OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Kamilpownuk91

Dzień dobry muszę się dostać do Nl w tym tygodniu, czy jest możliwość uzyskania tutaj z kimś transportu? Bardzo dziękuję za odpowiedź kamilpownuk91@gmail.com

D

Hej. Czy na pierwszy wyjazd warto brać swój samochód? Czy lepiej jechać busem?

Anon
@D

Lepiej własnym żebyś mógł wrócić jak zobaczysz realia

D
@Anon

Co masz na myśli?

Roger
@D

Nie wszystko złoto, co się świeci ;) A tak poważnie to wszystko zależy od szczęścia, jeśli trafisz na fajnych ludzi na lokacji i miłych ludzi w pracy to już dużo. Niektóre lokacje czy miejsca pracy to prawdziwa szkoła życia i najczęściej przez to ludzie nawet nie wytrzymują tygodnia, ale to już nie jest standardem. Trzeba po prsotu uważać w co się człowiek wpakuje przed wyjazdem i nie dać sobie wejść na głowę a wszystko powinno być ok.

Matka

Hej Jestem po 40 ????, widzialam ogłoszenie pakowanie slodyczy, warto?

Gusia
@Matka

Hej wydaje mi się że warto Jeśli zamierzasz jechać sama można wybrać się razem Ja planuje za dwa tygodnie Pisz jak coś agnieszka.cola@poczta.fm

????????????

Nie

luiza
@Matka

a ja polecam, praca nie jest za ciężka

Tak

Aa
@Matka

I jak tam?Udało się wyjechać?Tez jestem po 40 i myśle o wyjeździe. Raźniej býloby z kimś:)

Wybieram się za granice do Holandii najlepiej moje pytanie do was Czy warto ? To mój pierwszy wyjazd do Holandii

Piter
@Piotr

Witam ja tez sie wybieram 1raz przez agencje mysle tez o holandi napewno warto tak mowia tylko zeby trafic na dobra agencje to 1sprawa z tego co czytam rozne opinie sa o roznych agencjach

wonsz
@Piotr

Z otto warto jeżdzić. Generelanie są ucziwi i mozna fajnych ludzi na miejscu poznać, no i Holandia piękna

@Piotr

Warto ale trzeba też pamiętać o pilnowaniu sobie godzin , bo oni mają wielu pracowników więc sam wiesz jak bywa z tym . Ale warto

Bbb
@Piotr

Dołączam do pytania, chociaż moja koleżanka jest z facetem w Bredzie i są zadowoleni

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Cześć. Jak wygląda praca z Otto w Jumbo? Tak myślę czy jechać czy nie bo opinie są różne, no i jak wyglada zakwaterowanie i wypłaty się zgadzają co tydzień na konto ?

A więc proponuję każdemu zmianę NOWE MOTO LEPSZE ŻYCIE Z OTTO

kajak

Hej, chciałam zapytać co ile czasu z Otto są zjazdy do Polski? Czy byłaby możliwość wyjechania np na miesiąc i powrotu na matury, i później znowu wyjazdu? Czy ciągiem koniecznie np 3 miesiące? Proszę o pomoc!

@kajak

Jak pujdziesz do biura i powiesz jaka jest sprawą to chyba da się ale lepiej popracować dłużej

Waaawkaaa

Hej, pytam doświadczonych: jakie miejsce polecacie na wyjazd? Gdzie jest najlepsze zakwaterowanie i warunki?

emanuel
@Waaawkaaa

Najbardzie komfortowe warunki pracy i zamieszkania wg mnie były w Zaandamie w Albercie polecam

Ziomal
@Waaawkaaa

Jeżeli zależy Ci na Otto, to zakwaterowanie i warunki w Park Kafra Gouda Stoofkade 11

@Ziomal

Potwierdzam zakwaterowanie dobre

Gabi

Hejka planujemy z chłopakiem wyjechać po świętach do pracy jeszcze konkretnej propozycji nie mamy i tu pytanie do was gdzie najlepiej sie dostać ??? Gdzie są najlepsze warunki mieszkalne jak i fajna praca ???? pozdrawiam !

Klaus
@Gabi

Przez otto to prawie wszędzie jest ok. Osobiście polecam rozważyć ofertę order pickera w Zaandam

Iwona

Dostałam ofertę pracy w Arvato Heideloh w ok.Lipska. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy,zamieszkania, pieniędzy oraz czy jest stała liczba godzin? Pozdrawiam.

Sanio
@Iwona

Kolega, ktory tam pracowal rok temu, mowil, ze harmonogram godzinowy ustalal sie na biezaco bo bylo duzo ludzi, teraz to nie wiem jak jest, trza dzwonic bezposrednio do otto i pytac

Szymon

Witam, planuję sie wybrac z dziewczyną do Holandii, mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie? Czy bedziemy mieli sami pokój czy jest opcja, że do kogoś nas dorzucą

Olka
@Szymon

Śmiało mówcie, że chcecie oddzielny pokój. My z chłopakiem dostaliśmy pokój 2os z oddzielną łazienką, także wszystko jest do dogadania

Kamilpownuk91

Dzień dobry Wybieram się teraz 19.03.2022 Sindbad autokar z Opolszczyzny na ofertę pracy przez agencje otto. Dziękuję

Gusia
@Kamilpownuk91

Ja też jadę z Opolszczyzny ale za tydzień

Jasiek

Siema! Na poważnie rozważam wyjazd do Holandii lub Niemiec z Otto, przynajmniej na kilka miesięcy (to były mój powiesz wyjazd zagranicę w celach zarobkowych)- czas pokaże na jak długo. Myślę że chciałbym wyjechać mniej więcej na przełomie kwietnia i maja. Z tego co się zorientowałem to zakwaterowanie z reguły jest w pokojach 2- osobowych, a na ten moment nikt ze znajomych nie ma podobnych planów. Stąd moje zapytanie czy ktoś w podobnym terminie ma zamiar wyjechać z agencją. Nie ukrywam że jestem innej orientacji niż większość społeczeństwa więc najlepiej gdyby przyszły wspollokator/ka był/a podobnych preferencji lub po prostu osobą tolerancyjna i otwartą. Chodzi tylko i wyłącznie o nasz wspólny komfort, bo nie wyobrażam sobie trafić do pokoju z kimś kto nie akceptuje mniejszości ;) mam 25 l, poukładane w głowie i nie mam problemów z utrzymaniem porządku. Pozdro dla wszystkich i dzięki za wyrozumiałość. J. Kontakt : jasieeek95 (małpa) wp.pl

@Jasiek

Sory, bledny mail: jasieeek_95(malpa)wp.pl

@Jasiek

Pomyslka, poprawny mail: jasieeek_95@wp.pl

Jasiek

Siema! Na poważnie rozważam wyjazd do Holandii lub Niemiec z Otto, przynajmniej na kilka miesięcy (to były mój powiesz wyjazd zagranicę w celach zarobkowych)- czas pokaże na jak długo. Myślę że chciałbym wyjechać mniej więcej na przełomie kwietnia i maja. Z tego co się zorientowałem to zakwaterowanie z reguły jest w pokojach 2- osobowych, a na ten moment nikt ze znajomych nie ma podobnych planów. Stąd moje zapytanie czy ktoś w podobnym terminie ma zamiar wyjechać z agencją. Nie ukrywam że jestem innej orientacji niż większość społeczeństwa więc najlepiej gdyby przyszły wspollokator/ka był/a podobnych preferencji lub po prostu osobą tolerancyjna i otwartą. Chodzi tylko i wyłącznie o nasz wspólny komfort, bo nie wyobrażam sobie trafić do pokoju z kimś kto nie akceptuje mniejszości ;) mam 25 l, poukładane w głowie i nie mam problemów z utrzymaniem porządku. Pozdro dla wszystkich i dzięki za wyrozumiałość. J. POPRAWNY MAIL Kontakt : jasieeek_95 (małpa) wp.pl

Benek

Witam, planuje wyjechać pod koniec marca, początek kwietnia tylko troche sie waham po komentarzach, jakie fruwają po necie na temat roznych lokacji i roznych osob (koordynatorow/trenerow) z Otto... Czy jest osoba, która może polecić jakąś lokacje, czy firme w której wcześniej pracowała przez Otto? Czy jest ktoś, kto może wybiera sie w tym terminie który proponuje i jedzie tam po raz kolejny? Chętnie dogadam się z kimś i możemy jechać razem we 2 czy nawet wiekszą grupą (3/4/5 osób, zawsze to lepiej w razie jakby coś się stało złego na miejscu) toni1777@wp.pl mój mail, chętne osoby zapraszam do kontaktu.

Viking

Hejka, chciałabym się wybrać do Holandii do pracy gdzieś w połowie marca czy ktoś byłby chętny? We dwójkę raźniej :)

Maricn
@Viking

Hej Wybieram się z nimi do Holandii prawdopodobnie w najbliższą sobotę. Czekam na ofertę :p Podaj priv

@Maricn

Mój email wikimitro123@gmail.com

@Maricn

mój email wikimitro123@gmail.com

MakaPaka
@Viking

Witam, ja też w polowie marca bede sie wybieral, skad jestes?

@Viking

Siema ja planuje wyjazd 20go, dogrywam jeszcze ofertę pracy jak chcesz to pisz na maila energy249@gmail.com Jestem z Krakowa

@Viking

Siema ja mam zamiar wyjechać i chętnie zabiorę się z kimś. Czekam tylko jeszcze na dogranie do końca oferty. Jak chcesz to napisz mi na maila energy249@gmail.com

@Viking

Witam jestem chętna wyjechać obecnie szukam pracy to mój mail annaewelina22@op.pl

Kamil

Cześć, czy ktoś będzie się wybierał do pracy w holandi dnia 20.03.2022 raźniej w grupie, tylko narazie przeglądam oferty i opinie, i się tak zastanawiam czy jechać, bo przeważnie jest problem z zakwaterowaniem.

mary
@Kamil

wydaje mi sie ze coraz mniejsze sa problemy z zakwaterowaniem bo co i rusz cos remontują i warunki sa naprawde super

Zainteresowany wyjazdem

Cześć jestem zainteresowany wyjazdem, jeszcze nie podjąłem decyzji od kiedy i gdzie, natomiast fajnie byłoby wyjechać z kimś. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt mailowy energy249@gmail.com Jestem z Krakowa, mam 26 lat, mam też własne autko na wyjazd co jest plusem :D

@Zainteresowany wyjazdem

Tez się zastanawiam ale dopiero od 22.03 mógłbym wyjechać, jakbyś nie zdecydował się do tego momentu to pisz Bartek.woj03@wp.pl

@Zainteresowany

Napisałem maila

Ktoś 5 marca się wybiera autokarem do Holandii ?

@420

no ja jade siemano ty sam lecisz

@420

No ja też ruszam ale czekam cały czas aż zadzwonią gdzie będę pracował zostało 6dni do wyjazdu A z ich strony zero kontaktu

@420

No właśnie ja również 5 marca mam jechać i też czekam na odzew

Łodzianin

Ja wybieram się do Roermond. 5 marca

Mateusz
@Marcin

Mam nadzieje że szybko to ogarną

Mariola

Hej ja będę jechać 5 marca do jumbo omnichannel

@Łodzianin

No ja jeszcze nie wiem gdzie i co będę robił masakra

@Mariola

No ja jeszcze nic nie wiem a zostały 4 dni

klaudiusz 420
@420

siemano chłopaki , planuje do nich zadzwonic i tez ogarnąc sobie ten wyjazd na 5 marca sam jade ale moge dołączyć ;) kontakt mail: macioszek1200@Interia.pl

@420

Okazało się że moja praca jednak nie może się zacząć w ten weekend a w następny lecz zależy mi żeby jechać teraz póki co wysłali mi ofertę na produkcję sałatek w Heemskerk był tam ktoś może i jest wstanie coś powiedzieć o tej firmie ? A wy na co jedziecie ?

Mariola
@420

Hej ja wyjeżdżam 5 do Holandii autokarem a skąd ty będziesz jechać?

Nie byłem tam niestety

@420

Jednak jakaś inna oferta ale w każdym razie wyjeżdżam w sobotę prawdopodobnie z Katowic.

@Marcin

Do mnie się jeszcze nie odezwali więc pewnie lipa póki co z wyjazdem

Bartosz
@Marcin

Hej, a powiedz jaką stawkę i ile h bedziesz miał? Tez chce wyjechac ale pod koniec marca poczatek kwietnia Mieszkanie i ubezpieczenie też załatwiają?

@Bartosz

Jakby co dawaj znać na email wszystko opowiem marcin94299@gmail.com jak tu jest

Bbb

Ja jakos dwa tygodnie temu złożyłam cv na konkretną ofertę, mianowicie praca na pickerce w Bredzie na magazynie Jumbo. Zdjęcia dowodu wysłane, test osobowości wypełniony, a kontaktu brak. Zostałam poinformowana, że wyjazd od 14 do 21 marca na tą lokację co ja chcę. Zastanawiające jest to ze zaczynaja cos załatwiać i nagle cisza dodzwonić się nie da, poczta głosowa …

alicja
@Bbb

czekaj cierpliwie, mysle ze na ten termin mieli juz komplet, moze w nastepnym terminie sie uda. sprobuj wyslac maila, skoro nie da sie dodzwonic

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1652.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 455, z czego 170 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.