opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(82)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marta

    17.05.2021 19:40

    Kandydat

    ktoś do Holandii do pracy na początek czerwca ? spokojna bezkonfliktowa dziewczyna 27 lat , oferty jeszcze nie wybrałam , jeszcze nie kontaktowałam się z agencją
    ReviewUserIcon
    Tom

    18.05.2021 11:11

    Pracownik

    Ja wracam do pracy w Holandii jakoś w tym terminie.Skąd jesteś?
    ReviewUserIcon
    Hala

    11.05.2021 11:43

    Pracownik

    Hejo. Pakowanie słodyczy Veghel, Oss, Zeewolde. Ktoś wybiera się na tą ofertę albo tam był i powie coś na temat pracy i zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    leono

    13.05.2021 12:00

    Pracownik

    W miejscowości Veghel
    ReviewUserIcon
    Kacper

    16.05.2021 08:24

    Kandydat

    Ja chce się wybrać końcem maja :)
    ReviewUserIcon
    M

    13.05.2021 08:01

    Kandydat

    Cześć, ktoś może pracuje w magazynie z ubraniami marki Tommy Hilfiger/Calvin Klein ? Chciałam dopytać czy są godziny, jak wypłaty ? Rekruter nie odpowiada zbyt konkretnie na pytania dlatego
    ReviewUserIcon
    Nick27

    15.05.2021 08:56

    Były pracownik

    Klasztor, na greenporcie od miesięcy nie ma miejsc
    ReviewUserIcon
    Iks

    15.05.2021 23:57

    Pracownik

    A klasztor jak wygląda? Warunki spoko?
    ReviewUserIcon
    Meksyk

    13.05.2021 14:36

    Kandydat

    Z Mazowsza ktoś się wybiera po 20.05?
    ReviewUserIcon
    doriana

    15.05.2021 13:10

    Pracownik

    ja się wybieram z dwoma przyjaciółmi, więc może razem wszyscy pojedziemy?)
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2021 22:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ella

    15.05.2021 13:09

    Pracownik

    nie zgodzę się z tobą, ja wyjeżdżam kolejny raz i zero problemów, bardzo pomagają i traktują pracowników na poważnie
    ReviewUserIcon
    ;)

    14.05.2021 22:09

    Kandydat

    Jestem chętny do wyjazdu w czerwcu, mój e-mail: [email protected], w większej grupie zawsze raźniej za granicą ;)
    ReviewUserIcon
    :D

    27.04.2021 18:53

    Kandydat

    Ktoś chętny ze mną w czerwcu do Amsterdamu na magazyn z odzieżą?
    ReviewUserIcon
    Mati

    12.05.2021 15:22

    Kandydat

    Cześć, ja jestem chętny na wyjazd, odezwij się na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.05.2021 12:45

    Pracownik

    a dla mnie to było tylko na rękę, bo szukałem pracy na już :)
    ReviewUserIcon
    Pink

    10.05.2021 09:42

    Kandydat

    Hej pracował ktoś w Holandii na słodyczach z Otto
    ReviewUserIcon
    Pinka

    10.05.2021 11:51

    Pracownik

    Też jestem ciekawa. Podbijam
    ReviewUserIcon
    Majorek

    11.05.2021 17:28

    Były pracownik

    Pracowałem w tamtym roku. Spoko. Chętnie tam pojadę w tym roku
    ReviewUserIcon
    Adela

    09.05.2021 16:56

    Kandydat

    Jedzie ktoś może do Zwolle, Ommen z pomorskiego w najbliższych dniach ? Praca w Albert.
    ReviewUserIcon
    aleks

    11.05.2021 15:39

    Pracownik

    ja planuję wyjeżdżać, masz już datę może?
    ReviewUserIcon
    Albert Oosterhout

    10.05.2021 09:16

    Pracownik

    Ich hasło : we take care of our people. Pytanie tylko o których i w jakim sensie. Mieliśmy wypadek na autostradzie koło godziny 22. Rozbił się samochód Otto. Na infolini słyszymy pytania tylko o samochód. Nikt nie pyta czy nam nic nie jest. Zapytaliśmy jak mamy wrócić. Odpowiedź : dzwońcie po kogoś. Jak ktoś się zlituje to po was przyjedzie jak nie to wracajcie z buta (60km). Auto bez gaśnicy, bez trójkąta. W żadnym busie Otto nie ma takiego wyposażenia!!
    ReviewUserIcon
    Unikać Corendon Hotel

    05.05.2021 16:08

    Pracownik

    Chcę was ostrzec zanim będzie za późno. OTTO Work Force wynajmuje miejsca w hotelu Corendon (Corendon Village Hotel Amsterdam w Badhoevedorp) Mieszkają tam osoby pracujące dla Jumbo i Albert Heijn. Są tam pokoje dwuosobowe i apartamenty w których nie lokuje się pracowników. Dla pracowników Otto przeznaczone są tylko pokoje dwuosobowe. 1 maja 2021 zarządcy lokacji firma Labour Housing (współpracują z OTTO) postanowiła ulokować po cztery osoby w pokojach dwuosobowych! Przeniesiono ludzi i zmuszono ich do zamieszkania po cztery osoby, na przestrzeni przeznaczonej dla dwóch osób. Przeniesiono zarówno samotne osoby jak i pary. Pary mieszkają z innymi parami. Dostawiono po dwa łóżka w każdym pokoju i ludzie śpią w kuchni. Nie ma w ogóle miejsca do trzymania, rzeczy. Nie ma w ogóle prywatności. Ludzie są z różnych zmian, więc ciężko jest odpocząć czy się wyspać, z dwuosobowej lodówki muszą teraz korzystać cztery osoby! Zmuszono ludzi do przeprowadzek, bez wcześniejszego ustalania z nimi tego, ani pytania o zgodę. Po prostu nagle 30 kwietnia obwieszczono że 1 maja będzie przeprowadzka. Kto się postawił został wyrzucony z lokacji. OTTO Work Force zaakceptowało tą zmianę i nic z tym nie robi. Dla nich obojętne jest to w jakich warunkach ludzie żyją, ważne żeby hajs się zgadzał. Dlatego jeśli ktoś chce przyjechać i pracować w Jumbo albo Albert Heijn odradzam mieszkanie w Corendon Hotel w Badhoevedorp (okolice lotniska Schiphol) Będziecie mieszkać po cztery osoby na przestrzeni przeznaczonej dla dwóch osób.
    ReviewUserIcon
    Suweren

    06.05.2021 15:53

    Pracownik

    Dzięki za info a upychają tam tez ludzi pracujących w Albert Heijn Tilburg? Miałem wrócić do Holandii w ten weekend ale coś ważnego mi wypadło i będę jechać pod koniec maja.Ogólnie jestem w szoku ze taka duża firma a nie ma żadnych lokacji w Tilburgu a wszystko na wiochach i ludzie musza dojeżdżać po 10 lub nawet 20 km na rowerkach lub jak dalej bus.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    24.03.2021 14:27

    Kandydat

    Hej, mogli byście się wypowiedzieć na temat pracy Albert Heijn w Almere?
    ReviewUserIcon
    Pat

    27.03.2021 11:50

    Kandydat

    Trzeba tam pół roku siedzieć?
    ReviewUserIcon
    AH Tilburg

    05.05.2021 14:55

    Pracownik

    Pierwsza umowę dostaniesz na pół roku ale w niej jest zapisane ze możesz wyjechać po 3 miesiącach na urlop.Przygotuj się na to ze będziesz jeździć rowerem do pracy do 10 km,elektrycznym rowerem do 20 km a autem lub busem będą Cię wozić jak będziesz na lokacji powyżej 20 km od pracy.Niestety oni nie maja żadnych domków ani hoteli w Tilburgu blisko pracy.
    ReviewUserIcon
    Rafi

    05.05.2021 13:16

    Były pracownik

    W latach 2016-2018 pracowałem przez Otto w centrum spożywczym w Holandii. Były to dwa dłuższe kontrakty i wyjazdy w to samo miejsce. Do dziś mile wspominam pracę w tym miejscu. Znajomy pojechał tam trzeci raz :) Na miejscu można spotkać różne osoby, część niezadowolona z życia i nie nauczona pracy, stąd też można spotkać różne opinie o Otto. Ja przez okres 2 lat nie miałem z tą agencją żadnych większych problemów, podobnie jak z firmą w której pracowałem. Na miejscu doceniają dobrych pracowników, więc jeśli ktoś wie po co jedzie, pracuje jak należy i chce zarobić trochę hajsu to na pewno to zrobi. W moim przypadku skończyło się to tak, że w której pracowałem chciała abym został, jednak ja miałem już plany związane z Polską. Trafiłem bardzo dobrze, miło wspominam okres za granicą i polecam agencję pracy Otto. Pozdrawiam :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik magazynu w DSV - Usługi logistyczne / OTTO OWF

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Maastricht

    WalletIcon

    14.77 - 15.95 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tranzyt

    30.04.2021 17:52

    Kandydat

    Czy jest Ty ktoś kto może się wypowiedzieć jak wygląda tranzyt przez Niemcy? Jeżeli jadę swoim środkiem transportu jest konieczność okazania negatywnego testu ? Pytam osób które mają to już za sobą i w niedalekiej przeszłości przejeżdżały przez Niemcy do Holandii .
    ReviewUserIcon
    Xardas

    02.05.2021 21:44

    Były pracownik

    Jak jedziesz własnym autem to nie musisz mieć testu, ja byłem autokarem tydzień temu i też nikt nie miał tam testu. Będziesz miał kwarantanne w Holandii to dopiero tam ci zrobią po kilku dniach
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2021 00:42

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xardas

    02.05.2021 21:40

    Były pracownik

    No to nie powinna tak działać, powinni ten (usunięte przez administratora) ogarnąć
    ReviewUserIcon
    Nick27

    03.05.2021 15:00

    Były pracownik

    Absolutnie żadnej oferty bym nie polecił, jadąc w ciemno do obcego kraju w czasie pandemii i lockdownu na umowę bez gwarancji godzin i z adresem lokalizacji, o której dowiadujesz się na dzień przed wyjazdem? Przecież to jest kompletny absurd. Jeśli myślisz poważnie o pracy sezonowej w Holandii to jedynie własnym środkiem transportu, prywatnie za hotel albo jakieś lokum zapłacisz mniej za parę niż u agencji na ich lokacji (na tym właśnie otto zarabia najwięcej -(usunięte przez administratora) W Niemczech za (usunięte przez administratora)znajdziesz mieszkanie, a pracować możesz w Holandii, nie ma problemu z własnym autem. W każdym innym wypadku wszystko odbywa się na własne ryzyko, ta agancja to masówka, którą wypełnia się numerkami (wami) gdy praca jest, a człowieka traktuje się jako zło konieczne i maszynkę do zarabiania pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    15.04.2021 23:19

    Kandydat

    Hej mam pytanie odnośnie pracy w Albercie, trzeba tam pracować pół roku jak w ofercie jest czy można pojechać np na 3 mies?
    ReviewUserIcon
    Wiola1975

    30.04.2021 15:00

    Kandydat

    Pracowalam w Polsce przez prawie 20 lat w szklarniach ...silownia i sauna za darmo haha ale jakos przezylam
    ReviewUserIcon
    AH Tilburg

    01.05.2021 11:59

    Pracownik

    Niezły masz zapał do pracy ;-) Inni by tyle nie wytrzymali na szklarni.
    ReviewUserIcon
    Nieobeznany

    29.04.2021 13:13

    Kandydat

    Umowa podpisywana jest elektronicznie? Czy trzeba udać się do jakiegoś ich biura? Ktoś jechał może busem z otto? Może ktoś powiedzieć jak to wyglada od złożenia aplikacji do wyjazdu tam?
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    30.04.2021 17:45

    Pracownik

    Osobiście podpisywałem umowę w biurze, ale na pewno można to zrobić w sposób online i później wysłać umowę pocztą do nich
    ReviewUserIcon
    wiktor

    30.04.2021 19:37

    Pracownik

    hejka, wystarczy z nimi skontaktować i podpytać, bo wiesz teraz ta sytuacja z kwarantanną, zawsze coś może się zmienić
    ReviewUserIcon
    co ja robię tu :)

    29.04.2021 17:22

    Kandydat

    Hej. Wypowie się ktoś o pracy xpo w venray i zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    arek

    30.04.2021 19:35

    Pracownik

    zakwaterowanie ogarnia otto, bardzo dobrze wszystko zorganizowane
    ReviewUserIcon
    Praca na chłodni

    30.04.2021 09:33

    Pracownik

    Pracował ktoś ma chłodni w 10-12 stopniach przy przekąskach mięsnych i się moze wypowiedzieć czy bardzo jest zimno i się się marznie?
    ReviewUserIcon
    ewelina

    30.04.2021 18:14

    Były pracownik

    Za parę dni się przyzwyczaisz
    ReviewUserIcon
    lolek

    30.04.2021 19:34

    Pracownik

    do wszystkiego da się przyzwyczaić się :)
    ReviewUserIcon
    Wiola1975

    30.04.2021 15:03

    Kandydat

    Chce wyjechac do pracy doHOLANDII ....jestem obecnie w Niemczech bez pracy i bez perspektywy...jest ktos chetny do towarzystwa w drodze?
    ReviewUserIcon
    mikus

    30.04.2021 17:56

    Kandydat

    Znalazłeś jakąś dobrą ofertę? Szukam coś dobrego na wyjazd do Holandii, znajomi polecili skontaktować się z otto
    ReviewUserIcon
    arek

    30.04.2021 19:33

    Były pracownik

    tak, też jadę i szukam kogoś :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kwarantanna

    26.04.2021 12:58

    Kandydat

    Czy trzeba odbywać kwarantannę po przyjeździe tam i czy wymagane jest zrobienie testu przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Domin93

    29.04.2021 20:11

    Kandydat

    Jest ktoś kto jedzie przez tą agencję w ten weekend do Holandii ?
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.04.2021 21:40

    Pracownik

    Wiesz raczej nie chodzi o to tylko bardziej o to, że nie mają jak zweryfikować z iloma osobami jechałeś, a jednak wiedzą kogo wsadzają do ich busa
    ReviewUserIcon
    Claud

    27.04.2021 12:19

    Kandydat

    Poszukuję kolegów i koleżanek na wspólny wyjazd do Amsterdamu na magazyn początkiem lipca
    ReviewUserIcon
    Ala

    29.04.2021 18:24

    Kandydat

    Z koleżanką będziemy wtedy wyjeżdżać, możemy pogadać na priv?
    ReviewUserIcon
    Ignacy

    29.04.2021 17:19

    Kandydat

    Witam ktoś na zamiar wybrać się do pracy przez tą agencję maj, czerwiec? Poszukuję kogoś do towarzystwa zawsze raźniej w dwie osoby. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ann

    26.04.2021 10:14

    Kandydat

    Hej, ktoś może aplikował na ofertę przy produkcji sałatek? Lub pracuje już na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Ala

    26.04.2021 17:40

    Pracownik

    Ja chce jechać na tą ofertę.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    29.04.2021 12:18

    Kandydat

    Ja również się wybieram.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    28.04.2021 17:33

    Kandydat

    Czy ktoś może stąd jechał busem z Otto? Jak wygląda to? Ile trzeba za niego płacić? I jak warunki mieszkalne? Plus ktoś wybiera się może na produkcję zabawek?
    ReviewUserIcon
    Michał

    16.04.2021 03:02

    Kandydat

    Witam jest tutaj gronie czytających jakieś kobiety, które są chętne jechać do Holandii, oczywiscie miejsce pracy odgórnie do ustalenia :) jeśli tak to zapraszam do kontaktu, Michał 29 lat :)
    ReviewUserIcon
    “Ogarniety”michalek

    24.04.2021 23:21

    Kandydat

    No to po co chcesz z jakas kobieta jechac? Male bara - bara ci w glowie tanim kosztem na lokacji? Zrob tak jak wiekszosc emigrantow zapoznaj normlanie panne przed wyjazdem w polsce i sobie jezdzijcie gdzie chcecie jako para. Reprezentujesz poziom nizszy niz zero jesli chcesz wylapac kolezanke na widmo pracy. Partacz lub czlowiek ograniczony, w sumie ci wspolczuje.
    ReviewUserIcon
    Michał

    25.04.2021 14:26

    Pracownik

    Nikt Cię o komentarz nie prosił, ale cieszę sije ze wyrzuciłeś z siebie wszystkie żale, i nije żadne bara bara mi głowie, biedny zakompleksiony człowieczku ;)

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Szukam

    15.04.2021 20:15

    Kandydat

    Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu w kwietniu , razem zawsze raźniej, jestem z lubelskiego, ewentualnie kolegi
    ReviewUserIcon
    Kamil

    18.04.2021 13:07

    Pracownik

    Poszło pv na pocztę
    ReviewUserIcon
    Daniel

    25.04.2021 14:09

    Kandydat

    Witam ja wraz z kolegą prawdopodobnie będziemy jechać w tym co będzie tygodniu.. czekam na telefon jeszcze od rekrutera z Holandii.
    ReviewUserIcon
    dr7

    21.04.2021 10:34

    Kandydat

    czesc, chcialbym wyjechac w czerwcu na miesiac sobie dorobic. Mam 19 lat. Widze same oferty na min, 3 miesiace/6 miesiecy, i nie moge znalesc nic za dobre pieniadze na czas nieokreslony. Jest w stanie mi ktos doradzic w tej kwestii i tez powiedziec ogolnie jak to wyglada? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nabozny Pobozny

    22.04.2021 12:31

    Pracownik

    Nie bedziesz robil normy to i tak po miesiacu Cie wysla do domu;-)
    ReviewUserIcon
    Nabozna Pobozna

    24.04.2021 23:23

    Kandydat

    Jest dokladnie jak on pisze
    ReviewUserIcon
    Jambo Bosh

    22.04.2021 13:14

    Kandydat

    Witam, czy Toś kto pracował w Jambo albo się wybiera miał rozmowę wideo która jest wymagana?
    ReviewUserIcon
    Jambo Bosh

    23.04.2021 11:52

    Kandydat

    Jak mają tam agencje to tak
    ReviewUserIcon
    chyba

    24.04.2021 00:25

    Kandydat

    Chyba teraz mają pracę zdalną i nie siedzą w biurze.
    ReviewUserIcon
    P

    21.04.2021 10:30

    Kandydat

    Witam szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu koniec kwietnia lub początek mają
    ReviewUserIcon
    FilipKo

    14.04.2021 17:32

    Kandydat

    Hej, wybieram się do pracy jako order picker w tilburgu, mam znajomych którzy mieszkają w venlo,, polecali lokacje. Szukam osób do wyjazdu w kwietniu. Jeśli jesteś ogarnięty to bez problemu mogę wybrać inna prace. Ja - chłopak, 21 lat, bezproblemowy i kontaktowy.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.04.2021 10:19

    Pracownik

    Siemanko napisz do mnie na insta selavipmi
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.04.2021 11:38

    Pracownik

    selavipmi możesz pisać na intsa b
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.04.2021 10:24

    Kandydat

    Witam są jakieś chętne osóbki ndo wspólnego wyjazdu.. mam w planach ruszyć niedługo.. . A razem zawsze raźniej.. proszę pisać na insta.. selavipmi
    ReviewUserIcon
    Mateo

    07.04.2021 12:57

    Kandydat

    Siemanko, jedzie ktoś w najbliższym czasie na magazyn Tommy Hilfiger? ogólnie zależałoby mi na pokoju z kimś normalnym jeśli nie będzie jedynek, 27l bez żadnych nałogów, spokojny, pomocny typ. pracował tam ktoś w ogóle? da się zarobić? dzięki i pozdr :V
    ReviewUserIcon
    paula

    20.04.2021 09:38

    Kandydat

    ja myslalam nad tym :) ale raczej blizej czerwca
    ReviewUserIcon
    On30

    19.04.2021 10:44

    Kandydat

    Czesc . Szukam normalnej ogarnietej dziewczyny na wyjazd do holandii. Moze koniec maja poczatek czerwca .. jestem z kujawsko-pomorskiego.. wszystko do dogadania napisz jesli masz podobne plany napewno sie dogadamy [email protected] lub zostaw meila odezwe sie..
    ReviewUserIcon
    olka

    17.04.2021 12:01

    Kandydat

    Planujemy jechać ze znajomymi w szóstkę. Jest to dobre rozwiązanie, czy lepiej postawić na mniejsze grono osób?
    ReviewUserIcon
    dutchman

    18.04.2021 22:43

    Były pracownik

    max 2-3 osoby razem z tobą
    ReviewUserIcon
    Kabzu

    19.04.2021 07:45

    Pracownik

    Możecie spróbować, może na którejś lokacji będzie tyle miejsc wolnych do roboty i a nóż się załapiecie
    ReviewUserIcon
    Wika

    18.04.2021 21:49

    Kandydat

    Jest ktoś kto pracował w Arvato Ennigerloh na kosmetykach?? Jak oceniacie prace i zarobki? Proszę o opinie i szczegóły bo wybieram się pierwszy raz :)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.04.2021 13:57

    Kandydat

    Czy Otto zapewnia darmowe zakwaterowanie na czas kwarantanny teraz? Czy opłaca czas za kwarantannę?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    18.04.2021 13:07

    Pracownik

    Jeśli ktoś tak jak ja szuka uczciwych osób żeby razem wyjechać do Niemiec to pisać na meila # [email protected]. Ja 23l kurs 1jwo spawacz mag tig bez prawka ;) szukam normalnych ludzi nie c.. I alkusow
    ReviewUserIcon
    Pam

    15.04.2021 17:17

    Kandydat

    Pracował ktoś w Amsterdamie na magazynie z odzieżą? może się ktoś wypowiedzieć? Jaka jest stawka, ile tygodniówka, zakwaterowanie jak daleko od pracy i warunki
    ReviewUserIcon
    Pam

    17.04.2021 13:09

    Kandydat

    A godziny są dobre i wypłata?
    ReviewUserIcon
    Monika

    18.04.2021 12:24

    Pracownik

    A da się w miarę zarobić ? I jak z godzinami ?
    ReviewUserIcon
    Madzia

    16.04.2021 14:20

    Kandydat

    Hejka! Czy ktoś się wybiera na produkcję sałatek? Albo ktoś był i może powiedzieć czy warto? :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    16.04.2021 21:27

    Pracownik

    Też jestem ciekawa tej oferty. Jakieś opinie? Warto?
    ReviewUserIcon
    Michał

    17.04.2021 17:40

    Kandydat

    O tym samym myślałem by tam uderzyć do pracy, tylko samemu mam małe obawy

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.