik

    szkoda czytać takie wpisy, bo osobiście nie miałem problemów z agencją w ciągu 5 lat współpracy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ziawo

    15.05.2021 15:19

    Były pracownik

    Otto worki force to najgorsza firma jaka kiedykolwiek wcześniej widziałem zero organizacji pracowników mają w (usunięte przez administratora) BHP też z (usunięte przez administratora) niech ta firmę zlikwiduja
    ReviewUserIcon
    Iwan

    26.05.2021 21:27

    Pracownik

    Szczególnie interesujące jest czytanie takich opinii po 6 miesiącach pracy z otto z absolutnie odpowiednią organizacją i normalnym kontaktem
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.05.2021 15:20

    Kandydat

    Hej, planuję jechać 18 czerwca z Krakowa do Holandii, jak ktoś jedzie w tych okolicach to piszcie. :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Iryna

    18.04.2021 19:25

    Kandydat

    Jest ktoś kto planuje wyjazd ale na czerwiec?
    ReviewUserIcon
    Angelika

    23.05.2021 12:38

    Kandydat

    Ja tez planuje kolo lipca
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.05.2021 15:17

    Kandydat

    Hej, hej, ja mam w planach jechać 18 czerwca. :) Napisz na emial, jestem z Krakowa :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    domelek

    26.05.2021 09:15

    Kandydat

    Ktoś chętny na wyjazd w czerwcu, planujemy z dziewczyna wyjechać województwo świętokrzyskie, jezeli ktoś chętny to zapraszam na priv może razem coś ogarniemy [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawid

    11.05.2021 12:58

    Kandydat

    Witam, planuje wyjechać do holandii, szukam osoby powanie myślącej o wyjeździe, wiadomo we dwoje zawsze to raźniej, możemy się spotkać przed wyjazdem poszukać czegoś i pojechać. Ja mam 25lat i własne auto, jeśli bybyly ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na emaila [email protected].
    ReviewUserIcon
    Viola

    25.05.2021 13:53

    Kandydat

    Napisalam do Ciebie maila.
    ReviewUserIcon
    Świt Bi

    25.05.2021 21:16

    Pracownik

    Jeśli nie masz uprzedzeń to chętnie z tobą wyjadę kolego
    ReviewUserIcon
    True Blue

    25.05.2021 21:15

    Pracownik

    Mam pytanie do ludzi aktualnie pracujących w Albercie w Tilburgu : otto nie ma żadnych lokacji w Tilburgu? Jestem w szoku bo jak tam pracowałem przez e&a wiele lat to zawsze było coś blisko pracy a tu masakra i ludzie musza na rowerkach jeździć nawet po 20 km....Porażka totalna - po co pchali się do Alberta gdzie maja 450 osób jak nikomu z nich poza koordynatorami zapewnić mieszkania blisko pracy...Ps otto zastanówcie się nad tym - Tilburg to duże miasto i znalazł by się jakiś klasztor lub biurowiec na wynajem....

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wiki

    24.05.2021 09:51

    Kandydat

    Wybiera się ktoś na okres wakacji do pracy w Niemczech? Rozwazam komisjonowanie. Dziewczyna 18lat, wielkopolska ;)
    ReviewUserIcon
    Dave

    25.05.2021 18:44

    Kandydat

    Ja jadę do topen w przyszłym tygodniu na komisjonerke
    ReviewUserIcon
    Pat

    23.05.2021 18:37

    Inne

    Praca ok, stawka też. W firmie totalny brak organizacji, nikt nic nie wie i za nic nie jest odpowiedzialny. Nie idzie nic załatwić, ze bzdurą trzeba wydzwaniać do kilku różnych pracowników, a i tak skutku nie ma. Trzeba pilnować na każdym kroku, co do godzin itp. Lokacje to loteria, w większości fatalne, 1 łazienka na 6-8 osób w hotelach robotniczej(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Amigo

    24.05.2021 15:22

    Pracownik

    Ale u kogo totalny brak organizacji? Może trafiłeś na słabego koordynatora, ja ze swoim nie miałem żadnego problemu. I o jakich lokalizacjach mówisz? Raczej wszystkich w Otto nie widziałeś, bo mają ich za dużo, żebyś zwiedził :D Fajnie gdybyś pisał o szczegółach, bo parę rzecyz można łatwo podważyć
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    24.05.2021 16:40

    Kandydat

    Mowisz ze polecasz ? I ze na te wszystkie negatywne komentarze trzeba przymknąć oko ? Czy to raczej szczęście jak trafisz ?
    ReviewUserIcon
    Riki

    20.05.2021 14:36

    Kandydat

    Hejka czy ktoś pracował w Venlo na magazynie Tommy Hilfiger ? Czy polecacie to miejsce i jakie są wasze opinie wybieram się 22.05 tam do pracy.
    ReviewUserIcon
    Aga

    22.05.2021 21:30

    Pracownik

    Riki i jak jest? Polecasz.?
    ReviewUserIcon
    iwcia76

    24.05.2021 10:44

    Kandydat

    @Oliwia napiszesz cos wiecej my mamy z synem jechac w sobote tam
    ReviewUserIcon
    Wiki

    24.05.2021 09:35

    Kandydat

    Hej czy ktoś planuje wyjazd do Niemczech na wakacje?
    ReviewUserIcon
    Sara

    22.05.2021 20:42

    Kandydat

    Heej, planuje pierwszy raz wyjechać za granicę do pracy. Niestety znajoma się rozmyśliła i zostałam sama. Więc pytanie pierwsze czy jest ktoś z pomorskiego kto również planuje wyjechać w czerwcu? Następne pytania kieruje do tych co już byli: jak jest z zakwaterowaniem, warunki mieszkalne są dobre? I jak to jest z wyjazdem, trzeba organizować na własną rękę czy oni nam organizują? Byłabym wdzięczna za szczerze opinie, bo naprawdę trochę się boje jechać sama i wolę sprawdzić wszystko przed.
    ReviewUserIcon
    Aleks

    23.05.2021 11:06

    Kandydat

    Zostaw kontakt do siebie ja planuje początek czerwca
    ReviewUserIcon
    Angelika

    23.05.2021 17:33

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angela

    23.05.2021 10:40

    Kandydat

    @Sara podasz swoj e mail ? Jestem w takiej samej sytuacji
    ReviewUserIcon
    Kinga

    22.05.2021 17:34

    Kandydat

    Czy ktoś się wybiera na pakowanie słodyczy bądź na kwiaty w Holandii? Chciałbym wyjechać w połowie bądź pod koniec lipca. To mój pierwszy taki wyjazd i narazie wyjeżdżam sama. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gosia

    21.05.2021 20:18

    Kandydat

    Witam , chciałabym wyjechać około lipca na pakowanie słodyczy badz pakowanie zabawek ,ewentualnie praca na magazynie Calvin calin . Jeśli ktoś chce wyjechać w tym czasie to może w grupie raźniej. Jestem z Trójmiasta. Śmiało pisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    20.05.2021 18:12

    Kandydat

    Cześć Razem z moim chłopakiem Pawłem wybieramy się do Holandii do pracy wstępny termin to 05.06.2021. Jesteśmy z dolnego śląska dokładnie z Lubina.Jest to nasz pierwszy wyjazd Jeśli chciałby ktoś do nas dołączyć zostawiam maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zainteresowama01

    20.05.2021 10:51

    Kandydat

    Razem z chłopakiem chcemy wyjechać na magazyn ubrań w Dorsten. Wie ktoś może jak warunki pracy? Zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Johnson

    19.05.2021 18:55

    Pracownik

    Najlepsza agencja jaka mozna wybrac, drugi wyjazd i jeszcze lepiej niz za pierwszym, chociaz i przy pierwszym na warunki mieszkalne, czy tez prace nie mozna bylo narzekac. Bardzo dobre zarobki.
    ReviewUserIcon
    Bam

    18.05.2021 15:15

    Kandydat

    Witam, czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat zakwaterowania? Interesuje mnie to czy samemu trzeba się tym zająć czy jest to z góry załatwione.
    ReviewUserIcon
    Łuki

    18.05.2021 16:58

    Były pracownik

    Jak w ofercie jest że zapewniają zakwaterowanie to tak jest. Normalnie jedziesz do nich na lokacje
    ReviewUserIcon
    Johnson

    19.05.2021 18:53

    Pracownik

    Zakwaterowanie jest i to na najwyzszym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Patka

    19.05.2021 11:46

    Kandydat

    Hej planuje z partnerem wyjazd ok 26 maja może ktoś chciał by się dołączyć w grupie raźniej Rozważam kilka ich ofert zawsze można pomyśleć Mój e: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Reni

    18.05.2021 11:44

    Pracownik

    Czy ktos pracowal albo pracuje w magazynie REWE Berlin tempelhof?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.