opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Raizen

    11.09.2021 16:46

    Kandydat

    Witam wybieram się sam do pracy przez otto do Albert Heijn Geldermalsen jakies opinie :) ?
    ReviewUserIcon
    opinia

    14.09.2021 13:18

    Kandydat

    rozmawiałem z paroma osobami, które tam były, każdy polecał. Ponoć nigdy godzin nie brakuje.
    ReviewUserIcon
    mark

    14.09.2021 22:43

    Pracownik

    potwierdzam informację, pracy sporo - śmiało :)
    ReviewUserIcon
    Viola

    27.08.2021 19:50

    Kandydat

    Witam wybieram do Coesfeld do pracy w 4 sierpnia sobotę w nocy czy jedzie ktoś tam ,czy warto jechać?? Bo są różne opinie proszę o kontakt
    ReviewUserIcon
    Sylwek

    06.09.2021 22:16

    Kandydat

    Ewa pracujesz tam jeszcze?
    ReviewUserIcon
    DŻULIA

    07.09.2021 12:17

    Pracownik

    Nie ma innej pracy w okolicy
    ReviewUserIcon
    Olaf

    07.09.2021 10:41

    Pracownik

    Witam Moja przygoda z Otto zaczeła sie rok temu gdy trafiłem do pracy w Venlo. Kwatere dostalismy w Arcen na bungalowach. Kwatera bardzo dobra z dostepem do darmowego basenu. Jednakże z pozytywów tutaj musismy skończyć, to co sie działo na kwaterach przechodzi istne pojecie. (usunięte przez administratora) Oczywiście logistycy i planerzy potrafili o 5 rano usuwać Ci zmianę jak miałeś na 6 do pracy(usunięte przez administratora) Przez telefon gadaja takie rzeczy że sie nie chce wierzyć. Nastepnie gdy sie nie zgodzisz na ich wymagania to przestaja Cie planować do pracy oraz wyrzucaja Cie na inne prace i inne kwatery. (usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam tej firmy gdyż poprosy będziecie żałować. (usunięte przez administratora) Zastanowcie sie czy warto, pomimo całkiem niezłej strony technicznej która jest ich aplikacja, brak jakiej kolwiek pomocy ze strony osob w biurze. Gdy zgłaszasz nieprawidłowości słyszysz - mnie to nie interesuje nie chce prowadzić tej rozmowy * sick* - biuro venrey. Wiec jak widzicie zwiedziłem kilka kwater i kilka prac. Odnośnie pracy trzeba powiedzieć jedno - byłą bardzo w porządku ale z tym nie ma nic wspolnego OTTO bo pracujesz dla ich klientów i trzeba to rozróżnić bo w 1 magazynie jest kilka agencji np. EA , tempo team i addeco. Więc jeśli macie opcje nie wybierajcie tej agencji. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olaf

    07.09.2021 10:33

    Były pracownik

    Witam Moja przygoda z Otto zaczeła sie rok temu gdy trafiłem do pracy w Venlo. Kwatere dostalismy w Arcen na bungalowach. Kwatera bardzo dobra z dostepem do darmowego basenu. Jednakże z pozytywów tutaj musismy skończyć, to co sie działo na kwaterach przechodzi istne pojecie. Były sytuacje że ludzie sie nagminie bili oraz latali z nożami ( to nie żart). Oczywiście takie osoby zostały dosyć szybko usunięte jednakże można było poczuć strach. Oczywiście logistycy i planerzy potrafili o 5 rano usuwać Ci zmianę jak miałeś na 6 do pracy, oraz gdy nie chcesz jeździć busem za 1e dziennie strasza Cie ze dostaniesz warninga *planer Paweł*. Przez telefon gadaja takie rzeczy że sie nie chce wierzyć. Nastepnie gdy sie nie zgodzisz na ich wymagania to przestaja Cie planować do pracy oraz wyrzucaja Cie na inne prace i inne kwatery. I tutaj sie zaczyna przygoda przez która straciłem pieniądze czyli zostałęm (usunięte przez administratora) Trafilismy z moja dziewczyna na ośrodek CAMPING T&S ( sprawdzcie w google oraz YT sa filmiki), pleśń bród chołota brak prądu i ciepłej wody. - nie żart sam to przeżyłem. Bardzo nie polecam tej firmy gdyż poprosy będziecie żałować. Dodatkowo dodam że OTTO konsekwentnie usuwa moją opinie bo jest dla nich nie wygodna. Firma zakłamana ściągająca po 120 osob do Holandii na 1 weekend a nastepnie nie ma pracy albo sa z nia problemy. Zastanowcie sie czy warto, pomimo całkiem niezłej strony technicznej która jest ich aplikacja, brak jakiej kolwiek pomocy ze strony osob w biurze. Gdy zgłaszasz nieprawidłowości słyszysz - mnie to nie interesuje nie chce prowadzić tej rozmowy * sick* - biuro venrey. Wiec jak widzicie zwiedziłem kilka kwater i kilka prac. Odnośnie pracy trzeba powiedzieć jedno - byłą bardzo w porządku ale z tym nie ma nic wspolnego OTTO bo pracujesz dla ich klientów i trzeba to rozróżnić bo w 1 magazynie jest kilka agencji np. EA , tempo team i addeco. Więc jeśli macie opcje nie wybierajcie tej agencji. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    justyna

    29.08.2021 03:02

    Kandydat

    Witam, Ile zarabia się w otto? i ile to wychodzi na miesiąc po odjęciu za mieszkanie? Niestety w ich ogłoszeniach nie ma podanej kwoty
    ReviewUserIcon
    Loka

    03.09.2021 16:39

    Pracownik

    Mając 21 lat zarabiasz 10 euro więc nie wychodzi tyle ile byś chciała ;)
    ReviewUserIcon
    Sylwek

    06.09.2021 22:15

    Kandydat

    Wera przy czym pracowałaś?? :)
    ReviewUserIcon
    Artur

    06.09.2021 18:57

    Były pracownik

    Piszę drugą recenzje ponieważ pierwsza została usunięta ;) Osobiście byłem w Ulmie na komisjonowaniu i nie polecam Warunki zakwaterowania zarówno poniżające jak zarobki 300euro od materaca w pokoju z 3 osobami Możliwość zakwaterowania w piwnicy która jest wilgotna z właścicielem domu w komplecie panem Niemcem który skacze do bójki. Druga opcja u tego samego Pana w trochę lepszym domu, tu z koleji co drugi dzień nazlosc brak ciepłej wody. Koordynatorka projektu nie potrafi nic załatwić meldunek klasa podatkowa karty z ubezpieczalni. Nie ma czasu zająć się pracownikami ale na picie kawy i odgadywanie pracowników z inny zakwaterowani czas ma ! Osobiście sam chodziłem z innymi pracownikami do lekarza :) ponieważ według koordynatorki samo ubezpieczenie bez karty nic nie da. ( Kłamstwo) Praca 6 dni w tygodniu, kobiety komisjonują ciężkie napoje, niemieccy pracownicy podpaski taka praca koordynatorka nie ma nic przeciwko Przy przepracowanych prawie 140godzinach zarobiłem na rękę 600euro Poprostu poniżające
    ReviewUserIcon
    Frycu

    03.09.2021 17:47

    Kandydat

    Cześć! Pytanko odnośnie wyjazdu, mamy plan z Kobietą wyjechać na jakiś czas do Holandii do pracy. Planujemy wyjechać 09.09.2021 czy znajdzie się ktoś tu kto jedzie w tym lub podobnym terminie i miałby 2 wolne miejsca w samochodzie i chciałby zabrać dwóch pacjentów? :D
    ReviewUserIcon
    Ziom

    04.09.2021 13:30

    Pracownik

    Na fure to nie licz ze Cie ktos zabierze bo ludzie zazwyczaj na tylnich miejscach maja bagaze typu koldra czy naczynia.
    ReviewUserIcon
    Knapik Stefan

    02.09.2021 08:14

    Kandydat

    Witam, mam pytanko, czy pracował ktoś przez holenderski oddział Otto? Jak wiemy polskie oddziały to katastrofa, czy holenderskie oddziały szanują pracowników czy tak samo (usunięte przez administratora) ludzi? Mam ofertę pracy i nie wiem czy jest sens czy sobie darować, mieszkam na stałe w Holandii. Proszę o jakieś informacje, pozdrawiam dobrych ludzi,hej.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    02.09.2021 20:04

    Pracownik

    Cześć Stefan. Ja obecnie pracuję przez holenderski oddział Otto i faktycznie jest zauważalna różnica na lepsze. Przynajmniej u mnie trafili się sympatyczniejsi koordynatorzy. Nie ma też problemów z godzinami. Pozdrawiam i powdzenia
    ReviewUserIcon
    Paula

    30.08.2021 18:05

    Kandydat

    Czy dostaliscie przez agencje skierowanie na test covid19? Czy trzeba placic z wlasnej kieszeni
    ReviewUserIcon
    alla

    31.08.2021 12:27

    Pracownik

    ja dostałam od firmy
    ReviewUserIcon
    Lena

    31.08.2021 22:59

    Pracownik

    Każda agencja z tego co wiem powinna sama skierować, chyba prawo narzucone odgórnie
    ReviewUserIcon
    Olaa

    31.08.2021 17:03

    Pracownik

    Witam. Można prosić o opinie na temat pracy w Vetipak, Veghel B.V, pakowanie słodyczy? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Inny

    12.08.2021 14:46

    Kandydat

    Czy ktoś jest w Geiselwind? Jak wygląda praca i zarobki?
    ReviewUserIcon
    Yoko

    31.08.2021 11:18

    Kandydat

    Z tego co słyszałam test trzeba robić, otto w tym pomoże
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.08.2021 13:16

    Pracownik

    Komisjoner/ Magazynier Miejsce pracy: Niemcy, Geiselwind - jak wygląda praca,zarobki i zakwaterowanie? Wybieram się z chłopakiem i bym chciała wiedzieć więcej...
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.08.2021 13:14

    Kandydat

    Komisjoner/ Magazynier Miejsce pracy: Niemcy, Geiselwind - jak wygląda praca,zarobki i zakwaterowanie? Wybieram się z chłopakiem i bym chciała wiedzieć więcej...
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.08.2021 13:06

    Kandydat

    Komisjoner/ Magazynier Miejsce pracy: Niemcy, Geiselwind - jak wygląda praca,zarobki i zakwaterowanie? Wybieram się z chłopakiem i bym chciała wiedzieć więcej...
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Polka

    31.08.2021 13:04

    Pracownik

    Sałatki Heemskerk. Ktoś się tam wybierał bądź był i powie czy tempo szybkie? Bez doświadczenia da radę?
    ReviewUserIcon
    Szyyy

    30.08.2021 21:57

    Kandydat

    Witam Planuję wyjechać z przyjacielem do pracy do Tilburga (order picker, Albert Hejin) ktoś ma jakieś zdanie na temat tej pracy? I czy w wieku 22 lat obowiązuje jeszcze wiekówka? Wszedzie jest napisane, że jest ona do 21 ale znajomy który robi na tym magazynie mówi,że zobowiązuje ona do 23 roku zycia, (usunięte przez administratora) jest to możliwe?
    ReviewUserIcon
    maciej

    31.08.2021 12:25

    Pracownik

    ja miło wspominam pracę w tym miejscu, wiekowka nie obowiązuje, ale możesz dopytać się u koordynatora :)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    30.08.2021 05:31

    Kandydat

    Szukam kogoś do wyjazdu do pracy do Ofenburga w Niemczech [email protected] Albo FB bartii bartek
    ReviewUserIcon
    robert

    30.08.2021 23:29

    Pracownik

    hejka, kiedy planujesz wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    30.08.2021 05:26

    Kandydat

    Szukam kogoś do wyjazdu do Niemiec [email protected]
    ReviewUserIcon
    Monika

    29.08.2021 20:07

    Kandydat

    Mateusz a kiedy się wybieracie ? I skąd jak można wiedzieć , my z mężem jedziemy 6 września
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2021 11:18

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olo

    29.08.2021 19:49

    Pracownik

    ja dostalem po 5 tyg.
    ReviewUserIcon
    alek

    29.08.2021 13:54

    Pracownik

    mam wiekówkę ale i tak zaoferowali mi lepszą stawkę od konkurencji i jak nrarazie bez większych problemów
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Viola

    27.08.2021 19:59

    Kandydat

    Witam serdecznie chciałabym się dowiedzieć czy warto jechać do Coesfrlde poniewaz tam jadę 4 sierpnia do pracy przez OTTO,czy warto i ktoś tam także jedzie?? Jakie opinie , proszę o kontakt, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    aleks

    28.08.2021 17:20

    Pracownik

    Tak, warto w 100 procentach. Bardzo atrakcyjne miejsce, fajny klimat i kasa spoko :)
    ReviewUserIcon
    Viola

    29.08.2021 10:37

    Kandydat

    Pomyliłam miesiąc we wrześniu miało byc
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    24.08.2021 11:15

    Kandydat

    Witam czy ktoś wie czy jest dobra praca w horselberg-hainich w Niemczech na magazynie z grami komputerowymi?
    ReviewUserIcon
    dorian

    28.08.2021 17:29

    Pracownik

    myślę że możesz się skontaktować z otto i tam Ci na pewno podpowiedzą :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.08.2021 09:47

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś we wrześniu wybiera się do Hörselgau? Ktoś wie jakie tam są warunki ?
    ReviewUserIcon
    mateusz

    28.08.2021 17:28

    Pracownik

    Wybieramy się razem z żoną. Słyszeliśmy że warunki okej, można sobie dobrze zarobić i może nawet trochę miejsc zwiedzieć
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.08.2021 15:53

    Kandydat

    Co sądzicie o pracy przez agencje Otto w Niemczech na magazynie przy komisjonowanie?
    ReviewUserIcon
    grzegorz

    28.08.2021 17:25

    Pracownik

    Wielokrotnie pracowałem przez otto i dla mnie spoko. Uważam że firmy lepiej nie da się znaleźć :)
    ReviewUserIcon
    Danny

    06.08.2021 03:59

    Były pracownik

    Uwazajcie na biuro Otto. (usunięte przez administratora), firma miala problemy z prawem, wykorzystywala pracownikow w holandii.
    ReviewUserIcon
    Mara

    27.08.2021 15:38

    Były pracownik

    Co XD Skąd jest ta informacja? Podaj pls źródło, bo wygląda na puste plotki
    ReviewUserIcon
    lola

    28.08.2021 17:22

    Pracownik

    Otto zawsze pomaga i ogólnie nie masz kłopotów w trakcie pracy.
    ReviewUserIcon
    xx

    24.08.2021 11:50

    Były pracownik

    OTTO na samym początku zapowiadało się naprawde dobrze mieszaknie znośne robota tez ale pierwsze problemy zaczeły sie po dwóch tygodniach kiedy dotarła wypłata z umówionych 10euro zrobiło sie 8 włącznie z dodatkami wakacyjnymi i innymi duperelami wliczone jakieś dziwne koszta transportu odbyte jeszcze w polsce nawet nie wiem jak otto było z tym związane ale pomyślałem ze trudno 20 euro da sie przezyć ale to co sie działo potem to juz totalna kpina niby transport do pracy darmowy jak mówiła pani na słuchawce a tu taka niespodziankla trzeba płacić a od miejsca zakwaterowania do pracy skromne 60km wyjazd o 4 w nocy. w razie wystąpienia jakis problemów na otto liczyć nie można bedą albo odsłyać do koordynatora albo do kogoś innego a koordynator znowu na infolinie i tak w kołko. kierowców zmuszają do jazdy jak to było np. w moim przypadku podchodzi pan daje kluczyki mówi ze masz kierować i nikogo to nie obchodzi a wynagrodzenie kierowcy potężne 15 euro na tydzień :D przeliczając to na godziny to kierowca tam zarabia 1,5e na godzine. nie wiem skąd w dodatku system ze pierwsza wypłata po 2 tygodniach co tez jest troche nie zrozumiałe dodam ze konkurencja tak nie ma C: (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mono

    27.08.2021 15:34

    Były pracownik

    a możesz podać proszę lokacje gdzie pracowałeś? bo ja wyjeżdżałem z otto do almere i zaandam po kilka razy i jak miałam jakieś pytania to koordynatorzy zawsze mi pomagali

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nieważne

    24.08.2021 13:45

    Pracownik

    Jest to moja prywatna opinia, Stanowczo odradzam pracy w otto chyba lepiej się wyjdzie na tym pracując w Polsce Jesteśmy tu grupa 6 osób, każdy w tym Samym wieku i z tą samą stawka Cały czas dostawaliśmy różne wypłaty mimo tylu samo godzin, jednak to co się wydarzyło teraz to przegięcie. Mi i koledze dopisali ze pracowaliśmy 70 godzin w tygodniu(jakim cudem jak mamy jeden środek transportu i zawsze wracamy razem w 6) w związku z czym potrącili nam za jeden tydzień 120 euro. Stanowczo odradzam te agencje lepiej już być bezrobotnym niż pracować u nich
    ReviewUserIcon
    pomocy

    25.08.2021 23:40

    Pracownik

    chce jechac z kolegą przez agencje otto na magazyn komisjonowanie przy grach komputerowych i nie wiemy czy podpisywac umowe czy nie pomózecie
    ReviewUserIcon
    magda

    27.08.2021 15:30

    Były pracownik

    ja to nie wiem jak tak się wydarzyło u chłopaków że mieli różne wypłaty przecież wszystko jest w dokumentach i umowie.. także nie wiem u mnie nie było problemów z otto jeśli chodzi o wypłaty - zawsze na szas i zawsze tyle ile się pracowało
    ReviewUserIcon
    WUJEK SAMO ZŁO

    12.08.2021 10:00

    Były pracownik

    Złodzieje kłamcy oszuści. Przestudiujcie stawki godzinowe. Byłem z kumplem i nic się nie zgadzało inaczej na ogłoszeniu inaczej w umowie a co najważniejsze inaczej na odcinku z wypłaty. Żadna kwota się nie z zgadzała. Zrezygnowaliśmy z pracy to nam wzięli po 500 euro kary
    ReviewUserIcon
    DD

    18.08.2021 15:34

    Pracownik

    Hhahahahah Ciekawi mnie gdzie pracujesz, bo na pewno nie w Agencji oTTO
    ReviewUserIcon
    michal

    27.08.2021 15:25

    Pracownik

    pracuję w otto ;)
    ReviewUserIcon
    @Masia

    22.08.2021 12:57

    Kandydat

    Witam, wybiera się ktoś do Holandii 28.08?
    ReviewUserIcon
    Mama

    24.08.2021 22:54

    Inne

    Dziś jest pierwszy dzień i zdążyłam się tylko dowiedzieć, że skanuje paczki. Jutro dowiem się wszystkiego dokładnie
    ReviewUserIcon
    Sandra

    26.08.2021 20:03

    Pracownik

    Czy już wie Pani jak wygląda ta praca przy pakowaniu w Venray i jakie są warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.08.2021 01:02

    Kandydat

    Siema, planuje od września wyjechać do Holandii, miejsce pracy do ogarnięcia, ale zawsze raźniej jechać z kimś niż samemu. Mam 22 lata i fajnie gdyby ktoś był w podobnym wieku ale nie jest to niezbędne. Piszcie na maila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Maciu

    26.08.2021 08:47

    Pracownik

    Witam, a masz pracę przez agencje czy sam coś masz do ogarnięcia? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.08.2021 12:13

    Kandydat

    Pracy nie mam jako tako ogarnietej, chciałbym kogoś ogarnać do wyjazdu i zacząć wtedy działać w tym kierunku.
    ReviewUserIcon
    Maciu

    26.08.2021 08:46

    Pracownik

    Witam wszystkich. Czy może się wypowiedzieć jakas osoba konkretnie, czy warto jechać do pracy przez tą agencje OTTO, bo różne są opinie i człowiek w końcu nie wie czy ryzykować. Dzięki wielkie za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Polla

    12.08.2021 14:33

    Kandydat

    Siemka. Czy ktos z Was wybiera się do Niemiec? Szukam koleżanki do wyjazdu. Praca do uzgodnienia. Wyjazd w sierpniu najlepiej jeszcze.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.08.2021 14:39

    Kandydat

    Hej nadal poszukujesz kogoś chętnego do wyjazdu ???????? [email protected] pisz
    ReviewUserIcon
    Kasia

    25.08.2021 14:41

    Kandydat

    Hej ,masz już coś nagrane , również szukam pracy .. razem raźniej . planuje wyjechać początek września [email protected] pisz jakbyś chciała
    ReviewUserIcon
    Paweł

    23.08.2021 11:49

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś z was był na pakowaniu słodyczy Veghel? Jak praca? Jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    szymon

    24.08.2021 11:57

    Były pracownik

    [email protected] Jak chcesz to sie odezwij to Ci opowiem
    ReviewUserIcon
    Mama

    24.08.2021 23:06

    Kandydat

    Nie chce mi wysłać do Pana wiadomosci
    ReviewUserIcon
    Dawid

    16.08.2021 16:44

    Kandydat

    Jedzie może ktoś w weekend do Jumbo w Raalte?
    ReviewUserIcon
    Mate

    19.08.2021 12:15

    Pracownik

    Ja
    ReviewUserIcon
    Adam

    24.08.2021 01:57

    Pracownik

    Jest ktoś w Raalte? Jak praca i warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 15:08

    Pracownik

    Witajcie, jedzie ktoś do Venray?
    ReviewUserIcon
    @Mama

    23.08.2021 09:55

    Kandydat

    Witaj wyjeżdżam 28.08 jak masz ochotę dołączyć to dzwoń 691 510 765.
    ReviewUserIcon
    Mama

    23.08.2021 18:49

    Inne

    Corka już tam jest. Może będziecie w tym samym hotelu. Wiesz już gdzie będziesz?
    ReviewUserIcon
    Vernon

    20.08.2021 03:36

    Inne

    Witam szukam kogos do wyjazdu do Niemiec we wrzesniu, jaka praca to jeszcze nie wiem ale sie ogarnie. Mam 20 lat. Email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dawid

    21.08.2021 08:31

    Kandydat

    Siema , napisałem do ciebie maila również chcę wyjechać odezwij się pozdro
    ReviewUserIcon
    Stonefingers

    19.08.2021 08:31

    Kandydat

    Witam. Pracował albo pracuje ktoś w Lipsku w fabryce BMW? Mam mieć wyjazd 7.09. 21 i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, warunki mieszkaniowe, ile dostanę na rękę przy stawce 13.50euro/h i przy gwarantowanych 151h miesięcznie. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Stonefingers

    19.08.2021 08:31

    Kandydat

    Witam. Pracował albo pracuje ktoś w Lipsku w fabryce BMW? Mam mieć wyjazd 7.09. 21 i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej, warunki mieszkaniowe, ile dostanę na rękę przy stawce 13.50euro/h i przy gwarantowanych 151h miesięcznie. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Ela

    17.08.2021 11:33

    Kandydat

    Witam mam 45 lat. Szukam kolezanki do wspólnego wyjazdu do Holandii. Będzie raźniej. Jestem z Sosnowca. ela.rusin@ onet.pl
    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 10:19

    Pracownik

    Witam Elu napisałam email do ciebie.
    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 15:07

    Kandydat

    Witaj, jestem z Bydgoszczy wysłałam Tobie email
    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 12:37

    Kandydat

    Czy wybiera się ktoś do Venray?

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.