opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    B

    15.06.2021 15:11

    Pracownik

    Czy jest ktoś kto planuje wyjechać na sierpień i wrzesień za granice za pośrednictwem Otto? Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, bo nie mam doświadczenia i narazie pytam orientacyjnie.
    ReviewUserIcon
    Synek

    15.06.2021 19:29

    Kandydat

    Ja planuję wyjechać lipiec/sierpień, a gdzie będziesz celował?
    ReviewUserIcon
    dawid

    15.06.2021 20:48

    Pracownik

    już kontaktowałeś się z nimi? Masz jakąś ofertę?
    ReviewUserIcon
    wiki8849

    15.06.2021 20:29

    Kandydat

    Czy był ktoś na magazynie z odzieżą w miejscowości VENLO?? Proszę o odp.!
    ReviewUserIcon
    Jarek .S

    15.06.2021 16:35

    Były pracownik

    Witam jak dla mnie Otto to dobra firma pod względem finansowym i bardzo się zmieniło pod względem zakwaterowania na plus osobiście mieszkałem osobiście z partnerką na parku koło Helmond domek dla pary praca dojazd z tamtą do pracy 60km DHL Zandboomel .Ale za ten dojazd ulga 40e co tydzien
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.06.2021 16:02

    Kandydat

    Dostałem propozycję pracy od OTTO Work Force w Niemczech. Chciałbym spytać czy są dobrą agencją, czy są wypłacalni oraz czy traktują pracowników poważnie? Przeczytałem dużo opinii w sieci i już sam nie wiem jaka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Paula

    14.06.2021 07:49

    Kandydat

    Wyjeżdża ktoś teraz w sobotę do Holandii?19.06?
    ReviewUserIcon
    Łuki

    14.06.2021 19:33

    Były pracownik

    Ja wyjeżdżam
    ReviewUserIcon
    Jola

    15.06.2021 13:43

    Pracownik

    Ja też jadę ????
    ReviewUserIcon
    Tomek

    13.06.2021 23:28

    Inne

    Jak wygladaja godziny pracy w THw Venlo i czy jest sporo nadgodzin? Prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    kosma

    15.06.2021 13:00

    Były pracownik

    Nie miałem dużo nadgodzin
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    31.05.2021 19:49

    Kandydat

    Kto się wybiera w czerwcu i na jakie lokacje? Szukamy czegoś z koleżanką, ale nie chcemy też jechać same. :)
    ReviewUserIcon
    Werka

    11.06.2021 17:58

    Kandydat

    Hej, ja planuję wyjazd pod koniec czerwca do miasta Omen. Chętnie bym się dołączyła ;)
    ReviewUserIcon
    Zuza

    14.06.2021 10:09

    Kandydat

    Hej planuje tez jechać możemy się jakoś zagadać?
    ReviewUserIcon
    Życie jest piękne

    11.06.2021 19:29

    Były pracownik

    Witam praca ogólnie super, jedyny minus bardzo wielki że pod Tommy hilfiger podlega krasnal ogrodowy, (brodaty) niski a wywyższa się jak by był kimś ważnym w biurze. Ogólnie poza tą osobą nie było żadnych problemów w Tommy hilfiger przez Otto.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    13.06.2021 23:27

    Pracownik

    Jak wygladaja godziny pracy w TH i czy jest sporo nadgodzin? Prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    werka

    11.06.2021 17:53

    Kandydat

    Hej, jedzie ktoś może pod koniec czerwca do pracy do miasta Omen? Planuję wyjazd sama i chętnie bym się do kogoś dołączyła
    ReviewUserIcon
    VI

    13.06.2021 17:54

    Kandydat

    Hej. Też planuje jechać do pracy jakbyś byla zainteresowana to możemy się zgadać :-)
    ReviewUserIcon
    Milosz

    12.06.2021 13:02

    Pracownik

    Wybiera się ktoś może 19 czerwca do Venlo na magazyn Guess??
    ReviewUserIcon
    Robert

    12.06.2021 12:11

    Kandydat

    Cześć, planuje wyjazd samemu do Holandii. Mam 21 lat, jestem z okolic Radomia woj. Mazowieckie. Fajnie byłoby się do kogoś dołączyć, w grupie raźniej :)
    ReviewUserIcon
    lalus

    25.05.2021 20:43

    Pracownik

    witam jade 12 czerwca do holandi czy ktos ma ochote dolaczy zawsze w grupie razniej jestem z zachodnipomorskiego
    ReviewUserIcon
    Szymon

    30.05.2021 22:34

    Inne

    Również,jestem z zachodniopomorskiego,mógłbym prosić o kontakt?
    ReviewUserIcon
    Kama1962

    11.06.2021 00:28

    Kandydat

    Hej, mogłabym się zapytać paru rzeczy jak tam jest?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    10.06.2021 12:17

    Były pracownik

    Haha
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Hfujfdjfgh

    09.06.2021 23:31

    Kandydat

    Ile można zarobić w otto na czysto tj - ubezpieczenie mieszkanie jedzenie
    ReviewUserIcon
    Zuza

    02.06.2021 16:27

    Kandydat

    Hej, chciałbym wyjechać w pierwszy weekend lipca czy będzie może tez ktoś się wybierał z okolic Krakowa? Jestem przerażona wyjazdem tam samej może ktoś chciałby się zgadac wcześniej ????
    ReviewUserIcon
    Indithcate

    07.06.2021 18:42

    Kandydat

    Siema, szukam pracy w Niemczech w tym roku. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, czy warto zaufać tej firmie ? Słyszałam mieszane opinie, mam wrażenie, że warunki pracy, zakwaterowania i dogadania się z ludźmi z biura to istna loteria, zależy na kogo się trafi. Może się ktoś wypowiedzieć ?? Planuję pojechać w 3 tygodniu czerwca aż do końca sierpnia lub nawet połowy września.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    09.06.2021 13:50

    Inne

    Też czegoś szukam i jestem z Krakowa. Były jeszcze miejsca i na ile ta praca jest?
    ReviewUserIcon
    cheetah

    09.06.2021 13:11

    Kandydat

    Hej Jedzie ktoś może w ten weekend (13.06) do Venlo z południa Polski ? Jeżeli ktoś chce się poznać przed wyjazdem to można pisać [email protected] pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Siwy

    08.06.2021 12:04

    Były pracownik

    Pytanko. Czy ktoś się orientuje po jakim czasie otto oddaje nazbierane godziny urlopowe i kaucje za rower? Zakończyłem z nimi współpracę 3 tygodnie temu. Normalnie bez zadnych ekscesów, wszystko ładnie podpisane. Ktoś coś? Bo bardzo potrzebuje tej informacji.
    ReviewUserIcon
    Klaudi

    07.06.2021 14:55

    Kandydat

    Hejka, planuję wyjechać w pierwszym tygodniu lipca, jestem z okolic Krakowa. Chętnie wysłucham osób, które pracowały w Amsterdamie przy pakowaniu ubrań. Zgadajmy się przed wyjazdem, zawsze w grupce raźniej za granicą ;) Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kacper

    31.05.2021 11:55

    Kandydat

    Cześć pracował ktoś w Albercie w Amsterdamie? Zastanawiam się z kolegą nad pracą tam i chciałbym wiedzieć jak to wszystko wygląda ile realnie da się zarobić jak wygląda sprawa z mieszkaniem itp. email [email protected] można pisać na maila albo tutaj w odpowiedzi. Z góry dzięki :)
    ReviewUserIcon
    alisa

    31.05.2021 22:14

    Pracownik

    Pracowałam razem z chłopakiem i było fajnie, Da się trochę zarobić, są godziny, praca nie jest ciężka :)
    ReviewUserIcon
    NN

    06.06.2021 16:41

    Kandydat

    Czy mogłabyś podać kontakt do siebie? Ponieważ planuje wyjechać z chłopakiem i chciałam się dowiedzieć coś więcej
    ReviewUserIcon
    Kacper

    06.06.2021 13:49

    Kandydat

    Planuje ktoś wyjazd we wrześniu?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Franek

    04.06.2021 21:24

    Kandydat

    Witam, wybiera ktoś się w najbliższym czasie z warmińsko-mazurskiego i chciałby coś może doradzić/pomóc? Interesuje mnie praca na magazynie w Niemczech, ale jeszcze się zastanawiam. Szukam osoby która by wyjaśniła co i jak :)
    ReviewUserIcon
    Alek

    04.06.2021 15:25

    Kandydat

    Cześć. Razem z partnerem szukamy kogoś, kto jedzie na koniec czerwca/ poczatek lipca do Holandii i chcialby znaleźć razem z nami mieszkanie. Szukamy w okolicach Utrecht/ Geldermansen. Mail do mnie: [email protected] - czekam na kontakt :) Zostajemy tam na dluższy okres. Preferowane osoby szukające mieszkania minimum na rok. Ps. Mamy koty.
    ReviewUserIcon
    Tomo

    02.06.2021 23:27

    Kandydat

    Ponawiam pytanie, jest osoba lub grupa osób, które szukają jednego, ogarniętego, chętnego do wyjazdu i wspólnego mieszkania człowieka? Zależy mi najbardziej na zdrowych relacjach, a nie jakieś afery, chlanie i życie w (usunięte przez administratora) [email protected] pozdro!
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.06.2021 11:07

    Pracownik

    Wyjeżdża ktoś w tym tygodniu i pomógłby mi z dojazdem?
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    02.06.2021 13:27

    Pracownik

    Jedziesz sam?
    ReviewUserIcon
    KPK

    01.06.2021 14:22

    Kandydat

    Hej! Planuję wyjazd pod koniec czerwca, nie wiem jeszcze gdzie ale skłaniam się na magazyn albo z zabawkami albo z odzieżą. Czy jest tu ktoś to napisze mi co i jak, jak to wygląda, bo nie chce aby powtórzyła się moja sytuacja, kiedy pracowałam w Niemczech. Napisz odpowiedź, postaram się odpisać jak najszybciej:)
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    02.06.2021 13:26

    Pracownik

    Hej, jestem zainteresowana. Nigdy nie byłam za granicą a chciałabym zarobić. To mój email : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Picko

    02.06.2021 13:20

    Kandydat

    Ktoś pracował w Albercie w Geldermalsen? Jak opinie? Jak wypłaty wychodzą i sama praca?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Tokamak

    01.06.2021 23:18

    Kandydat

    [#szukam współlokatora] Cześć, planuję wyjazd do pracy z tą agencją w drugiej połowie czerwca. Na co najmniej półroczny kontrakt - ale wstępnie planuję zostać dłużej. Wcześniej wyjeżdżałem tylko na okresy wakacyjne. Jeśli chodzi o warunki pracy (pracowałem jako orderpicker ) to w moim odczuciu naprawdę nie mogłem narzekać. Poprzednim razem pechowo trafiłem na współlokatora pokoju (co za dużo alko to niezdrowo, a Mount Everest w zlewie nie wygląda zachęcająco) dlatego teraz próbuję uniknąć dziwnych sytuacji. Jeśli jesteś zainteresowany(a) wspólnym wyjazdem i zamieszkaniem to zapraszam do kontaktu. W pierwszej kolejności szukam kolegi do pokoju ( są prawie zawsze 2osobowe, a na wypadek przeprowadzki i rozdzielenia najlepiej mieszkać w pokojach typu MM / KK) ale nie mam nic przeciwko płci pięknej, jeśli zbierze się ekipa i wtedy można próbować dogadać się z agencją, aby nas umieściła w jednym domku ( chyba wtedy zazwyczaj są 3 pokoje, choć mieszkałem też w lokacji, gdzie całość zakwaterowania to były 2-osobowe małe mieszkanka). Nie muszę chyba mówić jaka to zazwyczaj wygoda ( święty spokój, łatwiej planować zakupy/ jakieś przesyłki z Polski itp.) Sam się nastawiam na jak największą ilość godzin ( w miarę możliwości), ale nie mam zamiaru spędzać np. niepracującego weekendu na libacji alkoholowej. Wolę ten czas wykorzystać na zwiedzanie bliższej i dalszej okolicy :). Jak to mówią, nic się nie zmienia od na d*pie siedzenia. W szczególności docenię jeśli mieszkasz na południu Polski (zwłaszcza Śląsk) i będzie okazja wcześniej porozmawiać na żywo. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na maila: [email protected]. Pozdro dla wszystkich!
    ReviewUserIcon
    XXX

    27.05.2021 15:20

    Kandydat

    Jedzie ktoś 29 maja z Lubelskiego/Podkarpackiego do Holandii?
    ReviewUserIcon
    Tokamak

    01.06.2021 21:37

    Kandydat

    Dodałem drugi , obszerny post z adresem e-mail :)
    ReviewUserIcon
    Tokamak

    01.06.2021 21:55

    Kandydat

    Trzeba kliknąć w zakładkę opinie (tak, żeby w linku strony też to słowo "opinie" było), bo inaczej dużo komentarzy jest niewidocznych - ja tam się dosyć rozpisałem :D
    ReviewUserIcon
    Anna

    01.06.2021 13:30

    Kandydat

    Cześć! Razem z mężem wyjeżdżamy w najbliższy weekend z okolic Lublina do pracy w magazynie JUMBO -Bleswijk . Czy ktoś może podzielić sie opinią na temat tej pracy, czego możemy się spodziewać ?
    ReviewUserIcon
    Łuki

    01.06.2021 17:58

    Były pracownik

    Po kwarantannie . Trener w pracy was wprowadzi i wytłumaczy co i jak . Praca nie jest trudna trzeba szybko zbierać produkty . Normą jest chyba 260 rzeczy na godzinę . Pozdro
    ReviewUserIcon
    West

    31.05.2021 13:02

    Pracownik

    Witam mam pytanie do ludzi pracujących w Albert Heijn Tilburg : z jakiej lokacji woza was busami do pracy? Waalwijk tez?
    ReviewUserIcon
    Atos

    01.06.2021 16:20

    Kandydat

    Też b jestem tego ciekawy
    ReviewUserIcon
    Tokamak

    01.06.2021 13:25

    Kandydat

    [#szukam współlokatora] Cześć, planuję wyjazd do pracy z tą agencją w drugiej połowie czerwca. Na co najmniej półroczny kontrakt - ale wstępnie planuję zostać dłużej. Wcześniej wyjeżdżałem tylko na okresy wakacyjne. Jeśli chodzi o warunki pracy (pracowałem jako orderpicker ) to w moim odczuciu naprawdę nie mogłem narzekać. Poprzednim razem pechowo trafiłem na współlokatora pokoju (co za dużo alko to niezdrowo, a Mount Everest w zlewie nie wygląda zachęcająco) dlatego teraz próbuję uniknąć dziwnych sytuacji. Jeśli jesteś zainteresowany(a) wspólnym wyjazdem i zamieszkaniem to zapraszam do kontaktu. W pierwszej kolejności szukam kolegi do pokoju ( są prawie zawsze 2osobowe, a na wypadek przeprowadzki i rozdzielenia najlepiej mieszkać w pokojach typu MM / KK) ale nie mam nic przeciwko płci pięknej, jeśli zbierze się ekipa i wtedy można próbować dogadać się z agencją, aby nas umieściła w jednym domku ( chyba wtedy zazwyczaj są 3 pokoje, choć mieszkałem też w lokacji, gdzie całość zakwaterowania to były 2-osobowe małe mieszkanka). Nie muszę chyba mówić jaka to zazwyczaj wygoda ( święty spokój, łatwiej planować zakupy/ jakieś przesyłki z Polski itp.) Sam się nastawiam na jak największą ilość godzin ( w miarę możliwości), ale nie mam zamiaru spędzać np. niepracującego weekendu na libacji alkoholowej. Wolę ten czas wykorzystać na zwiedzanie bliższej i dalszej okolicy :). Jak to mówią, nic się nie zmienia od na d*pie siedzenia. W szczególności docenię jeśli mieszkasz na południu Polski (zwłaszcza Śląsk) i będzie okazja wcześniej porozmawiać na żywo. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na maila: [email protected]. Pozdro dla wszystkich!
    ReviewUserIcon
    Łuki

    31.05.2021 14:37

    Były pracownik

    Witam czy trzeba płacić za przejazd do Holandii czy potrącają z pierwszej tygodniówki. I jakie są normy w Albert heijn online ?
    ReviewUserIcon
    Maksiu

    31.05.2021 17:54

    Pracownik

    Nie płacisz od razu tylko potrącają Ci z peirwszej pensji
    ReviewUserIcon
    Łuki

    01.06.2021 12:03

    Były pracownik

    Dzięki za info pozdro ✌️????
    ReviewUserIcon
    WK

    01.06.2021 11:58

    Kandydat

    Czy ktoś był na słodyczach, jak tam jest. I jak z lokacja czy faktycznie daleko do sklepów jak piszą niektorzy.
    ReviewUserIcon
    Tomo

    26.05.2021 16:30

    Kandydat

    Jedzie ktoś na początku czerwca do Holandii z otto? Chętnie dogadam sie z kimś kto planuje tam jechać pracować a nie balować. [email protected] pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Bonia

    31.05.2021 22:54

    Były pracownik

    Szok. Współpracuję z Otto od 4 lat, nigdy nie miałam podobnej sytuacji, że nagle nie odpowidali na moje telefony po ustaleniu terminu
    ReviewUserIcon
    Kuba

    01.06.2021 11:05

    Pracownik

    Ja wyjezdzam w niedzielę i chętnie bym się zgadał bo mam problem z wyjazdem
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    31.05.2021 13:10

    Kandydat

    Był ktoś na magazynie z zabawkami i podzieli się opinią?
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    31.05.2021 22:12

    Pracownik

    ja byłam i bardzo spoko oceniam lokalizację
    ReviewUserIcon
    albina

    31.05.2021 23:00

    Pracownik

    spoko praca czasai nawet dość miłą jak paczysz na te wszystkie zabawki
    ReviewUserIcon
    KK

    29.05.2021 15:59

    Kandydat

    Czy planuje ktoś wyjazd na sierpień wrzesień do Holandii przez agencję- praca na magazynach? Razem z koleżankami planujemy wyjazd na 2 ms i szukamy kogoś kto może mógłby doradzić jakich ofert najlepiej szukać i jak zaplanować wszystko. Może ktoś również planuje wyjazd w tych miesiącach i był już i ma doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    anna

    31.05.2021 22:23

    Pracownik

    ja chętnie wyjadę wspólnie, moja siostra już była Holandii przez otto i mówiła że było całkiem dobrze, udało się trochę kasy wyciągnąć :)
    ReviewUserIcon
    mart

    29.05.2021 13:10

    Kandydat

    Hej wyjeżdżał ktoś z Was na magazyn DHL w Greven? Jak praca, warunki mieszkalne? Ile można wyciągnąć na czysto pod odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia?
    ReviewUserIcon
    Rob

    31.05.2021 19:52

    Kandydat

    To chyba nowa miejscówka, z chęcią też się dowiem coś więcej o niej!
    ReviewUserIcon
    mark

    31.05.2021 22:22

    Pracownik

    Hejka, mój kolega wyjeżdżał i ogólnie mówił że było w porządku.
    ReviewUserIcon
    mmm

    28.05.2021 22:43

    Kandydat

    Czy ktoś wie coś na temat pracy na magazynie z zabawkami? Jak ona wygląda, jak z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    mike

    31.05.2021 22:21

    Pracownik

    otto wszystko ogarnia, więc nie będziesz miał czym się przejmować :)
    ReviewUserIcon
    Patry cja

    31.05.2021 10:22

    Były pracownik

    Ej wie ktoś dlaczego nie mogę się dodzwonić do Otto do głównej siedziby? Potrzebuje kopii świadectwa pracy a moja główna siedziba już nie działa w której pracowałam
    ReviewUserIcon
    R&R

    31.05.2021 19:23

    Pracownik

    Dzwoń do głównego biura lub pisz do nich na fb jeśli jest taki problem. Powiedzą Ci co zrobić
    ReviewUserIcon
    magda

    31.05.2021 22:13

    Pracownik

    ja polecam napisać na fb, może moderatorzy coś powiedzą na ten temat
    ReviewUserIcon
    Gustawolima

    31.05.2021 20:54

    Pracownik

    Geldernmalsen

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.