opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(81)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Leonk

    14.07.2021 16:01

    Kandydat

    Witam Czy mógłby ktoś się podzielić opinią na temat pracy jako pokwacz ubrań w Amsterdamie?
    ReviewUserIcon
    Damian

    09.07.2021 12:09

    Inne

    Czy ktoś pracuje lub pracował przez tą agencję na produkcji rowerów?
    ReviewUserIcon
    oliwer

    14.07.2021 15:34

    Pracownik

    pracowałem i bardzo miło wspominam pracę :)
    ReviewUserIcon
    Duzy

    14.07.2021 00:18

    Kandydat

    Siema jak się pracuje na pakowanu slodzyczy veghel jak wygląda praca i mieszkanie z góry dziękuję?
    ReviewUserIcon
    robert

    14.07.2021 15:33

    Pracownik

    Na pakowaniu jest spoko, praca nie ciężka. Mieszkanie ogarnia agencja, ale jak chcesz możesz samodzielnie znaleźć lokal
    ReviewUserIcon
    Marta

    29.06.2021 21:51

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś pracuje lub pracował w Arrow Electronics w Venlo i mógłby napisać jak tam jest? Jaka atmosfera, czy są godziny, czy da się wyrobić normy itp? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    malbert

    30.06.2021 12:14

    Pracownik

    atmosfera super, godziny są, nawet nadgodziny czasami :) Ogólnie bardzo dobre miejsce, żeby zarobić trochę kasy!
    ReviewUserIcon
    Trolik

    13.07.2021 09:22

    Były pracownik

    Skoro wprowadzili tam agencję Otto to znaczy, że nie najlepiej. Kiedyś były tylko Tempo i Team i Manpower, które trzymały poziom ale widać teraz trzeba było obniżyć wymagania bo normalni ludzie z jakiegoś powodu nie chcą tam pracować a Otto jak wiemy zatrudnia każdego jak leci.
    ReviewUserIcon
    DK

    11.07.2021 13:22

    Kandydat

    Jumbo den Bosch Orderpicker Heemskerk fresh & easy sałatki produkcja Jakieś opinie ktoś coś? Biuro Otto Rzeszów Ewentualnie co najlepiej polecacie?
    ReviewUserIcon
    Ona

    08.07.2021 17:52

    Kandydat

    Hej, może ktoś jedzie do Kamen niedługo lub już jest? (Praca w magazynie). Jak ktoś będzie jechał to dajcie swój mail, spiszemy się :)
    ReviewUserIcon
    Kiki

    10.07.2021 19:01

    Pracownik

    No hej, też planuje właśnie tam jechać napisz do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kiki

    10.07.2021 19:47

    Kandydat

    Tez się tam wybieram [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tyty36

    10.07.2021 15:03

    Kandydat

    Witam, mam pytania dotyczące 2 ofert pracy. Chciałbym poznać opinie osób które pracują w Holandii na pakowaniu drobnej elektroniki oraz w pralni, jakie są tygodniowe zarobki po odliczeniu stałych kosztów (mieszkanie, ubezpieczenie, dojazd)? Czy gwarantowana jest liczba godzin pracy?(chciałbym żeby było ich ok.40 na tydzień). Czy agencja zajmuje się wyrobieniem numeru SOFI? Jak duża jest odległość z pracy do domu? Bardzo proszę o to żeby ktoś kto tam pracował lub pracuje się wypowiedział, wyjeżdżam pierwszy raz za granicę do pracy i chciałbym wiedzieć na czym stoje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Duży

    10.07.2021 13:25

    Kandydat

    Witam czy ktoś poleca prace Pakowane słodyczy Venlo ?
    ReviewUserIcon
    Sara

    10.07.2021 02:57

    Kandydat

    Cześć Potrzebuje opinii na temat pracy na magazynie w Tilburgu Albert Heijn przez Otto oraz o lokacji Tulpenstraat 141 3530 Houthalen Belgie. Ktoś coś wie? Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tymek

    10.07.2021 02:33

    Kandydat

    Witam, Potrzebuje opinii na temat pracy na magazynie w Tilburgu Albert Heijn przez Otto oraz o lokacji Tulpenstraat 141 3530 Houthalen Belgie. Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    09.07.2021 09:15

    Kandydat

    Jedzie ktoś 10/07 do Roosendaal DSV? Ktoś był? Polecie?
    ReviewUserIcon
    maciek

    09.07.2021 01:08

    Kandydat

    Cześć będę wyjeżdżał do venlo na magazyn ups może ktoś o tym coś wie?
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.07.2021 22:36

    Pracownik

    Wraz z chłopakiem w sobotę jedziemy do Jumbo? Może jedzie ktoś z Was ? Zawsze w grupie jest lepiej :)
    ReviewUserIcon
    Aga

    08.07.2021 22:55

    Pracownik

    Skontaktujmy się przez @. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mati

    09.07.2021 00:00

    Pracownik

    bedzie cos wiecej mozna porobic w parach :3?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Lubisz kontakt z ludźmi? Mamy dla Ciebie proste zlecenie w sklepie w Raciborzu!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Racibórz

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Dawid

    08.07.2021 16:41

    Kandydat

    Witam Potrzebuje opinie na temat pracy w Jumbo Den Bosch. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na ten temat? Planuje wyjazd w połowie sierpnia. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Opolanka

    08.07.2021 10:04

    Kandydat

    Witam, chciałabym wyjechać na 1,5 miesiąca do Niemiec. Polecacie jakąś ofertę pracy wartą uwagi za pośrednictwem biura otto, znam język niemiecki na poziomie komunikatywnym. Zależy mi na wielu godzinach, dodatkach, możliwości pracy w weekendy, nocki. Chcę dobrze zarobić na studia :)
    ReviewUserIcon
    S.s

    08.07.2021 11:08

    Pracownik

    Praca przy komisjowaniu w horseglau;) ja jadę 15.07
    ReviewUserIcon
    Eryk

    04.07.2021 13:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Wszechobecny chaos to normalna rzecz w tej firmie. Po wyruszeniu w trasę do Holandii, po 5-6 godzinach pracodawca jednak rozwiązał umówię. Poproszono o przyjazd i na miejscu przedstawienie nowej oferty pracy. Podróż trwała prawie 25 godzin. Przyjechaliśmy z ogromnym opóźnieniem względem czasu podanego na bilecie. Na miejscu brakowało transportu i bardzo dużo ludzi po prostu stało/siedziało no chodniku i czekało na transport nawet 2 godziny. Którym jak się później okazało były VW Polo oraz Clio. Przy pakowaniu bagażu okazało się że Polo jednak jest za małe na 4 pasażerów z walizkami etc. Kazano ZOSTAWIĆ BAGAŻ TAK PO PROSTU NA CHODNIKU. Jest to śmieszne w jaki sposób jest tam traktowany człowiek.
    ReviewUserIcon
    Brygida

    08.07.2021 06:48

    Pracownik

    Dokładnie tak jest.
    ReviewUserIcon
    Krisu

    07.07.2021 15:50

    Kandydat

    Był ktoś na pikowaniu ubrań w Amsterdamie, co powiecie o tej pracy opinie
    ReviewUserIcon
    Sdds

    07.07.2021 12:19

    Kandydat

    Mógłby ktoś napisać ile się zarabia tygodniowo? W różnych pracach
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.07.2021 21:00

    Pracownik

    Witam. Chcialem sie podzielić odczuciami wspolpracy z ta agencją po 7 tygodniach. Trafilem do Nl jeszcze w czasie kiedy byla obowiązkowa 5 dniowa kwarantanna, organizacja na miejscu zakwaterowania na Masbree to jakis dramat. Przed wyjazdem zostal nam podany telefon do opiekunow spolecznych zajmujacych sie ta lokacja. I to byloby na tyle pozytywow. Po przyjezdzie oczywiscie nikt nie odbieral nie wiesz gdzie masz sie udac chodzisz po calej lokacji z walizkami i szukasz administracji. Niby kwarantanna 5 dniowa a w 4 dniu zabrano nas ma wyrobienie nr ISBN. Oczywiscie kierowca sie spoznil tylko 45 min a bylo powiedziane ze kierowca nie bedzie czekal ani minuty. Nastepnie po skończonej kwarantannie czekaliśmy na smsa z biura z adresem nowej lokalizacji... Czekalismy do momentu kiedy administrator nie nakazal nam upuszczenie domku ponieważ inni juz beda meldowani... Z biurem zero kontaktu nikt tel nie odbieral. Trzeba bylo dzwonic na inflolinie tam laskawie po ktoryms telefonie z kolei po paru godzinach wyslali nam nowa lokalizacje. Co najlepsze okazalo sie ze bedziemy do pracy dojezdzac 90 km ...i mamy sie cieszyc bo inni 120 km beda dojeżdżac, gdzie zapewniano nas w biurze w Polsce ze zakwaterowanie bedzie do 40 km ... Aaa i najwazniejsze jak jedziecie w grupie to nie myslcie ze bedziecie razem w pokoju czy na domkach, nawet nie bedziecie na jednej zmianie... To co wam wciskaja w biurze w Polsce to jedno wielkie klamstwo. Pozdrawiam biuro Otto w Rzeszowie :)
    ReviewUserIcon
    Joy

    07.07.2021 05:52

    Kandydat

    Czy to prawda bo planuje wyjechać i nawiązac współprace ale teraz nie wiem jak sadzisz?
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.07.2021 22:33

    Pracownik

    Cześć, Wraz z chłopakiem jedziemy w sobotę do Jumbo? Jedzie ktoś z Was ? Zawsze miło znać więcej osób ????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Dave

    06.07.2021 21:32

    Pracownik

    Para szuka pracy,doświadczenie order picker na magazynie guessa,tel 605-218-347
    ReviewUserIcon
    XX

    06.07.2021 18:34

    Kandydat

    Jakie miejsce pracy polecacie w Eindhoven?
    ReviewUserIcon
    XXX

    06.07.2021 18:33

    Kandydat

    Jakie miejsce pracy polecacie w Eindhoven?
    ReviewUserIcon
    Siema

    06.07.2021 18:23

    Kandydat

    Witam wyjeszdza ktoś do Holandii we wrześniu
    ReviewUserIcon
    Monika

    06.07.2021 18:17

    Kandydat

    Jaką pracę na magazynie polecacie w miejscowości Eindhoven ?
    ReviewUserIcon
    Elo

    06.07.2021 16:15

    Kandydat

    Siema wybiera się ktoś do Holandii na poczatku września?

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nanci

    06.07.2021 14:38

    Pracownik

    Aktualnie jeden wielki chaos. Przyjechaliśmy w niedzielę na zakwaterowanie oddalone o 200km od pracy. Nie ma z nikim kontaktu i nic nie wiadomo. Od 2 dni jesteśmy w domku bez pracy ani informacji. Ciągle każą tylko czekać. Przyjechałam do pracy a nie na wczasy. Kto zapłaci za miejsce zamieszkania po tygodniu skoro nie biorą nas do pracy co oznacza, że nie będzie pensji. Bo ja z własnej kieszeni płacić nie będę...
    ReviewUserIcon
    Dora

    04.07.2021 11:15

    Kandydat

    Ktos szuka koleżanki do wyjazdu? Chcę na pakowanie słodyczy jechać
    ReviewUserIcon
    truskawka

    06.07.2021 05:06

    Kandydat

    w raz z chłopakiem tez aktualnie rozważamy nad oferta pracy przy pakowaniu ubrań w Amsterdamie i generalnie tez mamy zamiar jechać jakoś w połowie lipca mieliśmy jechać na magazyn do tempo-team ale opinie jak i z neta i od znajomych bardzo słabe jak coś dm jakby ktoś może chciał pojechać razem czy jakoś tam się dogadać ~ [email protected]
    ReviewUserIcon
    Weronika

    06.07.2021 12:20

    Kandydat

    Mogę się z wami zabrać?
    ReviewUserIcon
    Sneptyk

    05.07.2021 20:27

    Kandydat

    Siema, mam 20 lat i jade pierwszy raz do pracy za granicą, szukam kogoś z kim mógłbym jechać. Mam prawko B ale bez fury. Dajcie znać na e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    05.07.2021 18:58

    Kandydat

    Ktoś jest w Hamburgu na pakowaniu? Jaka ofertę warto wziąć na pierwszy wyjazd za granicę?
    ReviewUserIcon
    Inka93

    04.07.2021 21:08

    Pracownik

    Był ktoś może na pakowaniu słodyczy w miejscowości Veghel ? Może ktoś coś więcej powiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    Ika

    28.05.2021 16:43

    Kandydat

    Dzień dobry Czy ktoś jeździł na wakacjach na dwa miesiące .. Orientuje się ktoś czy trzeba mieć prawo jazdy i swój samochód czy tylko na rowerach się dojeżdża? Proszę napisać swój wrażenie jeśli ktoś był np na magazynach z odzieżą . Proszę . Dziękuję .
    ReviewUserIcon
    Xyzz

    04.07.2021 17:37

    Były pracownik

    Jeżeli miejsce zakwaterowania będzie wynosiło więcej niż 2-3 km to będzie organizowany transport. Co do magazynu z odzieżą wszystko spoko tylko język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.07.2021 10:25

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sama

    03.07.2021 20:35

    Kandydat

    Radzę pojechać osobiście albo kontakt @. Ja tez czekałam, a okazało się ze zgubili mój kwestionariusz
    ReviewUserIcon
    Xyz

    03.07.2021 09:39

    Kandydat

    Hej dostałam oferte Xpo Taliburg lub pakowanie słodyczy? Gdzie sa lepsze warunki mieszkaniowe itp
    ReviewUserIcon
    Monia

    03.07.2021 20:01

    Kandydat

    Cześć Też wybieram się na pakowanie słodyczy. Może pojedziemy razem? Lepiej z kimś niż samej. Monika
    ReviewUserIcon
    DzampER

    01.07.2021 19:59

    Pracownik

    Cześć, czy ktoś pracował na magazynie XPO Tilburg H&M i ma jakąś konstruktywną opinię na temat tej pracy? Co i jak, jak z godzinami, jaka praca, wszystko w porzadku?
    ReviewUserIcon
    Polar.

    03.07.2021 12:29

    Były pracownik

    Pracowałam przez max 2 tygodnie na magazynie XPO w Tilburgu na pikerce. Niby miała być gwarancja godzin i dobre zarobki. Co do zderzenia z rzeczywistością było inaczej. Są 3 zmiany. Praca nie jest jakaś ciężka ale co do wypłat to szczerze nie polecam. Najwięcej ile wyciągniesz to max 350 euro. Ludzie nie byli źli ale wiadomo, że różnie można trafić.
    ReviewUserIcon
    Hmm..

    03.07.2021 10:27

    Kandydat

    Patrząc na stawki jakie dają to w ogóle opłaca się wyjeżdżać? Po opłaceniu kwatery, ubezpieczenia i życia tam to zostaje tyle co nic
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    02.07.2021 16:23

    Kandydat

    Witam .Pracował ktoś z firmy Jumbo od Otto w Holandii w Delft przy zamówieniach internetowych? Zamierzam wyjechać i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca i życie w Delft?
    ReviewUserIcon
    Ololo

    02.07.2021 00:38

    Kandydat

    Jedzie ktoś w w najbliższym tygodniu do tommyego do velno?
    ReviewUserIcon
    Belmondo

    02.07.2021 14:03

    Kandydat

    My śmigamy 7 lipca w 4 osoby
    ReviewUserIcon
    order Jumbo

    30.06.2021 18:30

    Pracownik

    Cześć ktoś coś może powiedzieć o pracy jako order picker w Jumbo miejscowość Bleiswijk ? Jak zarobki ? Jak praca i mieszkanie ? Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Munin

    01.07.2021 23:32

    Pracownik

    Praca średnio męcząca, choć nogi po całym dniu chodzenia jak cegły. Generalnie przez większość część dniówki trzeba dosyć szybko chodzić z coraz cięższym wózkiem na 15 skrzynek (boxów) na towary. Potem się wykłada towar i to już jest lekkie. Ale zakwaterowanie to jakaś kpina. Jak ti wyżej Kamaaaa napisała, w pokoju nie ma aneksu kuchennego, lodówka dopiero po 5 dniach i wciąż nie ma możliwość prania innego niż ręczne. No chyba, że poszukasz na mieście pralni, zabulisz miliony monet i poczekasz jak się pranie skończy i potem wysuszy. Ale jest też plus, dużo zielonych okolic.
    ReviewUserIcon
    Karla

    26.06.2021 11:08

    Kandydat

    Cześć! Zastanawiam się nad wyjazdem we wrześniu. Dodam, że to będzie moja pierwsza praca za granicą. Myślałam o pracy na magazynie z odzieżą lub ze slodyczami proszę o informację jakie są faktyczne zorobki, po ile godzin dziennie się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Munin

    01.07.2021 10:13

    Pracownik

    I bez opcji dostępu do pralki niestety :/
    ReviewUserIcon
    Panna Migotka

    01.07.2021 20:46

    Były pracownik

    Jakieś namiary? Przy czym pracujecie?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.