opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gigant

    20.06.2021 11:26

    Kandydat

    Siema wybiera się ktoś początek sierpnia do Holandii?
    ReviewUserIcon
    Nik

    23.06.2021 00:28

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    slowicker

    22.06.2021 20:44

    Kandydat

    @Wyjazd do Holandi. olanuje wyjazd z dziewczyna 2 miesiace od sierpnia do konca wrzesnia bylby ktos chetny w grupie sila 22 lata. [email protected] wybór miejsca do dogadania
    ReviewUserIcon
    Jack

    19.06.2021 21:03

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś do Holandii na początku sierpnia?
    ReviewUserIcon
    ja PLANUJE

    22.06.2021 20:26

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aga

    22.06.2021 13:34

    Pracownik

    Cześć! Planuje jechać do Holandii mniej więcej w połowie lipca czy jest może ktoś jeszcze chętny?;) Razem raźniej ???? (małopolskie) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.06.2021 20:06

    Kandydat

    Czesc tez planuje jechać do Holandii ale na początku sierpnia
    ReviewUserIcon
    :)

    22.06.2021 19:17

    Pracownik

    Jedzie ktoś teraz w weekend do Helmond na sałatki? Jadę sama, można siee poznać (dziewczyny)
    ReviewUserIcon
    ANIA

    22.06.2021 18:10

    Kandydat

    Jedzie jakaś może dziewczyna z podkarpacia w ten weekend (26.06) do Holandii na pakowanie ubrań?
    ReviewUserIcon
    Major

    22.06.2021 11:56

    Kandydat

    Witam. Jest ktoś z kujawsko pomorskiego, kto się wybiera do pracy w lipcu?
    ReviewUserIcon
    On

    22.06.2021 17:59

    Pracownik

    Cześć. Napisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    22.06.2021 10:54

    Kandydat

    Chciałabym wyjechać na 2 miesiące, żeby zarobić na start na studia. Czy to prawda, że zarobię porównywalnie do tego, ile zarobiłabym w Polsce? (Pracując przez wakacje na pełny etat, najniższa krajowa, w sumie pewnie ok. 6-7 tys zł za niecałe 3 miesiące) Chodzi mi o pracę w Holandii, np. w tym pakowaniu słodyczy lub na magazynie z odzieżą. Oferta ma być mi przedstawiona dopiero w lipcu, nie wiem czego się spodziewać.
    ReviewUserIcon
    Nie

    22.06.2021 17:27

    Kandydat

    Nie wiem bo tez jade pierwszy raz ale więcej w Holandii zarobisz niż w Polsce
    ReviewUserIcon
    Madzix

    19.06.2021 14:33

    Pracownik

    Czy bus załatwiany przez agencje jest płatny? (dojazd z Polski do Holandi)
    ReviewUserIcon
    gabi

    21.06.2021 15:02

    Pracownik

    tak, ale chyba da się zapłacić po 1 wypłacie za to z tego co się orientuję??
    ReviewUserIcon
    mania

    22.06.2021 15:24

    Pracownik

    z tego co pamiętam to mi potrącili za busa właśnie z 1 wypłaty
    ReviewUserIcon
    :)

    22.06.2021 14:49

    Pracownik

    Jedzie ktoś teraz w Sobotę do Hessing Helmond na sałatki? Mozna sie zgadać : )
    ReviewUserIcon
    Aga

    22.06.2021 13:28

    Były pracownik

    Cześć! Planuje jechać do Holandii mniej więcej w połowie lipca ,jest może jeszcze ktoś chętny? Z kimś razniej ;) (małopolskie) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paxx

    22.06.2021 10:24

    Pracownik

    Wybiera się jakaś dziewczyna z Śląska teraz w Sobotę busem?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    22.06.2021 09:11

    Kandydat

    Hej :) Czy ktoś chętny na wspolny wyjazd do pracy do Niemiec pod koniec czerwca? Jak coś to zapraszam do kontaktu 510 597 760.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Biały

    21.06.2021 19:19

    Kandydat

    Siema jest ktoś kto wybiera się w sierpniu do Holandii
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    16.06.2021 19:54

    Kandydat

    Hej. Jest ktoś tutaj z Mazowieckiego kto wybiera się w lipcu do Holandii?
    ReviewUserIcon
    mp

    21.06.2021 11:44

    Pracownik

    ja sie wybrac che
    ReviewUserIcon
    Ktos

    21.06.2021 18:23

    Kandydat

    To zostaw maila do kontaktu może?
    ReviewUserIcon
    Kandytat

    08.06.2021 21:16

    Kandydat

    Witam, szukam spokojnych i ogarniętych osób na wyjazd pod koniec czerwca do Amsterdamu na magazyn ubrań. Pochodzę z woj. Lubelskiego :)
    ReviewUserIcon
    Zuza

    19.06.2021 09:04

    Pracownik

    [email protected] chce jechać na początku lipca
    ReviewUserIcon
    Panamaks

    21.06.2021 11:58

    Kandydat

    Hej, Ja też jestem z lubelskiego i szukam aktualnie pracy w Holandii. Może też załapię się tam gdzie Ty i pojedziemy razem. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Angelika

    03.06.2021 02:01

    Kandydat

    Chce jechać pierwszy raz pod koniec czerwca chciałby ktoś jechać ze mną żeby było raźniej ? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pati

    19.06.2021 14:37

    Pracownik

    Ja się wybieram najprawdopodobniej 26.06. Jak co pisz [email protected], może się zgadamy
    ReviewUserIcon
    Ja trzy

    19.06.2021 17:47

    Pracownik

    Ja się wybieram busem 26.06. Napisałam Ci wiad. na maila, możemy się zgadać
    ReviewUserIcon
    Czarny

    19.06.2021 17:14

    Kandydat

    Witam planuje ktoś wyjazd na początku lipca na słodycze Veghel ?
    ReviewUserIcon
    Mazi

    15.06.2021 15:22

    Były pracownik

    Albert Heijn Online Oosterhout (Nijmegen) Witam wyjeżdżam na tą ofertę pracy w ten weekend . Może się ktoś wypowiedzieć na temat tej oferty ?
    ReviewUserIcon
    On

    19.06.2021 08:46

    Pracownik

    A ja mam pytanie bo w jutro zaczynam od nich pracę właśnie tam i dostałem lokalizacje 180 km od miejsca pracy i chcialem się zapytać czy to normalne??
    ReviewUserIcon
    Mazi

    19.06.2021 14:28

    Pracownik

    Ja też teraz zaczynam a jaka masz lokacje skontaktuj się z całodobowa pomocą
    ReviewUserIcon
    Wyjazd Śląsk

    19.06.2021 14:01

    Kandydat

    26.06 jadę busem z Katowic. Chętnie się z kimś zgadam na wspólny wyjazd i mieszkanie (można jeszcze dopisać w formularzu imię i nazwisko). Z kimś zawsze raźniej. Jak jesteś z Śląska pisz, jeśli maszz auto dorzucę się do benzyny. Mam 23l, jestem dziewczyną, bezkonfliktowa. Pisz jak co :) [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Szukam osoby do wspolnego wyj.

    19.06.2021 13:42

    Kandydat

    Hej, 26 czerwca będę jechać busem z Katowic do Holandi do pracy. Jadę sama więc jak by jakaś dziewczyna chciała jechać że mną możemy się zgadać : ) Można jeszcze w formularzu zaznaczyć że będziemy razem mieszkac, będzie raźniej. Jeśli masz auto to mogę dorzucić się do paliwa :) Mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateo

    19.06.2021 12:57

    Kandydat

    Witam, planuje wyjazd do Holandii do pracy, lipiec, sierpień, wrzesień. Czy moze ktoś się tez wybiera? Na pakowanie odzieży markowej? Jeśli tak to niech poda e-mail odezwę sie. 25 lat. Województwo mazowieckie. Jakby ktoś miał doświadczenia z tego typu pracą to proszę o opinię. Pod spodem.
    ReviewUserIcon
    Nanci

    18.06.2021 22:09

    Kandydat

    Cześć. Planuje jechać do pracy przez te agencję. Cxy ktoś był i jest w stanie mi powiedzieć czy obowiązuje tam wiekówka?
    ReviewUserIcon
    Angel

    19.06.2021 10:25

    Kandydat

    To zależy od oferty pracy
    ReviewUserIcon
    On

    19.06.2021 05:08

    Kandydat

    Cześć zaczynam pracę w ten weekend z Otto i mam pytanie czy normle jest że dostałem lokalizacje 180 km od miejsca pracy??! Z kim się trzeba kontaktować żeby to zmienić?
    ReviewUserIcon
    A

    17.06.2021 17:45

    Kandydat

    Jak pakowanie odzieży to jaka miejscowość jest najlepsza?
    ReviewUserIcon
    filantrop

    18.06.2021 14:26

    Były pracownik

    Ja osobiście polecam XPO w Venlo. Mega atmosferka była rok temu i godziny zawsze były
    ReviewUserIcon
    Duży

    18.06.2021 12:44

    Kandydat

    Siemano mam takie pytanie czy ktoś planuje jechać we wrześniu na początku?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    KP

    01.06.2021 14:09

    Kandydat

    Hej! Jestem zainteresowana wyjazdem na koniec czerwca, czy jakaś dobra duszyczka mogłaby opowiedzieć co i jak, bo nie chce żeby skończyło się to jak na moim wyjeździe do Niemiec. Podaj mail w odpowiedzi, postaram się szybko odpisać:)
    ReviewUserIcon
    KP

    03.06.2021 16:12

    Kandydat

    Bardziej chodziło mi o transport z Polski do Holandii, czy to trzeba sobie załatwiać czy firma się tym zajmuje:)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    18.06.2021 10:10

    Były pracownik

    Otto załatwia transport
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.06.2021 20:41

    Kandydat

    Cześć, jedzie ktoś do venlo w ten weekend? Fajnie by było nawiązać znajomości zanim tam przyjadę
    ReviewUserIcon
    Paweł

    17.06.2021 12:38

    Kandydat

    Jasne, możesz do mnie pisać na maila, a potem może coś innego się ogarnie - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kama1962

    18.06.2021 09:51

    Kandydat

    Ja też jutro już jade do Venlo :D
    ReviewUserIcon
    Angel

    16.06.2021 20:29

    Kandydat

    Pakowanie Słodyczy. Ktoś to był lub jest mógłby mi powiedzieć jak z lokacja? Dojazdem do pracy? Jakiś sklep blisko? Praca ciezka ? Proszę o więcej info. Z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    heej

    17.06.2021 10:07

    Kandydat

    Ja też... Mój mejl [email protected]
    ReviewUserIcon
    Angel

    17.06.2021 20:57

    Kandydat

    Zostawiam swoj e mail do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    14.06.2021 07:10

    Kandydat

    Pakowanie słodyczy Oss, Veghel? Warto jechać?
    ReviewUserIcon
    zz

    17.06.2021 14:34

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Kiki

    17.06.2021 20:06

    Kandydat

    Dobre zarobki ? Tzn jakie?
    ReviewUserIcon
    Wyjazd do Holandi.

    10.06.2021 09:21

    Były pracownik

    Czesc wszystkim szukam pewnej chetnej osoby na wyjazd do Holandii . Jestem z Kujawsko-pomorskiego i z tych rejonow fajnie aby ta osoba byla mogli bysmy sie spotkac obgadac wszystko .. zaplanowac wyjaz. Bylem rok w Nl i 7 w uk . Mam prawo jazdy . Zapraszam na moj mail ; [email protected]
    ReviewUserIcon
    Volf

    15.06.2021 20:01

    Kandydat

    Mam zamiar jechać przez Otto,ale do Niemiec.Z koleżanką z Włocławka.
    ReviewUserIcon
    .

    17.06.2021 07:47

    Pracownik

    Napisz na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.06.2021 20:36

    Kandydat

    Cześć, jedzie ktoś może do venlo pracować na magazynie ( odzież Hilfiger itd.)? Mam wyjazd w sobotę i fajnie by było znaleźć kogoś zanim tam dotrę ???? Miłego dzionka wszystkim którzy to czytają :)
    ReviewUserIcon
    Łuki

    14.06.2021 12:53

    Były pracownik

    Witam czy w Albercie heijn online umowy są tylko na pół roku. Nie przedłużają na dłuższy okres czasu ?
    ReviewUserIcon
    dorian

    15.06.2021 21:00

    Pracownik

    to jest kwestia do dogadania z koordynatorami, ale mi się wydaje że jest taka opcja
    ReviewUserIcon
    Majki

    16.06.2021 13:14

    Pracownik

    Jak najbardziej jest taka opcja jak się sprawdzasz i robisz normę, sprawa dogadania z koordynatorem
    ReviewUserIcon
    Dominik

    07.06.2021 10:44

    Kandydat

    Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patriq55

    16.06.2021 12:55

    Kandydat

    Napisałem e mial do Ciebie
    ReviewUserIcon
    Luck

    13.06.2021 22:15

    Kandydat

    Witam będę wyjeżdżał pod koniec czerwca do Holandii mam dwa miejsca wolne ktoś chętny w grupie zawsze raźniej .
    ReviewUserIcon
    suzanna

    15.06.2021 21:04

    Pracownik

    podpinam się z pytaniem: dokąd jedziesz? :)
    ReviewUserIcon
    Patriq55

    16.06.2021 12:03

    Kandydat

    Cześć. Ja również chciałbym zacząć pracę w tym terminie. Mógłbyś napisać na mój e mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    12.06.2021 20:14

    Pracownik

    Pracujemy z narzeczoną w s-Hertogenbosch JUMBO praca jest przyjemna POLSCY trenerzy bardzo dobrze tłumacza nowym osobom wprowadzają stopniowo do pracy systematycznie z każdym dniem uczymy się nowych zadań nikt nie wrzuca na głęboką wodę jak to miało miejsce w XPO uwaga przez e&a ODPOWIEDNIK AXIDUSA omijać tą agencje.... Co do lokacji agencja OTTO nas zadziwiła mieszkamy w bloku 2 pokoje salon jadalnia z kuchnią łazienka oraz toaleta winda darmowy parking widok z balkonu na jezioro czysto nowe materace mieszkanie zadbane pralka zmywarka indukcja lodówka i zamrazarka piekarnik mikrofala internet wszystko co do godnego odpoczynku po pracy jest zapewnione nawet zestaw talerzy sztućce garnki patelnie ⁷do pracy mamy 8minut NIE CZYTAJCIE OPINI PATOLOGI KTÓRA PRZYJECHALA NA LEGALNE PALENIE ZIOŁA Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w s-Hertogenbosch JUMBO piszcie na priv wyślę foty lokacji nie jestem administratorem pikuje w jumbo [email protected] Dziękujemy pani Paulinie za tą lokacje !
    ReviewUserIcon
    A

    15.06.2021 15:07

    Pracownik

    [email protected] proszę o kontakt meilowy :)
    ReviewUserIcon
    Eliza

    15.06.2021 21:25

    Kandydat

    [email protected] poproszę informacje na maila w tytule proszę wpisać PRACA NIEMCY OTTO bym nie przeoczyła. Rozważam możliwość wyjazdu dobrze by było obadać temat pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Iks

    10.06.2021 09:11

    Kandydat

    Pakowanie odzieży Amsterdam. Ktoś podzieli s i e opinia?
    ReviewUserIcon
    hektor

    15.06.2021 12:48

    Były pracownik

    od siebie też polecam, miałem wyłacznie pozytywne doświadczenie z tym miejscem pracy
    ReviewUserIcon
    kamil

    15.06.2021 21:02

    Pracownik

    brat wyjeżdżał na taką pracę i mówił że jest bardzo fajnie, nie żałuje :)
    ReviewUserIcon
    Tomoooo

    14.06.2021 04:04

    Inne

    Jak wygladaja godziny pracy w TH i czy jest sporo nadgodzin? Prosze o odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    oleg

    15.06.2021 20:58

    Pracownik

    godziny są, a apropo nadgodzin lepiej skontaktuj się z otto
    ReviewUserIcon
    A

    15.06.2021 15:03

    Kandydat

    Czy orientuje się ktoś z was, czy Otto organizuje wyjazdy za granice do pracy na 1,5-2ms czy tylko na dłuższy temin?
    ReviewUserIcon
    mirona

    15.06.2021 20:55

    Pracownik

    tak, organizuje, z tego co słyszałem na 1,5 mies da się wyjechać
    ReviewUserIcon
    Paulina

    15.06.2021 15:04

    Kandydat

    Hej , czy ktoś może mi powiedzieć coś o pracy na magazynie z odzieżą w Dorsten ? Ogl jak się pracuje i czy spoko praca
    ReviewUserIcon
    Al

    15.06.2021 16:12

    Pracownik

    Również chętnie się dowiem, dostałem propozycję pracy w tamtym miejscu.
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    15.06.2021 20:52

    Pracownik

    Moja znajoma pracowała w tym miejscu i ogólnie bardzo miło o tym wspominała!

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.