OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Chłopak24

Hej, chce wyjechać do Holandii do jakiejś pracy i szukam chętnej osoby, która pojedzie ze mną okolice końca kwietnia, mam 24 lata i jestem z zachodniopomorskiego. Mój e-mail to: wildfire@spoko.pl

Pracuś

Bardzo mile Panie w biurze Otto, a zwłaszcza Pani Agata z którą zawsze moża wszystko obgadać, zawsze pomoże i jako jedna z nielicznych tam osób, traktuje pracowników, jak ludzi. Jak rozmawiać z pracownikami Otto, to tylko z Panią Agatą :D

Fajfus

Ktoś jechał przez tą agencje do niemiec do pracy? Polecacie jakieś lokacje?

Hej, czy ktoś pracuje/ pracował w magazynie Tommiego Hilfigera lub na pakowaniu słodyczy i mógłby wyrazić swoją opinię? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Kris
@Karolina

Nie polecam ponoc mało godzin pracy , koleżanka tam pracuje na TH . Ale może z wiosna się zmieni .

@Kris

Dziękuję

@Kris

A ja z kolei byłam zadowolona pracując tam, więc ile osób tyle opinii

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Aga

Słyszał ktoś o magazynie Oliver-Tolas Healthcare Packaging B.V.? Jakieś opnie?

Zetor

Hej, czy ktoś pracował ,pracuje w Lipsku jako operator wózka? Jakieś opinie?

Witam jak wyglądaja zakwaterowania w Niemczech przez tą firmę czy ktoś wie i może coś powiedzieć z góry dziękuję

AH Pijnacker. Jak8e są opinie? Warto?

Blondyna

Witam Ktoś poleca jakaś konkretną pracę przez Otto? Chce wyjechać z chłopakiem. Zależy nam na jak najwyższym zarobku oczywiście 350/400 euro na czysto Angielski umiemy pół na pół. Dogadać się dogadamy Fajnie byłoby też aby były zmiany typu nocki i praca w weekendy

Devild
@Blondyna

Cześć, z tego co słyszałem na początku zarabia się ok. 200-250 € :)

Julia
@Devild

Cześć, czy mógłbyś sprecyzować te zarobki? To jest brutto, netto, za miesiąc czy to jest tygodniowa, dzienna wypłata?

@Julia

Jemu chodziło na pewno o tygodniową wypłatę na konto, czyli już po odliczeniu wszystkiego, w tym mieszkania. Tak więc z tych pieniędzy odlicz jeszcze jedzenie itp., czyli ok. 50 euro tygodniowo (tyle ja wydawałem). Generalnie można dużo zarobić, ale raczej nastawiaj się na cyfrę 2 na początku cotygodniowej wypłaty. Po prostu to już nie te czasy, gdy wysokie zarobki (400+ euro) były na porządku dziennym. Ostatecznie powiem tak: jeśli się postarasz to zaoszczędzisz 1000 euro miesięcznie. Ale nie zgłaszaj zicków, czyli chorób, zwłaszcza jednodniowych. Jeśli będzie mało godzin, to Otto zaproponuje inną pracę np. na jeden dzień, byleby pracownik uzbierał 32 godziny tygodniowo. No ale też z mojego doświadczenia wynika, że może się skończyć na 25 godzinach... Po prostu jest dużo niewiadomych i tylko praktyka pokaże jak będzie, nikt nie może przewidzieć ile się zarobi, będąc tu w Polsce.

Kris
@Devild

Nastaw się na obniżki z tej kwoty haha :) serio mówię ????

VerrooNikaa

Hejka, planuje też wyjechać ale trochę się cykam, może jest tu jakas chętna osoba do wspólnego wyjazdu? Mam 21lat Email weronika5566c@wp.pl

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o firmie DHL Supply Chain B.V. w Beringe przez agencję Otto?

Witam planuję wyjechać do Holandii czy poleca ktoś jakąś firmę

Mariusz.S

Dostałem ofertę pracy w Nl,a dokładnie przy produkcji sałatek w firmie Heemskerk.Był ktoś może w tej firmie? Potrzebuję opinii na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.

@Mariusz.S

Byłem tam niecałe pół roku. To była moja najlepsza praca w życiu, ale nie była idealna. Przede wszystkim praca była także w niedziele, tzn. przez cały rok, w święta -- to największa wada, że grafik Heemsker to grafik Twojego życia; musisz się dostosować albo zrezygnować i ja wolałem zrezygnować. Poza tym temperatura może nie odpowiadać, generalnie 6-10 stopni, ale na niektórych stanowiskach jakby zimniej. Praca dla mężczyzn zwykle z trolejkami, dość ciężka lub bardzo ciężka, zależy. Z drugiej strony przyjaźni ludzie, dobra obsługa ze strony biura Otto. Zarobki od 150 euro do ponad 400 euro na tydzień. Można awansować na operatora maszyny, jeśli zna się angielski i wtedy górna granica zarobków. Generalnie na początek ok. 200 euro tygodniowo.

@Greg

To juz na reke z dojazdami i mieszkaniem? Bo wydaje sie tragedia tyle to mam w pl

@Greg

Tak, na rękę. W dodatku pamiętaj, że możliwe, że będziesz musiał dojeżdżać rowerem ok. 10 km w jedną stronę. Dużo zależy właśnie też od lokacji. Możesz mieć np. dojazd busem z miasta Boskoop, już o wiele lepiej, ale wtedy możesz z kolei trafić do pokoju bez okna. Serio, pokoje 2-osobowe podzielili na pół i dodali po łóżku do każdego takiego nowego pokoju. Jeden pokój w takim mieszkaniu nie ma więc dostępu do światła słonecznego. Z drugiej strony wentylacja jest bardzo dobra i w takim pokoju dobrze się odpoczywa. Zatem na początku jest bardzo ciężko, bo może się też zdarzyć, że będziesz pracował 3 dni w tygodniu, tak tylko 3. Wtedy możesz mieć mniej niż 200 euro na tydzień. Wiele zależy od sezonu, od zleceń. Musisz wiedzieć, że to algorytm komputerowy wyznacza ludzi do pracy, przynajmniej w Heemskerk przez Otto. Chodzi o to, by każdy miał te 32 godziny przerobione w tygodniu. A to nie zawsze się udaje. No ale żeby zarobić 400 euro tygodniowo na początku to zapomnij. Nawet jako operator, tak było przynajmniej kiedyś, nie zarabiało się regularnie po ponad 400 euro, bo jest dużo wolnego, nawet "weekendy 4-dniowe". A i jeszcze to: różnica między operatorem maszyny a zwykłym pracownikiem to mniej niż 1 euro za godzinę, choć nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś to było chyba 60 centów, więc awans na operatora dałby tylko pewność większej liczby godzin i stały grafik, jak też mniejszą zależność od Otto.

Szukam97

Cześć planuję jechać jakoś w maju do Holandii i szukam kogoś chętnego żeby razem wyjechać:)może ktoś był i ma jakieś opinie na temat pracy i zakwaterowanie przez tą opinię E-mail Pablo321.97@o2.pl

Answpol29

Witam, Ja po raz pierwszy planuję wyjazd przez agencję. Zastanawiam się nad NL i DE. Powiedzcie proszę gdzie lepsze warunki zakwaterowania i lepsze zarobki. O to czy praca bardziej ciężka tu czy tam nie pytam. Mam tego świadomość.

miwi

Polecam OTTO. Oni pomagają znależć pracę także w Polsce.

alice123

Witam, mam pytanie odnośnie jak wygląda płatność za zakwaterowanie ile was wynosiła oraz jaka jest stawka we Velno w magazynie z odzieżą Tommy ? Bardzo chcemy wyjechać grupą 3 osobową, dlatego szukamy gdzie będzie najlepiej?

Wp.

Cześć! Czy ktoś z was będzie zaczynać w najbliższym czasie pracę w tej firmie? Zastanawiam się czy z nimi jechać, i w sumie nie wiem na jaki projekt do nich się wybrać? Możecie coś polecić i może się zgadać by jechać razem bądź dogadać się już na miejscu.

Bx
@Wp.

Cześć j też się zastanawiam nad wyjazdem myślałem o końcu kwietnia Jak dla mnie chyba Albert heijn po opiniach wygrywa Odezwij się na maila pozę cos wyjdzie djmaxer@protonmail.com

Przemciu

A do DHL Eindhoven ktoś się wybiera w tą sobotę 19.03? Jakie macie opinie na temat tego magazynu i zakwaterowania ? :P ja zaczynam chyba start Simby hehe - Przemyśl :)

Piitter
@Przemciu

Witaj, nie polecam DHL za bardzo, pracowałem tam, konkretny zapiernicz, bardzo ciężko, chyba że chcesz bardzo ciężko pracować, kasa 400 Euro, zakwaterowanie super jak dla mnie tylko Praca ciężka

Witam

Jak wyglądają te zakwaterowania pracownicę za 10 euro (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1652.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.