opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Witam

    01.07.2021 20:33

    Kandydat

    Planuje ktos wyjazd we wrześniu do Holandii
    ReviewUserIcon
    KarOlla98

    08.06.2021 10:16

    Kandydat

    Hej czy wyjeżdża ktoś może 13.06 do Horseglau w Niemczech ? Albo był już ktoś może tam na magazynie z odzieżą?
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.06.2021 02:06

    Kandydat

    Hej, ja jadę w sobotę lub niedzielę, właśnie do Hörselgau, też na magazyn z odzieżą :)
    ReviewUserIcon
    S.s

    01.07.2021 17:33

    Pracownik

    Jakie warunki zakwaterowania? Wybieram się 15.06
    ReviewUserIcon
    S.S

    01.07.2021 15:39

    Pracownik

    Witam jedzie ktoś może 15 lipca do Hörselgau ? Do pracy w firmie Rhenus :)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    01.07.2021 13:31

    Pracownik

    Zdecydowanie odradzam wyjeżdżania do pracy z tą agencja. Warunki mieszkaniowe straszne - bez kuchni i lodówek. Radzę unikać, zwłaszcza tommiego w Venlo.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.07.2021 09:12

    Pracownik

    Witam jedzie ktoś może 15 lipca do Hörselgau ? Do pracy w firmie Rhenus :)
    ReviewUserIcon
    Ania_01

    29.06.2021 20:36

    Kandydat

    Witam! Szukam osób które wyjeżdżają w tą sobotę (03.07) do Holandii a dokładniej do Oss na pakowanie kosmetyków. Fajnie by było mieć kogoś kto jedzie też do tej pracy ????
    ReviewUserIcon
    amelia

    30.06.2021 12:15

    Pracownik

    Będę wyjeżdżać, czy już byłaś kiedyś w tej lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    @amelia

    01.07.2021 00:38

    Pracownik

    Niestety nie, a skąd wyjeżdżasz?
    ReviewUserIcon
    Kakakak

    29.06.2021 21:52

    Pracownik

    Hej pracuje ktos w magazynie XPO VENLO?
    ReviewUserIcon
    markszuzuuk

    30.06.2021 12:13

    Pracownik

    tak, pracuje obecnie i nie mam na co narzekać :)
    ReviewUserIcon
    witek

    30.06.2021 19:28

    Pracownik

    ja zapewne się tam wybiorę bo dostałem odpowiedź, że tam biorą
    ReviewUserIcon
    Nieznajomy

    30.06.2021 13:02

    Kandydat

    Cześć w raz z 4 znajomych szukam pracy w Holandi, Niemczech. Wyjeżdża ktoś? Ma kogoś, firmę godną polecenia prosze o odpowiedź młody pokorny chłopak proszący o pomoc innych ludzi :)
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    30.06.2021 19:20

    Pracownik

    Odezwijcie się bezpośrednio do Otto, a nie przez jakiś pośredników. Mają sporo ofert, większość dotyczących Holandii i umieszczą Was zapewne w jednej lokalizacji.
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    30.06.2021 18:17

    Kandydat

    Jedzie ktoś na początku lipca do pracy w Holandii z otto? Proszę o wiadomość na maila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mario

    30.06.2021 17:55

    Kandydat

    A jak jest z internetem w Niemczech
    ReviewUserIcon
    Belcia

    28.06.2021 16:39

    Kandydat

    Hejka ???? przy czym wam się dobrze pracowało ? Proszę o opinie.
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.06.2021 15:33

    Kandydat

    @przemek możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Albercie ?
    ReviewUserIcon
    Elo

    30.06.2021 17:34

    Kandydat

    Czy masakra?
    ReviewUserIcon
    Elo

    28.06.2021 15:30

    Kandydat

    Witam mam pytanie poleca ktoś ta firmę bo planuje wyjechać i nawiązać współprace z ta firma czy ktoś może się wypowiedź na ten temat
    ReviewUserIcon
    wiktoria

    29.06.2021 17:11

    Pracownik

    już masz zapewnioną pracę?
    ReviewUserIcon
    Siema

    30.06.2021 16:14

    Kandydat

    Tak a co
    ReviewUserIcon
    Siema

    30.06.2021 16:12

    Kandydat

    Planuje ktoś wyjazd we wrześniu szukam kogoś zawsze zkims razniej
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Reka

    30.06.2021 15:49

    Kandydat

    Wyjezda ktos 3 lipca do Eindhoven z podkarpacia?
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    24.06.2021 14:27

    Kandydat

    PRacuje może ktoś na magazynie z odzieżą w Amsterdamie? jaki mają tam mniej więcej wymiar godzin i jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? w jakich miejscowościach dają?
    ReviewUserIcon
    D

    26.06.2021 14:36

    Pracownik

    Może ktoś sie wypowiedziec na temat pracy tam? oraz warunków finansowo-mieszkalnych?
    ReviewUserIcon
    Gabrysia

    30.06.2021 14:24

    Kandydat

    Też poproszę o opinie co do tej pracy
    ReviewUserIcon
    Reka

    29.06.2021 17:14

    Kandydat

    Planuje wyjechać do Eindhoven na magazyn xpo, co sądzicie o tej oferty? Jak wyglądają mieszkania? Polecacie tej firmy?
    ReviewUserIcon
    maciejzorian

    30.06.2021 12:19

    Pracownik

    ja polecam, firma okej, bardzo pomocna i ogarnięta
    ReviewUserIcon
    Wiedźma

    30.06.2021 13:15

    Były pracownik

    Polecam jeszcze pogadać z agencją Otto, może zaproponują lepsze warunki
    ReviewUserIcon
    el00

    29.06.2021 18:21

    Kandydat

    Dostalem oferte do Einhdoven, polecacie ta miejscowosc i wogole ta firme? Jak wygladaja mieszkania?
    ReviewUserIcon
    albert

    30.06.2021 12:18

    Pracownik

    śmiało, mieszkania spoko, wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej, więc nie ma się czym przejmować
    ReviewUserIcon
    Marta

    29.06.2021 19:32

    Kandydat

    Witam. Czy jest tu ktoś kto pracuje lub pracował w Arrow Electronics w Venlo i mógłby napisać jak tam jest? Jaka atmosfera, czy są godziny, czy jest ciężko wyrobić normy itp? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    oliwer

    30.06.2021 12:17

    Pracownik

    Pracowałem w tamtym roku i nie mogę złego słowa powiedzieć
    ReviewUserIcon
    lora

    26.06.2021 21:14

    Kandydat

    Hej, jedzie może ktoś do Holandii w następny weekend?
    ReviewUserIcon
    Lora

    29.06.2021 18:46

    Pracownik

    A jedzie ktoś autem??
    ReviewUserIcon
    Lora

    29.06.2021 18:46

    Kandydat

    I skąd jedziecie? :)
    ReviewUserIcon
    Się.a

    29.06.2021 10:15

    Kandydat

    Witam mam takie pytanie bo planuje wyjechać do Holandii we wrześniu Myślice ze będą jeszcze oferty pracy?
    ReviewUserIcon
    Siema

    29.06.2021 15:13

    Kandydat

    A masz na oku juz albo można jakiś kontakt do CB będzie może cos pomyśleć o wspólnym wyjazdze zawsze zkims razniej
    ReviewUserIcon
    alicja

    29.06.2021 17:12

    Pracownik

    100 procent, w otto zawsze są oferty :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Trimon

    29.06.2021 17:02

    Kandydat

    Planuję wjechać do prace w Eindhoven magazyn xpo, jak jest praca i stan mieszkania? Polecacie wogole tą firme OTTO?
    ReviewUserIcon
    Qa.

    29.06.2021 16:47

    Kandydat

    Ile mniej więcej wam zostaje po opłaceniu ubezpieczenia, noclegu i żywności?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    29.06.2021 03:34

    Kandydat

    Cześć, planuje wyjechać do pracy - moja pierwsza praca w holandii(okolice początku lipca zacznę się rozglądać za ofertami ), 22 lata i jestem z Katowic jeżeli ktoś chciałby wziąć wspólne mieszkanko bądź razem jechać byłoby miło jakbys się odezwał niżej
    ReviewUserIcon
    Szymon

    29.06.2021 03:29

    Kandydat

    Cześć, zamierzam rozglądać się za praca w okolicach 2 lipca, nie mam nic konkretnego na oku, jestem z Katowic 22 lata, jeżeli ktoś chciałby wyjechać razem, mieszkać byłoby miło, odezwij się niżej
    ReviewUserIcon
    Szukam koleżanki

    27.06.2021 12:29

    Kandydat

    Witam, szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu za granicę. Wyjazd mam zaplanowany na 17 lipca. Jestem z województwa lubelskiego i mam 23 lata. ( Najlepiej byłoby żebyśmy były w podobnym wieku :D ) Jeśli która byś chciała jechać, a nie ma z kim to zapraszam do kontaktu - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ula

    28.06.2021 15:38

    Kandydat

    Hej, napisałam do ciebie, jesteśmy w takim samym wieku :D
    ReviewUserIcon
    radek

    23.06.2021 15:25

    Kandydat

    opłaca sie wyjeżdżać teraz czy lepiej poczekać na wrzesień aż zwolnia sie godziny bo młodzież wróci? ktoś wie z doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    25.06.2021 11:45

    Kandydat

    Kasia, mogę prosić o kontakt? mam parę pytań. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Elo

    28.06.2021 15:32

    Kandydat

    ja tez planuje poczekać do,września i wyjechać

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Karo

    28.06.2021 11:35

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracuje w magazynie Tomiego? Jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe? Da się coś zarobić?
    ReviewUserIcon
    Mar

    28.06.2021 12:09

    Kandydat

    Dolaczam sie, planuje pracowac w Amsterdamie
    ReviewUserIcon
    Kinga

    24.06.2021 20:37

    Pracownik

    Hej ???? Jak wygląda warunki mieszkaniowe? Będę pracować przy pakowaniu słodyczy
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    26.06.2021 08:10

    Kandydat

    Hej kinga jak tam jest? Dasz znać
    ReviewUserIcon
    Kinga

    27.06.2021 23:45

    Pracownik

    Okiii
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    27.06.2021 15:38

    Kandydat

    Czy ktoś się wybiera w połowie lipca do Holandii. Szukam spokojnej koleżanki, mam 23 lata
    ReviewUserIcon
    Slawko9893

    27.06.2021 22:50

    Były pracownik

    Ja będę chciał wrócić do Otto,wydaje mi się najlepszą Agencja ,tylko wystarczy mieć szczęście gdzie się trafi z kim na zakwaterowanie:)
    ReviewUserIcon
    Kamila

    27.06.2021 10:03

    Były pracownik

    Witam. Razem z chłopakiem wyjechaliśmy do pracy przez Otto w połowie czerwca do pracy w Holandii w firmie CEVA Logistics w Oostrum niedaleko Venray. Odradzam pracę w tej firmie! Na początku obiecywano nam pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w niedzielę. Po przepracowaniu pierwszego tygodnia okazało się, że weekendów nie będzie. Przy wyborze miejsca pracy zależało nam bardzo na pracy z możliwością wyrobienia więcej niż 40 godzin, zapewniano ze w CEVA jest to możliwe. Gdy okazało się to nieprawdą, kontaktowaliśmy się z OTTO i prosiliśmy o przeniesienie do innej pracy. Otto zbywało nas kilka dni, część pracowników chciała nam pomóc, mieliśmy czekać na kontakt, część mówiła, że to niemożliwe, żeby zmienić pracę. W między czasie okazało się, że CEVA nie jest w stanie zapewnić nam nawet 5 dni pracy, w drugim tygodniu odwołano nam 2 dni pracujące!! Mimo że nie byliśmy zlymi pracownikami, od samego początku staraliśmy się wyrabiać normę i ją wyrabialismy. Po ponownym kontakcie z OTTO odsyłano nas od działu do działu, nawet osobista wizyta w Otto w Venray nie pomogła. Zostaliśmy pozostawieni sami sobie, bez zadnej perspektywy, z obietnicą że,, cos wam znajdziemy, będziemy sie kontaktować,,. Dodam, że w 3 tygodniu naszej pracy od środy zakład miał być zamknięty na kilka dni , o czym dowiedzieliśmy sie juz po przybyciu do Holandii. W drugim tygodniu pracy w piątek po braku kontaktu, braku pomocy ze strony OTTO i braku perspektywy co będzie z nami od poniedziałku, ponieważ CEVA dalej odwoływala zmiany, a od środy miala zostać na kilka dni zamknięta, postanowiliśmy złożyć rezygnację i oddac kamizelki. W biurze pracownik OTTO zdziwił się nasza decyzja, przyznał nam rację i zaniedbanie z ich strony, obiecał ze jeszcze dzis (w piątek) obdzwoni rozne miejsca pracy w Holandii i skontaktuje sie z nami w ciągu kilku godzin. Niestety tak sie nie stało. Na szczęście inna agencja zorganizowała nam na szybko pracę od poniedziałku, mimo trudności w znalezieniu zakwaterowania i późnej pory (piątek popołudnie). Dopiero w sobotę po południu Pan z OTTO Ceva zadzwonił o zapytał czy kontaktował sie ktos z nami w sprawie pracy, byl zdziwiony że nie dzwonil nikt. Co do miejsca pracy - odradzam, obiecywano nam godziny, wekeendy, w praktyce odwołują zmiany, obiecują możliwości rozwoju i wiele innych rzeczy zeby zatrzymać pracownika przy CEVA. Nie dajcie sie na to nabrać, nie bez powodu jest tam tak ogromna rotacja, ludzie ciągle rezygnują. Jeśli chodzi o agencje mam mieszane uczucia, ale podejrzewam ze podobnie byłoby w przypadku innych agencji-jak trafi sie dobry pracodawca to i agencja jest w porządku. Na początku kontakt z OTTO był bez zarzutu, jednak mam żal do agencji o kłamstwa odnośnie godzin, mimo ze znali całokształt sytuacji, o brak pomocy w zmianie pracy, ignorowaniu nas, podczas gdy za cos musieliśmy płacić za jedzenie, ubezpieczenie i zakwaterowanie.
    ReviewUserIcon
    Siema

    25.06.2021 17:29

    Kandydat

    Witam planujesz ktoś wyjazd na poczatku sierpnia na pakowane drobniej elektroniki?
    ReviewUserIcon
    nika

    25.06.2021 23:38

    Kandydat

    a nie wiesz czy przyjmują w agencji nieletnich? bo bym chętnie pojechała
    ReviewUserIcon
    Wikd

    09.06.2021 01:14

    Kandydat

    Hej, czy ktoś wybiera się do Holandii po 27 czerwca (podlaskie, okolice Białegostoku)? Jakie lokalizacje są najbardziej godne polecenia jeśli chodzi o pracę i zakwaterowanie? To mój pierwszy wyjazd, prawdopodobnie jadę sama, raźniej byłoby z kimś :)
    ReviewUserIcon
    Kkk

    25.06.2021 12:26

    Kandydat

    z białegostoku wyjezdzam jutro do eindhoven xpo magazyn
    ReviewUserIcon
    Belcia

    25.06.2021 23:07

    Kandydat

    Hej, ja prawdopodobnie jadę 7 lipca. Jesteśmy z Podlasia. Również wybieram się sama. Jeszcze nie wiem konkretnie co i jak. Podobno najlepiej do Ommen na lokacje
    ReviewUserIcon
    Xyz 97

    25.06.2021 14:29

    Kandydat

    wybiera sie ktos moze 26.06 na xpo w eindhoven, pakowanie ubran?
    ReviewUserIcon
    Xyz 97

    25.06.2021 14:08

    Kandydat

    wybiera sie ktos moze do eindhoven na xpo na pakowanie ubrań 26.06?
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    19.06.2021 17:53

    Kandydat

    Hej, jedzie ktoś przez tą agencję z Śląska 26.06 busem. Można się zgadać będzie raźniej :) jestem też otwarta na dzielenie z kimś pokoju/mieszkania (dziewczyna),tylko trzeba będzie zadzwonić do OTTO.
    ReviewUserIcon
    Kewin

    23.06.2021 21:13

    Pracownik

    Ja wyjeżdzam 26.06, poodaj swój e-mail
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    24.06.2021 14:56

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karola

    21.06.2021 22:16

    Pracownik

    Cześć czy wybiera sie jakas dziewczyna z woj małopolskiego do pravy w Holandii? Początek lipca proszę o wiadomos. Na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Milena

    23.06.2021 15:13

    Pracownik

    Do mnie odezwali się 2 dni później to dość szybko
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    23.06.2021 21:36

    Inne

    Na jaką ofertę jedziecie?
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.06.2021 21:18

    Pracownik

    Wyjeżdza ktoś z warmińsko-mazurskiego 26.06 i chce się zgadać?
    ReviewUserIcon
    norah

    21.06.2021 02:48

    Kandydat

    hej planuje wyjechać sierpień wrzesień na jakieś pakowanie ale nie mam z kim wiec hmu. Mam 17 lat (03) i szukam kogoś w podobnym wieku, mieszkam w warszawie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.06.2021 19:00

    Kandydat

    To może podasz swój e-mial bedzie łatwiej
    ReviewUserIcon
    norah

    23.06.2021 14:45

    Kandydat

    sory już daje [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karola

    23.06.2021 10:55

    Kandydat

    Czy jest juz ktos w Holandii i moglby napisac jak wygladaja warunki mieszkaniowe, czy praca jest ok, czy mozna robic nadgodziny, ile miesiecznie można wyciągnąć na czysto
    ReviewUserIcon
    mcdonald165

    23.06.2021 00:59

    Pracownik

    Siemanko planuje wyjazd do Holandii w lipcu ewentualnie sierpniu. Jestem z pomorza. Gdyby ktos był chetny to zapraszam do kontaktu. moj email [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.