opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 12:25

    Pracownik

    Czy wybiera się ktoś do Venray?
    ReviewUserIcon
    Masia

    18.08.2021 12:15

    Kandydat

    Witajcie, czy wybiera się ktoś do VENRAY? Firma Flexstronics.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    17.08.2021 22:06

    Inne

    Cześć wszystkim! :) Jedzie ktoś 31 sierpnia do Coesfeld do Niemiec jako order picker?
    ReviewUserIcon
    Sandra

    16.08.2021 15:38

    Kandydat

    Jumbo Den Bosch-jakie warunki pracy, atmosfera? Gdzie i jaka lokalizacja jest najczesciej? Jak warunki? Dzięki za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Sara

    08.08.2021 19:02

    Kandydat

    Czy pracował ktoś z was przy pakowaniu słodyczy i kosmetyków? Jeśli tak to miałabym kilka pytań, więc proszę o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daria

    16.08.2021 13:03

    Pracownik

    Praowałam i było ok, mogę polecić
    ReviewUserIcon
    Mira

    16.08.2021 11:13

    Kandydat

    Ktoś chętny na wyjazd na ciastka ? Nieuwkuijk miejscowość
    ReviewUserIcon
    Mati

    09.08.2021 18:21

    Pracownik

    Witam W sobotę wyjezdzam do pracy na magazyn albert haijn w nijmegen Nie znam adresu Czy ktoś jedzie bądź informuje się gdzie lokacje mieszkalne ? [email protected] proszę o info na mail
    ReviewUserIcon
    mariusz

    15.08.2021 20:22

    Pracownik

    wydaje mi się że w takich sytuacjach musisz się skontaktować z koordynatorem otto, tam Ci pomogą
    ReviewUserIcon
    Om3n

    03.08.2021 06:44

    Kandydat

    Witam. Był ktoś na magazynie w Horselgau w Niemczech? Jak tam wygląda? Mam zamiar jechać w sierpniu.
    ReviewUserIcon
    agata

    15.08.2021 15:06

    Kandydat

    odpisz tutaj proszę jak już będziesz na miejscu. ja jadę za około miesiąc i zbieram opinie :) z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    mateusz

    15.08.2021 20:18

    Pracownik

    Jedź śmiało! Nie będziesz żałował!
    ReviewUserIcon
    Paula2321

    13.08.2021 13:07

    Kandydat

    Czy ktoś na jutro ma wyjazd do firmy Jumbo ???
    ReviewUserIcon
    Kubuś

    15.08.2021 15:02

    Pracownik

    Kiedy byłeś ostatnio z otto? Lokacje już od kilku lat mocno się poprawiają
    ReviewUserIcon
    andrzej

    15.08.2021 20:15

    Pracownik

    nie zgadzam się z tobą, same plotki rozpuszczasz... Praca są i to mogą potwierdzić wiele osób!!!!
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    03.08.2021 19:33

    Kandydat

    Może ktoś jest chętny na wspólny wyjazd z tego biura?, zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    przemek

    13.08.2021 13:15

    Pracownik

    ja jade teraz na 19 sierpnia
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.08.2021 15:07

    Kandydat

    I jak tam jest na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Daria

    10.08.2021 10:24

    Kandydat

    Hej! Jedzie ktos z was na 16.08 do Stuttgart? Albo juz jest? Mozna wiecej info o pracy i warunkach i jak zarobki wygladaja? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kamil

    11.08.2021 23:16

    Kandydat

    Razem z dziewczyną jedziemy w tym terminie.
    ReviewUserIcon
    Daria

    12.08.2021 11:09

    Kandydat

    O super! Ja tez z narzeczonym jedziemy wlasnie
    ReviewUserIcon
    Jedzie ktoś z Gdańska

    04.08.2021 14:50

    Kandydat

    Gdańsk Sopot jedzie ktoś w Niedzielę?
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    09.08.2021 22:31

    Kandydat

    Wyjezdzasz do niemczech czy holandii?
    ReviewUserIcon
    eloryju

    07.08.2021 19:43

    Kandydat

    Juz wiem czemu zakwaterowanie jest podawane w dniu wyjazdu. Wraz z kolegom zostalismy przydzieleni do mieszkania w bunkrach, mieszkanie na 4 osoby. Do pracy w Den Bosh czyli Holandii, zakwaterowanie w Belgii 98km dalej, z tego ja mialem byc kierowcą, a w razie czego być odpowiedzialnym za szkody.
    ReviewUserIcon
    heh

    08.08.2021 12:44

    Pracownik

    spoko ja miałem do pracy 150 km równiez przez Otto..
    ReviewUserIcon
    Masia

    08.08.2021 20:58

    Kandydat

    Czy możesz coś więcej powiedzieć o tej agencji?
    ReviewUserIcon
    Sara

    08.08.2021 18:19

    Kandydat

    Był ktoś z was na pakowaniu słodyczy albo kosmetyków i chciałby udzielić mi kilka odpowiedzi? Jeśli tak to poproszę o zostawienie maila.
    ReviewUserIcon
    Max198

    08.08.2021 16:42

    Kandydat

    Hej,pracuje ktoś w Coesfeld na komisjonowaniu i może się wypowiedzieć jakie jest wynagrodzenie przy standardowych 151 godzinach po odjęciu zakwaterowania na czysto? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Lena

    08.08.2021 15:47

    Kandydat

    Hej czy ktoś pracuje w coesfeld? Ile tam można zarobić przy przepracowaniu 150 h?
    ReviewUserIcon
    Daria

    27.07.2021 08:59

    Kandydat

    Hej! Jedzie z was ktos teraz do Coesfeld? Mam z narzeczonym termin na 3.08 jest ktos juz tam co moze sie wypowiedzieć jak praca, warunki mieszkalne i jak z kasa?
    ReviewUserIcon
    miron

    29.07.2021 17:06

    Pracownik

    otto załatwia transport :)
    ReviewUserIcon
    Daria

    06.08.2021 22:42

    Kandydat

    A jak wygladaja zarobki? Jak warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Para

    06.08.2021 16:48

    Kandydat

    Jeżeli ktoś jedzie 16/17 Sierpnia do Coesfeld magazyn Ernstings Family i chciał by się zabrać pisać śmiało na mojego e-maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    poznam chętnych do wyjazdu

    05.08.2021 16:19

    Kandydat

    hej, wybiera się ktoś do pracy w Kamen lub Coesfeld na 8 sierpnia?
    ReviewUserIcon
    Emi

    06.08.2021 13:21

    Kandydat

    Jedziecie z Polski? Czy mgłabym się z Wami zabrać? Oczywiście odpłatnie
    ReviewUserIcon
    Oni

    06.08.2021 16:38

    Kandydat

    To mój e-mail [email protected] napisz.
    ReviewUserIcon
    Siema

    06.08.2021 11:39

    Kandydat

    Witam planuje ktoś wyjazd we wrześniu do Holandii i jest chętny na wspólny wyjazd zawsze zkims raźniej
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    WYJAZD HOLANDIA

    06.07.2021 14:44

    Kandydat

    Szukam 2 osób do wspólnego wyjazdu. Miejsce Holandia, jaka praca do dogadania. Mam samochód. Jadę wraz z dziewczyna 21 22 lat ktoś chętny proszę pisać na 799 964 293
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.08.2021 18:37

    Kandydat

    Hej, razem z dwójką znajomych też planujemy pierwszy wyjazd do Holandii na październik można by się zgadać zawsze raźniej ????
    ReviewUserIcon
    Pola

    06.08.2021 10:53

    Kandydat

    No pewnie zawsze raźniej. Można śmiało do mnie pisać na ten e-mail i sie zgadamy!
    ReviewUserIcon
    Ajgor

    30.07.2021 21:36

    Pracownik

    Tydzieńt temu wraz z narzeczoną wróciliśmy z wyjazdu przez Otto. Tak nas wszyscy straszyli na grupkach fejsbukowych, że Otto to lipa, nie ma godzin, słabe mieszkania... I nic się nie sprawdziło. Godziny były, kasa większa, niż te 300e, mieszkanie w dobrym stanie.
    ReviewUserIcon
    Pola

    05.08.2021 16:53

    Kandydat

    A ile Państwo płacili za mieszkanie miesięcznie ?
    ReviewUserIcon
    Wwk chlopak

    05.08.2021 13:14

    Kandydat

    Witam razem z dziewczyną mamy zamiar wyjechać do pracy do Holandi jakos od października właśnie z tej agencji . Jesteśmy mlodzi nie boimy się pracy ale nie mam typowo nastawienia do jakiej dlatego pisze do was pytanie jaka najlepsza jest oferta z tej agencji nie znamy za bardzo języka obcego . I jeszcze jedno jak z mieszkaniami są ładne zadbane ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Karla

    04.08.2021 09:24

    Kandydat

    Witam jak wyglądają warunki mieszkaniowe dla pary w lokacji jumbo raalte . Są to hotele z kuchnia i łazienka czy domki ? Zakwaterowanie jest w miescie czy gdzieś na wsi z odległością najbliższego sklepu 10km . Jakie są mniej więcej zarobki tygodniowe na poranna i popołudniowa zmianę . Szukan na już pracy bo trafiłam do Holandii do pracy gdzie wypłata to marne grosze 180 € aa o zakwaterowaniu szkoda gadać nie chce po raz kolejny wpieprzyc się na minę . Liczę na szczera odpowiedz
    ReviewUserIcon
    tom

    05.08.2021 12:09

    Pracownik

    zależy na jaką lokację trafisz bo jest ich parę ale możesz mieszkać na bungalch warunki pozostawiają wiele do życzenia , i hotel tam w miarę wporzadku jest wszystko zależy gdzie trafisz
    ReviewUserIcon
    Martynayna

    04.08.2021 23:50

    Kandydat

    Czy ktos jedzie może w nowym roku do Holandii? Wraz z narzeczonym chcemy wyjechać pierwszy raz, czy jest ktos kto juz jechal z ta agencja?
    ReviewUserIcon
    Para

    04.08.2021 16:06

    Kandydat

    Mam pytanie jak wyglądają warunki mieszkalne i ile km są od pracy w RHENUSIE w miejscowości Horselgau? I ile można zarobić po odciągnięciu za zakwaterowanie? Z góry dziękuję za odpowiedź!

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kamcia

    04.08.2021 13:42

    Pracownik

    Czy ktoś wie ile można przez tą agencje zarobić pieniędzy w euro netto na msc po odciągnięciu np za zakwaterowanie np. Komisjoner magazynu ?
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    16.07.2021 19:55

    Kandydat

    A wypowie się może jakaś para? Jak oceniacie wyjazd przez Otto? Wraz z dziewczyną się zastanawiamy, bo sporo osób nam polecało właśnie Otto ;)
    ReviewUserIcon
    Pola

    02.08.2021 01:26

    Kandydat

    Ja również zastanawiam się z chłopakiem nad ta agencja. Kiedy planujecie wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    Para

    04.08.2021 13:12

    Pracownik

    My również z chłopakiem planujemy, jesteśmy z Katowic. Ktoś chętny na wspólną podróż zawsze raźniej. Pracowaliśmy już z dziewczyną przez tą agencje wszystko w porządku. W pokojach czysto zadbane, pomocna dłoń z ich strony POLECAM.!!!
    ReviewUserIcon
    Nela

    04.08.2021 09:55

    Inne

    Hej czy ktoś pracuje w Niemczech przez Otto w Coesfeld na pakowaniu odzieży? Może powiedzieć jak warunki w pracy jak wychodzi wynagrodzenie i jak warunki mieszkaniowe? Właśnie jestem po rozmowie wstępnej i myślę czy warto tam pracować?
    ReviewUserIcon
    Majkelo

    03.08.2021 11:37

    Inne

    Witam, Jakie są realne zarobki w Holandii, wypowie się ktoś rzetelny?
    ReviewUserIcon
    Siema

    02.08.2021 09:53

    Kandydat

    Planuje ktoś wyjazd we wrześniu do Holandii
    ReviewUserIcon
    Mati

    02.08.2021 15:37

    Kandydat

    Tak
    ReviewUserIcon
    luki

    02.08.2021 18:41

    Pracownik

    Jak by była jakaś robota za pieniądze to tak
    ReviewUserIcon
    Kuba

    31.07.2021 17:00

    Kandydat

    Cześć, wie ktoś czy w AH Almere są godziny i czy opłaca się jechać w sierpniu?
    ReviewUserIcon
    Maciek

    31.07.2021 16:50

    Kandydat

    Na jaki magazyn lub orderpickerke polecacie się wybrać w sierpniu przez Otto?
    ReviewUserIcon
    On

    25.07.2021 18:28

    Kandydat

    Witam , mam pytanie do osób pracujących w Niemczech w różnych firmach , jakie są realne zarobki miesięczne . Pracując przez Otto polecacie jakąś firmę , jesteście zadowoleni z pracy albo może odwrotnie , nie polecacie swojej pracy .Często się mówi , że Otto daje mieszkania z dala od miejsca zatrudniania , jak to jest u Was?? Interesuję mnie kierunek Niemcy i będę wdzięczny za odpowiedzi albo jakieś dobre rady ;) Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Amek

    29.07.2021 19:39

    Były pracownik

    Jeśli komuś coś nie gra to zazwyczaj chodzi mu o Holandie, natomiast w Niemczch (byłam dwa razy z otto) nie miałem się czego czepić. Lokacje ok, zarobki w sumie nie za bardzo się róźnią od tych Holenderskich, może troszkę wyżej
    ReviewUserIcon
    Heniu

    30.07.2021 20:32

    Pracownik

    Potwierdzam słowa Amka, chociaż sam pracowałem i w Holandii i w Niemczech przez Otto i akurat udało mi się trafić tak, że przy obu nie miałem daleko do roboty. I dojeżdżałem rowerem na spokojnie.
    ReviewUserIcon
    OBIMAJSTER

    30.07.2021 11:17

    Kandydat

    Czy ktos pracuje w Greven ? W DHL? moze jakies opinie o pracy i ewentualnym zakwaterowaniu.
    ReviewUserIcon
    Samek

    30.07.2021 17:52

    Pracownik

    Chyba ogółem współpraca z DHL niedawno weszla bo kiedyś to nie pamiętam by z nimi współpracowali??
    ReviewUserIcon
    Kaemil

    30.07.2021 20:11

    Pracownik

    Byłem trzy razy z Otto i jak narazie to najbardziej polecam DHL z tego względu, że jest sporo godzin i lepsza stawka.
    ReviewUserIcon
    Szczerość

    30.07.2021 18:18

    Były pracownik

    Pracowałem w Flextronics Oostrum. Sama firma na prawdę bardzo fajna, wielu wspaniałych ludzi, brak norm, przyjemna atmosfera. Niestety trafiła mi się lokacja w hotelu w Weeze w Niemczech - na miejscu brak lodówki, pralki, kuchni czy nawet czajnika. Po paru dniach dostaliśmy pare czajników, mikrofal i 2 małe lodówki na 30-pare osób. Do najbliższego sklepu 3km, do marketu 7km. Tak można przeżyć, jednak gwarancją jest rozwalony żołądek od zupek chińskich. Ale dobra, wszystko dałoby się przeżyć - w końcu przyjechałem tylko na 2 miesiące, fajnie zarobić. To wygląda ładnie tylko na papierze. 200% za pracę w niedziele? Magazyn jest zamkniety w niedziele ????. Praca zazwyczaj 3/4 dni w tygodniu, grafik dostajesz dzień wcześniej o 18:30. Gdy zadzwoniłem do biura Otto Pani powiedziała, że starają się zrovic tak, żeby wszyscy mieli po równo godzin. No niestety byli ludzie którzy mieli i nadgodziny i soboty, a niektórzy brak godzin nawet w tygodniu. Od czego to zależy - nie wiem. Infolinia jest bardzo niemiła i tak na prawdę niczego tam nie załatwisz, wieczne niedoinformowanie i co konsultant to inną odpowiedź dostaniesz. Podsumowując - trzeba mieć szczęście i nie nastawiać się na zarobek, a raczej pieniądze podobne do tych w Polsce.
    ReviewUserIcon
    Iryna

    28.07.2021 08:06

    Pracownik

    Dzień dobry. Szukam pracy. Może macie jakieś oferty? Dziękuję
    ReviewUserIcon
    oleg

    29.07.2021 17:08

    Pracownik

    nie rozumiem czemu? Ja kilka lat pracuję przez otto i jestem zadowolony!
    ReviewUserIcon
    Danii

    30.07.2021 15:59

    Pracownik

    osobiście wybieram się do Jumbo przez otto - spoko opcja
    ReviewUserIcon
    Alzz

    05.07.2021 21:33

    Kandydat

    Jedzie ktoś do Niemiec- Coesfeld na pakowanie odzieży?
    ReviewUserIcon
    Perelka90

    27.07.2021 19:14

    Były pracownik

    Nic nie ogarnia co za bzdury
    ReviewUserIcon
    oliwer

    30.07.2021 15:52

    Pracownik

    ??? otto załatwia mieszkanie, transport, ubezpieczenie i td, więc o co Ci chodzi nie kumam
    ReviewUserIcon
    Nelcia

    26.07.2021 12:20

    Były pracownik

    Wyjechaliśmy wczoraj z chłopakiem do Oss na pakowanie perfum. Może zacznę od koordynatora lokacji, jako adres wysłali nam adres 4-gwiazdkowego hotelu. Do samego końca nie powiedzieli nam gdzie będziemy mieszkać bo ponoć nie wiedzieli. Nawet gdy byliśmy jeszcze w Polsce i zadzwonił do nas koordynator lokacji który zajmuje się tylko bungalami jak okazało się na miejscu, wmawiał nam ze nie wiem gdzie będziemy mieszkać. Po przyjechaniu usłyszeliśmy, ze mamy iść wzdłuż lasu za hotel. Zastaliśmy około 300 bungali jeden na drugim z roku 2000? Jeszcze się nie zarażalismy. Poszliśmy na rozmowę do biura. Czekaliśmy oczywiście około godzinę nawet bez możliwości załatwienia się po podróży bo koordynator zgubił klucze do łazienek. Rozmowę zaczęliśmy od pytania ‚W jak bardzo złych warunkach już mieszkaliście?’. Chyba to miało znaczyć, ze mamy nastawić się na najgorsze. Koordynator był przynajmniej szczery i tego nie można mu było zarzucić, tylko szkoda ze postawili nas przed faktem dokonanym jak już przejechaliśmy 1200 km, żeby zastać chlew. Po zrobieniu testu COVIDowego usłyszeliśmy, ze w zakwaterowaniu będzie coś zepsute. Zapytaliśmy ‚co?’, odpowiedz była następująca: ‚nie wiem co, ale w każdym bungalu jest coś zepsute’. W bungalach po 3 osoby, mnożąc to razy 300? 900. Na 900 osób 12 pralek przy których trzeba koczować i płacić za pranie bo na tydzień masz JEDEN darmowy żeton na zrobienie sobie prania. Wracając do naszego zakwaterowania, w końcu poszliśmy poznać naszych dwóch współlokatorów(usunięte przez administratora). Tak, bungale były 3-osobowe, nie cztero. Na miejscu zastaliśmy dwóch Polaków, których nie będę oceniać. W ‚naszym pokoju’ metr na metr było tylko łóżko. Dostaliśmy nawet świetną radę od koordynatora, żeby związać mocno nóżki łóżek, założyć prześcieradło 1,8m x 2 m i wtedy łóżko nie będzie się rozjeżdżać. Pomysłowa konstrukcja dla desperatów. (usunięte przez administratora) Na nas dwójkę jedna szafka na rzeczy, która znajdowała się w kuchni wiec nasi współlokatorzy mogli mieć dostęp do niej kiedy tylko chcieli. Szafka wielkości półki nocnej. Ścianki tak cienkie, ze mozna bylo spokojnie słuchać co się dzieje we wszystkich bungalach obok, a co dopiero za ścianą w kuchni. Oczywiście na nasz pokój mógł patrzeć każdy przechodzeń z okna, żadnej firanki wiec mielibyśmy nawet widownię przy głupim przebieraniu się. Zero prywatności i swojej przestrzeni. Nasz niedoszły współlokator, gdy spotkał koordynatora powiedział mu, ze tydzień temu zgłaszał problem w łazience, a mianowicie, ze nie działa spłuczka w toalecie. Ciekawe jak załatwiali się cały ten czas.(usunięte przez administratora) Poprostu oddaliśmy klucze i uciekliśmy rozbawieni tą sytuacją. Nie zaczęliśmy pracy, ale tez dostaliśmy cenną przestrogę od koordynatora. Powiedział ‚będą wymagali od was cudów, żebyście robili ponad normę co będzie niewykonalne’. Nie polecam, przez telefon każdy jest miły i wzbudza zaufanie,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.07.2021 19:51

    Były pracownik

    Nie byłam szczrze mówiąc na pakowaniu perfum w Oss, l już chyba od kilku lat nie słyszałam takich opinii dot mieszkań.. sama wyjeżdżam przez otto z 2016 r. i najczęściej byłam zakwaterowana w hotelach
    ReviewUserIcon
    weronika

    30.07.2021 13:55

    Pracownik

    ja też nie miałam żadnych podobnych sytuacji z tą agencją, nie wierzę po prostu że może dziać się coś takiego
    ReviewUserIcon
    Paweł

    27.07.2021 17:06

    Kandydat

    Witam wszystkich Teraz w sobotę mam wyjazd na sałatki do Heemskerk ktoś tam jest pracował jak tam jest spoko zakwaterowanie piszcie pozdro
    ReviewUserIcon
    Buhaa

    30.07.2021 11:55

    Pracownik

    Kolega raczej pyta o warunki itp. Bo to że Otto daje lokum to chyba jasne.
    ReviewUserIcon
    sylwia

    30.07.2021 13:50

    Pracownik

    to ja się wypowiem na temat warunków. Wszystko jest jak najbardziej ok, nie ma się czego bać, tez miałam dużo wątpliwości na temat tej agencji, ale jednak - jest spoko. Lokalizacja jest czysta, sąsiedzi bardzo przyjemne osoby. Praca nie jest ciężka, godziny są.

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon