OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Paulito

Witam.Ponad 10 lat temu pracowałem przez tą agencje kilka tygodni.Tylko kilka z powodu olewania pracowników przez koordynatora,czysty wyzysk,słabe zarobki za katorżniczą pracę i katastrofalne warunki mieszkalne. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno zwolniono parę miesięcypo po moim odejściu cały menegment bo za dużo ludzi uciekało z tego biura I byla jakąś afera.Nie wiem dlatego pytam bo słyszałem takie newsy od wielu osób. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda dzisiaj? Szukam pracy dla pary na magazynie w okolicach Rotterdamu. Proszę o info

oro
@Paulito

mieszkania poprawili i to już jakiś czas temu. ogólnie mam wrażenie, że w otto sporo się zmieniło. w każdym razie ja w zeszłym roku byłem i było ok

ada
@Paulito

no właśnie słyszalam że ostatnio wyremontowali bardzo dużą część zakwaterowań, w czerwcu się wybieram to sprawdzę

Mutaf

Witam szukam kontaktu , opinii na temat agencji pracy OTTO w regionie Emmerich Pozdrawiam

Kasiaxx

Hej , jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował na projekcie w Welmerskirchen i mógłby trochę więcej powiedzieć na temat pracy ? :)

A.

czy ktoś pracował w XPO Tilburg? Jakie są wasze opinie ?

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Czy ktoś chętny do wyjazdu do pracy z Bydgoszczy

Paulina
@Anna

Ja jestem z okolic z Bydgoszczy i właśnie myslalam nad wyjazdem

Wiktoria
@Paulina

Ja również z okolic Bydgoszczy

Wiktoria
@Paulina

Jeśli jesteście chętne mogę się z wami zabrać podaje swój email victoriahetman1@gmail.com

Aga
@Anna

Ja też jestem chętna ale jestem z Opola

Emilia
@Anna

a to tutaj jest stała praktyka że osoby się umawiają i jeżdżą wspólnie? to firma zachęca do tego czy pracownicy sami chcą w taki sposób się zapoznać?

Arek79

Dominik dominik zabrał bym się z Tobą, mieszkam 17 km od Katowic

Jacek

( BEST IBC WEG 2 ) I.B.C.-WEG 2 Ktoś zamieszkiwał tą lokalizacje? Jakieś opinie?

mona
@Jacek

ja byłam i moim zdaniem jest spoko. zalezy czego oczekujesz, bo nie są to luksusy, ale generalnie wystarczający standard

Królik
@Jacek

Chodzi o wioskę pod Venray? Blitterswijck lub Bliteswajjk?

Patka
@Królik

Hej. Mieszkałam tam 8 miesięcy. Domki letniskowe, fajnie wyposażone, pokoje raczej małe ale mieszkałam w gorszych warunkach:) Jak masz fajnych ludzi na domku to mieszka sie całkiem przyjemnie:) W Otto spędziłam 3 lata i za tydzień jade spowrotem po rocznej przerwie. Nigdy problemów z wypłatami, komunikacją z koordynatorami;) Polecam

Pablo

Konto bankowe Czy mogę podać numer konta siostry , ponieważ nie zdąży przyjść karta walutowa ? I czy w NL można założyć konto bez meldunku?

Ala
@Pablo

Przy podpisywaniu umowy z agencją trzeba wysłać skan umowy o konto walutowe z bankiem,z numerem konta i nazwiskiem wlasciciela konta-takiego samego jak osoby podpisującej kontrakt.Wiec to ty musisz być właścicielem konta...

Problematyczny
@Pablo

1Możesz mieć inne ale podpisujesz papier że się zgadzasz że twój hajs płynie na inne konto. Tyle . 2Konta nie zrobisz w NL jeśli nie masz meldunku. 3 możesz zrobić konto i zmienić w późniejszym czasie

@Problematyczny

Dzięki za info

A.

Czy ktoś korzystał z zarezerwowanego przez nich transportu z Sindbada? Czy dowożą do miejsca docelowego? Czy trzeba się tułać na własną rękę?

Ktos
@A.

Sinbad nie dowozi na lokacje

@Ktos

W takim razie jak to funkcjonuje? Wysiadasz i sam musisz dotrzeć do miejsca docelowego ?

@A.

Nie, odbiera cię bus Otto i wiezie na lokację

Aa

Ktoś pracował,lub wybiera się z OTTO do pracy w Hessing,w miejscowości Helmond??Jakie są tam warunki pracy i lokacji?

Gregor

Otto to najgorsza agencja w Niemczech. Pojechaliśmy do firmy BLG logistyk koło miasta Gotha. Miało być sortowanie ubrań, a było wyjmowanie zwrotów z Zalando z woreczków, kontrola jakości i mozolne, składanie wg ustalonego wzoru spowrotem do opakowań. 43 sztuki na minutę. (usunięte przez administratora)Koordynatorzy mili do czasu podpisania umowy, potem aroganccy i lekceważący pracowników. Najgorszemu wrogowi ich nie polecam!!!!!!! (usunięte przez administratora)

VerrooNikaa

Planuje wyjechać do Holandii pod koniec maja ale sama się cykam. Więc może jest tu jakas osoba która by chciała pojechać ze mną? Nazywam się Weronika i mam 21 lat więc fajnie by było jakby ktoś się znalazł w podobnym wieku. Podaje email weronika5566c@wp.pl

Karol
@VerrooNikaa

Nie wiem po co takie info tu wrzucacie idealne informacje dla niebezpiecznych rzeczy skąd wiecie mając i podając wiek lat 21 czy nie jesteście potencjalnymi ofiarami porwań do nocnych klubów w Niemczech czy w NL a potem dalej, opanujcie się dziewczyny jedziecie na randkę czy poznać kogoś lub paść ofiarą przestępców sprzedających dziewczyny wiecie gdzie. Takie małe ostrzeżenie, tylko głupie osoby tak się wystawiają same bez wiedzy daleko od domu! Taka przestroga panujcie nad tym co w głowach się roi, zagranicą różne źle rzeczy też są a wy myślicie ze to co w TV i wiadomościach na czarno was nie dotyczy??? Pozdrawiam i więcej używajcie mózgu bo na prawde się opłaca. Nie znacie osób które mogą was wyprowadzić w pole.

Łukasssss
@Karol

Ale ona właśnie jest od tego, aby naganiać samotne osoby, dlatego podaje wiek i dane do kontaktu. Szukają naiwne dziewczyny, podając fałszywe info, że nie mają z kim jechać. Niestety świat jest okrutny.

Problematyczny
@VerrooNikaa

Przyjedź .znajdziesz ludzi na miejscu na bank nie jest tak źle ;)

Kuba

Planuję wyjazd z OTTO w pierwszym tygodniu maja. Ktoś chce się dołączyć? Jadę tam PRACOWAĆ, nie się bawić, dlatego też fajnie jakby podobne osoby się znalazły :)

Krystian
@Kuba

Też planuje zacząć prace od maja

Daniel
@Kuba

Cześć, też szukam pracy i planuję wyjechać właśnie w pierwszym, bądź drugim tygodniu maja. Możesz mi przybliżyć gdzie jedziesz na ile, i ogólnie czy możemy pogadać. Pisz na Maila do mnie. daniolkas11@gmail.com

Jacek

Ja wybieram się w sobotę z Krakowa, docelowo Eindhoven. jacekwanat@gmail.com

Doris

Odezwij się darianalh@onet.pl

mona
@Kuba

bardzo dobre podejście, mam wrażenie ostatnio że coraz mniej osób jedzie z nastawieniem na robotę i zarabianie pieniędzy, a więcej na wakacje

Pawel
@Krystian

Witam mam ochotę pojechać do Lipska z Otto ale czytam opinie i są nie miłe jak uważasz

Pawel
@Kuba

Hey a nie boisz się tych opinii

Witam czy ktoś wybiera się do Holandii do miasta Hoogeven lub tam jest? Ze znajomym będziemy tam jutro a w grupie razniej.

Mała Mi

Ja polecam. Pracuję i jestem zadowolona

@Mała Mi

Hej, a w jakiej firmie pracujesz?

Basia
@Mała Mi

Jak jest pani sama to może i jest pani zadowolona ale jak się ma rodzinę to zwykła wegetacja. 220euro tygodniowo to tak duzo

Mario
@Basia

Gdzie ty teraz zarobisz 220 na tydzien ktos ci bajek naopowiadal mieszkam i pracuje w niemczech 9 lat teraz ma wejsc minimalna stawka 12 euro to sobie policz

@Mario

12 euro brutt? tak?

@Mała Mi

A mogę wiedzieć jakie warunki w zakwaterowaniu. Jest bezpłatny inernet bo w większości agencjach tak piszą a dla mnie to jest bardzo ważne

Kibic
@Mario

Potwierdzam widziałem wypłaty również po 80 e na tydz

@Domi

Hej. Ja wybieram się w Lipcu trochę się boję bo sama :( jaką pracę polecacie? I jak z zarobkami? Pozdrawiam

@@Domi

A skąd jesteś, bo ja z Pomorza, też mam zamiar się wybrać do Holandii. Może to będzie lipiec. Jeszcze się zastanawiam Kontakt do mnie przez messenger Beata Toporek

Beata
@@Domi

Będzie dobrze, wszystko jest zorganizowane także, nawet mało ogarniając nie powinnaś dać sobie radę. Wdg mnie zarobki naprawdę spoko, pracowałam przez inne agencje i zarabiałam o wiele mniej

Doris

Witam . Planuję wyjazd 9 maja do Holandi na pakowanie też z tej agencji. Mam 30 lat i fajnie by było jakbym poznała kogos No z kimś razniej . Pisac . darianalh@onet.pl

Wysyłaliście im zdjęcia dowodu osobistego?

Anik

Ja akurat wysyłałam paszport :)

Marian

Siemka ktoś rusza jutro z Torunia do Zaltbommel. Ja jadę pierwszy raz sam, chętnie się zintegruje :)

Patrycja

Hejka, w lutym wyruszam na Holandię do pakowania słodyczy niestety jadę sama a samemu to tak nie bardzo ????może ktoś się znajdzie żeby jechać razem ????

adam
@Patrycja

z tą agencją nie zginiesz ;)

Mateusz
@Patrycja

Polecam jechać z OTTO bo tak jak mój poprzednik powiedział "z nimi nie zginiesz"

Beata
@Patrycja

Hej, mąż z kolegą wyjeżdżają na początku lutego do pracy też z tej agencji Otto ale na stanowisko order picker... a u Ciebie jaka stawka i lokalizacja?? Możecie się zgadać i jechać razem. Pozdrawiam

darek
@Beata

a możesz proszę podesłać kontakt do nich? też jadę z otto

Pakowanie
@Patrycja

Cześć Patrycja ja też zamierzam wyjechać na pakowanie slodyczy jesteś wstanie podać mi jakiś kontakt do siebie ? Można by omówić szczegóły.Pozdrawiam

Agata
@Patrycja

Hej a kiedy wyjeżdżasz? Też się zastanawiam nad wyjazdem i też będę sama :)

Karol
@Patrycja

Witam ja mogę jechać tylko jakie wymagania są

Pakowanie
@Pakowanie

Możemy się zgadać bo samemu to rzeczywiście słabo trochę już spędziłem czasu za granicą :) Jakis kontakt do was ? :)

sandra
@Patrycja

hejka i jesteś już na miejscu? jak tam jest? bo tez się zastanawiam nad wyjazdem

Łukasz
@Patrycja

Jadę z kolegą czekamy na podpisanie umowy

No i jak? Jesteś zadowolona z wyjazdu. Daj znać proszę

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1649.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 454, z czego 170 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.